Pantamera P Blå Svår-Lätt (08-09) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 11:00 150340007 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Filip Lövenklint, Oscar Wernborg Grindtorpshallen
2019-09-28 11:00 150340009 Väsby AIK (A) - Ekerö IK Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2019-09-29 09:30 150340012 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vallentuna IBK (C) Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Ormingehallen
2019-09-29 10:15 150340004 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Roger Nyström, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2019-09-29 10:30 150340006 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Ricky Bagge, Filip Lövenklint Björkebyhallen
2019-09-29 11:00 150340001 Hässelby SK IBK - AIK IBF (C) Elliot Karlsson, Oscar Wernborg Hässelbyhallen
2019-09-29 11:00 150340005 AIK IBF (A) - Töjnan IBK Filip Saverstam, Johnny Mikael Claesson Ulriksdalshallen
2019-09-29 11:00 150340011 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Magnus Johnsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2019-09-29 12:00 150340008 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (B) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2019-10-05 10:30 150340020 Ekerö IK - Täby FC (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Mälaröhallen
2019-10-05 12:00 150340018 Väsby AIK (B) - AIK IBF (A) Lucas Edberg, Fredrik Nensén Väsby skolan
2019-10-05 14:15 150340013 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Bodals Bollhall
2019-10-05 19:00 150340019 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Moa Holm, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 10:45 150340016 Töjnan IBK - Järfälla IBK Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
2019-10-06 11:00 150340024 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sigtuna IF IBK Christoffer Hellström, Lisa Dahl Ormingehallen
2019-10-06 13:00 150340017 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:15 150340022 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 17:00 150340274 AIK IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Oscar Forstadius, Arash Sohrevardi Ulriksdalshallen
2019-10-06 18:00 150340021 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (A) Joel Holm, Lukas Jellnor Silverdalshallen
2019-10-19 17:00 150340026 IBF Offensiv Lidingö - IK Frej Täby IBK Niclas Andersson, Christian Berger Bodals Bollhall
2019-10-20 11:00 150340031 AIK IBF (A) - Ekerö IK Isak Ålenius, Elliot Karlsson Ulriksdalshallen
2019-10-20 12:00 150340029 Järfälla IBK - Väsby AIK (B) Mats Järnmark, Linnea Gribe Kallhälls sporthall
2019-10-20 12:00 150340032 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Ludwig Idevall, Annie Mattsson Björkebyhallen
2019-10-20 12:00 150340033 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-20 13:00 150340027 AIK IBF (C) - Töjnan IBK Elliot Karlsson, Marcus Höök Ulriksdalshallen
2019-10-20 13:00 150340034 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (C) Linn Skotte, Ida Torbjörner Silverdalshallen
2019-10-20 13:15 150340030 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Linda Forslund, Madeleine Forslund Skärgårdsstadshallen
2019-10-20 13:30 150340035 Väsby AIK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Filip Saverstam, Jonas Vedin Väsby skolan
2019-10-12 13:00 150340047 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Jan Lingemark, Jonatan Svahn Prästängshallen
2019-10-26 10:45 150340043 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Mario Mallengren, Mimma Spasic Rotebrohallen (Nya)
2019-10-26 12:00 150340040 Väsby AIK (B) - AIK IBF (C) Robert Lindén Säfström, Magnus Johnsson Väsby skolan
2019-10-26 13:30 150340042 Ekerö IK - Järfälla IBK Sam Robertsson, Mattias Thomasson Mälaröhallen
2019-10-26 17:00 150340046 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (B) Olivia Vikström, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-10-27 12:15 150340044 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (A) Oscar Uhlir, Magnus Johnsson Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 14:00 150340045 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF Mimma Spasic, Mario Mallengren Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 16:15 150340039 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Mimma Spasic, Mario Mallengren Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 15:00 150340037 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Linnea Gribe, Stella Hammer Vikingavallen
2019-11-09 11:00 150340050 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Oscar Uhlir, Lucas Edberg Vikingavallen
2019-11-09 12:15 150340055 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Anna Mandelstam, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2019-11-09 14:45 150340052 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (B) Alexander Löfgren, Emilia Tuomela Bodals Bollhall
2019-11-10 10:45 150340060 Silverdals IF (A) - Väsby AIK (A) Hugo Nilsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-11-10 12:00 150340053 AIK IBF (C) - Ekerö IK Annabel Jonsson, Olivia Vikström Ulriksdalshallen
2019-11-10 12:00 150340058 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Björkebyhallen
2019-11-10 12:30 150340056 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Fredrik Bokström, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2019-11-10 13:00 150340057 AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Annabel Jonsson, Olivia Vikström Ulriksdalshallen
2019-11-10 17:15 150340049 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Robert Milerud, Alice Fritshammar Grimstahallen
2019-11-16 11:00 150340062 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK Carl Theorén, Andreas Theorén Väsby skolan
2019-11-16 11:00 150340063 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 12:00 150340061 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 13:00 150340071 Väsby AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Andreas Theorén, Carl Theorén Väsby skolan
2019-11-17 09:00 150340065 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Rotebrohallen (Nya)
2019-11-17 09:00 150340068 Nacka Wallenstam IBK (C) - Järfälla IBK Malva Sölvemark, Henrik Sommerville Ormingehallen
2019-11-17 12:00 150340069 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Magnus Johnsson, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-11-17 13:15 150340066 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (C) Paulina Sturmhöwel Döring, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 19:00 150340072 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Noel Huss, Fredrik Nensén Silverdalshallen
2019-11-23 10:15 150340076 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Sebastian Ekdahl, Noel Akdemir Vikingavallen
2019-11-23 14:30 150340078 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (C) Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Bodals Bollhall
2019-11-24 10:00 150340084 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Björkebyhallen
2019-11-24 12:00 150340075 Töjnan IBK - Ekerö IK Tindra Henriksson, Asta Hansson Silverdalshallen
2019-11-24 12:00 150340079 AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Linnea Gribe, Edvin Strömgren Ulriksdalshallen
2019-11-24 12:30 150340082 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (A) Tore Dernell, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 13:00 150340083 AIK IBF (A) - Silverdals IF (A) Ida Torbjörner, Tyra Müller-Nord Ulriksdalshallen
2019-11-24 13:15 150340074 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Adam Sundbom, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-11-24 14:00 150340073 Hässelby SK IBK - Väsby AIK (B) Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Hässelbyhallen
2019-11-29 18:15 150340085 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK Tindra Ahlberg, Miranda Ahlberg Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 14:00 150340089 Vallentuna IBK (C) - IK Frej Täby IBK Andreas Theorén, Carl Theorén Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 15:00 150340087 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 17:15 150340086 Ekerö IK - Väsby AIK (B) Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
2019-12-01 11:00 150340091 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-01 11:00 150340095 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Max Åstrand, Edvin Strömgren Grindtorpshallen
2019-12-01 11:15 150340088 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Jacob Appeltofft, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 11:15 150340094 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Joel Holm, Jonas Vedin Arena Satelliten
2019-12-01 14:00 150340096 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF (A) Samuel Oreland, Filip Lövenklint Björkebyhallen
2019-12-07 11:00 150340102 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Andreas Beijer, Oscar Uhlir Vikingavallen
2019-12-07 12:15 150340099 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (A) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Väsby skolan
2019-12-07 12:15 150340100 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 15:15 150340104 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (A) Robert Vangeus, Andreas Bengtsson Bodals Bollhall
2019-12-08 10:15 150340107 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Filip Lövenklint, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2019-12-08 10:15 150340108 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF (A) Aarre Hietanen, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2019-12-08 11:00 150340097 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Alice Fritshammar, Edvin Strömgren Hässelbyhallen
2019-12-08 13:30 150340098 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK Isabelle Lassfolk, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-12-08 15:00 150340105 AIK IBF (C) - Silverdals IF (A) Asta Hansson, Saga Emtell Tallbackaskolan
2019-12-08 15:30 150340101 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2020-01-11 12:00 150340115 Väsby AIK (A) - IK Frej Täby IBK Mats Järnmark, Lea Gergi Väsby skolan
2020-01-11 14:00 150340109 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Joel Holm, Filip Saverstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 16:15 150340112 Nacka Wallenstam IBK (C) - Väsby AIK (B) Shabbir Ahmed, Christoffer Castwall Ormingehallen
2020-01-12 09:15 150340120 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Johan Nima, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 11:30 150340113 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A) Anders Haag, Magnus Johnsson Prästängshallen
2020-01-12 13:00 150340111 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Fredrik Nensén, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2020-01-12 13:00 150340117 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Hannes Hovmöller, Mattias Lönnborg Grindtorpshallen
2020-01-12 13:15 150340118 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF (C) William Wetterud, Totte Hallgren Herresta Sporthall
2020-01-12 15:00 150340110 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Paulina Sturmhöwel Döring, Björn Söderström Skärgårdsstadshallen
2020-01-18 11:00 150340121 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A) Alexander Löfgren, Robert Milerud Hässelbyhallen
2020-01-18 11:00 150340128 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vikingavallen
2020-01-18 11:30 150340130 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) Fadi Saffo, Imtiaz Karim Bodals Bollhall
2020-01-18 12:15 150340126 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A) Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 12:45 150340123 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Johanna Kjebon, Alice Fritshammar Mälaröhallen
2020-01-18 13:15 150340124 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 15:45 150340275 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Elliot Karlsson, Alexander Friberg Kallhälls sporthall
2020-01-19 10:00 150340122 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (C) Andreas Theorén, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2020-01-19 11:30 150340127 Töjnan IBK - Silverdals IF (A) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Silverdalshallen
2020-01-19 13:00 150340131 AIK IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Filip Saverstam, Hugo Nilsson Ulriksdalshallen
2020-01-24 17:30 150340143 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Mats Järnmark, Alexander Hellström Viksjö Sporthall
2020-01-25 15:00 150340139 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Jonas Vedin, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-01-26 10:00 150340134 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Melvin Lindkvist, Anton Zaitsev Ormingehallen
2020-01-26 10:30 150340140 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Håkan Taxén, Anna Mandelstam Björkebyhallen
2020-01-26 11:30 150340135 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Magnus Johnsson, Lea Gergi Prästängshallen
2020-01-26 14:00 150340141 AIK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Andreas Theorén, Sam Robertsson Tallbackaskolan
2020-01-26 15:00 150340133 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK Niclas Andersson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 15:00 150340137 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (B) Jonas Vedin, Carl Theorén Väsby skolan
2020-01-26 18:00 150340138 Silverdals IF (A) - Väsby AIK (B) Thea Kaplan, Ludwig Idevall Silverdalshallen
150340152 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 09:00 150340145 Hässelby SK IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Hässelbyhallen
2020-02-01 10:00 150340149 Ekerö IK - Silverdals IF (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-01 10:00 150340150 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 11:00 150340146 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 11:00 150340151 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Jonas Vedin, Andreas Theorén Väsby skolan
2020-02-01 12:00 150340154 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen
2020-02-01 13:15 150340156 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (C) Filip Saverstam, Johan Nima Bodals Bollhall
2020-02-02 12:00 150340148 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (A) Noel Huss, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 12:00 150340153 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Mattias Thomasson, Andreas Theorén Arena Satelliten
2020-02-08 09:15 150340164 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (B) Sezgin Youmer, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-08 15:00 150340159 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (C) Fredrik Nensén, Johan Nima Väsby skolan
2020-02-08 16:00 150340161 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Max Åstrand, Noel Akdemir Grindtorpshallen
2020-02-09 10:30 150340162 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK Linnea Gribe, Stella Hammer Björkebyhallen
2020-02-09 12:00 150340167 AIK IBF (C) - IK Frej Täby IBK Isak Ålenius, Johanna Kjebon Ulriksdalshallen
2020-02-09 13:00 150340157 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Prästängshallen
2020-02-09 13:30 150340165 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Robert Milerud, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2020-02-09 15:00 150340163 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Isak Ålenius, Sam Robertsson Tallbackaskolan
2020-02-09 18:00 150340160 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Joel Holm, Jonas Vedin Silverdalshallen
2020-02-14 18:30 150340176 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK Imtiaz Karim, Jan Lingemark Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 10:15 150340175 Ekerö IK - Åkersberga IBF (B) Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-15 11:15 150340173 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Tore Dernell, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 150340178 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF (C) Niclas Andersson, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 15:00 150340172 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B) Niclas Andersson, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2020-02-16 11:00 150340170 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (A) Mimma Spasic, Jelena Spasic Prästängshallen
2020-02-16 11:00 150340171 Nacka Wallenstam IBK (C) - Silverdals IF (A) Christoffer Hellström, Anton Zaitsev Ormingehallen
2020-02-16 11:45 150340179 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Silverdalshallen
2020-02-16 16:00 150340174 Rotebro IS IBK - AIK IBF (A) Noel Huss, Hugo Nilsson Arena Satelliten
2020-03-07 11:00 150340192 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Vikingavallen
2020-03-07 13:00 150340183 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Jonas Vedin, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2020-03-07 14:00 150340181 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK Jan Lingemark, Fredrik Nensén Väsby skolan
2020-03-07 15:00 150340187 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Alexander Löfgren, Linnea Gribe Viksjö Sporthall
2020-03-07 16:15 150340190 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (B) Kim Vulic, Asta Hansson Bodals Bollhall
2020-03-08 09:15 150340186 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Andreas Mattsson, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 12:00 150340185 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Filip Saverstam, Carl Theorén Ulriksdalshallen
2020-03-08 12:45 150340184 Bele Barkarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ricky Bagge, Alexander Löfgren Björkebyhallen
2020-03-08 13:15 150340189 AIK IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Isak Ålenius, Marcus Höök Tallbackaskolan
150340193 Hässelby SK IBK - Silverdals IF (A)
150340194 Väsby AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
150340196 Sigtuna IF IBK - AIK IBF (A) Prästängshallen
150340197 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Ormingehallen
150340198 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
150340200 Rotebro IS IBK - AIK IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150340201 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
150340203 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
150340204 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
150340205 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
150340206 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
150340207 AIK IBF (A) - Väsby AIK (A) Ulriksdalshallen
150340209 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
150340211 AIK IBF (C) - Vallentuna IBK (C) Ulriksdalshallen
150340212 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
150340214 IK Frej Täby IBK - Ekerö IK Vikingavallen
150340215 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150340216 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
150340228 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B)
150340240 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK
150340251 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
150340262 Vallentuna IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 11:00 150335007 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Strandhallen - Tyresö
2019-09-28 14:00 150335006 Djurgårdens IF IBS - Salems IF Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Hjorthagshallen
2019-09-28 15:00 150335005 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Adam Lönnborg, Alexander Rosén Tomtbergahallen
2019-09-28 17:00 150335009 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK Felix Fernström, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-09-29 10:00 150335002 AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Filip Saverstam, Johnny Mikael Claesson Ulriksdalshallen
2019-10-05 16:30 150335011 Skogås/Trångsunds IBK - Åkersberga IBF (C) ****** ******, Anna Mandelstam Skogåshallen
2019-10-14 18:00 150335010 Farsta IBK - Örby IS Alva Olson, Hampus Viking Farstahallen 3
2019-12-18 18:00 150335004 Värmdö IF (A) - Mariebergs SK Imtiaz Karim, Daniel Mårtensson, Ej offentliggjord Värmdö sporthall
2019-10-05 15:00 150335014 Sickla IF - Huddinge IBS (B) Kevin Helly, Noah Hulin Myrsjöskolan
2019-10-05 15:15 150335021 Örby IS - Vendelsö IK Thomas Gjutarenäfve, Mauricio Castillo Bandhagshallen
2019-10-05 16:15 150335015 Mariebergs SK - AIK IBF (B) Mario Mallengren, Osama Abaied Engelbrektshallen
2019-10-06 11:00 150335020 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Sköndalshallen
2019-10-06 12:00 150335018 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) Christoffer Hellström, Lisa Dahl Ormingehallen
2019-10-06 14:00 150335023 Täby FC (C) - Farsta IBK Oscar Silverbratt, Johan Eklund Grindtorpshallen
2019-10-06 14:15 150335017 Salems IF - Värmdö IF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2019-10-06 16:15 150335022 Åkersberga IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Åkersberga Sporthall A
2019-10-19 10:30 150335033 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Anton Forsell, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2019-10-19 11:00 150335027 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Alva Olson, Hanna Woxmark Tomtbergahallen
2019-10-19 12:00 150335031 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Moa Lindell, Alva Olson Tomtbergahallen
2019-10-19 12:00 150335034 Vendelsö IK - Täby FC (C) Alexander Rosén, Anthon Rosén Lyckeby Sporthall
2019-10-19 13:00 150335026 Värmdö IF (B) - Mariebergs SK Malva Sölvemark, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2019-10-19 13:15 150335036 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK Per Sundvall, Gustav Levin Farstahallen 3
2019-10-19 14:15 150335032 Djurgårdens IF IBS - Örby IS Arvid Stegrud, Lukas Jellnor Engelbrektshallen
2019-10-20 12:00 150335028 AIK IBF (B) - Salems IF Elliot Karlsson, Marcus Höök Ulriksdalshallen
2019-10-26 09:45 150335044 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (A) Tobias Jansson, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2019-10-26 13:00 150335038 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 16:15 150335048 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Tindra Henriksson, Asta Hansson Bandhagshallen
2019-10-26 17:15 150335043 Örby IS - Värmdö IF (A) Asta Hansson, Tindra Henriksson Bandhagshallen
2019-10-27 09:00 150335040 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (B) Christoffer Hellström, Christian Berger Ormingehallen
2019-10-27 10:30 150335047 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Karl-Johan Leijon, Martin Claësson Skogåshallen
2019-10-27 12:00 150335045 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS Mats Järnmark, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-27 12:30 150335039 Salems IF - Värmdö IF (B) Tobias Jansson, Anders Hillebrink Skogsängshallen
2019-11-09 10:30 150335059 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Alexander Löfgren, Shabbir Ahmed Strandhallen - Tyresö
2019-11-09 13:00 150335058 Djurgårdens IF IBS - Skogås/Trångsunds IBK Saga Emtell, Kim Vulic Hjorthagshallen
2019-11-09 14:00 150335050 Mariebergs SK - Salems IF Marcus Höök, Alice Fritshammar Stora Mossen 1
2019-11-09 14:00 150335053 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Viggo Holm, Svante Lindholm Tomtbergahallen
2019-11-10 11:00 150335051 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Christian Berger, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 11:00 150335054 AIK IBF (B) - Örby IS Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Ulriksdalshallen
2019-11-10 11:00 150335056 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Adam Lindell, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-11-30 15:30 150335060 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) ****** ******, Jonas Jatko Lyckeby Sporthall
2019-11-16 09:15 150335070 Farsta IBK - Huddinge IBS (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2019-11-16 11:30 150335065 Örby IS - Värmdö IF (B) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Högdalshallen
2019-11-16 12:00 150335072 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hanna Woxmark, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2019-11-16 14:15 150335071 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Robert Vangeus, Martin Claësson Järla Sporthall
2019-11-16 15:00 150335062 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Linus Fredman, Maja Bergman Myrsjöskolan
2019-11-17 11:00 150335064 Sköndals IK - Sickla IF Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Sköndalshallen
2019-11-17 12:15 150335066 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (B) Miranda Ahlberg, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 13:00 150335067 Täby FC (C) - AIK IBF (B) Lars Reuterhagen, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2019-11-17 13:00 150335069 Skogås/Trångsunds IBK - Värmdö IF (A) Viggo Holm, Svante Lindholm Skogåshallen
2019-11-23 12:00 150335083 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK Hampus Bergholm, Albin Hedenstedt Tomtbergahallen
2019-11-23 13:00 150335075 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 13:00 150335084 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lukas Jellnor, Elliot Helin Boucher Hjorthagshallen
2019-11-23 13:15 150335077 Sickla IF - Åkersberga IBF (C) Wilmer Axén, Stefano Bianque Järla Sporthall
2019-11-23 14:00 150335076 Mariebergs SK - Örby IS Johanna Kjebon, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2019-11-23 17:30 150335078 Värmdö IF (B) - Täby FC (C) ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Värmdö sporthall
2019-11-24 09:15 150335082 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-11-24 11:00 150335080 AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Tyra Müller-Nord, Edvin Strömgren Ulriksdalshallen
2019-11-30 11:00 150335091 Skogås/Trångsunds IBK - Värmdö IF (B) Viking Claësson, Martin Claësson Skogåshallen
2019-11-30 11:15 150335087 Örby IS - Salems IF Viggo Holm, Svante Lindholm Högdalshallen
2019-11-30 11:15 150335092 Farsta IBK - Huddinge IBS (B) Anton Zaitsev, Christian Berger Farstahallen 3
2019-11-30 12:00 150335095 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Karima Sharipova, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 13:00 150335096 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (A) Thea Kaplan, Annabel Jonsson Hjorthagshallen
2019-12-01 11:00 150335093 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF (B) Linus Fredman, Leif Karlsson Ormingehallen
2019-12-01 12:00 150335086 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Wilmer Axén, Didrik Axen Sköndalshallen
2019-12-01 12:15 150335088 Åkersberga IBF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jacob Appeltofft, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 14:00 150335089 Täby FC (C) - Mariebergs SK Hannes Hovmöller, Edvin Strömgren Grindtorpshallen
2019-12-07 11:15 150335105 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2019-12-07 12:15 150335100 Salems IF - Täby FC (C) Lennart Asp, Elise Lundin Skogsängshallen
2019-12-07 13:15 150335103 Sickla IF - Farsta IBK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Järla Sporthall
2019-12-07 14:15 150335102 Mariebergs SK - Skogås/Trångsunds IBK Karima Sharipova, Wilmer Axén Gärdeshallen
2019-12-08 09:30 150335108 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Osama Abaied, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-12-08 11:00 150335099 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Saga Emtell, Asta Hansson Ormingehallen
2019-12-08 11:30 150335104 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Osama Abaied, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-12-08 16:00 150335106 AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Asta Hansson, Saga Emtell Tallbackaskolan
2020-01-11 11:00 150335116 Vendelsö IK - Sickla IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2020-01-11 11:15 150335117 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 13:00 150335118 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (B) Asta Hansson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2020-01-11 13:00 150335119 Huddinge IBS (A) - AIK IBF (B) Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-01-11 13:15 150335114 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Farstahallen 3
2020-01-11 13:15 150335115 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Anton Zaitsev, Kevin Helly Järla Sporthall
2020-01-12 09:00 150335113 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF Mattias Lönnborg, Edvin Strömgren Skogåshallen
2020-01-12 14:00 150335110 Åkersberga IBF (C) - Sköndals IK Björn Söderström, Paulina Sturmhöwel Döring Skärgårdsstadshallen
2020-01-18 11:00 150335128 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Marcus Höök, Hampus Pernkrans Stora Mossen 1
2020-01-18 12:00 150335127 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 12:00 150335130 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (A) Carl Brorsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2020-01-18 13:00 150335131 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A) Anders Hillebrink, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2020-01-18 16:00 150335129 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS Annie Mattsson, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-01-18 16:30 150335122 Örby IS - Täby FC (C) Edvin Strömgren, Anna Mandelstam Bandhagshallen
2020-01-19 09:30 150335125 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK Anton Zaitsev, Alexander Hellström Fisksätra sporthall
2020-01-19 11:00 150335126 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Viggo Modigh, Sebastian Ekdahl Skogsängshallen
150335144 AIK IBF (B) - Huddinge IBS (B) Ulriksdalshallen
2020-01-25 09:00 150335139 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Albin Hedenstedt, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2020-01-25 11:00 150335138 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Nima, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2020-01-25 12:00 150335141 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Tomtbergahallen
2020-01-25 12:15 150335136 Farsta IBK - Sköndals IK Edvin Strömgren, Tony Verho Farstahallen 3
2020-01-25 13:00 150335140 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Håkan Taxén, Bjarne Hekkelstrand Hjorthagshallen
2020-01-26 09:00 150335135 Skogås/Trångsunds IBK - Örby IS Moa Lindell, Alva Olson Skogåshallen
2020-01-26 12:15 150335142 Värmdö IF (A) - Sickla IF Noah Hulin, Kevin Helly Värmdö sporthall
2020-02-01 12:15 150335147 Åkersberga IBF (C) - Farsta IBK Roger Nyström, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 12:30 150335156 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Saga Emtell, Tyra Müller-Nord Värmdö sporthall
2020-02-01 13:15 150335155 Sickla IF - AIK IBF (B) Tony Verho, Anton Zaitsev Järla Sporthall
2020-02-01 14:15 150335148 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Edvin Strömgren, Shabbir Ahmed Bandhagshallen
2020-02-02 09:00 150335151 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Karima Sharipova, Hanna Woxmark Ormingehallen
2020-02-02 09:00 150335152 Salems IF - Huddinge IBS (A) Sam Robertsson, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-02-02 12:00 150335149 Sköndals IK - Vendelsö IK Sixten Thorén, Jakob Jansson Sköndalshallen
2020-02-02 12:00 150335153 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Moa Lindell, Jonathan Wallén Brobäck Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 13:15 150335146 Täby FC (C) - Skogås/Trångsunds IBK Max Åstrand, Johan Hessing Grindtorpshallen
2020-02-08 09:15 150335168 Värmdö IF (B) - Sickla IF Sadjad Nima, Niclas Andersson Värmdö sporthall
2020-02-08 10:00 150335167 Huddinge IBS (B) - Mariebergs SK Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Tomtbergahallen
2020-02-08 12:00 150335161 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Asta Hansson, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 13:15 150335159 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (C) Linus Fredman, Christoffer Hellström Järla Sporthall
2020-02-08 14:00 150335160 Vendelsö IK - Åkersberga IBF (C) Hanna Woxmark, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-02-08 16:15 150335162 Djurgårdens IF IBS - Sköndals IK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Engelbrektshallen
2020-02-09 11:00 150335166 AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Isak Ålenius, Johanna Kjebon Ulriksdalshallen
2020-02-09 12:15 150335164 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-02-15 10:15 150335173 Åkersberga IBF (C) - Djurgårdens IF IBS Alexander Löfgren, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 11:00 150335170 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Anna Mandelstam, Samu Ojanen Skogåshallen
2020-02-15 11:30 150335178 Salems IF - Huddinge IBS (B) , Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-02-15 16:15 150335174 Örby IS - Huddinge IBS (A) Jonathan Wallén Brobäck, ****** ****** Bandhagshallen
2020-02-15 18:15 150335180 Mariebergs SK - Sickla IF Alice Fritshammar, Eskil Simonsen Engelbrektshallen
2020-02-16 10:00 150335177 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF (B) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Ormingehallen
2020-02-16 10:00 150335179 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Strandhallen - Tyresö
2020-02-16 11:00 150335175 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Jakob Jansson, Sixten Thorén Sköndalshallen
2020-02-16 17:00 150335172 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) , Per Sundvall Grindtorpshallen
2020-03-07 10:00 150335190 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-03-07 11:00 150335185 Huddinge IBS (A) - Täby FC (C) Alva Olson, Hanna Woxmark Tomtbergahallen
2020-03-07 11:00 150335186 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (C) Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-03-07 12:00 150335183 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Håkan Taxén, Kevin Neemé Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 12:00 150335192 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-03-07 14:00 150335182 Vendelsö IK - Farsta IBK Albin Hedenstedt, Sezgin Youmer Lyckeby Sporthall
2020-03-07 16:00 150335191 Sickla IF - Salems IF Annie Mattsson, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-03-08 11:00 150335188 AIK IBF (B) - Sköndals IK Filip Saverstam, Carl Theorén Ulriksdalshallen
150335194 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
150335195 Farsta IBK - Djurgårdens IF IBS Farstahallen 4
150335196 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
150335199 Åkersberga IBF (C) - AIK IBF (B) Åkersberga Sporthall A
150335200 Örby IS - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
150335201 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
150335203 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK Ormingehallen
150335204 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogsängshallen
150335207 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
150335208 Värmdö IF (A) - Farsta IBK Värmdö sporthall
150335211 Huddinge IBS (B) - Täby FC (C) Tomtbergahallen
150335212 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (C) Värmdö sporthall
150335213 Sickla IF - Örby IS Myrsjöskolan
150335214 Mariebergs SK - Sköndals IK Stora Mossen 1
150335216 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2020-03-07 17:00 150335206 Djurgårdens IF IBS - Vendelsö IK Magnus Westerberg, Adam Sundbom Hjorthagshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis