Pantamera Ljusröd Medellätt (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 10:15 150328004 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK (A) 6 - 8 Anders Peterson, Alice Fritshammar K-Rauta Arena
2023-09-30 16:30 150328006 Åkersberga IBF (C) - FBC Sollentuna (A) 8 - 4 Shabbir Ahmed, William Tegnér Österåkers Multiarena 1
2023-10-01 12:15 150328003 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK (A) 4 - 5 Mattias Thomasson, Viktoria Larsson Hässelbyhallen
2023-10-01 14:30 150328001 FBC Sollentuna (B) - Täby FC (A) 5 - 1 Viggo Rohlén, Gabriel Seljemo Rotebrohallen (Nya)
2023-10-01 15:00 150328002 Åkersberga IBF (A) - Danderyd FC (A) 1 - 14 Shabbir Ahmed, Hannes Hovmöller Österåkers Multiarena 1
2023-10-01 15:45 150328005 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF 8 - 0 Fredrik Hallenberg, Mario Mallengren Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-07 11:15 150328007 FBC Sollentuna (A) - Vallentuna IBK (A) 3 - 7 Joel Holm, Hanna Löfgren Silverdalshallen
2023-10-08 13:00 150328011 Danderyd FC (A) - FBC Sollentuna (B) 4 - 5 Sam Robertsson, Oscar Björkman Mörbyhallen
2023-10-08 13:45 150328010 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) 3 - 3 William Tegnér, Julia Tegnér Väsby skolan
2023-10-08 14:30 150328009 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) 6 - 4 Fredrik Åhlund, Johan Eklund Prästängshallen
2023-10-08 15:15 150328012 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C) 4 - 7 Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2023-10-08 18:00 150328008 Vaxholms IBF - Täby FC (C) 6 - 11 William Tegnér, Fredrik Alzén Vaxholm innebandyhallen
2023-10-14 10:15 150328016 Täby FC (C) - FBC Sollentuna (A) 6 - 3 Jan Tuominen, Aarre Hietanen K-Rauta Arena
2023-10-14 10:45 150328015 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF 10 - 4 Hampus Hugozon, Jakob Maeler Hässelbyhallen
2023-10-14 16:15 150328017 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (C) 5 - 14 Fredrik Nensén, Björn Söderström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-15 13:15 150328013 FBC Sollentuna (B) - Väsby AIK (A) 4 - 4 Iselle Halldn, Kajsa Eklund Rotebrohallen (Nya)
2023-10-15 15:15 150328014 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) 12 - 2 Ulf Jonsson, William Tegnér Åkersberga Sporthall A
2023-10-15 15:15 150328018 Danderyd FC (A) - Täby FC (A) 3 - 4 Oliver Magnusson, Jonas Vedin Mörbyhallen
2023-10-21 09:15 150328023 Väsby AIK (A) - Danderyd FC (A) 7 - 9 Roger Nyström, Per Sundvall Väsby skolan
2023-10-21 13:30 150328021 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) 4 - 0 Nora Wagner Nottberg, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2023-10-21 16:30 150328020 FBC Sollentuna (A) - Hässelby SK IBK (B) 9 - 4 Sezgin Youmer, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2023-10-22 10:15 150328019 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) 11 - 2 Nora Wagner Nottberg, Per Sundvall Österåkers Multiarena 1
2023-10-22 11:45 150328022 Sigtuna IF IBK (A) - FBC Sollentuna (B) 3 - 9 Alexander Löfgren, Shabbir Ahmed Prästängshallen
2023-10-22 14:15 150328024 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) 3 - 1 Nora Wagner Nottberg, Fredrik Åhlund Grindtorpshallen
2023-10-27 19:30 150328028 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A) 5 - 6 Sadjad Nima, William Tegnér Grindtorpshallen
2023-10-28 11:45 150328025 FBC Sollentuna (B) - Vaxholms IBF 9 - 1 Mattias Thomasson, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
2023-10-28 15:30 150328029 Väsby AIK (A) - Täby FC (A) 4 - 6 Robert Järlemark, Fredrik Nensén Väsby skolan
2023-10-29 11:30 150328027 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) 2 - 8 Ricky Bagge, Sam Robertsson Hässelbyhallen
2023-10-29 11:45 150328026 Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (A) 3 - 2 Robin Johansson, Lars Reuterhagen Österåkers Multiarena 1
2023-10-29 16:30 150328030 Danderyd FC (A) - Sigtuna IF IBK (A) 0 - 2 Robert Järlemark, Erik Allerborg Mörbyhallen
2023-11-11 12:45 150328031 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) 2 - 2 Magnus Westerberg, Niklas Forsman Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-11 15:15 150328034 Vaxholms IBF - Danderyd FC (A) 6 - 0 Ulf Jonsson, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2023-11-11 16:30 150328033 FBC Sollentuna (A) - FBC Sollentuna (B) 0 - 2 Jakob Stenbom, Alexander Saverstam Silverdalshallen
2023-11-11 17:15 150328036 Täby FC (A) - Täby FC (C) 3 - 3 Olle Forsberg, Melker Vallen K-Rauta Arena
2023-11-12 11:45 150328035 Sigtuna IF IBK (A) - Väsby AIK (A) 1 - 6 Isak Eriksson, Marcus Lundelin Prästängshallen
2023-11-12 16:30 150328032 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (A) 5 - 3 Jakob Iskander, Albin Bergström Österåkers Multiarena 1
2023-11-18 09:30 150328037 FBC Sollentuna (B) - Åkersberga IBF (C) 4 - 2 Filip Geber, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2023-11-18 10:15 150328038 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) 6 - 0 Anders Peterson, Robin Johansson Österåkers Multiarena 1
2023-11-18 12:45 150328041 Väsby AIK (A) - Vaxholms IBF 11 - 4 Johannes Forslin, Filip Rylander Smedsgärdshallen
2023-11-18 13:15 150328039 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) 10 - 5 Alfred Lampa Halling, Bjarne Hekkelstrand Hässelbyhallen
2023-11-19 12:00 150328040 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (A) 6 - 3 Robert Lindén Säfström, Rebecca Johansson Prästängshallen
2023-11-19 14:15 150328042 Danderyd FC (A) - FBC Sollentuna (A) 5 - 8 Lars Samuelsson, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
2023-11-25 11:45 150328043 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) 8 - 3 Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman K-Rauta Arena
2023-11-25 13:45 150328046 FBC Sollentuna (A) - Väsby AIK (A) 2 - 8 Joel Forssell, Edvin Carlsson Silverdalshallen
2023-11-25 14:00 150328048 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B) 3 - 6 Malte Jonson, Svante Ehn Grindtorpshallen
2023-11-25 15:45 150328045 Åkersberga IBF (C) - Danderyd FC (A) 7 - 4 Charlie Idevall, Robin Johansson Österåkers Multiarena 2
2023-11-26 15:45 150328047 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK (A) 7 - 2 Joel Forssell, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2023-11-26 16:00 150328044 Vallentuna IBK (A) - FBC Sollentuna (B) 4 - 5 Gustav Olsen, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-02 13:15 150328053 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (C) 3 - 2 Johannes Forslin, Alexander Balfe Panič Väsby skolan
2023-12-02 14:45 150328051 Vaxholms IBF - Täby FC (A) 4 - 4 Leo Fristedt, Julian Jacoel Vaxholm innebandyhallen
2023-12-03 13:15 150328049 FBC Sollentuna (B) - Täby FC (C) 11 - 2 Emma Theorén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2023-12-03 14:30 150328052 Sigtuna IF IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 7 - 2 Marcus Lundelin, Isak Eriksson Prästängshallen
2023-12-03 15:30 150328050 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) 7 - 8 Jakob Iskander, Robin Johansson Österåkers Multiarena 1
2023-12-03 16:45 150328054 Danderyd FC (A) - Vallentuna IBK (A) 4 - 3 Adam Lönnborg, Mario Mallengren Mörbyhallen
2023-12-09 09:30 150328055 Hässelby SK IBK (B) - FBC Sollentuna (B) 3 - 6 Alice Ljungqvist, Sam Robertsson Hässelbyhallen
2023-12-09 10:00 150328060 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) 10 - 1 Camilla Karlsson, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
2023-12-09 11:30 150328058 Åkersberga IBF (C) - Sigtuna IF IBK (A) 5 - 10 , Teodor Elf Österåkers Multiarena 1
2023-12-09 13:15 150328059 FBC Sollentuna (A) - Vaxholms IBF 4 - 7 Oliver Magnusson, Max Mårtensson Silverdalshallen
2023-12-10 09:00 150328056 Täby FC (C) - Danderyd FC (A) 4 - 6 Johan Eklund, Oscar Björkman K-Rauta Arena
2023-12-10 15:45 150328057 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A) 5 - 8 Albin Bergström, Isak Wallenius Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-16 11:15 150328061 FBC Sollentuna (B) - Åkersberga IBF (A) 6 - 2 Anton Greberg, Bjarne Hekkelstrand Rotebrohallen (Nya)
2023-12-16 12:30 150328065 Väsby AIK (A) - Täby FC (C) 7 - 4 Oscar Björkman, Johannes Forslin Väsby skolan
2023-12-16 13:30 150328063 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (C) 5 - 5 Erik Allerborg, Fredrik Nensén Vaxholm innebandyhallen
2023-12-16 14:45 150328062 FBC Sollentuna (A) - Täby FC (A) 2 - 4 Carl Theorén, Alexander Saverstam Silverdalshallen
2023-12-17 15:15 150328064 Sigtuna IF IBK (A) - Vallentuna IBK (A) 5 - 4 Erik Nyman, Magnus Berg Prästängshallen
2023-12-17 15:30 150328066 Danderyd FC (A) - Hässelby SK IBK (B) 3 - 4 Birger Dahlgren, Vincent Von Zeipel Mörbyhallen
2023-12-17 11:00 150328070 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (B) 6 - 5 Anton Zaitsev, Theodore Hurtig Smedsgärdshallen
2024-01-06 14:45 150328067 FBC Sollentuna (A) - Åkersberga IBF (C) 5 - 10 Axel Mickelsson, Filip Geber Silverdalshallen
2024-01-07 11:15 150328072 Täby FC (A) - FBC Sollentuna (B) 2 - 8 Albin Bergström, Svante Ehn K-Rauta Arena
2024-01-07 14:30 150328069 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (C) 6 - 10 Tommy Egman, Theodore Hurtig Prästängshallen
2024-01-07 14:30 150328071 Danderyd FC (A) - Åkersberga IBF (A) 5 - 3 Andreas Theorén, Emma Theorén Mörbyhallen
2024-01-07 17:15 150328068 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) 6 - 11 Isak Wallenius, Samiolah Nori Vaxholm innebandyhallen
2024-01-12 19:30 150328076 Täby FC (C) - Vaxholms IBF 7 - 6 Meija Isaksson, Filip Rylander Grindtorpshallen
2024-01-13 11:30 150328077 Vallentuna IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 1 - 2 Svante Ehn, Malte Jonson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-13 12:15 150328074 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A) 1 - 10 Filip Rylander, Sezgin Youmer Österåkers Multiarena 2
2024-01-13 16:15 150328075 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) 0 - 4 Hampus Hugozon, Jakob Maeler Hässelbyhallen
2024-01-14 09:15 150328073 FBC Sollentuna (B) - Danderyd FC (A) 6 - 4 Neo Näsström, Jasmine Berggren Rotebrohallen (Nya)
2024-01-14 13:30 150328078 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) 3 - 10 Robin Johansson, Jan Lingemark Österåkers Multiarena 1
2024-01-19 19:30 150328084 Täby FC (A) - Danderyd FC (A) 3 - 2 Rebecca Johansson, Charlie Idevall Grindtorpshallen
2024-01-20 12:15 150328079 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (A) 3 - 4 Johannes Forslin, Fredrik Hallenberg Österåkers Multiarena 2
2024-01-20 16:00 150328081 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) 8 - 13 Fredrik Åhlund, Albin Bergström Vaxholm innebandyhallen
2024-01-20 16:15 150328080 FBC Sollentuna (A) - Täby FC (C) 7 - 10 Adam Robertsson, Fabian Gunnarsson Silverdalshallen
2024-01-20 17:15 150328083 Väsby AIK (A) - FBC Sollentuna (B) 4 - 1 Linnea Abrante, Matilda Sällström Väsby skolan
2024-01-21 11:45 150328082 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 6 - 7 Jan Lingemark, Shabbir Ahmed Prästängshallen
2024-01-27 13:00 150328085 FBC Sollentuna (B) - Sigtuna IF IBK (A) 3 - 3 William Edgren, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2024-01-27 14:00 150328089 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) 1 - 5 Melker Vallen, Kevin Lenstad Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-28 12:15 150328086 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF 6 - 5 Robin Johansson, Hannes Hovmöller Österåkers Multiarena 1
2024-01-28 16:30 150328088 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) 2 - 3 Oliver Magnusson, Bjarne Hekkelstrand Grindtorpshallen
2024-01-28 16:45 150328090 Danderyd FC (A) - Väsby AIK (A) 1 - 2 India Rauman, Anton Greberg Mörbyhallen
2024-01-28 17:00 150328087 Hässelby SK IBK (B) - FBC Sollentuna (A) 1 - 3 Anton Ponnert, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2024-02-03 09:15 150328091 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (C) 5 - 5 Gustav Olsen, Albin Bergström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-03 12:30 150328093 FBC Sollentuna (A) - Åkersberga IBF (A) 4 - 7 Alexander Saverstam, Filip Saverstam Silverdalshallen
2024-02-04 13:00 150328095 Sigtuna IF IBK (A) - Danderyd FC (A) 5 - 4 Camilla Karlsson, Shabbir Ahmed Prästängshallen
2024-02-04 15:15 150328092 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) 2 - 6 Lars Samuelsson, Filip Rylander Österåkers Multiarena 1
2024-02-04 17:30 150328094 Vaxholms IBF - FBC Sollentuna (B) 7 - 7 Fredrik Åhlund, Gabriella Kallner Vaxholm innebandyhallen
2024-03-16 16:45 150328096 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord K-Rauta Arena
2024-02-10 12:00 150328097 FBC Sollentuna (B) - FBC Sollentuna (A) 6 - 3 Ludvig Rasmusson, Adrian Åström Silverdalshallen
2024-02-11 09:30 150328100 Täby FC (C) - Täby FC (A) 5 - 2 Oliver Andersson-Lind, Gabriella Kallner K-Rauta Arena
2024-02-11 13:15 150328101 Väsby AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A) 10 - 2 Tuve Rosen, Melwin Bergqvist Väsby skolan
2024-02-11 14:00 150328098 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (C) 3 - 1 Anton Greberg, Robin Johansson Österåkers Multiarena 1
2024-02-11 16:45 150328102 Danderyd FC (A) - Vaxholms IBF 3 - 3 Fredrik Åhlund, Sadjad Nima Mörbyhallen
2024-02-11 17:30 150328099 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (A) 4 - 10 Kasper Feiler, Petrus Gebäck Hässelbyhallen
2024-02-17 10:00 150328104 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 3 - 3 Lars Reuterhagen, Filip Rylander Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-17 15:00 150328106 FBC Sollentuna (A) - Danderyd FC (A) 0 - 12 Adam Robertsson, Fabian Gunnarsson Silverdalshallen
2024-02-18 11:30 150328103 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) 2 - 9 Julia Tegnér, Albin Bergström K-Rauta Arena
2024-02-18 11:30 150328105 Åkersberga IBF (C) - FBC Sollentuna (B) 3 - 2 Melker Vallen, Kevin Lenstad Österåkers Multiarena 1
2024-02-18 18:15 150328107 Vaxholms IBF - Väsby AIK (A) 5 - 5 Ulf Jonsson, Peter Lassfolk Vaxholm innebandyhallen
2024-02-18 19:00 150328108 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (A) 2 - 4 Sabina Åström, William Tegnér K-Rauta Arena
2024-02-11 10:30 150328109 FBC Sollentuna (B) - Vallentuna IBK (A) 8 - 0 , Filip Rylander Töjnahallen
2024-02-23 19:00 150328112 Sigtuna IF IBK (A) - Vaxholms IBF Lars Reuterhagen, Alexander Balfe Panič Prästängshallen
2024-02-24 18:15 150328110 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Johannes Forslin, Hugo Zetterberg Österåkers Multiarena 1
2024-02-25 14:30 150328113 Väsby AIK (A) - FBC Sollentuna (A) William Edgren, Oscar Björkman Väsby skolan
2024-02-25 15:45 150328114 Danderyd FC (A) - Åkersberga IBF (C) Johnny Mikael Claesson, Fredrik Hallenberg Mörbyhallen
2024-03-08 17:15 150328111 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Maryan Hrabovuk, Andrii Semeniuk Hässelbyhallen
2024-03-09 13:30 150328115 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Ludvig Rasmusson, William Wallgren Sala Hässelbyhallen
2024-03-09 14:30 150328119 FBC Sollentuna (A) - Sigtuna IF IBK (A) Axel Jelinek, Ej offentliggjord Silverdalshallen
2024-03-10 09:00 150328116 Täby FC (C) - FBC Sollentuna (B) Fredrik Nensén, India Rauman K-Rauta Arena
2024-03-10 12:00 150328117 Vallentuna IBK (A) - Danderyd FC (A) Lars Reuterhagen, Gustav Olsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-10 12:45 150328118 Åkersberga IBF (C) - Väsby AIK (A) Ej offentliggjord, Magnus Westerberg Österåkers Multiarena 1
2024-03-10 18:45 150328120 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Hannes Hovmöller, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2024-03-16 11:45 150328121 FBC Sollentuna (B) - Hässelby SK IBK (B) Ej offentliggjord, Elizabeth Chandler Rotebrohallen (Nya)
2024-03-17 12:15 150328122 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) David Jansson, Lucas Jansson Österåkers Multiarena 1
2024-03-17 13:00 150328124 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Emma Dahlgren, Sonja Lagerberg Prästängshallen
2024-03-17 15:00 150328125 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (A) Thea Augustinsson, Emmie Helleday Väsby skolan
2024-03-17 15:00 150328126 Danderyd FC (A) - Täby FC (C) Sezgin Youmer, Gabriella Kallner Mörbyhallen
2024-03-17 18:00 150328123 Vaxholms IBF - FBC Sollentuna (A) Ulf Jonsson, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2024-03-23 09:30 150328130 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Samiolah Nori, Jan Lingemark Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-23 11:00 150328132 Täby FC (A) - FBC Sollentuna (A) Bjarne Hekkelstrand, Niklas Forsman K-Rauta Arena
2024-03-23 12:45 150328127 Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (B) Elias Schön, Charlie Idevall Österåkers Multiarena 2
2024-03-23 14:00 150328131 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF Ulf Jonsson, Josefine Ericson Österåkers Multiarena 2
2024-03-24 11:30 150328129 Täby FC (C) - Väsby AIK (A) Isak Wallenius, Ej offentliggjord K-Rauta Arena
2024-03-24 15:15 150328128 Hässelby SK IBK (B) - Danderyd FC (A) Edvin Thunqvist, William Edgren Hässelbyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Sollentuna (B) 19 14 3 2 107-52 55 45
2. Väsby AIK (A) 17 12 3 2 103-59 44 39
3. Åkersberga IBF (C) 18 10 1 7 99-78 21 31
4. Sigtuna IF IBK (A) 18 10 1 7 82-94 -12 31
5. Täby FC (A) 17 8 2 7 69-65 4 26
6. Hässelby SK IBK (B) 18 8 1 9 95-93 2 25
7. Täby FC (C) 18 7 2 9 97-112 -15 23
8. Åkersberga IBF (A) 18 7 2 9 71-96 -25 23
9. Vallentuna IBK (A) 19 6 3 10 80-91 -11 21
10. Danderyd FC (A) 18 6 1 11 83-73 10 19
11. Vaxholms IBF 18 4 5 9 88-116 -28 17
12. FBC Sollentuna (A) 18 4 0 14 63-108 -45 12
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 16:15 150329006 Täby FC (B) - Duvbo IK 5 - 1 Gabriella Kallner, Sadjad Nima Grindtorpshallen
2023-10-01 09:45 150329005 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla Bele IBK (B) 7 - 3 Sam Robertsson, Mattias Thomasson Hässelbyhallen
2023-12-17 09:15 150329003 Vallentuna IBK (B) - FBC Sollentuna (C) 4 - 6 Sezgin Youmer, Magnus Berg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-08 09:45 150329008 Järfälla Bele IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö 1 - 3 Kasper Feiler, Petrus Gebäck Viksjö Sporthall
2023-10-08 12:30 150329012 Väsby AIK (B) - Täby FC (B) 13 - 1 Julia Tegnér, William Tegnér Väsby skolan
2023-10-08 13:30 150329007 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (A) 7 - 1 Edvin Linder, Arne Brovig Löthallen
2023-10-14 15:00 150329015 Vallentuna IBK (B) - Järfälla Bele IBK (B) 10 - 1 Fredrik Nensén, Björn Söderström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-14 15:30 150329016 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK 4 - 5 Ludwig Idevall, Filip Saverstam Torsviks Idrottshall
2023-10-15 11:00 150329017 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) 1 - 7 Arvid Klomark, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2023-10-15 13:15 150329018 Sigtuna IF IBK (B) - Väsby AIK (B) 1 - 7 Isak Eriksson, Marcus Lundelin Prästängshallen
2023-10-21 08:00 150329024 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) 3 - 1 Fredrik Nensén, Johannes Forslin Väsby skolan
2023-10-22 15:30 150329019 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö 4 - 6 Fredrik Åhlund, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2023-10-29 14:00 150329020 Duvbo IK - Vallentuna IBK (B) 5 - 2 Imtiaz Karim, Johan Nima Löthallen
2024-02-10 18:15 150329023 FBC Sollentuna (C) - Sigtuna IF IBK (B) 9 - 4 Samiolah Nori, Filip Rylander Töjnahallen
2023-10-28 09:15 150329028 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) 5 - 1 Agaton Östlund, Oliver Hallgren Torsviks Idrottshall
2023-12-16 12:00 150329027 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B) 5 - 1 Simon Fröberg, Josefine Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-17 15:15 150329029 FBC Sollentuna (C) - Väsby AIK (B) 2 - 4 Thea Augustinsson, Neo Näsström Rotebrohallen (Nya)
2023-11-11 16:15 150329036 Väsby AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö 6 - 7 Selin Jang, Linn Eberle Väsby skolan
2023-11-12 14:00 150329031 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) 4 - 2 Alexander Friberg, Johan Eklund Hässelbyhallen
2023-11-12 15:45 150329034 Järfälla Bele IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) 5 - 5 Fredrik Åhlund, Alfred Lampa Halling Björkebyhallen
2023-11-18 10:15 150329039 Vallentuna IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö 5 - 3 Josefine Ericson, Filip Rylander Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-19 13:15 150329042 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK 4 - 8 Robert Lindén Säfström, Rebecca Johansson Prästängshallen
2024-03-17 14:30 150329041 FBC Sollentuna (C) - Järfälla Bele IBK (B) Emma Theorén, Ludvig Finnhammar Rotebrohallen (Nya)
2023-11-25 12:45 150329045 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B) 6 - 4 Svante Ehn, Malte Jonson Grindtorpshallen
2023-11-25 16:45 150329046 Duvbo IK - FBC Sollentuna (C) 4 - 5 Mattias Thomasson, Shabbir Ahmed Hallonbergshallen
2023-11-26 12:00 150329048 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (B) 4 - 6 Jan Lingemark, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2023-12-02 09:45 150329053 FBC Sollentuna (C) - Täby FC (B) 5 - 4 Elsa Lindberg, Elin Ståhl Sponton Rotebrohallen (Nya)
2023-12-03 09:00 150329051 Järfälla Bele IBK (B) - Väsby AIK (B) 3 - 4 Johan Eklund, Rebecca Johansson Viksjö Sporthall
2023-12-03 13:15 150329054 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) 0 - 4 Elizabeth Chandler, Alexander Balfe Panič Prästängshallen
2023-12-09 12:30 150329059 Duvbo IK - Järfälla Bele IBK (B) 3 - 4 Jonathan Stertzell, Olof Sandström Brotorpshallen
2023-12-09 14:30 150329057 Hässelby SK IBK (A) - FBC Sollentuna (C) 4 - 4 Sam Robertsson, Gustav Levin Hässelbyhallen
2023-12-09 16:30 150329056 IBF Offensiv Lidingö - Sigtuna IF IBK (B) 4 - 4 Sezgin Youmer, Lars Reuterhagen Torsviks Idrottshall
2023-12-16 12:30 150329065 FBC Sollentuna (C) - IBF Offensiv Lidingö 10 - 2 Bjarne Hekkelstrand, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2023-12-17 10:30 150329063 Järfälla Bele IBK (B) - Täby FC (B) 4 - 5 Wilma Sundnäs, Fredrik Hallenberg Viksjö Sporthall
2023-12-17 13:30 150329062 Duvbo IK - Väsby AIK (B) 6 - 4 Mario Mallengren, Bernard Larsson Löthallen
2023-12-17 14:00 150329066 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (B) 4 - 7 Magnus Berg, Alexander Balfe Panič Prästängshallen
2024-01-06 15:30 150329068 Järfälla Bele IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) 4 - 5 Niklas Forsman, Johnn Wahlgren Björkebyhallen
2024-01-27 16:00 150329070 FBC Sollentuna (C) - Vallentuna IBK (B) 5 - 2 Jonathan Stertzell, Henny Bidevind Häggvikshallen
2024-02-03 17:45 150329067 Duvbo IK - Täby FC (B) 10 - 1 Mattias Thomasson, Olof Sandström Löthallen
2024-01-13 14:00 150329076 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla Bele IBK (B) 1 - 4 Oliver Magnusson, Max Mårtensson Torsviks Idrottshall
2024-01-13 15:15 150329078 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) 5 - 3 Filip Geber, Axel Mickelsson Grindtorpshallen
2024-01-14 16:00 150329077 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK 4 - 2 Henrik Nilsson, Linus Warrenstein Hässelbyhallen
2024-01-20 16:00 150329084 Väsby AIK (B) - Sigtuna IF IBK (B) 18 - 5 Oskar Abelsson, Carl Astner Väsby skolan
2024-01-21 11:45 150329080 Duvbo IK - IBF Offensiv Lidingö 1 - 7 Fredrik Åhlund, Jonathan Stertzell Löthallen
2024-01-21 16:00 150329081 Järfälla Bele IBK (B) - Vallentuna IBK (B) 6 - 5 Petter Bruzelius, Erik Peters Björkebyhallen
2024-01-21 16:45 150329079 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 4 Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2024-01-20 10:00 150329087 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK 5 - 4 Meija Isaksson, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-27 09:00 150329088 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) 7 - 2 Bjarne Hekkelstrand, Magnus Berg Torsviks Idrottshall
2024-01-27 18:30 150329089 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (B) 3 - 1 Anton Ponnert, Olle Forsberg Hässelbyhallen
2024-01-28 12:15 150329090 Sigtuna IF IBK (B) - FBC Sollentuna (C) 6 - 3 Olof Sandström, Alexander Balfe Panič Prästängshallen
2024-02-03 17:30 150329091 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö 4 - 3 Arvid Klomark, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2024-02-04 10:15 150329092 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) 1 - 3 Kevin Lenstad, Melker Vallen Grindtorpshallen
2024-02-04 15:45 150329096 Väsby AIK (B) - FBC Sollentuna (C) 8 - 3 Oscar Björkman, Samiolah Nori Väsby skolan
2024-02-10 12:30 150329100 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (B) 6 - 4 Andreas Persson Stenberg, Daniel Mårtensson Torsviks Idrottshall
2024-02-10 13:45 150329099 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) 1 - 0 India Rauman, John Degerkvist Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-23 17:45 150329102 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla Bele IBK (B) Alexander Balfe Panič, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2024-02-17 14:45 150329106 Duvbo IK - Sigtuna IF IBK (B) 6 - 4 Oliver Magnusson, Emilio Wigren Brotorpshallen
2024-02-18 17:00 150329107 Järfälla Bele IBK (B) - FBC Sollentuna (C) 4 - 4 Rebecca Johansson, Rasmus Bolk Viksjö Sporthall
2024-03-16 10:00 150329103 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (B) Alfred Lampa Halling, Sam Robertsson Torsviks Idrottshall
2024-02-24 11:30 150329111 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Camilla Karlsson, Hugo Zetterberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-09 17:15 150329113 FBC Sollentuna (C) - Duvbo IK Oliver Magnusson, Max Mårtensson Rotebrohallen (Nya)
2024-03-24 09:30 150329114 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2024-03-09 10:45 150329120 Väsby AIK (B) - Järfälla Bele IBK (B) Fredrik Nensén, Samiolah Nori Väsby skolan
2024-03-10 13:15 150329117 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Linnea Westerlund, Ricky Bagge Hässelbyhallen
2024-03-10 17:30 150329118 Täby FC (B) - FBC Sollentuna (C) Hannes Hovmöller, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2024-03-16 10:15 150329125 FBC Sollentuna (C) - Hässelby SK IBK (A) Ej offentliggjord, Elizabeth Chandler Rotebrohallen (Nya)
2024-03-16 15:15 150329123 Järfälla Bele IBK (B) - Duvbo IK Ej offentliggjord, Anton Greberg Björkebyhallen
2024-03-17 14:15 150329126 Sigtuna IF IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Emma Dahlgren, Sonja Lagerberg Prästängshallen
2024-03-23 12:00 150329128 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Samiolah Nori, Jan Lingemark Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-23 13:30 150329131 Täby FC (B) - Järfälla Bele IBK (B) Melker Vallen, Kevin Lenstad K-Rauta Arena
2024-03-23 15:00 150329129 IBF Offensiv Lidingö - FBC Sollentuna (C) Linnea Westerlund, Leo Haochen Li Torsviks Idrottshall
2024-03-24 13:45 150329132 Väsby AIK (B) - Duvbo IK Alexander Balfe Panič, Johannes Forslin Väsby skolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Hässelby SK IBK (A) 14 8 1 5 43-44 -1 25
2. Vallentuna IBK (B) 13 8 0 5 57-44 13 24
3. IBF Offensiv Lidingö 13 7 1 5 58-51 7 22
4. Väsby AIK (B) 13 7 0 6 79-49 30 21
5. Duvbo IK 13 7 0 6 62-50 12 21
6. FBC Sollentuna (C) 11 6 2 3 56-46 10 20
7. Täby FC (B) 13 5 0 8 44-66 -22 15
8. Järfälla Bele IBK (B) 11 3 2 6 39-52 -13 11
9. Sigtuna IF IBK (B) 11 1 2 8 41-77 -36 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 12:30 150330001 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (B) 0 - 9 Agaton Östlund, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 1
2023-09-30 17:15 150330006 Nacka IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 4 - 2 Christoffer Sandström, Leo Fristedt Myrsjöskolan
2023-09-30 18:15 150330004 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF 6 - 7 Christian Berger, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2023-10-01 14:15 150330003 AIK IBF/Råsunda IS - Huddinge IBS (B) 3 - 7 Fredrik Åhlund, Vilmer Björkman Tallbackaskolan
2024-02-24 11:15 150330002 Sörskogens IF (B) - Ängby IF/Mariebergs SK Elina Zibell, Rebecka Risberg Fleminghallen A
150330011 Ängby IF/Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (A)
2023-10-07 14:15 150330010 Huddinge IBS (B) - Sörskogens IF (B) 9 - 3 Martin Claësson, John Degerkvist Tomtbergahallen
2023-10-07 18:30 150330012 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (B) 7 - 7 Erik Gustafsson, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2023-10-08 17:30 150330007 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Sköndals IK 7 - 5 Oliver Magnusson, Max Mårtensson Grimstahallen
2023-10-08 18:15 150330009 Värmdö IF - AIK IBF/Råsunda IS 5 - 10 Wilmer Axén, Didrik Axen Värmdö sporthall
2023-10-14 09:30 150330013 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B) 7 - 3 Marcus Lundelin, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 1
2023-10-14 11:30 150330018 Ängby IF/Mariebergs SK - FBI Tullinge (B) 4 - 1 Mats Nordrup, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2023-10-14 13:15 150330014 Sörskogens IF (B) - Värmdö IF 4 - 6 Shabbir Ahmed, Casper Tholin Kvarnbergshallen
2023-10-15 14:30 150330016 Tyresö Trollbäcken IBK - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 5 - 4 Agaton Östlund, Håkan Sällström Strandhallen - Tyresö
2023-10-15 15:00 150330017 Sköndals IK - Nacka IBK (B) 3 - 11 Adam Lönnborg, Fredrik Bousset Sköndalshallen
2023-10-21 10:30 150330024 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK 7 - 2 Nike Dahlberg Sandlin, Thea Jernström Tullingehallen
2023-10-21 13:45 150330023 Huddinge IBS (B) - Ängby IF/Mariebergs SK 3 - 5 Arash Sohrevardi, Gustav Levin Tomtbergahallen
2023-10-21 16:30 150330020 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - AIK IBF/Råsunda IS 4 - 6 Johnn Wahlgren, Agnes Wahlgren Stora Mossen 1
2023-10-22 12:30 150330022 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (A) 0 - 6 Christoffer Sandström, Sadjad Nima Värmdö sporthall
2023-12-10 14:00 150330019 Nacka IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 5 Melhvin Pettersson, Christoffer Sandström Ormingehallen
2023-10-28 12:30 150330028 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK 5 - 2 Christian Berger, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2023-10-28 13:30 150330029 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) 1 - 4 Erik Gustafsson, Love Andersson Tomtbergahallen
2023-10-29 17:45 150330027 AIK IBF/Råsunda IS - Nacka IBK (B) 8 - 7 Emmie Helleday, Linus Strandwitz Ulriksdalshallen
2023-11-22 18:30 150330026 Sörskogens IF (B) - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 2 - 6 Håkan Sällström, Mauricio Castillo Fleminghallen A
2024-02-11 19:00 150330030 Ängby IF/Mariebergs SK - Värmdö IF 2 - 3 Alvin Aronsson, Arvid Klomark Grimstahallen
2023-11-11 12:30 150330033 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) 1 - 11 Henrik Nilsson, Agnes Lövgren Stora Mossen 1
2023-11-11 12:30 150330035 Värmdö IF - Huddinge IBS (B) 3 - 8 Daniel Mårtensson, Fredrik Alzén Värmdö sporthall
2023-11-11 16:15 150330036 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 0 Rebecka Risberg, Stefan Ålander Tullingehallen
2023-11-12 12:15 150330031 AIK IBF/Råsunda IS - Sköndals IK 9 - 7 Filip Geber, Axel Mickelsson Ulriksdalshallen
2023-11-12 15:15 150330032 Nacka IBK (B) - Sörskogens IF (B) 6 - 2 Christoffer Sandström, Filip Witoldsson Ormingehallen
2023-11-18 09:00 150330037 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (B) 3 - 4 Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Kämpetorpshallen 1
2023-11-18 13:15 150330038 Sörskogens IF (B) - Sköndals IK 6 - 5 Gustav Levin, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
2023-11-19 12:45 150330040 Värmdö IF - FBI Tullinge (B) 3 - 3 Anna Mandelstam, Fredrik Åhlund Värmdö sporthall
2023-11-19 13:15 150330042 Ängby IF/Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 4 - 3 Alexander Mattsson, Bjarne Hekkelstrand Grimstahallen
2023-11-19 17:30 150330039 AIK IBF/Råsunda IS - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 6 Vilmer Björkman, Jonathan Stertzell Tallbackaskolan
2023-11-25 16:00 150330045 Nacka IBK (B) - Ängby IF/Mariebergs SK 4 - 6 Melanie Sundell, Olof Sandström Myrsjöskolan
2023-11-25 17:00 150330048 FBI Tullinge (B) - AIK IBF/Råsunda IS 8 - 9 Sezgin Youmer, Dante Grähs Eriksson Tullingehallen
2023-11-26 12:15 150330044 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 7 Robert Järlemark, Johanna Kjebon Sköndalshallen
2023-11-26 13:15 150330046 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Huddinge IBS (B) 2 - 4 Marcus Lundelin, Mattias Thomasson Grimstahallen
2023-11-26 15:30 150330043 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF (B) 1 - 5 Håkan Taxén, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2023-12-02 13:15 150330053 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (B) 9 - 3 Isak Eriksson, Ebba Ek Tomtbergahallen
2023-12-02 14:00 150330054 Ängby IF/Mariebergs SK - Sköndals IK 7 - 7 Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Stora Mossen 1
2023-12-02 16:00 150330050 Sörskogens IF (B) - AIK IBF/Råsunda IS 3 - 5 Robert Järlemark, Emilia Risberg Kvarnbergshallen
2023-12-03 12:30 150330049 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK 8 - 5 Hilma Durfors, Emma Torbjörnsdotter Västertorpshallen
2023-12-03 16:00 150330052 Värmdö IF - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 0 - 3 Ulf Jonsson, Lars Sundlöf Värmdö sporthall
2023-12-09 08:30 150330060 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF (B) 4 - 0 Viggo Modigh, Elvira Elfgren Tullingehallen
2023-12-09 14:15 150330056 Tyresö Trollbäcken IBK - Ängby IF/Mariebergs SK 1 - 5 Mario Mallengren, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2023-12-09 16:30 150330058 Nacka IBK (B) - Värmdö IF 6 - 5 Elliot Andersson, Thomas Andersson Ormingehallen
2023-12-10 13:45 150330057 Sköndals IK - Huddinge IBS (B) 7 - 8 Christian Ljunggren, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2023-12-10 16:30 150330055 AIK IBF/Råsunda IS - Älvsjö AIK IBF (A) 6 - 9 Hugo Nilsson, Max Mårtensson Tallbackaskolan
2023-12-16 10:15 150330061 Älvsjö AIK IBF (A) - Sörskogens IF (B) 3 - 6 Sigvard Swärd, Olof Sandström Kämpetorpshallen 1
2023-12-16 14:15 150330065 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 2 - 5 Olof Sandström, Emelie Sveno-Svelander Tomtbergahallen
2023-12-17 09:15 150330064 Värmdö IF - Sköndals IK 7 - 4 Jonas Jatko, Lars Reuterhagen Värmdö sporthall
2023-12-17 15:15 150330062 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - FBI Tullinge (B) 1 - 8 Anton Greberg, Alice Fritshammar Grimstahallen
2023-12-17 16:30 150330066 Ängby IF/Mariebergs SK - AIK IBF/Råsunda IS 1 - 3 Alice Fritshammar, Anton Greberg Grimstahallen
2024-01-06 12:15 150330067 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Nacka IBK (B) 4 - 1 Anders Asp, Fredrik Hallenberg Stora Mossen 1
2024-01-06 12:30 150330072 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 3 Melanie Sundell, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2024-01-10 19:45 150330070 Huddinge IBS (B) - AIK IBF/Råsunda IS 5 - 2 Martin Claësson, Elina Zibell Kvarnbergshallen
2024-01-14 09:00 150330069 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 1 Kevin Helly, Sezgin Youmer Värmdö sporthall
2024-01-28 11:15 150330071 Ängby IF/Mariebergs SK - Sörskogens IF (B) 9 - 2 Arvid Klomark, Alvin Aronsson Grimstahallen
2024-01-13 16:30 150330078 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (B) 3 - 6 Jonas Jatko, Joula Wahlström Ormingehallen
2024-01-13 17:00 150330073 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF/Mariebergs SK 4 - 6 Dante Grähs Eriksson, Håkan Taxén Kämpetorpshallen 2
2024-01-14 16:30 150330077 Sköndals IK - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 5 - 17 Josefine Svensson, Robert Järlemark Sköndalshallen
2024-01-14 17:00 150330075 AIK IBF/Råsunda IS - Värmdö IF 5 - 3 Oscar Björkman, Robert Lindén Säfström Ulriksdalshallen
2024-01-31 18:20 150330074 Sörskogens IF (B) - Huddinge IBS (B) 2 - 6 Melanie Sundell, Tobias Jansson Fleminghallen A
2024-01-20 11:15 150330083 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A) 4 - 5 Shabbir Ahmed, Melanie Sundell Tomtbergahallen
2024-01-20 14:45 150330080 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Tyresö Trollbäcken IBK 6 - 4 Melker Vallen, Kevin Lenstad Stora Mossen 1
2024-01-21 12:30 150330082 Värmdö IF - Sörskogens IF (B) 6 - 4 Noah Hulin, Elvin Anderman Värmdö sporthall
2024-01-21 15:00 150330079 Nacka IBK (B) - Sköndals IK 3 - 1 Nelly Rydin, Christian Berger Myrsjöskolan
2024-01-21 18:15 150330084 FBI Tullinge (B) - Ängby IF/Mariebergs SK 5 - 4 Fredrik Åhlund, Kewin Steibert Tullingehallen
2024-01-27 11:15 150330085 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF 2 - 3 Oscar Björkman, Rasmus Bergne Kämpetorpshallen 1
2024-01-27 12:15 150330090 Ängby IF/Mariebergs SK - Huddinge IBS (B) 4 - 4 Elliot Ålander, Stefan Ålander Stora Mossen 1
2024-01-27 13:00 150330088 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka IBK (B) 8 - 3 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2024-01-28 15:30 150330089 Sköndals IK - FBI Tullinge (B) 4 - 16 Love Månsson Patrickson, Elina Zibell Sköndalshallen
2024-01-28 18:00 150330087 AIK IBF/Råsunda IS - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 5 - 4 Svedje Ohlson, Mauricio Castillo Tallbackaskolan
2024-02-03 14:30 150330096 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) 1 - 7 Sezgin Youmer, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2024-02-03 15:00 150330095 Värmdö IF - Ängby IF/Mariebergs SK 2 - 5 Melanie Sundell, Elvin Anderman Värmdö sporthall
2024-02-03 15:15 150330092 Nacka IBK (B) - AIK IBF/Råsunda IS 4 - 5 Christoffer Hellström, Christoffer Sandström Ormingehallen
2024-02-04 13:30 150330091 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 5 Love Månsson Patrickson, Hanna Löfgren Sköndalshallen
2024-02-17 16:00 150330093 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Sörskogens IF (B) 3 - 3 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Stora Mossen 1
2024-02-10 11:00 150330101 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF 3 - 4 Elliot Ålander, Filip Witoldsson Tomtbergahallen
2024-02-10 14:30 150330098 Sörskogens IF (B) - Nacka IBK (B) 3 - 7 Shabbir Ahmed, Maximilian Andersson Kvarnbergshallen
2024-02-10 14:30 150330100 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (B) 2 - 13 Bjarne Hekkelstrand, Malva Sölvemark Strandhallen - Tyresö
2024-02-10 14:45 150330097 Älvsjö AIK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK 8 - 5 Kevin Helly, Maja Bergman Telefonplanshallen
2024-02-11 12:45 150330099 Sköndals IK - AIK IBF/Råsunda IS 7 - 9 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2024-02-17 08:15 150330108 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF 3 - 5 Elvira Elfgren, Ebba Ek Tullingehallen
2024-02-17 13:45 150330106 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Ängby IF/Mariebergs SK 5 - 6 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Stora Mossen 1
2024-02-17 15:30 150330103 Tyresö Trollbäcken IBK - AIK IBF/Råsunda IS 1 - 4 Hugo Stensrud, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2024-02-18 14:30 150330105 Nacka IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) 6 - 5 Sam Robertsson, Melanie Sundell Ormingehallen
2024-02-18 17:00 150330104 Sköndals IK - Sörskogens IF (B) 3 - 3 Emma Torbjörnsdotter, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2024-02-21 18:30 150330111 AIK IBF/Råsunda IS - FBI Tullinge (B) 4 - 6 Olle Forsberg, Samiolah Nori Tallbackaskolan
2024-02-24 10:00 150330113 Huddinge IBS (B) - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK Christian Berger, Lars Sundlöf Tomtbergahallen
2024-02-24 13:15 150330109 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Joel Forssell, Maximilian Andersson Kämpetorpshallen 1
2024-02-25 09:30 150330110 Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Heimo Lyly, Lucas Edberg Kvarnbergshallen
2024-02-25   Uppskj. 150330114 Ängby IF/Mariebergs SK - Nacka IBK (B) Uppskj. Grimstahallen
2024-03-09 16:30 150330118 Nacka IBK (B) - Huddinge IBS (B) Leo Haochen Li, Melanie Sundell Myrsjöskolan
2024-03-09 16:45 150330116 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Roger Nyström, Per Sundvall Strandhallen - Tyresö
2024-03-09 16:45 150330119 Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK - Värmdö IF Sam Robertsson Stora Mossen 1
2024-03-10 13:15 150330117 Sköndals IK - Ängby IF/Mariebergs SK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Sköndalshallen
2024-03-10 15:30 150330115 AIK IBF/Råsunda IS - Sörskogens IF (B) Petter Bruzelius, Erik Peters Ulriksdalshallen
2024-03-16 10:30 150330124 Värmdö IF - Nacka IBK (B) Fredrik Alzén, Tamuz Hidir Värmdö sporthall
2024-03-16 12:15 150330125 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK My Ahlgren, Hedvig Gunnerhed Tomtbergahallen
2024-03-16 14:30 150330122 Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (B) Ej offentliggjord, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2024-03-16 16:00 150330121 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF/Råsunda IS Ariana Javadi, Elina Zibell Kämpetorpshallen 2
2024-03-17 15:45 150330126 Ängby IF/Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK Linus Warrenstein, Henrik Nilsson Grimstahallen
2024-03-23 09:15 150330128 AIK IBF/Råsunda IS - Ängby IF/Mariebergs SK Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Ulriksdalshallen
2024-03-23 11:30 150330130 Sköndals IK - Värmdö IF Anton Zaitsev, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2024-03-23 14:30 150330127 Sörskogens IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Rebecka Risberg, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2024-03-23 15:45 150330129 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B) Emma Torbjörnsdotter, Emilia Risberg Strandhallen - Tyresö
2024-03-24 17:00 150330132 FBI Tullinge (B) - Bromma KFUK-KFUM/Karlbergs BK Josefine Svensson, Adam Lönnborg Tullingehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBI Tullinge (B) 18 12 2 4 106-59 47 38
2. AIK IBF/ Råsunda IS 17 12 0 5 98-87 11 36
3. Ängby IF/ Mariebergs SK 14 9 2 3 68-47 21 29
4. Huddinge IBS (B) 16 9 1 6 83-60 23 28
5. Värmdö IF 17 8 2 7 63-75 -12 26
6. Nacka IBK (B) 17 8 1 8 80-82 -2 25
7. Älvsjö AIK IBF (A) 15 8 0 7 81-66 15 24
8. Tyresö Trollbäcken IBK 16 7 1 8 60-70 -10 22
9. Bromma KFUK-KFUM/ Karlbergs BK 17 6 1 10 77-81 -4 19
10. Sörskogens IF (B) 15 3 2 10 48-79 -31 11
11. Sköndals IK 16 0 2 14 69-127 -58 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-01 17:30 150417002 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 2 Anton Zaitsev, Fredrik Alzén Ormingehallen
2023-10-08 17:00 150417004 FBI Tullinge (A) - Nynäshamns IBK 1 - 1 Adam Lönnborg, Ariana Javadi Tullingehallen
2024-02-17 12:00 150417006 Nacka IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK 4 - 7 Victor Andersson, Bernard Larsson Myrsjöskolan
2023-10-07 14:00 150417009 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (A) 3 - 3 Kenneth Johansson, Shabbir Ahmed Kvarnängshallen
2023-10-08 09:00 150417007 Skogås/Trångsunds IBK - IFK Haninge 2 - 3 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2024-03-09 09:00 150417012 FBI Tullinge (C) - Nacka IBK (A) Filip Witoldsson, Léon Marcusson Tullingehallen
2023-10-14 10:45 150417016 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK 4 - 3 Love Andersson, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2023-10-14 10:45 150417018 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (C) 3 - 7 Marcus Lundelin, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 1
2023-10-22 16:30 150417014 Nacka IBK (C) - Nynäshamns IBK 6 - 1 Christoffer Hellström, Fredrik Alzén Ormingehallen
2023-12-17 14:45 150417017 IFK Haninge - Nacka IBK (A) 6 - 1 Josefine Svensson, Mats Nordrup Lyckeby Sporthall
2023-10-21 11:45 150417024 FBI Tullinge (C) - IFK Haninge 4 - 0 Robert Järlemark, Sam Robertsson Tullingehallen
2023-10-21 13:45 150417020 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (A) 9 - 4 Alexander Rosén, Anthon Rosén Skogåshallen
2023-10-22 15:15 150417019 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (A) 3 - 6 Christoffer Hellström, Fredrik Alzén Ormingehallen
2023-10-28 11:30 150417030 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK 0 - 0 Kent Budell, Ulf Hedlund Kämpetorpshallen 1
2023-10-28 18:30 150417028 FBI Tullinge (A) - IFK Haninge 4 - 0 Thomas Gjutarenäfve, Niklas Forsman Tullingehallen
2023-10-29 11:15 150417027 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (A) 2 - 4 Håkan Sällström, Paulina Alzén Tomtbergahallen
2023-10-29 16:15 150417026 Nacka IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK 5 - 1 Hanna Woxmark, Fredrik Alzén Ormingehallen
2023-11-11 16:45 150417031 IFK Haninge - Huddinge IBS (A) 5 - 5 Angel-Grace Åkesson, Ella Lassen Eriksson Lyckeby Sporthall
2023-11-11 17:30 150417036 FBI Tullinge (C) - FBI Tullinge (A) 2 - 4 Ebba Ek, Sezgin Youmer Tullingehallen
2024-01-26 18:00 150417032 Nacka IBK (A) - Nacka IBK (C) 5 - 2 Niklas Lundberg, Kevin Helly Ormingehallen
2023-11-18 10:15 150417042 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK 4 - 4 Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Kämpetorpshallen 1
2023-11-18 14:15 150417040 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (C) 4 - 5 Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2023-11-19 11:15 150417039 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) 2 - 5 Melhvin Pettersson, Håkan Sällström Tomtbergahallen
2023-11-19 11:30 150417038 Nacka IBK (C) - IFK Haninge 7 - 2 Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Ormingehallen
2023-11-25 12:15 150417043 FBI Tullinge (A) - Nacka IBK (C) 3 - 1 Melanie Sundell, Lars Sundlöf Storvretens Sporthall
2023-11-25 15:45 150417048 FBI Tullinge (C) - Huddinge IBS (A) 4 - 0 Dante Grähs Eriksson, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2023-11-26 15:45 150417045 Nacka IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 8 Kevin Helly, Paulina Alzén Ormingehallen
2023-12-02 15:15 150417052 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK 3 - 5 Kenneth Johansson, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2023-12-03 11:15 150417054 Älvsjö AIK IBF (B) - IFK Haninge 8 - 4 Hilma Durfors, Emma Torbjörnsdotter Västertorpshallen
2023-12-03 12:30 150417050 Nacka IBK (C) - Huddinge IBS (A) 1 - 2 Love Månsson Patrickson, Paulina Alzén Ormingehallen
2023-12-09 11:00 150417056 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 1 Elvira Elfgren, Petra Dynesius Tullingehallen
2023-12-09 15:15 150417058 Nacka IBK (A) - Nynäshamns IBK 3 - 7 Elliot Andersson, Thomas Andersson Ormingehallen
2023-12-09 15:30 150417060 FBI Tullinge (C) - Nacka IBK (C) 2 - 2 Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Rikstenshallen
2023-12-16 09:00 150417066 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) 7 - 5 Sigvard Swärd, Olof Sandström Kämpetorpshallen 1
2023-12-16 13:30 150417064 Nynäshamns IBK - IFK Haninge 6 - 2 Kenneth Johansson, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2024-02-11 08:45 150417062 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (C) 7 - 0 Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Skogåshallen
2024-01-28 13:15 150417069 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A) 4 - 6 Mauricio Castillo, Håkan Sällström Kvarnängshallen
2024-02-09 19:30 150417071 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (C) 1 - 3 Paulina Alzén, Fredrik Alzén Västertorpshallen
2024-03-16 10:00 150417068 Älta IF - IFK Haninge Nelly Rydin, Teddy Rydin Lyckeby Sporthall
2024-03-24 10:00 150417067 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka IBK (A) Ej offentliggjord, Josefine Svensson Skogåshallen
2024-01-13 12:45 150417076 FBI Tullinge (A) - Älta IF 5 - 3 Sam Robertsson, Olof Sandström Storvretens Sporthall
2024-01-13 13:15 150417077 IFK Haninge - Skogås/Trångsunds IBK 3 - 1 Christian Ljunggren, Håkan Sällström Lyckeby Sporthall
2024-01-14 12:15 150417075 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK 9 - 2 Casper Tholin, Gustav Henriksson Tomtbergahallen
2024-01-14 15:15 150417078 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (C) 1 - 8 Shabbir Ahmed, Christoffer Hellström Ormingehallen
2024-01-20 12:15 150417080 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (A) 3 - 3 My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogåshallen
2024-01-20 15:45 150417082 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (C) 4 - 5 Gustav Levin, Kari Malmros Kvarnängshallen
2024-01-20 16:30 150417084 FBI Tullinge (C) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 3 Hanna Löfgren, Jonas Jatko Tullingehallen
2024-01-21 11:00 150417079 Nacka IBK (A) - IFK Haninge 2 - 2 Julia Palo Edlund, Majken Widell Ormingehallen
2024-01-21 18:15 150417081 Älta IF - Huddinge IBS (A) 2 - 6 Oscar Olsson Berglund, Magnus Berg Stavsborgs sporthall
2024-01-27 09:30 150417088 FBI Tullinge (A) - Nacka IBK (A) 5 - 1 Kim Svedberg, Liam Svedberg Tullingehallen
2024-01-27 12:00 150417089 IFK Haninge - FBI Tullinge (C) 0 - 6 Christian Berger, Oscar Olsson Berglund Lyckeby Sporthall
2024-01-28 10:45 150417086 Nacka IBK (C) - Älta IF 5 - 4 Christoffer Hellström, Lars Reuterhagen Ormingehallen
2024-01-28 11:15 150417087 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK 3 - 6 Casper Tholin, Kasper Ehrnsten Tomtbergahallen
2024-02-03 13:30 150417093 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka IBK (C) 0 - 5 Emma Torbjörnsdotter, Håkan Sällström Skogåshallen
2024-02-03 16:30 150417092 Nacka IBK (A) - Huddinge IBS (A) 6 - 7 Christoffer Hellström, Christoffer Sandström Ormingehallen
2024-02-04 13:15 150417095 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 4 Fredrik Bousset, Sezgin Youmer Kvarnängshallen
2024-02-04 13:30 150417091 IFK Haninge - FBI Tullinge (A) 0 - 5 Håkan Sällström, John Degerkvist Lyckeby Sporthall
2024-02-10 14:00 150417100 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (C) 6 - 8 Emilia Risberg, Rebecka Risberg Tullingehallen
2024-02-11 09:30 150417099 Huddinge IBS (A) - IFK Haninge 6 - 3 Julia Palo Edlund, Majken Widell Kvarnbergshallen
2024-02-11 12:15 150417098 Nacka IBK (C) - Nacka IBK (A) 5 - 2 Oscar Olsson Berglund, Christoffer Castwall Ormingehallen
2024-02-11 15:00 150417102 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) 0 - 7 William Wallgren Sala, Olle Forsberg Stavsborgs sporthall
2024-02-17 09:30 150417103 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) 6 - 0 Ebba Ek, Elvira Elfgren Tullingehallen
2024-02-18 11:15 150417106 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 5 Håkan Sällström, Fredrik Åhlund Skogåshallen
2024-02-18 13:30 150417104 IFK Haninge - Nacka IBK (C) 3 - 2 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall
2024-02-18 18:15 150417108 FBI Tullinge (C) - Nynäshamns IBK 4 - 2 Filippa Wijnbladh, Elvira Elfgren Tullingehallen
2024-02-24 14:30 150417114 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A) Joel Forssell, Maximilian Andersson Kämpetorpshallen 1
2024-02-25 10:45 150417111 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (C) Heimo Lyly, Lucas Edberg Kvarnbergshallen
2024-03-09 16:00 150417112 Nynäshamns IBK - Älta IF Kenneth Johansson, Sadjad Nima Kvarnängshallen
2024-03-24 10:30 150417110 Nacka IBK (C) - FBI Tullinge (A) Emanuel Schüssler, Edvin Liljekvist Ormingehallen
2024-03-09 13:00 150417117 IFK Haninge - Älvsjö AIK IBF (B) Christian Berger, Josefine Svensson Lyckeby Sporthall
2024-03-10 12:45 150417119 Skogås/Trångsunds IBK - Nynäshamns IBK Stefan Ålander, Robert Järlemark Skogåshallen
2024-03-10 14:45 150417115 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (C) Svante Lindholm, Ej offentliggjord Tomtbergahallen
2024-03-10 15:30 150417120 Älta IF - FBI Tullinge (C) Jonas Djäken, Melvin Djäken Stavsborgs sporthall
2024-03-09 18:00 150417122 Nacka IBK (C) - FBI Tullinge (C) Christoffer Hellström, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2024-03-16 11:45 150417124 Nynäshamns IBK - Nacka IBK (A) Mauricio Castillo, Mattias Patrik Robert Thorsén Kvarnängshallen
2024-03-16 12:15 150417126 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Axel Jelinek, Frans Levin Kämpetorpshallen 2
2024-03-17 11:00 150417123 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF Martin Mårtensson, Jenz Röjehag Skogåshallen
2024-03-22 19:30 150417131 Nacka IBK (A) - Älta IF Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Ormingehallen
2024-03-23 11:30 150417130 IFK Haninge - Nynäshamns IBK Jonas Djäken, Love Månsson Patrickson Lyckeby Sporthall
2024-03-23 14:30 150417132 FBI Tullinge (C) - Skogås/Trångsunds IBK Mattias Dahlgren, Ilias Neffling Tullingehallen
2024-03-24 12:15 150417128 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Tuva Gustafsson, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBI Tullinge (A) 15 12 2 1 65-32 33 38
2. FBI Tullinge (C) 12 8 2 2 53-32 21 26
3. Nacka IBK (C) 14 8 1 5 50-32 18 25
4. Älvsjö AIK IBF (B) 13 7 3 3 53-35 18 24
5. Skogås/ Trångsunds IBK 13 5 2 6 49-46 3 17
6. Huddinge IBS (A) 14 5 2 7 54-63 -9 17
7. IFK Haninge 14 4 2 8 33-59 -26 14
8. Nynäshamns IBK 13 2 3 8 39-53 -14 9
9. Nacka IBK (A) 12 2 1 9 35-65 -30 7
10. Älta IF 4 0 0 4 9-23 -14 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis