Pantamera Ljusröd Lätt (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 13:30 150334003 Väsby AIK - Bro IK 5 - 1 Sadjad Nima, Johan Hessing Väsby skolan
2023-10-01 11:15 150334001 FBC Sollentuna (B) - IK Frej Täby IBK (A) 5 - 3 Hanna Löfgren, Kajsa Eklund Töjnahallen
2023-10-01 13:15 150334005 FBC Sollentuna (C) - Vallentuna IBK (B) 2 - 4 John Wuolikainen, Elin Ståhl Sponton Rotebrohallen (Nya)
2023-10-01 17:45 150334002 Täby FC (A) - FBC Sollentuna (A) 4 - 9 Fredrik Åhlund, Marcus Lundelin Grindtorpshallen
2023-10-07 13:00 150334004 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) 13 - 2 Johannes Forslin, Robin Johansson Österåkers Multiarena 2
2023-10-14 12:00 150334009 FBC Sollentuna (A) - FBC Sollentuna (B) 5 - 2 Vilmer Björkman, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2023-10-14 13:45 150334006 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) 1 - 4 Fredrik Nensén, Björn Söderström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-14 15:30 150334010 IK Frej Täby IBK (A) - FBC Sollentuna (C) 3 - 11 Magnus Westerberg, Oliver Magnusson Vikingavallen
2023-10-14 18:15 150334007 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK 6 - 6 Albin Bergström, Fredrik Åhlund Vaxholm innebandyhallen
2023-10-15 14:15 150334008 Bro IK - Täby FC (A) 2 - 4 Arne Brovig, Ricky Bagge Bro Sporthall
2023-10-21 17:00 150334011 FBC Sollentuna (B) - Bro IK 6 - 8 Fredrik Åhlund, Robert Järlemark Töjnahallen
2023-10-22 11:30 150334014 Åkersberga IBF (B) - FBC Sollentuna (C) 2 - 2 Nora Wagner Nottberg, Per Sundvall Österåkers Multiarena 1
2023-10-22 15:00 150334013 Väsby AIK - Vallentuna IBK (B) 1 - 9 Roger Nyström, Per Sundvall Väsby skolan
2023-10-22 16:45 150334012 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) 0 - 6 Bjarne Hekkelstrand, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
2023-10-27 18:45 150334015 FBC Sollentuna (A) - IK Frej Täby IBK (A) 5 - 0 Andreas Theorén, Muhsin Bashir Ali Silverdalshallen
2023-10-28 14:15 150334020 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (B) 1 - 2 Svante Ehn, Sadjad Nima Vikingavallen
2023-10-28 14:45 150334018 Vaxholms IBF (A) - FBC Sollentuna (B) 2 - 4 Isak Wallenius, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2023-10-29 15:45 150334016 FBC Sollentuna (C) - Väsby AIK 1 - 6 Nellie Wåhlin, Matilda Lönnqvist Rotebrohallen (Nya)
2023-11-07 18:15 150334019 Bro IK - FBC Sollentuna (A) 5 - 3 Niklas Forsman, Lars Reuterhagen Bro Sporthall
2024-02-04 12:15 150334017 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) 5 - 2 Olof Sandström, Alexander Balfe Panič Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-11 15:30 150334021 FBC Sollentuna (B) - Vallentuna IBK (B) 1 - 4 Hanna Löfgren, Johnn Wahlgren Töjnahallen
2023-11-11 17:45 150334025 FBC Sollentuna (A) - Vaxholms IBF (A) 7 - 2 Alexander Saverstam, Jakob Stenbom Silverdalshallen
2023-11-12 09:30 150334022 Täby FC (A) - FBC Sollentuna (C) 6 - 4 Malte Jonson, Svante Ehn K-Rauta Arena
2023-11-12 13:15 150334024 Bro IK - IK Frej Täby IBK (A) 8 - 10 Martin Mårtensson, Sezgin Youmer Bro Sporthall
2023-11-12 13:45 150334023 Väsby AIK - Åkersberga IBF (B) 7 - 3 Oscar Björkman, Jan Tuominen Väsby skolan
2023-11-18 12:45 150334028 Vallentuna IBK (B) - FBC Sollentuna (A) 10 - 4 Edvin Carlsson, Dante Perra Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-18 15:45 150334030 IK Frej Täby IBK (A) - Väsby AIK 2 - 12 Filip Rylander, Samiolah Nori Vikingavallen
2023-11-19 13:45 150334027 FBC Sollentuna (C) - FBC Sollentuna (B) 3 - 3 Elin Ståhl Sponton, Filip Rylander Töjnahallen
2023-11-19 18:00 150334029 Vaxholms IBF (A) - Bro IK 7 - 1 Carl Astner, Isak Eriksson Vaxholm innebandyhallen
2023-12-17 10:00 150334026 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) 5 - 4 Joel Forssell, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2023-11-25 13:00 150334032 Täby FC (A) - Väsby AIK 6 - 13 Vilmer Björkman, Isak Lampa Halling K-Rauta Arena
2023-11-25 15:00 150334035 FBC Sollentuna (A) - FBC Sollentuna (C) 8 - 1 Edvin Carlsson, Joel Forssell Silverdalshallen
2023-11-25 16:45 150334031 FBC Sollentuna (B) - Åkersberga IBF (B) 6 - 8 Alexander Saverstam, Emma Theorén Töjnahallen
2023-11-26 13:45 150334034 Bro IK - Vallentuna IBK (B) 3 - 6 Emma Dahlgren, Sonja Lagerberg Bro Sporthall
2023-11-26 17:00 150334033 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A) 8 - 2 Fredrik Nensén, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2023-10-08 08:45 150334037 Åkersberga IBF (B) - FBC Sollentuna (A) 2 - 13 Maryan Hrabovuk, Andrii Semeniuk Österåkers Multiarena 2
2023-12-02 11:45 150334039 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) 6 - 0 William Tegnér, Alexander Mattsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-02 12:15 150334038 FBC Sollentuna (C) - Bro IK 2 - 4 Astrid Isaksson, Thea Augustinsson Rotebrohallen (Nya)
2023-12-02 16:45 150334040 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (A) 3 - 7 Carl Astner, Oskar Abelsson Vikingavallen
2023-12-03 13:30 150334036 Väsby AIK - FBC Sollentuna (B) 9 - 2 Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2023-12-09 14:15 150334041 FBC Sollentuna (B) - Täby FC (A) 6 - 6 Jonas Vedin, Hanna Löfgren Töjnahallen
2023-12-09 14:30 150334045 FBC Sollentuna (A) - Väsby AIK 7 - 4 Oliver Magnusson, Max Mårtensson Silverdalshallen
2023-12-10 11:15 150334044 Bro IK - Åkersberga IBF (B) 4 - 7 Camilla Karlsson, Alexander Balfe Panič Bro Sporthall
2023-12-10 13:15 150334042 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A) WO (5 - 0) , Isak Wallenius Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-10 16:45 150334043 Vaxholms IBF (A) - FBC Sollentuna (C) 1 - 5 Jonas Vedin, Fredrik Alzén Vaxholm innebandyhallen
2024-01-13 09:00 150334046 Vallentuna IBK (B) - FBC Sollentuna (C) 2 - 3 Oscar Björkman, Josefine Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-13 12:45 150334050 IK Frej Täby IBK (A) - FBC Sollentuna (B) 5 - 3 Dante Perra, Edvin Carlsson Vikingavallen
2024-01-14 14:45 150334049 FBC Sollentuna (A) - Täby FC (A) 8 - 4 Max Mårtensson, Oliver Magnusson Töjnahallen
2024-01-14 17:15 150334048 Bro IK - Väsby AIK 3 - 10 Tamuz Hidir, Elizabeth Chandler Bro Sporthall
2024-01-14 18:30 150334047 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (B) 3 - 3 Johan Eklund, Fredrik Alzén Vaxholm innebandyhallen
2024-01-14 10:45 150334052 Täby FC (A) - Bro IK 1 - 4 David Jansson, Lucas Jansson K-Rauta Arena
2024-01-20   Uppskj. 150334055 FBC Sollentuna (C) - IK Frej Täby IBK (A) Uppskj. Rotebrohallen (Nya)
2024-01-20 14:15 150334051 FBC Sollentuna (B) - FBC Sollentuna (A) 1 - 11 Filip Geber, Axel Mickelsson Töjnahallen
2024-01-20 14:45 150334053 Väsby AIK - Vaxholms IBF (A) 7 - 2 Oskar Abelsson, Carl Astner Väsby skolan
2024-01-20 16:00 150334054 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) 3 - 4 Svante Ehn, Malte Jonson Österåkers Multiarena 2
2024-01-27 11:45 150334056 FBC Sollentuna (C) - Åkersberga IBF (B) 3 - 9 Pontus Häägg, Fabian Gunnarsson Rotebrohallen (Nya)
2024-01-27 16:00 150334060 IK Frej Täby IBK (A) - FBC Sollentuna (A) 5 - 13 Nora Wagner Nottberg, Fabian Gunnarsson Vikingavallen
2024-01-28 12:00 150334057 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK 3 - 2 Filip Rylander, Nova-Lee Ekelund Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-28 16:15 150334059 Bro IK - FBC Sollentuna (B) 11 - 4 Alexander Balfe Panič, Joel Forssell Bro Sporthall
2024-01-28 17:00 150334058 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) -1 - -1 Hugo Zetterberg, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2024-02-03 13:45 150334065 FBC Sollentuna (A) - Bro IK 3 - 1 Alexander Saverstam, Filip Saverstam Silverdalshallen
2024-02-03 14:00 150334062 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) 2 - 4 Fredrik Åhlund, Charlie Idevall K-Rauta Arena
2024-02-03 15:30 150334061 FBC Sollentuna (B) - Vaxholms IBF (A) 8 - 4 Ludvig Rasmusson, Olle Forsberg Töjnahallen
2024-02-03 18:30 150334063 Väsby AIK - FBC Sollentuna (C) 3 - 5 Johnn Wahlgren, Oscar Björkman Väsby skolan
2024-02-04   Uppskj. 150334064 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK (A) Uppskj. Österåkers Multiarena 1
2024-02-10 14:00 150334070 IK Frej Täby IBK (A) - Bro IK 2 - 9 Mattias Thomasson, Joula Wahlström Vikingavallen
2024-02-10 15:45 150334067 FBC Sollentuna (C) - Täby FC (A) 2 - 1 Charlie Idevall, Felix Liljenberg Töjnahallen
2024-02-11 12:00 150334068 Vallentuna IBK (B) - FBC Sollentuna (B) 2 - 4 Oscar Björkman, Ludvig Rasmusson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-11 12:45 150334066 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK 4 - 9 Hannes Hovmöller, Oliver Magnusson Österåkers Multiarena 1
2024-02-11 15:45 150334069 Vaxholms IBF (A) - FBC Sollentuna (A) 2 - 8 Tobias Jansson, Samiolah Nori Vaxholm innebandyhallen
2024-02-17 12:45 150334072 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) 2 - 2 Nellie Wåhlin, Julia Svanholt Grindtorpshallen
2024-02-17 13:45 150334075 FBC Sollentuna (A) - Vallentuna IBK (B) 2 - 0 Fabian Gunnarsson, Adam Robertsson Silverdalshallen
2024-02-17 14:15 150334071 FBC Sollentuna (B) - FBC Sollentuna (C) 9 - 4 Edvin Thunqvist, William Edgren Töjnahallen
2024-02-18 11:00 150334074 Bro IK - Vaxholms IBF (A) 7 - 1 Agaton Östlund, Rebecca Johansson Bro Sporthall
2024-02-18   Uppskj. 150334073 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK (A) Uppskj. Väsby skolan
2024-03-09 12:00 150334078 FBC Sollentuna (C) - FBC Sollentuna (A) Adam Robertsson, Fabian Gunnarsson Rotebrohallen (Nya)
2024-03-09 12:45 150334080 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Agnes Wahlgren, Johnn Wahlgren Vikingavallen
2024-03-09 14:15 150334077 Åkersberga IBF (B) - FBC Sollentuna (B) Robin Johansson, Lars Samuelsson Österåkers Multiarena 1
2024-03-10 14:30 150334079 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Nova-Lee Ekelund, Isabella Jernberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-10 14:45 150334076 Väsby AIK - Täby FC (A) Fredrik Åhlund, Alexander Löfgren Väsby skolan
2023-12-17 15:00 150334084 Bro IK - FBC Sollentuna (C) 7 - 2 Martin Mårtensson, Bjarne Hekkelstrand Bro Sporthall
2024-03-16 10:15 150334082 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) William Wallgren Sala, Ludvig Rasmusson K-Rauta Arena
2024-03-16 13:30 150334085 FBC Sollentuna (A) - Åkersberga IBF (B) Ava Talianzadeh, Jasmine Berggren Silverdalshallen
2024-03-16 15:45 150334081 FBC Sollentuna (B) - Väsby AIK Linus Larsson, Pontus Häägg Töjnahallen
2024-03-16 19:00 150334083 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Isak Wallenius, Hugo Zetterberg Vaxholm innebandyhallen
2024-03-23 12:15 150334086 Täby FC (A) - FBC Sollentuna (B) Kevin Lenstad, Melker Vallen K-Rauta Arena
2024-03-23 14:30 150334090 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (B) , Olof Sandström Vikingavallen
2024-03-24 11:30 150334089 FBC Sollentuna (C) - Vaxholms IBF (A) Theodore Idevall, Ludvig Rasmusson Rotebrohallen (Nya)
2024-03-24 14:00 150334088 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Bjarne Hekkelstrand, Robin Johansson Åkersberga Sporthall A
2024-03-24 15:00 150334087 Väsby AIK - FBC Sollentuna (A) Johannes Forslin, Alexander Balfe Panič Väsby skolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Sollentuna (A) 15 13 0 2 106-43 63 39
2. Vallentuna IBK (B) 15 11 0 4 65-33 32 33
3. Väsby AIK 14 9 1 4 94-54 40 28
4. Åkersberga IBF (B) 14 7 3 4 67-61 6 24
5. Bro IK 16 8 0 8 78-73 5 24
6. FBC Sollentuna (C) 15 5 2 8 50-68 -18 17
7. FBC Sollentuna (B) 15 5 2 8 64-85 -21 17
8. Täby FC (A) 15 3 3 9 48-72 -24 12
9. Vaxholms IBF (A) 15 3 3 9 45-76 -31 12
10. IK Frej Täby IBK (A) 12 2 0 10 36-88 -52 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 14:30 150336003 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (C) 9 - 1 Dante Perra, Edvin Carlsson Vikingavallen
2023-09-30 15:15 150336001 Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (D) 3 - 6 Robin Johansson, Shabbir Ahmed Österåkers Multiarena 1
2023-10-01 16:15 150336004 Järfälla Bele IBK (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 8 Kasper Feiler, Petrus Gebäck Björkebyhallen
2023-10-07 16:00 150336002 Vaxholms IBF (B) - Järfälla Bele IBK (B) 4 - 5 Viggo Rohlén, Gabriel Seljemo Vaxholm innebandyhallen
2023-10-14 09:30 150336006 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla Bele IBK (A) 1 - 7 Hampus Hugozon, Jakob Maeler Hässelbyhallen
2023-10-14 12:30 150336007 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B) 9 - 2 Björn Söderström, Fredrik Nensén Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-10-14 15:15 150336009 Järfälla Bele IBK (B) - Åkersberga IBF (A) 7 - 3 Ricky Bagge, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2023-10-15 09:00 150336008 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF (B) 5 - 7 Emma Theorén, Andreas Theorén Åkersberga Sporthall A
2023-10-21 11:00 150336011 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (C) 2 - 6 Svante Ehn, Zana Guzel Österåkers Multiarena 1
2023-10-21 11:30 150336013 IK Frej Täby IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) 6 - 6 Julia Tegnér, William Tegnér Vikingavallen
2023-10-21 14:45 150336012 Vaxholms IBF (B) - Vallentuna IBK (A) 5 - 7 Hugo Zetterberg, Nora Wagner Nottberg Vaxholm innebandyhallen
2023-10-22 13:00 150336015 Järfälla Bele IBK (B) - FBC Sollentuna (D) 0 - 8 Elizabeth Chandler, Wilma Sundnäs Viksjö Sporthall
2023-10-28 10:15 150336017 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (B) 4 - 4 Hampus Hugozon, Jakob Maeler Hässelbyhallen
2023-10-28 13:00 150336020 FBC Sollentuna (D) - Järfälla Bele IBK (A) 5 - 3 Oliver Magnusson, Mattias Thomasson Rotebrohallen (Nya)
2023-10-29 10:30 150336019 Åkersberga IBF (C) - Järfälla Bele IBK (B) 1 - 3 Robin Johansson, Lars Reuterhagen Österåkers Multiarena 1
2023-12-16 10:45 150336018 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 11 - 8 Simon Fröberg, Josefine Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-11 12:30 150336023 IK Frej Täby IBK (B) - Järfälla Bele IBK (A) 1 - 7 Dante Perra, Filip Rylander Vikingavallen
2023-11-11 17:00 150336024 Åkersberga IBF (C) - FBC Sollentuna (D) 0 - 4 Jan Lingemark, Magnus Berg Österåkers Multiarena 1
2023-11-12 11:30 150336025 Järfälla Bele IBK (B) - Vallentuna IBK (A) 2 - 7 Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Viksjö Sporthall
2023-11-12 15:15 150336021 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) 4 - 2 Robin Johansson, Jakob Iskander Österåkers Multiarena 1
2023-11-18 11:30 150336029 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (C) 7 - 0 Edvin Carlsson, Dante Perra Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-18 14:30 150336028 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla Bele IBK (B) 3 - 2 Alfred Lampa Halling, Bjarne Hekkelstrand Hässelbyhallen
2023-11-18 16:15 150336026 Järfälla Bele IBK (A) - Vaxholms IBF (B) 5 - 3 Edvin Linder, Lars Reuterhagen Björkebyhallen
2023-11-19 12:30 150336030 FBC Sollentuna (D) - IK Frej Täby IBK (B) 5 - 5 Elin Ståhl Sponton, Filip Rylander Töjnahallen
2023-11-25 16:30 150336032 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B) 3 - 7 Anton Fritshammar, Erik Palmertz Vaxholm innebandyhallen
2023-11-25 17:00 150336034 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) 7 - 3 Johan Eklund, Carl Astner Österåkers Multiarena 2
2023-11-25 18:15 150336031 Åkersberga IBF (A) - Järfälla Bele IBK (A) 3 - 8 Carl Astner, Johan Eklund Österåkers Multiarena 2
2023-11-26 14:45 150336033 Vallentuna IBK (A) - FBC Sollentuna (D) 9 - 2 Albin Bergström, Gustav Olsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-12-02 09:45 150336039 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (A) 3 - 3 Kasper Feiler, Petrus Gebäck Hässelbyhallen
2023-12-02 11:00 150336040 FBC Sollentuna (D) - Vaxholms IBF (B) 3 - 4 Elin Ståhl Sponton, Judith Van der Sluijs Wollin Rotebrohallen (Nya)
2023-12-02 15:30 150336036 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (A) 5 - 4 Malte Jonson, Carl Astner Vikingavallen
2023-12-02 17:30 150336037 Järfälla Bele IBK (A) - Järfälla Bele IBK (B) 3 - 1 Per Sundvall, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2023-12-09 09:00 150336041 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) 2 - 6 Tuve Rosen, Melwin Bergqvist Österåkers Multiarena 1
2023-12-09 10:15 150336044 Åkersberga IBF (C) - Järfälla Bele IBK (A) 4 - 3 Melwin Bergqvist, Tuve Rosen Österåkers Multiarena 1
2023-12-09 12:00 150336042 Hässelby SK IBK (A) - FBC Sollentuna (D) 3 - 9 Gustav Levin, Alice Ljungqvist Hässelbyhallen
2023-12-10 14:45 150336045 Järfälla Bele IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) 3 - 3 Johnn Wahlgren, Wilma Sundnäs Björkebyhallen
2024-01-13 15:15 150336049 Järfälla Bele IBK (B) - Vaxholms IBF (B) 0 - 4 Bjarne Hekkelstrand, Peter Lassfolk Björkebyhallen
2024-01-14 10:30 150336050 FBC Sollentuna (D) - Åkersberga IBF (A) 12 - 1 Neo Näsström, Jasmine Berggren Rotebrohallen (Nya)
2024-01-14 11:00 150336046 Hässelby SK IBK (A) - FBC Sollentuna (E) 3 - 7 Bjarne Hekkelstrand, Rebecca Johansson Hässelbyhallen
2024-01-14 13:15 150336047 Vallentuna IBK (A) - Järfälla Bele IBK (A) 4 - 1 Camilla Karlsson, Sabina Åström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-14 14:45 150336048 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby IBK (B) 1 - 2 Jan Lingemark, Robin Johansson Österåkers Multiarena 1
2024-01-20 14:45 150336051 Åkersberga IBF (A) - Järfälla Bele IBK (B) 3 - 3 Svante Ehn, Malte Jonson Österåkers Multiarena 2
2024-01-20 14:45 150336052 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (C) 1 - 5 Fredrik Åhlund, Albin Bergström Vaxholm innebandyhallen
2024-01-20 15:15 150336053 IK Frej Täby IBK (B) - Vallentuna IBK (A) 2 - 6 Hannes Hovmöller, Meija Isaksson Vikingavallen
2024-01-20 16:45 150336055 FBC Sollentuna (E) - FBC Sollentuna (D) 1 - 5 William Edgren, Neo Näsström Töjnahallen
2024-01-21 13:30 150336054 Järfälla Bele IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) 4 - 1 Joel Forssell, Filip Rylander Björkebyhallen
2024-01-27 10:30 150336060 FBC Sollentuna (D) - Järfälla Bele IBK (B) 3 - 3 Pontus Häägg, Fabian Gunnarsson Rotebrohallen (Nya)
2024-01-27 17:15 150336056 FBC Sollentuna (E) - Järfälla Bele IBK (A) 4 - 2 Jonathan Stertzell, Henny Bidevind Häggvikshallen
2024-01-28 11:00 150336059 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (A) 3 - 2 Hannes Hovmöller, Robin Johansson Österåkers Multiarena 1
2024-01-28 13:15 150336058 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF (B) 8 - 3 Filip Rylander, Hanna Löfgren Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-01-28 14:30 150336057 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B) 2 - 2 Alfred Staby, Wilma Sundnäs Hässelbyhallen
2024-02-03 15:00 150336064 Järfälla Bele IBK (A) - FBC Sollentuna (D) 6 - 1 Edvin Linder, Rebecca Johansson Björkebyhallen
2024-02-03   Uppskj. 150336063 IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (E) Uppskj. Vikingavallen
2024-02-04 14:45 150336065 Järfälla Bele IBK (B) - Åkersberga IBF (C) 10 - 0 Ludwig Idevall, Filip Saverstam Viksjö Sporthall
2024-02-04 16:30 150336061 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) 2 - 4 Filip Rylander, Lars Samuelsson Österåkers Multiarena 1
2024-02-04 18:45 150336062 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 1 Gabriella Kallner, Fredrik Åhlund Vaxholm innebandyhallen
2024-02-10 12:45 150336068 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 9 - 3 Agnes Wahlgren, Johnn Wahlgren Hässelbyhallen
2024-02-10 13:15 150336070 FBC Sollentuna (D) - Åkersberga IBF (C) 3 - 5 Pontus Häägg, Neo Näsström Silverdalshallen
2024-02-11 13:15 150336069 Vallentuna IBK (A) - Järfälla Bele IBK (B) 6 - 4 Oscar Björkman, Jan Lingemark Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-11 15:30 150336066 Järfälla Bele IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B) 3 - 1 Oliver Hallgren, Filip Rylander Björkebyhallen
2024-02-11 17:00 150336067 FBC Sollentuna (E) - Vaxholms IBF (B) 10 - 2 Sezgin Youmer, Hanna Löfgren Töjnahallen
2024-02-17 14:30 150336073 IK Frej Täby IBK (B) - FBC Sollentuna (D) 4 - 1 Sadjad Nima, Johan Hessing Vikingavallen
2024-02-18 10:15 150336074 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (A) 4 - 8 Kevin Lenstad, Melker Vallen Österåkers Multiarena 1
2024-02-18 12:30 150336075 Järfälla Bele IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) 9 - 2 Alvin Aronsson, Arvid Klomark Viksjö Sporthall
2024-02-18 17:00 150336072 Vaxholms IBF (B) - Järfälla Bele IBK (A) 1 - 4 Filip Geber, Axel Mickelsson Vaxholm innebandyhallen
2024-02-18 18:15 150336071 Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (E) 2 - 6 Lars Samuelsson, Niklas Forsman Österåkers Multiarena 1
2024-03-09 10:45 150336080 FBC Sollentuna (D) - Vallentuna IBK (A) Fabian Gunnarsson, Adam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2024-03-09 14:00 150336076 IK Frej Täby IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Johnn Wahlgren, Agnes Wahlgren Vikingavallen
2024-03-09 14:15 150336078 FBC Sollentuna (E) - Järfälla Bele IBK (B) Felix Liljenberg, Mattias Thomasson Töjnahallen
2024-03-10 10:45 150336079 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Emma Tryselius, Lotta Sirberg Hässelbyhallen
2024-03-10 14:30 150336077 Järfälla Bele IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Björkebyhallen
2024-03-16 09:15 150336084 Åkersberga IBF (C) - FBC Sollentuna (E) Dante Perra, Edvin Carlsson Österåkers Multiarena 1
2024-03-16 14:00 150336083 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Ej offentliggjord, Alexander Balfe Panič Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-16 16:30 150336085 Järfälla Bele IBK (B) - Järfälla Bele IBK (A) Anton Greberg, Agnes Wahlgren Björkebyhallen
2024-03-16 16:45 150336081 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK (B) Kevin Lenstad, Melker Vallen Österåkers Multiarena 1
2024-03-16 17:45 150336082 Vaxholms IBF (B) - FBC Sollentuna (D) Jakub Horyna, Ej offentliggjord Vaxholm innebandyhallen
2024-03-23 13:15 150336087 IK Frej Täby IBK (B) - Järfälla Bele IBK (B) Hannes Hovmöller, Filip Rylander Vikingavallen
2024-03-24 10:15 150336090 FBC Sollentuna (D) - Hässelby SK IBK (A) Ludvig Rasmusson, Theodore Idevall Rotebrohallen (Nya)
2024-03-24 15:30 150336088 Järfälla Bele IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Nikita Lindberg, Mattias Thomasson Björkebyhallen
2024-03-24 16:45 150336089 FBC Sollentuna (E) - Vallentuna IBK (A) Oliver Andersson-Lind, Ej offentliggjord Töjnahallen
2024-03-24 17:00 150336086 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (A) India Rauman, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Vallentuna IBK (A) 14 13 1 0 97-40 57 40
2. Järfälla Bele IBK (A) 14 9 0 5 58-38 20 27
3. FBC Sollentuna (D) 14 7 2 5 67-47 20 23
4. IK Frej Täby IBK (B) 13 5 4 4 49-51 -2 19
5. Järfälla Bele IBK (B) 14 5 3 6 52-50 2 18
6. Åkersberga IBF (C) 14 6 0 8 42-64 -22 18
7. Vaxholms IBF (B) 14 5 1 8 49-66 -17 16
8. FBC Sollentuna (E) 5 4 0 1 28-14 14 12
9. Hässelby SK IBK (A) 14 2 4 8 43-69 -26 10
10. Åkersberga IBF (A) 14 1 1 12 42-88 -46 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 12:15 150433003 Norrtulls SK - FBI Tullinge (B) 0 - 14 Mario Mallengren, Robin Vall Rödabergshallen
2023-09-30 12:30 150433004 Högalids IF (B) - Danderyds FC 1 - 6 Sebaztian Chorell, Robert Järlemark Liljeholmshallen 1
2023-09-30 13:45 150433001 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (B) 4 - 9 Dante Grähs Eriksson, Agaton Östlund Kämpetorpshallen 1
2023-10-08 17:00 150433002 Råsunda IS/AIK IBF - Järfälla Bele IBK (E) 1 - 7 Mattias Thomasson, Joula Wahlström Tallbackaskolan
2024-02-04 10:00 150433005 Ekerö IK - Nacka IBK (C) 13 - 2 Thea Elfqvist, Lotta Sirberg Mälaröhallen Plan 1
2023-10-14 15:15 150433010 Nacka IBK (B) - Ekerö IK 2 - 5 Alexander Rosén, Felix Fernström Ormingehallen
2023-10-14 16:30 150433006 Nacka IBK (C) - Högalids IF (B) 3 - 3 Christoffer Castwall, Linus Klingberg Järla Sporthall
2023-10-15 13:15 150433009 Järfälla Bele IBK (E) - Älvsjö AIK IBF 8 - 1 Edvin Linder, Viktoria Larsson Björkebyhallen
2023-10-15 16:30 150433007 Danderyds FC - Norrtulls SK 7 - 2 Oliver Magnusson, Jonas Vedin Mörbyhallen
2023-10-15 17:00 150433008 FBI Tullinge (B) - Råsunda IS/AIK IBF 2 - 6 Agnes Lövgren, Martin Åkesson Tullingehallen
2023-10-21 09:00 150433011 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B) 0 - 4 Stefan Ålander, Elliot Ålander Kämpetorpshallen 1
2023-10-21 13:45 150433013 Norrtulls SK - Nacka IBK (C) 4 - 10 Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Rödabergshallen
2023-10-22 09:00 150433014 Högalids IF (B) - Ekerö IK 2 - 6 Isak Eriksson, Samiolah Nori Liljeholmshallen 1
2023-10-22 12:15 150433012 Råsunda IS/AIK IBF - Danderyds FC 3 - 9 Vilmer Björkman, Henrik Nilsson Ulriksdalshallen
2023-11-19 15:00 150433015 Järfälla Bele IBK (E) - Nacka IBK (B) 4 - 5 Rebecca Johansson, Marcus Lundelin Viksjö Sporthall
2023-10-28 10:30 150433019 FBI Tullinge (B) - Järfälla Bele IBK (E) 1 - 2 Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Tullingehallen
2023-10-29 15:00 150433020 Nacka IBK (B) - Högalids IF (B) 3 - 2 Hanna Woxmark, Fredrik Alzén Ormingehallen
2023-10-29 15:15 150433018 Danderyds FC - Älvsjö AIK IBF 10 - 2 Robert Järlemark, Erik Allerborg Mörbyhallen
2023-12-16 15:15 150433017 Nacka IBK (C) - Råsunda IS/AIK IBF 2 - 6 Leo Fristedt, Kasper Ehrnsten Myrsjöskolan
2023-12-17 16:30 150433016 Ekerö IK - Norrtulls SK 12 - 6 Lotta Sirberg, Joula Wahlström Mälaröhallen Plan 1
2023-11-11 09:15 150433021 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (C) 4 - 3 Vilmer Björkman, Isak Lampa Halling Kämpetorpshallen 1
2023-11-11 13:30 150433023 Norrtulls SK - Högalids IF (B) 2 - 9 Jonathan Stertzell, Mattias Thomasson Rödabergshallen
2023-11-11 13:45 150433024 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (B) 3 - 5 Stefan Ålander, Rebecka Risberg Tullingehallen
2023-11-12 10:15 150433025 Järfälla Bele IBK (E) - Danderyds FC 3 - 2 Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Viksjö Sporthall
2023-11-12 16:30 150433022 Råsunda IS/AIK IBF - Ekerö IK 9 - 5 Björn Söderström, Ulf Jonsson Ulriksdalshallen
2023-10-07 15:15 150433030 Nacka IBK (B) - Norrtulls SK 10 - 1 Stefan Ålander, Elliot Ålander Myrsjöskolan
2023-11-18 16:00 150433027 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF 10 - 5 Johanna Kjebon, Mattias Thomasson Mälaröhallen Plan 1
2023-11-19 09:00 150433028 Nacka IBK (C) - Järfälla Bele IBK (E) 6 - 3 Stefan Ålander, Elliot Ålander Ormingehallen
2023-11-19 11:15 150433026 Högalids IF (B) - Råsunda IS/AIK IBF 2 - 4 Agnes Lövgren, Filip Witoldsson Eriksdalshallen
2023-11-19 13:00 150433029 Danderyds FC - FBI Tullinge (B) 1 - 4 Teodor Elf, Charlie Idevall Mörbyhallen
2023-11-25 09:00 150433035 Järfälla Bele IBK (E) - Ekerö IK 2 - 6 Rebecca Johansson, Joel Forssell Björkebyhallen
2023-11-25 13:30 150433031 Älvsjö AIK IBF - Högalids IF (B) 7 - 2 Elliot Ålander, Stefan Ålander Kämpetorpshallen 1
2023-11-25 19:30 150433034 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (C) 6 - 3 Niclas Woxmark, Stefan Ålander Tullingehallen
2023-11-26 12:15 150433032 Råsunda IS/AIK IBF - Norrtulls SK 6 - 3 Joel Forssell, Stefano Bianque Ulriksdalshallen
2023-11-26 15:15 150433033 Danderyds FC - Nacka IBK (B) 2 - 6 Hugo Nilsson, Robert Vangeus Mörbyhallen
2023-12-02 11:00 150433036 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF 3 - 4 Birger Dahlgren, Vincent Von Zeipel Rödabergshallen
2023-12-02 16:00 150433038 Ekerö IK - FBI Tullinge (B) 10 - 3 Emil Kjebon, Johanna Kjebon Mälaröhallen Plan 1
2023-12-02 16:30 150433039 Nacka IBK (C) - Danderyds FC 6 - 3 Gustav Henriksson, Fredrik Åhlund Järla Sporthall
2023-12-03 11:15 150433040 Nacka IBK (B) - Råsunda IS/AIK IBF 7 - 4 Love Månsson Patrickson, Paulina Alzén Ormingehallen
2023-12-16 11:00 150433037 Högalids IF (B) - Järfälla Bele IBK (E) 1 - 5 Joel Forssell, Sezgin Youmer Liljeholmshallen 1
2023-12-09 09:45 150433044 FBI Tullinge (B) - Högalids IF (B) 5 - 4 Viggo Modigh, Elvira Elfgren Tullingehallen
2023-12-09 14:00 150433041 Älvsjö AIK IBF - Råsunda IS/AIK IBF 3 - 6 Filip Witoldsson, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2023-12-10 14:15 150433043 Danderyds FC - Ekerö IK 2 - 6 Sezgin Youmer, Josefine Svensson Mörbyhallen
2023-12-10 16:00 150433045 Järfälla Bele IBK (E) - Norrtulls SK 2 - 3 Rasmus Bolk, Stefan Ålander Viksjö Sporthall
2023-12-12 18:30 150433042 Nacka IBK (C) - Nacka IBK (B) 3 - 5 Magnus Berg, Johan Eklund Myrsjöskolan
2024-01-13 13:15 150433048 FBI Tullinge (B) - Norrtulls SK 7 - 4 Julia Palo Edlund, Majken Widell Rikstenshallen
2024-01-13 15:45 150433046 Nacka IBK (C) - Ekerö IK 8 - 8 Melvin Djäken, Jonas Djäken Järla Sporthall
2024-01-14 14:00 150433050 Nacka IBK (B) - Älvsjö AIK IBF 12 - 5 Shabbir Ahmed, Christoffer Hellström Ormingehallen
2024-01-14 14:15 150433047 Danderyds FC - Högalids IF (B) 7 - 4 Filip Rylander, Oscar Björkman Mörbyhallen
2024-01-14 15:15 150433049 Järfälla Bele IBK (E) - Råsunda IS/AIK IBF 9 - 3 Mattias Thomasson, Johanna Kjebon Björkebyhallen
2024-01-20 10:15 150433051 Älvsjö AIK IBF - Järfälla Bele IBK (E) 1 - 8 Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Kämpetorpshallen 1
2024-01-20 10:30 150433054 Högalids IF (B) - Nacka IBK (C) 1 - 7 Jenz Röjehag, Maximilian Andersson Liljeholmshallen 1
2024-01-20 13:30 150433053 Norrtulls SK - Danderyds FC 1 - 6 Victor Andersson, Bernard Larsson Rödabergshallen
2024-01-20 16:00 150433055 Ekerö IK - Nacka IBK (B) 1 - 1 Michael Leimer, Robert Milerud Mälaröhallen Plan 1
2024-01-21 15:30 150433052 Råsunda IS/AIK IBF - FBI Tullinge (B) 6 - 7 , Charlie Norén Ulriksdalshallen
2024-01-27 10:45 150433059 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF 14 - 1 Kim Svedberg, Liam Svedberg Tullingehallen
2024-01-27 13:45 150433056 Ekerö IK - Högalids IF (B) 11 - 1 Hugo Cleve, Robert Milerud Mälaröhallen Plan 1
2024-01-27 16:00 150433057 Nacka IBK (C) - Norrtulls SK 3 - 0 Jonas Djäken, Melvin Djäken Järla Sporthall
2024-01-28 14:15 150433058 Danderyds FC - Råsunda IS/AIK IBF 2 - 4 Olle Forsberg, Vincent Von Zeipel Mörbyhallen
2024-01-28 14:45 150433060 Nacka IBK (B) - Järfälla Bele IBK (E) 4 - 2 Christoffer Hellström, Leo Haochen Li Ormingehallen
2024-02-03 12:15 150433061 Älvsjö AIK IBF - Danderyds FC 1 - 8 Linus Löfstedt, William Albrecht Kämpetorpshallen 1
2024-02-04 12:00 150433065 Järfälla Bele IBK (E) - FBI Tullinge (B) 2 - 2 Martin Mårtensson, Lars Reuterhagen Viksjö Sporthall
2024-02-04 13:00 150433064 Högalids IF (B) - Nacka IBK (B) 3 - 6 Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Eriksdalshallen
2024-02-04 16:45 150433062 Råsunda IS/AIK IBF - Nacka IBK (C) 1 - 4 Anton Ponnert, Joula Wahlström Ulriksdalshallen
2024-03-17 13:20 150433063 Norrtulls SK - Ekerö IK Stefan Ålander, Elliot Ålander Gärdeshallen
2024-02-10 11:15 150433066 Högalids IF (B) - Norrtulls SK 6 - 2 Elina Zibell, Melanie Sundell Liljeholmshallen 1
2024-02-10 14:30 150433068 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF 3 - 3 My Källström Lyly, Heimo Lyly Järla Sporthall
2024-02-10 14:45 150433067 Ekerö IK - Råsunda IS/AIK IBF 8 - 7 Sam Robertsson, Thea Elfqvist Mälaröhallen Plan 1
2024-02-11 09:30 150433070 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (B) 3 - 2 Bjarne Hekkelstrand, Håkan Sällström Ormingehallen
2024-02-11 14:15 150433069 Danderyds FC - Järfälla Bele IBK (E) 3 - 3 Melker Vallen, Kevin Lenstad Mörbyhallen
2024-02-17 10:45 150433074 FBI Tullinge (B) - Danderyds FC 3 - 6 Elvira Elfgren, Ebba Ek Tullingehallen
2024-02-17 11:45 150433073 Norrtulls SK - Nacka IBK (B) 0 - 6 Elina Zibell, Ariana Javadi Rödabergshallen
2024-02-17 13:45 150433071 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK 2 - 10 Sam Robertsson, Mattias Thomasson Kämpetorpshallen 1
2024-02-18 10:00 150433075 Järfälla Bele IBK (E) - Nacka IBK (C) 2 - 5 Mattias Thomasson, Johnn Wahlgren Viksjö Sporthall
2024-02-18 17:30 150433072 Råsunda IS/AIK IBF - Högalids IF (B) Martin Mårtensson, Leo Haochen Li Tallbackaskolan
2023-12-17 11:30 150433080 Nacka IBK (B) - Danderyds FC 7 - 2 Christoffer Hellström, Elvin Anderman Ormingehallen
2024-03-09 12:45 150433077 Högalids IF (B) - Älvsjö AIK IBF Robin Vall, Ellen Vall Liljeholmshallen 1
2024-03-09 14:45 150433076 Norrtulls SK - Råsunda IS/AIK IBF , Edvin Liljekvist Rödabergshallen
2024-03-09 15:30 150433078 Ekerö IK - Järfälla Bele IBK (E) Olle Forsberg, Fredrik Åhlund Mälaröhallen Plan 1
2024-03-09 16:00 150433079 Nacka IBK (C) - FBI Tullinge (B) Alfred Lampa Halling, Emilio Wigren Järla Sporthall
2024-03-16 16:15 150433081 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Osama Abaied, Zana Guzel Kämpetorpshallen 1
2024-03-17 11:45 150433085 Järfälla Bele IBK (E) - Högalids IF (B) Vilma Wahlgren, Hanna Tärnblom Björkebyhallen
2024-03-17 14:45 150433082 Råsunda IS/AIK IBF - Nacka IBK (B) Muhsin Bashir Ali, Filip Rylander Ulriksdalshallen
2024-03-17 16:15 150433083 Danderyds FC - Nacka IBK (C) Gabriella Kallner, Sezgin Youmer Mörbyhallen
2024-03-24 19:30 150433084 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK Adam Lönnborg, Josefine Svensson Tullingehallen
2024-03-23 10:30 150433086 Råsunda IS/AIK IBF - Älvsjö AIK IBF Agnes Lövgren, Hanna Löfgren Ulriksdalshallen
2024-03-23 11:45 150433089 Ekerö IK - Danderyds FC Emil Kjebon, Freja Wikman Mälaröhallen Plan 1
2024-03-23 12:45 150433088 Högalids IF (B) - FBI Tullinge (B) Vilmer Björkman, Jonathan Stertzell Liljeholmshallen 1
2024-03-23 14:00 150433087 Norrtulls SK - Järfälla Bele IBK (E) Gabriella Kallner, Julia Tegnér Hjorthagshallen
2024-03-23 15:15 150433090 Nacka IBK (B) - Nacka IBK (C) Erik Nyman, Daniel Karlsson Ormingehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nacka IBK (B) 16 14 1 1 91-43 48 43
2. Ekerö IK 14 11 2 1 111-52 59 35
3. FBI Tullinge (B) 15 8 1 6 77-53 24 25
4. Danderyds FC 16 8 1 7 76-56 20 25
5. Nacka IBK (C) 15 7 3 5 68-62 6 24
6. Järfälla Bele IBK (E) 15 7 2 6 62-44 18 23
7. Råsunda IS/ AIK IBF 14 7 0 7 66-70 -4 21
8. Älvsjö AIK IBF 15 3 1 11 43-110 -67 10
9. Högalids IF (B) 14 2 1 11 41-74 -33 7
10. Norrtulls SK 14 1 0 13 31-102 -71 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 11:15 150434002 Djurö-Vindö IF - Älta IF 3 - 4 Christoffer Hellström, Fredrik Alzén Djurö Sporthall
2023-09-30 16:30 150434001 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sörskogens IF (B) 3 - 11 Angel-Grace Åkesson, Martin Åkesson Skogåshallen
2023-10-01 13:45 150434004 Värmdö IF - Ingarö IF (B) 6 - 5 Fredrik Alzén, Paulina Alzén Värmdö sporthall
2023-10-08 18:15 150434005 IFK Haninge - Farsta IBK 7 - 7 Jonas Jatko, Love Månsson Patrickson Lyckeby Sporthall
2023-10-14 10:30 150434006 Farsta IBK - Värmdö IF 5 - 6 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Farstahallen 1
2023-10-15 10:45 150434008 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF 6 - 3 Ulf Hedlund, Håkan Sällström Strandhallen - Tyresö
2023-10-15 10:45 150434010 Sörskogens IF (B) - IFK Haninge 3 - 0 Julia Palo Edlund, Majken Widell Kvarnbergshallen
2023-10-15 13:45 150434009 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) 14 - 5 Lars Sundlöf, Leo Haochen Li Stavsborgs sporthall
2023-10-21 12:30 150434014 Värmdö IF - IFK Haninge 11 - 2 Oliver Liard Göthberg, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2023-10-21 13:30 150434012 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF (B) 2 - 1 Didrik Axen, Martin Claësson Djurö Sporthall
2023-10-21 15:00 150434011 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK 2 - 10 Alexander Rosén, Anthon Rosén Skogåshallen
2023-10-22 13:15 150434015 Älta IF - Sörskogens IF (B) 8 - 3 Casper Brusell, Olof Sandström Stavsborgs sporthall
2023-10-28 09:30 150434018 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 11 - 1 Christian Ljunggren, Fredrik Alzén Ingarö Sporthall
2023-10-28 13:45 150434019 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF 0 - 7 Christian Berger, Hanna Woxmark Strandhallen - Tyresö
2023-10-28 14:30 150434020 Sörskogens IF (B) - Värmdö IF 6 - 10 Marcus Lundelin, Isak Eriksson Kvarnbergshallen
2023-10-28 17:00 150434017 Farsta IBK - Djurö-Vindö IF 15 - 3 Ola Bigestans, Robin Vall Farstahallen 3
2023-11-11 10:45 150434024 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF (B) 3 - 4 Tomas Jansson, Sezgin Youmer Strandhallen - Tyresö
2023-11-11 13:30 150434022 Djurö-Vindö IF - IFK Haninge 1 - 6 , Michael Westerberg Djurö Sporthall
2023-11-11 15:45 150434021 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Farsta IBK 6 - 14 Isak Eriksson, Marcus Lundelin Skogåshallen
2023-11-12 16:15 150434025 Älta IF - Ingarö IF (B) 8 - 1 Melanie Sundell, Linn Wilhelmson Stavsborgs sporthall
2023-11-18 12:30 150434027 IFK Haninge - Skogås/Trångsunds IBK (A) 6 - 2 Anton Granath, Léon Marcusson Lyckeby Sporthall
2023-11-18 15:15 150434028 Farsta IBK - Älta IF 7 - 7 Christian Berger, Johan Eklund Farstahallen 3
2023-11-18 17:45 150434029 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 5 - 5 Fredrik Alzén, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2023-11-19 11:30 150434026 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF 11 - 4 Fredrik Åhlund, Anna Mandelstam Värmdö sporthall
2023-11-25 11:15 150434033 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (B) 6 - 3 Johan Ståhl, Oliver Liard Göthberg Ingarö Sporthall
2023-11-25 12:30 150434031 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF 2 - 6 Hilma Durfors, Veronica Varahram Skogåshallen
2023-11-26 13:15 150434035 Älta IF - IFK Haninge 4 - 4 John Degerkvist, Filip Witoldsson Stavsborgs sporthall
2023-11-26 14:15 150434034 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK 7 - 6 Hugo Strandberg Edgardh, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2023-12-01 18:00 150434037 Värmdö IF - Älta IF 7 - 4 Joel Forssell, Fredrik Alzén Hemmesta Sporthall
2023-12-02 12:30 150434038 IFK Haninge - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 5 Håkan Sällström, Simone Bousset Lyckeby Sporthall
2023-12-02 13:30 150434039 Farsta IBK - Ingarö IF (B) 5 - 16 Kasper Ehrnsten, Linn Wilhelmson Farstahallen 1
2023-12-02 14:45 150434040 Sörskogens IF (B) - Djurö-Vindö IF 10 - 5 Emilia Risberg, Robert Järlemark Kvarnbergshallen
2023-12-09 10:15 150434041 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Djurö-Vindö IF 3 - 2 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Skogåshallen
2023-12-09 11:45 150434042 Farsta IBK - Sörskogens IF (B) 6 - 5 Magnus Berg, Shabbir Ahmed Farstahallen 1
2023-12-09 11:45 150434044 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF 5 - 4 Filip Hållander, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2023-12-09 14:30 150434043 Ingarö IF (B) - IFK Haninge 5 - 3 Christoffer Hellström, Jonas Jatko Ingarö Sporthall
2024-01-13 09:30 150434047 Ingarö IF (B) - Värmdö IF 1 - 8 Bjarne Hekkelstrand, Tamuz Hidir Ingarö Sporthall
2024-01-13 10:45 150434046 Farsta IBK - IFK Haninge 7 - 5 Anton Granath, Léon Marcusson Farstahallen 1
2024-01-13 13:30 150434050 Sörskogens IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 9 - 0 Ebba Ek, Elina Zibell Kvarnbergshallen
2024-01-14 17:45 150434049 Älta IF - Djurö-Vindö IF 6 - 3 Anton Helen, Maximilian Andersson Stavsborgs sporthall
2023-12-16 09:45 150434054 Värmdö IF - Farsta IBK 9 - 7 Oliver Liard Göthberg, Linus Klingberg Värmdö sporthall
2024-01-20 13:30 150434051 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älta IF 3 - 11 Shabbir Ahmed, Martin Claësson Skogåshallen
2024-01-20 14:15 150434052 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 4 Christian Ljunggren, Johan Eklund Djurö Sporthall
2024-01-20 14:15 150434055 IFK Haninge - Sörskogens IF (B) 3 - 2 Teddy Rydin, Hugo Strandberg Edgardh Lyckeby Sporthall
2024-01-27 10:30 150434059 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 0 Hugo Stensrud, Hugo Strandberg Edgardh Strandhallen - Tyresö
2024-01-27 12:15 150434058 Ingarö IF (B) - Djurö-Vindö IF 5 - 4 Benjamin Lennebrant, Noel Pettersson Ingarö Sporthall
2024-01-27 13:15 150434056 IFK Haninge - Värmdö IF 2 - 9 Oscar Olsson Berglund, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2024-01-27 14:30 150434060 Sörskogens IF (B) - Älta IF 4 - 7 Ebba Ek, Fredrik Åhlund Kvarnbergshallen
2024-02-04 13:15 150434064 Värmdö IF - Sörskogens IF (B) 10 - 2 Linus Klingberg, Axel Hörman Hemmesta Sporthall
2024-02-04 13:45 150434065 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK 1 - 9 Elina Zibell, Ariana Javadi Stavsborgs sporthall
2024-02-04 14:00 150434061 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF (B) 3 - 4 Anton Helen, Andrii Semeniuk Skogåshallen
2024-03-16 12:15 150434062 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK Fredrik Åhlund Djurö Sporthall
2024-02-10 12:00 150434068 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) 8 - 2 Magnus Berg, Johan Eklund Farstahallen 1
2024-02-10 12:30 150434067 IFK Haninge - Djurö-Vindö IF 4 - 4 Niklas Lundberg, Axel Hörman Lyckeby Sporthall
2024-02-10 13:15 150434070 Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 6 Shabbir Ahmed, Maximilian Andersson Kvarnbergshallen
2024-02-10 15:45 150434069 Ingarö IF (B) - Älta IF 3 - 7 Jonas Jatko, Mario Mallengren Ingarö Sporthall
2024-02-17 13:30 150434072 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF 3 - 6 Christoffer Hellström, Fredrik Alzén Djurö Sporthall
2024-02-17 14:15 150434074 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF (B) 5 - 2 Christian Berger, Hugo Stensrud Strandhallen - Tyresö
2024-02-17 16:45 150434071 Skogås/Trångsunds IBK (A) - IFK Haninge 2 - 2 Muhsin Bashir Ali, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2024-02-18 15:15 150434075 Älta IF - Farsta IBK 11 - 13 Jonas Jatko, Fredrik Åhlund Stavsborgs sporthall
2024-03-09 14:00 150434079 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Stefan Ålander, Elliot Ålander Farstahallen 1
2024-03-09 14:30 150434080 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B) Filippa Wijnbladh Fleminghallen A
2024-03-09 18:00 150434077 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Benjamin Lennebrant, Noel Pettersson Värmdö sporthall
2024-03-10 16:00 150434078 IFK Haninge - Älta IF Erik Nyman, Daniel Karlsson Lyckeby Sporthall
2024-03-16 09:45 150434084 Tyresö Trollbäcken IBK - IFK Haninge Love Månsson Patrickson, Niclas Woxmark Strandhallen - Tyresö
2024-03-16 17:15 150434083 Ingarö IF (B) - Farsta IBK Tamuz Hidir, Martin Claësson Ingarö Sporthall
2024-03-17 13:00 150434082 Djurö-Vindö IF - Sörskogens IF (B) Lars Reuterhagen, Jonas Jatko Djurö Sporthall
2024-03-17 15:15 150434085 Älta IF - Värmdö IF Melvin Djäken, Jonas Djäken Stavsborgs sporthall
2024-03-15 18:00 150434089 IFK Haninge - Ingarö IF (B) Nelly Rydin, Teddy Rydin Lyckeby Sporthall
2024-03-23 13:15 150434090 Sörskogens IF (B) - Farsta IBK Sigvard Swärd, Jenz Röjehag Kvarnbergshallen
2024-03-23 13:45 150434086 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sadjad Nima, Kevin Helly Djurö Sporthall
2024-03-24 12:30 150434088 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Johanna Kjebon, Leo Fristedt Värmdö sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Värmdö IF 13 12 0 1 103-48 55 36
2. Tyresö Trollbäcken IBK 13 10 1 2 68-45 23 31
3. Älta IF 14 9 2 3 99-65 34 29
4. Farsta IBK 12 6 2 4 100-84 16 20
5. Ingarö IF (B) 13 6 1 6 65-60 5 19
6. Sörskogens IF (B) 13 5 0 8 66-67 -1 15
7. IFK Haninge 13 3 4 6 48-62 -14 13
8. Djurö-Vindö IF 13 1 1 11 40-81 -41 4
9. Skogås/ Trångsunds IBK (A) 14 1 1 12 34-111 -77 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-30 11:15 150435005 Högalids IF (A) - FBI Tullinge (C) 0 - 10 Ariana Javadi, Elina Zibell Liljeholmshallen 1
2023-09-30 16:00 150435003 Huddinge IBS - Sörskogens IF 4 - 3 Amina Jerbi, Filippa Wijnbladh Tomtbergahallen
2023-10-01 15:15 150435001 Sköndals IK - Salems IF 1 - 9 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2024-01-20 19:00 150435002 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF (A) 7 - 2 John Degerkvist, Ebba Ek Tullingehallen
2023-10-14 13:30 150435010 Salems IF - Högalids IF (A) 9 - 2 Love Andersson, Martin Åkesson Skogsängshallen
2023-10-14 17:00 150435008 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A) 3 - 2 Elvira Elfgren, Amina Jerbi Kvarnbergshallen
2023-11-11 11:00 150435009 Ingarö IF (A) - Sköndals IK 4 - 2 Rasmus Victor, Jonas Holm Ingarö Sporthall
2024-01-07 16:30 150435006 FBI Tullinge (C) - Västerhaninge IBK 8 - 1 Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Tullingehallen
2023-10-21 15:00 150435013 Huddinge IBS - FBI Tullinge (C) 2 - 3 Gustav Levin, Oscar Ekman Tomtbergahallen
2023-10-22 19:45 150435011 Sköndals IK - Sörskogens IF 6 - 2 Simon Lundberg, Niklas Lundberg Sköndalshallen
2023-12-16 15:00 150435015 Ingarö IF (A) - Salems IF 0 - 6 Ludvig Finnhammar, Emma Tryselius Ingarö Sporthall
2024-02-24 10:00 150435014 Västerhaninge IBK - Högalids IF (A) 6 - 5 Simone Bousset, Hanna Flygare Åbyhallen - Haninge
2023-10-29 10:30 150435019 Sörskogens IF - Ingarö IF (A) 5 - 3 Robert Järlemark, Elina Zibell Kvarnbergshallen
2023-10-29 11:15 150435016 Högalids IF (A) - Huddinge IBS 2 - 6 Stefan Ålander, Elliot Ålander Eriksdalshallen
2023-10-29 18:00 150435017 FBI Tullinge (C) - FBI Tullinge (A) 2 - 5 Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Tullingehallen
2024-02-11 11:15 150435020 Salems IF - Västerhaninge IBK 4 - 1 Shabbir Ahmed, Jenz Röjehag Skogsängshallen
2023-11-11 12:30 150435022 FBI Tullinge (A) - Högalids IF (A) 5 - 2 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Tullingehallen
2023-11-12 10:00 150435024 Sörskogens IF - Salems IF 6 - 7 Julia Palo Edlund, Majken Widell Kvarnbergshallen
2023-11-12 12:15 150435023 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK 7 - 1 Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen
2023-11-12 13:15 150435021 Sköndals IK - FBI Tullinge (C) 2 - 0 Andreas Persson Stenberg, Daniel Mårtensson Sköndalshallen
2023-11-18 10:45 150435028 FBI Tullinge (C) - Ingarö IF (A) 8 - 0 Ebba Ek, Amina Jerbi Tullingehallen
2023-11-18 15:30 150435026 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) 7 - 12 Håkan Sällström, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2023-11-18 18:00 150435030 Salems IF - Huddinge IBS 9 - 3 Karl-Johan Leijon, Kent Budell Skogsängshallen
2023-11-19 12:30 150435027 Högalids IF (A) - Sköndals IK 2 - 0 Agnes Lövgren, Filip Witoldsson Eriksdalshallen
2023-11-25 13:15 150435032 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS 7 - 7 Agnes Lövgren, Martin Claësson Tullingehallen
2023-11-25 15:00 150435031 Västerhaninge IBK - Sköndals IK 4 - 5 Niklas Lundberg, Simon Lundberg Åbyhallen - Haninge
2023-11-26 09:30 150435034 Sörskogens IF - FBI Tullinge (C) 3 - 1 Elina Zibell, Isak Eriksson Kvarnbergshallen
2023-12-07 19:05 150435035 Ingarö IF (A) - Högalids IF (A) 3 - 3 Magnus Berg, Melanie Sundell Ingarö Sporthall
2023-12-02 09:00 150435038 Högalids IF (A) - Sörskogens IF 8 - 3 Sebastian Siwertz, Ellen Vall Liljeholmshallen 1
2023-12-02 10:15 150435037 Västerhaninge IBK - Ingarö IF (A) 2 - 4 John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Åbyhallen - Haninge
2023-12-03 09:15 150435036 Huddinge IBS - Sköndals IK 4 - 5 Jenz Röjehag, Jonas Jatko Kvarnbergshallen
2023-12-17 11:15 150435040 Salems IF - FBI Tullinge (A) 2 - 5 Sam Robertsson, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2023-12-09 13:15 150435044 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK 3 - 1 Melanie Sundell, Oliver Hallgren Kvarnbergshallen
2023-12-09 13:15 150435045 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS 7 - 11 Jonas Jatko, Christoffer Hellström Ingarö Sporthall
2023-12-09 16:45 150435042 FBI Tullinge (C) - Salems IF 5 - 6 Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Rikstenshallen
2023-12-10 12:30 150435041 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) 1 - 8 Love Månsson Patrickson, Christian Ljunggren Sköndalshallen
2024-01-13 10:45 150435048 Sörskogens IF - Huddinge IBS 3 - 1 Elina Zibell, Ebba Ek Kvarnbergshallen
2024-01-13 10:45 150435049 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (A) 1 - 20 Tamuz Hidir, Bjarne Hekkelstrand Ingarö Sporthall
2024-01-13 14:30 150435046 FBI Tullinge (C) - Högalids IF (A) 8 - 1 Majken Widell, Julia Palo Edlund Rikstenshallen
2024-01-13 15:00 150435050 Salems IF - Sköndals IK 9 - 2 Erik Gustafsson, Melvin Fritzon Skogsängshallen
2024-01-20 11:45 150435055 Högalids IF (A) - Salems IF 4 - 4 Maximilian Andersson, Sam Robertsson Liljeholmshallen 1
2024-01-20 12:30 150435054 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (C) 0 - 4 Hedvig Gunnerhed, Agnes Lövgren Åbyhallen - Haninge
2024-01-21 10:15 150435051 Sköndals IK - Ingarö IF (A) 2 - 3 Christian Ljunggren, Melanie Sundell Sköndalshallen
2024-01-21 17:00 150435052 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF 10 - 3 Kewin Steibert, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2024-01-27 08:15 150435057 FBI Tullinge (C) - Huddinge IBS 5 - 4 Kim Svedberg, Liam Svedberg Tullingehallen
2024-01-27 10:15 150435056 Högalids IF (A) - Västerhaninge IBK 2 - 0 Ellen Vall, Robin Vall Liljeholmshallen 1
2024-01-27 13:15 150435059 Sörskogens IF - Sköndals IK 4 - 6 Ebba Ek, Fredrik Åhlund Kvarnbergshallen
2024-01-27 15:15 150435060 Salems IF - Ingarö IF (A) 11 - 2 Erik Nyman, Viggo Modigh Skogsängshallen
2024-02-03 10:15 150435065 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF 3 - 6 Fredrik Hallenberg, Johnny Mikael Claesson Ingarö Sporthall
2024-02-03 17:15 150435064 Västerhaninge IBK - Salems IF 3 - 7 Hugo Strandberg Edgardh, Hanna Löfgren Åbyhallen - Haninge
2024-02-03 18:30 150435062 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (C) 5 - 2 Fredrik Hallenberg, Magnus Berg Tullingehallen
2024-02-21 19:45 150435063 Huddinge IBS - Högalids IF (A) 5 - 0 Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2024-02-10 12:30 150435067 Högalids IF (A) - FBI Tullinge (A) 5 - 9 Elina Zibell, Melanie Sundell Liljeholmshallen 1
2024-02-10 12:45 150435068 FBI Tullinge (C) - Sköndals IK 5 - 3 Hedvig Gunnerhed, Rebecka Risberg Tullingehallen
2024-02-10 13:15 150435066 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS 5 - 5 Viggo Modigh, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2024-02-10 17:45 150435070 Salems IF - Sörskogens IF WO (5 - 0) Skogsängshallen
2024-02-17 11:30 150435075 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (C) 1 - 2 Elvin Anderman, Linus Klingberg Ingarö Sporthall
2024-02-18 12:15 150435073 Huddinge IBS - Salems IF 4 - 5 Gustav Henriksson, Filip Witoldsson Kvarnbergshallen
2024-02-18 17:00 150435072 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK 6 - 0 Filippa Wijnbladh, Elvira Elfgren Tullingehallen
2024-02-18 18:15 150435071 Sköndals IK - Högalids IF (A) 6 - 2 Rasmus Bergne, Anthon Rosén Sköndalshallen
2024-03-09 11:30 150435078 Högalids IF (A) - Ingarö IF (A) Ellen Vall, Robin Vall Liljeholmshallen 1
2024-03-09 15:45 150435079 FBI Tullinge (C) - Sörskogens IF Sezgin Youmer Tullingehallen
2024-03-10 11:00 150435076 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Jenz Röjehag, Martin Mårtensson Kvarnbergshallen
2024-03-10 18:15 150435077 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Hanna Löfgren, Agnes Lövgren Sköndalshallen
2024-03-16 12:15 150435082 FBI Tullinge (A) - Salems IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
2024-03-16 14:45 150435085 Ingarö IF (A) - Västerhaninge IBK Elvin Anderman, Oliver Liard Göthberg Ingarö Sporthall
2024-03-16 15:45 150435084 Sörskogens IF - Högalids IF (A) Ej offentliggjord, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2024-03-17 12:15 150435081 Sköndals IK - Huddinge IBS Anton Granath, Léon Marcusson Sköndalshallen
2024-03-10 17:45 150435087 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) Tuva Gustafsson, Elina Zibell Glömstahallen
2024-03-23 10:45 150435088 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Anton Helen, Håkan Sällström Åbyhallen - Haninge
2024-03-23 14:00 150435090 Salems IF - FBI Tullinge (C) Liam Svedberg, Elina Zibell Skogsängshallen
2024-03-24 18:15 150435086 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Adam Lönnborg, Josefine Svensson Tullingehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Salems IF 14 12 1 1 93-38 55 37
2. FBI Tullinge (A) 13 11 1 1 101-37 64 34
3. FBI Tullinge (C) 14 9 0 5 63-33 30 27
4. Sörskogens IF 13 6 0 7 44-57 -13 18
5. Sköndals IK 13 6 0 7 41-56 -15 18
6. Huddinge IBS 13 5 2 6 63-55 8 17
7. Högalids IF (A) 14 3 2 9 38-74 -36 11
8. Ingarö IF (A) 13 3 1 9 33-85 -52 10
9. Västerhaninge IBK 13 1 1 11 31-72 -41 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis