Pantamera P Blå Svår-Lätt (08-09) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 14:30 150341002 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Philip Edlund, Oskar Mattsson Innebandyhallen Vaxholm
2017-09-30 14:30 150341003 Vallentuna IBK - Täby FC (G) Viktor Lindell, Daniel Skantze Hammarbackens Sporthall
2017-09-30 15:00 150341006 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-01 09:00 150341004 Töjnan IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Jonatan Svahn, Magnus Westerberg Silverdalshallen
2017-10-01 17:15 150341005 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK Sezgin Youmer, Mats Järnmark Mörbyhallen
2017-10-07 11:00 150341007 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Andreas Beijer, Joacim Hansson Skarpängskolan A
2017-10-08 13:00 150341008 Grimsta AIK - Töjnan IBK (A) Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Väsby skolan
2017-10-08 16:00 150341009 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vallentuna IBK Paulina Thunvall, Henrik Sommerville Grimstahallen
2017-12-09 15:00 150341010 Täby FC (G) - Vaxholms IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-07 13:45 150341016 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Madeleine Forslund, Mats Järnmark Silverdalshallen
2017-10-14 13:00 150341015 Vallentuna IBK - Grimsta AIK Tilde Levinson, Mario Mallengren Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 15:30 150341014 Vaxholms IBF - Bromma KFUK-KFUM (B) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-15 15:15 150341017 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Juha Tammerström, Andreas Briselius Mörbyhallen
2017-10-21 11:00 150341020 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-10-21 12:00 150341019 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (A) Niklas Wedin, Simon Righarts Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-21 13:00 150341023 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2017-10-21 13:30 150341021 Grimsta AIK - Vaxholms IBF Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2017-10-27 17:00 150341028 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF Patrik Arvinder, Daniel Bäckner Häggvikshallen
2017-10-28 15:00 150341027 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Hammarbackens Sporthall
2017-10-29 12:30 150341026 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Emil Kirchner, Tilde Levinson Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-11 13:00 150341030 Rotebro IS IBK - Bromma KFUK-KFUM (B) Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Rotebrohallen (Nya)
2017-11-11 10:00 150341032 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-11 12:00 150341035 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (G) Osama Abaied, Samuel Oreland Stora Mossen 1
2017-11-12 12:00 150341034 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK Jan Lingemark, Mats Andersson Väsby skolan
2017-11-12 14:15 150341031 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Leif Karlsson, Marcus Ljungberg Mörbyhallen
2017-11-18 10:30 150341042 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Daniel Bäckner, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-18 12:00 150341039 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2017-11-18 15:30 150341038 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Tilde Levinson, Anna Skantz Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-19 10:00 150341041 Täby FC (G) - Grimsta AIK Oscar Silverbratt, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-11-25 10:00 150341046 Täby FC (A) - Täby FC (G) Oscar Silverbratt, Marco Svenström Skarpängskolan A
2017-11-25 11:00 150341045 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-25 15:00 150341047 Grimsta AIK - Bromma KFUK-KFUM (B) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2017-11-26 15:30 150341043 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Hampus Viking, William Grafström Silverdalshallen
2017-12-02 09:00 150341054 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Patrik Arvinder, Hussein Tourabi Rotebrohallen (Nya)
2017-12-02 10:00 150341053 Täby FC (G) - IK Frej Täby IBK Anna Skantz, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-12-03 10:00 150341052 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (A) Hektor Byfors, Andreas Eriksson Hässelbyhallen
2017-12-03 14:30 150341050 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-09 09:00 150341059 Täby FC (A) - Grimsta AIK Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-09 14:00 150341058 IK Frej Täby IBK - Bromma KFUK-KFUM (B) Oscar Silverbratt, Tilde Levinson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-10 11:45 150341056 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Sebastian Johansson, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-12-10 16:15 150341057 Danderyds SK IBF - Täby FC (G) Lars Sundlöf, Juha Tammerström Mörbyhallen
2017-12-16 10:00 150341063 Grimsta AIK - IK Frej Täby IBK Daniel Bäckner, Stefano Bianque Väsby skolan
2017-12-16 12:00 150341064 Bromma KFUK-KFUM (B) - Danderyds SK IBF Martin Hjelmberg, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2017-12-17 12:00 150341065 Täby FC (G) - Töjnan IBK (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-12-17 14:15 150341066 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Martin Svensson, Dennis Svensson Arena Satelliten
150341068 Grimsta AIK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2018-01-07 12:00 150341070 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Lovisa Lindblom, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2018-01-07 13:00 150341067 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Andreas Beijer, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-01-07 14:00 150341069 Bromma KFUK-KFUM (B) - Töjnan IBK (A) Lars Sundlöf, Ricky Bagge Grimstahallen
2018-01-19 17:30 150341071 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Daniel Bäckner, Daniel Karlsson Rotebrohallen (Nya)
2018-01-13 14:00 150341075 Vallentuna IBK - Bromma KFUK-KFUM (B) Sebastian Johansson, Richard Jonsson Hammarbackens Sporthall
2018-01-14 13:15 150341076 Töjnan IBK (A) - Grimsta AIK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Silverdalshallen
2018-01-14 15:15 150341077 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Stefano Bianque, Johannes Ekenberg Mörbyhallen
2018-01-14 16:30 150341074 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Sezgin Youmer, Leif Karlsson Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-20 12:15 150341082 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vaxholms IBF Max Ekstedt, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-01-20 13:00 150341079 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-20 14:00 150341081 Grimsta AIK - Vallentuna IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2018-01-21 11:00 150341080 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Lovisa Lindblom, Kevin Neemé Skarpängskolan A
2018-01-27 08:45 150341090 Rotebro IS IBK - Täby FC (G) Peter Kirch, Ebba Kirch Rotebrohallen (Nya)
2018-01-27 14:00 150341087 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 14:30 150341086 Vaxholms IBF - Grimsta AIK Dennis Svensson, Martin Svensson Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-28 13:00 150341088 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2018-02-03 10:00 150341095 Bromma KFUK-KFUM (B) - Rotebro IS IBK Sadjad Nima, Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2018-02-04 09:00 150341092 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Erikslundshallen
2018-02-04 10:00 150341093 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Erikslundshallen
2018-02-04 15:15 150341091 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A) Mats Järnmark, Adam Sundbom Mörbyhallen
2018-02-10 09:00 150341102 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK Fredrik Nensén, Kevin Neemé Rotebrohallen (Nya)
2018-02-10 10:00 150341101 Täby FC (G) - Bromma KFUK-KFUM (B) Niklas Wedin, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2018-02-10 11:00 150341099 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Hammarbackens Sporthall
2018-02-11 14:30 150341098 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Lars Samuelsson, Jakob Iskander Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-17 10:00 150341107 Grimsta AIK - Täby FC (G) Lucas Edberg, Andreas Sandgren Väsby skolan
2018-02-17 14:00 150341106 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-02-18 13:00 150341103 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Rotebrohallen (Nya)
2018-02-18 17:15 150341104 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Adam Sundbom, Mario Mallengren Mörbyhallen
2018-03-10 10:15 150341114 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rotebrohallen (Nya)
2018-03-10 13:00 150341113 Täby FC (G) - Täby FC (A) Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-10 15:30 150341110 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Lars Samuelsson, Simon Åbom Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-11 10:00 150341112 Bromma KFUK-KFUM (B) - Grimsta AIK Mats Andersson, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-03-17 11:00 150341115 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hannes Andersson, Richard Jonsson Hammarbackens Sporthall
2018-03-17 12:30 150341118 IK Frej Täby IBK - Täby FC (G) Daniel Skantze, Lars Reuterhagen Erikslundshallen
2018-03-18 12:00 150341119 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Hannes Hovmöller, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-03-18 14:15 150341117 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Mörbyhallen
2018-03-23 17:15 150341126 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A) Richard Jonsson, Imtiaz Karim Häggvikshallen
2018-03-24 10:00 150341125 Täby FC (G) - Danderyds SK IBF Lovisa Lindblom, Lars Reuterhagen Skarpängskolan A
2018-03-24 16:00 150341123 Grimsta AIK - Täby FC (A) Patrik Arvinder, Jesper Algotsson Väsby skolan
2018-03-25 10:15 150341124 Bromma KFUK-KFUM (B) - IK Frej Täby IBK Dilshad Abdulla, Martin Hjelmberg Grimstahallen
2018-04-07 13:00 150341131 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK Oscar Silverbratt, Roger Nyström Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-04-07 14:00 150341128 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Per Calmén, Tilde Levinson Hammarbackens Sporthall
2018-04-08 09:15 150341129 Töjnan IBK (A) - Täby FC (G) Daniel Bäckner, Martin Hjelmberg Silverdalshallen
2018-04-08 16:15 150341130 Danderyds SK IBF - Bromma KFUK-KFUM (B) Adam Sundbom, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150335002 Ängby IF (A) - Hammarby IF IBF Grimstahallen
150335006 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2017-09-30 09:00 150335003 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (H) Torbjörn Lundin, Ricky Bagge Stora Mossen 1
2017-10-01 09:00 150335004 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF Shabbir Ahmed, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
150335011 Hammarby IF IBF - Täby FC (C)
2017-10-07 13:00 150335010 Täby FC (H) - Ängby IF (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 09:00 150335008 Järfälla IBK - Silverdals IF Mats Järnmark, Sebastian Johansson Viksjö Sporthall
2017-10-08 12:00 150335009 Bele Barkarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Ricky Bagge, Niklas Van Lienden Björkebyhallen
150335016 Silverdals IF - Sigtuna IF IBK Silverdalshallen
2017-10-14 09:00 150335014 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Totte Hallgren, Paulina Thunvall Stora Mossen 1
2017-10-14 10:00 150335013 Täby FC (C) - Täby FC (H) Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Skarpängskolan A
2017-10-14 11:00 150335015 Bromma KFUK-KFUM - Järfälla IBK Alexander Rajala, Paulina Thunvall Stora Mossen 1
150335020 Sigtuna IF IBK - Bromma KFUK-KFUM
150335023 Täby FC (H) - Hammarby IF IBF Skarpängskolan A
2017-10-21 14:00 150335019 Täby FC (D) - Silverdals IF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2017-10-22 09:00 150335022 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Stefano Bianque, Hussein Tourabi Björkebyhallen
2017-10-22 11:00 150335021 Järfälla IBK - Ängby IF (A) Hektor Byfors, Andreas Eriksson Viksjö Sporthall
150335030 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF
2017-10-28 11:00 150335027 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (D) Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2017-10-28 14:00 150335025 Täby FC (C) - Järfälla IBK Niklas Wedin, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-10 14:15 150335026 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK Sezgin Youmer, Ricky Bagge Grimstahallen
150335033 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C)
2017-11-12 09:00 150335035 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (H) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Björkebyhallen
2017-11-12 12:00 150335034 Järfälla IBK - Hammarby IF IBF Erik Hellgren, Andreas Mattsson Viksjö Sporthall
2017-11-12 13:00 150335032 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Emil Kirchner, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
150335042 Hammarby IF IBF - Sigtuna IF IBK
2017-11-18 10:00 150335039 Bromma KFUK-KFUM - Silverdals IF Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2017-11-18 15:00 150335041 Täby FC (H) - Järfälla IBK Hannes Hovmöller, Emil Kirchner Skarpängskolan A
2017-11-19 09:00 150335037 Täby FC (C) - Täby FC (D) Oscar Silverbratt, Tilde Levinson Skarpängskolan A
150335046 Sigtuna IF IBK - Täby FC (H)
2017-11-25 15:00 150335045 Täby FC (D) - Hammarby IF IBF Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2017-11-26 13:30 150335047 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Noah Krona, Emil Aronsson Viksjö Sporthall
2017-11-26 16:30 150335043 Silverdals IF - Ängby IF (A) William Grafström, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-12-02 09:00 150335053 Täby FC (H) - Täby FC (D) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-02 14:00 150335049 Täby FC (C) - Silverdals IF Armin Shafiei, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-12-03 09:00 150335052 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Shabbir Ahmed, William Wetterud Björkebyhallen
2017-12-03 13:00 150335050 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM Totte Hallgren, Ricky Bagge Grimstahallen
150335059 Sigtuna IF IBK - Järfälla IBK
2017-12-09 11:00 150335058 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-09 17:00 150335055 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Osama Abaied, Johannes Sandberg Stora Mossen 1
2017-12-10 08:30 150335056 Silverdals IF - Hammarby IF IBF Mats Järnmark, Imtiaz Karim Silverdalshallen
2017-12-16 09:30 150335066 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Fredrik Hallenberg, William Rennerfelt Sjöstadshallen
2017-12-16 16:00 150335061 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Buster Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2017-12-17 09:00 150335063 Järfälla IBK - Täby FC (D) Edvin Hedenström, Daniel Bäckner Viksjö Sporthall
2017-12-17 10:00 150335065 Täby FC (H) - Silverdals IF Per Sundvall, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2018-01-07 09:00 150335069 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Andreas Mattsson, Osama Abaied Björkebyhallen
2018-01-07 10:00 150335070 Täby FC (H) - Bromma KFUK-KFUM Leif Karlsson, Magnus Berg Skarpängskolan A
2018-01-07 10:15 150335067 Sigtuna IF IBK - Täby FC (D) Arne Brovig, Jan Lingemark Prästängshallen
2018-01-14 13:30 150335071 Hammarby IF IBF - Ängby IF (A) Björn Larsson, Svedje Ohlson Liljeholmshallen 1
2018-01-13 15:00 150335073 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Andreas Sandgren, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-01-14 10:00 150335074 Ängby IF (A) - Täby FC (H) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Grimstahallen
2018-01-14 11:00 150335075 Bromma KFUK-KFUM - Bele Barkarby IF IBF Mourice Åkerblom, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-01-14 12:15 150335076 Silverdals IF - Järfälla IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Silverdalshallen
150335080 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Prästängshallen
2018-01-20 16:00 150335083 Täby FC (H) - Täby FC (C) Adam Sundbom, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-21 09:00 150335082 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Charlie Bohlin, Fredrik Hallenberg Björkebyhallen
2018-01-21 10:00 150335081 Järfälla IBK - Bromma KFUK-KFUM Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Viksjö Sporthall
2018-01-27 09:45 150335090 Hammarby IF IBF - Täby FC (H) Rebecka Edin, Kevin Helly Sjöstadshallen
2018-01-28 10:15 150335086 Ängby IF (A) - Järfälla IBK Imtiaz Karim, Per Sundvall Grimstahallen
2018-01-28 12:45 150335087 Bromma KFUK-KFUM - Sigtuna IF IBK Per Sundvall, Imtiaz Karim Grimstahallen
2018-01-28 14:00 150335085 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Fredrik Sandgren, Oscar Silverbratt Grindtorpshallen
2018-01-28 14:00 150335088 Silverdals IF - Täby FC (D) Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Silverdalshallen
2018-02-04 09:00 150335093 Sigtuna IF IBK - Ängby IF (A) Joel Sandberg, Albin Schulat Prästängshallen
2018-02-04 12:00 150335092 Täby FC (D) - Bromma KFUK-KFUM Tim Svensson, Ulf Jonsson Erikslundshallen
2018-02-04 13:00 150335094 Järfälla IBK - Täby FC (C) Jesper Roth, Mattias Thomasson Viksjö Sporthall
2018-02-04 13:00 150335095 Bele Barkarby IF IBF - Hammarby IF IBF Kari Malmros, Max Ekstedt Björkebyhallen
2018-02-10 10:00 150335098 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Mourice Åkerblom, Samuel Oreland Stora Mossen 1
2018-02-10 12:00 150335101 Täby FC (H) - Bele Barkarby IF IBF Armin Shafiei, Tim Svensson Skarpängskolan A
2018-02-10 13:00 150335097 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK Andreas Beijer, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-02-11 10:00 150335102 Hammarby IF IBF - Järfälla IBK Petra Dynesius, Leif Karlsson Vintervikshallen
2018-02-17 13:00 150335105 Täby FC (D) - Täby FC (C) Daniel Skantze, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-02-18 09:30 150335103 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM Samuel Oreland, Arne Brovig Silverdalshallen
2018-02-18 12:00 150335107 Järfälla IBK - Täby FC (H) Emil Aronsson, Noah Krona Viksjö Sporthall
2018-03-17 15:00 150335106 Sigtuna IF IBK - Hammarby IF IBF Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2018-03-10 09:00 150335114 Hammarby IF IBF - Täby FC (D) Håkan Taxén, Fredrik Hallenberg Liljeholmshallen 3
2018-03-10 11:00 150335113 Täby FC (H) - Sigtuna IF IBK Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-11 09:00 150335110 Ängby IF (A) - Silverdals IF Felix Wennerstein, Mats Andersson Grimstahallen
2018-03-11 09:00 150335112 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2018-03-17 10:00 150335115 Bromma KFUK-KFUM - Ängby IF (A) Mourice Åkerblom, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2018-03-18 09:00 150335116 Silverdals IF - Täby FC (C) Jonatan Svahn, Fredrik Sandgren Rotebrohallen (Nya)
2018-03-18 09:00 150335118 Täby FC (D) - Täby FC (H) Fabian Magnell, Tim Svensson Skarpängskolan A
2018-03-18 16:30 150335119 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF Lars Reuterhagen, Leif Karlsson Prästängshallen
2018-03-24 12:00 150335121 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Armin Shafiei, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2018-03-25 10:30 150335126 Hammarby IF IBF - Silverdals IF Aldin Imamovic, Lars Reuterhagen Sjöstadshallen
2018-03-25 11:00 150335124 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Charlie Bohlin, Ricky Bagge Björkebyhallen
2018-03-25 16:15 150335123 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Erik Hellgren, Daniel Bäckner Viksjö Sporthall
2018-04-07 11:00 150335131 Täby FC (D) - Järfälla IBK Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2018-04-07 13:30 150335128 Bromma KFUK-KFUM - Hammarby IF IBF Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2018-04-08 10:00 150335127 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Shabbir Ahmed, Mattias Thomasson Grimstahallen
2018-04-08 17:15 150335129 Silverdals IF - Täby FC (H) Kevin Neemé, Mats Järnmark Arena Satelliten
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 14:00 150342003 Sickla IF - IBF Offensiv Lidingö Kevin Neemé, Shabbir Ahmed Järla Sporthall
2017-10-01 11:00 150342004 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2017-10-01 11:00 150342005 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF William Zetterquist, Henry Niss Lager Ormingehallen
2017-10-01 11:00 150342006 Ängby IF (B) - Täby FC (F) Johan Eklund, Ricky Bagge Grimstahallen
2017-10-07 12:00 150342007 Täby FC (F) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ida Nedin, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-08 10:00 150342008 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Ulriksdalshallen
2017-10-08 13:15 150342009 Ekerö IK - Sickla IF Mats Andersson, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2017-10-08 17:00 150342010 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (E) Gustav Helge, Axel Göthberg Bodals Bollhall
2017-10-14 10:00 150342013 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö William Wetterud, Niklas Van Lienden Hässelbyhallen
2017-10-14 13:30 150342016 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (F) Rebecka Edin, Svedje Ohlson Sätrahallen
2017-10-14 14:15 150342015 Sickla IF - AIK IBF Tuva Egman, Tommy Egman Järla Sporthall
2017-10-14 14:45 150342014 Täby FC (E) - Ekerö IK Alexander Rajala, Lucas Edberg Skarpängskolan B
2017-12-03 11:15 150342017 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (B) Jonas Robertson, Shabbir Ahmed Myrsjöskolan
2017-10-20 19:00 150342022 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A) Roland Nester, Patrik Larsson Tappströms Bollhall
2017-10-21 11:00 150342019 Ängby IF (B) - Älvsjö AIK IBF Roger Nyström, Gustav Fohlstedt Stora Mossen 1
2017-10-21 15:00 150342020 Täby FC (F) - Sickla IF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2017-10-22 12:00 150342021 AIK IBF - Täby FC (E) Björn Larsson, Manne Jahnsson Ulriksdalshallen
2017-10-21 12:00 150342026 Täby FC (E) - Täby FC (F) Armin Shafiei, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-10-28 09:00 150342025 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF William Wetterud, Niklas Van Lienden Hässelbyhallen
2017-10-28 14:00 150342027 Sickla IF - Ängby IF (B) Sezgin Youmer, Christian Berger Järla Sporthall
2017-10-29 12:00 150342028 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Jonathan Wallén Brobäck, Alexander Potapeiko Vintervikshallen
2017-11-11 10:00 150342033 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (A) Oscar Silverbratt, Adam Sundbom Skarpängskolan A
2017-11-11 11:00 150342032 Ängby IF (B) - Täby FC (E) Christoffer Andersson, Osama Abaied Stora Mossen 1
2017-11-11 11:00 150342035 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Noah Krona, Emil Aronsson Mälaröhallen
2017-11-12 08:00 150342031 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF Henry Niss Lager, Isabella Sundman Ormingehallen
2017-11-18 13:30 150342041 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Axel Göthberg, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-11-18 14:00 150342038 Täby FC (E) - Nacka Wallenstam IBK (B) Emil Kirchner, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-11-18 14:30 150342039 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Leif Karlsson, Kevin Helly Järla Sporthall
2017-11-18 18:15 150342037 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (B) Sebastian Johansson, Sezgin Youmer Riddersvik
2017-11-25 11:00 150342046 Täby FC (F) - IBF Offensiv Lidingö Oscar Silverbratt, Marco Svenström Skarpängskolan A
2017-11-26 09:00 150342044 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Daniel Eklund, Sezgin Youmer Ormingehallen
2017-11-26 10:00 150342043 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (E) Adam Milestad, William Rennerfelt Vintervikshallen
2017-11-26 11:00 150342047 AIK IBF - Ekerö IK Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Ulriksdalshallen
2017-12-02 10:00 150342052 Ekerö IK - Täby FC (F) Adam Gustafsson, Rebecka Edin Mälaröhallen
2017-12-02 11:00 150342049 Hässelby SK IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Hässelbyhallen
2017-12-02 13:00 150342050 Täby FC (E) - Sickla IF Niklas Wedin, Richard Jonsson Skarpängskolan A
2017-12-02 13:30 150342053 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2017-12-09 10:00 150342059 Täby FC (F) - AIK IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-09 16:00 150342058 Ängby IF (B) - Ekerö IK Mats Järnmark, Osama Abaied Stora Mossen 1
2017-12-10 11:00 150342055 Sickla IF - Hässelby SK IBK (A) Sezgin Youmer, Christian Berger Fisksätra sporthall
2017-12-10 11:00 150342057 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Elis Erbing, Noah Hulin Ormingehallen
2017-12-16 10:00 150342061 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Martin Hjelmberg, Niklas Van Lienden Hässelbyhallen
2017-12-16 15:45 150342065 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF Fredrik Hallenberg, Svedje Ohlson Bodals Bollhall
2017-12-17 12:00 150342063 AIK IBF - Ängby IF (B) Ricky Bagge, Daniel Kölborn Ulriksdalshallen
2017-12-17 15:15 150342064 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kent Kastell, Kenny Ly Tappströms Bollhall
2018-01-07 10:00 150342068 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Engvall, Imtiaz Karim Ulriksdalshallen
2018-01-07 11:00 150342067 Täby FC (F) - Ängby IF (B) Magnus Berg Skarpängskolan A
2018-03-18 15:00 150342069 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Theodore Hurtig, Hampus Viking Mälaröhallen
2018-03-24 11:30 150342070 IBF Offensiv Lidingö - Sickla IF Mats Andersson, Leo Odell/Johansson Bodals Bollhall
2018-01-13 14:00 150342075 Sickla IF - Ekerö IK Wilmer Axén, Adam Lindell Järla Sporthall
2018-01-13 16:00 150342074 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö Oscar Silverbratt, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-14 10:00 150342076 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF William Albrecht, Fredrik Hallenberg Vintervikshallen
2018-01-14 13:00 150342077 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (F) Emil Pagrot, Felix Fernström Ormingehallen
2018-01-20 10:00 150342082 Ekerö IK - Täby FC (E) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Mälaröhallen
2018-01-20 14:00 150342083 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) Roland Nester, Björn Landin Bodals Bollhall
2018-01-20 17:00 150342079 Ängby IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Samuel Oreland, Mats Järnmark Stora Mossen 1
2018-01-21 10:00 150342080 Täby FC (F) - Älvsjö AIK IBF Lovisa Lindblom, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2018-01-21 13:00 150342081 AIK IBF - Sickla IF Gustav Levin, Johan Ståhl Ulriksdalshallen
2018-01-27 17:00 150342087 Sickla IF - Täby FC (F) Edvin Leijon, Henry Niss Lager Myrsjöskolan
2018-01-28 10:00 150342085 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2018-01-28 10:00 150342088 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (B) Erik Adolfsson, Jonathan Wallén Brobäck Vintervikshallen
2018-01-28 13:00 150342086 Täby FC (E) - AIK IBF Oscar Silverbratt, Fredrik Sandgren Grindtorpshallen
2018-02-03 11:00 150342092 Ängby IF (B) - Sickla IF Sadjad Nima, Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2018-02-04 10:00 150342091 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2018-02-04 11:00 150342093 Täby FC (F) - Täby FC (E) Ulf Jonsson, Tim Svensson Erikslundshallen
2018-02-04 12:30 150342094 AIK IBF - Hässelby SK IBK (A) Fredrik Dahl, Jonas Laurell Ulriksdalshallen
2018-02-10 14:00 150342098 Täby FC (E) - Ängby IF (B) Andreas Beijer, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-02-10 14:00 150342099 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Kevin Neemé, Leif Karlsson Järla Sporthall
2018-02-10 15:30 150342101 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK Rasmus Jansson, Christoffer Markovski Bodals Bollhall
2018-02-10 17:15 150342097 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (F) Emil Aronsson, Noah Krona Riddersvik
2018-02-17 12:00 150342105 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Gustav Fohlstedt, Marina Saxon Stora Mossen 1
2018-02-18 10:00 150342103 Älvsjö AIK IBF - Sickla IF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Vintervikshallen
2018-02-18 10:00 150342104 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (E) Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-02-18 13:00 150342107 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö Mattias Thomasson, Fabian Magnell Ulriksdalshallen
2018-03-10 11:00 150342109 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kenny Ly, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-03-10 12:00 150342110 Täby FC (E) - Älvsjö AIK IBF Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-10 13:30 150342113 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (F) Oskar Jakobsson, Christer Jacobsson Bodals Bollhall
2018-03-11 15:15 150342112 Ekerö IK - AIK IBF Rebecka Edin, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2018-03-17 11:00 150342118 Ängby IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2018-03-17 14:00 150342115 Sickla IF - Täby FC (E) Felix Fernström, Emil Pagrot Järla Sporthall
2018-03-18 10:00 150342116 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (A) Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vintervikshallen
2018-03-18 10:00 150342119 Täby FC (F) - Ekerö IK Tim Svensson, Fabian Magnell Skarpängskolan A
2018-03-23 20:00 150342124 Ekerö IK - Ängby IF (B) Jessika Forsberg, Michael Selg Tappströms Bollhall
2018-03-24 14:30 150342125 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (B) Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2018-03-25 10:00 150342121 Hässelby SK IBK (A) - Sickla IF Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2018-03-25 15:15 150342123 AIK IBF - Täby FC (F) Gustav Helge, Axel Göthberg Ulriksdalshallen
2018-04-07 09:00 150342127 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2018-04-08 08:00 150342130 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK Ormingehallen
2018-04-08 09:00 150342131 Ängby IF (B) - AIK IBF Shabbir Ahmed, Mattias Thomasson Grimstahallen
2018-04-08 10:45 150342129 Älvsjö AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö Rebecka Eriksson, Rebecka Edin Vintervikshallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-29 19:00 150381004 Ingarö IF - Vendelsö IK Daniel Karlsson, Magnus Berg Ingarö Sporthall
2017-09-30 11:00 150381002 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Madelene Westerberg, Roger Nyström Strandhallen - Tyresö
2017-09-30 12:30 150381005 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK Fredrik Pålsson, Fredrik Hallenberg Tungelsta Sporthall
2017-10-01 12:00 150381003 Tumba GOIF - Huddinge IBS Marco Svenström, Tommy Egman Storvretens Sporthall
2017-10-01 17:00 150381006 Segeltorps IF - Älta IF Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Stuvstahallen
2017-10-07 12:30 150381010 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-07 13:00 150381009 Vendelsö IK - Tumba GOIF Fredrik Hallenberg, Hussein Tourabi Vendelsömalmshallen
2017-10-07 15:30 150381012 Salems IF - Segeltorps IF Kim Svedberg, Alexander Rajala Skogsängshallen
2017-10-08 12:00 150381008 Skogås/Trångsunds IBK - Ingarö IF Marko Kilpikoski, Jan-Erik Nordlund Skogåshallen
2017-10-08 13:00 150381007 Älta IF - Tungelsta IF Sadjad Nima, Christian Berger Stavsborgshallen
2017-10-14 08:00 150381018 FBI Tullinge - Salems IF Sadjad Nima, Sam Robertsson Tullingehallen
2017-10-14 10:30 150381015 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Marco Svenström, Gustav Frank Storvretens Sporthall
2017-10-14 12:00 150381014 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Anders Hillebrink, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 12:30 150381017 Tungelsta IF - Segeltorps IF Thomas Gjutarenäfve, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2017-10-20 18:00 150381016 Ingarö IF - Älta IF Jonas Robertson, Magnus Berg Ingarö Sporthall
2017-10-21 10:30 150381021 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Adam Milestad, Hampus Viking Skogåshallen
2017-10-21 15:45 150381024 Salems IF - Tungelsta IF Kent Budell, Martin Åkesson Skogsängshallen
2017-10-22 12:00 150381020 Älta IF - Tumba GOIF Christian Berger, Sezgin Youmer Stavsborgshallen
2017-10-22 13:45 150381019 Segeltorps IF - Ingarö IF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2017-10-22 14:00 150381023 Huddinge IBS - FBI Tullinge Shabbir Ahmed, Sadjad Nima Tomtbergahallen
2017-10-28 11:00 150381028 Ingarö IF - Tungelsta IF Noah Hulin, William Zetterquist Ingarö Sporthall
2017-10-28 11:00 150381030 FBI Tullinge - Vendelsö IK My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
2017-10-28 14:00 150381026 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-10-29 12:00 150381029 Huddinge IBS - Salems IF Patrik Arvinder, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2017-11-07 18:00 150381027 Tumba GOIF - Segeltorps IF Joacim Hansson, Marcus Ljungberg Storvretens Sporthall
2017-11-11 11:30 150381031 Tungelsta IF - Tumba GOIF Kenneth Johansson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-11 12:00 150381035 Vendelsö IK - Huddinge IBS Erik Adolfsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-11-11 14:00 150381036 Salems IF - Ingarö IF Peter Larsson, Sam Robertsson Skogsängshallen
2017-11-12 10:30 150381034 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge Sadjad Nima, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2017-11-12 12:30 150381032 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK Sezgin Youmer, Adam Milestad Kvarnbergshallen
2017-11-18 09:00 150381042 FBI Tullinge - Älta IF Magnus Berg, Daniel Eklund Tullingehallen
2017-11-18 11:15 150381039 Tumba GOIF - Ingarö IF Roland Nester, Björn Landin Storvretens Sporthall
2017-11-18 11:30 150381040 Vendelsö IK - Salems IF Christian Hamnström, Niclas Woxmark Vendelsömalmshallen
2017-11-18 14:00 150381038 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 11:00 150381041 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Filippa Agnekil, Heimo Lyly Tomtbergahallen
2017-11-24 18:45 150381043 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Robin Särén, Tim Sandström Ingarö Sporthall
2017-11-25 17:00 150381048 Salems IF - Tumba GOIF Sezgin Youmer, Marco Svenström Skogsängshallen
2017-11-26 11:45 150381045 Segeltorps IF - FBI Tullinge , Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2017-11-26 14:00 150381047 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogåshallen
2017-11-26 17:00 150381046 Älta IF - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stavsborgshallen
2017-12-02 09:00 150381054 FBI Tullinge - Tungelsta IF Filippa Agnekil, Eskil Simonsen Tullingehallen
2017-12-02 11:00 150381052 Vendelsö IK - Älta IF Tomas Jansson, Robin Jansson Vendelsömalmshallen
2017-12-02 11:30 150381051 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Skogåshallen
2017-12-02 13:45 150381050 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Kevin Helly, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-12-03 08:00 150381053 Huddinge IBS - Segeltorps IF Rebecka Edin, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2017-12-09 12:00 150381056 Ingarö IF - FBI Tullinge Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Ingarö Sporthall
2017-12-09 13:30 150381057 Tungelsta IF - Huddinge IBS Arne Brovig, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2017-12-09 18:00 150381060 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2017-12-10 10:00 150381058 Segeltorps IF - Vendelsö IK Sam Robertsson, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2017-12-10 14:00 150381059 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Helly, Wilmer Axén Stavsborgshallen
2017-12-16 09:30 150381066 FBI Tullinge - Tumba GOIF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-12-16 10:15 150381065 Huddinge IBS - Ingarö IF Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Tomtbergahallen
2017-12-16 11:00 150381064 Vendelsö IK - Tungelsta IF Nicholas Lindgren, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-12-17 12:00 150381063 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF Hampus Viking, Sezgin Youmer Skogåshallen
2017-12-17 16:00 150381062 Älta IF - Salems IF Christian Berger, Sezgin Youmer Stavsborgshallen
2017-11-30 18:15 150381068 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Skogåshallen
2018-01-07 12:00 150381067 Älta IF - Segeltorps IF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Stavsborgshallen
2018-01-07 12:00 150381069 Vendelsö IK - Ingarö IF Sezgin Youmer, Johnny Andersson Torvalla Sporthall
2018-01-07 13:15 150381070 Huddinge IBS - Tumba GOIF Marco Svenström, Sam Robertsson Tomtbergahallen
2018-01-21 17:30 150381071 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Jonas Robertson, Petra Dynesius Tullingehallen
2018-01-13 11:00 150381076 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Helly, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-01-13 11:45 150381077 Tungelsta IF - Älta IF Aarre Hietanen, Marko Maikkunen Tungelsta Sporthall
2018-01-13 12:00 150381074 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Ida Sandberg, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2018-01-13 12:00 150381075 Tumba GOIF - Vendelsö IK Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-01-14 13:45 150381078 Segeltorps IF - Salems IF Kevin Neemé, Marco Svenström Tomtbergahallen
2018-01-20 09:00 150381082 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Rebecka Edin, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-01-20 20:00 150381084 Salems IF - FBI Tullinge Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-01-21 11:00 150381079 Segeltorps IF - Tungelsta IF Johannes Sandberg, Fredrik Hallenberg Kvarnbergshallen
2018-01-21 14:00 150381080 Älta IF - Ingarö IF Mats Andersson, Leif Karlsson Stavsborgshallen
2018-01-21 14:00 150381081 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF Johnny Andersson, Daniel Eklund Skogåshallen
2018-01-27 09:30 150381090 FBI Tullinge - Huddinge IBS Daniel Wiberg, William Rennerfelt Tullingehallen
2018-01-27 11:00 150381087 Tumba GOIF - Älta IF Karl-Johan Leijon, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
2018-01-27 12:00 150381086 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Christian Berger, Kevin Neemé Strandhallen - Tyresö
2018-01-27 12:00 150381088 Ingarö IF - Segeltorps IF Filippa Agnekil, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2018-01-27 13:00 150381089 Tungelsta IF - Salems IF Kenneth Johansson, Richard Jonsson Tungelsta Sporthall
2018-02-03 09:00 150381096 Salems IF - Huddinge IBS Osama Abaied, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2018-02-03 14:30 150381092 Segeltorps IF - Tumba GOIF Leif Karlsson, Erik Adolfsson Kvarnbergshallen
2018-02-03 15:30 150381091 Tungelsta IF - Ingarö IF Kenneth Johansson, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2018-02-03 16:00 150381095 Vendelsö IK - FBI Tullinge Osama Abaied, Johannes Sandberg Vendelsömalmshallen
2018-02-04 14:00 150381093 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
2018-02-10 09:00 150381102 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK Filippa Agnekil, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2018-02-10 12:00 150381099 Tumba GOIF - Tungelsta IF Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Storvretens Sporthall
2018-02-10 12:00 150381100 Ingarö IF - Salems IF Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2018-02-10 13:00 150381098 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF Tomas Jansson, Manne Jahnsson Strandhallen - Tyresö
2018-02-11 13:00 150381101 Huddinge IBS - Vendelsö IK Tuva Egman, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2018-02-17 11:00 150381103 Ingarö IF - Tumba GOIF Lucas Werelius, Patrik Arvinder Ingarö Sporthall
2018-02-17 13:00 150381107 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Ola Bigestans, Erik Adolfsson Skogåshallen
2018-02-17 15:00 150381108 Salems IF - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2018-02-18 14:00 150381106 Älta IF - FBI Tullinge Christian Berger, Leif Karlsson Stavsborgshallen
2018-03-15 18:00 150381104 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Jonas Jatko, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-03-10 10:00 150381114 FBI Tullinge - Segeltorps IF Marco Svenström, Sam Robertsson Tullingehallen
2018-03-10 11:00 150381112 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK Leif Karlsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2018-03-10 13:00 150381110 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Johannes Sandberg, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2018-03-11 11:00 150381113 Huddinge IBS - Älta IF Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-11 11:15 150381111 Tumba GOIF - Salems IF Sezgin Youmer, Håkan Taxén Storvretens Sporthall
2018-03-11 13:00 150381117 Tungelsta IF - FBI Tullinge Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
2018-03-17 08:00 150381118 Segeltorps IF - Huddinge IBS Isak Sjöblom, Mats Andersson Kvarnbergshallen
2018-03-17 15:30 150381120 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK Tommy Egman, Marko Maikkunen Skogsängshallen
2018-03-18 10:00 150381115 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Osama Abaied, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
2018-03-18 14:00 150381119 Älta IF - Vendelsö IK Christian Berger, Jessika Forsberg Stavsborgshallen
2018-03-24 09:00 150381126 FBI Tullinge - Ingarö IF Leif Karlsson, Christian Berger Tullingehallen
2018-03-24 12:00 150381123 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF Kenneth Johansson, Sezgin Youmer Skogåshallen
2018-03-24 12:00 150381124 Vendelsö IK - Segeltorps IF Kent Kastell, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-03-24 13:30 150381122 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Isak Sjöblom, Erik Adolfsson Strandhallen - Tyresö
2018-03-25 13:00 150381125 Huddinge IBS - Tungelsta IF Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
2018-04-07 11:00 150381132 Salems IF - Älta IF Robert Jäderlund, Sadjad Nima Skogsängshallen
2018-04-07 12:00 150381129 Ingarö IF - Huddinge IBS Erik Nyman, Leif Karlsson Ingarö Sporthall
2018-04-07 13:00 150381128 Tumba GOIF - FBI Tullinge Kent Budell, Robert Jäderlund Storvretens Sporthall
2018-04-07 13:15 150381130 Tungelsta IF - Vendelsö IK Theodore Hurtig, Niclas Woxmark Tungelsta Sporthall
2018-04-08 11:15 150381131 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK Joakim Levin, Gustav Levin Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis