Pantamera F Blå Medel-Svår (07-08) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medel A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:00 150364005 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Mats Järnmark, Fredrik Nensén Mälaröhallen
2017-09-30 12:30 150364002 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Daniel Skantze, Viktor Lindell Hammarbackens Sporthall
2017-09-30 13:00 150364004 IK Frej TäbyIBK - Rosersbergs IK Fredrik Sandgren, Armin Shafiei Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-09-30 15:30 150364001 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Philip Edlund, Oskar Mattsson Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-01 11:00 150364003 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Prästängshallen
2017-10-07 10:00 150364009 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Andreas Beijer, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-07 11:00 150364007 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rosershallen
2017-10-08 12:00 150364008 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 13:00 150364010 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 14:00 150364006 Töjnan IBK - IK Frej TäbyIBK William Grafström, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-10-14 12:00 150364013 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Mario Mallengren, Tilde Levinson Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 13:00 150364015 IK Frej TäbyIBK - Ekerö IK (B) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-15 11:00 150364012 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Tim Svensson, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-15 12:00 150364011 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-11-19 15:45 150364014 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK Fredrik Hallenberg, Fredrik Nensén Prästängshallen
2017-10-21 11:00 150364018 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rosershallen
2017-10-22 09:00 150364020 Täby FC (B) - Täby FC (C) Andreas Beijer, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-10-22 10:00 150364019 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Andreas Beijer, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-10-22 13:00 150364016 Ekerö IK (B) - Sigtuna IF IBK Patrik Arvinder, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2017-10-22 15:15 150364017 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Mario Mallengren, Patrik Arvinder Arena Satelliten
2017-10-25 17:45 150364025 Täby FC (C) - Täby FC (A) Daniel Skantze, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-10-28 12:15 150364021 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-28 13:00 150364023 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B) Lars Reuterhagen, Philip Edlund Hammarbackens Sporthall
2017-10-29 13:00 150364024 Sigtuna IF IBK - IK Frej TäbyIBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-10-29 14:30 150364022 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Jimmy Rittervall, Fredrik Landin Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-11 09:00 150364027 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF Emil Aronsson, Noah Krona Mälaröhallen
2017-11-11 11:00 150364026 IK Frej TäbyIBK - Vallentuna IBK Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-11 12:30 150364029 Rosersbergs IK - Täby FC (C) Jesper Algotsson, Jan Lingemark Rosershallen
2017-11-12 09:00 150364030 Täby FC (A) - Täby FC (B) Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-11-12 10:00 150364028 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Roger Nyström, Fredrik Hallenberg Silverdalshallen
2017-11-18 10:00 150364033 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2017-11-18 10:00 150364035 Täby FC (C) - Töjnan IBK Niklas Wedin, Daniel Skantze Skarpängskolan A
2017-11-18 12:00 150364034 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Niklas Wedin, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2017-11-19 09:15 150364031 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Lovisa Lindblom, Simon Åbom Åkersberga Sporthall A
2017-11-19 13:00 150364032 Vaxholms IBF - IK Frej TäbyIBK Ida Nedin, Lucas Edberg Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-25 10:00 150364037 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (A) Carl Kjellstrand, Tommie Wickenbergh Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-25 10:30 150364040 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rosershallen
2017-11-26 11:00 150364036 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Jonatan Svahn, Fredrik Nensén Prästängshallen
2017-11-26 14:30 150364039 Töjnan IBK - Täby FC (B) Hampus Viking, William Grafström Silverdalshallen
2017-11-26 15:15 150364038 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Adam Gustafsson, Patrik Larsson Tappströms Bollhall
2017-12-02 10:15 150364041 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 11:00 150364043 Täby FC (A) - Töjnan IBK Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-03 11:00 150364045 Täby FC (C) - IK Frej TäbyIBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-03 13:00 150364044 Täby FC (B) - Ekerö IK (B) Niclas Andersson, Rebecka Edin Skarpängskolan A
2017-12-03 15:30 150364042 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Philip Edlund, Oskar Mattsson Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-09 10:00 150364049 Ekerö IK (B) - Täby FC (A) Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Mälaröhallen
2017-12-09 11:00 150364046 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Philip Edlund, Niklas Wedin Hammarbackens Sporthall
2017-12-09 12:00 150364048 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (B) Tilde Levinson, Andreas Sandgren Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-10 12:00 150364047 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-12-10 13:45 150364050 Töjnan IBK - Rosersbergs IK Axel Göthberg, Gustav Helge Silverdalshallen
2017-12-16 10:00 150364053 Täby FC (A) - IK Frej TäbyIBK Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-16 10:15 150364052 Rosersbergs IK - Ekerö IK (B) Hugo Nyhem, Mats Järnmark Rosershallen
2017-12-16 11:00 150364054 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-16 13:00 150364055 Täby FC (C) - Vallentuna IBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-17 13:15 150364051 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Lovisa Lindblom, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-13 09:00 150364060 Täby FC (C) - Vaxholms IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-13 11:00 150364058 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-13 12:00 150364059 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Ulf Jonsson, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2018-01-13 12:45 150364057 Rosersbergs IK - IK Frej TäbyIBK Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Rosershallen
2018-01-14 14:15 150364056 Töjnan IBK - Ekerö IK (B) Richard Jonsson, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2018-01-20 11:00 150364065 IK Frej TäbyIBK - Töjnan IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-20 12:00 150364063 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2018-01-21 11:00 150364061 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Oskar Mattsson, Philip Edlund Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 12:30 150364062 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Karl Hurtig, Björn Larsson Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-21 13:00 150364064 Sigtuna IF IBK - Rosersbergs IK Richard Jonsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2018-01-21 13:30 150364069 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Karl Hurtig, Björn Larsson Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 12:30 150364068 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Hugo Nyhem, Fredrik Nensén Rosershallen
2018-01-28 12:00 150364067 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK Ebba Kirch, Peter Kirch Silverdalshallen
2018-01-28 12:15 150364070 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 15:15 150364066 Ekerö IK (B) - IK Frej TäbyIBK Leif Karlsson, Per Sundvall Tappströms Bollhall
2018-02-03 12:00 150364073 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 15:15 150364071 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Ida Lagerblad, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 15:30 150364072 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Fredrik Sandgren, Lovisa Lindblom Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-04 12:00 150364074 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (B) Albin Schulat, Jonatan Svahn Prästängshallen
2018-02-04 13:00 150364075 Täby FC (C) - Täby FC (B) Roger Nyström, Per Ove Åman Tibblehallen CC
2018-02-10 09:00 150364080 Täby FC (A) - Täby FC (C) Lucas Edberg, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2018-02-10 11:00 150364079 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Dilshad Abdulla Rosershallen
2018-02-10 11:15 150364077 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK Patrik Larsson, Roger Nyström Mälaröhallen
2018-02-10 16:00 150364076 IK Frej TäbyIBK - Sigtuna IF IBK Mats Järnmark, Oskar Mattsson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-11 11:30 150364078 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Sam Robertsson, Leif Karlsson Silverdalshallen
2018-02-17 12:30 150364082 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Niklas Wedin, Ken Johansson Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-17 14:00 150364083 Vallentuna IBK - IK Frej TäbyIBK Mats Järnmark, Tim Svensson Hammarbackens Sporthall
2018-02-18 10:00 150364084 Täby FC (B) - Täby FC (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-02-18 11:00 150364085 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-02-18 12:30 150364081 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 10:00 150364088 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (A) Adam Gustafsson, Fabian Magnell Mälaröhallen
2018-03-10 12:00 150364087 IK Frej TäbyIBK - Vaxholms IBF Stefano Bianque, Ken Johansson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-10 14:30 150364090 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Richard Jonsson, Jesper Algotsson Rosershallen
2018-03-11 11:00 150364086 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2018-03-11 11:00 150364089 Töjnan IBK - Täby FC (C) Oskar Jakobsson, Christer Jacobsson Silverdalshallen
2018-03-17 10:00 150364095 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-17 12:00 150364093 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Adam Sundbom, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-03-17 15:00 150364094 Täby FC (B) - Töjnan IBK Lars Reuterhagen, Richard Jonsson Skarpängskolan A
2018-03-18 10:15 150364091 Åkersberga IBF (A) - IK Frej TäbyIBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-03-18 15:30 150364092 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-24 10:00 150364098 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (C) Tim Svensson, Patrik Arvinder Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-24 14:00 150364096 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2018-03-25 11:00 150364097 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Jesper Algotsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2018-03-25 13:15 150364099 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mattias Thomasson, Adam Gustafsson Tappströms Bollhall
2018-03-25 14:30 150364100 Töjnan IBK - Täby FC (A) Mats Järnmark, Richard Jonsson Silverdalshallen
2018-03-28 17:30 150364102 Rosersbergs IK - Töjnan IBK Albin Schulat, Imtiaz Karim Rosershallen
2018-04-08 09:00 150364104 Täby FC (B) - IK Frej TäbyIBK Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 10:00 150364105 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 11:00 150364103 Täby FC (A) - Ekerö IK (B) Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 11:15 150364101 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
150364107 Vallentuna IBK - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
150364108 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
150364110 Ekerö IK (B) - Rosersbergs IK
2018-02-04 18:00 150364109 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (A) Leif Karlsson, Richard Jonsson Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-17 09:45 150364106 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Peter Kirch, Ebba Kirch Innebandyhallen Vaxholm
Pantamera Flickor Blå Medel B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150365003 Sundbybergs IK F06/07 - Åkersberga IBF (B) Stefano Bianque, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2017-09-30 11:00 150365001 Ekerö IK (A) - Täby FC (E) Mats Järnmark, Fredrik Nensén Mälaröhallen
2017-09-30 12:00 150365004 Täby FC (G) - Bele Barkarby IF IBF Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan B
2017-09-30 13:00 150365005 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan B
2017-10-21 12:00 150365002 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2017-10-07 09:00 150365010 Täby FC (E) - Täby FC (D) Oscar Silverbratt, Per Sundvall Skarpängskolan A
2017-10-07 10:15 150365008 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Emil Kirchner, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 10:00 150365006 Jakobsbergs IBF - Täby FC (G) Mats Järnmark, Sebastian Johansson Viksjö Sporthall
2017-10-08 13:00 150365007 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK F06/07 Rebecka Edin, Ricky Bagge Björkebyhallen
2017-10-08 15:00 150365009 Ängby IF (A) - Ekerö IK (A) Henrik Sommerville, Paulina Thunvall Grimstahallen
2017-10-15 09:00 150365015 Täby FC (G) - Täby FC (F) Tim Svensson, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-10-15 10:00 150365011 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Tim Svensson, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-15 10:15 150365013 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-15 14:30 150365012 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B) Leif Karlsson, Ricky Bagge Tappströms Bollhall
2017-11-19 17:00 150365014 Sundbybergs IK F06/07 - Jakobsbergs IBF Imtiaz Karim, Richard Jonsson Brotorpshallen
2017-10-21 10:00 150365016 Täby FC (F) - Sundbybergs IK F06/07 Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-21 13:00 150365020 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Mourice Åkerblom, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2017-10-21 14:15 150365019 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Jakob Iskander, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-22 10:00 150365017 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (C) Erik Hellgren, Jan Lingemark Viksjö Sporthall
2017-10-22 13:00 150365018 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (A) Hussein Tourabi, Lucas Edberg Björkebyhallen
2017-10-28 09:00 150365025 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-10-28 11:00 150365021 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-10-28 11:00 150365024 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (G) Linus Warrenstein, Maria Månsson Brotorpshallen
2017-10-28 11:15 150365023 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 14:30 150365022 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Tappströms Bollhall
2017-11-11 13:15 150365030 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Markus Almén, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-11-11 15:00 150365027 Täby FC (F) - Ekerö IK (A) Ida Nedin, Metin Yildrim Skarpängskolan A
2017-11-11 16:00 150365026 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (C) Ida Nedin, Metin Yildrim Skarpängskolan A
2017-11-12 11:00 150365028 Jakobsbergs IBF - Täby FC (D) Erik Hellgren, Andreas Mattsson Viksjö Sporthall
2017-11-12 12:00 150365029 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Fredrik Hallenberg Björkebyhallen
2017-11-18 09:00 150365035 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF Niklas Wedin, Daniel Skantze Skarpängskolan A
2017-11-18 09:15 150365033 Åkersberga IBF (C) - Sundbybergs IK F06/07 Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 10:30 150365032 Ekerö IK (A) - Täby FC (G) Kent Budell, Samuel Oreland Mälaröhallen
2017-11-18 11:00 150365031 Täby FC (D) - Täby FC (F) Andreas Beijer, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-18 11:00 150365034 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2017-11-25 12:00 150365037 Täby FC (G) - Täby FC (D) Richard Jonsson, Andreas Beijer Skarpängskolan B
2017-11-25 13:00 150365038 Täby FC (F) - Täby FC (E) Richard Jonsson, Andreas Beijer Skarpängskolan B
2017-11-25 14:00 150365036 Sundbybergs IK F06/07 - Ekerö IK (A) Marina Saxon, Max Ekstedt Brotorpshallen
2017-11-26 14:00 150365040 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Osama Abaied, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-11-26 14:30 150365039 Jakobsbergs IBF - Ängby IF (A) Emil Aronsson, Noah Krona Viksjö Sporthall
2017-12-02 09:15 150365043 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 11:00 150365042 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C) Adam Gustafsson, Rebecka Edin Mälaröhallen
2017-12-03 12:00 150365045 Täby FC (E) - Täby FC (G) Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-03 14:00 150365041 Täby FC (D) - Sundbybergs IK F06/07 Niclas Andersson, Rebecka Edin Skarpängskolan A
2017-12-03 14:00 150365044 Ängby IF (A) - Täby FC (F) Ricky Bagge, Totte Hallgren Grimstahallen
2017-12-09 10:00 150365047 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (E) Ken Johansson, Paulina Thunvall Brotorpshallen
2017-12-10 12:00 150365048 Täby FC (G) - Ängby IF (A) Andreas Sandgren, Lovisa Lindblom Skarpängskolan B
2017-12-10 12:30 150365046 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-12-10 14:00 150365050 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Viksjö Sporthall
2018-03-10 17:00 150365049 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Daniel Skantze, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-12-16 09:00 150365055 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-16 11:00 150365054 Ängby IF (A) - Sundbybergs IK F06/07 Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Stora Mossen 1
2017-12-16 12:00 150365051 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-17 12:00 150365052 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (F) Charlie Bohlin, Daniel Bäckner Björkebyhallen
2017-12-17 14:15 150365053 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (G) Lovisa Lindblom, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-13 11:00 150365059 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (C) Torbjörn Lundin, Martin Hjelmberg Stora Mossen 1
2018-01-13 13:00 150365060 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Ulf Jonsson, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2018-01-14 10:00 150365057 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (G) Erik Hellgren, Patrik Larsson Björkebyhallen
2018-01-14 11:00 150365056 Jakobsbergs IBF - Täby FC (F) Andreas Eriksson, Hektor Byfors Viksjö Sporthall
2018-01-14 15:00 150365058 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK F06/07 Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Hackstahallen
2018-01-20 09:00 150365062 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Mälaröhallen
2018-01-20 10:00 150365061 Täby FC (D) - Täby FC (E) Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Skarpängskolan A
2018-01-20 11:00 150365064 Sundbybergs IK F06/07 - Bele Barkarby IF IBF Mats Järnmark, Jan Lingemark Brotorpshallen
2018-01-20 14:00 150365065 Täby FC (G) - Jakobsbergs IBF Adam Sundbom, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-21 10:00 150365063 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Oskar Mattsson, Philip Edlund Åkersberga Sporthall A
2018-01-27 10:00 150365070 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2018-01-28 10:00 150365068 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) William Wetterud, Thomas Gjutarenäfve Björkebyhallen
2018-01-28 11:00 150365066 Täby FC (F) - Täby FC (G) Tim Svensson, Simon Åbom Grindtorpshallen
2018-01-28 12:00 150365067 Jakobsbergs IBF - Sundbybergs IK F06/07 Jesper Roth, Charlie Bohlin Viksjö Sporthall
2018-01-28 13:15 150365069 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 09:30 150365071 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Armin Shafiei, Jan Lingemark Grindtorpshallen
2018-02-03 09:45 150365072 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Daniel Eklund, Adam Gustafsson Mälaröhallen
2018-02-03 12:00 150365074 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (F) Martin Hjelmberg, Paulina Thunvall Brotorpshallen
2018-02-03 14:15 150365073 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Ida Lagerblad, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 10:00 150365075 Täby FC (E) - Ängby IF (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Grindtorpshallen
2018-02-10 10:15 150365080 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Patrik Arvinder, Emil Kirchner Åkersberga Sporthall A
2018-02-10 14:00 150365077 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (C) Hannes Hovmöller, Philip Edlund Skarpängskolan B
2018-02-10 15:00 150365076 Täby FC (G) - Sundbybergs IK F06/07 Hannes Hovmöller, Lovisa Lindblom Skarpängskolan B
2018-02-11 10:00 150365079 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2018-02-11 11:00 150365078 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (A) William Wetterud, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2018-02-17 09:45 150365082 Ekerö IK (A) - Täby FC (F) Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Mälaröhallen
2018-02-17 13:00 150365084 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Gustav Fohlstedt, Marina Saxon Stora Mossen 1
2018-02-18 11:30 150365083 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (G) Lovisa Lindblom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-02-18 13:00 150365081 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2018-03-10 16:00 150365085 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Mats Järnmark, Daniel Skantze Skarpängskolan B
2018-03-10 10:00 150365086 Sundbybergs IK F06/07 - Åkersberga IBF (C) Marina Saxon, Jan Lingemark Brotorpshallen
2018-03-11 08:45 150365089 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Viksjö Sporthall
2018-03-11 11:00 150365087 Täby FC (G) - Ekerö IK (A) Adam Sundbom, Ken Johansson Skarpängskolan B
2018-03-11 11:00 150365090 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2018-03-21 17:45 150365088 Täby FC (F) - Täby FC (D) Arne Brovig, Jan Lingemark Skarpängskolan A
2018-03-16 20:00 150365092 Ekerö IK (A) - Sundbybergs IK F06/07 Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Tappströms Bollhall
2018-03-17 09:00 150365095 Täby FC (E) - Täby FC (F) Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-17 11:00 150365091 Täby FC (D) - Täby FC (G) Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-17 12:00 150365094 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2018-03-18 09:15 150365093 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-03-24 09:30 150365100 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) William Wetterud, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2018-03-24 12:00 150365097 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (D) Mats Järnmark, Mattias Thomasson Brotorpshallen
2018-03-25 11:00 150365099 Täby FC (F) - Ängby IF (A) Buster Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan B
2018-03-25 12:00 150365098 Täby FC (G) - Täby FC (E) Buster Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan B
2018-03-25 14:00 150365096 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK (A) Simon Åbom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-02-11 15:00 150365105 Täby FC (E) - Sundbybergs IK F06/07 Jacob Almefelt, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2018-03-10 11:00 150365104 Ängby IF (A) - Täby FC (G) Fredrik Hallenberg, Felix Wennerstein Stora Mossen 2
2018-04-07 10:00 150365101 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2018-04-08 10:15 150365103 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (F) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 11:00 150365102 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
150365106 Ekerö IK (A) - Täby FC (D)
150365107 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
150365110 Täby FC (F) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2018-01-13 16:00 150365109 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (B) Fredrik Sandgren, Richard Jonsson Skarpängskolan B
2018-03-14 18:00 150365108 Sundbybergs IK F06/07 - Ängby IF (A) Jan Lingemark, Imtiaz Karim Hallonbergshallen
Pantamera Flickor Blå Medel C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:15 150379001 Högdalens AIS - FBI Tullinge Leo Odell/Johansson, Simon Holm Schlemowitz Högdalshallen
2017-10-01 11:00 150379005 Tumba GOIF (A) - Huddinge IK (A) Marco Svenström, Tommy Egman Storvretens Sporthall
2017-10-01 11:15 150379004 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Noah Hulin, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-10-07 09:15 150379010 FBI Tullinge - Örby IS Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2017-10-07 11:30 150379007 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) Gustav Levin, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-10-08 10:00 150379006 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Kvarnbergshallen
2017-10-14 11:30 150379013 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Adam Milestad, William Rennerfelt Sätrahallen
2017-10-15 10:00 150379014 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Ida Sandberg, Rebecka Edin Kvarnbergshallen
2017-10-22 15:45 150379015 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF (A) Per Sundvall, Alexander Rajala Värmdö sporthall
2017-10-21 11:00 150379016 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF (A) Wilmer Axén, Didrik Axen Ingarö Sporthall
2017-10-22 11:00 150379018 Huddinge IBS - Högdalens AIS Rebecka Edin, Amine Boudali Tomtbergahallen
2017-10-22 12:45 150379017 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2017-10-27 19:00 150379024 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Jimmy Rittervall, Per Sundvall Ingarö Sporthall
2017-10-28 13:15 150379021 Örby IS - Huddinge IBS Isabella Sundman, Henry Niss Lager Bandhagshallen
2017-10-28 14:15 150379022 Högdalens AIS - Huddinge IK (A) Isabella Sundman, Henry Niss Lager Bandhagshallen
2017-10-29 11:00 150379023 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF (A) Eskil Simonsen, Jonathan Wallén Brobäck Vintervikshallen
2017-11-11 11:00 150379027 Tumba GOIF (A) - Högdalens AIS Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Storvretens Sporthall
2017-11-12 11:00 150379029 Huddinge IBS - FBI Tullinge Linnea Westerlund, Ida Sandberg Tomtbergahallen
2017-11-12 11:15 150379026 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Noah Hulin, William Zetterquist Värmdö sporthall
2017-11-12 13:30 150379028 Huddinge IK (A) - Örby IS Adam Milestad, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2017-11-18 09:00 150379031 Örby IS - Tumba GOIF (A) Henry Niss Lager, Isabella Sundman Högdalshallen
2017-11-18 10:00 150379032 Högdalens AIS - Värmdö IF (B) Henry Niss Lager, Isabella Sundman Högdalshallen
2017-11-18 10:00 150379033 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Kevin Helly, Daniel Wiberg Ingarö Sporthall
2017-11-18 14:00 150379035 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Rikstenshallen
2017-11-25 10:00 150379038 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Rebecka Edin, Gustav Frank Storvretens Sporthall
2017-11-25 13:15 150379036 Ingarö IF (A) - Högdalens AIS Johan Ståhl, Jonas Robertson Ingarö Sporthall
2017-11-26 12:15 150379037 Värmdö IF (B) - Örby IS Emil Pagrot, Felix Fernström Värmdö sporthall
2017-12-02 12:00 150379045 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Eskil Simonsen, Filippa Agnekil Tullingehallen
2017-12-02 12:15 150379041 Örby IS - Ingarö IF (A) Osama Abaied, Samuel Oreland Bandhagshallen
2017-12-02 13:15 150379042 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Osama Abaied, Samuel Oreland Bandhagshallen
2017-12-09 13:00 150379047 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2017-12-10 10:00 150379046 Älvsjö AIK IBF - Örby IS Leo Odell/Johansson, Johan Ståhl Vintervikshallen
2017-12-10 11:00 150379050 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS Leif Karlsson, Sam Robertsson Kvarnbergshallen
2017-12-16 12:30 150379055 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-12-16 13:15 150379051 Örby IS - Högdalens AIS Max Hellström, Sezgin Youmer Bandhagshallen
2017-12-17 11:00 150379052 Huddinge IBS - Tumba GOIF (A) Adam Milestad, Simon Holm Schlemowitz Tomtbergahallen
2018-01-13 12:30 150379060 FBI Tullinge - Högdalens AIS Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tullingehallen
2018-01-14 09:00 150379056 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF (A) Sam Robertsson, Hampus Viking Kvarnbergshallen
2018-01-14 12:45 150379057 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Marco Svenström, Kevin Neemé Tomtbergahallen
2018-01-20 10:15 150379061 Örby IS - FBI Tullinge Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Högdalshallen
2018-01-21 14:00 150379065 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-21 14:45 150379064 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
2018-01-27 10:00 150379067 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Henry Niss Lager, Edvin Leijon Ingarö Sporthall
2018-01-27 10:15 150379068 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Osama Abaied, Mario Mallengren Tomtbergahallen
2018-01-27 12:00 150379066 Tumba GOIF (A) - Värmdö IF (B) Leif Karlsson, Thomas Gjutarenäfve Storvretens Sporthall
2018-02-03 10:00 150379074 Tumba GOIF (A) - Ingarö IF (A) Mikael Wiklund, Joacim Hansson Storvretens Sporthall
2018-02-03 12:15 150379072 Högdalens AIS - Huddinge IBS Simon Holm Schlemowitz, Rebecka Edin Bandhagshallen
2018-02-04 10:00 150379073 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (A) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-10 11:00 150379077 Tumba GOIF (A) - Älvsjö AIK IBF My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2018-02-11 11:00 150379079 Huddinge IBS - Örby IS Rebecka Edin, Martin Åkesson Tomtbergahallen
2018-02-11 11:45 150379078 Huddinge IK (A) - Högdalens AIS Petra Dynesius, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2018-02-11 14:30 150379076 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Jonas Robertson, Mario Mallengren Värmdö sporthall
2018-02-17 12:00 150379085 FBI Tullinge - Huddinge IBS Simon Righarts, Sezgin Youmer Tullingehallen
2018-02-17 12:15 150379082 Högdalens AIS - Tumba GOIF (A) Rebecka Edin, Leo Odell/Johansson Bandhagshallen
2018-02-17 13:15 150379081 Örby IS - Huddinge IK (A) Rebecka Edin, Leo Odell/Johansson Bandhagshallen
2018-02-18 09:00 150379083 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (B) Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Vintervikshallen
2018-03-10 12:00 150379086 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF (A) Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sätrahallen
2018-03-10 12:45 150379088 Tumba GOIF (A) - Örby IS Johan Engvall, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2018-03-10 14:15 150379087 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Mats Andersson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-03-11 12:00 150379089 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2018-03-17 10:00 150379095 FBI Tullinge - Tumba GOIF (A) Martin Åkesson, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2018-03-17 10:15 150379091 Örby IS - Värmdö IF (B) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Högdalshallen
2018-03-17 11:15 150379092 Högdalens AIS - Ingarö IF (A) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Högdalshallen
2018-03-24 11:15 150379097 Ingarö IF (A) - Örby IS Lucas Werelius, Hampus Viking Ingarö Sporthall
2018-03-25 10:00 150379096 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Tommy Egman, Tuva Egman Vintervikshallen
2018-03-25 15:30 150379098 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Robin Berger, Ida Nedin Värmdö sporthall
2018-03-26 18:30 150379102 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) Martin Claësson, Viking Claësson Fleminghallen
2018-04-07 12:15 150379101 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Anders Hillebrink, Christoffer Markovski Bandhagshallen
2018-04-07 13:00 150379105 FBI Tullinge - Ingarö IF (A) Gustav Frank, Eskil Simonsen Tullingehallen
2018-02-03 11:15 150379107 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Tommy Egman, Tuva Egman Tullingehallen
2018-03-23 17:30 150379106 Högdalens AIS - Örby IS Filippa Agnekil, Johannes Sandberg Högdalshallen
2018-03-24 16:00 150379110 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS Elis Erbing, Erik Nyman Malmsjö Sporthall
Pantamera Flickor Blå Medel D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150351003 Tungelsta IF - Tumba GOIF (B) Tungelsta Sporthall
150351004 Solna IK - Vendelsö IK (A) Tallbackaskolan
2017-09-30 10:00 150351002 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Roger Nyström, Madelene Westerberg Strandhallen - Tyresö
2017-10-01 12:15 150351001 Värmdö IF (C ) - Värmdö IF (A ) Noah Hulin, Lucas Werelius Värmdö sporthall
150351008 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2017-10-07 12:00 150351007 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Sadjad Nima, Fredrik Hallenberg Vendelsömalmshallen
2017-10-08 14:15 150351010 Värmdö IF (A ) - Västerhaninge IBK Milton Scholder, Noah Pettersson-Fors Värmdö sporthall
2017-10-15 11:15 150351009 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (C ) Daniel Eklund, Johan Ståhl Myrsjöskolan
150351012 Värmdö IF (C ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-14 11:00 150351013 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Isak Sjöblom, Anders Hillebrink Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 17:00 150351011 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Gustav Persson, Shabbir Ahmed Söderbymalmskolan
2017-10-15 13:00 150351015 Solna IK - Huddinge IK (B) Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Ulriksdalshallen
150351019 Tumba GOIF (B) - Västerhaninge IBK
2017-10-13 18:00 150351016 Huddinge IK (B) - Tungelsta IF Jonas Jatko, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2017-10-21 10:00 150351018 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (C ) Christian Berger, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2017-10-21 13:00 150351020 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A ) Kevin Helly, Isak Sjöblom Järla Sporthall
150351025 Värmdö IF (A ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-28 13:00 150351023 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (B) Robin Jansson, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-10-28 14:00 150351021 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (A) Leif Karlsson, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-10-29 14:00 150351024 Tungelsta IF - Solna IK Leif Karlsson, Oscar Olsson Berglund Tungelsta Sporthall
150351030 Tumba GOIF (B) - Nacka Wallenstam IBK
2017-11-11 09:00 150351029 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A ) Elias Gyllstedt, Morgan Nordh Vendelsömalmshallen
2017-11-11 13:15 150351027 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (C ) Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2017-11-12 12:00 150351026 Solna IK - Tyresö Trollbäcken IBK Björn Söderström, Richard Jonsson Tallbackaskolan
2017-11-18 13:00 150351033 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 14:00 150351031 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (B) Sezgin Youmer, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-11-19 10:30 150351034 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (A) Adam Lindell, Edvin Leijon Ormingehallen
2017-11-19 12:15 150351032 Värmdö IF (C ) - Solna IK Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-11-25 11:30 150351036 Tungelsta IF - Värmdö IF (C ) Anton Forsell, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-25 16:00 150351040 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF (B) Nicholas Lindgren, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-11-26 10:00 150351037 Solna IK - Västerhaninge IBK Ebba Kirch, Emilia Tuomela Ulriksdalshallen
2017-11-26 10:45 150351038 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A ) Johannes Sandberg, Osama Abaied Kvarnbergshallen
2017-12-02 15:00 150351041 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Leif Karlsson, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-12-03 11:00 150351044 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK (B) Edvin Leijon, William Zetterquist Ormingehallen
2017-12-03 13:15 150351045 Värmdö IF (A ) - Solna IK Kevin Helly, Christian Berger Värmdö sporthall
2017-12-03 14:15 150351042 Värmdö IF (C ) - Tyresö Trollbäcken IBK Kevin Helly, Christian Berger Värmdö sporthall
2017-12-09 12:30 150351047 Tungelsta IF - Värmdö IF (A ) Arne Brovig, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2017-12-10 09:00 150351049 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF (B) Håkan Augustsson, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2017-12-10 10:00 150351048 Solna IK - Nacka Wallenstam IBK Lucas Edberg, Stefano Bianque Ulriksdalshallen
2017-12-10 12:00 150351046 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Theodore Hurtig, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-12-16 10:00 150351052 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK (B) Rebecka Edin, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-12-16 16:00 150351051 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (C ) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Ribby Sporthall
2017-12-17 11:00 150351053 Solna IK - Tumba GOIF (B) Daniel Kölborn, Ricky Bagge Ulriksdalshallen
2017-12-17 13:00 150351054 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Morgan Nordh, Anton Forsell Tungelsta Sporthall
2017-12-17 13:15 150351055 Värmdö IF (A ) - Tyresö Trollbäcken IBK Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-01-13 13:00 150351057 Vendelsö IK (A) - Solna IK Nicholas Lindgren, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-01-13 13:00 150351059 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Adam Lindell, Wilmer Axén Järla Sporthall
2018-01-13 14:15 150351058 Tumba GOIF (B) - Tungelsta IF Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-01-14 14:15 150351060 Värmdö IF (A ) - Värmdö IF (C ) Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-20 10:30 150351063 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Patrik Arvinder, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
2018-01-20 15:00 150351061 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A ) Elias Gyllstedt, Nicholas Lindgren Ribby Sporthall
2018-01-21 13:45 150351064 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Nicholas Lindgren, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2018-01-21 17:00 150351062 Värmdö IF (C ) - Nacka Wallenstam IBK Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-27 09:00 150351069 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (C ) Leif Karlsson, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2018-01-27 10:00 150351068 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK William Albrecht, Robin Berger Vendelsömalmshallen
2018-01-27 12:00 150351070 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Alexander Sommensjö, Magnus Johansson Myrsjöskolan
2018-01-28 12:00 150351066 Huddinge IK (B) - Solna IK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-02-03 10:45 150351071 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF (B) Imtiaz Karim, Johnny Andersson Söderbymalmskolan
2018-02-03 12:30 150351074 Tungelsta IF - Huddinge IK (B) Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2018-02-04 10:15 150351072 Värmdö IF (C ) - Vendelsö IK (A) Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-02-04 11:15 150351075 Värmdö IF (A ) - Nacka Wallenstam IBK Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-02-10 09:00 150351080 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (A ) My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2018-02-10 12:15 150351079 Vendelsö IK (A) - Västerhaninge IBK Leif Karlsson, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
2018-02-11 10:00 150351076 Solna IK - Tungelsta IF Patrik Arvinder, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-02-11 12:45 150351077 Huddinge IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Petra Dynesius, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2018-02-17 11:00 150351083 Tyresö Trollbäcken IBK - Solna IK Christian Berger, Fabian Magnell Trollbäckshallen
2018-02-17 15:15 150351084 Nacka Wallenstam IBK - Tumba GOIF (B) Felix Fernström, Emil Pagrot Ormingehallen
2018-02-18 13:30 150351085 Värmdö IF (A ) - Vendelsö IK (A) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-02-18 14:30 150351082 Värmdö IF (C ) - Huddinge IK (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-03-10 09:00 150351090 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Isak Sjöblom, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-03-10 12:15 150351086 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Johnny Andersson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-03-11 11:00 150351087 Solna IK - Värmdö IF (C ) Richard Jonsson, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-03-11 11:00 150351088 Huddinge IK (B) - Västerhaninge IBK Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2018-03-17 09:00 150351091 Västerhaninge IBK - Solna IK Christian Berger, Johannes Sandberg Söderbymalmskolan
2018-03-18 11:00 150351093 Tumba GOIF (B) - Vendelsö IK (A) Osama Abaied, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
2018-03-18 13:15 150351092 Värmdö IF (C ) - Tungelsta IF Johan Ståhl, Fabian Magnell Värmdö sporthall
2018-03-18 14:15 150351095 Värmdö IF (A ) - Huddinge IK (B) Fabian Magnell, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-03-24 10:00 150351096 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (C ) Isak Sjöblom, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2018-03-24 12:30 150351097 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Fredrik Pålsson, Johan Hessing Tungelsta Sporthall
2018-03-24 14:15 150351099 Huddinge IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Marco Svenström, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2018-03-25 12:00 150351098 Solna IK - Värmdö IF (A ) Gustav Helge, Axel Göthberg Ulriksdalshallen
2018-03-17 12:00 150351103 Tumba GOIF (B) - Huddinge IK (B) Kent Kastell, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2018-04-07 10:15 150351101 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Pålsson, Theodore Hurtig Söderbymalmskolan
2018-04-07 12:30 150351105 Värmdö IF (A ) - Tungelsta IF Adam Lindell, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2018-04-07 17:30 150351104 Nacka Wallenstam IBK - Solna IK Svedje Ohlson, Håkan Taxén Järla Sporthall
150351109 Solna IK - Tumba GOIF (B) Ulriksdalshallen
150351110 Huddinge IK (B) - Vendelsö IK (A)
2018-02-09 18:45 150351107 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (A ) Christian Berger, Tuva Egman Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 12:00 150351108 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Kari Malmros, Stefano Bianque Järla Sporthall
2018-04-08 16:15 150351106 Värmdö IF (C ) - Västerhaninge IBK Håkan Taxén, Lucas Werelius Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis