Pantamera F Blå Medel-Svår (08-09) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medel A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:00 150364005 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Mälaröhallen
2017-09-30 12:30 150364002 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Viktor Lindell, Daniel Skantze Hammarbackens Sporthall
2017-09-30 13:00 150364004 IK Frej TäbyIBK - Rosersbergs IK Armin Shafiei, Fredrik Sandgren Vikingavallen
2017-09-30 15:30 150364001 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Oskar Mattsson, Philip Edlund Vaxholm innebandyhallen
2017-10-01 11:00 150364003 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Carl Kjellstrand, Tommy Hallgren Prästängshallen
2017-10-07 10:00 150364009 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Andreas Beijer, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-07 11:00 150364007 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rosershallen
2017-10-08 12:00 150364008 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 13:00 150364010 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 14:00 150364006 Töjnan IBK - IK Frej TäbyIBK Patrik Arvinder, William Grafström Silverdalshallen
2017-10-14 12:00 150364013 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Mario Mallengren, Tilde Levinson Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 13:00 150364015 IK Frej TäbyIBK - Ekerö IK (B) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vikingavallen
2017-10-15 11:00 150364012 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Tim Svensson, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-15 12:00 150364011 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-11-19 15:45 150364014 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK Fredrik Hallenberg, Fredrik Nensén Prästängshallen
2017-10-21 11:00 150364018 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rosershallen
2017-10-22 09:00 150364020 Täby FC (B) - Täby FC (C) Andreas Beijer, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-10-22 10:00 150364019 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Andreas Beijer, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-10-22 13:00 150364016 Ekerö IK (B) - Sigtuna IF IBK Mats Järnmark, Patrik Arvinder Tappströms Bollhall
2017-10-22 15:15 150364017 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Patrik Arvinder, Mario Mallengren Arena Satelliten
2017-10-25 17:45 150364025 Täby FC (C) - Täby FC (A) Daniel Skantze, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-10-28 12:15 150364021 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-28 13:00 150364023 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B) Philip Edlund, Lars Reuterhagen Hammarbackens Sporthall
2017-10-29 13:00 150364024 Sigtuna IF IBK - IK Frej TäbyIBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2017-10-29 14:30 150364022 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Jimmy Rittervall, Fredrik Landin Vaxholm innebandyhallen
2017-11-11 09:00 150364027 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF Noah Krona, Emil Aronsson Mälaröhallen
2017-11-11 11:00 150364026 IK Frej TäbyIBK - Vallentuna IBK Carl Kjellstrand, Tommy Hallgren Vikingavallen
2017-11-11 12:30 150364029 Rosersbergs IK - Täby FC (C) Jan Lingemark, Jesper Algotsson Rosershallen
2017-11-12 09:00 150364030 Täby FC (A) - Täby FC (B) Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-11-12 10:00 150364028 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Fredrik Hallenberg, Roger Nyström Silverdalshallen
2017-11-18 10:00 150364033 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2017-11-18 10:00 150364035 Täby FC (C) - Töjnan IBK Daniel Skantze, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-18 12:00 150364034 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Andreas Beijer, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-19 09:15 150364031 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Lovisa Lindblom, Simon Åbom Åkersberga Sporthall A
2017-11-19 13:00 150364032 Vaxholms IBF - IK Frej TäbyIBK Lucas Edberg, Ida Nedin Vaxholm innebandyhallen
2017-11-25 10:00 150364037 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (A) Carl Kjellstrand, Tommy Hallgren Vikingavallen
2017-11-25 10:30 150364040 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rosershallen
2017-11-26 11:00 150364036 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Jonatan Svahn, Fredrik Nensén Prästängshallen
2017-11-26 14:30 150364039 Töjnan IBK - Täby FC (B) William Grafström, Hampus Viking Silverdalshallen
2017-11-26 15:15 150364038 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Adam Gustafsson, Patrik Larsson Tappströms Bollhall
2017-12-02 10:15 150364041 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 11:00 150364043 Täby FC (A) - Töjnan IBK Anna Skantz, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-12-03 11:00 150364045 Täby FC (C) - IK Frej TäbyIBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-03 13:00 150364044 Täby FC (B) - Ekerö IK (B) Niclas Andersson, Rebecka Edin Skarpängskolan A
2017-12-03 15:30 150364042 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Vaxholm innebandyhallen
2017-12-09 10:00 150364049 Ekerö IK (B) - Täby FC (A) Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Mälaröhallen
2017-12-09 11:00 150364046 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Niklas Wedin, Philip Edlund Hammarbackens Sporthall
2017-12-09 12:00 150364048 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (B) Tilde Levinson, Andreas Sandgren Vikingavallen
2017-12-10 12:00 150364047 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-12-10 13:45 150364050 Töjnan IBK - Rosersbergs IK Gustav Helge, Axel Göthberg Silverdalshallen
2017-12-16 10:00 150364053 Täby FC (A) - IK Frej TäbyIBK Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-16 10:15 150364052 Rosersbergs IK - Ekerö IK (B) Mats Järnmark, Hugo Nyhem Rosershallen
2017-12-16 11:00 150364054 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-16 13:00 150364055 Täby FC (C) - Vallentuna IBK Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-17 13:15 150364051 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Lovisa Lindblom, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-13 09:00 150364060 Täby FC (C) - Vaxholms IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-13 11:00 150364058 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-13 12:00 150364059 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Tilde Levinson, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-13 12:45 150364057 Rosersbergs IK - IK Frej TäbyIBK Jonatan Svahn, Patrik Arvinder Rosershallen
2018-01-14 14:15 150364056 Töjnan IBK - Ekerö IK (B) Mattias Thomasson, Richard Jonsson Silverdalshallen
2018-01-20 11:00 150364065 IK Frej TäbyIBK - Töjnan IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Vikingavallen
2018-01-20 12:00 150364063 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Buster Wickenbergh, Tommy Hallgren Hammarbackens Sporthall
2018-01-21 11:00 150364061 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Oskar Mattsson, Philip Edlund Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 12:30 150364062 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Björn Larsson, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2018-01-21 13:00 150364064 Sigtuna IF IBK - Rosersbergs IK Richard Jonsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2018-01-21 13:30 150364069 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Björn Larsson, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2018-01-27 12:30 150364068 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Hugo Nyhem, Fredrik Nensén Rosershallen
2018-01-28 12:00 150364067 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK Ebba Kirch, Peter Kirch Silverdalshallen
2018-01-28 12:15 150364070 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 15:15 150364066 Ekerö IK (B) - IK Frej TäbyIBK Leif Karlsson, Per Sundvall Tappströms Bollhall
2018-02-03 12:00 150364073 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 15:15 150364071 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Ida Lagerblad, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 15:30 150364072 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Lovisa Lindblom, Fredrik Sandgren Vaxholm innebandyhallen
2018-02-04 12:00 150364074 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (B) Jonatan Svahn, Albin Schulat Prästängshallen
2018-02-04 13:00 150364075 Täby FC (C) - Täby FC (B) Roger Nyström, Per Ove Åman Tibblehallen CC
2018-02-10 09:00 150364080 Täby FC (A) - Täby FC (C) Lucas Edberg, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2018-02-10 11:00 150364079 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Dilshad Abdulla Rosershallen
2018-02-10 11:15 150364077 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK Patrik Larsson, Roger Nyström Mälaröhallen
2018-02-10 16:00 150364076 IK Frej TäbyIBK - Sigtuna IF IBK Oskar Mattsson, Mats Järnmark Vikingavallen
2018-02-11 11:30 150364078 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Sam Robertsson, Leif Karlsson Silverdalshallen
2018-02-17 12:30 150364082 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Niklas Wedin, Ken Johansson Vaxholm innebandyhallen
2018-02-17 14:00 150364083 Vallentuna IBK - IK Frej TäbyIBK Tim Svensson, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2018-02-18 10:00 150364084 Täby FC (B) - Täby FC (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-02-18 11:00 150364085 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2018-02-18 12:30 150364081 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 10:00 150364088 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (A) Fabian Magnell, Adam Gustafsson Mälaröhallen
2018-03-10 12:00 150364087 IK Frej TäbyIBK - Vaxholms IBF Ken Johansson, Stefano Bianque Vikingavallen
2018-03-10 14:30 150364090 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Richard Jonsson, Jesper Algotsson Rosershallen
2018-03-11 11:00 150364086 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-03-11 11:00 150364089 Töjnan IBK - Täby FC (C) Christer Jacobsson, Oskar Jakobsson Silverdalshallen
2018-03-17 10:00 150364095 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Buster Wickenbergh, Tommy Hallgren Skarpängskolan A
2018-03-17 12:00 150364093 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Andreas Sandgren, Adam Sundbom Skarpängskolan A
2018-03-17 15:00 150364094 Täby FC (B) - Töjnan IBK Lars Reuterhagen, Richard Jonsson Skarpängskolan A
2018-03-18 10:15 150364091 Åkersberga IBF (A) - IK Frej TäbyIBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-03-18 15:30 150364092 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Buster Wickenbergh, Tommy Hallgren Vaxholm innebandyhallen
2018-03-24 10:00 150364098 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (C) Tim Svensson, Patrik Arvinder Vikingavallen
2018-03-24 14:00 150364096 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Buster Wickenbergh, Carl Kjellstrand Hammarbackens Sporthall
2018-03-25 11:00 150364097 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-03-25 13:15 150364099 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mattias Thomasson, Adam Gustafsson Tappströms Bollhall
2018-03-25 14:30 150364100 Töjnan IBK - Täby FC (A) Richard Jonsson, Mats Järnmark Silverdalshallen
2018-03-28 17:30 150364102 Rosersbergs IK - Töjnan IBK Imtiaz Karim, Albin Schulat Rosershallen
2018-04-08 09:00 150364104 Täby FC (B) - IK Frej TäbyIBK Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 10:00 150364105 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK Jelena Spasic, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 11:00 150364103 Täby FC (A) - Ekerö IK (B) Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-04-08 11:15 150364101 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
150364107 Vallentuna IBK - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
150364108 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
150364110 Ekerö IK (B) - Rosersbergs IK
2018-02-04 18:00 150364109 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (A) Richard Jonsson, Leif Karlsson Vikingavallen
2018-03-17 09:45 150364106 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Peter Kirch, Ebba Kirch Vaxholm innebandyhallen
Pantamera Flickor Blå Medel B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150365003 Sundbybergs IK F06/07 - Åkersberga IBF (B) Stefano Bianque, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2017-09-30 11:00 150365001 Ekerö IK (A) - Täby FC (E) Mats Järnmark, Fredrik Nensén Mälaröhallen
2017-09-30 12:00 150365004 Täby FC (G) - Bele Barkarby IF IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan B
2017-09-30 13:00 150365005 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan B
2017-10-21 12:00 150365002 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Mourice Åkerblom, Felix Wennerstein Stora Mossen 1
2017-10-07 09:00 150365010 Täby FC (E) - Täby FC (D) Oscar Silverbratt, Per Sundvall Skarpängskolan A
2017-10-07 10:15 150365008 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Emil Kirchner, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 10:00 150365006 Jakobsbergs IBF - Täby FC (G) Sebastian Johansson, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2017-10-08 13:00 150365007 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK F06/07 Ricky Bagge, Rebecka Edin Björkebyhallen
2017-10-08 15:00 150365009 Ängby IF (A) - Ekerö IK (A) Henrik Sommerville, Paulina Thunvall Grimstahallen
2017-10-15 09:00 150365015 Täby FC (G) - Täby FC (F) Tim Svensson, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-10-15 10:00 150365011 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Oscar Silverbratt, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-10-15 10:15 150365013 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-15 14:30 150365012 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B) Leif Karlsson, Ricky Bagge Tappströms Bollhall
2017-11-19 17:00 150365014 Sundbybergs IK F06/07 - Jakobsbergs IBF Richard Jonsson, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2017-10-21 10:00 150365016 Täby FC (F) - Sundbybergs IK F06/07 Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-10-21 13:00 150365020 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2017-10-21 14:15 150365019 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Jakob Iskander, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-22 10:00 150365017 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (C) Jan Lingemark, Erik Hellgren Viksjö Sporthall
2017-10-22 13:00 150365018 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (A) Hussein Tourabi, Lucas Edberg Björkebyhallen
2017-10-28 09:00 150365025 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-10-28 11:00 150365021 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF Anna Skantz, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-10-28 11:00 150365024 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (G) Maria Månsson, Linus Warrenstein Brotorpshallen
2017-10-28 11:15 150365023 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 14:30 150365022 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2017-11-11 13:15 150365030 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Ida Lagerblad, Markus Almén Åkersberga Sporthall A
2017-11-11 15:00 150365027 Täby FC (F) - Ekerö IK (A) Metin Yildrim, Ida Nedin Skarpängskolan A
2017-11-11 16:00 150365026 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (C) Ida Nedin, Metin Yildrim Skarpängskolan A
2017-11-12 11:00 150365028 Jakobsbergs IBF - Täby FC (D) Andreas Mattsson, Erik Hellgren Viksjö Sporthall
2017-11-12 12:00 150365029 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Fredrik Hallenberg Björkebyhallen
2017-11-18 09:00 150365035 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF Daniel Skantze, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-18 09:15 150365033 Åkersberga IBF (C) - Sundbybergs IK F06/07 Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 10:30 150365032 Ekerö IK (A) - Täby FC (G) Kent Budell, Samuel Oreland Mälaröhallen
2017-11-18 11:00 150365031 Täby FC (D) - Täby FC (F) Andreas Beijer, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-18 11:00 150365034 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2017-11-25 12:00 150365037 Täby FC (G) - Täby FC (D) Richard Jonsson, Andreas Beijer Skarpängskolan B
2017-11-25 13:00 150365038 Täby FC (F) - Täby FC (E) Richard Jonsson, Andreas Beijer Skarpängskolan B
2017-11-25 14:00 150365036 Sundbybergs IK F06/07 - Ekerö IK (A) Max Ekstedt, Marina Saxon Brotorpshallen
2017-11-26 14:00 150365040 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Osama Abaied, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-11-26 14:30 150365039 Jakobsbergs IBF - Ängby IF (A) Emil Aronsson, Noah Krona Viksjö Sporthall
2017-12-02 09:15 150365043 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 11:00 150365042 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C) Adam Gustafsson, Rebecka Edin Mälaröhallen
2017-12-03 12:00 150365045 Täby FC (E) - Täby FC (G) Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-12-03 14:00 150365041 Täby FC (D) - Sundbybergs IK F06/07 Niclas Andersson, Rebecka Edin Skarpängskolan A
2017-12-03 14:00 150365044 Ängby IF (A) - Täby FC (F) Ricky Bagge, Totte Hallgren Grimstahallen
2017-12-09 10:00 150365047 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (E) Paulina Thunvall, Ken Johansson Brotorpshallen
2017-12-10 12:00 150365048 Täby FC (G) - Ängby IF (A) Lovisa Lindblom, Andreas Sandgren Skarpängskolan B
2017-12-10 12:30 150365046 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-12-10 14:00 150365050 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Viksjö Sporthall
2018-03-10 17:00 150365049 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Daniel Skantze, Mats Järnmark Skarpängskolan A
2017-12-16 09:00 150365055 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-12-16 11:00 150365054 Ängby IF (A) - Sundbybergs IK F06/07 Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Stora Mossen 1
2017-12-16 12:00 150365051 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2017-12-17 12:00 150365052 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (F) Daniel Bäckner, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2017-12-17 14:15 150365053 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (G) Lovisa Lindblom, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-13 11:00 150365059 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (C) Martin Hjelmberg, Torbjörn Lundin Stora Mossen 1
2018-01-13 13:00 150365060 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Tilde Levinson, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-14 10:00 150365057 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (G) Patrik Larsson, Erik Hellgren Björkebyhallen
2018-01-14 11:00 150365056 Jakobsbergs IBF - Täby FC (F) Hektor Byfors, Andreas Eriksson Viksjö Sporthall
2018-01-14 15:00 150365058 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK F06/07 Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Hackstahallen
2018-01-20 09:00 150365062 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Felix Wennerstein, Gustav Fohlstedt Mälaröhallen
2018-01-20 10:00 150365061 Täby FC (D) - Täby FC (E) Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Skarpängskolan A
2018-01-20 11:00 150365064 Sundbybergs IK F06/07 - Bele Barkarby IF IBF Mats Järnmark, Jan Lingemark Brotorpshallen
2018-01-20 14:00 150365065 Täby FC (G) - Jakobsbergs IBF Ulf Jonsson, Adam Sundbom Skarpängskolan A
2018-01-21 10:00 150365063 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Oskar Mattsson, Philip Edlund Åkersberga Sporthall A
2018-01-27 10:00 150365070 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Mourice Åkerblom, Gustav Fohlstedt Stora Mossen 1
2018-01-28 10:00 150365068 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) Thomas Gjutarenäfve, William Wetterud Björkebyhallen
2018-01-28 11:00 150365066 Täby FC (F) - Täby FC (G) Tim Svensson, Simon Åbom Grindtorpshallen
2018-01-28 12:00 150365067 Jakobsbergs IBF - Sundbybergs IK F06/07 Charlie Bohlin, Jesper Roth Viksjö Sporthall
2018-01-28 13:15 150365069 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 09:30 150365071 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Armin Shafiei, Jan Lingemark Grindtorpshallen
2018-02-03 09:45 150365072 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Adam Gustafsson, Daniel Eklund Mälaröhallen
2018-02-03 12:00 150365074 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (F) Paulina Thunvall, Martin Hjelmberg Brotorpshallen
2018-02-03 14:15 150365073 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Fredrik Nensén, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 10:00 150365075 Täby FC (E) - Ängby IF (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Grindtorpshallen
2018-02-10 10:15 150365080 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Patrik Arvinder, Emil Kirchner Åkersberga Sporthall A
2018-02-10 14:00 150365077 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (C) Philip Edlund, Hannes Hovmöller Skarpängskolan B
2018-02-10 15:00 150365076 Täby FC (G) - Sundbybergs IK F06/07 Hannes Hovmöller, Lovisa Lindblom Skarpängskolan B
2018-02-11 10:00 150365079 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2018-02-11 11:00 150365078 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (A) William Wetterud, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2018-02-17 09:45 150365082 Ekerö IK (A) - Täby FC (F) Torbjörn Lundin, Hilda Lundin Mälaröhallen
2018-02-17 13:00 150365084 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Marina Saxon, Gustav Fohlstedt Stora Mossen 1
2018-02-18 11:30 150365083 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (G) Lovisa Lindblom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-02-18 13:00 150365081 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2018-03-10 16:00 150365085 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Daniel Skantze, Mats Järnmark Skarpängskolan B
2018-03-10 10:00 150365086 Sundbybergs IK F06/07 - Åkersberga IBF (C) Marina Saxon, Jan Lingemark Brotorpshallen
2018-03-11 08:45 150365089 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) Lucas Nordin, Alexander Dahlberg Leijon Viksjö Sporthall
2018-03-11 11:00 150365087 Täby FC (G) - Ekerö IK (A) Ken Johansson, Adam Sundbom Skarpängskolan B
2018-03-11 11:00 150365090 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2018-03-21 17:45 150365088 Täby FC (F) - Täby FC (D) Arne Brovig, Jan Lingemark Skarpängskolan A
2018-03-16 20:00 150365092 Ekerö IK (A) - Sundbybergs IK F06/07 Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Tappströms Bollhall
2018-03-17 09:00 150365095 Täby FC (E) - Täby FC (F) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-17 11:00 150365091 Täby FC (D) - Täby FC (G) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-03-17 12:00 150365094 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Stora Mossen 1
2018-03-18 09:15 150365093 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-03-24 09:30 150365100 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) William Wetterud, Mats Järnmark Viksjö Sporthall
2018-03-24 12:00 150365097 Sundbybergs IK F06/07 - Täby FC (D) Mattias Thomasson, Mats Järnmark Brotorpshallen
2018-03-25 11:00 150365099 Täby FC (F) - Ängby IF (A) Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-03-25 12:00 150365098 Täby FC (G) - Täby FC (E) Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-03-25 14:00 150365096 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK (A) Jakob Iskander, Simon Åbom Åkersberga Sporthall A
2018-02-11 15:00 150365105 Täby FC (E) - Sundbybergs IK F06/07 Mimma Spasic, Jacob Almefelt Skarpängskolan A
2018-03-10 11:00 150365104 Ängby IF (A) - Täby FC (G) Felix Wennerstein, Fredrik Hallenberg Stora Mossen 2
2018-04-07 10:00 150365101 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Tommy Hallgren, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2018-04-08 10:15 150365103 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (F) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 11:00 150365102 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
150365106 Ekerö IK (A) - Täby FC (D)
150365107 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
150365110 Täby FC (F) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2018-01-13 16:00 150365109 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (B) Richard Jonsson, Fredrik Sandgren Skarpängskolan B
2018-03-14 18:00 150365108 Sundbybergs IK F06/07 - Ängby IF (A) Imtiaz Karim, Jan Lingemark Hallonbergshallen
Pantamera Flickor Blå Medel C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:15 150379001 Högdalens AIS - FBI Tullinge Simon Holm Schlemowitz, Leo Odell/Johansson Högdalshallen
2017-10-01 11:00 150379005 Tumba GOIF (A) - Huddinge IK (A) Tommy Egman, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2017-10-01 11:15 150379004 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Lucas Werelius, Noah Hulin Värmdö sporthall
2017-10-07 09:15 150379010 FBI Tullinge - Örby IS Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Tullingehallen
2017-10-07 11:30 150379007 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) Petra Dynesius, Gustav Levin Tomtbergahallen
2017-10-08 10:00 150379006 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Kvarnbergshallen
2017-10-14 11:30 150379013 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS William Rennerfelt, Adam Milestad Sätrahallen
2017-10-15 10:00 150379014 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Ida Sandberg, Rebecka Edin Kvarnbergshallen
2017-10-22 15:45 150379015 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF (A) Alexander Rajala, Per Sundvall Värmdö sporthall
2017-10-21 11:00 150379016 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF (A) Didrik Axen, Wilmer Axén Ingarö Sporthall
2017-10-22 11:00 150379018 Huddinge IBS - Högdalens AIS Rebecka Edin, Amine Boudali Tomtbergahallen
2017-10-22 12:45 150379017 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2017-10-27 19:00 150379024 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Jimmy Rittervall, Per Sundvall Ingarö Sporthall
2017-10-28 13:15 150379021 Örby IS - Huddinge IBS Isabella Sundman, Henry Niss Lager Bandhagshallen
2017-10-28 14:15 150379022 Högdalens AIS - Huddinge IK (A) Henry Niss Lager, Isabella Sundman Bandhagshallen
2017-10-29 11:00 150379023 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF (A) Eskil Simonsen, Jonathan Wallén Brobäck Vintervikshallen
2017-11-11 11:00 150379027 Tumba GOIF (A) - Högdalens AIS Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Storvretens Sporthall
2017-11-12 11:00 150379029 Huddinge IBS - FBI Tullinge Ida Sandberg, Linnea Westerlund Tomtbergahallen
2017-11-12 11:15 150379026 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Noah Hulin, William Zetterquist Värmdö sporthall
2017-11-12 13:30 150379028 Huddinge IK (A) - Örby IS Sezgin Youmer, Adam Milestad Kvarnbergshallen
2017-11-18 09:00 150379031 Örby IS - Tumba GOIF (A) Henry Niss Lager, Isabella Sundman Högdalshallen
2017-11-18 10:00 150379032 Högdalens AIS - Värmdö IF (B) Isabella Sundman, Henry Niss Lager Högdalshallen
2017-11-18 10:00 150379033 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Daniel Wiberg, Kevin Helly Ingarö Sporthall
2017-11-18 14:00 150379035 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Rikstenshallen
2017-11-25 10:00 150379038 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Gustav Frank, Rebecka Edin Storvretens Sporthall
2017-11-25 13:15 150379036 Ingarö IF (A) - Högdalens AIS Jonas Robertson, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2017-11-26 12:15 150379037 Värmdö IF (B) - Örby IS Felix Fernström, Emil Pagrot Värmdö sporthall
2017-12-02 12:00 150379045 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Eskil Simonsen, Filippa Agnekil Tullingehallen
2017-12-02 12:15 150379041 Örby IS - Ingarö IF (A) Samuel Oreland, Osama Abaied Bandhagshallen
2017-12-02 13:15 150379042 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Samuel Oreland, Osama Abaied Bandhagshallen
2017-12-09 13:00 150379047 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2017-12-10 10:00 150379046 Älvsjö AIK IBF - Örby IS Leo Odell/Johansson, Johan Ståhl Vintervikshallen
2017-12-10 11:00 150379050 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS Sam Robertsson, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2017-12-16 12:30 150379055 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-12-16 13:15 150379051 Örby IS - Högdalens AIS Max Hellström, Sezgin Youmer Bandhagshallen
2017-12-17 11:00 150379052 Huddinge IBS - Tumba GOIF (A) Simon Holm Schlemowitz, Adam Milestad Tomtbergahallen
2018-01-13 12:30 150379060 FBI Tullinge - Högdalens AIS Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tullingehallen
2018-01-14 09:00 150379056 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF (A) Hampus Viking, Sam Robertsson Kvarnbergshallen
2018-01-14 12:45 150379057 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Kevin Neemé, Marco Svenström Tomtbergahallen
2018-01-20 10:15 150379061 Örby IS - FBI Tullinge Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Högdalshallen
2018-01-21 14:00 150379065 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-21 14:45 150379064 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
2018-01-27 10:00 150379067 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Henry Niss Lager, Edvin Leijon Ingarö Sporthall
2018-01-27 10:15 150379068 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Mario Mallengren, Osama Abaied Tomtbergahallen
2018-01-27 12:00 150379066 Tumba GOIF (A) - Värmdö IF (B) Thomas Gjutarenäfve, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
2018-02-03 10:00 150379074 Tumba GOIF (A) - Ingarö IF (A) Joacim Hansson, Mikael Wiklund Storvretens Sporthall
2018-02-03 12:15 150379072 Högdalens AIS - Huddinge IBS Rebecka Edin, Simon Holm Schlemowitz Bandhagshallen
2018-02-04 10:00 150379073 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (A) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-10 11:00 150379077 Tumba GOIF (A) - Älvsjö AIK IBF Heimo Lyly, My Källström Lyly Storvretens Sporthall
2018-02-11 11:00 150379079 Huddinge IBS - Örby IS Rebecka Edin, Martin Åkesson Tomtbergahallen
2018-02-11 11:45 150379078 Huddinge IK (A) - Högdalens AIS Kevin Helly, Petra Dynesius Kvarnbergshallen
2018-02-11 14:30 150379076 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Jonas Robertson, Mario Mallengren Värmdö sporthall
2018-02-17 12:00 150379085 FBI Tullinge - Huddinge IBS Simon Righarts, Sezgin Youmer Tullingehallen
2018-02-17 12:15 150379082 Högdalens AIS - Tumba GOIF (A) Rebecka Edin, Leo Odell/Johansson Bandhagshallen
2018-02-17 13:15 150379081 Örby IS - Huddinge IK (A) Leo Odell/Johansson, Rebecka Edin Bandhagshallen
2018-02-18 09:00 150379083 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (B) Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-03-10 12:00 150379086 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF (A) Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sätrahallen
2018-03-10 12:45 150379088 Tumba GOIF (A) - Örby IS Johan Engvall, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2018-03-10 14:15 150379087 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Mats Andersson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-03-11 12:00 150379089 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2018-03-17 10:00 150379095 FBI Tullinge - Tumba GOIF (A) Martin Åkesson, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2018-03-17 10:15 150379091 Örby IS - Värmdö IF (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Högdalshallen
2018-03-17 11:15 150379092 Högdalens AIS - Ingarö IF (A) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Högdalshallen
2018-03-24 11:15 150379097 Ingarö IF (A) - Örby IS Lucas Werelius, Hampus Viking Ingarö Sporthall
2018-03-25 10:00 150379096 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Tuva Egman, Tommy Egman Vintervikshallen
2018-03-25 15:30 150379098 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Ida Nedin, Robin Berger Värmdö sporthall
2018-03-26 18:30 150379102 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) Viking Claësson, Martin Claësson Fleminghallen
2018-04-07 12:15 150379101 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Christoffer Markovski, Anders Hillebrink Bandhagshallen
2018-04-07 13:00 150379105 FBI Tullinge - Ingarö IF (A) Gustav Frank, Eskil Simonsen Tullingehallen
2018-02-03 11:15 150379107 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2018-03-23 17:30 150379106 Högdalens AIS - Örby IS Filippa Agnekil, Johannes Sandberg Högdalshallen
2018-03-24 16:00 150379110 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS Elis Erbing, Erik Nyman Malmsjö Sporthall
Pantamera Flickor Blå Medel D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150351003 Tungelsta IF - Tumba GOIF (B) Tungelsta Sporthall
150351004 Solna IK - Vendelsö IK (A) Tallbackaskolan
2017-09-30 10:00 150351002 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Roger Nyström, Madelene Westerberg Strandhallen - Tyresö
2017-10-01 12:15 150351001 Värmdö IF (C ) - Värmdö IF (A ) Noah Hulin, Lucas Werelius Värmdö sporthall
150351008 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2017-10-07 12:00 150351007 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Fredrik Hallenberg, Sadjad Nima Vendelsömalmshallen
2017-10-08 14:15 150351010 Värmdö IF (A ) - Västerhaninge IBK Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-10-15 11:15 150351009 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (C ) Daniel Eklund, Johan Ståhl Myrsjöskolan
150351012 Värmdö IF (C ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-14 11:00 150351013 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Anders Hillebrink, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 17:00 150351011 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Gustav Persson, Shabbir Ahmed Söderbymalmskolan
2017-10-15 13:00 150351015 Solna IK - Huddinge IK (B) Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Ulriksdalshallen
150351019 Tumba GOIF (B) - Västerhaninge IBK
2017-10-13 18:00 150351016 Huddinge IK (B) - Tungelsta IF Sezgin Youmer, Jonas Jatko Tungelsta Sporthall
2017-10-21 10:00 150351018 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (C ) Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-10-21 13:00 150351020 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A ) Kevin Helly, Isak Sjöblom Järla Sporthall
150351025 Värmdö IF (A ) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-28 13:00 150351023 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (B) Robin Jansson, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-10-28 14:00 150351021 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (A) Leif Karlsson, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2017-10-29 14:00 150351024 Tungelsta IF - Solna IK Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
150351030 Tumba GOIF (B) - Nacka Wallenstam IBK
2017-11-11 09:00 150351029 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A ) Morgan Nordh, Elias Gyllstedt Vendelsömalmshallen
2017-11-11 13:15 150351027 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (C ) Sezgin Youmer, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2017-11-12 12:00 150351026 Solna IK - Tyresö Trollbäcken IBK Richard Jonsson, Björn Söderström Tallbackaskolan
2017-11-18 13:00 150351033 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 14:00 150351031 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (B) Kenneth Johansson, Sezgin Youmer Ribby Sporthall
2017-11-19 10:30 150351034 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (A) Edvin Leijon, Adam Lindell Ormingehallen
2017-11-19 12:15 150351032 Värmdö IF (C ) - Solna IK Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-11-25 11:30 150351036 Tungelsta IF - Värmdö IF (C ) Morgan Nordh, Anton Forsell Tungelsta Sporthall
2017-11-25 16:00 150351040 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF (B) Nicholas Lindgren, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-11-26 10:00 150351037 Solna IK - Västerhaninge IBK Emilia Tuomela, Ebba Kirch Ulriksdalshallen
2017-11-26 10:45 150351038 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A ) Johannes Sandberg, Osama Abaied Kvarnbergshallen
2017-12-02 15:00 150351041 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2017-12-03 11:00 150351044 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK (B) William Zetterquist, Edvin Leijon Ormingehallen
2017-12-03 13:15 150351045 Värmdö IF (A ) - Solna IK Kevin Helly, Christian Berger Värmdö sporthall
2017-12-03 14:15 150351042 Värmdö IF (C ) - Tyresö Trollbäcken IBK Kevin Helly, Christian Berger Värmdö sporthall
2017-12-09 12:30 150351047 Tungelsta IF - Värmdö IF (A ) Kenneth Johansson, Arne Brovig Tungelsta Sporthall
2017-12-10 09:00 150351049 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF (B) Håkan Augustsson, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2017-12-10 10:00 150351048 Solna IK - Nacka Wallenstam IBK Lucas Edberg, Stefano Bianque Ulriksdalshallen
2017-12-10 12:00 150351046 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Isak Sjöblom, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-12-16 10:00 150351052 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK (B) Christian Berger, Rebecka Edin Vendelsömalmshallen
2017-12-16 16:00 150351051 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (C ) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Ribby Sporthall
2017-12-17 11:00 150351053 Solna IK - Tumba GOIF (B) Ricky Bagge, Daniel Kölborn Ulriksdalshallen
2017-12-17 13:00 150351054 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Anton Forsell, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-12-17 13:15 150351055 Värmdö IF (A ) - Tyresö Trollbäcken IBK Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-01-13 13:00 150351057 Vendelsö IK (A) - Solna IK Nicholas Lindgren, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-01-13 13:00 150351059 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Wilmer Axén, Adam Lindell Järla Sporthall
2018-01-13 14:15 150351058 Tumba GOIF (B) - Tungelsta IF Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Storvretens Sporthall
2018-01-14 14:15 150351060 Värmdö IF (A ) - Värmdö IF (C ) Oscar Forstadius, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-20 10:30 150351063 Tumba GOIF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Patrik Arvinder, Sezgin Youmer Storvretens Sporthall
2018-01-20 15:00 150351061 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A ) Nicholas Lindgren, Elias Gyllstedt Ribby Sporthall
2018-01-21 13:45 150351064 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Nicholas Lindgren, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2018-01-21 17:00 150351062 Värmdö IF (C ) - Nacka Wallenstam IBK Lucas Werelius, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2018-01-27 09:00 150351069 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (C ) Leif Karlsson, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2018-01-27 10:00 150351068 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Robin Berger, William Albrecht Vendelsömalmshallen
2018-01-27 12:00 150351070 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Alexander Sommensjö, Magnus Johansson Myrsjöskolan
2018-01-28 12:00 150351066 Huddinge IK (B) - Solna IK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-02-03 10:45 150351071 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF (B) Imtiaz Karim, Johnny Andersson Söderbymalmskolan
2018-02-03 12:30 150351074 Tungelsta IF - Huddinge IK (B) Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2018-02-04 10:15 150351072 Värmdö IF (C ) - Vendelsö IK (A) Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-02-04 11:15 150351075 Värmdö IF (A ) - Nacka Wallenstam IBK Filippa Agnekil, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-02-10 09:00 150351080 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (A ) My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2018-02-10 12:15 150351079 Vendelsö IK (A) - Västerhaninge IBK Svedje Ohlson, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-02-11 10:00 150351076 Solna IK - Tungelsta IF Patrik Arvinder, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-02-11 12:45 150351077 Huddinge IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Petra Dynesius, Kevin Helly Kvarnbergshallen
2018-02-17 11:00 150351083 Tyresö Trollbäcken IBK - Solna IK Fabian Magnell, Christian Berger Trollbäckshallen
2018-02-17 15:15 150351084 Nacka Wallenstam IBK - Tumba GOIF (B) Emil Pagrot, Felix Fernström Ormingehallen
2018-02-18 13:30 150351085 Värmdö IF (A ) - Vendelsö IK (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-02-18 14:30 150351082 Värmdö IF (C ) - Huddinge IK (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-03-10 09:00 150351090 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Leif Karlsson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2018-03-10 12:15 150351086 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Johnny Andersson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-03-11 11:00 150351087 Solna IK - Värmdö IF (C ) Richard Jonsson, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-03-11 11:00 150351088 Huddinge IK (B) - Västerhaninge IBK Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2018-03-17 09:00 150351091 Västerhaninge IBK - Solna IK Christian Berger, Johannes Sandberg Söderbymalmskolan
2018-03-18 11:00 150351093 Tumba GOIF (B) - Vendelsö IK (A) Sezgin Youmer, Osama Abaied Storvretens Sporthall
2018-03-18 13:15 150351092 Värmdö IF (C ) - Tungelsta IF Fabian Magnell, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-03-18 14:15 150351095 Värmdö IF (A ) - Huddinge IK (B) Fabian Magnell, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-03-24 10:00 150351096 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (C ) Isak Sjöblom, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2018-03-24 12:30 150351097 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Fredrik Pålsson, Johan Hessing Tungelsta Sporthall
2018-03-24 14:15 150351099 Huddinge IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Marco Svenström, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2018-03-25 12:00 150351098 Solna IK - Värmdö IF (A ) Gustav Helge, Axel Göthberg Ulriksdalshallen
2018-03-17 12:00 150351103 Tumba GOIF (B) - Huddinge IK (B) Filippa Agnekil, Kent Kastell Kvarnbergshallen
2018-04-07 10:15 150351101 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Pålsson, Theodore Hurtig Söderbymalmskolan
2018-04-07 12:30 150351105 Värmdö IF (A ) - Tungelsta IF Adam Lindell, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2018-04-07 17:30 150351104 Nacka Wallenstam IBK - Solna IK Håkan Taxén, Svedje Ohlson Järla Sporthall
150351109 Solna IK - Tumba GOIF (B) Ulriksdalshallen
150351110 Huddinge IK (B) - Vendelsö IK (A)
2018-02-09 18:45 150351107 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (A ) Christian Berger, Tuva Egman Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 12:00 150351108 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Kari Malmros, Stefano Bianque Järla Sporthall
2018-04-08 16:15 150351106 Värmdö IF (C ) - Västerhaninge IBK Lucas Werelius, Håkan Taxén Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis