Pantamera P Blå Svår-Lätt (08-09) (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-25 17:15 150340002 Sigtuna IF IBK - Rosersberg Arlanda IBK Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Prästängshallen
2020-09-26 12:00 150340003 Väsby AIK - Åkersberga IBF Lea Gergi, Thomas Josbrink Väsby skolan
2020-09-27 11:15 150340001 Töjnan IBK - Täby FC (B) Andreas Theorén, Fredrik Nensén Töjnahallen
2020-09-27 11:15 150340005 Kungsängens IF - Vallentuna IBK Martin Mårtensson, Alexander Löfgren NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-10-11 18:45 150340004 Rotebro IS IBK - Silverdals IF Jesper Sandström, Adam Strömberg Silverdalshallen
2020-11-14 10:30 150340006 Stäkets IF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2020-10-03 10:30 150340011 Rosersberg Arlanda IBK - Töjnan IBK Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rosershallen
2020-10-03 11:45 150340009 Silverdals IF - Väsby AIK Edvin Johansson, Leo Gyllenstierna Silverdalshallen
2020-10-04 09:30 150340010 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK Johan Nima, Dilshad Abdulla Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 12:15 150340007 Täby FC (A) - Kungsängens IF Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2020-10-04 14:15 150340012 Täby FC (B) - Stäkets IF Chelsea Wickenbergh, Tommy Hallgren Grindtorpshallen
2020-10-04 14:45 150340008 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Johan Nima, Thomas Josbrink Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 10:30 150340018 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC (B) Arne Brovig, Agaton Östlund Rosershallen
2020-10-10 11:30 150340016 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Noel Huss, Joel Holm Rotebrohallen (Nya)
2020-10-10 15:45 150340013 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Karl-Johan Leijon, Jonas Vedin Edsbergshallen
2020-10-11 10:30 150340014 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Petra Dynesius, Mio Fagerström Prästängshallen
2020-10-11 11:00 150340017 Kungsängens IF - Stäkets IF Sebastian Johansson, Andreas Mattsson NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-10-11 11:30 150340015 Väsby AIK - Vallentuna IBK Filip Saverstam, Jesper Sandström Väsby skolan
2020-10-17 10:15 150340023 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 13:00 150340019 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Sebastian Johansson, Sam Robertsson Kallhälls sporthall
2020-10-17 14:00 150340021 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Simon Åbom, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 12:00 150340020 Täby FC (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-10-18 18:00 150340024 Täby FC (B) - Kungsängens IF Simon Fröberg, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-11-07 11:15 150340022 Silverdals IF - Töjnan IBK Silverdalshallen
2020-10-24 10:30 150340030 Rosersberg Arlanda IBK - Silverdals IF Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rosershallen
2020-10-24 10:45 150340025 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Carl Theorén, Andreas Theorén Silverdalshallen
2020-10-24 13:00 150340027 Väsby AIK - Stäkets IF Ej offentliggjord, Fredrik Nensén Väsby skolan
2020-10-24 15:00 150340028 Rotebro IS IBK - Kungsängens IF Ej offentliggjord Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 11:00 150340026 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Fredrik Nensén, Jan Erik Kristofersson Prästängshallen
2020-11-08 10:30 150340029 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-11-14 13:00 150340034 Vallentuna IBK - Rosersberg Arlanda IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-14 14:00 150340036 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-11-15 11:00 150340031 Kungsängens IF - Väsby AIK NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-11-15 11:00 150340033 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-11-15 11:30 150340032 Stäkets IF - Sigtuna IF IBK Kallhälls sporthall
2020-12-12 09:15 150340035 Silverdals IF - Åkersberga IBF Edsbergshallen
2020-11-20 17:15 150340042 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC (A) Rosershallen
2020-11-21 11:45 150340040 Silverdals IF - Täby FC (B) Silverdalshallen
2020-11-21 12:00 150340039 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2020-11-22 09:15 150340041 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 09:30 150340038 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF Prästängshallen
2020-11-22 12:30 150340037 Töjnan IBK - Stäkets IF Töjnahallen
2020-11-28 12:15 150340045 Stäkets IF - Rosersberg Arlanda IBK Kallhälls sporthall
2020-11-28 12:30 150340043 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-11-28 13:00 150340047 Vallentuna IBK - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 14:00 150340048 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-11-29 11:15 150340044 Kungsängens IF - Töjnan IBK NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-11-29 17:00 150340046 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2020-12-05 10:15 150340053 Åkersberga IBF - Stäkets IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 10:45 150340054 Rosersberg Arlanda IBK - Kungsängens IF Rosershallen
2020-12-05 11:15 150340052 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
2020-12-05 15:00 150340051 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2020-12-06 11:15 150340049 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Töjnahallen
2020-12-06 11:45 150340050 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK Prästängshallen
2020-12-19 11:00 150340056 Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-12-19 12:15 150340058 Stäkets IF - Silverdals IF Kallhälls sporthall
2020-12-19 12:30 150340055 Väsby AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
2020-12-20 11:00 150340057 Kungsängens IF - Åkersberga IBF NYA Sporthallen i Kungsängen
2020-12-20 15:00 150340060 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2020-12-20 16:00 150340059 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2021-01-16 10:30 150340066 Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK Rosershallen
2021-01-16 13:00 150340063 Vallentuna IBK - Stäkets IF Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 14:15 150340065 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 15:00 150340064 Silverdals IF - Kungsängens IF Silverdalshallen
2021-01-17 12:15 150340061 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK Töjnahallen
2021-01-17 14:00 150340062 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2021-01-30 10:45 150340071 Rosersberg Arlanda IBK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2021-01-30 13:00 150340068 Vallentuna IBK - Kungsängens IF Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 150340072 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2021-01-31 11:00 150340067 Täby FC (A) - Stäkets IF Grindtorpshallen
2021-01-31 11:15 150340070 Åkersberga IBF - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 17:30 150340069 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2021-02-06 13:00 150340076 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Edsbergshallen
2021-02-07 10:00 150340074 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Prästängshallen
2021-02-07 10:00 150340078 Stäkets IF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2021-02-07 11:15 150340077 Kungsängens IF - Täby FC (A) NYA Sporthallen i Kungsängen
2021-02-07 11:30 150340075 Väsby AIK - Silverdals IF Väsby skolan
2021-02-07 13:00 150340073 Töjnan IBK - Rosersberg Arlanda IBK Töjnahallen
2021-02-13 12:00 150340079 Stäkets IF - Kungsängens IF Kallhälls sporthall
2021-02-13 14:00 150340081 Vallentuna IBK - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 14:15 150340082 Silverdals IF - Sigtuna IF IBK Silverdalshallen
2021-02-13 16:00 150340080 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2021-02-14 10:15 150340083 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 14:00 150340084 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK Grindtorpshallen
2021-02-20 10:45 150340090 Rosersberg Arlanda IBK - Åkersberga IBF Rosershallen
2021-02-20 12:15 150340088 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 13:00 150340087 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-02-21 10:30 150340086 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
2021-02-21 11:00 150340089 Kungsängens IF - Täby FC (B) NYA Sporthallen i Kungsängen
2021-02-21 11:45 150340085 Töjnan IBK - Silverdals IF Töjnahallen
2021-03-13 12:00 150340093 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2021-03-13 12:00 150340094 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 12:45 150340095 Silverdals IF - Rosersberg Arlanda IBK Silverdalshallen
2021-03-13 14:00 150340096 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2021-03-13 15:00 150340092 Stäkets IF - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-14 11:15 150340091 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK NYA Sporthallen i Kungsängen
2021-03-20 08:00 150340097 Töjnan IBK - Täby FC (A) Silverdalshallen
2021-03-20 10:45 150340102 Rosersberg Arlanda IBK - Vallentuna IBK Rosershallen
2021-03-20 12:00 150340099 Väsby AIK - Kungsängens IF Väsby skolan
2021-03-20 13:00 150340100 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-21 10:15 150340098 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF Prästängshallen
2021-03-21 10:15 150340101 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 12:00 150340105 Stäkets IF - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2021-03-27 12:00 150340107 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2021-03-27 14:15 150340103 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 15:00 150340106 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK Grindtorpshallen
2021-03-27 17:00 150340108 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-03-28 11:00 150340104 Kungsängens IF - Sigtuna IF IBK NYA Sporthallen i Kungsängen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 10:00 150335001 Hässelby SK IKB (B ) - Älta IF (A) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2020-09-26 13:15 150335002 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF Ayub Aden, Jonas Kouao Hjorthagshallen
2020-09-26 13:15 150335003 Ekerö IK (A) - Täby FC (E) Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Mälaröhallen
2020-09-26 15:15 150335005 Norrtulls SK (A) - Duvbo IK Mattias Patrik Robert Thorsén, Elliot Karlsson Engelbrektshallen
2020-09-26 16:15 150335004 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) Andreas Theorén, Alexander Löfgren Bodals Bollhall
2020-09-27 12:00 150335006 Täby FC (C) - Högalids IF Ella Lassen Eriksson, Mattias Thomasson Grindtorpshallen
2020-10-03 11:00 150335007 Högalids IF - Norrtulls SK (A) Johan Nima, Sam Varahram Liljeholmshallen 1
2020-10-04 11:00 150335011 Ängby IF - Hässelby SK IKB (B ) Ricky Bagge, Sam Robertsson Grimstahallen
2020-10-04 11:15 150335010 Täby FC (E) - Djurgårdens IF IBS Edvin Svensson, Hugo Joråd Grindtorpshallen
2020-10-04 12:00 150335009 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (A) Mattias Thomasson, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2020-11-08 16:45 150335008 Duvbo IK - IBF Offensiv Lidingö Löthallen
2021-01-24 15:00 150335012 Älta IF (A) - Täby FC (C) Stavsborgshallen
2020-10-10 13:15 150335015 Ekerö IK (A) - Duvbo IK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Tappströms Bollhall
2020-10-10 15:15 150335016 IBF Offensiv Lidingö - Högalids IF Niklas Lundberg, Simon Lundberg Bodals Bollhall
2020-10-10 16:15 150335017 Norrtulls SK (A) - Täby FC (C) Andreas Theorén, Tindra Henriksson Engelbrektshallen
2020-10-10 18:15 150335014 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (A) Agaton Östlund, Mario Mallengren Engelbrektshallen
2020-10-11 15:00 150335013 Hässelby SK IKB (B ) - Täby FC (E) Martin Mårtensson, Malva Sölvemark Hässelbyhallen
2021-01-16 15:30 150335018 Ängby IF - Älta IF (A) Järla Sporthall
2020-10-04 10:15 150335019 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö Isabelle Lassfolk, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2020-10-17 11:00 150335022 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IKB (B ) Hampus Ljungsäter, Oscar Olsson Berglund Riddersvik
2020-10-17 13:30 150335020 Högalids IF - Ekerö IK (A) Marcus Rückert, Robert Milerud Liljeholmshallen 1
2020-10-18 13:00 150335023 Täby FC (E) - Ängby IF Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-10-18 16:15 150335021 Duvbo IK - Djurgårdens IF IBS Agaton Östlund, Andreas Theorén Hallonbergshallen
2021-01-24 16:00 150335024 Älta IF (A) - Norrtulls SK (A) Stavsborgshallen
2020-10-24 08:15 150335027 Ekerö IK (A) - Täby FC (C) Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-24 10:30 150335025 Hässelby SK IKB (B ) - Duvbo IK Alexander Friberg, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2020-10-24 15:15 150335028 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK (A) Petra Dynesius, Svedje Ohlson Bodals Bollhall
2020-10-25 13:00 150335029 Täby FC (E) - Älta IF (A) , Ella Lassen Eriksson Grindtorpshallen
2020-10-25 14:00 150335030 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Ärvingehallen
2020-11-07 13:15 150335026 Djurgårdens IF IBS - Högalids IF Hjorthagshallen
2020-11-14 10:00 150335035 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2020-11-14 11:45 150335033 Högalids IF - Hässelby SK IKB (B ) Liljeholmshallen 1
2020-11-14 15:15 150335031 Norrtulls SK (A) - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2020-11-15 12:00 150335032 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS Grindtorpshallen
2020-11-15 12:00 150335036 Älta IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Stavsborgshallen
2020-11-15 13:00 150335034 Duvbo IK - Ängby IF Löthallen
2020-11-21 13:15 150335037 Hässelby SK IKB (B ) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2020-11-21 13:45 150335039 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2020-11-21 14:00 150335041 Täby FC (E) - Duvbo IK Grindtorpshallen
2020-11-21 16:30 150335038 Djurgårdens IF IBS - Norrtulls SK (A) Engelbrektshallen
2020-11-22 12:00 150335040 Hässelby SK IBK (A) - Älta IF (A) Hässelbyhallen
2020-11-22 14:00 150335042 Ängby IF - Högalids IF Riddersvik
2020-11-28 10:15 150335046 Högalids IF - Täby FC (E) Liljeholmshallen 1
2020-11-28 13:15 150335043 IBF Offensiv Lidingö - Djurgårdens IF IBS Bodals Bollhall
2020-11-28 13:15 150335044 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IKB (B ) Engelbrektshallen
2020-11-28 16:00 150335045 Täby FC (C) - Ängby IF Grindtorpshallen
2020-11-29 14:00 150335048 Älta IF (A) - Ekerö IK (A) Stavsborgshallen
2020-11-29 14:30 150335047 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (A) Löthallen
150335050 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK (A) Hjorthagshallen
2020-12-05 11:00 150335052 Hässelby SK IBK (A) - Högalids IF Hässelbyhallen
2020-12-06 10:15 150335051 Duvbo IK - Älta IF (A) Löthallen
2020-12-06 11:00 150335049 Hässelby SK IKB (B ) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2020-12-06 12:00 150335053 Täby FC (E) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2020-12-06 12:00 150335054 Ängby IF - Norrtulls SK (A) Grimstahallen
2020-12-19 11:00 150335059 Högalids IF - Duvbo IK Liljeholmshallen 1
2020-12-19 13:15 150335056 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF Bodals Bollhall
2020-12-19 13:15 150335057 Norrtulls SK (A) - Täby FC (E) Engelbrektshallen
2020-12-19 16:00 150335055 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IKB (B ) Tappströms Bollhall
2020-12-20 14:00 150335058 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2020-12-20 14:00 150335060 Älta IF (A) - Djurgårdens IF IBS Stavsborgshallen
2021-01-16 10:30 150335062 Högalids IF - Älta IF (A) Liljeholmshallen 1
2021-01-17 09:00 150335061 Hässelby SK IKB (B ) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2021-01-17 11:00 150335064 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (A) Hässelbyhallen
2021-01-17 13:00 150335065 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2021-01-17 13:00 150335066 Ängby IF - Ekerö IK (A) Grimstahallen
2021-01-17 13:30 150335063 Duvbo IK - Täby FC (C) Löthallen
2021-01-24 12:00 150335069 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2021-01-30 10:00 150335067 Högalids IF - Täby FC (C) Liljeholmshallen 1
2021-01-31 08:00 150335070 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2021-01-31 14:00 150335068 Duvbo IK - Norrtulls SK (A) Löthallen
2021-01-31 15:00 150335071 Ängby IF - Djurgårdens IF IBS Grimstahallen
2021-01-31 16:15 150335072 Älta IF (A) - Hässelby SK IKB (B ) Stavsborgshallen
2021-02-06 12:00 150335075 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Mälaröhallen
2021-02-06 13:00 150335078 Täby FC (C) - Älta IF (A) Grindtorpshallen
2021-02-06 13:15 150335076 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK Bodals Bollhall
2021-02-06 14:00 150335073 Hässelby SK IKB (B ) - Ängby IF Riddersvik
2021-02-06 15:15 150335077 Norrtulls SK (A) - Högalids IF Engelbrektshallen
2021-02-06 17:15 150335074 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (E) Engelbrektshallen
2021-02-13 09:00 150335080 Högalids IF - IBF Offensiv Lidingö Liljeholmshallen 1
2021-02-13 11:00 150335081 Duvbo IK - Ekerö IK (A) Hallonbergshallen
2021-02-13 15:00 150335079 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
2021-02-14 10:00 150335083 Täby FC (E) - Hässelby SK IKB (B ) Grindtorpshallen
2021-02-14 13:00 150335082 Hässelby SK IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2021-02-14 14:00 150335084 Älta IF (A) - Ängby IF Stavsborgshallen
2021-02-20 15:15 150335088 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2021-02-20 16:00 150335087 Ekerö IK (A) - Högalids IF Tappströms Bollhall
2021-02-20 16:15 150335089 Norrtulls SK (A) - Älta IF (A) Engelbrektshallen
2021-02-20 17:15 150335086 Djurgårdens IF IBS - Duvbo IK Engelbrektshallen
2021-02-21 11:30 150335085 Hässelby SK IKB (B ) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2021-02-21 14:00 150335090 Ängby IF - Täby FC (E) Grimstahallen
2021-03-13 10:00 150335092 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2021-03-13 10:00 150335093 Högalids IF - Djurgårdens IF IBS Liljeholmshallen 1
2021-03-13 14:15 150335091 Norrtulls SK (A) - IBF Offensiv Lidingö Engelbrektshallen
2021-03-14 09:00 150335095 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Hässelbyhallen
2021-03-14 13:15 150335094 Duvbo IK - Hässelby SK IKB (B ) Löthallen
2021-03-14 14:00 150335096 Älta IF (A) - Täby FC (E) Stavsborgshallen
2021-03-20 12:15 150335098 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Hjorthagshallen
2021-03-20 12:15 150335100 IBF Offensiv Lidingö - Älta IF (A) Bodals Bollhall
2021-03-20 14:15 150335099 Ekerö IK (A) - Norrtulls SK (A) Tappströms Bollhall
2021-03-21 10:00 150335097 Hässelby SK IKB (B ) - Högalids IF Hässelbyhallen
2021-03-21 11:00 150335102 Ängby IF - Duvbo IK Grimstahallen
2021-03-21 13:00 150335101 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2021-03-27 10:00 150335106 Högalids IF - Ängby IF Liljeholmshallen 1
2021-03-27 13:15 150335104 Norrtulls SK (A) - Djurgårdens IF IBS Engelbrektshallen
2021-03-28 13:00 150335105 Täby FC (C) - Hässelby SK IKB (B ) Grindtorpshallen
2021-03-28 14:30 150335107 Duvbo IK - Täby FC (E) Löthallen
2021-03-28 15:00 150335108 Älta IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Stavsborgshallen
2021-03-28 18:15 150335103 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (A) Bodals Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 12:00 150342001 Täby FC (D) - Täby FC (F) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-09-26 12:15 150342006 Farsta IBK - Ingarö IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Farstahallen 1
2020-09-26 14:15 150342003 Ekerö IK (B) - Örby IS Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Mälaröhallen
2020-09-26 16:15 150342002 Norrtulls SK (B) - Kärrtorps IBK Mattias Patrik Robert Thorsén, Elliot Karlsson Engelbrektshallen
2020-09-27 12:00 150342004 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK Christoffer Hellström, Didrik Axen Ormingehallen
2020-10-03 10:30 150342010 Örby IS - Norrtulls SK (B) Johan Hessing, Hampus Bergholm Högdalshallen
2020-10-03 11:45 150342007 Ingarö IF - Älta IF (B) Didrik Axen, Anton Zaitsev Ingarö Sporthall
2020-10-04 09:15 150342012 Täby FC (F) - Farsta IBK Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2020-10-04 10:00 150342011 Kärrtorps IBK - Täby FC (D) Marcus Rückert, Olle Forsberg Sköndalshallen
2020-10-18 15:30 150342009 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Amanda Kaiser, Gustav Levin Sköndalshallen
2020-10-10 15:15 150342014 Norrtulls SK (B) - Sköndals IK Andreas Theorén, Tindra Henriksson Engelbrektshallen
2020-10-11 12:00 150342018 Kärrtorps IBK - Täby FC (F) Marcus Jansson, Marcus Rückert Sköndalshallen
2020-10-11 13:00 150342017 Älta IF (B) - Farsta IBK Kenneth Johansson, Jouni Kekkonen Stavsborgshallen
2020-10-11 15:00 150342013 Täby FC (D) - Örby IS William Tegnér, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2020-11-07 12:00 150342016 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF Myrsjöskolan
2020-10-17   Uppskj. 150342020 Ingarö IF - Ekerö IK (B) Uppskj. Ingarö Sporthall
2020-10-17   Uppskj. 150342019 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Uppskj. Farstahallen 3
2020-10-18 12:00 150342022 Sköndals IK - Täby FC (D) Svante Lindholm, Viggo Holm Sköndalshallen
2020-10-18 15:00 150342024 Täby FC (F) - Älta IF (B) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2020-11-07 10:30 150342023 Örby IS - Kärrtorps IBK Högdalshallen
2020-10-24 10:15 150342029 Örby IS - Täby FC (F) Viggo Holm, Svante Lindholm Högdalshallen
2020-10-24 19:15 150342026 Norrtulls SK (B) - Ingarö IF Ayub Aden, Agaton Östlund Engelbrektshallen
2020-10-25 12:00 150342028 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (B) Rebecka Edin, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2020-10-25 14:15 150342027 Ekerö IK (B) - Farsta IBK Sezgin Youmer, Anna Mandelstam Mälaröhallen
2020-10-25 15:00 150342030 Kärrtorps IBK - Sköndals IK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Sköndalshallen
2020-11-13 18:00 150342032 Farsta IBK - Norrtulls SK (B) Farstahallen 3
2020-11-14 10:00 150342033 Ingarö IF - Täby FC (D) Ingarö Sporthall
2020-11-15 11:00 150342035 Sköndals IK - Örby IS Sköndalshallen
2020-11-15 13:00 150342036 Täby FC (F) - Nacka Wallenstam IBK (A) Grindtorpshallen
2020-11-15 14:00 150342031 Älta IF (B) - Ekerö IK (B) Stavsborgshallen
2020-11-21 12:45 150342039 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Mälaröhallen
2020-11-21 14:15 150342038 Norrtulls SK (B) - Älta IF (B) Engelbrektshallen
2020-11-21 17:30 150342037 Täby FC (D) - Farsta IBK Grindtorpshallen
2020-11-22 12:00 150342042 Kärrtorps IBK - Ingarö IF Sköndalshallen
2020-11-22 13:00 150342040 Sköndals IK - Täby FC (F) Sköndalshallen
2020-11-27 18:00 150342045 Farsta IBK - Kärrtorps IBK Farstahallen 3
2020-11-28 12:00 150342046 Ingarö IF - Örby IS Ingarö Sporthall
2020-11-28 15:00 150342048 Täby FC (F) - Ekerö IK (B) Grindtorpshallen
2020-11-29 12:00 150342044 Älta IF (B) - Täby FC (D) Stavsborgshallen
2020-12-12 14:00 150342043 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B) Myrsjöskolan
2020-12-05 09:30 150342053 Örby IS - Farsta IBK Högdalshallen
2020-12-05 10:30 150342054 Kärrtorps IBK - Älta IF (B) Farstahallen 1
2020-12-05 17:15 150342050 Norrtulls SK (B) - Ekerö IK (B) Engelbrektshallen
2020-12-06 13:00 150342052 Sköndals IK - Ingarö IF Sköndalshallen
2020-12-06 14:00 150342049 Täby FC (D) - Nacka Wallenstam IBK (A) Grindtorpshallen
2020-12-12 12:00 150342055 Ekerö IK (B) - Täby FC (D) Mälaröhallen
2020-12-19 10:15 150342058 Farsta IBK - Sköndals IK Farstahallen 3
2020-12-20 12:00 150342056 Nacka Wallenstam IBK (A) - Kärrtorps IBK Ormingehallen
2020-12-20 13:00 150342060 Täby FC (F) - Norrtulls SK (B) Grindtorpshallen
2020-12-20 15:00 150342057 Älta IF (B) - Örby IS Stavsborgshallen
2021-01-10 11:00 150342066 Kärrtorps IBK - Ekerö IK (B) Sköndalshallen
2021-01-10 18:30 150342061 Täby FC (D) - Norrtulls SK (B) Grindtorpshallen
2021-01-16 11:00 150342062 Ingarö IF - Täby FC (F) Ingarö Sporthall
2021-01-17 11:15 150342065 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Telefonplanshallen
2021-01-17 13:15 150342064 Sköndals IK - Älta IF (B) Sköndalshallen
2021-01-30 10:45 150342067 Ingarö IF - Farsta IBK Ingarö Sporthall
2021-01-30 10:45 150342070 Örby IS - Ekerö IK (B) Högdalshallen
2021-01-31 11:00 150342069 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Sköndalshallen
2021-01-31 12:00 150342071 Kärrtorps IBK - Norrtulls SK (B) Sköndalshallen
2021-01-31 13:00 150342072 Täby FC (F) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2021-02-06 10:30 150342078 Farsta IBK - Täby FC (F) Farstahallen 3
2021-02-06 13:00 150342075 Ekerö IK (B) - Sköndals IK Mälaröhallen
2021-02-06 14:15 150342074 Norrtulls SK (B) - Örby IS Engelbrektshallen
2021-02-07 14:00 150342077 Älta IF (B) - Ingarö IF Stavsborgshallen
2021-02-07 16:30 150342073 Täby FC (D) - Kärrtorps IBK Grindtorpshallen
2021-02-13 10:15 150342083 Örby IS - Täby FC (D) Högdalshallen
2021-02-13 11:45 150342080 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Ingarö Sporthall
2021-02-13 13:15 150342079 Farsta IBK - Älta IF (B) Farstahallen 1
2021-02-14 11:00 150342082 Sköndals IK - Norrtulls SK (B) Sköndalshallen
2021-02-14 15:00 150342084 Täby FC (F) - Kärrtorps IBK Grindtorpshallen
2021-02-20 09:30 150342087 Ekerö IK (B) - Ingarö IF Mälaröhallen
2021-02-21 09:00 150342088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK Ormingehallen
2021-02-21 14:00 150342089 Älta IF (B) - Täby FC (F) Stavsborgshallen
2021-02-21 14:00 150342090 Kärrtorps IBK - Örby IS Sköndalshallen
2021-02-21 18:00 150342085 Täby FC (D) - Sköndals IK Grindtorpshallen
2021-03-12 18:30 150342092 Farsta IBK - Ekerö IK (B) Farstahallen 3
2021-03-13 11:00 150342096 Täby FC (F) - Örby IS Grindtorpshallen
2021-03-13 12:30 150342093 Ingarö IF - Norrtulls SK (B) Ingarö Sporthall
2021-03-14 09:30 150342095 Sköndals IK - Kärrtorps IBK Sköndalshallen
2021-03-14 15:00 150342091 Älta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Stavsborgshallen
2021-03-20 11:15 150342101 Örby IS - Sköndals IK Högdalshallen
2021-03-20 13:15 150342099 Ekerö IK (B) - Älta IF (B) Tappströms Bollhall
2021-03-20 17:15 150342098 Norrtulls SK (B) - Farsta IBK Engelbrektshallen
2021-03-21 11:00 150342100 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (F) Ormingehallen
2021-03-21 14:00 150342097 Täby FC (D) - Ingarö IF Grindtorpshallen
2021-03-27 11:15 150342105 Farsta IBK - Täby FC (D) Farstahallen 3
2021-03-27 12:15 150342106 Ingarö IF - Kärrtorps IBK Ingarö Sporthall
2021-03-27 15:00 150342103 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK (B) Myrsjöskolan
2021-03-27 16:00 150342108 Täby FC (F) - Sköndals IK Grindtorpshallen
2021-03-28 14:00 150342104 Älta IF (B) - Norrtulls SK (B) Stavsborgshallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 11:00 150381002 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 13:00 150381004 Huddinge IBS - Sörskogens IF Mattias Patrik Robert Thorsén, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2020-09-26 13:45 150381006 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Shabbir Ahmed, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-09-26 16:00 150381003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-09-27 15:00 150381005 Älta IF (C) - Tumba GOIF Jakob Jansson, Sixten Thorén Stavsborgshallen
2020-10-03 11:00 150381008 Tumba GOIF - Huddinge IBS Joacim Hansson, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2020-10-04 09:15 150381007 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C) Casper Dahlberg, Mattias Patrik Robert Thorsén Glömstahallen
2020-10-04 11:00 150381009 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2020-10-04 14:00 150381010 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Tyra Müller-Nord, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-11-07 10:30 150381011 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Skogåshallen
2020-10-10 12:30 150381013 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Bousset, Anna Mandelstam Tungelsta Sporthall
2020-10-10 15:00 150381016 Huddinge IBS - Segeltorps IF (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-10-10 16:00 150381015 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Myrsjöskolan
2020-10-11 12:00 150381017 Älta IF (C) - Salems IF (A) Kenneth Johansson, Jouni Kekkonen Stavsborgshallen
2020-10-11 16:15 150381014 FBI Tullinge - Sörskogens IF Erik Gustafsson, Viggo Modigh Tullingehallen
2020-10-17 11:00 150381021 Tumba GOIF - FBI Tullinge Oskar Ekman, Viggo Modigh Storvretens Sporthall
2020-10-17 20:00 150381019 Salems IF (A) - Huddinge IBS Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2020-10-18 08:00 150381022 Sörskogens IF - Tungelsta IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Kvarnbergshallen
2020-10-18 11:00 150381023 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-11-07 14:00 150381020 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2020-10-24 10:00 150381026 FBI Tullinge - Segeltorps IF (A) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tullingehallen
2020-10-24 10:00 150381028 Huddinge IBS - Älta IF (C) Adessa Hindawi, Ines Löfstedt Tomtbergahallen
2020-10-24 12:30 150381025 Tungelsta IF - Tumba GOIF Ayub Aden, Jonas Kouao Tungelsta Sporthall
2020-10-24 15:00 150381027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (A) Filippa Ekman, Tyra Müller-Nord Myrsjöskolan
2020-10-25 11:00 150381030 Skogås/Trångsunds IBK - Sörskogens IF Rasmus Bergne, Niclas Woxmark Skogåshallen
2020-11-08 14:15 150381032 Salems IF (A) - FBI Tullinge Skogsängshallen
2020-11-14 10:00 150381034 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2020-11-14 17:15 150381035 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2020-11-15 09:30 150381033 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF Glömstahallen
2020-11-15 13:00 150381031 Älta IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2020-11-21 11:00 150381042 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF (A) Skogåshallen
2020-11-21 12:00 150381041 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
2020-11-21 14:15 150381038 FBI Tullinge - Älta IF (C) Rikstenshallen
2020-11-21 14:30 150381037 Tungelsta IF - Salems IF (A) Tungelsta Sporthall
2020-11-21 15:00 150381039 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2020-11-28 12:00 150381047 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2020-11-28 13:30 150381043 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2020-11-28 14:15 150381046 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2020-11-28 14:30 150381045 Salems IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
2020-11-29 13:00 150381044 Älta IF (C) - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2020-12-05 09:45 150381052 Sörskogens IF - Segeltorps IF (A) Kvarnbergshallen
2020-12-05 12:45 150381049 Tungelsta IF - Huddinge IBS Tungelsta Sporthall
2020-12-05 13:00 150381053 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-12-05 16:15 150381050 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2020-12-06 10:00 150381054 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF (C) Skogåshallen
2020-12-19 11:00 150381056 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Tomtbergahallen
2020-12-19 17:00 150381055 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2020-12-20 10:45 150381059 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF Glömstahallen
2020-12-20 13:00 150381057 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Stavsborgshallen
2020-12-20 14:15 150381058 Salems IF (A) - Sörskogens IF Skogsängshallen
2021-01-16 10:00 150381064 Sörskogens IF - Älta IF (C) Tomtbergahallen
2021-01-16 12:30 150381063 Tumba GOIF - Salems IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-16 14:30 150381061 Tungelsta IF - FBI Tullinge Tungelsta Sporthall
2021-01-17 11:00 150381066 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2021-01-17 11:15 150381065 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 11:15 150381068 Tumba GOIF - Älta IF (C) Storvretens Sporthall
2021-01-31 08:15 150381069 Sörskogens IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2021-01-31 09:00 150381071 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge Skogåshallen
2021-01-31 10:15 150381067 Segeltorps IF (A) - Salems IF (A) Glömstahallen
2021-01-31 11:00 150381070 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2021-02-06 13:30 150381073 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK Tungelsta Sporthall
2021-02-06 15:00 150381075 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2021-02-06 15:45 150381074 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Tullingehallen
2021-02-07 13:00 150381077 Älta IF (C) - Segeltorps IF (A) Stavsborgshallen
2021-02-07 14:00 150381076 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
2021-02-13 10:00 150381083 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2021-02-13 12:00 150381081 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Storvretens Sporthall
2021-02-14 09:45 150381082 Sörskogens IF - FBI Tullinge Glömstahallen
2021-02-14 11:30 150381080 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2021-02-14 13:15 150381079 Salems IF (A) - Älta IF (C) Skogsängshallen
2021-02-20 11:00 150381086 FBI Tullinge - Tumba GOIF Tullingehallen
2021-02-20 11:00 150381090 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Skogåshallen
2021-02-20 12:30 150381085 Tungelsta IF - Sörskogens IF Tungelsta Sporthall
2021-02-20 13:00 150381088 Huddinge IBS - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2021-02-20 17:00 150381087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Myrsjöskolan
2021-03-13 14:15 150381094 Tumba GOIF - Tungelsta IF Malmsjö Sporthall
2021-03-14 11:00 150381095 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK Glömstahallen
2021-03-14 12:00 150381093 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge Glömstahallen
2021-03-14 12:15 150381092 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2021-03-14 16:00 150381091 Älta IF (C) - Huddinge IBS Stavsborgshallen
2021-03-20 10:00 150381098 FBI Tullinge - Salems IF (A) Tullingehallen
2021-03-20 10:00 150381102 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-03-20 13:00 150381101 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 14:30 150381097 Tungelsta IF - Segeltorps IF (A) Tungelsta Sporthall
2021-03-20 15:00 150381099 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (C) Myrsjöskolan
2021-03-27 08:45 150381106 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Kvarnbergshallen
2021-03-27 11:00 150381107 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Storvretens Sporthall
2021-03-27 13:00 150381103 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2021-03-28 13:00 150381104 Älta IF (C) - FBI Tullinge Stavsborgshallen
2021-03-28 15:15 150381105 Salems IF (A) - Tungelsta IF Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis