Pantamera P Blå Lätt-Lätt (11) (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:45 150356004 Hässelby SK IBK - Stäkets IF Hässelbyhallen
2015-10-03 09:45 150356008 Täby FC (B) - Kungsängens IF Skarpängskolan A
2015-10-03 10:30 150356007 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2015-10-04 09:00 150356002 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2015-10-04 12:45 150356005 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (A) Hackstahallen
2015-10-09 17:00 150356003 Bro IK - Töjnan IBK (A) Bro Sporthall
2015-10-10 09:45 150356016 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2015-10-11 09:15 150356014 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (A) Viksjö Sporthall
2015-10-11 10:00 150356011 Stäkets IF - Bele Barkarby IF IBF Kallhälls sporthall
2015-10-11 10:30 150356012 Silverdals IF (A) - Bro IK Silverdalshallen
2015-10-11 11:15 150356015 Kungsängens IF - Åkersberga IBF (B) Ekhammarshallen
2015-10-13 18:30 150356010 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Helenelundshallen
2015-10-24 09:00 150356017 IK Frej Täby (B) - Vaxholms IBF (B) Vikingavallen
2015-10-24 09:45 150356022 Hässelby SK IBK - Kungsängens IF Hässelbyhallen
2015-10-24 10:00 150356024 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2015-10-24 10:45 150356023 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2015-10-24 11:00 150356019 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2015-10-25 15:00 150356021 Bro IK - Jakobsbergs IBF Bro Sporthall
2015-11-07 10:00 150356025 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-07 10:00 150356032 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 12:00 150356031 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Skarpängskolan A
2015-11-07 12:45 150356030 Täby FC (B) - Bro IK Skarpängskolan A
2015-11-08 08:00 150356028 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2015-11-08 09:00 150356026 Stäkets IF - Vaxholms IBF (B) Kallhälls sporthall
2015-11-08 09:00 150356029 Kungsängens IF - Bele Barkarby IF IBF Ekhammarshallen
2015-11-14 09:00 150356033 IK Frej Täby (B) - Stäkets IF Vikingavallen
2015-11-14 09:00 150356037 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2015-11-14 09:00 150356040 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2015-11-14 10:45 150356034 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-15 09:00 150356038 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2015-11-15 15:15 150356039 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2015-11-28 09:45 150356048 Hässelby SK IBK - Bro IK Hässelbyhallen
2015-11-28 10:00 150356046 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-11-28 11:30 150356047 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2015-11-29 09:00 150356041 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby (B) Silverdalshallen
2015-11-29 09:30 150356043 Jakobsbergs IBF - Töjnan IBK (A) Viksjö Sporthall
2015-11-29 10:15 150356044 Kungsängens IF - Vaxholms IBF (B) Ekhammarshallen
2015-12-05 09:00 150356055 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Hammarbackens Sporthall
2015-12-05 10:00 150356052 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-12-05 13:15 150356053 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
2015-12-06 08:00 150356056 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Björkebyhallen
2015-12-06 08:15 150356050 Silverdals IF (A) - Jakobsbergs IBF Silverdalshallen
2015-12-06 10:00 150356051 Stäkets IF - Kungsängens IF Kallhälls sporthall
2015-12-12 10:00 150356061 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 10:30 150356059 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan A
2015-12-12 12:00 150356060 Täby FC (A) - Stäkets IF Skarpängskolan A
2015-12-12 12:15 150356062 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2015-12-13 09:00 150356057 Jakobsbergs IBF - IK Frej Täby (B) Viksjö Sporthall
2015-12-13 09:45 150356064 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2016-01-09 09:00 150356065 IK Frej Täby (B) - Kungsängens IF Vikingavallen
2016-01-09 09:45 150356071 Vaxholms IBF (B) - Bro IK Vaxholm innebandyhallen
2016-01-09 10:30 150356070 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-01-10 09:00 150356068 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2016-01-10 09:15 150356069 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2016-01-10 09:30 150356066 Jakobsbergs IBF - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2016-01-16 09:00 150356074 Täby FC (A) - Kungsängens IF Skarpängskolan A
2016-01-16 09:00 150356077 Hässelby SK IBK - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2016-01-16 09:30 150356075 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 09:45 150356073 Täby FC (B) - IK Frej Täby (B) Skarpängskolan A
2016-01-16 09:45 150356080 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-01-17 09:00 150356079 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK (A) Björkebyhallen
2016-01-17 14:15 150356078 Bro IK - Stäkets IF Bro Sporthall
2016-01-23 09:45 150356081 IK Frej Täby (B) - Täby FC (A) Vikingavallen
2016-01-23 11:15 150356082 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2016-01-24 08:45 150356084 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK Viksjö Sporthall
2016-01-24 09:00 150356086 Silverdals IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2016-01-24 09:45 150356087 Stäkets IF - Vallentuna IBK (A) Kallhälls sporthall
2016-01-24 10:15 150356083 Kungsängens IF - Åkersberga IBF (A) Ekhammarshallen
2016-01-30 18:00 150356091 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2016-02-06 09:15 150356089 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby (B) Åkersberga Sporthall A
2016-02-06 10:00 150356090 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2016-02-06 12:15 150356096 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2016-02-06 12:45 150356093 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF Kallhälls sporthall
2016-02-07 14:15 150356092 Bro IK - Kungsängens IF Bro Sporthall
2016-02-13 09:45 150356097 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2016-02-13 10:00 150356098 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK Åkersberga Sporthall A
2016-02-13 11:15 150356099 Täby FC (A) - Bro IK Skarpängskolan A
2016-02-13 12:00 150356100 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2016-02-14 08:15 150356103 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (B) Silverdalshallen
2016-02-14 09:00 150356101 Kungsängens IF - Vallentuna IBK (A) Ekhammarshallen
2016-02-14 10:00 150356104 Stäkets IF - Töjnan IBK (A) Jakobsbergs Sporthall
2016-03-12 09:00 150356105 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby (B) Hässelbyhallen
2016-03-12 09:00 150356108 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2016-03-12 12:30 150356110 Vaxholms IBF (B) - Jakobsbergs IBF Vaxholm innebandyhallen
2016-03-13 08:00 150356107 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
2016-03-13 09:15 150356112 Stäkets IF - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2016-03-13 16:15 150356106 Bro IK - Åkersberga IBF (A) Bro Sporthall
2016-03-19 09:00 150356113 IK Frej Täby (B) - Bro IK Vikingavallen
2016-03-19 09:00 150356114 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2016-03-19 10:00 150356115 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 11:15 150356117 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan A
2016-03-20 08:45 150356119 Jakobsbergs IBF - Stäkets IF Viksjö Sporthall
2016-03-20 11:15 150356118 Kungsängens IF - Töjnan IBK (A) Ekhammarshallen
2016-04-02 12:15 150356122 Vallentuna IBK (A) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2016-04-02 12:15 150356124 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-04-02 12:15 150356125 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-03 09:00 150356126 Stäkets IF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2016-04-03 09:00 150356127 Silverdals IF (A) - Kungsängens IF Silverdalshallen
2016-04-03 09:45 150356121 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby (B) Björkebyhallen
2016-04-05 18:30 150356132 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Helenelundshallen
2016-04-09 09:00 150356129 IK Frej Täby (B) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen
2016-04-09 09:45 150356131 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF (B) Hässelbyhallen
2016-04-09 09:45 150356134 Täby FC (A) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan A
2016-04-09 10:45 150356133 Åkersberga IBF (B) - Stäkets IF Åkersberga Sporthall A
2016-04-10 09:00 150356136 Kungsängens IF - Jakobsbergs IBF Ekhammarshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 10:30 150357001 Grimsta AIK - Ängby IF (A) Väsby skolan
2015-10-03 10:30 150357005 Rosersbergs IK - Råsunda IS (B) Rosershallen
2015-10-03 10:45 150357006 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-03 12:15 150357004 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby (A) Bodals Bollhall
2015-10-03 12:15 150357007 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Vaxholm innebandyhallen
2015-10-04 13:30 150357008 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Hackstahallen
2015-10-04 14:30 150357003 Danderyds SK - Enebybergs IF Mörbyhallen
2015-10-10 09:00 150357011 IK Frej Täby (A) - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen
2015-10-10 09:00 150357015 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2015-10-10 10:00 150357016 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2015-10-10 10:45 150357014 Åkersberga IBF (D) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2015-10-10 15:00 150357009 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2015-10-11 09:00 150357012 Råsunda IS (B) - Danderyds SK Ulriksdalshallen
2015-10-11 10:15 150357013 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Prästängshallen
2015-10-11 13:30 150357010 Enebybergs IF - Grimsta AIK Mörbyhallen
2015-10-24 09:45 150357019 Grimsta AIK - Råsunda IS (B) Väsby skolan
2015-10-24 10:15 150357020 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2015-10-24 10:30 150357018 Ängby IF (A) - Enebybergs IF Stora Mossen 1
2015-10-24 10:30 150357023 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (C) Rosershallen
2015-10-24 11:30 150357024 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-10-24 13:00 150357022 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (D) Bodals Bollhall
2015-10-25 14:30 150357021 Danderyds SK - Åkersberga IBF (D) Mörbyhallen
2015-11-07 09:15 150357032 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-07 10:30 150357031 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Vaxholm innebandyhallen
2015-11-07 10:45 150357030 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Åkersberga Sporthall A
2015-11-07 11:15 150357029 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2015-11-07 11:30 150357028 Åkersberga IBF (D) - Grimsta AIK Åkersberga Sporthall A
2015-11-08 09:45 150357027 Råsunda IS (B) - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2015-11-08 13:00 150357025 Enebybergs IF - Täby FC (C) Mörbyhallen
2015-11-14 09:00 150357033 Täby FC (C) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-11-14 09:00 150357037 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2015-11-14 09:45 150357036 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2015-11-14 09:45 150357038 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2015-11-14 11:30 150357040 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rosersbergs IK Bodals Bollhall
2015-11-15 14:30 150357039 Danderyds SK - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2015-11-15 18:00 150357034 Enebybergs IF - Råsunda IS (B) Danderyds Gymnasium
2015-11-28 10:30 150357046 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 10:30 150357047 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (B) Rosershallen
2015-11-28 10:45 150357043 Åkersberga IBF (D) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2015-11-28 12:15 150357048 IBF Offensiv Lidingö (B) - Danderyds SK Bodals Bollhall
2015-11-29 09:30 150357042 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby (A) Prästängshallen
2015-11-29 10:30 150357041 Råsunda IS (B) - Täby FC (C) Ulriksdalshallen
2015-11-29 15:00 150357045 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
2015-12-05 09:00 150357049 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2015-12-05 09:30 150357055 Grimsta AIK - IBF Offensiv Lidingö (B) Väsby skolan
2015-12-05 09:45 150357051 IK Frej Täby (A) - Täby FC (D) Vikingavallen
2015-12-05 09:45 150357054 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2015-12-05 09:45 150357056 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2015-12-06 09:00 150357050 Råsunda IS (B) - Åkersberga IBF (D) Ulriksdalshallen
2015-12-06 18:00 150357052 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (C) Danderyds Gymnasium
2015-12-12 09:00 150357064 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK Hammarbackens Sporthall
2015-12-12 10:45 150357057 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 11:15 150357058 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Skarpängskolan A
2015-12-12 11:30 150357059 Åkersberga IBF (C) - Råsunda IS (B) Åkersberga Sporthall A
2015-12-12 11:45 150357060 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (A) Vaxholm innebandyhallen
2015-12-12 12:00 150357061 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-12-12 12:15 150357063 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
2016-01-09 09:45 150357069 IK Frej Täby (A) - Rosersbergs IK Vikingavallen
2016-01-09 10:30 150357065 Täby FC (C) - Täby FC (D) Skarpängskolan A
2016-01-09 10:45 150357066 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2016-01-10 09:00 150357072 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (B) Stora Mossen 1
2016-01-10 09:30 150357067 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2016-01-10 09:45 150357068 Råsunda IS (B) - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-01-10 13:45 150357070 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Mörbyhallen
2016-01-16 09:00 150357079 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2016-01-16 09:30 150357076 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2016-01-16 10:15 150357073 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2016-01-16 11:30 150357074 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Vaxholm innebandyhallen
2016-01-16 11:30 150357077 IBF Offensiv Lidingö (B) - Råsunda IS (B) Bodals Bollhall
2016-01-17 09:45 150357075 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Silverdalshallen
2016-01-17 14:30 150357078 Danderyds SK - IK Frej Täby (A) Mörbyhallen
2016-01-23 09:00 150357087 IK Frej Täby (A) - Grimsta AIK Vikingavallen
2016-01-23 10:30 150357082 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 11:15 150357084 Åkersberga IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
2016-01-23 12:00 150357081 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan A
2016-01-23 12:45 150357083 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2016-01-24 09:00 150357085 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK Prästängshallen
2016-01-24 09:45 150357086 Råsunda IS (B) - Vallentuna IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-02-06 09:00 150357094 Grimsta AIK - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2016-02-06 09:00 150357095 Ängby IF (A) - IK Frej Täby (A) Stora Mossen 1
2016-02-06 09:30 150357090 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (A) Rosershallen
2016-02-06 09:45 150357093 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Hammarbackens Sporthall
2016-02-06 10:45 150357089 Töjnan IBK (B) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-06 12:15 150357091 IBF Offensiv Lidingö (B) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2016-02-07 15:15 150357092 Danderyds SK - Täby FC (D) Mörbyhallen
2016-02-13 09:00 150357104 IK Frej Täby (A) - Enebybergs IF Vikingavallen
2016-02-13 10:45 150357098 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-13 10:45 150357100 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2016-02-13 12:30 150357099 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK Vaxholm innebandyhallen
2016-02-13 12:45 150357097 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2016-02-13 13:30 150357101 Täby FC (D) - Grimsta AIK Skarpängskolan A
2016-02-21 18:00 150357102 Sigtuna IF IBK - Ängby IF (A) Prästängshallen
2016-02-20 09:00 150357108 Grimsta AIK - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2016-03-12 09:00 150357112 IK Frej Täby (A) - Råsunda IS (B) Vikingavallen
2016-03-12 09:45 150357107 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2016-03-12 09:45 150357109 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2016-03-12 11:30 150357105 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2016-03-13 14:30 150357106 Danderyds SK - Rosersbergs IK Mörbyhallen
2016-03-13 15:15 150357111 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
2016-03-19 09:00 150357116 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF (A) Vaxholm innebandyhallen
2016-03-19 10:30 150357113 Täby FC (C) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2016-03-19 10:45 150357119 Åkersberga IBF (D) - IK Frej Täby (A) Åkersberga Sporthall A
2016-03-19 11:00 150357114 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2016-03-19 12:00 150357118 Täby FC (D) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2016-03-19 14:00 150357115 Rosersbergs IK - Grimsta AIK Rosershallen
2016-03-20 09:30 150357120 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS (B) Prästängshallen
2016-04-02 09:00 150357123 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
2016-04-02 09:00 150357126 IK Frej Täby (A) - Åkersberga IBF (C) Vikingavallen
2016-04-02 10:00 150357122 Grimsta AIK - Danderyds SK Väsby skolan
2016-04-02 11:30 150357121 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
2016-04-03 09:00 150357127 Råsunda IS (B) - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2016-04-03 09:30 150357128 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (D) Prästängshallen
2016-04-03 13:00 150357125 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2016-04-09 09:30 150357132 Rosersbergs IK - Enebybergs IF Rosershallen
2016-04-09 10:30 150357129 Täby FC (C) - Grimsta AIK Skarpängskolan A
2016-04-09 10:45 150357133 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-09 11:15 150357136 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan A
2016-04-09 11:30 150357135 Åkersberga IBF (C) - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2016-04-09 12:15 150357134 Vaxholms IBF (A) - Råsunda IS (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-04-10 13:00 150357130 Danderyds SK - Ängby IF (A) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150358004 Rotebro IS IBK (A) - Ängby IF (B)
2015-10-03 10:30 150358003 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (A) Strandhallen - Tyresö
2015-10-03 13:45 150358002 Djurgårdens IF IBS (B) - Älvsjö AIK (A) Gärdeshallen
2015-10-04 09:00 150358007 Silverdals IF (B) - Mariebergs SK (A) Silverdalshallen
2015-10-04 12:15 150358008 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (C) Stenhamra Bollhall
2015-10-15 17:05 150358006 Råsunda IS (A) - Mariebergs SK (B) Ulriksdalshallen
150358013 Mariebergs SK (B) - Rotebro IS IBK (A)
2015-10-10 13:00 150358014 Mariebergs SK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Gärdeshallen
2015-10-11 13:00 150358016 Ekerö IK (A) - Silverdals IF (B) Stenhamra Bollhall
2015-11-01 15:15 150358015 Ekerö IK (C) - Råsunda IS (A) Tappströms Bollhall
2015-11-21 09:00 150358011 Ängby IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Stora Mossen 2
2015-11-22 10:30 150358010 Örby IS (A) - Norrtulls SK (B) Bandhagshallen
150358022 Rotebro IS IBK (A) - Ekerö IK (C)
2015-10-19 18:00 150358020 Djurgårdens IF IBS (B) - Mariebergs SK (B) Gärdeshallen
2015-10-24 09:45 150358017 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK (A) Stora Mossen 1
2015-10-24 12:15 150358023 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (A) Bodals Bollhall
2015-10-25 09:00 150358024 Råsunda IS (A) - Silverdals IF (B) Ulriksdalshallen
2015-11-21 11:15 150358021 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
150358031 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK (A)
2015-11-07 09:45 150358026 Ängby IF (B) - Älvsjö AIK (A) Stora Mossen 1
2015-11-07 11:30 150358025 Örby IS (A) - Bromma KFUK-KFUM Kärrtorpshallen
2015-11-07 13:00 150358028 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK (B) Gärdeshallen
2015-11-08 10:30 150358032 Råsunda IS (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ulriksdalshallen
2015-11-08 13:45 150358030 Ekerö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stenhamra Bollhall
2015-11-08 14:30 150358029 Ekerö IK (C) - Djurgårdens IF IBS (B) Stenhamra Bollhall
2015-11-14 09:00 150358033 Bromma KFUK-KFUM - Ängby IF (B) Stora Mossen 1
2015-11-14 12:15 150358037 Norrtulls SK (B) - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2015-11-14 15:00 150358035 Älvsjö AIK (A) - Mariebergs SK (B) Västertorpshallen Lilla
2015-11-14 15:30 150358038 Djurgårdens IF IBS (B) - Silverdals IF (B) Gärdeshallen
2015-11-15 09:45 150358039 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Råsunda IS (A) Strandhallen - Tyresö
2015-12-05 10:45 150358040 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 12:00 150358048 Rotebro IS IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-11-28 13:00 150358043 Mariebergs SK (A) - Örby IS (A) Gärdeshallen
2015-11-28 13:45 150358042 Mariebergs SK (B) - Ängby IF (B) Gärdeshallen
2015-11-28 14:45 150358047 IBF Offensiv Lidingö (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Bodals Bollhall
2015-11-29 09:45 150358046 Råsunda IS (A) - Norrtulls SK (B) Ulriksdalshallen
2015-11-29 12:15 150358044 Ekerö IK (C) - Älvsjö AIK (A) Stenhamra Bollhall
2015-12-05 09:00 150358051 Ängby IF (B) - Ekerö IK (C) Stora Mossen 1
2015-12-05 10:30 150358049 Bromma KFUK-KFUM - Mariebergs SK (B) Stora Mossen 1
2015-12-05 11:30 150358052 Örby IS (A) - Ekerö IK (A) Bandhagshallen
2015-12-05 13:00 150358055 Norrtulls SK (B) - Rotebro IS IBK (A) Engelbrektshallen
2015-12-05 15:00 150358053 Älvsjö AIK (A) - Silverdals IF (B) Västertorpshallen Lilla
2015-12-05 15:45 150358056 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Gärdeshallen
2015-12-12 11:30 150358062 IBF Offensiv Lidingö (A) - Älvsjö AIK (A) Bodals Bollhall
2015-12-12 12:15 150358057 Mariebergs SK (A) - Bromma KFUK-KFUM Gärdeshallen
2015-12-13 09:45 150358060 Silverdals IF (B) - Ängby IF (B) Silverdalshallen
2015-12-13 09:45 150358061 Råsunda IS (A) - Örby IS (A) Ulriksdalshallen
2015-12-13 13:00 150358058 Ekerö IK (C) - Mariebergs SK (B) Stenhamra Bollhall
2016-02-20 12:15 150358064 Djurgårdens IF IBS (B) - Norrtulls SK (B) Engelbrektshallen
2016-01-09 11:15 150358065 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK (C) Stora Mossen 1
2016-01-09 11:30 150358070 Örby IS (A) - Rotebro IS IBK (A) Bandhagshallen
2016-01-09 12:00 150358069 Ängby IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2016-01-09 13:00 150358066 Mariebergs SK (A) - Ekerö IK (A) Gärdeshallen
2016-01-09 13:45 150358067 Mariebergs SK (B) - Silverdals IF (B) Gärdeshallen
2016-01-09 16:30 150358071 Älvsjö AIK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-01-16 09:45 150358078 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ängby IF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-01-16 12:15 150358076 IBF Offensiv Lidingö (A) - Mariebergs SK (B) Bodals Bollhall
2016-01-16 12:45 150358080 Norrtulls SK (B) - Älvsjö AIK (A) Gärdeshallen
2016-01-17 09:00 150358074 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (C) Silverdalshallen
2016-01-17 09:00 150358075 Råsunda IS (A) - Mariebergs SK (A) Ulriksdalshallen
2016-01-17 12:45 150358073 Ekerö IK (A) - Bromma KFUK-KFUM Stenhamra Bollhall
2016-01-17 13:00 150358079 Djurgårdens IF IBS (B) - Örby IS (A) Gärdeshallen
2016-01-23 10:30 150358081 Bromma KFUK-KFUM - Silverdals IF (B) Stora Mossen 1
2016-01-23 11:15 150358087 Ängby IF (B) - Norrtulls SK (B) Stora Mossen 1
2016-01-23 12:15 150358084 Mariebergs SK (A) - Rotebro IS IBK (A) Gärdeshallen
2016-01-23 13:00 150358085 Mariebergs SK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Gärdeshallen
2016-01-24 12:15 150358082 Ekerö IK (A) - Råsunda IS (A) Stenhamra Bollhall
2016-01-24 13:00 150358083 Ekerö IK (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Stenhamra Bollhall
2016-02-06 09:00 150358092 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ekerö IK (C) Strandhallen - Tyresö
2016-02-06 11:30 150358090 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2016-02-06 12:15 150358091 Rotebro IS IBK (A) - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-02-06 12:15 150358094 Norrtulls SK (B) - Mariebergs SK (B) Engelbrektshallen
2016-02-06 15:00 150358096 Älvsjö AIK (A) - Örby IS (A) Västertorpshallen Lilla
2016-02-06 18:15 150358093 Djurgårdens IF IBS (B) - Mariebergs SK (A) Gärdeshallen
2016-02-07 09:45 150358089 Råsunda IS (A) - Bromma KFUK-KFUM Ulriksdalshallen
2016-02-13 10:30 150358097 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2016-02-13 11:15 150358104 Ängby IF (B) - Örby IS (A) Stora Mossen 1
2016-02-14 09:00 150358098 Råsunda IS (A) - Rotebro IS IBK (A) Ulriksdalshallen
2016-02-14 09:00 150358099 Silverdals IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Silverdalshallen
2016-02-14 12:15 150358101 Ekerö IK (C) - Norrtulls SK (B) Stenhamra Bollhall
2016-02-14 16:45 150358100 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Stenhamra Bollhall
150358107 Djurgårdens IF IBS (B) - Råsunda IS (A) Gärdeshallen
2016-03-12 09:00 150358110 Älvsjö AIK (A) - Mariebergs SK (A) Sätrahallen
2016-03-12 09:45 150358106 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Bollmorahallen
2016-03-12 11:30 150358111 Örby IS (A) - Mariebergs SK (B) Bandhagshallen
2016-03-12 12:45 150358108 Norrtulls SK (B) - Silverdals IF (B) Gärdeshallen
2016-03-12 14:00 150358105 Rotebro IS IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-03-19 09:30 150358114 Rotebro IS IBK (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Sollentuna sim och sporthall
2016-03-19 11:45 150358115 IBF Offensiv Lidingö (A) - Norrtulls SK (B) Bodals Bollhall
2016-03-19 13:00 150358119 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (B) Gärdeshallen
2016-03-20 12:00 150358118 Ekerö IK (C) - Örby IS (A) Stenhamra Bollhall
2016-03-20 12:45 150358117 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK (A) Stenhamra Bollhall
2016-03-20 14:30 150358113 Bromma KFUK-KFUM - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stora Mossen 1
2016-01-10 13:15 150358121 Djurgårdens IF IBS (B) - Bromma KFUK-KFUM Eriksdalshallen
2016-04-02 09:45 150358126 Ängby IF (B) - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2016-04-02 11:30 150358125 Örby IS (A) - Silverdals IF (B) Bandhagshallen
2016-04-02 13:45 150358124 Älvsjö AIK (A) - Råsunda IS (A) Sätrahallen
2016-04-02 13:45 150358128 Mariebergs SK (B) - Mariebergs SK (A) Gärdeshallen
2016-04-02 15:15 150358122 Norrtulls SK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Engelbrektshallen
2016-04-09 10:00 150358131 Rotebro IS IBK (A) - Älvsjö AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-04-09 10:30 150358129 Bromma KFUK-KFUM - Norrtulls SK (B) Stora Mossen 1
2016-04-09 12:15 150358132 IBF Offensiv Lidingö (A) - Örby IS (A) Bodals Bollhall
2016-04-10 09:00 150358133 Råsunda IS (A) - Ängby IF (B) Ulriksdalshallen
2016-04-10 12:15 150358136 Ekerö IK (C) - Mariebergs SK (A) Stenhamra Bollhall
2016-04-10 13:00 150358135 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B) Stenhamra Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:45 150359007 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK Vendelsömalmshallen
2015-10-03 10:30 150359005 Huddinge IBS (B) - Norrtulls SK (A) Flemingsbergshallen
2015-10-03 10:30 150359008 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (A) Vendelsömalmshallen
2015-10-03 12:15 150359003 Mariebergs SK (C) - Segeltorps IF Gärdeshallen
2015-10-04 11:00 150359004 Enskededalens IBK - Salems IF (A) Gubbängshallen
2015-10-04 16:45 150359002 Ekerö IK (B) - Farsta IBK Stenhamra Bollhall
2015-10-10 09:45 150359016 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Vendelsömalmshallen
2015-10-10 10:00 150359011 Salems IF (A) - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2015-10-10 10:00 150359014 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2015-10-10 10:30 150359015 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Flemingsbergshallen
2015-10-10 12:15 150359012 Norrtulls SK (A) - Mariebergs SK (C) Engelbrektshallen
2015-10-24 09:00 150359024 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (A) Strandhallen - Tyresö
2015-10-24 09:30 150359017 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) Farstahallen 1
2015-10-24 09:45 150359023 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (B) Flemingsbergshallen
2015-10-25 09:00 150359022 Enskededalens IBK - Huddinge IBS (A) Gubbängshallen
2015-11-21 15:00 150359021 Mariebergs SK (C) - Nynäshamns IBK Liljeholmshallen 1
2015-11-07 09:45 150359031 Vendelsö IK (A) - Enskededalens IBK Vendelsömalmshallen
2015-11-07 09:45 150359032 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2015-11-07 10:15 150359026 Salems IF (A) - Farsta IBK Skogsängshallen
2015-11-07 10:30 150359025 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B) Flemingsbergshallen
2015-11-07 11:15 150359029 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK (B) Flemingsbergshallen
2015-11-07 11:15 150359030 Vendelsö IK (B) - Mariebergs SK (C) Vendelsömalmshallen
2015-11-14 09:00 150359034 Segeltorps IF - Norrtulls SK (A) Flemingsbergshallen
2015-11-14 12:15 150359039 Mariebergs SK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Gärdeshallen
2015-11-14 13:00 150359033 FBI Tullinge (B) - Salems IF (A) Rikstenshallen
2015-11-15 09:45 150359040 Enskededalens IBK - Huddinge IBS (B) Gubbängshallen
2015-11-15 13:00 150359038 Ekerö IK (B) - Vendelsö IK (A) Stenhamra Bollhall
2015-11-28 11:45 150359043 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF Kvarnängshallen
2015-11-28 12:15 150359041 Norrtulls SK (A) - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2015-11-28 12:45 150359044 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK Flemingsbergshallen
2015-11-29 09:00 150359048 Enskededalens IBK - Mariebergs SK (C) Gubbängshallen
2015-11-29 09:15 150359047 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK (B) Tomtbergahallen
2015-12-05 09:00 150359052 Segeltorps IF - Vendelsö IK (B) Flemingsbergshallen
2015-12-05 10:30 150359051 Salems IF (A) - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2015-12-05 11:00 150359053 Farsta IBK - Vendelsö IK (A) Farstahallen 3
2015-12-05 12:15 150359050 Norrtulls SK (A) - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
2015-12-06 12:15 150359056 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK (C) Stenhamra Bollhall
2015-12-12 08:45 150359062 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK Flemingsbergshallen
2015-12-12 09:45 150359059 Vendelsö IK (B) - Norrtulls SK (A) Vendelsömalmshallen
2015-12-12 10:00 150359057 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2015-12-12 10:30 150359061 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2015-12-12 11:15 150359060 Vendelsö IK (A) - Salems IF (A) Vendelsömalmshallen
2016-01-09 09:45 150359069 Salems IF (A) - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2016-01-09 10:00 150359071 Farsta IBK - Mariebergs SK (C) Farstahallen 3
2016-01-09 10:45 150359066 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) Kvarnängshallen
2016-01-09 12:15 150359068 Norrtulls SK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Engelbrektshallen
2016-01-09 13:45 150359065 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Rikstenshallen
2016-02-06 13:45 150359070 Segeltorps IF - Enskededalens IBK Bandhagshallen
2016-01-16 10:00 150359073 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) Vendelsömalmshallen
2016-01-16 10:30 150359075 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2016-01-16 10:45 150359074 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS (A) Vendelsömalmshallen
2016-01-16 12:00 150359078 Mariebergs SK (C) - Salems IF (A) Gärdeshallen
2016-01-17 09:00 150359077 Enskededalens IBK - Norrtulls SK (A) Gubbängshallen
2016-01-17 12:00 150359079 Ekerö IK (B) - Segeltorps IF Stenhamra Bollhall
2016-01-23 09:45 150359082 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Vendelsömalmshallen
2016-01-23 09:45 150359083 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Flemingsbergshallen
2016-01-23 10:00 150359084 Nynäshamns IBK - Enskededalens IBK Kvarnängshallen
2016-01-23 13:45 150359081 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (A) Rikstenshallen
2016-01-23 14:30 150359086 Norrtulls SK (A) - Ekerö IK (B) Engelbrektshallen
2016-02-06 09:00 150359090 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A) Flemingsbergshallen
2016-02-06 09:45 150359089 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2016-02-06 12:00 150359092 Mariebergs SK (C) - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2016-02-07 11:00 150359091 Enskededalens IBK - Vendelsö IK (B) Gubbängshallen
2016-02-07 12:00 150359093 Ekerö IK (B) - Nynäshamns IBK Stenhamra Bollhall
2016-02-07 12:00 150359096 Farsta IBK - Segeltorps IF Farstahallen 3
2016-02-13 09:45 150359099 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (C) Vendelsömalmshallen
2016-02-13 10:30 150359098 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Enskededalens IBK Strandhallen - Tyresö
2016-02-13 10:30 150359100 Vendelsö IK (B) - Ekerö IK (B) Vendelsömalmshallen
2016-02-13 10:30 150359104 Salems IF (A) - Segeltorps IF Skogsängshallen
2016-02-13 13:45 150359097 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Rikstenshallen
2016-02-13 15:45 150359103 Norrtulls SK (A) - Farsta IBK Gärdeshallen
2016-03-12 09:15 150359110 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 1
2016-03-12 10:00 150359112 Salems IF (A) - Norrtulls SK (A) Skogsängshallen
2016-03-12 12:00 150359106 Mariebergs SK (C) - Huddinge IBS (B) Gärdeshallen
2016-03-13 09:45 150359105 Enskededalens IBK - FBI Tullinge (B) Gubbängshallen
2016-03-13 12:15 150359107 Ekerö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Stenhamra Bollhall
2016-03-19 10:00 150359119 Nynäshamns IBK - Salems IF (A) Kvarnängshallen
2016-03-19 13:45 150359113 FBI Tullinge (B) - Mariebergs SK (C) Rikstenshallen
2016-03-19 15:45 150359117 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK Vendelsömalmshallen
2016-03-20 10:00 150359118 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Flemingsbergshallen
2016-03-20 10:30 150359114 Enskededalens IBK - Ekerö IK (B) Gubbängshallen
150359124 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Farstahallen 3
2016-04-02 10:45 150359126 Salems IF (A) - Vendelsö IK (B) Skogsängshallen
2016-04-02 11:00 150359125 Segeltorps IF - Vendelsö IK (A) Flemingsbergshallen
2016-04-02 14:30 150359127 Norrtulls SK (A) - Huddinge IBS (A) Engelbrektshallen
2016-04-03 13:00 150359121 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (B) Stenhamra Bollhall
2016-04-09 09:45 150359133 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-04-09 09:45 150359134 Vendelsö IK (A) - Norrtulls SK (A) Vendelsömalmshallen
2016-04-09 09:45 150359136 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2016-04-09 10:30 150359132 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF Flemingsbergshallen
2016-04-09 11:30 150359131 Enskededalens IBK - Farsta IBK Farstahallen 3
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:45 150360003 Huddinge IBS (C) - Stureby SK Flemingsbergshallen
2015-10-03 10:00 150360006 Salems IF (B) - Älta IF Skogsängshallen
2015-10-03 10:15 150360004 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK Högdalshallen
2015-10-03 11:15 150360008 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Vendelsö IK (C) Strandhallen - Tyresö
2015-10-03 15:45 150360007 Sickla IF - Västerhaninge IBK Järla Sporthall
2015-10-04 11:00 150360005 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK Fisksätra sporthall
2015-10-18 11:10 150360002 Vendelsö IK (D) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2015-10-10 09:00 150360015 Vendelsö IK (C) - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2015-10-10 10:00 150360016 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2015-10-10 12:00 150360010 Stureby SK - FBI Tullinge (A) Bandhagshallen
2015-10-10 13:00 150360014 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Ribby Sporthall
2015-10-11 09:00 150360012 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2015-10-11 09:30 150360011 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK (D) Skogåshallen
2015-10-11 12:15 150360013 Älta IF - Högdalens AIS Stavsborgshallen
2015-10-24 09:00 150360020 Vendelsö IK (D) - Älta IF Torvalla Träningshall
2015-10-24 09:15 150360024 Salems IF (B) - Sickla IF Skogsängshallen
2015-10-24 10:30 150360021 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Flemingsbergshallen
2015-10-24 12:45 150360017 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2015-10-24 14:30 150360019 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Rikstenshallen
2015-10-25 09:45 150360023 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Ormingehallen
2015-10-25 10:30 150360022 Högdalens AIS - Vendelsö IK (C) Gubbängshallen
2015-11-07 09:00 150360026 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Skogåshallen
2015-11-07 10:30 150360029 Vendelsö IK (C) - Vendelsö IK (D) Vendelsömalmshallen
2015-11-07 10:30 150360030 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2015-11-07 11:45 150360032 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
2015-11-07 12:15 150360025 Stureby SK - Djurö-Vindö IF Kärrtorpshallen
2015-11-07 13:00 150360028 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Ribby Sporthall
2015-11-07 13:30 150360031 Sickla IF - Högdalens AIS Järla Sporthall
2015-11-14 09:00 150360038 Vendelsö IK (D) - Sickla IF Vendelsömalmshallen
2015-11-14 10:30 150360039 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B) Tomtbergahallen
2015-11-14 11:15 150360035 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
2015-11-14 11:15 150360040 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK Bandhagshallen
2015-11-14 12:00 150360033 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK Djurö Sporthall
2015-11-14 12:45 150360034 Stureby SK - Sköndals IK Bandhagshallen
2015-11-14 13:45 150360037 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Rikstenshallen
2015-11-28 09:00 150360047 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (D) Myrsjöskolan
2015-11-28 09:45 150360044 Vendelsö IK (C) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2015-11-28 13:00 150360043 Västerhaninge IBK - Stureby SK Ribby Sporthall
2015-11-29 10:30 150360048 Högdalens AIS - Huddinge IBS (C) Gubbängshallen
2015-11-29 10:45 150360041 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2015-11-29 11:00 150360046 Salems IF (B) - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
2015-11-29 12:15 150360042 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Stavsborgshallen
2015-12-05 09:45 150360056 Vendelsö IK (D) - Huddinge IBS (C) Vendelsömalmshallen
2015-12-05 10:00 150360051 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK (C) Skogåshallen
2015-12-05 11:15 150360053 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2015-12-05 12:00 150360049 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2015-12-05 12:15 150360052 Stureby SK - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Bandhagshallen
2015-12-05 13:45 150360055 FBI Tullinge (A) - Högdalens AIS Rikstenshallen
2015-12-06 12:00 150360050 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Sköndalshallen
2015-12-12 09:00 150360064 Vendelsö IK (D) - FBI Tullinge (A) Vendelsömalmshallen
2015-12-12 09:45 150360059 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2015-12-12 10:30 150360058 Vendelsö IK (C) - Älta IF Vendelsömalmshallen
2015-12-12 10:45 150360061 Salems IF (B) - Stureby SK Skogsängshallen
2015-12-12 13:00 150360057 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Ribby Sporthall
2015-12-12 13:30 150360060 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK Järla Sporthall
2015-12-13 09:00 150360062 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Ormingehallen
2016-01-09 09:15 150360066 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Torvalla Träningshall
2016-01-09 10:15 150360069 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK Skogåshallen
2016-01-09 11:15 150360071 Tungelsta IF - Huddinge IBS (C) Tungelsta Sporthall
2016-01-09 12:00 150360065 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK (C) Djurö Sporthall
2016-01-09 12:15 150360070 Stureby SK - Högdalens AIS Bandhagshallen
2016-01-10 09:45 150360068 Sköndals IK - Salems IF (B) Sköndalshallen
2016-01-10 12:15 150360067 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2016-01-16 09:15 150360079 Vendelsö IK (D) - Stureby SK Vendelsömalmshallen
2016-01-16 10:00 150360075 Salems IF (B) - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2016-01-16 11:15 150360073 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
2016-01-16 11:15 150360077 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2016-01-16 16:45 150360074 Sickla IF - Vendelsö IK (C) Järla Sporthall
2016-01-17 08:30 150360080 FBI Tullinge (A) - Tungelsta IF Tullingehallen
2016-01-17 09:00 150360076 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Ormingehallen
2016-01-17 09:00 150360078 Huddinge IBS (C) - Skogås/Trångsunds IBK Flemingsbergshallen
2016-01-23 09:00 150360087 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
2016-01-23 10:30 150360083 Vendelsö IK (C) - Nacka Wallenstam IBK Vendelsömalmshallen
2016-01-23 12:45 150360081 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Djurö Sporthall
2016-01-23 13:00 150360084 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS Ribby Sporthall
2016-01-24 09:45 150360082 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-01-24 09:45 150360086 Sköndals IK - Vendelsö IK (D) Sköndalshallen
2016-01-24 12:15 150360085 Älta IF - Huddinge IBS (C) Stavsborgshallen
2016-02-06 09:45 150360092 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (C) Flemingsbergshallen
2016-02-06 09:45 150360093 Vendelsö IK (D) - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2016-02-06 10:00 150360089 Salems IF (B) - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
2016-02-06 11:15 150360096 Tungelsta IF - Stureby SK Tungelsta Sporthall
2016-02-06 11:30 150360091 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Bandhagshallen
2016-02-06 13:00 150360094 FBI Tullinge (A) - Älta IF Rikstenshallen
2016-02-07 09:00 150360090 Nacka Wallenstam IBK - Sickla IF Ormingehallen
2016-02-13 09:15 150360104 Skogås/Trångsunds IBK - Stureby SK Skogåshallen
2016-02-13 09:45 150360098 Salems IF (B) - Högdalens AIS Skogsängshallen
2016-02-13 09:45 150360100 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Vendelsö IK (D) Strandhallen - Tyresö
2016-02-13 11:15 150360101 Vendelsö IK (C) - FBI Tullinge (A) Vendelsömalmshallen
2016-02-13 12:00 150360097 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK Djurö Sporthall
2016-02-13 13:30 150360099 Sickla IF - Huddinge IBS (C) Järla Sporthall
2016-02-14 09:00 150360103 Sköndals IK - Tungelsta IF Sköndalshallen
2016-03-12 09:00 150360107 Vendelsö IK (D) - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2016-03-12 09:15 150360112 Skogås/Trångsunds IBK - Sköndals IK Skogåshallen
2016-03-12 10:00 150360106 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2016-03-12 11:15 150360110 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
2016-03-12 12:15 150360111 Stureby SK - Älta IF Bandhagshallen
2016-03-12 13:00 150360105 Högdalens AIS - Djurö-Vindö IF Bandhagshallen
2016-03-12 13:00 150360108 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Rikstenshallen
2016-03-19 09:00 150360115 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2016-03-19 09:00 150360117 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2016-03-19 09:45 150360118 Vendelsö IK (C) - Stureby SK Vendelsömalmshallen
2016-03-19 11:30 150360114 Högdalens AIS - Vendelsö IK (D) Bandhagshallen
2016-03-19 12:00 150360113 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2016-03-19 13:00 150360119 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK Ribby Sporthall
2016-03-20 12:15 150360120 Älta IF - Sköndals IK Stavsborgshallen
2016-04-02 09:00 150360121 Vendelsö IK (D) - Djurö-Vindö IF Vendelsömalmshallen
2016-04-02 10:45 150360126 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Skogåshallen
2016-04-02 11:15 150360124 Tungelsta IF - Salems IF (B) Tungelsta Sporthall
2016-04-02 12:15 150360125 Stureby SK - Sickla IF Bandhagshallen
2016-04-02 13:45 150360122 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (C) Rikstenshallen
2016-04-03 09:00 150360127 Sköndals IK - Vendelsö IK (C) Sköndalshallen
2016-04-03 12:15 150360128 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2016-04-09 09:00 150360132 Nacka Wallenstam IBK - Stureby SK Myrsjöskolan
2016-04-09 09:00 150360135 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2016-04-09 10:00 150360133 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
2016-04-09 10:30 150360136 Vendelsö IK (C) - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2016-04-09 11:30 150360131 Högdalens AIS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2016-04-09 12:00 150360129 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (A) Djurö Sporthall
2016-04-09 14:15 150360134 Sickla IF - Sköndals IK Järla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis