Pantamera P Blå Svår-Lätt (08-09) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150341002 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (C)
150341008 IK Frej Täby (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2016-10-01 11:00 150341010 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (A) Robin Berger, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2016-10-01 16:00 150341005 Vendelsö IK (D) - Ekerö IK (A) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-10-02 11:00 150341003 AIK IBF - Täby FC (C) Viktor Strömberg, Elias Grafström Ulriksdalshallen
2016-10-02 11:00 150341006 Ängby IF - Grimsta AIK (C) Mario Mallengren, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2016-10-02 12:45 150341001 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Tony Verho, Lars Sundlöf Engelbrektshallen
2016-10-09 14:45 150341009 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rotebro IS IBK (B) Johannes Ekenberg, Mats Järnmark Bodals Bollhall
150341017 Älvsjö AIK IBF (C) - Ängby IF
150341019 Ingarö IF (A) - IK Frej Täby (B) Ingarö Sporthall
2016-10-15 12:00 150341018 Rotebro IS IBK (B) - Vendelsö IK (A) Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-15 12:00 150341020 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Gabriel Nääs, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 13:00 150341011 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Jesper Roth, Fredrik Leander Hässelbyhallen
2016-10-15 16:00 150341012 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tim Svensson, Karl Hurtig Skarpängskolan A
2016-10-16 13:00 150341015 Grimsta AIK (C) - Huddinge IBS (B) Jan Lingemark, Lucas Edberg Väsby skolan
2016-10-16 15:30 150341014 Ekerö IK (A) - AIK IBF Paulina Thunvall, Viktor Bollvik Karlsson Tappströms Bollhall
150341024 Bromma KFUK-KFUM - Grimsta AIK (C)
150341026 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Tomtbergahallen
150341030 IK Frej Täby (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2016-10-22 08:45 150341023 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (A) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Liljeholmshallen 1
2016-10-22 12:00 150341027 Vendelsö IK (D) - Rotebro IS IBK (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Vendelsömalmshallen
2016-10-22 14:00 150341028 Ängby IF - Ingarö IF (A) Patrik Arvinder, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-10-22 14:00 150341029 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Vendelsömalmshallen
2016-10-22 15:15 150341021 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Engelbrektshallen
150341035 Älvsjö AIK IBF (C) - Bromma KFUK-KFUM
150341040 IK Frej Täby (B) - Vendelsö IK (A)
2016-10-29 11:30 150341036 Rotebro IS IBK (B) - AIK IBF Andreas Eriksson, Hektor Byfors Rotebrohallen (Nya)
2016-10-29 12:00 150341037 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS (B) Kevin Helly, Mats Andersson Ingarö Sporthall
2016-10-29 14:00 150341038 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (D) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2016-10-30 15:15 150341033 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (C) David Solbu, Fredrik Sandgren Väsby skolan
2016-10-30 15:30 150341032 Ekerö IK (A) - Täby FC (C) Stefano Bianque, Patrik Arvinder Tappströms Bollhall
2016-11-13 14:00 150341039 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Hässelbyhallen
2016-11-12 11:15 150341048 Huddinge IBS (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Daniel Kölborn, Mikael Wiklund Tomtbergahallen
2016-11-12 11:30 150341049 Vendelsö IK (D) - IK Frej Täby (B) Mats Andersson, Kent Kastell Torvalla Träningshall
2016-11-12 13:15 150341045 Älvsjö AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Felix Wursé, Björn Larsson Sätrahallen
2016-11-12 14:00 150341050 Ängby IF - Vendelsö IK (A) Patrik Arvinder, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-11-12 15:15 150341041 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK (A) Stefano Bianque, Kevin Helly Engelbrektshallen
2016-11-13 10:00 150341044 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (C) Sebastian Johansson, Patrik Arvinder Hässelbyhallen
2016-11-13 10:00 150341047 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) William Grafström, Jan Lingemark Ulriksdalshallen
2016-11-13 12:00 150341046 Bromma KFUK-KFUM - Ingarö IF (A) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Hässelbyhallen
2016-11-19 10:00 150341059 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS (B) Magnus Westerberg, Kent Kastell Vendelsömalmshallen
2016-11-19 10:15 150341054 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Joakim Nothén, Andreas Briselius Rotebrohallen (Nya)
2016-11-19 11:00 150341055 Ingarö IF (A) - Hässelby SK IBK (C) Noah Hulin, Viktoria Drinic Ingarö Sporthall
2016-11-19 12:00 150341056 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Henrik Sommerville Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 13:00 150341058 IK Frej Täby (B) - AIK IBF Tilde Levinson, Anna Skantz Vikingavallen
2016-11-19 14:00 150341051 Grimsta AIK (C) - Djurgårdens IF IBS Patrik Arvinder, Fredrik Nensén Väsby skolan
2016-11-19 14:00 150341060 Ängby IF - Vendelsö IK (D) Elliot Saffo, Mats Järnmark Stora Mossen 1
2016-11-19 14:30 150341057 IBF Offensiv Lidingö (B) - Bromma KFUK-KFUM Anders Hillebrink, Gustav Helge Bodals Bollhall
2016-11-26 10:15 150341062 Grimsta AIK (C) - Älvsjö AIK IBF (C) , Jan Lingemark Smedsgärdshallen
2016-11-26 10:30 150341065 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jakob Iskander, Ida Lagerblad Skarpängskolan A
2016-11-26 17:00 150341070 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (D) Erik Nyman, Johan Ståhl Tomtbergahallen
2016-11-27 11:00 150341068 Bromma KFUK-KFUM - Vendelsö IK (A) Joakim Nothén, Andreas Briselius Hässelbyhallen
2016-11-27 11:00 150341069 AIK IBF - Ängby IF Johan Hessing, Patrik Arvinder Ulriksdalshallen
2016-11-27 11:30 150341067 Älvsjö AIK IBF (A) - IK Frej Täby (B) Sadjad Nima, Abbe Lami Högdalshallen
2016-11-27 14:00 150341066 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Andreas Briselius, Simon Bernhardsson Hässelbyhallen
2016-11-27 14:30 150341063 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK (B) Ida Sandberg, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2016-12-03 09:00 150341078 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (A) Marina Saxon, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2016-12-03 11:00 150341074 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ekerö IK (A) Svedje Ohlson, Simon Holm Schlemowitz Strandhallen - Tyresö
2016-12-03 13:00 150341071 Älvsjö AIK IBF (C) - Djurgårdens IF IBS Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2016-12-03 14:00 150341073 Ingarö IF (A) - Grimsta AIK (C) Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Ingarö Sporthall
2016-12-03 16:00 150341076 IK Frej Täby (B) - Täby FC (C) Lucas Edberg, Mattias Thomasson Vikingavallen
2016-12-03 16:00 150341079 Vendelsö IK (D) - Bromma KFUK-KFUM Theodore Hurtig, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2016-12-03 17:00 150341077 Vendelsö IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Vendelsömalmshallen
2016-12-04 10:30 150341080 Huddinge IBS (B) - AIK IBF Thomas Gjutarenäfve, Wen-chung Tsai Tomtbergahallen
2016-12-10 12:00 150341088 Hässelby SK IBK (C) - Vendelsö IK (D) Gustav Levin, Marina Saxon Hässelbyhallen
2016-12-10 12:00 150341089 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2016-12-10 12:00 150341090 Bromma KFUK-KFUM - AIK IBF Julius Olesen, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-12-10 13:00 150341082 Älvsjö AIK IBF (C) - Ingarö IF (A) Robin Olsson, Anders Hillebrink Sätrahallen
2016-12-10 13:00 150341087 Täby FC (C) - Ängby IF Carl Kjellstrand, Tim Svensson Skarpängskolan A
2016-12-10 14:15 150341081 Djurgårdens IF IBS - Rotebro IS IBK (B) Marcus Grapne, Jonas Robertson Engelbrektshallen
2016-12-10 14:15 150341084 Grimsta AIK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Fadi Saffo, Fredrik Berglund Sonesson Väsby skolan
2016-12-10 17:00 150341085 Ekerö IK (A) - IK Frej Täby (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Mälaröhallen
2016-12-17 10:15 150341093 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älvsjö AIK IBF (C) David Berger, Axel Göthberg Bodals Bollhall
2016-12-17 11:00 150341100 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK IBF (A) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Stora Mossen 1
2016-12-17 13:00 150341091 Ingarö IF (A) - Djurgårdens IF IBS Rasmus Fernström, Henrik Sommerville Ingarö Sporthall
2016-12-17 13:15 150341098 Huddinge IBS (B) - Täby FC (C) Simon Holm Schlemowitz, Jonathan Håkansson Tomtbergahallen
2016-12-17 15:00 150341096 Ängby IF - Ekerö IK (A) Erik Nyman, Malin Holm Stora Mossen 1
2016-12-17 17:00 150341095 Vendelsö IK (A) - Grimsta AIK (C) Robin Berger, Jonas Jatko Vendelsömalmshallen
2016-12-18 11:00 150341099 AIK IBF - Hässelby SK IBK (C) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Ulriksdalshallen
2016-12-18 17:00 150341092 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 11:00 150341103 Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby (B) Jonatan Svahn, Viktor Strömberg Rotebrohallen (Nya)
2017-01-14 11:00 150341110 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) David Solbu, Zackarias Bolander Hässelbyhallen
2017-01-14 11:30 150341104 Älvsjö AIK IBF (C) - Vendelsö IK (A) Daniel Kölborn, Torbjörn Lundin Skärholmshallen
2017-01-14 12:00 150341102 Ingarö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Oscar Forstadius, Leo Bergstrand Ingarö Sporthall
2017-01-14 15:00 150341109 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Jakob Iskander, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-01-14 16:15 150341106 Grimsta AIK (C) - Vendelsö IK (D) Patrik Arvinder, Ken Johansson Väsby skolan
2017-01-14 18:15 150341101 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) William Albrecht, Mattias Thomasson Engelbrektshallen
2017-01-15 16:00 150341107 Ekerö IK (A) - Huddinge IBS (B) Mats Järnmark, Mattias Thomasson Tappströms Bollhall
2017-01-28 09:15 150341112 IK Frej Täby (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Vikingavallen
2017-01-28 13:00 150341118 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK (A) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Stora Mossen 1
2017-01-28 15:00 150341113 Vendelsö IK (A) - Ingarö IF (A) Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-01-28 18:00 150341115 Vendelsö IK (D) - Älvsjö AIK IBF (C) Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Vendelsömalmshallen
2017-01-29 10:00 150341114 Ängby IF - Rotebro IS IBK (B) Per Sundvall, Marina Saxon Hässelbyhallen
2017-01-29 11:00 150341117 AIK IBF - Grimsta AIK (C) Clara Hålling, David Norman Ulriksdalshallen
2017-01-29 13:00 150341120 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Fabian Magnell, Patrik Arvinder Hässelbyhallen
2017-03-18 10:00 150341111 IBF Offensiv Lidingö (B) - Djurgårdens IF IBS Linus Löfstedt, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-01-22 11:00 150341129 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Magnus Berg, Stefano Bianque Hässelbyhallen
2017-02-04 10:00 150341128 Grimsta AIK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Lars Reuterhagen, Per Sundvall Väsby skolan
2017-02-04 11:00 150341124 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (D) Kevin Helly, Viktoria Drinic Ingarö Sporthall
2017-02-04 12:00 150341125 Rotebro IS IBK (B) - Huddinge IBS (B) Patrik Arvinder, Fabian Magnell Rotebrohallen (Nya)
2017-02-04 13:15 150341121 Djurgårdens IF IBS - IK Frej Täby (B) Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Engelbrektshallen
2017-02-04 13:30 150341122 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vendelsö IK (A) Mats Andersson, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-02-04 15:15 150341126 Älvsjö AIK IBF (C) - AIK IBF My Källström Lyly, Heimo Lyly Sätrahallen
2017-02-05 10:00 150341123 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ängby IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-02-08 19:00 150341137 Älvsjö AIK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Stefano Bianque, Martin Zettervall Liljeholmshallen 1
2017-02-11 14:00 150341132 Ängby IF - IK Frej Täby (B) Patrik Arvinder, Fabian Magnell Stora Mossen 1
2017-02-11 14:15 150341131 Vendelsö IK (A) - Djurgårdens IF IBS Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Torvalla Träningshall
2017-02-11 17:00 150341133 Vendelsö IK (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Daniel Eklund, Tomas Jansson Vendelsömalmshallen
2017-02-11 17:00 150341139 Täby FC (C) - Grimsta AIK (C) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-02-12 10:00 150341136 Bromma KFUK-KFUM - Rotebro IS IBK (B) Fredrik Hallenberg, Stefano Bianque Hässelbyhallen
2017-02-12 12:00 150341135 AIK IBF - Ingarö IF (A) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Ulriksdalshallen
2017-02-12 13:00 150341134 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) John Awabdeh, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-02-18 10:30 150341147 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Ken Johansson, Fredrik Sandgren Rotebrohallen (Nya)
2017-02-18 10:45 150341142 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (D) Marcus Larsson, Christian Berger Torvalla Träningshall
2017-02-18 12:00 150341146 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Erik Nyman, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2017-02-18 13:00 150341150 Grimsta AIK (C) - Ekerö IK (A) Jan Lingemark, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-02-18 13:15 150341141 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF Marcus Grapne, Johan Zahn Engelbrektshallen
2017-02-18 13:15 150341148 Älvsjö AIK IBF (C) - Täby FC (C) Theodore Hurtig, Leo Odell/Johansson Sätrahallen
2017-02-18 14:00 150341145 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 14:30 150341144 IBF Offensiv Lidingö (B) - AIK IBF Viktor Bollvik Karlsson, Sebastian Zetterberg Bodals Bollhall
2017-04-01 10:00 150341143 IK Frej Täby (B) - Huddinge IBS (B) Philip Edlund, Lucas Edberg Vikingavallen
2017-03-11 10:00 150341155 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Leif Karlsson, Tommy Egman Sätrahallen
2017-03-11 12:00 150341156 Hässelby SK IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sebastian Johansson, Paulina Thunvall Hässelbyhallen
2017-03-11 13:00 150341151 Vendelsö IK (D) - Djurgårdens IF IBS Vendelsömalmshallen
2017-03-11 14:00 150341154 Bromma KFUK-KFUM - IK Frej Täby (B) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 1
2017-03-11 17:00 150341159 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Mimma Spasic, Mats Järnmark Mälaröhallen
2017-03-12 09:00 150341157 Täby FC (C) - Ingarö IF (A) Anna Skantz, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-03-12 11:00 150341153 AIK IBF - Vendelsö IK (A) Fredrik Sandgren, Sara Thalén Ulriksdalshallen
2017-03-12 12:15 150341152 Huddinge IBS (B) - Ängby IF Tomtbergahallen
2017-03-18 12:00 150341165 IK Frej Täby (B) - Hässelby SK IBK (C) Armin Shafiei, Elias Grafström Vikingavallen
2017-03-18 13:30 150341166 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (C) Patrik Arvinder, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2017-03-18 14:00 150341162 Vendelsö IK (D) - AIK IBF Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Vendelsömalmshallen
2017-03-18 14:00 150341168 Ingarö IF (A) - Ekerö IK (A) Leif Karlsson, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-03-18 15:00 150341169 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (C) Maja Olsson, Jonna Karke Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-18 16:00 150341164 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Christian Berger, Oscar Olsson Berglund Vendelsömalmshallen
2017-03-18 18:45 150341161 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Engelbrektshallen
2017-03-18 19:30 150341163 Ängby IF - Bromma KFUK-KFUM Robert Milerud, Leo Odell/Johansson Stora Mossen 1
2017-03-25 09:00 150341177 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Fredrik Nensén, Imtiaz Karim Mälaröhallen
2017-03-25 10:00 150341174 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Elliot Saffo, Tiffany Saffo Hässelbyhallen
2017-03-25 11:00 150341172 Bromma KFUK-KFUM - Huddinge IBS (B) Robert Milerud, Mats Andersson Stora Mossen 1
2017-03-25 15:00 150341173 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (D) Anders Thonberg, Felix Wursé Liljeholmshallen 1
2017-03-25 15:00 150341175 Täby FC (C) - Vendelsö IK (A) Tim Svensson, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-03-25 15:00 150341178 Grimsta AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jonatan Svahn, Fabian Magnell Väsby skolan
2017-03-26 08:45 150341180 Älvsjö AIK IBF (C) - Rotebro IS IBK (B) Erik Nyman, Stefano Bianque Västertorpshallen
2017-03-26 10:00 150341171 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Mario Mallengren, Imtiaz Karim Ulriksdalshallen
2017-04-01 16:00 150341189 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-04-02 15:00 150341187 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (C) Jan Lingemark, Lucas Edberg Väsby skolan
2017-04-02 18:00 150341190 Ingarö IF (A) - Rotebro IS IBK (B) Leif Karlsson, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-04-05 19:00 150341182 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Shabbir Ahmed, Daniel Kölborn Liljeholmshallen 1
2017-04-08 11:15 150341183 Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK (C) Kevin Helly, Marco Svenström Tomtbergahallen
2017-04-08 15:00 150341186 Vendelsö IK (A) - Ekerö IK (A) Hampus Viking, Shabbir Ahmed Vendelsömalmshallen
2017-04-08 16:00 150341184 Vendelsö IK (D) - Täby FC (C) Shabbir Ahmed, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2017-04-09 12:15 150341181 Djurgårdens IF IBS - Bromma KFUK-KFUM Fredrik Sandgren, Axel Göthberg Engelbrektshallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 14:30 150340010 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (C) Roger Nyström, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2016-10-01 15:30 150340002 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2016-10-02 10:15 150340005 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Åkersberga Sporthall A
2016-10-02 13:15 150340004 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Daniel Karlsson, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2016-10-02 14:00 150340008 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Oskar Mattsson, Enya Hasselström Skarpängskolan A
2016-11-26 10:00 150340001 IK Frej Täby - Hässelby SK IBK (B) Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Vikingavallen
2016-10-15 11:00 150340017 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (B) Madeleine Forslund, Clara Hålling Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-15 12:00 150340012 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Fredrik Leander, Jesper Roth Hässelbyhallen
2016-10-15 12:00 150340013 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Ida Nedin, Niklas Wedin Hammarbackens Sporthall
2016-10-15 15:00 150340011 Täby FC (B) - IK Frej Täby Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2016-10-16 12:15 150340019 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) Hannes Andersson, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-10-16 14:00 150340020 Vaxholms IBF - Jakobsbergs IBF Jacob Almefelt, Daniel Skantze Vaxholm innebandyhallen
2016-10-22 10:00 150340021 IK Frej Täby - Hässelby SK IBK (A) Simon Åbom, Lucas Edberg Vikingavallen
2016-10-22 10:00 150340022 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Tim Svensson, Daniel Skantze Skarpängskolan A
2016-10-22 11:00 150340030 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF Tim Svensson, Daniel Skantze Skarpängskolan A
2016-10-22 13:15 150340028 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) William Grafström, Jonas Sandberg Väsby skolan
2016-10-22 14:00 150340023 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK Erik Hellgren, Marcus Ackefelt Hässelbyhallen
2016-10-23 12:15 150340026 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Charlie Bohlin, Fabian Magnell Björkebyhallen
2016-10-23 15:45 150340029 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF David Solbu, David Norman Tappströms Bollhall
2016-10-29 10:30 150340035 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) William Grafström, David Norman Rotebrohallen (Nya)
2016-10-29 12:45 150340031 Vallentuna IBK - IK Frej Täby Niklas Wedin, Per Calmén Hammarbackens Sporthall
2016-10-29 17:00 150340040 Täby FC (A) - Ekerö IK (B) Fabian Magnell, Carl-Ludvig Buske Skarpängskolan A
2016-10-29 17:30 150340038 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2016-10-29 18:00 150340037 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Per Sundvall, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2016-10-30 12:00 150340039 Jakobsbergs IBF - Grimsta AIK (B) David Solbu, Andreas Mattsson Viksjö Sporthall
2016-11-20 18:30 150340032 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (A) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Mörbyhallen
2016-11-12 11:00 150340041 IK Frej Täby - Danderyds SK David Berger, Oskar Mattsson Vikingavallen
2016-11-12 13:15 150340046 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (C) Rainer Pekkinen, Aleksi Partanen Bodals Bollhall
2016-11-12 14:00 150340044 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Tim Svensson, Viktor Lindell Skarpängskolan A
2016-11-12 15:00 150340050 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (B) Edvin Hedenström, Daniel Bäckner Väsby skolan
2016-11-12 15:15 150340049 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Fredrik Sandgren, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2016-11-13 15:00 150340048 Bele Barkarby IF IBF (A) - Jakobsbergs IBF Mats Järnmark, Robin Wirström Björkebyhallen
2016-11-19 09:15 150340053 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK Andreas Briselius, Joakim Nothén Rotebrohallen (Nya)
2016-11-19 13:00 150340060 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Lars Reuterhagen, Patrik Arvinder Väsby skolan
2016-11-19 14:00 150340056 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Martin Svensson, Dennis Svensson Vaxholm innebandyhallen
2016-11-20 10:15 150340055 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (B) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-11-20 13:00 150340057 Jakobsbergs IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Fabian Magnell, Stefano Bianque Kallhälls sporthall
2016-11-20 14:30 150340059 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Patrik Arvinder, Paulina Thunvall Tappströms Bollhall
2016-11-26 12:00 150340064 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (C) Ida Nedin, Carl Kjellstrand Hammarbackens Sporthall
2016-11-26 12:30 150340068 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Gustav Helge, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2016-11-27 12:00 150340066 Täby FC (B) - Jakobsbergs IBF Sebastian Johansson, Simon Åbom Skarpängskolan A
2016-11-27 13:00 150340065 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Andreas Briselius, Joakim Nothén Hässelbyhallen
2016-11-27 13:00 150340070 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Fredrik Leander, Erik Hellgren Björkebyhallen
2016-11-27 15:00 150340067 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Daniel Bäckner, Simon Bernhardsson Hässelbyhallen
2016-12-03 09:15 150340077 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Roger Nyström, Daniel Karlsson Mälaröhallen
2016-12-03 11:00 150340078 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (B) Fredrik Sandgren, Jonas Sandberg Väsby skolan
2016-12-03 12:00 150340071 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby Jesper Roth, Fredrik Leander Rotebrohallen (Nya)
2016-12-03 13:30 150340074 Vaxholms IBF - Danderyds SK Jelena Spasic, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2016-12-03 16:00 150340076 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Enya Hasselström, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2016-12-04 11:15 150340079 Åkersberga IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ida Lagerblad, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2016-12-04 14:00 150340075 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK Erik Åkerlund, Carl-Ludvig Buske Kallhälls sporthall
2016-12-10 10:00 150340082 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Edvin Hedenström, Paulina Thunvall Rotebrohallen (Nya)
2016-12-10 13:00 150340086 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B) Fredrik Sandgren, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2016-12-10 13:00 150340089 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Marina Saxon, Gustav Levin Hässelbyhallen
2016-12-10 14:00 150340087 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Sebastian Johansson, Gustav Levin Hässelbyhallen
2016-12-10 14:00 150340088 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Carl Kjellstrand, Tim Svensson Skarpängskolan A
2016-12-11 13:15 150340085 Danderyds SK - Täby FC (A) Daniel Eklund, Patrik Arvinder Mörbyhallen
2016-12-17 12:00 150340096 Grimsta AIK (B) - Danderyds SK Fredrik Sandgren, Mimma Spasic Väsby skolan
2016-12-17 14:30 150340100 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (B) Gustav Helge, Axel Göthberg Bodals Bollhall
2016-12-18 10:00 150340093 Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK (A) Erik Hellgren, Abbe Lami Viksjö Sporthall
2016-12-18 12:00 150340098 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Daniel Bäckner, Elliot Saffo Björkebyhallen
2016-12-18 12:15 150340097 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Frida Berg, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-12-18 16:00 150340091 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby Per Sundvall, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-01-14 10:00 150340101 IK Frej Täby - Vaxholms IBF Lars Samuelsson, Per Sundvall Vikingavallen
2017-01-14 10:00 150340104 Rotebro IS IBK (A) - Ekerö IK (B) Madeleine Forslund, Clara Hålling Rotebrohallen (Nya)
2017-01-14 12:00 150340109 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) William Grafström, David Norman Hässelbyhallen
2017-01-14 16:00 150340110 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Oskar Mattsson, Jakob Iskander Skarpängskolan A
2017-01-15 10:30 150340102 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Ida Lagerblad, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2017-01-15 17:30 150340107 Danderyds SK - Bele Barkarby IF IBF (A) Fredrik Sandgren, Fredrik Hallenberg Mörbyhallen
2017-01-29 09:00 150340111 Jakobsbergs IBF - IK Frej Täby Charlie Bohlin, Carl-Ludvig Buske Viksjö Sporthall
2017-01-29 09:00 150340112 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Viktor Lindell, Daniel Skantze Erikslundshallen
2017-01-29 10:00 150340120 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Viktor Lindell, Daniel Skantze Erikslundshallen
2017-01-29 11:00 150340119 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK Marina Saxon, Carl-Ludvig Buske Hässelbyhallen
2017-01-29 14:30 150340113 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C) Mats Järnmark, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2017-01-29 17:00 150340115 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Tobias Ekmark, Mimma Spasic Hackstahallen
2017-01-29 18:00 150340118 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK Axel Göthberg, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-01-28 17:30 150340130 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A) Lars Sundlöf, Kenny Ly Hammarbackens Sporthall
2017-02-04 13:00 150340121 IK Frej Täby - Täby FC (A) Armin Shafiei, Elias Grafström Vikingavallen
2017-02-04 15:15 150340123 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (B) Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2017-02-05 13:00 150340122 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (B) Kenny Ly, Mats Andersson Viksjö Sporthall
2017-02-05 14:00 150340124 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Roland Nester, Tobias Ekmark Åkersberga Sporthall A
2017-02-05 16:00 150340129 Danderyds SK - Täby FC (B) Fredrik Sandgren, Ken Johansson Mörbyhallen
2017-02-11 09:30 150340140 Vallentuna IBK - Danderyds SK Magnus Westerberg, Lucas Edberg Hammarbackens Sporthall
2017-02-11 12:15 150340131 Ekerö IK (B) - IK Frej Täby Fredrik Hallenberg, Mats Järnmark Mälaröhallen
2017-02-11 13:15 150340132 Grimsta AIK (B) - Täby FC (A) Jonatan Svahn, Viktor Strömberg Väsby skolan
2017-02-11 15:15 150340133 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-02-12 12:00 150340134 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Daniel Eklund, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2017-02-12 12:00 150340137 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Julius Olesen, Marcus Ackefelt Hässelbyhallen
2017-02-18 10:00 150340142 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (B) Stefano Bianque, Per Sundvall Mälaröhallen
2017-02-18 11:30 150340148 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Elliot Saffo, Sebastian Johansson Rotebrohallen (Nya)
2017-02-18 13:00 150340141 IK Frej Täby - Grimsta AIK (B) Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Vikingavallen
2017-02-18 14:00 150340143 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Lucas Edberg, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-02-18 15:30 150340145 Vaxholms IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Vaxholm innebandyhallen
2017-02-19 10:15 150340146 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Ida Lagerblad, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2017-03-11 12:30 150340154 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Bodals Bollhall
2017-03-11 13:00 150340155 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF Paulina Thunvall, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2017-03-11 15:00 150340157 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Julius Olesen, Marcus Ackefelt Hässelbyhallen
2017-03-12 10:00 150340156 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Anna Skantz, Tilde Levinson Skarpängskolan A
2017-03-12 14:00 150340152 Bele Barkarby IF IBF (A) - Grimsta AIK (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Björkebyhallen
2017-03-12 14:30 150340159 Danderyds SK - Rotebro IS IBK (A) Sampo Friberg, Tony Verho Mörbyhallen
2017-03-12 16:00 150340151 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby Oskar Mattsson, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-03-18 10:30 150340163 Grimsta AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Frida Berg, Patrik Arvinder Väsby skolan
2017-03-18 12:15 150340168 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Ida Lagerblad, Hannes Andersson Åkersberga Sporthall A
2017-03-18 13:00 150340161 IK Frej Täby - Bele Barkarby IF IBF (A) Armin Shafiei, Elias Grafström Vikingavallen
2017-03-19 10:00 150340165 Täby FC (A) - Täby FC (B) Per Sundvall, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2017-03-19 12:00 150340166 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Tiffany Saffo, Elliot Saffo Kallhälls sporthall
2017-03-19 15:00 150340167 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Karl Hurtig, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2017-03-19 16:30 150340164 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Mimma Spasic, Torbjörn Lundin Tappströms Bollhall
2017-03-25 11:00 150340175 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B) Elliot Saffo, Tiffany Saffo Hässelbyhallen
2017-03-25 12:00 150340173 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Mats Järnmark, Carl-Ludvig Buske Hässelbyhallen
2017-03-25 13:00 150340176 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Anna Skantz, Tilde Levinson Hammarbackens Sporthall
2017-03-25 14:30 150340172 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2017-03-25 16:00 150340174 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Tim Svensson, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-03-26 13:15 150340177 Danderyds SK - Jakobsbergs IBF Patrik Arvinder, Lucas Edberg Mörbyhallen
150340186 Ekerö IK (B) - Danderyds SK Tappströms Bollhall
2017-03-25 18:15 150340184 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Fredrik Hallenberg, Lars Reuterhagen Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 08:45 150340183 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (B) Niklas Forsman, Kevin Neemé Björkebyhallen
2017-04-08 14:00 150340181 IK Frej Täby - IBF Offensiv Lidingö (A) Elias Grafström, Simon Åbom Vikingavallen
2017-04-08 14:30 150340189 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (A) Lars Samuelsson, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2017-04-08 15:00 150340185 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK Lars Reuterhagen, Patrik Arvinder Väsby skolan
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150342008 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF
150342010 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2016-10-01 10:15 150342007 Högdalens AIS - Sköndals IK Arne Brovig, Jonas Robertson Högdalshallen
2016-10-01 11:15 150342003 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kenneth Johansson, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2016-10-01 13:15 150342005 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Isak Sjöblom, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2016-10-01 15:00 150342002 Vendelsö IK (B) - Älta IF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
2016-10-01 17:00 150342006 Vendelsö IK (C) - Tungelsta IF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
2016-10-02 09:00 150342009 FBI Tullinge - Tumba GOIF Mats Andersson, Thomas Gjutarenäfve Tullingehallen
2016-10-02 13:30 150342004 Ekerö IK (C) - Huddinge IBS (A) Stefano Bianque, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
150342017 Värmdö IF - Vendelsö IK (C)
150342019 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2016-10-15 11:00 150342014 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2016-10-15 11:00 150342015 Tungelsta IF - Ekerö IK (C) Lucas Myrby, Jonathan Elfström Tungelsta Sporthall
2016-10-15 11:00 150342020 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge Gabriel Nääs, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 11:15 150342013 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK (B) Gustav Helge, Daniel Eriksson Tomtbergahallen
2016-10-15 12:00 150342018 Tumba GOIF - Högdalens AIS Oscar Küller, Victor Küller Storvretens Sporthall
2016-10-16 09:00 150342016 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Johan Ståhl, Svedje Ohlson Sköndalshallen
2016-10-16 15:00 150342011 Älta IF - Farsta IBK Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Stavsborgshallen
150342026 Ekerö IK (C) - Värmdö IF Tappströms Bollhall
150342028 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (C) Vendelsömalmshallen
2016-10-22 10:15 150342030 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge Jonas Robertson, Håkan Taxén Myrsjöskolan
2016-10-22 12:15 150342027 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tumba GOIF Henrik Sommerville, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2016-10-22 12:30 150342025 Nynäshamns IBK - Sköndals IK Kenneth Johansson, Gustav Persson Kvarnängshallen
2016-10-22 13:00 150342024 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Vendelsömalmshallen
2016-10-22 13:15 150342029 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Anders Hillebrink, Felix Wursé Bandhagshallen
2016-10-23 09:00 150342021 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Leif Karlsson, Daniel Karlsson Gubbängshallen
2016-10-23 13:00 150342022 Älta IF - Huddinge IBS (A) Lennart Asp, Didrik Axen Stavsborgshallen
150342035 Värmdö IF - Vendelsö IK (B)
150342037 Huddinge IBS (C) - Ekerö IK (C)
2016-10-29 12:15 150342031 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK Karl-Johan Leijon, Marco Svenström Tomtbergahallen
2016-10-29 12:45 150342036 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2016-10-29 13:00 150342032 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Johan Hessing, Adam Hessing Sätrahallen
2016-10-29 14:15 150342033 Tungelsta IF - Älta IF Leif Karlsson, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2016-10-29 16:15 150342039 FBI Tullinge - Vendelsö IK (C) Anders Westerberg, Jonathan Håkansson Tullingehallen
2016-10-30 11:30 150342038 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Patrik Andersén, Tony Verho Strandhallen - Tyresö
2016-10-30 12:00 150342040 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högdalens AIS Tommy Egman, Svedje Ohlson Ormingehallen
150342046 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (C) Vendelsömalmshallen
2016-11-12 12:00 150342047 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Johan Larsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2016-11-12 12:00 150342048 Ekerö IK (C) - FBI Tullinge Nihada Cenanovic, Aldin Imamovic Mälaröhallen
2016-11-12 12:00 150342049 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Strandhallen - Tyresö
2016-11-12 12:15 150342042 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF Mikael Wiklund, Daniel Kölborn Tomtbergahallen
2016-11-12 13:15 150342041 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Simon Holm Schlemowitz, Lucas Werelius Farstahallen 3
2016-11-12 16:00 150342044 Älta IF - Värmdö IF Alexander Potapeiko, William Albrecht Stavsborgshallen
2016-11-12 16:15 150342043 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK Eskil Simonsen, Simon Holm Schlemowitz Ormingehallen
2016-11-12 18:00 150342050 Vendelsö IK (C) - Högdalens AIS Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Vendelsömalmshallen
150342055 Huddinge IBS (C) - Älta IF
2016-11-19 10:15 150342059 Högdalens AIS - Ekerö IK (C) Leo Odell/Johansson, Hampus Viking Högdalshallen
2016-11-19 11:00 150342054 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Storvretens Sporthall
2016-11-19 11:15 150342051 Tungelsta IF - Farsta IBK Paulina Thunvall, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2016-11-19 12:30 150342060 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Magnus Westerberg, Kent Kastell Vendelsömalmshallen
2016-11-19 13:15 150342057 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Mikael Wiklund, Marco Svenström Rikstenshallen
2016-11-20 12:15 150342053 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Fredrik Hallenberg, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2016-11-20 14:00 150342052 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2016-11-20 14:15 150342058 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK Benjamin Zubcevic, Oscar Forstadius Myrsjöskolan
2016-11-26 08:45 150342065 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Didrik Axen, Wilmer Axén Myrsjöskolan
2016-11-26 09:45 150342070 Ekerö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Joakim Levin, Gustav Levin Mälaröhallen
2016-11-26 10:15 150342069 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (C) Marcus Larsson, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2016-11-26 11:15 150342063 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Viking Claësson, Martin Claësson Liljeholmshallen 1
2016-11-26 15:00 150342068 Vendelsö IK (B) - Högdalens AIS Abbe Lami, Sadjad Nima Vendelsömalmshallen
2016-11-26 16:30 150342062 Tungelsta IF - Värmdö IF Fredrik Hallenberg Tungelsta Sporthall
2016-11-27 14:00 150342066 Älta IF - FBI Tullinge Johan Ståhl, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
2016-11-27 14:15 150342064 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (C) Shabbir Ahmed, Jonas Broström Huddingehallen
2016-11-27 15:00 150342061 Farsta IBK - Sköndals IK Theodore Hurtig, Mats Andersson Farstahallen 3
2016-12-03 09:00 150342074 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2016-12-03 10:45 150342075 FBI Tullinge - Huddinge IBS (A) Jonas Broström, Tuva Egman Tullingehallen
2016-12-03 12:15 150342071 Värmdö IF - Farsta IBK Lucas Werelius, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2016-12-03 14:00 150342072 Tumba GOIF - Sköndals IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Storvretens Sporthall
2016-12-04 09:15 150342079 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (B) Christian Berger, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2016-12-04 09:30 150342073 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF Thomas Gjutarenäfve, Sadjad Nima Tomtbergahallen
2016-12-04 10:00 150342077 Högdalens AIS - Älta IF Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Gubbängshallen
2016-12-04 11:00 150342076 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Abbe Lami, Oscar Forstadius Ormingehallen
2016-12-04 14:30 150342080 Ekerö IK (C) - Nynäshamns IBK Patrik Arvinder, Per Sundvall Tappströms Bollhall
2016-12-10 11:00 150342085 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Sätrahallen
2016-12-10 11:15 150342084 Tungelsta IF - FBI Tullinge Daniel Karlsson, Thomas Gjutarenäfve Tungelsta Sporthall
2016-12-10 12:00 150342090 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK Sawes Ahmad, Kenny Ly Vendelsömalmshallen
2016-12-10 16:30 150342082 Värmdö IF - Huddinge IBS (C) Kevin Helly, Daniel Eklund Värmdö sporthall
2016-12-11 08:15 150342086 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Marco Svenström, Jonas Broström Tomtbergahallen
2016-12-11 10:00 150342081 Farsta IBK - Tumba GOIF Theodore Hurtig, Kari Malmros Gubbängshallen
2016-12-11 11:00 150342083 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Felix Wursé, Elin Tystrand Sköndalshallen
2016-12-11 12:00 150342087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (C) Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Ormingehallen
2016-12-11 14:15 150342088 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Stefano Bianque, Magnus Berg Stavsborgshallen
2016-12-17 11:15 150342091 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Tomtbergahallen
2016-12-17 11:15 150342095 Högdalens AIS - Tungelsta IF Kevin Helly, Robin Olsson Högdalshallen
2016-12-17 12:00 150342093 FBI Tullinge - Värmdö IF Sadjad Nima, Abbe Lami Tullingehallen
2016-12-17 12:00 150342099 Nynäshamns IBK - Älta IF Ken Johansson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2016-12-17 16:00 150342096 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2016-12-18 12:00 150342094 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK Fredrik Berglund Sonesson, Wilmer Axén Ormingehallen
2016-12-18 14:30 150342098 Ekerö IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Abbe Lami, Sadjad Nima Tappströms Bollhall
2016-12-18 16:00 150342092 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tumba GOIF Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2016-12-18 19:00 150342097 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (A) Svedje Ohlson, Leif Karlsson Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 10:00 150342103 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Lennart Asp, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2017-01-14 10:15 150342102 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge Jonas Broström, Viktor Bollvik Karlsson Tomtbergahallen
2017-01-14 13:15 150342101 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Farstahallen 3
2017-01-14 13:15 150342108 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Jonas Broström, Viktor Bollvik Karlsson Tomtbergahallen
2017-01-14 15:00 150342107 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK (C) Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Sätrahallen
2017-01-14 16:45 150342106 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Leif Karlsson, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2017-01-15 10:00 150342109 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B) Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Ormingehallen
2017-01-15 11:15 150342104 Värmdö IF - Högdalens AIS Noah Hulin, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-01-15 11:15 150342105 Sköndals IK - Vendelsö IK (C) Patrik Andersén, Robin Berger Sköndalshallen
2017-01-28 10:00 150342112 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Myrsjöskolan
2017-01-28 12:00 150342111 FBI Tullinge - Farsta IBK Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2017-01-28 12:15 150342117 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Fredrik Pålsson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2017-01-28 13:00 150342118 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tuva Egman, Tommy Egman Vendelsömalmshallen
2017-01-28 14:00 150342114 Vendelsö IK (C) - Tumba GOIF Tuva Egman, Tommy Egman Vendelsömalmshallen
2017-01-28 14:30 150342120 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Rasmus Fernström, Kevin Helly Järla Sporthall
2017-01-29 09:00 150342113 Högdalens AIS - Huddinge IBS (C) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Gubbängshallen
2017-01-29 12:45 150342115 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF Christian Berger, Oscar Olsson Berglund Tyresöhallen
2017-01-29 13:30 150342116 Ekerö IK (C) - Sköndals IK Mimma Spasic, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2017-02-04 09:00 150342122 FBI Tullinge - Högdalens AIS Lennart Asp, Jonas Broström Tullingehallen
2017-02-04 11:00 150342129 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF Tommy Egman, Tuva Egman Sätrahallen
2017-02-04 11:45 150342130 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Niklas Forsman, Marco Svenström Tomtbergahallen
2017-02-04 12:15 150342121 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Farstahallen 1
2017-02-04 15:00 150342123 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (C) Christian Berger, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 15:00 150342125 Tumba GOIF - Ekerö IK (C) Mikael Wiklund, Paulina Thunvall Malmsjö Sporthall
2017-02-05 11:00 150342124 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
2017-02-05 11:00 150342127 Sköndals IK - Vendelsö IK (B) Simon Holm Schlemowitz, Elin Tystrand Sköndalshallen
2017-02-05 13:00 150342126 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Kevin Helly, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2017-02-11 10:00 150342133 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge Gabriel Nääs, Kenny Ly Strandhallen - Tyresö
2017-02-11 10:15 150342131 Högdalens AIS - Farsta IBK Jessika Forsberg, Kent Kastell Högdalshallen
2017-02-11 15:30 150342135 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Bjarne Hekkelstrand, Thomas Bégat Kvarnängshallen
2017-02-11 18:00 150342136 Vendelsö IK (B) - Tumba GOIF Daniel Eklund, Tomas Jansson Vendelsömalmshallen
2017-02-11 18:30 150342134 Ekerö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Michael Leimer, Robert Milerud Mälaröhallen
2017-02-11 19:00 150342132 Vendelsö IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Daniel Eklund, Tomas Jansson Vendelsömalmshallen
2017-02-12 09:30 150342140 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-02-12 10:00 150342139 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tungelsta IF Christian Berger, Rasmus Fernström Ormingehallen
2017-02-12 15:00 150342138 Älta IF - Sköndals IK Benjamin Zubcevic, Sadjad Nima Stavsborgshallen
2017-02-18 09:45 150342144 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Daniel Eriksson, Fredrik Hallenberg Tullingehallen
2017-02-18 11:00 150342141 Farsta IBK - Vendelsö IK (C) Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Farstahallen 1
2017-02-18 11:00 150342147 Tumba GOIF - Älta IF Victor Küller, Oscar Küller Storvretens Sporthall
2017-02-18 15:00 150342145 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 16:15 150342142 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Mikael Wiklund, Paulina Thunvall Högdalshallen
2017-02-19 11:00 150342143 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK (C) Leo Bergstrand, Rasmus Fernström Ormingehallen
2017-02-19 11:00 150342149 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) Johan Zahn, Fredrik Hallenberg Sköndalshallen
2017-02-19 11:15 150342150 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Marcus Larsson, Jonathan Elfström Tungelsta Sporthall
2017-02-19 13:15 150342148 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Lucas Werelius, Oscar Forstadius Värmdö sporthall
2017-03-11 09:00 150342159 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF Tommy Egman, Leif Karlsson Sätrahallen
2017-03-11 11:30 150342158 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Tomtbergahallen
2017-03-11 12:00 150342153 Nynäshamns IBK - Högdalens AIS Kenneth Johansson, Bjarne Hekkelstrand Kvarnängshallen
2017-03-11 13:15 150342160 Tungelsta IF - Sköndals IK Leif Karlsson, Lennart Asp Tungelsta Sporthall
2017-03-11 14:00 150342154 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Jonathan Elfström, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2017-03-11 16:45 150342157 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C) Leif Karlsson, Elis Erbing Ormingehallen
2017-03-12 14:30 150342152 Ekerö IK (C) - Vendelsö IK (C) Mario Mallengren, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2017-03-12 15:00 150342156 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Theodore Hurtig, Didrik Axen Stavsborgshallen
2017-03-12 18:30 150342151 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Farsta IBK Gabriel Nääs, Leif Karlsson Tyresöhallen
2017-03-18 10:00 150342166 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Petra Dynesius, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2017-03-18 12:15 150342161 Farsta IBK - Ekerö IK (C) Hampus Viking, Gabriel Nääs Farstahallen 3
2017-03-18 15:00 150342163 Vendelsö IK (C) - Vendelsö IK (B) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Vendelsömalmshallen
2017-03-19 10:00 150342165 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Ormingehallen
2017-03-19 10:00 150342167 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (A) Isak Sjöblom, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2017-03-19 10:15 150342170 Värmdö IF - Sköndals IK Emil Pagrot, Felix Fernström Värmdö sporthall
2017-03-19 11:00 150342168 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Flemingsbergshallen
2017-03-19 12:45 150342169 Tumba GOIF - Tungelsta IF Mattias Jansenberger, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2017-03-19 14:00 150342162 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nynäshamns IBK Hampus Viking, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2017-03-25 09:15 150342178 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Leif Karlsson, Johan Engvall Tungelsta Sporthall
2017-03-25 11:45 150342171 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kenneth Johansson, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2017-03-25 14:00 150342177 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge Felix Wursé, Anders Thonberg Liljeholmshallen 1
2017-03-25 15:00 150342172 Vendelsö IK (B) - Ekerö IK (C) Tomas Jansson, Henrik Sommerville Vendelsömalmshallen
2017-03-26 09:45 150342175 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Kevin Neemé, Jonas Robertson Ormingehallen
2017-03-26 10:00 150342179 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Wilmer Axén, Isak Sjöblom Sköndalshallen
2017-03-26 10:30 150342176 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Henrik Sommerville, Robin Berger Tomtbergahallen
2017-03-26 13:30 150342180 Värmdö IF - Tumba GOIF Tommy Egman, Tuva Egman Värmdö sporthall
2017-03-26 14:00 150342174 Älta IF - Vendelsö IK (C) Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
2017-03-26 15:00 150342184 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-04-02 09:30 150342189 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Tyresöhallen
2017-04-04 20:00 150342186 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Högdalshallen
2017-04-08 09:00 150342183 Ekerö IK (C) - Älta IF Stefano Bianque, Lars Reuterhagen Mälaröhallen
2017-04-08 10:00 150342188 FBI Tullinge - Sköndals IK Daniel Eriksson, Abbe Lami Tullingehallen
2017-04-08 11:15 150342181 Farsta IBK - Vendelsö IK (B) Hampus Viking, Christian Berger Farstahallen 1
2017-04-08 13:15 150342190 Huddinge IBS (C) - Tumba GOIF Kevin Helly, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-04-08 17:00 150342185 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (A) Shabbir Ahmed, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2017-04-09 11:00 150342187 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis