Pantamera P Blå Medel-Svår (09-10) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150343005 Stäkets Idrottsförening - Vaxholms IBF (B)
2016-10-01 10:15 150343002 Åkersberga IBF - Töjnan IBK (B) Frida Berg, Elias Grafström Åkersberga Sporthall A
2016-10-01 12:00 150343008 IK Frej Täby - Danderyds SK Simon Åbom, Lucas Edberg Vikingavallen
2016-10-01 15:00 150343007 Täby FC (E) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2016-10-01 16:00 150343001 Täby FC (A) - Täby FC (F) Jakob Iskander, Enya Hasselström Skarpängskolan A
2016-10-01 17:00 150343006 Sigtuna IF IBK (C) - Rotebro IS IBK Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2016-10-01 18:00 150343004 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (A) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2016-10-02 09:00 150343003 Ängby IF (B) - Grimsta AIK Mario Mallengren, Daniel Karlsson Hässelbyhallen
150343014 Vallentuna IBK - Stäkets Idrottsförening Hammarbackens Sporthall
2016-10-08 10:15 150343013 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B) David Norman, William Grafström Rotebrohallen (Nya)
2016-10-08 11:00 150343016 IK Frej Täby - Täby FC (E) Vikingavallen
2016-10-08 11:15 150343010 Grimsta AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2016-10-08 16:00 150343009 Täby FC (F) - Järfälla IBK (A) Jacob Almefelt, Elias Grafström Skarpängskolan A
2016-10-08 16:30 150343011 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF Zackarias Bolander, David Solbu Rotebrohallen (Nya)
2016-10-09 15:15 150343015 Danderyds SK - Sigtuna IF IBK (C) Malin Holm, Elias Grafström Mörbyhallen
2016-10-23 13:30 150343012 Vaxholms IBF (B) - Ängby IF (B) Mats Järnmark, Dennis Svensson Vaxholm innebandyhallen
150343023 Stäkets Idrottsförening - IK Frej Täby
2016-10-15 11:00 150343019 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B) Lars Reuterhagen, Axel Göthberg Skarpängskolan A
2016-10-15 14:00 150343018 Täby FC (F) - Grimsta AIK Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2016-10-15 16:00 150343021 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Erik Hellgren, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-10-16 08:45 150343017 Järfälla IBK (A) - Töjnan IBK (B) Andreas Mattsson, Sebastian Johansson Kallhälls sporthall
2016-10-16 09:00 150343022 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK Lars Samuelsson, Edward Swartling Prästängshallen
2016-10-16 10:00 150343024 Sigtuna IF IBK (C) - Täby FC (E) Lars Samuelsson, Edward Swartling Prästängshallen
2016-10-16 11:15 150343020 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Hannes Andersson, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
150343032 Sigtuna IF IBK (C) - Stäkets Idrottsförening Prästängshallen
2016-10-29 11:45 150343028 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Niklas Wedin, Per Calmén Hammarbackens Sporthall
2016-10-29 13:00 150343030 IK Frej Täby - Ängby IF (B) Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Vikingavallen
2016-10-29 14:00 150343025 Grimsta AIK - Järfälla IBK (A) Zackarias Bolander, Patrik Arvinder Väsby skolan
2016-10-29 16:00 150343031 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (B) Carl-Ludvig Buske, Fabian Magnell Skarpängskolan A
2016-10-29 16:30 150343027 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (F) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Vaxholm innebandyhallen
2016-10-30 16:15 150343026 Silverdals IF (A) - Töjnan IBK (B) Madeleine Forslund, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2016-11-19 14:30 150343029 Danderyds SK - Åkersberga IBF Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Mörbyhallen
150343040 Sigtuna IF IBK (B) - Stäkets Idrottsförening Prästängshallen
2016-11-12 13:00 150343036 Täby FC (F) - Vallentuna IBK Viktor Lindell, Tim Svensson Skarpängskolan A
2016-11-12 13:00 150343039 Ängby IF (B) - Sigtuna IF IBK (C) Robert Milerud, Patrik Arvinder Stora Mossen 1
2016-11-12 14:00 150343034 Grimsta AIK - Vaxholms IBF (B) Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Väsby skolan
2016-11-12 14:15 150343038 Åkersberga IBF - Täby FC (E) Fredrik Sandgren, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2016-11-13 09:00 150343033 Järfälla IBK (A) - Silverdals IF (A) Madeleine Forslund, Clara Hålling Viksjö Sporthall
2016-11-13 15:00 150343035 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2016-11-20 11:00 150343037 Täby FC (A) - IK Frej Täby Per Sundvall, Simon Åbom Skarpängskolan A
150343047 Stäkets Idrottsförening - Åkersberga IBF
2016-11-26 09:00 150343042 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (A) Patrik Arvinder, Zackarias Bolander Rotebrohallen (Nya)
2016-11-26 09:00 150343045 IK Frej Täby - Täby FC (F) Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Vikingavallen
2016-11-26 11:00 150343043 Vallentuna IBK - Grimsta AIK Ida Nedin, Carl Kjellstrand Hammarbackens Sporthall
2016-11-27 10:00 150343048 Sigtuna IF IBK (B) - Ängby IF (B) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2016-11-27 12:00 150343046 Sigtuna IF IBK (C) - Täby FC (A) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2016-11-27 13:15 150343044 Danderyds SK - Töjnan IBK (B) Jakob Iskander, Elias Grafström Mörbyhallen
2016-11-27 15:00 150343041 Vaxholms IBF (B) - Järfälla IBK (A) Mimma Spasic, Fredrik Hallenberg Vaxholm innebandyhallen
2016-12-03 10:00 150343052 Grimsta AIK - IK Frej Täby Fredrik Sandgren, Jonas Sandberg Väsby skolan
2016-12-03 12:15 150343056 Åkersberga IBF - Ängby IF (B) Ida Lagerblad, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 12:30 150343050 Vaxholms IBF (B) - Vallentuna IBK Mimma Spasic, Jelena Spasic Vaxholm innebandyhallen
2016-12-03 13:00 150343055 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (B) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2016-12-03 15:00 150343054 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (C) Niklas Wedin, Enya Hasselström Skarpängskolan A
2016-12-04 12:00 150343049 Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK Carl-Ludvig Buske, Erik Åkerlund Kallhälls sporthall
2016-12-04 13:15 150343051 Silverdals IF (A) - Danderyds SK Elliot Saffo, Fabian Magnell Silverdalshallen
2016-12-04 14:15 150343053 Töjnan IBK (B) - Täby FC (E) Elliot Saffo, Fabian Magnell Silverdalshallen
150343062 Stäkets Idrottsförening - Töjnan IBK (B)
2016-12-17 12:00 150343060 Täby FC (E) - Silverdals IF (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2016-12-17 12:45 150343057 Vallentuna IBK - Järfälla IBK (A) Niklas Wedin, Hannes Hovmöller Hammarbackens Sporthall
2016-12-18 10:00 150343061 Sigtuna IF IBK (C) - Grimsta AIK Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2016-12-18 11:00 150343063 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (F) Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2016-12-18 11:15 150343064 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Frida Berg, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2016-12-18 12:00 150343059 IK Frej Täby - Vaxholms IBF (B) Ida Nedin, Stefan Flöjt Vikingavallen
2016-12-18 14:15 150343058 Danderyds SK - Rotebro IS IBK Felix Wursé, Mattias Thomasson Mörbyhallen
2017-01-14 09:00 150343067 Rotebro IS IBK - Täby FC (E) Madeleine Forslund, Clara Hålling Rotebrohallen (Nya)
2017-01-14 13:00 150343069 Silverdals IF (A) - Stäkets Idrottsförening David Solbu, Fredrik Sandgren Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 14:00 150343072 Täby FC (F) - Åkersberga IBF Elias Grafström, Philip Edlund Skarpängskolan A
2017-01-14 15:00 150343066 Vallentuna IBK - IK Frej Täby Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 15:15 150343070 Grimsta AIK - Sigtuna IF IBK (B) Patrik Arvinder, Ken Johansson Väsby skolan
2017-01-14 15:30 150343065 Järfälla IBK (A) - Danderyds SK Simon Åbom, Lucas Edberg Mörbyhallen
2017-01-14 15:30 150343068 Vaxholms IBF (B) - Sigtuna IF IBK (C) Fredrik Sandgren, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2017-01-15 11:00 150343071 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (B) Marina Saxon, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2017-01-21 11:15 150343079 Åkersberga IBF - Grimsta AIK Ida Lagerblad, Frida Berg Åkersberga Sporthall A
2017-01-21 13:00 150343073 IK Frej Täby - Järfälla IBK (A) Ida Nedin, Lucas Edberg Vikingavallen
2017-01-21 13:00 150343074 Täby FC (E) - Danderyds SK Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2017-01-21 14:00 150343078 Ängby IF (B) - Silverdals IF (A) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 1
2017-01-21 14:00 150343080 Täby FC (A) - Töjnan IBK (B) Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2017-01-22 11:00 150343075 Sigtuna IF IBK (C) - Vallentuna IBK Jonatan Svahn, Kenny Ly Prästängshallen
2017-01-22 12:00 150343077 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Jonatan Svahn, Kenny Ly Prästängshallen
2017-01-22 15:15 150343076 Stäkets Idrottsförening - Rotebro IS IBK Robin Wirström Kallhälls sporthall
2017-02-04 10:00 150343085 Rotebro IS IBK - Ängby IF (B) Clara Hålling, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Nya)
2017-02-04 13:00 150343084 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK (B) Fredrik Sandgren, Lucas Edberg Hammarbackens Sporthall
2017-02-04 13:00 150343087 Silverdals IF (A) - Täby FC (A) Patrik Arvinder, David Solbu Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-04 14:15 150343086 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2017-02-05 12:00 150343081 Järfälla IBK (A) - Täby FC (E) Mats Andersson, Kenny Ly Viksjö Sporthall
2017-02-05 15:00 150343088 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Per Sundvall, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-02-05 17:00 150343083 Danderyds SK - Stäkets Idrottsförening Fredrik Sandgren, Mats Järnmark Mörbyhallen
2017-02-05 18:30 150343082 IK Frej Täby - Sigtuna IF IBK (C) Daniel Skantze, Viktor Lindell Vikingavallen
2017-02-11 09:00 150343096 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-11 12:00 150343092 Ängby IF (B) - Danderyds SK Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Stora Mossen 1
2017-02-11 12:00 150343094 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Daniel Skantze, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-02-11 14:00 150343095 Täby FC (F) - Silverdals IF (A) Daniel Skantze, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2017-02-12 10:00 150343089 Sigtuna IF IBK (C) - Järfälla IBK (A) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-02-12 11:00 150343091 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej Täby Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-02-12 13:30 150343090 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (E) Andreas Mattsson, Mimma Spasic Viksjö Sporthall
2017-02-12 17:00 150343093 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Hannes Andersson, Patrik Arvinder Hackstahallen
150343098 Sigtuna IF IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Prästängshallen
2017-02-18 09:30 150343102 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Ken Johansson, Fredrik Sandgren Rotebrohallen (Nya)
2017-02-18 12:00 150343100 IK Frej Täby - Åkersberga IBF Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Vikingavallen
2017-02-18 13:00 150343099 Täby FC (E) - Ängby IF (B) Tilde Levinson, Anna Skantz Skarpängskolan A
2017-02-18 14:30 150343103 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (B) Simon Åbom, Torbjörn Lundin Vaxholm innebandyhallen
2017-02-19 11:00 150343097 Järfälla IBK (A) - Stäkets Idrottsförening Mattias Thomasson, Mimma Spasic Viksjö Sporthall
2017-02-19 11:45 150343104 Silverdals IF (A) - Grimsta AIK Patrik Arvinder, Fabian Magnell Silverdalshallen
2017-02-19 14:00 150343101 Danderyds SK - Täby FC (A) Magnus Berg, Elias Grafström Mörbyhallen
2017-03-11 09:00 150343106 Ängby IF (B) - Stäkets Idrottsförening Peter Gustafsson Saliba, Mats Järnmark Stora Mossen 1
2017-03-11 13:00 150343111 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK Magnus Johansson, David Norman Väsby skolan
2017-03-11 16:00 150343108 Täby FC (A) - Täby FC (E) Armin Shafiei, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-03-12 10:00 150343112 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (B) Zackarias Bolander, David Solbu Silverdalshallen
2017-03-12 11:00 150343109 Täby FC (F) - Danderyds SK Armin Shafiei, Simon Åbom Skarpängskolan A
2017-03-12 11:00 150343110 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Oskar Mattsson, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-03-12 12:00 150343105 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK (A) Edward Swartling, Jonas Sandberg Prästängshallen
2017-03-12 15:00 150343107 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK (C) Oskar Mattsson, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-03-25 10:00 150343120 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (B) Clara Hålling, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Nya)
2017-03-25 12:00 150343117 IK Frej Täby - Töjnan IBK (B) Philip Edlund, Patrik Arvinder Vikingavallen
2017-03-25 12:00 150343119 Vallentuna IBK - Silverdals IF (A) Tilde Levinson, Anna Skantz Hammarbackens Sporthall
2017-03-25 13:00 150343116 Täby FC (E) - Täby FC (F) Armin Shafiei, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-03-26 09:00 150343113 Järfälla IBK (A) - Ängby IF (B) Erik Åkerlund, Carl-Ludvig Buske Viksjö Sporthall
2017-03-26 10:00 150343115 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (A) Robert Milerud, Jesper Roth Kallhälls sporthall
2017-03-26 12:00 150343114 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-03-26 12:15 150343118 Danderyds SK - Grimsta AIK Patrik Arvinder, Lucas Edberg Mörbyhallen
2017-04-01 09:00 150343128 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Patrik Arvinder, Fabian Magnell Rotebrohallen (Nya)
2017-04-01 12:00 150343125 Grimsta AIK - Täby FC (E) Alexander Mattsson, Andreas Mattsson Väsby skolan
2017-04-01 15:00 150343124 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK (C) Fredrik Sandgren, Elias Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 15:15 150343121 Åkersberga IBF - Järfälla IBK (A) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-04-01 16:00 150343126 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby Fredrik Sandgren, Elias Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-02 11:00 150343123 Täby FC (F) - Stäkets Idrottsförening Armin Shafiei, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-04-02 12:00 150343122 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Armin Shafiei, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-04-02 12:00 150343127 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK Carl Kjellstrand, Roger Nyström Vaxholm innebandyhallen
2017-01-15 12:00 150343129 Järfälla IBK (A) - Täby FC (A) Patrik Arvinder, Carl-Ludvig Buske Viksjö Sporthall
2017-04-08 10:00 150343130 Ängby IF (B) - Täby FC (F) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 1
2017-04-08 13:00 150343134 Täby FC (E) - Vaxholms IBF (B) Fredrik Sandgren, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2017-04-08 13:00 150343135 IK Frej Täby - Rotebro IS IBK Armin Shafiei, Elias Grafström Vikingavallen
2017-04-09 10:00 150343132 Stäkets Idrottsförening - Grimsta AIK Robin Wirström, Stefano Bianque Kallhälls sporthall
2017-04-09 12:15 150343136 Danderyds SK - Vallentuna IBK Jacob Almefelt, Martin Svensson Mörbyhallen
2017-04-09 13:00 150343131 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (B) Carl Kjellstrand, Juha Tammerström Prästängshallen
2017-04-09 14:00 150343133 Sigtuna IF IBK (C) - Silverdals IF (A) Carl Kjellstrand, Juha Tammerström Prästängshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150344007 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2016-10-01 13:30 150344006 Vaxholms IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Roger Nyström, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2016-10-01 14:00 150344004 Täby FC (C) - Järfälla IBK (B) Micke Roth, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2016-10-01 17:00 150344002 Täby FC (B) - Töjnan IBK (A) Lucas Edberg, Enya Hasselström Skarpängskolan A
150344016 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-08 15:00 150344009 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Jacob Almefelt, Elias Grafström Skarpängskolan A
2016-10-08 15:00 150344012 Hässelby SK IBK - Bromma KFUK-KFUM Sara Thalén, Paulina Thunvall Hässelbyhallen
2016-10-09 12:00 150344013 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (C) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2016-10-09 12:30 150344011 Järfälla IBK (B) - Täby FC (B) Lucas Edberg, Fredrik Berglund Sonesson Viksjö Sporthall
150344024 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-10-15 10:00 150344020 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (A) Philip Edlund, Axel Göthberg Skarpängskolan A
2016-10-15 15:00 150344017 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (A) Jesper Roth, Fredrik Leander Hässelbyhallen
2016-10-15 15:00 150344021 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK Erik Hellgren, Robert Milerud Stora Mossen 1
150344031 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C)
2016-10-29 11:00 150344027 Hässelby SK IBK - Täby FC (D) Charlie Bohlin, Marina Saxon Hässelbyhallen
2016-10-30 11:00 150344026 Järfälla IBK (B) - Töjnan IBK (A) David Solbu, Andreas Mattsson Viksjö Sporthall
2016-10-30 18:15 150344030 Silverdals IF (B) - Bromma KFUK-KFUM Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2016-11-12 10:00 150344039 Bromma KFUK-KFUM - Vaxholms IBF (A) Axel Göthberg, Gustav Helge Stora Mossen 1
2016-11-12 11:00 150344033 Ängby IF (A) - Järfälla IBK (B) Axel Göthberg, Gustav Helge Stora Mossen 1
2016-11-13 12:00 150344038 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Niklas Wedin, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2016-11-13 14:00 150344035 Töjnan IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2016-11-20 10:00 150344036 Täby FC (D) - Ekerö IK Per Sundvall, Simon Åbom Skarpängskolan A
2016-11-27 10:00 150344048 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Sebastian Johansson, Simon Åbom Skarpängskolan A
2016-11-27 11:00 150344042 Sigtuna IF IBK (A) - Järfälla IBK (B) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2016-11-27 11:45 150344045 Silverdals IF (B) - Täby FC (D) Sara Thalén, Madeleine Forslund Silverdalshallen
2016-11-27 12:00 150344041 Hässelby SK IBK - Ängby IF (A) Andreas Briselius, Joakim Nothén Hässelbyhallen
2016-12-03 12:00 150344056 Täby FC (B) - Bromma KFUK-KFUM Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2016-12-03 14:00 150344050 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Marina Saxon, Sebastian Johansson Hässelbyhallen
2016-12-03 14:00 150344054 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (A) Niklas Wedin, Enya Hasselström Skarpängskolan A
2016-12-03 15:00 150344049 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Erik Hellgren, Malin Holm Stora Mossen 1
2016-12-04 13:30 150344053 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Mattias Thomasson, Sebastian Johansson Arena Satelliten
2016-12-17 14:00 150344063 Täby FC (C) - Täby FC (D) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2016-12-18 13:30 150344057 Ekerö IK - Ängby IF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Tappströms Bollhall
2016-12-18 16:30 150344060 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (B) Mattias Thomasson, Simon Holm Schlemowitz Hässelbyhallen
2016-12-18 16:45 150344059 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK Paulina Thunvall, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-01-14 10:00 150344068 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF (A) Zackarias Bolander, David Solbu Hässelbyhallen
2017-01-14 13:00 150344072 Täby FC (D) - Täby FC (B) Elias Grafström, Philip Edlund Skarpängskolan A
2017-01-15 10:00 150344071 Töjnan IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Marina Saxon, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2017-01-15 13:00 150344067 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Jonas Sandberg, Edward Swartling Prästängshallen
2017-01-15 17:00 150344066 Ekerö IK - Silverdals IF (B) Mattias Thomasson, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2017-01-21 13:00 150344078 Bromma KFUK-KFUM - Järfälla IBK (B) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 1
2017-01-21 15:00 150344077 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Skarpängskolan A
2017-01-22 15:00 150344075 Vaxholms IBF (A) - Ekerö IK Fredrik Sandgren, Tilde Levinson Vaxholm innebandyhallen
2017-01-22 15:30 150344073 Silverdals IF (B) - Ängby IF (A) Sara Thalén, Paulina Thunvall Silverdalshallen
2017-02-04 09:00 150344082 Silverdals IF (B) - Vaxholms IBF (A) Fredrik Nensén, Fredrik Hallenberg Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-04 10:00 150344086 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Imtiaz Karim, William Albrecht Ärvingehallen
2017-02-04 11:00 150344084 Ekerö IK - Täby FC (C) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Mälaröhallen
2017-02-05 12:00 150344085 Sigtuna IF IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Stefano Bianque, Jonas Sandberg Prästängshallen
2017-02-05 13:00 150344088 Töjnan IBK (A) - Täby FC (D) Patrik Arvinder, Viktor Bollvik Karlsson Silverdalshallen
2017-02-11 14:00 150344081 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Sebastian Johansson, Carl-Ludvig Buske Riddersvik
2017-02-11 13:00 150344095 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B) Daniel Skantze, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2017-02-11 15:00 150344091 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-02-11 16:00 150344093 Täby FC (B) - Ekerö IK Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-02-12 14:45 150344089 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF (A) Per Sundvall, Ken Johansson Vaxholm innebandyhallen
2017-02-18 13:30 150344098 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (C) Simon Åbom, Torbjörn Lundin Vaxholm innebandyhallen
2017-02-19 11:00 150344099 Hässelby SK IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Joakim Levin, Gustav Levin Hässelbyhallen
2017-02-19 12:00 150344103 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK (A) Joakim Levin, Gustav Levin Hässelbyhallen
2017-02-19 12:45 150344100 Silverdals IF (B) - Täby FC (B) Zackarias Bolander, David Solbu Silverdalshallen
2017-02-19 14:00 150344102 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (D) Stefano Bianque, Jonatan Svahn Prästängshallen
2017-03-11 15:00 150344105 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Lars Samuelsson, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-03-11 17:00 150344107 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (A) Armin Shafiei, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-03-12 10:00 150344112 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK Stefano Bianque, Kenny Ly Viksjö Sporthall
2017-03-12 12:00 150344110 Töjnan IBK (A) - Ekerö IK Oskar Mattsson, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2017-03-25 13:00 150344116 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Carl-Ludvig Buske, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2017-03-25 14:00 150344113 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM Daniel Kölborn, Robert Milerud Stora Mossen 1
2017-03-25 14:00 150344114 Täby FC (C) - Täby FC (B) Armin Shafiei, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-03-25 16:00 150344117 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Elias Grafström, William Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-26 13:00 150344120 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK Prästängshallen
2017-03-26 16:00 150344119 Ekerö IK - Järfälla IBK (B) Robert Milerud, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2017-04-01 17:00 150344124 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Fredrik Sandgren, Elias Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-02 12:00 150344126 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF (B) Fredrik Leander, Jesper Roth Viksjö Sporthall
2017-04-02 12:00 150344128 Sigtuna IF IBK (A) - Ekerö IK Viktor Strömberg, Jonatan Svahn Prästängshallen
2017-04-02 13:00 150344121 Täby FC (B) - Ängby IF (A) Armin Shafiei, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-02-10 16:30 150344134 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK Daniel Eklund, Imtiaz Karim Hässelbyhallen
2017-04-02 17:00 150344133 Vaxholms IBF (A) - Järfälla IBK (B) Dennis Svensson, Tilde Levinson Vaxholm innebandyhallen
2017-04-08 11:00 150344130 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (D) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Stora Mossen 1
2017-04-08 12:00 150344131 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Fredrik Sandgren, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-04-09 10:00 150344135 Silverdals IF (B) - Sigtuna IF IBK (A) Madeleine Forslund, Clara Hålling Silverdalshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 11:00 150345005 Vendelsö IK (B) - Salems IF (A) Lucas Myrby, Marcus Larsson Vendelsömalmshallen
2016-10-01 13:00 150345001 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge Lucas Myrby, Per Sundvall Vendelsömalmshallen
2016-10-01 13:00 150345003 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Neemé, Håkan Taxén Järla Sporthall
2016-10-01 15:15 150345008 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Farstahallen 3
2016-10-01 17:00 150345004 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF Robin Olsson, Daniel Kölborn Västertorpshallen Lilla
2016-10-02 13:00 150345002 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Ormingehallen
2016-10-08 10:00 150345009 FBI Tullinge - Farsta IBK Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2016-10-08 11:00 150345011 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Mattias Jansenberger, Victor Küller Storvretens Sporthall
2016-10-08 11:15 150345015 Huddinge IBS (B) - Högalids IF Shabbir Ahmed, Jonathan Håkansson Tomtbergahallen
2016-10-08 12:00 150345012 Salems IF (A) - Älta IF (A) William Albrecht, Lennart Asp Skogsängshallen
2016-10-08 14:00 150345010 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK (A) Theodore Hurtig, Isak Sjöblom Skogåshallen
2016-10-09 10:00 150345014 Segeltorps IF (A) - Vendelsö IK (B) Thomas Gjutarenäfve, Jonathan Håkansson Flemingsbergshallen
2016-10-15 09:00 150345022 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B) Adam Hessing, Felix Wursé Sätrahallen
2016-10-15 11:15 150345017 Farsta IBK - Sköndals IK Viktor Bollvik Karlsson, Jonathan Håkansson Farstahallen 3
2016-10-15 15:00 150345019 Vendelsö IK (A) - Salems IF (A) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-10-15 16:00 150345023 Vendelsö IK (B) - Högdalens AIS Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-10-16 09:00 150345018 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK Victor Küller, Jonathan Håkansson Tullingehallen
2016-10-16 14:00 150345021 Älta IF (A) - Segeltorps IF (A) Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Stavsborgshallen
2016-10-29 11:15 150345029 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Tomtbergahallen
2016-10-29 11:15 150345030 Högdalens AIS - Älta IF (A) Patrik Arvinder, Oscar Olsson Berglund Högdalshallen
2016-10-29 11:30 150345032 Högalids IF - Vendelsö IK (B) Hampus Höglin, Anton Höglin Liljeholmshallen 1
2016-10-29 11:45 150345026 Tumba GOIF - Sköndals IK Shabbir Ahmed, Jonathan Håkansson Storvretens Sporthall
2016-10-29 15:00 150345027 Salems IF (A) - FBI Tullinge Kent Budell, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2016-10-30 13:15 150345028 Segeltorps IF (A) - Vendelsö IK (A) Mikael Wiklund, Mattias Jansenberger Flemingsbergshallen
2016-12-03 10:00 150345025 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK Mario Mallengren, Theodore Hurtig Skogåshallen
2016-11-12 12:15 150345033 Farsta IBK - Tumba GOIF Simon Holm Schlemowitz, Lucas Werelius Farstahallen 3
2016-11-12 15:00 150345037 Vendelsö IK (A) - Högdalens AIS Hampus Fändrik, Peter Larsson Vendelsömalmshallen
2016-11-13 12:15 150345034 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF (A) Janne Ahonen, Rainer Pekkinen Skogåshallen
2016-11-13 16:15 150345039 Älta IF (A) - Högalids IF Robin Berger, Henrik Sommerville Stavsborgshallen
2016-11-19 10:15 150345040 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (B) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sätrahallen
2016-11-19 15:15 150345036 FBI Tullinge - Segeltorps IF (A) Marco Svenström, Mikael Wiklund Rikstenshallen
2016-11-26 09:00 150345046 Högalids IF - Vendelsö IK (A) Martin Claësson, Viking Claësson Liljeholmshallen 1
2016-11-26 09:00 150345048 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (A) Sadjad Nima, Mattias Jansenberger Sätrahallen
2016-11-26 11:00 150345043 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Victor Küller, Oscar Küller Flemingsbergshallen
2016-11-26 14:00 150345047 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sadjad Nima, Abbe Lami Vendelsömalmshallen
2016-11-26 15:00 150345044 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Jonathan Håkansson, Daniel Eriksson Flemingsbergshallen
2016-11-27 08:45 150345041 Salems IF (A) - Farsta IBK Mattias Thomasson, Thomas Gjutarenäfve Skogsängshallen
2016-11-27 09:00 150345045 Högdalens AIS - FBI Tullinge Leo Odell/Johansson, Svedje Ohlson Gubbängshallen
2016-12-03 08:45 150345054 FBI Tullinge - Högalids IF Jonas Broström, Tuva Egman Tullingehallen
2016-12-03 13:00 150345051 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Storvretens Sporthall
2016-12-03 13:15 150345050 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Skogsängshallen
2016-12-03 14:00 150345055 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Isak Sjöblom, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2016-12-04 10:00 150345056 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (A) Oscar Forstadius, Abbe Lami Ormingehallen
2016-12-11 15:30 150345052 Skogås/Trångsunds IBK - Högdalens AIS Marco Svenström, Aarre Hietanen Skogåshallen
2016-12-17 09:00 150345061 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Liljeholmshallen 1
2016-12-17 10:00 150345063 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge Daniel Eklund, Daniel Kölborn Sätrahallen
2016-12-17 10:15 150345059 Högdalens AIS - Salems IF (A) Robin Olsson, Kevin Helly Högdalshallen
2016-12-17 15:00 150345062 Vendelsö IK (B) - Sköndals IK Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2016-12-18 09:15 150345057 Segeltorps IF (A) - Farsta IBK Sadjad Nima, Jonathan Håkansson Flemingsbergshallen
2016-12-18 11:00 150345064 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (A) Fredrik Berglund Sonesson, Wilmer Axén Ormingehallen
2017-01-14 09:00 150345069 Tumba GOIF - Vendelsö IK (B) Karl-Johan Leijon, Lennart Asp Storvretens Sporthall
2017-01-14 12:00 150345070 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Skogåshallen
2017-01-14 12:15 150345065 Farsta IBK - Huddinge IBS (B) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2017-01-14 14:30 150345068 Salems IF (A) - Högalids IF Johan Hessing, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2017-01-15 09:00 150345072 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Victor Küller, Oscar Küller Tullingehallen
2017-01-15 10:15 150345071 Sköndals IK - Älta IF (A) Robin Berger, Patrik Andersén Sköndalshallen
2017-01-15 14:00 150345066 Segeltorps IF (A) - Högdalens AIS Mikael Wiklund, Oscar Olsson Berglund Flemingsbergshallen
2017-01-21 10:00 150345075 Högalids IF - Segeltorps IF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Liljeholmshallen 1
2017-01-21 10:00 150345077 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF (A) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Sätrahallen
2017-01-21 12:30 150345073 Högdalens AIS - Farsta IBK Tuva Egman, Daniel Kölborn Högdalshallen
2017-01-21 14:00 150345080 Vendelsö IK (A) - Sköndals IK Patrik Arvinder, Alexander Potapeiko Vendelsömalmshallen
2017-01-22 12:15 150345079 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Ormingehallen
2017-01-22 14:00 150345078 Älta IF (A) - Tumba GOIF Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Stavsborgshallen
2017-02-04 11:00 150345086 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Victor Küller, Oscar Küller Skogsängshallen
2017-02-04 14:00 150345087 Tumba GOIF - Vendelsö IK (A) Paulina Thunvall, Lucas Myrby Malmsjö Sporthall
2017-02-05 10:00 150345083 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (B) Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
2017-02-05 10:00 150345088 Sköndals IK - FBI Tullinge Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Gubbängshallen
2017-02-05 10:15 150345084 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Flemingsbergshallen
2017-02-05 16:45 150345082 Högdalens AIS - Högalids IF Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Högdalshallen
2017-02-11 08:30 150345095 FBI Tullinge - Tumba GOIF Lennart Asp, Jonas Broström Tullingehallen
2017-02-11 11:00 150345089 Högalids IF - Farsta IBK Marina Saxon, Daniel Kölborn Liljeholmshallen 1
2017-02-12 13:00 150345096 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK Jonas Håmark, Alexander Sommensjö Sköndalshallen
2017-02-12 14:00 150345092 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B) Benjamin Zubcevic, Sadjad Nima Stavsborgshallen
2017-02-12 14:15 150345093 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Emil Pagrot, Felix Fernström Ormingehallen
2017-02-12 16:15 150345091 Älvsjö AIK IBF (A) - Högdalens AIS Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Liljeholmshallen 1
2017-02-18 09:00 150345104 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Victor Küller, Oscar Küller Storvretens Sporthall
2017-02-18 10:00 150345097 Farsta IBK - Vendelsö IK (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Farstahallen 1
2017-02-18 10:00 150345098 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (A) Abbe Lami, Sadjad Nima Liljeholmshallen 1
2017-02-18 14:00 150345103 Salems IF (A) - Sköndals IK Kent Budell, Sadjad Nima Skogsängshallen
2017-02-19 09:15 150345101 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A) Marco Svenström, Petra Dynesius Tomtbergahallen
2017-02-19 10:00 150345100 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Leif Karlsson, Simon Holm Schlemowitz Gubbängshallen
2017-03-11 08:30 150345109 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Mattias Jansenberger, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2017-03-11 11:15 150345105 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK Linnea Westerlund, Ida Sandberg Liljeholmshallen 1
2017-03-11 11:30 150345112 Tumba GOIF - Salems IF (A) Thomas Gjutarenäfve, Marco Svenström Storvretens Sporthall
2017-03-12 12:00 150345107 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF Wilmer Axén, Benjamin Zubcevic Ormingehallen
2017-03-12 13:00 150345110 Sköndals IK - Segeltorps IF (A) Isak Sjöblom, Christian Berger Sköndalshallen
2017-03-12 14:00 150345106 Älta IF (A) - Vendelsö IK (B) Theodore Hurtig, Didrik Axen Stavsborgshallen
2017-03-25 09:15 150345113 Farsta IBK - Älta IF (A) Svedje Ohlson, Hampus Viking Farstahallen 3
2017-03-25 10:15 150345117 Högdalens AIS - Sköndals IK Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Högdalshallen
2017-03-25 10:45 150345119 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF Kevin Neemé, Lennart Asp Flemingsbergshallen
2017-03-25 12:15 150345118 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK Leo Odell/Johansson, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2017-03-25 13:00 150345114 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Liljeholmshallen 1
2017-03-25 13:00 150345115 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Fredrik Hallenberg, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2017-04-01 11:00 150345127 Salems IF (A) - Huddinge IBS (B) Robert Jäderlund, Daniel Eklund Skogsängshallen
2017-04-01 12:00 150345126 Tumba GOIF - Högdalens AIS Shabbir Ahmed, Tommy Egman Storvretens Sporthall
2017-04-01 13:00 150345122 Vendelsö IK (A) - Älta IF (A) Martin Claësson, Viking Claësson Vendelsömalmshallen
2017-04-01 14:15 150345123 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Oscar Olsson Berglund, Lennart Asp Rikstenshallen
2017-04-02 11:00 150345121 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK Didrik Axen, Daniel Karlsson Ormingehallen
2017-04-02 12:00 150345124 Sköndals IK - Högalids IF Lars Reuterhagen, Alexander Potapeiko Sköndalshallen
2017-04-08 10:15 150345129 Farsta IBK - Vendelsö IK (A) Hampus Viking, Christian Berger Farstahallen 1
2017-04-08 10:15 150345136 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (A) Kevin Helly, Marco Svenström Tomtbergahallen
2017-04-08 12:00 150345131 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2017-04-08 12:00 150345133 Högalids IF - Tumba GOIF Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Liljeholmshallen 1
2017-04-08 14:00 150345132 Vendelsö IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Hampus Viking, Shabbir Ahmed Vendelsömalmshallen
2017-04-09 13:00 150345130 Älta IF (A) - FBI Tullinge Tuva Egman, Tommy Egman Stavsborgshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150346004 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF
150346006 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS
2016-10-01 09:15 150346001 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Aldin Imamovic, Nihada Cenanovic Söderbymalmskolan
2016-10-01 10:00 150346008 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (B) Gabriel Nääs, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2016-10-01 14:00 150346005 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF (C) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-10-01 18:00 150346003 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF Robin Olsson, Daniel Kölborn Västertorpshallen Lilla
2016-10-02 10:00 150346007 Segeltorps IF (B) - Huddinge IBS (C) Daniel Eriksson, Jonathan Håkansson Flemingsbergshallen
150346013 Djurgårdens IF IBS - Sköndals IK (B)
2016-10-08 10:15 150346011 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (E) Kenneth Johansson, Mats Andersson Sjöstadshallen
2016-10-08 12:00 150346012 Älvsjö AIK IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2016-10-08 13:00 150346009 Ingarö IF - Älta IF (B) Oscar Forstadius, Karl Hurtig Ingarö Sporthall
2016-10-08 13:00 150346015 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) William Albrecht, Lennart Asp Skogsängshallen
2016-10-08 13:15 150346010 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Jonathan Elfström, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2016-10-08 13:15 150346014 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (C) Gustav Helge, Jonathan Håkansson Tomtbergahallen
2016-10-08 14:00 150346016 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF (B) Robin Berger, Jessika Forsberg Strandhallen - Tyresö
150346020 Vendelsö IK (E) - Djurgårdens IF IBS
150346022 Sköndals IK (B) - Salems IF (B)
2016-10-15 09:30 150346019 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Oscar Olsson Berglund, Magnus Berg Söderbymalmskolan
2016-10-15 10:00 150346021 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (C) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2016-10-15 14:00 150346023 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-10-16 11:00 150346024 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF (B) Madeleine Forslund, Clara Hålling Ormingehallen
2017-01-28 14:45 150346018 Ingarö IF - Tungelsta IF Felix Fernström, Emil Pagrot Ingarö Sporthall
150346031 Segeltorps IF (B) - Sköndals IK (B) Flemingsbergshallen
2016-10-29 10:15 150346028 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Tomtbergahallen
2016-10-29 13:00 150346030 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Theodore Hurtig, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 13:15 150346025 Tungelsta IF - Älta IF (B) Leif Karlsson, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2016-10-29 14:00 150346029 Salems IF (B) - Vendelsö IK (E) Kent Budell, Mikael Wiklund Skogsängshallen
2016-10-30 11:00 150346032 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (C) Svedje Ohlson, Tommy Egman Ormingehallen
2016-11-20 11:00 150346027 Älvsjö AIK IBF (C) - Ingarö IF Håkan Taxén, Leo Odell/Johansson Västertorpshallen
150346040 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK (C)
2016-11-12 11:00 150346036 Ingarö IF - Huddinge IBS (C) Malin Holm, Erik Nyman Ingarö Sporthall
2016-11-12 11:00 150346037 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Daniel Karlsson, Johan Engvall Söderbymalmskolan
2016-11-12 11:15 150346034 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Lucas Myrby, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2016-11-12 17:00 150346038 Vendelsö IK (E) - Segeltorps IF (B) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2016-11-13 14:00 150346033 Älta IF (B) - Hammarby IF IBF Robin Berger, Henrik Sommerville Stavsborgshallen
2016-11-19 09:15 150346039 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Sawes Ahmad, Svedje Ohlson Sätrahallen
150346047 Vendelsö IK (C) - Vendelsö IK (E) Vendelsömalmshallen
2016-11-26 09:45 150346046 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Wilmer Axén, Didrik Axen Myrsjöskolan
2016-11-26 10:00 150346041 Älvsjö AIK IBF (C) - Älta IF (B) Sadjad Nima, Mattias Jansenberger Sätrahallen
2016-11-26 10:00 150346048 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Daniel Eklund, Daniel Karlsson Farstahallen 3
2016-11-26 13:00 150346045 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Christian Berger, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2016-11-26 15:00 150346042 Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF , Kevin Helly Gärdeshallen
2016-11-26 16:00 150346043 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF Johan Ståhl, Erik Nyman Tomtbergahallen
2016-12-03 09:00 150346055 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (B) Marco Svenström, Fredrik Hallenberg Söderbymalmskolan
2016-12-03 11:00 150346050 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS (C) Anders Hillebrink, Viktor Bollvik Karlsson Sätrahallen
2016-12-03 11:15 150346052 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Shabbir Ahmed, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2016-12-03 12:00 150346051 Hammarby IF IBF - Salems IF (B) Leif Karlsson, Wilmer Axén Sjöstadshallen
2016-12-03 13:00 150346054 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Ingarö Sporthall
2016-12-03 14:15 150346049 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS Wilmer Axén, Leif Karlsson Järla Sporthall
2016-12-03 15:00 150346056 Vendelsö IK (E) - Älvsjö AIK IBF (B) Isak Sjöblom, Hampus Viking Vendelsömalmshallen
2016-12-17 10:15 150346057 Huddinge IBS (C) - Älta IF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2016-12-17 11:00 150346058 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS Marko Maikkunen, Thomas Gjutarenäfve Skogsängshallen
2016-12-17 11:15 150346063 Sköndals IK (B) - Ingarö IF Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Bandhagshallen
2016-12-17 14:00 150346064 Vendelsö IK (E) - Västerhaninge IBK Jonathan Elfström, Marcus Larsson Vendelsömalmshallen
2016-12-17 16:45 150346060 Segeltorps IF (B) - Hammarby IF IBF Heimo Lyly, My Källström Lyly Flemingsbergshallen
2016-12-18 10:00 150346061 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF Fredrik Berglund Sonesson, Wilmer Axén Ormingehallen
2016-12-18 15:00 150346059 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Tomas Jansson, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 11:00 150346069 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (C) Jessika Forsberg, Kevin Helly Sjöstadshallen
2017-01-14 11:00 150346072 Ingarö IF - Vendelsö IK (E) Leo Bergstrand, Oscar Forstadius Ingarö Sporthall
2017-01-14 12:15 150346066 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Jonas Broström, Viktor Bollvik Karlsson Tomtbergahallen
2017-01-14 12:15 150346070 Tungelsta IF - Sköndals IK (B) Marcus Larsson, Lucas Myrby Tungelsta Sporthall
2017-01-14 14:00 150346068 Älvsjö AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Sätrahallen
2017-01-14 17:15 150346067 Djurgårdens IF IBS - Segeltorps IF (B) William Albrecht, Mattias Thomasson Engelbrektshallen
2017-01-15 13:00 150346065 Älta IF (B) - Salems IF (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Stavsborgshallen
2017-01-21 11:00 150346078 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF Magnus Berg, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2017-01-21 14:00 150346073 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF (B) Wilmer Axén, Kevin Helly Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 15:00 150346079 Vendelsö IK (E) - Tungelsta IF Patrik Arvinder, Alexander Potapeiko Vendelsömalmshallen
2017-01-21 16:00 150346076 Vendelsö IK (C) - Djurgårdens IF IBS Patrik Arvinder, Alexander Potapeiko Vendelsömalmshallen
2017-01-22 09:15 150346077 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Mats Andersson, Elin Tystrand Sköndalshallen
2017-01-22 10:00 150346074 Segeltorps IF (B) - Salems IF (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Flemingsbergshallen
2017-01-22 11:15 150346075 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (C) Benjamin Zubcevic, Didrik Axen Ormingehallen
2017-02-04 10:00 150346086 Älvsjö AIK IBF (C) - Vendelsö IK (E) Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2017-02-04 10:45 150346084 Huddinge IBS (C) - Sköndals IK (B) Niklas Forsman, Marco Svenström Tomtbergahallen
2017-02-04 12:00 150346083 Salems IF (B) - Vendelsö IK (C) Victor Küller, Oscar Küller Skogsängshallen
2017-02-04 14:00 150346082 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Christian Berger, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 14:00 150346087 Hammarby IF IBF - Västerhaninge IBK Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sjöstadshallen
2017-02-04 14:30 150346081 Älta IF (B) - Segeltorps IF (B) Johan Ståhl, Erik Nyman Järla Sporthall
2017-02-04 15:30 150346085 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Hampus Fändrik, Peter Larsson Eriksdalshallen
2017-02-11 10:00 150346092 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF (B) Madelene Westerberg, Tomas Jansson Liljeholmshallen 1
2017-02-11 10:15 150346094 Västerhaninge IBK - Djurgårdens IF IBS Johan Larsson, Sebastian Öhman Söderbymalmskolan
2017-02-11 11:00 150346095 Ingarö IF - Hammarby IF IBF Viktoria Drinic, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-02-11 14:00 150346093 Vendelsö IK (E) - Huddinge IBS (C) Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-02-11 14:15 150346091 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Theodore Hurtig, Simon Holm Schlemowitz Bandhagshallen
2017-02-11 16:00 150346090 Vendelsö IK (C) - Segeltorps IF (B) Leif Karlsson, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-02-12 13:15 150346089 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (B) Rasmus Fernström, Mats Andersson Ormingehallen
2017-02-18 12:00 150346104 Hammarby IF IBF - Tungelsta IF Daniel Kölborn, Hampus Viking Sjöstadshallen
2017-02-18 13:00 150346100 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (E) Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 13:00 150346101 Salems IF (B) - Västerhaninge IBK Kim Svedberg, Kent Budell Skogsängshallen
2017-02-18 14:30 150346098 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (B) Håkan Taxén, Kent Kastell Farstahallen 1
2017-02-19 12:00 150346102 Djurgårdens IF IBS - Ingarö IF Gustav Helge, Axel Göthberg Engelbrektshallen
2017-02-19 13:00 150346097 Älta IF (B) - Vendelsö IK (C) Sadjad Nima, Abbe Lami Stavsborgshallen
2017-02-19 13:00 150346099 Segeltorps IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tuva Egman, Tommy Egman Flemingsbergshallen
2017-03-11 10:00 150346109 Ingarö IF - Salems IF (B) Kevin Helly, Viktoria Drinic Ingarö Sporthall
2017-03-11 10:15 150346106 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (C) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Liljeholmshallen 1
2017-03-11 10:45 150346108 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF (B) Fredrik Hallenberg, Anders Asp Söderbymalmskolan
2017-03-11 12:00 150346107 Vendelsö IK (E) - Nacka Wallenstam IBK (A) Johan Engvall, Ej offentliggjord Vendelsömalmshallen
2017-03-11 12:15 150346111 Tungelsta IF - Djurgårdens IF IBS Leif Karlsson, Lennart Asp Tungelsta Sporthall
2017-03-11 15:30 150346112 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (C) Madelene Westerberg, Jessika Forsberg Sjöstadshallen
2017-03-12 14:00 150346105 Sköndals IK (B) - Älta IF (B) Isak Sjöblom, Christian Berger Sköndalshallen
150346116 Segeltorps IF (B) - Ingarö IF Flemingsbergshallen
2017-03-25 09:00 150346120 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF (C) Anders Thonberg, Christian Berger Sjöstadshallen
2017-03-25 12:00 150346115 Vendelsö IK (C) - Västerhaninge IBK Fredrik Hallenberg, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2017-03-25 15:00 150346118 Salems IF (B) - Tungelsta IF Kim Svedberg, Jonas Broström Skogsängshallen
2017-03-26 11:30 150346119 Huddinge IBS (C) - Hammarby IF IBF Victor Küller, Oscar Küller Flemingsbergshallen
2017-03-26 13:00 150346113 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Felix Fernström, Emil Pagrot Stavsborgshallen
2017-03-26 13:15 150346114 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK (E) Kent Budell, Kenny Ly Sköndalshallen
2017-04-01 10:00 150346122 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Shabbir Ahmed, Fredrik Berglund Sonesson Söderbymalmskolan
2017-04-01 11:00 150346126 Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK Kevin Neemé, Christian Berger Sjöstadshallen
2017-04-01 12:00 150346121 Vendelsö IK (E) - Älta IF (B) Martin Claësson, Viking Claësson Vendelsömalmshallen
2017-04-01 12:00 150346123 Ingarö IF - Vendelsö IK (C) Oscar Forstadius, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-04-01 12:00 150346125 Tungelsta IF - Segeltorps IF (B) Lucas Myrby, Marcus Larsson Tungelsta Sporthall
2017-04-01 13:00 150346127 Älvsjö AIK IBF (C) - Salems IF (B) Anders Hillebrink, Daniel Kölborn Sätrahallen
2017-04-01 16:15 150346128 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (C) Maja Olsson, Johanna Marty Eriksson Engelbrektshallen
2016-12-10 13:00 150346132 Vendelsö IK (C) - Tungelsta IF Kenny Ly, Sawes Ahmad Vendelsömalmshallen
2017-03-26 16:00 150346135 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Strandhallen - Tyresö
2017-04-02 16:00 150346130 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Leif Karlsson, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-04-09 10:00 150346133 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF Wilmer Axén, Kevin Helly Ormingehallen
2017-04-09 10:00 150346134 Segeltorps IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Thomas Gjutarenäfve, Marco Svenström Flemingsbergshallen
2017-04-09 14:00 150346129 Älta IF (B) - Västerhaninge IBK Tuva Egman, Tommy Egman Stavsborgshallen
2017-04-09 14:00 150346136 Salems IF (B) - Huddinge IBS (C) Marco Svenström, Thomas Gjutarenäfve Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis