Pantamera P Blå Medel-Lätt (09-10) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150347001 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Rosershallen
150347008 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
2016-10-01 09:30 150347003 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-01 11:00 150347002 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 11:00 150347009 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2016-10-02 15:00 150347006 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF (B) Hackstahallen
2016-10-02 16:00 150347005 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK Hackstahallen
150347019 IK Frej Täby (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-08 11:00 150347011 Hässelby SK IBK (A) - Rosersbergs IK Hässelbyhallen
2016-10-08 14:00 150347012 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2016-10-09 10:00 150347016 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Ulriksdalshallen
2016-10-09 13:00 150347015 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-09 14:00 150347017 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-09 14:15 150347014 Danderyds SK - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2016-10-22 08:15 150347030 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (A) Björkebyhallen
2016-10-22 09:00 150347023 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK Hässelbyhallen
2016-10-22 09:15 150347026 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2016-10-22 09:30 150347021 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2016-10-22 10:00 150347025 Rotebro IS IBK (A) - AIK IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-22 12:00 150347024 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-10-23 12:00 150347027 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2016-10-23 13:00 150347028 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby (B) Åkersberga Sporthall A
2016-10-29 09:00 150347037 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-29 13:00 150347039 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2016-10-29 13:30 150347035 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-29 14:00 150347036 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
2016-10-29 14:30 150347033 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-30 11:00 150347034 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-11-26 14:30 150347032 Danderyds SK - Täby FC (A) Mörbyhallen
2016-11-12 10:00 150347046 Vallentuna IBK - IK Frej Täby (B) Hammarbackens Sporthall
2016-11-12 10:30 150347041 Rosersbergs IK - Danderyds SK Rosershallen
2016-11-12 11:00 150347048 Grimsta AIK (B) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2016-11-12 11:15 150347049 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2016-11-12 12:00 150347044 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Hässelbyhallen
2016-11-12 13:00 150347045 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2016-11-13 10:00 150347043 Täby FC (A) - AIK IBF (B) Skarpängskolan A
2016-11-19 09:00 150347055 IK Frej Täby (B) - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-11-19 10:00 150347051 Vaxholms IBF (B) - Rosersbergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-19 12:00 150347057 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2016-11-19 12:00 150347060 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hackstahallen
2016-11-19 14:00 150347054 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2016-11-20 08:00 150347058 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Björkebyhallen
2016-11-20 12:00 150347052 AIK IBF (B) - Danderyds SK Ulriksdalshallen
2016-11-26 09:00 150347066 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (A) Ärvingehallen
2016-11-26 09:30 150347061 Rosersbergs IK - AIK IBF (B) Rosershallen
2016-11-26 10:00 150347069 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-26 12:00 150347070 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2016-11-27 09:00 150347067 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2016-11-27 12:00 150347062 Vaxholms IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-27 12:15 150347063 Danderyds SK - Täby FC (E) Mörbyhallen
2016-12-04 15:00 150347076 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2016-12-10 09:00 150347073 IK Frej Täby (B) - Vaxholms IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-12-10 12:00 150347072 Täby FC (E) - AIK IBF (B) Skarpängskolan A
2016-12-10 12:15 150347080 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2016-12-10 13:30 150347071 Vaxholms IBF (A) - Rosersbergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-11 13:00 150347078 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Hackstahallen
2016-12-11 14:00 150347079 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Hackstahallen
2016-12-17 09:30 150347081 Rosersbergs IK - Täby FC (E) Rosershallen
2016-12-17 09:45 150347090 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2016-12-17 11:00 150347087 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2016-12-17 11:30 150347082 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-17 12:30 150347084 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-18 11:30 150347089 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2016-12-18 13:15 150347085 Danderyds SK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mörbyhallen
2016-12-18 13:30 150347088 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2017-01-14 09:00 150347091 IK Frej Täby (B) - Rosersbergs IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-01-14 11:00 150347099 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 13:00 150347100 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 13:15 150347093 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (A) Väsby skolan
2017-01-14 14:15 150347098 Grimsta AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2017-01-15 13:00 150347094 Bele Barkarby IF IBF (B) - AIK IBF (B) Björkebyhallen
2017-01-15 13:00 150347096 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Hackstahallen
2017-01-21 11:00 150347102 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-01-21 11:00 150347109 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan A
2017-01-21 12:00 150347103 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2017-01-22 13:00 150347105 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
2017-01-22 13:00 150347106 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-22 16:00 150347107 Danderyds SK - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-01-22 16:30 150347110 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hässelbyhallen
2017-01-28 10:00 150347117 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-28 10:00 150347120 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Ärvingehallen
2017-01-28 10:30 150347118 Vallentuna IBK - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2017-01-28 12:15 150347116 Grimsta AIK (B) - AIK IBF (B) Väsby skolan
2017-01-28 14:15 150347111 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2017-01-29 14:00 150347114 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Hackstahallen
2017-01-29 15:00 150347115 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Hackstahallen
2017-02-04 09:00 150347124 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-02-04 09:30 150347121 Rosersbergs IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rosershallen
2017-02-04 12:15 150347128 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-04 13:15 150347126 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-05 10:00 150347127 AIK IBF (B) - Vallentuna IBK Ulriksdalshallen
2017-02-05 13:00 150347125 Täby FC (E) - Grimsta AIK (B) Erikslundshallen
2017-02-05 15:00 150347129 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2017-02-18 10:00 150347139 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan A
2017-02-18 11:00 150347135 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 11:45 150347136 Vallentuna IBK - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2017-02-18 16:30 150347137 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Riddersvik
2017-02-18 17:30 150347138 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (B) Riddersvik
2017-02-19 09:15 150347132 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-02-19 16:00 150347133 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (A) Hackstahallen
2017-03-11 09:30 150347141 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (C) Rosershallen
2017-03-11 10:45 150347146 IK Frej Täby (B) - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-03-11 11:00 150347144 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2017-03-11 13:00 150347147 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan A
2017-03-11 15:30 150347150 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK Mörbyhallen
2017-03-12 13:00 150347143 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (B) Björkebyhallen
2017-03-12 13:00 150347148 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-18 09:00 150347155 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2017-03-18 09:45 150347154 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2017-03-18 11:00 150347157 Täby FC (A) - IK Frej Täby (B) Skarpängskolan A
2017-03-18 18:00 150347151 Åkersberga IBF (B) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2017-03-19 12:00 150347160 Vaxholms IBF (B) - AIK IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-19 14:45 150347159 Danderyds SK - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2017-03-19 16:00 150347152 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2017-03-25 09:00 150347168 IK Frej Täby (B) - Danderyds SK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-03-25 10:00 150347169 Täby FC (E) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan A
2017-03-25 11:00 150347166 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2017-03-25 12:00 150347161 Grimsta AIK (B) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2017-03-26 10:15 150347163 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2017-03-26 11:15 150347162 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-03-30 17:00 150347165 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2017-04-01 18:30 150347170 Vaxholms IBF (A) - AIK IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-01 11:00 150347172 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-04-01 11:00 150347173 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2017-04-01 12:30 150347180 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (E) Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-01 14:00 150347171 Rotebro IS IBK (A) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 15:30 150347177 Danderyds SK - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2017-04-02 09:00 150347174 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2017-04-02 11:00 150347179 AIK IBF (B) - IK Frej Täby (B) Ulriksdalshallen
2017-03-25 08:00 150347182 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-08 10:00 150347190 IK Frej Täby (B) - Täby FC (E) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-04-08 10:30 150347181 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Rosershallen
2017-04-08 11:00 150347183 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2017-04-08 12:00 150347188 Grimsta AIK (A) - AIK IBF (B) Väsby skolan
2017-04-08 19:00 150347187 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2017-04-09 17:00 150347184 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Hackstahallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150348002 Hammarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (D)
150348008 Vaxholms IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö
2016-10-01 10:00 150348010 Sundbybergs IK - Silverdals IF Hallonbergshallen
2016-10-01 11:00 150348006 Täby FC (B) - Bro IK Skarpängskolan A
2016-10-01 12:00 150348003 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2016-10-01 12:00 150348009 Täby FC (C) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2016-10-02 09:00 150348001 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Ulriksdalshallen
2016-10-02 11:00 150348005 Sigtuna IF IBK (B) - Ekerö IK Prästängshallen
2016-10-02 17:00 150348007 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS Hackstahallen
150348017 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B)
2016-10-05 16:00 150348012 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
2016-10-08 13:00 150348011 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF (A) Hässelbyhallen
2016-10-09 09:00 150348016 Råsunda IS - Sigtuna IF IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-10-09 10:15 150348018 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2016-10-09 13:15 150348019 Silverdals IF - Vaxholms IBF (C) Silverdalshallen
2016-10-09 14:30 150348015 Bro IK - Rotebro IS IBK (B) Bro Sporthall
2016-10-09 15:30 150348014 Ekerö IK - Grimsta AIK (C) Tappströms Bollhall
2016-10-16 11:30 150348020 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
150348024 Hammarby IF IBF (B) - Bro IK
150348026 Rotebro IS IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2016-10-22 09:00 150348028 Täby FC (B) - Silverdals IF Skarpängskolan A
2016-10-22 10:00 150348023 Hässelby SK IBK (E) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2016-10-22 10:15 150348025 Grimsta AIK (C) - Råsunda IS Väsby skolan
2016-10-22 12:30 150348030 Vaxholms IBF (C) - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-23 09:00 150348021 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Ulriksdalshallen
2016-10-23 11:00 150348029 Åkersberga IBF (A) - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 13:30 150348027 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
150348035 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF (B)
2016-10-29 10:00 150348038 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK (B) Brotorpshallen
2016-10-29 12:00 150348039 Täby FC (C) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2016-10-29 12:30 150348040 Vaxholms IBF (C) - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-30 11:15 150348036 Töjnan IBK - Grimsta AIK (C) Silverdalshallen
2016-10-30 12:00 150348034 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (E) Ulriksdalshallen
2016-10-30 12:15 150348037 Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2016-10-30 12:30 150348032 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (C) Tappströms Bollhall
2016-10-30 15:15 150348033 Bro IK - Hässelby SK IBK (D) Bro Sporthall
150348044 Hässelby SK IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2016-11-12 09:00 150348050 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan A
2016-11-12 10:00 150348045 Hässelby SK IBK (E) - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2016-11-12 11:00 150348043 Hässelby SK IBK (C) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2016-11-12 11:00 150348048 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Nya)
2016-11-12 12:00 150348047 Grimsta AIK (C) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2016-11-12 15:30 150348046 Hammarby IF IBF (B) - Silverdals IF Skanstullshallen
2016-11-13 09:00 150348041 AIK IBF (A) - Ekerö IK Ulriksdalshallen
2016-11-13 11:00 150348049 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (C) Prästängshallen
2016-11-19 09:00 150348056 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (E) Brotorpshallen
2016-11-19 11:00 150348058 Vaxholms IBF (C) - Grimsta AIK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-19 11:00 150348059 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Hackstahallen
2016-11-19 11:00 150348060 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2016-11-19 12:00 150348054 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-19 13:00 150348055 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-19 13:00 150348057 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2016-11-20 11:00 150348052 Råsunda IS - Ekerö IK Ulriksdalshallen
2016-11-20 15:15 150348051 Bro IK - AIK IBF (A) Bro Sporthall
150348062 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö Bro Sporthall
2016-11-26 09:00 150348070 Rotebro IS IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-26 10:00 150348067 Hässelby SK IBK (E) - Vaxholms IBF (C) Hässelbyhallen
2016-11-26 11:00 150348065 Hässelby SK IBK (C) - Sundbybergs IK Ärvingehallen
2016-11-26 13:15 150348063 Ekerö IK - Töjnan IBK Mälaröhallen
2016-11-27 10:00 150348061 AIK IBF (A) - Råsunda IS Ulriksdalshallen
2016-11-27 10:00 150348066 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2016-11-27 12:00 150348069 Grimsta AIK (C) - Täby FC (B) Väsby skolan
2016-11-27 16:15 150348068 Hammarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Sjöstadshallen
2016-12-10 09:00 150348080 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-12-10 10:00 150348073 Silverdals IF - Bro IK Silverdalshallen
2016-12-10 10:00 150348074 Sundbybergs IK - Ekerö IK Brotorpshallen
2016-12-10 10:00 150348078 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (E) Skarpängskolan A
2016-12-10 12:00 150348072 Töjnan IBK - Råsunda IS Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-12-10 12:30 150348076 Vaxholms IBF (C) - Hässelby SK IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-10 15:30 150348071 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) Bodals Bollhall
2016-12-11 12:00 150348077 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Hackstahallen
2016-12-11 12:00 150348079 Sigtuna IF IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) Prästängshallen
2016-12-03 15:30 150348090 Hammarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (C) Skanstullshallen
2016-12-17 16:45 150348082 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF Bodals Bollhall
2016-12-17 17:00 150348089 Hässelby SK IBK (E) - Rotebro IS IBK (B) Riddersvik
2016-12-18 11:00 150348083 Råsunda IS - Sundbybergs IK Tallbackaskolan
2016-12-18 12:00 150348081 AIK IBF (A) - Töjnan IBK Tallbackaskolan
2016-12-18 12:30 150348085 Ekerö IK - Vaxholms IBF (C) Tappströms Bollhall
2016-12-18 12:30 150348088 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2016-12-18 15:15 150348084 Bro IK - Täby FC (C) Bro Sporthall
2016-12-18 15:30 150348087 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
150348100 Hammarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (E) Eriksdalshallen
2017-01-14 09:00 150348092 Sundbybergs IK - Töjnan IBK Brotorpshallen
2017-01-14 10:00 150348096 Täby FC (B) - Ekerö IK Skarpängskolan A
2017-01-14 10:00 150348098 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 12:00 150348093 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö Skarpängskolan A
2017-01-14 12:15 150348099 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (D) Väsby skolan
2017-01-14 12:30 150348094 Vaxholms IBF (C) - Råsunda IS Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-14 16:00 150348091 Silverdals IF - AIK IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-15 14:00 150348095 Åkersberga IBF (A) - Bro IK Hackstahallen
2017-01-21 12:30 150348104 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
2017-01-22 11:00 150348101 AIK IBF (A) - Sundbybergs IK Ulriksdalshallen
2017-01-22 11:30 150348103 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (C) Silverdalshallen
2017-01-22 12:00 150348105 Råsunda IS - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
2017-01-22 12:30 150348102 Silverdals IF - Täby FC (C) Silverdalshallen
2017-01-22 13:30 150348107 Ekerö IK - Rotebro IS IBK (B) Tappströms Bollhall
2017-01-22 14:30 150348109 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2017-01-22 15:15 150348106 Bro IK - Sigtuna IF IBK (B) Bro Sporthall
2017-01-22 15:30 150348110 Hässelby SK IBK (D) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
2017-01-28 11:00 150348116 Rotebro IS IBK (B) - Råsunda IS Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-28 11:00 150348120 Hässelby SK IBK (D) - Hässelby SK IBK (C) Ärvingehallen
2017-01-28 11:30 150348112 Vaxholms IBF (C) - Sundbybergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-28 12:00 150348111 Täby FC (C) - AIK IBF (A) Erikslundshallen
2017-01-28 13:00 150348114 Täby FC (B) - Töjnan IBK Erikslundshallen
2017-01-28 13:15 150348117 Grimsta AIK (C) - Bro IK Väsby skolan
2017-01-28 16:45 150348118 Hammarby IF IBF (B) - Ekerö IK Skanstullshallen
2017-01-29 13:15 150348115 Sigtuna IF IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Prästängshallen
2017-01-29 16:00 150348113 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Hackstahallen
2017-02-04 09:00 150348123 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Brotorpshallen
2017-02-04 15:30 150348126 IBF Offensiv Lidingö - Grimsta AIK (C) Bodals Bollhall
2017-02-05 09:00 150348121 AIK IBF (A) - Vaxholms IBF (C) Ulriksdalshallen
2017-02-05 09:00 150348125 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2017-02-05 10:00 150348124 Silverdals IF - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
2017-02-05 11:00 150348127 Råsunda IS - Hammarby IF IBF (B) Ulriksdalshallen
2017-02-05 12:00 150348122 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2017-02-05 14:30 150348129 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (D) Tappströms Bollhall
2017-02-05 15:15 150348128 Bro IK - Hässelby SK IBK (E) Bro Sporthall
2017-02-18 10:00 150348134 Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 10:00 150348136 Hammarby IF IBF (B) - Töjnan IBK Sjöstadshallen
2017-02-18 11:00 150348132 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (C) Skarpängskolan A
2017-02-18 12:00 150348135 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF Väsby skolan
2017-02-18 13:30 150348137 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (E) Bodals Bollhall
2017-02-19 09:00 150348138 Hässelby SK IBK (D) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2017-02-19 10:00 150348133 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (C) Prästängshallen
2017-02-19 10:00 150348139 Hässelby SK IBK (C) - Bro IK Hässelbyhallen
2017-02-19 15:00 150348131 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (A) Hackstahallen
2017-03-11 11:00 150348144 Täby FC (C) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2017-03-11 11:00 150348146 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-11 11:30 150348148 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2017-03-11 12:00 150348147 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-11 12:30 150348145 Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF (B) Brotorpshallen
2017-03-11 17:00 150348142 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-03-12 09:00 150348141 AIK IBF (A) - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
2017-03-12 14:00 150348143 Vaxholms IBF (C) - Rotebro IS IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-12 14:15 150348150 Bro IK - Ekerö IK Bro Sporthall
2017-03-18 09:30 150348154 Hammarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (C) Sjöstadshallen
2017-03-18 10:00 150348156 Hässelby SK IBK (D) - Sundbybergs IK Ärvingehallen
2017-03-18 11:00 150348152 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-18 11:00 150348155 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C) Ärvingehallen
2017-03-18 12:00 150348157 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF Ärvingehallen
2017-03-19 09:00 150348151 Sigtuna IF IBK (B) - AIK IBF (A) Prästängshallen
2017-03-19 13:15 150348159 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Stenhamra Bollhall
2017-03-19 16:15 150348160 Bro IK - Råsunda IS Bro Sporthall
2017-03-19 17:00 150348153 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2017-03-25 11:00 150348163 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2017-03-25 11:00 150348168 Silverdals IF - Ekerö IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-25 12:00 150348166 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan A
2017-03-25 13:30 150348170 IBF Offensiv Lidingö - Råsunda IS Bodals Bollhall
2017-03-26 09:00 150348161 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Ulriksdalshallen
2017-03-26 09:00 150348162 Sigtuna IF IBK (B) - Grimsta AIK (C) Prästängshallen
2017-03-26 11:00 150348165 Vaxholms IBF (C) - Hässelby SK IBK (D) Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-26 12:15 150348164 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 19:00 150348169 Töjnan IBK - Bro IK Silverdalshallen
2017-04-01 09:00 150348172 Hammarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Sjöstadshallen
2017-04-01 11:00 150348171 Grimsta AIK (C) - AIK IBF (A) Väsby skolan
2017-04-01 13:00 150348174 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2017-04-01 17:30 150348180 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK Bodals Bollhall
2017-04-01 18:00 150348175 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2017-04-02 10:00 150348179 Råsunda IS - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2017-04-02 13:30 150348177 Ekerö IK - Täby FC (C) Tappströms Bollhall
2017-04-02 14:15 150348178 Bro IK - Sundbybergs IK Bro Sporthall
2017-04-02 19:00 150348173 Hässelby SK IBK (E) - Sigtuna IF IBK (B) Riddersvik
2017-03-05 14:00 150348184 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Prästängshallen
2017-03-18 13:00 150348182 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (E) Väsby skolan
2017-03-24 18:15 150348181 AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF (B) Tallbackaskolan
2017-04-04 17:00 150348190 Silverdals IF - Töjnan IBK Häggvikshallen
2017-04-08 09:00 150348188 Täby FC (C) - Råsunda IS Skarpängskolan A
2017-04-08 10:00 150348189 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö Brotorpshallen
2017-04-08 11:00 150348183 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-08 11:30 150348187 Vaxholms IBF (C) - Bro IK Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-09 16:00 150348186 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Hackstahallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150349008 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK
2016-10-01 09:15 150349007 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnängshallen
2016-10-01 14:00 150349009 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF Flemingsbergshallen
2016-10-02 09:00 150349005 Saltsjöbadens IF - Sickla IF Fisksätra sporthall
2016-10-02 10:00 150349004 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sköndalshallen
2016-10-02 10:15 150349003 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (B) Värmdö sporthall
2016-10-02 12:00 150349010 Salems IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Skogsängshallen
2016-10-02 14:00 150349002 Älta IF - Tungelsta IF Stavsborgshallen
150349012 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK Farstahallen 3
150349019 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Vendelsö IK (B)
2016-10-08 11:00 150349013 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2016-10-08 11:00 150349020 Salems IF (A) - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2016-10-08 12:00 150349016 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2016-10-08 13:00 150349018 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
2016-10-08 14:00 150349015 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (A) Ribby Sporthall
2016-10-08 15:15 150349014 Sickla IF - Värmdö IF (B) Järla Sporthall
150349023 Vendelsö IK - Sickla IF
150349030 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (A)
2016-10-22 10:30 150349029 Nynäshamns IBK - Salems IF (A) Kvarnängshallen
2016-10-22 13:00 150349022 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Ribby Sporthall
2016-10-23 09:00 150349026 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Sköndalshallen
2016-10-23 09:00 150349027 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Fisksätra sporthall
2016-10-23 10:15 150349025 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2016-10-23 12:00 150349024 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2016-10-29 09:00 150349034 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 12:30 150349037 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sköndals IK (A) Skogåshallen
2016-10-29 13:00 150349038 Salems IF (A) - Saltsjöbadens IF Skogsängshallen
2016-10-29 14:15 150349032 Sickla IF - Farsta IBK (B) Järla Sporthall
2016-10-29 16:00 150349033 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Ribby Sporthall
2016-10-30 09:00 150349035 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Ormingehallen
2016-11-06 12:00 150349036 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2017-02-11 09:15 150349040 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) Kvarnängshallen
2016-11-12 09:15 150349044 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Tungelsta Sporthall
2016-11-12 10:00 150349045 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Vendelsömalmshallen
2016-11-12 11:15 150349043 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Farstahallen 3
2016-11-12 14:15 150349047 Värmdö IF (B) - Salems IF (A) Värmdö sporthall
2016-11-13 09:00 150349042 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2016-11-13 09:00 150349048 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A) Sköndalshallen
2016-11-13 10:00 150349049 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (B) Fisksätra sporthall
2016-11-13 13:00 150349046 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Stavsborgshallen
2016-11-19 08:00 150349053 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Myrsjöskolan
2016-11-19 10:00 150349052 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 10:00 150349059 Nynäshamns IBK - Sköndals IK (A) Kvarnängshallen
2016-11-19 10:45 150349055 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tungelsta IF Skogåshallen
2016-11-19 12:15 150349057 Huddinge IBS (A) - Älta IF Flemingsbergshallen
2016-11-19 13:00 150349054 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK (B) Djurö Sporthall
2016-11-19 13:00 150349056 Salems IF (A) - Vendelsö IK Skogsängshallen
2016-11-25 18:30 150349058 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (B) Torvalla Träningshall
2016-11-26 11:00 150349064 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2016-11-26 12:30 150349066 Tungelsta IF - Huddinge IBS (A) Tungelsta Sporthall
2016-11-26 13:00 150349062 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Ribby Sporthall
2016-11-26 13:00 150349067 Vendelsö IK - Vendelsö IK (B) Vendelsömalmshallen
2016-11-26 13:15 150349065 Farsta IBK (B) - Salems IF (A) Bandhagshallen
2016-11-27 09:00 150349070 Sköndals IK (A) - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2016-11-27 12:00 150349068 Älta IF - Nynäshamns IBK Stavsborgshallen
2016-11-27 13:00 150349063 Sickla IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
2016-12-04 12:00 150349080 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2016-12-10 09:00 150349076 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (B) Vendelsömalmshallen
2016-12-10 09:45 150349077 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kvarnängshallen
2016-12-10 12:00 150349072 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Djurö Sporthall
2016-12-10 13:00 150349074 Salems IF (A) - Sickla IF Skogsängshallen
2016-12-10 14:45 150349075 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Flemingsbergshallen
2016-12-11 08:15 150349073 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2016-12-11 09:30 150349079 Saltsjöbadens IF - Älta IF Fisksätra sporthall
2016-12-17 11:15 150349088 Tungelsta IF - Saltsjöbadens IF Tungelsta Sporthall
2016-12-17 13:00 150349089 Vendelsö IK - Sköndals IK (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-17 13:15 150349085 Sickla IF - Vendelsö IK (B) Järla Sporthall
2016-12-17 15:00 150349084 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Ribby Sporthall
2016-12-18 09:00 150349082 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2016-12-18 13:00 150349083 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-12-18 14:00 150349090 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2017-02-12 18:00 150349086 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nynäshamns IBK Tyresöhallen
2017-01-14 09:00 150349094 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Vendelsömalmshallen
2017-01-14 10:45 150349095 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2017-01-14 15:00 150349093 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2017-01-14 16:45 150349099 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2017-01-15 10:00 150349097 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Fisksätra sporthall
2017-01-15 10:00 150349098 Sköndals IK (A) - Farsta IBK (B) Gubbängshallen
2017-01-15 12:00 150349092 Salems IF (A) - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
2017-01-15 12:00 150349100 Älta IF - Vendelsö IK Stavsborgshallen
2017-01-21 09:15 150349109 Farsta IBK (B) - Älta IF Farstahallen 3
2017-01-21 10:00 150349108 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 10:30 150349110 Tungelsta IF - Vendelsö IK Tungelsta Sporthall
2017-01-21 14:00 150349103 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK (B) Djurö Sporthall
2017-01-21 15:00 150349106 Västerhaninge IBK - Saltsjöbadens IF Ribby Sporthall
2017-01-21 19:00 150349107 Sickla IF - Sköndals IK (A) Järla Sporthall
2017-01-22 09:15 150349102 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
2017-01-22 10:15 150349104 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK Ormingehallen
2017-01-28 09:00 150349112 Vendelsö IK (B) - Salems IF (A) Vendelsömalmshallen
2017-01-28 09:15 150349113 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnängshallen
2017-01-28 09:15 150349120 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Tungelsta Sporthall
2017-01-28 17:00 150349119 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Vendelsömalmshallen
2017-01-29 09:00 150349115 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK Fisksätra sporthall
2017-01-29 10:15 150349117 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2017-01-29 11:00 150349116 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sköndalshallen
2017-01-29 12:00 150349118 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2017-02-04 09:00 150349127 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 11:00 150349130 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Farsta IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 12:00 150349122 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2017-02-04 13:00 150349125 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (A) Djurö Sporthall
2017-02-04 13:30 150349124 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Saltsjöbadens IF Skogåshallen
2017-02-04 13:30 150349129 Sickla IF - Tungelsta IF Järla Sporthall
2017-02-04 14:15 150349128 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Ribby Sporthall
2017-02-04 15:15 150349126 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Ormingehallen
2017-02-18 10:00 150349137 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Vendelsömalmshallen
2017-02-18 10:00 150349140 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 10:15 150349138 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tungelsta Sporthall
2017-02-18 11:15 150349139 Farsta IBK (B) - Västerhaninge IBK Farstahallen 3
2017-02-19 09:00 150349134 Sköndals IK (A) - Salems IF (A) Sköndalshallen
2017-02-19 10:00 150349133 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
2017-02-19 12:00 150349136 Älta IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
2017-02-19 12:15 150349135 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
2017-03-11 10:00 150349142 Nynäshamns IBK - Saltsjöbadens IF Kvarnängshallen
2017-03-11 11:00 150349146 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Vendelsö IK Skogåshallen
2017-03-11 13:00 150349147 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2017-03-11 14:00 150349145 Salems IF (A) - Älta IF Skogsängshallen
2017-03-11 15:00 150349143 Vendelsö IK (B) - Sköndals IK (A) Vendelsömalmshallen
2017-03-11 15:00 150349144 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2017-03-11 15:00 150349150 Västerhaninge IBK - Sickla IF Ribby Sporthall
2017-03-12 10:00 150349149 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tyresöhallen
2017-03-12 11:00 150349148 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (B) Ormingehallen
2017-03-18 10:15 150349156 Tungelsta IF - Salems IF (A) Tungelsta Sporthall
2017-03-18 10:15 150349157 Farsta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Farstahallen 3
2017-03-18 12:00 150349158 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
2017-03-18 13:00 150349160 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ribby Sporthall
2017-03-18 16:15 150349153 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2017-03-18 19:30 150349155 Vendelsö IK - Huddinge IBS (A) Vendelsömalmshallen
2017-03-19 12:00 150349154 Älta IF - Vendelsö IK (B) Stavsborgshallen
2017-03-19 14:00 150349159 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK Stavsborgshallen
2017-03-25 08:15 150349168 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sickla IF Skogåshallen
2017-03-25 10:45 150349164 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2017-03-25 12:00 150349169 Djurö-Vindö IF - Västerhaninge IBK Djurö Sporthall
2017-03-25 13:00 150349167 Salems IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Skogsängshallen
2017-03-25 13:45 150349166 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (B) Flemingsbergshallen
2017-03-25 17:30 150349165 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2017-03-26 08:45 150349170 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ormingehallen
2017-03-26 09:30 150349162 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (B) Fisksätra sporthall
2017-04-01 10:00 150349179 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 11:00 150349176 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 11:15 150349175 Farsta IBK (B) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2017-04-01 14:00 150349178 Västerhaninge IBK - Salems IF (A) Ribby Sporthall
2017-04-01 14:15 150349177 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
2017-04-01 16:30 150349173 Vendelsö IK - Saltsjöbadens IF Vendelsömalmshallen
2017-04-02 10:00 150349180 Nacka Wallenstam IBK - Djurö-Vindö IF Ormingehallen
2017-04-02 13:00 150349172 Älta IF - Sköndals IK (A) Stavsborgshallen
2017-04-08 09:00 150349187 Vendelsö IK (B) - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2017-04-08 11:00 150349186 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kvarnängshallen
2017-04-08 14:00 150349188 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Flemingsbergshallen
2017-04-08 14:00 150349189 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
2017-04-08 15:15 150349182 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2017-04-09 09:00 150349184 Saltsjöbadens IF - Farsta IBK (B) Fisksätra sporthall
2017-04-09 10:30 150349190 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2017-04-09 11:00 150349183 Sköndals IK (A) - Tungelsta IF Sköndalshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 09:00 150350009 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C) Sjöstadshallen
2016-10-01 14:00 150350006 Abrahamsbergs IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 15:00 150350008 Ängby IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 15:15 150350005 FBI Tullinge - Farsta IBK (A) Rikstenshallen
2016-10-02 09:15 150350001 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2016-10-02 11:00 150350004 Salems IF (B) - Segeltorps IF Skogsängshallen
2016-10-02 11:15 150350002 Värmdö IF (D) - Mariebergs SK (A) Värmdö sporthall
2016-10-02 16:15 150350010 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
150350012 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF
150350018 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (C)
2016-10-08 10:00 150350011 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2016-10-08 10:00 150350015 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-10-08 12:00 150350017 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Abrahamsbergs IBF Skogåshallen
2016-10-08 13:00 150350019 Huddinge IBS (B) - Ängby IF Flemingsbergshallen
2016-10-08 14:00 150350013 Segeltorps IF - Värmdö IF (D) Flemingsbergshallen
2016-12-01 17:30 150350020 Högalids IF - Hammarby IF IBF Eriksdalshallen
150350021 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
150350029 Vendelsö IK (C) - Högalids IF
2016-10-22 09:00 150350028 Abrahamsbergs IBF - Huddinge IBS (B) Stora Mossen 1
2016-10-22 11:00 150350022 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF Stora Mossen 1
2016-10-22 11:00 150350026 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Skogsängshallen
2016-10-22 14:15 150350027 FBI Tullinge - Huddinge IBS (C) Rikstenshallen
2016-10-22 16:00 150350023 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-10-23 11:15 150350024 Värmdö IF (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2016-10-23 12:00 150350030 Ängby IF - Hammarby IF IBF Vällingbyhallen Lilla
150350032 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
150350040 Ängby IF - Vendelsö IK (C)
2016-10-29 09:00 150350039 Hammarby IF IBF - Abrahamsbergs IBF Sjöstadshallen
2016-10-29 10:30 150350038 Högalids IF - FBI Tullinge Liljeholmshallen 1
2016-10-29 11:00 150350033 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 11:30 150350035 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (D) Skogåshallen
2016-10-29 14:45 150350031 Segeltorps IF - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-11-07 18:15 150350037 Huddinge IBS (B) - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
2016-11-12 10:15 150350045 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (C) Sätrahallen
2016-11-12 11:00 150350048 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF Skogsängshallen
2016-11-12 11:00 150350050 Abrahamsbergs IBF - Vendelsö IK (C) Stora Mossen 2
2016-11-12 14:00 150350042 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-11-12 15:15 150350046 Värmdö IF (D) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2016-11-12 15:15 150350049 FBI Tullinge - Ängby IF Rikstenshallen
2016-11-12 16:15 150350041 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
2016-11-13 12:00 150350044 Mariebergs SK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Vällingbyhallen Lilla
150350054 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2016-11-19 08:45 150350053 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Segeltorps IF Skogåshallen
2016-11-19 08:45 150350056 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2016-11-19 09:00 150350051 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 09:30 150350057 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (D) Sjöstadshallen
2016-11-19 13:15 150350055 Huddinge IBS (B) - Mariebergs SK (A) Flemingsbergshallen
2016-11-19 13:30 150350059 Vendelsö IK (C) - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2016-11-20 13:00 150350060 Abrahamsbergs IBF - FBI Tullinge Hässelbyhallen
150350065 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF
2016-11-26 08:00 150350070 Salems IF (B) - FBI Tullinge Skogsängshallen
2016-11-26 09:00 150350062 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2016-11-26 09:00 150350064 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Flemingsbergshallen
2016-11-26 12:00 150350066 Mariebergs SK (A) - Hammarby IF IBF Ärvingehallen
2016-11-26 12:15 150350063 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (C) Bandhagshallen
2016-11-26 15:00 150350067 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF Västertorpshallen Lilla
2016-11-27 12:15 150350068 Värmdö IF (D) - Vendelsö IK (C) Värmdö sporthall
2016-12-10 09:00 150350075 Hammarby IF IBF - Segeltorps IF Sjöstadshallen
2016-12-10 09:15 150350071 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2016-12-10 10:00 150350074 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
2016-12-10 10:00 150350078 Abrahamsbergs IBF - Älvsjö AIK IBF Stora Mossen 1
2016-12-10 11:00 150350076 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2016-12-10 13:45 150350073 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-12-10 14:00 150350077 Vendelsö IK (C) - Mariebergs SK (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-10 14:15 150350079 FBI Tullinge - Värmdö IF (D) Rikstenshallen
2016-12-17 10:00 150350082 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2016-12-17 12:45 150350086 Segeltorps IF - Vendelsö IK (C) Flemingsbergshallen
2016-12-17 14:15 150350085 Farsta IBK (A) - Ängby IF Bandhagshallen
2016-12-17 15:00 150350089 Älvsjö AIK IBF - Salems IF (B) Västertorpshallen Lilla
2016-12-17 16:00 150350088 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge Eriksdalshallen
2016-12-18 11:00 150350084 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF Strandhallen - Tyresö
2016-12-18 13:15 150350081 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2016-12-18 16:00 150350087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Abrahamsbergs IBF Ormingehallen
2017-01-14 10:00 150350092 Högalids IF - Huddinge IBS (C) Liljeholmshallen 1
2017-01-14 10:00 150350093 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sjöstadshallen
2017-01-14 11:00 150350096 Abrahamsbergs IBF - Farsta IBK (A) Stora Mossen 1
2017-01-14 12:15 150350100 Värmdö IF (D) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2017-01-14 13:30 150350095 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-01-14 16:00 150350091 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2017-01-14 16:15 150350097 FBI Tullinge - Segeltorps IF Rikstenshallen
2017-01-15 10:00 150350098 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2017-01-21 10:15 150350107 Farsta IBK (A) - Salems IF (B) Farstahallen 3
2017-01-21 11:00 150350106 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 12:00 150350103 Huddinge IBS (C) - Ängby IF Flemingsbergshallen
2017-01-21 14:00 150350102 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Flemingsbergshallen
2017-01-21 16:15 150350101 Värmdö IF (A) - Högalids IF Värmdö sporthall
2017-01-22 09:15 150350109 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (D) Ormingehallen
2017-01-22 10:15 150350104 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (C) Skogåshallen
2017-01-22 13:00 150350110 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Vällingbyhallen Lilla
2017-01-28 09:00 150350111 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (A) Sjöstadshallen
2017-01-28 10:00 150350120 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2017-01-28 11:00 150350114 Abrahamsbergs IBF - Huddinge IBS (C) Stora Mossen 1
2017-01-28 12:00 150350112 Ängby IF - Högalids IF Stora Mossen 1
2017-01-28 16:00 150350119 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Västertorpshallen Lilla
2017-01-28 19:00 150350113 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2017-01-29 09:00 150350115 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2017-01-29 09:15 150350118 Värmdö IF (D) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
2017-02-04 10:00 150350122 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (C) Sjöstadshallen
2017-02-04 10:00 150350128 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 10:30 150350123 Högalids IF - Abrahamsbergs IBF Liljeholmshallen 1
2017-02-04 11:00 150350124 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge Flemingsbergshallen
2017-02-04 11:15 150350129 Farsta IBK (A) - Mariebergs SK (A) Farstahallen 1
2017-02-04 14:00 150350125 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
2017-02-05 10:00 150350121 Värmdö IF (A) - Ängby IF Värmdö sporthall
2017-02-05 16:00 150350130 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Flemingsbergshallen
2017-02-18 10:00 150350137 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sätrahallen
2017-02-18 11:00 150350131 Vendelsö IK (C) - Värmdö IF (A) Vendelsömalmshallen
2017-02-18 12:00 150350134 Salems IF (B) - Högalids IF Skogsängshallen
2017-02-18 13:45 150350140 Segeltorps IF - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-02-18 16:15 150350133 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Rikstenshallen
2017-02-19 09:00 150350139 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ormingehallen
2017-02-19 11:15 150350136 Värmdö IF (D) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2017-02-19 12:00 150350132 Abrahamsbergs IBF - Ängby IF Vällingbyhallen Lilla
2017-03-11 09:15 150350145 Högalids IF - Värmdö IF (D) Liljeholmshallen 1
2017-03-11 10:00 150350148 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2017-03-11 14:00 150350147 Huddinge IBS (C) - Mariebergs SK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-11 15:00 150350141 Värmdö IF (A) - Abrahamsbergs IBF Värmdö sporthall
2017-03-11 15:00 150350143 Ängby IF - Salems IF (B) Stora Mossen 1
2017-03-11 16:00 150350142 Vendelsö IK (C) - FBI Tullinge Vendelsömalmshallen
2017-03-11 16:00 150350146 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF Flemingsbergshallen
2017-03-12 09:00 150350150 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (A) Tyresöhallen
2017-03-18 09:00 150350155 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Sätrahallen
2017-03-18 11:00 150350156 Mariebergs SK (A) - Högalids IF Stora Mossen 1
2017-03-18 11:15 150350159 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Farstahallen 3
2017-03-18 11:45 150350158 Segeltorps IF - Huddinge IBS (C) Flemingsbergshallen
2017-03-18 12:15 150350152 Salems IF (B) - Abrahamsbergs IBF Skogsängshallen
2017-03-18 14:15 150350151 FBI Tullinge - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2017-03-18 15:15 150350154 Värmdö IF (D) - Ängby IF Värmdö sporthall
2017-03-19 15:00 150350157 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
2017-03-25 10:45 150350167 Högalids IF - Segeltorps IF Liljeholmshallen 1
2017-03-25 12:00 150350165 Ängby IF - Mariebergs SK (A) Stora Mossen 1
2017-03-25 13:00 150350163 Abrahamsbergs IBF - Värmdö IF (D) Stora Mossen 1
2017-03-25 13:15 150350161 Värmdö IF (A) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2017-03-25 14:00 150350164 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF Vendelsömalmshallen
2017-03-25 14:45 150350169 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-25 15:45 150350168 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-25 18:00 150350166 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Eriksdalshallen
2017-04-01 09:15 150350177 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 1
2017-04-01 10:00 150350173 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Sätrahallen
2017-04-01 11:00 150350175 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (C) Myrsjöskolan
2017-04-01 11:00 150350180 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (C) Skogåshallen
2017-04-01 12:00 150350178 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 13:00 150350176 Segeltorps IF - Ängby IF Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:15 150350172 Värmdö IF (D) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2017-04-02 12:00 150350174 Mariebergs SK (A) - Abrahamsbergs IBF Vällingbyhallen Lilla
2017-04-08 11:00 150350184 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
2017-04-08 11:00 150350189 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Liljeholmshallen 1
2017-04-08 13:00 150350183 Salems IF (B) - Mariebergs SK (A) Skogsängshallen
2017-04-08 13:00 150350186 Vendelsö IK (C) - Farsta IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-04-08 15:00 150350190 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (C) Flemingsbergshallen
2017-04-08 16:15 150350181 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (D) Värmdö sporthall
2017-04-09 12:00 150350185 Abrahamsbergs IBF - Segeltorps IF Vällingbyhallen Lilla
2017-04-09 13:00 150350187 Ängby IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vällingbyhallen Lilla

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis