Pantamera P Blå Lätt-Lätt (11) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150356002 Enebybergs IF - Järfälla IBK Danderyds Gymnasium
150356004 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hässelbyhallen
2017-09-30 09:00 150356001 Duvbo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Hallonbergshallen
2017-09-30 09:00 150356005 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Vikingavallen
2017-09-30 09:00 150356009 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-09-30 10:00 150356003 Grimsta AIK (A) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2017-09-30 10:00 150356006 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2017-12-03 13:15 150356008 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Arena Satelliten
150356012 Åkersberga IBF (A ) - Enebybergs IF
2017-10-07 10:00 150356014 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2017-10-07 11:30 150356010 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Danderyds SK IBF Bodals Bollhall
2017-10-07 13:30 150356013 Vaxholms IBF (A) - Grimsta AIK (A) Vaxholm innebandyhallen
2017-10-08 09:00 150356011 Ängby IF (A) - Duvbo IK (A) Grimstahallen
2017-10-08 11:00 150356016 Täby FC (C) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2017-11-18 14:00 150356018 Täby FC (A) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 15:00 150356015 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
150356019 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2017-10-14 09:00 150356021 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Hallonbergshallen
2017-10-14 10:00 150356023 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Väsby skolan
2017-10-14 10:00 150356025 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (B) Vikingavallen
2017-10-14 11:00 150356026 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2017-10-15 10:00 150356024 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2017-10-15 18:30 150356022 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
2017-11-18 09:00 150356020 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Ängby IF (A) Stora Mossen 2
2017-10-21 09:00 150356028 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF Stora Mossen 1
2017-10-21 11:00 150356031 Täby FC (D) - Duvbo IK (A) Skarpängskolan B
2017-10-21 12:00 150356033 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-10-21 12:30 150356030 Vaxholms IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Vaxholm innebandyhallen
2017-10-21 13:00 150356032 Täby FC (C) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-10-21 15:15 150356029 Åkersberga IBF (A ) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2017-10-22 12:00 150356034 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2017-11-19 11:00 150356035 Sollentuna IBF - IK Frej Täby IBK (A) Silverdalshallen
2017-10-28 09:00 150356041 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) Brotorpshallen
2017-10-28 10:00 150356043 Grimsta AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2017-10-28 11:30 150356045 IK Frej Täby IBK (A) - Rosersbergs IK Erikslundshallen
2017-10-29 11:15 150356039 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-10-29 13:00 150356038 Ängby IF (A) - Vaxholms IBF (A) Grimstahallen
2017-10-29 14:15 150356037 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A ) Mörbyhallen
2017-10-29 16:15 150356042 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2017-10-29 18:00 150356040 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Täby FC (D) Bodals Bollhall
2017-11-11 09:00 150356054 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen
2017-11-11 10:00 150356047 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hammarbackens Sporthall
2017-11-11 10:00 150356049 Täby FC (C) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2017-11-11 10:30 150356053 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (A) Rosershallen
2017-11-11 11:00 150356048 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2017-11-11 12:00 150356050 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Skarpängskolan B
2017-11-11 13:30 150356046 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Vaxholm innebandyhallen
2017-11-12 13:15 150356051 Sollentuna IBF - Duvbo IK (A) Arena Satelliten
2017-11-25 10:00 150356061 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Brotorpshallen
2017-11-25 10:00 150356063 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2017-11-25 13:30 150356056 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Vaxholm innebandyhallen
2017-11-25 13:30 150356057 Åkersberga IBF (A ) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2017-11-25 15:00 150356060 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Sollentuna IBF Bodals Bollhall
2017-11-26 11:30 150356058 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Grimstahallen
2017-11-26 12:15 150356055 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2017-11-26 12:30 150356059 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2017-11-26 16:15 150356062 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
2017-12-09 09:00 150356072 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-12-09 10:00 150356067 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A ) Skarpängskolan B
2017-12-09 10:15 150356070 Rosersbergs IK - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Rosershallen
2017-12-09 11:00 150356065 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2017-12-09 14:00 150356064 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 10:00 150356071 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (A) Grimstahallen
2017-12-10 13:00 150356066 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan B
2017-12-10 13:15 150356068 Sollentuna IBF - Ängby IF (A) Arena Satelliten
2017-11-18 12:30 150356080 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Hässelby SK IBK (A) Bodals Bollhall
2017-12-16 10:00 150356075 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2017-12-16 10:00 150356081 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Brotorpshallen
2017-12-16 12:00 150356074 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-12-17 11:15 150356079 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-12-17 12:15 150356073 Danderyds SK IBF - Täby FC (C) Mörbyhallen
2017-12-17 13:00 150356078 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Grimstahallen
2017-12-17 13:30 150356076 Vaxholms IBF (A) - Sollentuna IBF Vaxholm innebandyhallen
2018-01-13 09:00 150356087 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (A ) Vikingavallen
2018-01-13 10:00 150356089 Grimsta AIK (A) - Järfälla IBK Väsby skolan
2018-01-13 11:00 150356086 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (A) Rosershallen
2018-01-14 09:00 150356083 Täby FC (A) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-01-14 09:00 150356088 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2018-01-14 10:00 150356082 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2018-01-14 13:15 150356084 Sollentuna IBF - Täby FC (D) Arena Satelliten
2018-01-14 16:15 150356090 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Danderyds Gymnasium
2018-01-20 10:00 150356095 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-20 12:00 150356094 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2018-01-20 13:30 150356096 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2018-01-20 15:00 150356097 Åkersberga IBF (A ) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 10:00 150356092 Täby FC (B) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2018-01-21 11:00 150356098 Ängby IF (A) - Enebybergs IF Grimstahallen
2018-01-21 13:15 150356091 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2018-01-21 14:30 150356099 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
2018-01-27 09:00 150356105 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2018-01-27 09:00 150356107 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (A ) Hallonbergshallen
2018-01-27 11:00 150356102 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2018-01-27 12:30 150356103 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2018-01-27 12:30 150356108 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Järfälla IBK Bodals Bollhall
2018-01-28 13:15 150356100 Sollentuna IBF - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2018-01-28 13:45 150356104 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2018-01-28 17:15 150356106 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Danderyds Gymnasium
2017-11-18 09:00 150356113 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-11-18 10:00 150356114 Täby FC (D) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-12-02 14:00 150356111 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2017-12-03 11:00 150356112 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2018-02-03 09:00 150356117 Ängby IF (A) - Järfälla IBK Stora Mossen 1
2018-02-03 10:00 150356115 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 16:15 150356116 Åkersberga IBF (A ) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 14:15 150356110 Sollentuna IBF - Rosersbergs IK Arena Satelliten
2018-02-10 10:00 150356118 Rosersbergs IK - Danderyds SK IBF Rosershallen
2018-02-10 10:00 150356121 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2018-02-10 10:00 150356123 Duvbo IK (A) - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2018-02-10 16:30 150356124 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2018-02-11 10:00 150356125 Järfälla IBK - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-02-11 12:00 150356126 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (A ) Grimstahallen
2018-02-11 13:00 150356120 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF Grimstahallen
2018-02-11 16:15 150356122 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
2018-02-17 10:00 150356134 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-02-17 11:00 150356132 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Skarpängskolan B
2018-02-17 13:00 150356131 Täby FC (A) - Duvbo IK (A) Skarpängskolan B
2018-02-17 14:00 150356128 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (A) Rosershallen
2018-02-17 15:00 150356133 Täby FC (D) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-02-18 12:00 150356130 Sollentuna IBF - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2018-02-18 12:15 150356127 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK (A) Mörbyhallen
2018-02-18 12:30 150356135 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (A ) Vaxholm innebandyhallen
2018-03-10 09:00 150356137 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Väsby skolan
2018-03-10 12:30 150356140 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2018-03-11 09:00 150356136 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-03-11 10:15 150356143 Åkersberga IBF (A ) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2018-03-11 12:15 150356141 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2018-03-11 12:30 150356144 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2018-03-11 13:00 150356142 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Grimstahallen
2018-03-11 17:15 150356138 Enebybergs IF - Rosersbergs IK Danderyds Gymnasium
2018-03-17 09:00 150356151 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A ) Skarpängskolan B
2018-03-17 10:00 150356147 IK Frej Täby IBK (A) - Duvbo IK (A) Vikingavallen
2018-03-17 11:00 150356153 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-03-17 12:00 150356150 Täby FC (A) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-03-17 13:00 150356152 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Skarpängskolan B
2018-03-18 11:00 150356146 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2018-03-18 12:15 150356145 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2018-03-18 13:15 150356149 Sollentuna IBF - Järfälla IBK Arena Satelliten
2018-03-24 09:00 150356162 Täby FC (D) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-03-24 10:00 150356155 Duvbo IK (A) - Grimsta AIK (A) Brotorpshallen
2018-03-24 12:30 150356156 IBF Offensiv Lidingö (XXX) - IK Frej Täby IBK (A) Bodals Bollhall
2018-03-24 14:30 150356160 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
2018-03-25 10:00 150356157 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
2018-03-25 11:00 150356159 Åkersberga IBF (A ) - Sollentuna IBF Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 13:15 150356154 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Mörbyhallen
2018-03-25 16:50 150356161 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2018-04-07 10:00 150356164 Grimsta AIK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XXX) Väsby skolan
2018-04-07 10:00 150356166 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF (A) Vikingavallen
2018-04-07 10:00 150356171 Täby FC (B) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-04-07 11:00 150356167 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A ) Rosershallen
2018-04-07 14:15 150356165 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK Hässelbyhallen
2018-04-07 17:00 150356170 Täby FC (A) - Täby FC (D) Skarpäng gymnastikssal
2018-04-08 12:15 150356163 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (A) Mörbyhallen
2018-04-08 13:15 150356169 Sollentuna IBF - Vallentuna IBK (A) Arena Satelliten
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150357009 Stäkets IF - Åkersberga IBF (C) Kallhälls sporthall
2017-09-30 09:00 150357002 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (B) Väsby skolan
2017-09-30 10:00 150357001 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2017-09-30 10:00 150357004 IK Frej Täby IBK (B) - Töjnan IBK Vikingavallen
2017-09-30 10:15 150357005 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (I) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-09-30 11:00 150357003 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2017-10-01 08:00 150357007 Silverdals IF (A) - Täby FC (G) Silverdalshallen
2017-10-01 08:00 150357008 Silverdals IF (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Nya)
150357017 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (A)
2017-10-07 11:00 150357011 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-10-08 09:00 150357013 Täby FC (I) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2017-10-08 09:15 150357010 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 09:15 150357018 Stäkets IF - Silverdals IF (B) Kallhälls sporthall
2017-10-08 13:15 150357012 Töjnan IBK - Grimsta AIK (B) Arena Satelliten
2017-10-08 14:00 150357015 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan B
2017-12-10 14:00 150357014 Täby FC (H) - IK Frej Täby IBK (B) Skarpängskolan B
150357025 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-14 09:00 150357022 Grimsta AIK (B) - Täby FC (H) Väsby skolan
2017-10-14 09:00 150357024 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (F) Vikingavallen
2017-10-14 10:00 150357021 Duvbo IK (B) - Täby FC (I) Hallonbergshallen
2017-10-15 09:00 150357023 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Hässelbyhallen
2017-10-15 09:00 150357027 Silverdals IF (A) - Silverdals IF (B) Silverdalshallen
2017-10-15 10:00 150357019 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2017-10-15 12:00 150357020 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Hackstahallen
150357033 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B)
2017-10-21 09:00 150357030 Täby FC (I) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-10-21 10:00 150357028 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2017-10-21 10:00 150357032 Täby FC (F) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2017-10-22 10:00 150357034 Stäkets IF - IK Frej Täby IBK (B) Kallhälls sporthall
2017-10-22 13:00 150357031 Täby FC (G) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan B
2017-10-22 13:15 150357029 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (B) Arena Satelliten
2017-11-19 09:00 150357035 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
150357041 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Brotorpshallen
2017-10-28 09:00 150357038 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (I) Hammarbackens Sporthall
2017-10-28 09:00 150357042 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF Väsby skolan
2017-10-28 12:30 150357044 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (A) Erikslundshallen
2017-10-28 13:30 150357039 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (H) Vaxholm innebandyhallen
2017-10-28 15:15 150357043 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (B) Riddersvik
2017-10-29 09:00 150357037 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
2017-10-29 17:00 150357040 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (G) Hackstahallen
2017-11-11 09:00 150357048 Täby FC (G) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2017-11-11 14:00 150357052 Silverdals IF (A) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-11 15:00 150357051 Silverdals IF (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-12 10:00 150357049 Täby FC (F) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan B
2017-11-12 11:00 150357046 Täby FC (I) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2017-11-12 12:00 150357047 Täby FC (H) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-11-19 14:00 150357050 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hackstahallen
2017-11-26 12:30 150357054 Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-25 09:00 150357062 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2017-11-25 10:00 150357056 Täby FC (I) - Täby FC (G) Skarpängskolan B
2017-11-25 11:00 150357058 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-11-25 11:00 150357063 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Hässelbyhallen
2017-11-25 12:30 150357059 Vaxholms IBF (B) - Stäkets IF Vaxholm innebandyhallen
2017-11-26 10:00 150357057 Töjnan IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-26 10:15 150357060 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 12:00 150357055 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (H) Björkebyhallen
2017-12-09 09:00 150357071 IK Frej Täby IBK (B) - Duvbo IK (B) Vikingavallen
2017-12-09 12:15 150357069 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-09 13:00 150357065 Täby FC (F) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2017-12-09 13:15 150357068 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-10 09:15 150357067 Stäkets IF - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2017-12-10 09:30 150357066 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (I) Åkersberga Sporthall A
2017-12-10 10:00 150357064 Täby FC (G) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 11:00 150357072 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (B) Grimstahallen
2017-12-16 09:00 150357081 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2017-12-16 10:00 150357076 Täby FC (I) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B
2017-12-16 11:00 150357075 Täby FC (H) - Stäkets IF Skarpängskolan B
2017-12-16 15:00 150357074 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2017-12-17 09:00 150357073 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (F) Björkebyhallen
2017-12-17 12:30 150357079 Vaxholms IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-12-17 13:00 150357080 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B) Hackstahallen
2017-12-17 13:15 150357077 Töjnan IBK - Silverdals IF (A) Arena Satelliten
2018-01-13 09:00 150357090 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-01-13 09:15 150357087 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-13 10:00 150357088 IK Frej Täby IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen
2018-01-14 10:00 150357089 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Hässelbyhallen
2018-01-14 14:15 150357085 Silverdals IF (A) - Täby FC (H) Arena Satelliten
2018-01-14 15:15 150357084 Silverdals IF (B) - Täby FC (G) Arena Satelliten
2018-01-14 16:00 150357082 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Hackstahallen
2018-02-11 12:00 150357083 Stäkets IF - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-01-20 09:00 150357098 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-01-20 14:30 150357099 Vaxholms IBF (B) - Duvbo IK (B) Vaxholm innebandyhallen
2018-01-20 15:00 150357096 Täby FC (I) - IK Frej Täby IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-20 17:00 150357095 Täby FC (H) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-21 10:00 150357091 Bele Barkarby IF IBF - Stäkets IF Björkebyhallen
2018-01-21 11:00 150357093 Täby FC (F) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-01-21 13:00 150357092 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (B) Hackstahallen
2018-01-21 13:15 150357097 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (B) Arena Satelliten
2018-01-27 10:00 150357103 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-27 10:00 150357106 Grimsta AIK (B) - Täby FC (I) Väsby skolan
2018-01-27 13:30 150357104 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (G) Erikslundshallen
2018-01-27 15:45 150357107 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK Brotorpshallen
2018-01-28 09:00 150357100 Silverdals IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2018-01-28 12:00 150357108 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Hackstahallen
2018-01-28 14:15 150357101 Silverdals IF (A) - Stäkets IF Arena Satelliten
2018-01-28 14:45 150357105 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (H) Grimstahallen
2017-11-18 11:00 150357115 Täby FC (H) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan B
2018-02-03 09:00 150357114 Grimsta AIK (B) - Täby FC (G) Väsby skolan
2018-02-03 09:00 150357117 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 11:00 150357113 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2018-02-03 16:15 150357112 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Erikslundshallen
2018-02-04 09:00 150357111 Stäkets IF - Rotebro IS IBK (B) Kallhälls sporthall
2018-02-04 11:00 150357109 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2018-02-04 13:15 150357116 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Arena Satelliten
2018-02-10 09:00 150357122 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2018-02-10 09:00 150357123 Duvbo IK (B) - Täby FC (F) Hallonbergshallen
2018-02-10 09:00 150357126 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2018-02-10 11:00 150357119 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 12:00 150357120 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (B) Vikingavallen
2018-02-10 16:15 150357121 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF Riddersvik
2018-02-11 12:30 150357125 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (I) Vaxholm innebandyhallen
2018-02-11 14:00 150357124 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (H) Hackstahallen
2018-02-17 09:00 150357134 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-02-17 10:00 150357135 Täby FC (I) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2018-02-17 12:00 150357132 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-02-17 14:00 150357133 Täby FC (G) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan B
2018-02-18 09:00 150357127 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2018-02-18 09:30 150357131 Stäkets IF - Duvbo IK (B) Kallhälls sporthall
2018-02-18 10:00 150357129 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2018-02-18 11:00 150357130 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
2018-03-10 09:00 150357136 IK Frej Täby IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Vikingavallen
2018-03-10 10:00 150357139 Duvbo IK (B) - Silverdals IF (A) Hallonbergshallen
2018-03-10 10:00 150357142 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-03-10 11:15 150357140 Åkersberga IBF (B) - Stäkets IF Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 14:00 150357144 Täby FC (I) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2018-03-10 17:45 150357141 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Vaxholm innebandyhallen
2018-03-11 12:00 150357137 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Grimstahallen
2018-03-11 13:15 150357143 Töjnan IBK - Täby FC (G) Arena Satelliten
2018-03-17 09:00 150357146 IK Frej Täby IBK (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen
2018-03-17 09:00 150357147 Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 10:00 150357153 Täby FC (G) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2018-03-17 16:00 150357149 Silverdals IF (B) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 17:00 150357148 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-18 09:00 150357145 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2018-03-18 09:00 150357150 Stäkets IF - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2018-03-18 10:00 150357152 Täby FC (F) - Täby FC (I) Skarpängskolan B
2018-03-18 14:00 150357151 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK Hackstahallen
2017-12-02 09:15 150357154 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2018-03-24 10:00 150357158 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-03-24 10:00 150357162 Täby FC (G) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-03-24 11:00 150357155 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Brotorpshallen
2018-03-24 13:00 150357160 Täby FC (I) - Stäkets IF Skarpängskolan B
2018-03-24 16:00 150357161 Täby FC (H) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2018-03-25 12:00 150357156 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 14:15 150357159 Töjnan IBK - Silverdals IF (B) Arena Satelliten
2018-04-07 09:00 150357165 IK Frej Täby IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Vikingavallen
2018-04-07 09:15 150357166 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-07 15:00 150357164 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2018-04-08 09:00 150357163 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
2018-04-08 09:00 150357170 Stäkets IF - Täby FC (G) Kallhälls sporthall
2018-04-08 09:15 150357171 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 14:15 150357168 Silverdals IF (A) - Täby FC (I) Arena Satelliten
2018-04-08 15:15 150357169 Silverdals IF (B) - Täby FC (H) Arena Satelliten
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150358005 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF
2017-09-30 12:00 150358009 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gärdeshallen
2017-09-30 13:00 150358002 Djurgårdens IF IBS - Örby IS Gärdeshallen
2017-10-01 10:00 150358007 Karlbergs BK - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2017-10-01 10:00 150358008 Kungsängens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ekhammarshallen
2017-11-19 10:00 150358003 Farsta IBK - Ängby IF (C) Riddersvik
150358013 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK
2017-10-07 13:00 150358018 Mariebergs SK - Kungsängens IF Gärdeshallen
2017-10-07 15:00 150358015 Norrtulls SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2017-10-08 10:00 150358011 Ängby IF (C) - Bromma KFUK-KFUM Grimstahallen
2017-10-15 12:15 150358016 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högalids IF Myrsjöskolan
2017-10-22 10:00 150358017 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK Ormingehallen
150358021 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK IBF
2017-10-14 09:15 150358023 Farsta IBK - Norrtulls SK Farstahallen 3
2017-10-14 10:00 150358026 Högalids IF - Mariebergs SK Liljeholmshallen 1
2017-10-14 10:15 150358025 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2017-10-14 15:15 150358024 Hammarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skanstullshallen
2017-10-15 09:30 150358027 Karlbergs BK - Kungsängens IF Engelbrektshallen
2017-10-15 10:00 150358019 AIK IBF - Örby IS Ulriksdalshallen
150358032 Nacka Wallenstam IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Ormingehallen
2017-10-21 12:00 150358033 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK Järla Sporthall
2017-10-21 12:00 150358034 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF (A) Gärdeshallen
2017-10-21 14:00 150358031 Norrtulls SK - Bromma KFUK-KFUM Gärdeshallen
2017-10-21 15:00 150358036 Karlbergs BK - Högalids IF Gärdeshallen
2017-10-22 09:00 150358035 Kungsängens IF - Huddinge IBS (A) Ekhammarshallen
2017-10-22 17:00 150358028 Ängby IF (C) - AIK IBF Grimstahallen
150358038 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF
150358041 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (A) Grimstahallen
2017-10-28 09:00 150358044 Hammarby IF IBF (A) - Karlbergs BK Sjöstadshallen
2017-10-28 09:15 150358043 Farsta IBK - Kungsängens IF Farstahallen 3
2017-10-28 12:00 150358042 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK Gärdeshallen
2017-10-29 10:00 150358045 Huddinge IBS (A) - Högalids IF Tomtbergahallen
150358046 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF
2017-11-11 09:00 150358051 Kungsängens IF - Bromma KFUK-KFUM Hagnäshallen
2017-11-11 13:00 150358048 Norrtulls SK - Ängby IF (C) Engelbrektshallen
2017-11-12 09:00 150358049 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS Ormingehallen
2017-11-12 09:00 150358052 Karlbergs BK - Djurgårdens IF IBS Engelbrektshallen
2017-11-12 09:00 150358054 Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF (A) Tomtbergahallen
2017-11-18 14:00 150358053 Högalids IF - Farsta IBK Liljeholmshallen 1
2017-11-25 09:15 150358063 Farsta IBK - Hammarby IF IBF (A) Farstahallen 3
2017-11-25 12:15 150358059 Örby IS - Mariebergs SK Bandhagshallen
2017-11-26 10:30 150358061 Bromma KFUK-KFUM - Högalids IF Grimstahallen
2017-11-26 12:00 150358062 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (A) Engelbrektshallen
2017-11-26 12:30 150358058 Ängby IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Grimstahallen
2018-02-03 11:15 150358056 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Sätrahallen
150358066 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF
2017-12-09 13:00 150358069 Karlbergs BK - Örby IS Gärdeshallen
2017-12-09 13:15 150358072 Farsta IBK - Djurgårdens IF IBS Bandhagshallen
2017-12-09 15:00 150358064 Norrtulls SK - AIK IBF Gärdeshallen
2017-12-09 15:15 150358071 Hammarby IF IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM Skanstullshallen
2017-12-10 14:30 150358068 Kungsängens IF - Ängby IF (C) Hagnäshallen
150358076 Älvsjö AIK IBF - Kungsängens IF
2017-12-16 12:15 150358079 Örby IS - Huddinge IBS (A) Bandhagshallen
2017-12-16 13:00 150358074 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gärdeshallen
2017-12-17 10:00 150358073 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ulriksdalshallen
2017-12-17 12:00 150358078 Ängby IF (C) - Högalids IF Grimstahallen
2017-12-17 15:00 150358081 Bromma KFUK-KFUM - Djurgårdens IF IBS Grimstahallen
150358086 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF
2018-01-13 10:00 150358088 Hammarby IF IBF (A) - Ängby IF (C) Liljeholmshallen 1
2018-01-13 10:30 150358089 Farsta IBK - Örby IS Farstahallen 3
2018-01-13 12:00 150358082 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF Järla Sporthall
2018-01-13 12:00 150358083 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (C) Gärdeshallen
2018-01-14 10:15 150358084 Kungsängens IF - Norrtulls SK Ekhammarshallen
2018-01-20 10:00 150358094 Norrtulls SK - Högalids IF Liljeholmshallen 1
2018-01-20 11:15 150358099 Örby IS - Bromma KFUK-KFUM Bandhagshallen
2018-01-20 13:00 150358093 Nacka Wallenstam IBK (C) - Karlbergs BK Myrsjöskolan
2018-01-21 10:00 150358091 AIK IBF - Mariebergs SK Ulriksdalshallen
2018-01-21 10:00 150358096 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF (A) Vintervikshallen
2018-01-21 12:00 150358098 Ängby IF (C) - Djurgårdens IF IBS Grimstahallen
2018-02-04 13:15 150358092 Nacka Wallenstam IBK (A) - Kungsängens IF Myrsjöskolan
2017-11-18 13:00 150358101 Karlbergs BK - Mariebergs SK Gärdeshallen
2018-01-27 09:00 150358102 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-01-27 12:00 150358100 Kungsängens IF - AIK IBF Bro Sporthall
2018-01-27 13:30 150358104 Hammarby IF IBF (A) - Norrtulls SK Eriksdalshallen
2018-01-28 09:00 150358106 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF Engelbrektshallen
2018-01-28 09:45 150358103 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Tomtbergahallen
2018-02-03 10:00 150358110 Kungsängens IF - Högalids IF Hagnäshallen
2018-02-03 10:00 150358117 Ängby IF (C) - Örby IS Hässelbyhallen
2018-02-03 13:00 150358111 Mariebergs SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2018-02-03 13:00 150358112 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) Järla Sporthall
2018-02-04 10:00 150358114 Norrtulls SK - Djurgårdens IF IBS Engelbrektshallen
2018-02-04 11:00 150358113 Nacka Wallenstam IBK (C) - Farsta IBK Ormingehallen
2018-03-10 16:00 150358109 AIK IBF - Karlbergs BK Tallbackaskolan
2018-02-10 09:00 150358118 Högalids IF - AIK IBF Liljeholmshallen 1
2018-02-10 11:00 150358120 Hammarby IF IBF (A) - Kungsängens IF Liljeholmshallen 1
2018-02-10 12:00 150358121 Farsta IBK - Mariebergs SK Bandhagshallen
2018-02-10 16:00 150358125 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Bandhagshallen
2018-02-11 10:00 150358119 Huddinge IBS (A) - Karlbergs BK Tomtbergahallen
2018-02-11 12:00 150358122 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (A) Engelbrektshallen
2018-02-11 14:00 150358123 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (C) Grimstahallen
2017-11-18 14:00 150358133 Norrtulls SK - Örby IS Gärdeshallen
2018-02-17 10:00 150358130 Kungsängens IF - Djurgårdens IF IBS Hagnäshallen
2018-02-17 12:00 150358129 Karlbergs BK - Farsta IBK Gärdeshallen
2018-02-17 13:00 150358131 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM Gärdeshallen
2018-02-17 16:00 150358127 AIK IBF - Huddinge IBS (A) Tallbackaskolan
2018-02-18 15:15 150358128 Högalids IF - Hammarby IF IBF (A) Liljeholmshallen 1
2018-03-10 09:00 150358136 Hammarby IF IBF (A) - AIK IBF Sjöstadshallen
2018-03-10 09:15 150358141 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Högdalshallen
2018-03-10 10:00 150358137 Farsta IBK - Huddinge IBS (A) Farstahallen 3
2018-03-10 13:00 150358138 Djurgårdens IF IBS - Högalids IF Gärdeshallen
2018-03-11 11:00 150358139 Bromma KFUK-KFUM - Karlbergs BK Grimstahallen
2018-03-11 14:00 150358142 Ängby IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Grimstahallen
2018-03-17 10:00 150358145 AIK IBF - Farsta IBK Tallbackaskolan
2018-03-17 10:00 150358149 Kungsängens IF - Örby IS Hagnäshallen
2018-03-17 11:15 150358147 Huddinge IBS (A) - Bromma KFUK-KFUM Tomtbergahallen
2018-03-17 13:30 150358146 Hammarby IF IBF (A) - Djurgårdens IF IBS Eriksdalshallen
2018-03-17 15:15 150358150 Ängby IF (C) - Mariebergs SK Riddersvik
2018-03-18 08:00 150358152 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Ormingehallen
2018-03-24 10:00 150358158 Ängby IF (C) - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2018-03-24 12:00 150358155 Bromma KFUK-KFUM - Farsta IBK Stora Mossen 1
2018-03-24 14:15 150358157 Örby IS - Högalids IF Bandhagshallen
2018-03-24 14:15 150358162 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (C) Engelbrektshallen
2018-03-24 16:00 150358160 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK Sätrahallen
2018-03-24 17:15 150358154 Djurgårdens IF IBS - AIK IBF Engelbrektshallen
150358171 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Järla Sporthall
2018-04-07 12:00 150358165 Hammarby IF IBF (A) - Örby IS Sjöstadshallen
2018-04-07 12:00 150358170 Mariebergs SK - Norrtulls SK Gärdeshallen
2018-04-08 09:45 150358166 Huddinge IBS (A) - Ängby IF (C) Tomtbergahallen
2018-04-08 10:00 150358163 AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM Ulriksdalshallen
2018-04-08 10:00 150358168 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF Engelbrektshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150359008 Segeltorps IF - Tungelsta IF Kvarnbergshallen
2017-09-30 09:45 150359009 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF (A) Skogåshallen
2017-09-30 11:00 150359005 Ingarö IF - Värmdö IF Ingarö Sporthall
2017-09-30 14:00 150359006 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2017-09-30 14:15 150359001 Enskededalens IBK - Tumba GOIF (B) Bandhagshallen
2017-10-01 08:45 150359004 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2017-10-01 09:45 150359003 Hammarby IF IBF (B) - Älta IF (A) Stavsborgshallen
2017-10-07 09:00 150359014 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2017-10-07 09:45 150359017 Tumba GOIF (A) - Salems IF Storvretens Sporthall
2017-10-07 10:45 150359010 Tumba GOIF (B) - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
2017-10-07 11:30 150359016 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Tungelsta Sporthall
2017-10-08 09:00 150359018 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF Skogåshallen
2017-10-08 11:15 150359013 Värmdö IF - Hammarby IF IBF (B) Värmdö sporthall
2017-10-08 12:00 150359011 Älta IF (A) - Enskededalens IBK Stavsborgshallen
2017-10-14 10:00 150359025 Ingarö IF - Tumba GOIF (A) Ingarö Sporthall
2017-10-14 11:15 150359021 Enskededalens IBK - Värmdö IF Bandhagshallen
2017-10-14 11:15 150359024 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF Tomtbergahallen
2017-10-14 12:15 150359019 Djurö-Vindö IF - Älta IF (B) Djurö Sporthall
2017-10-14 13:00 150359026 Nacka Wallenstam IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK Myrsjöskolan
2017-10-15 11:00 150359027 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2017-10-15 12:00 150359020 Tumba GOIF (B) - Älta IF (A) Storvretens Sporthall
2017-10-14 15:30 150359030 Värmdö IF - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2017-10-21 09:30 150359034 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2017-10-21 10:00 150359033 Tumba GOIF (A) - Hammarby IF IBF (B) Storvretens Sporthall
2017-10-21 11:00 150359036 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
2017-10-21 13:00 150359029 Västerhaninge IBK - Älta IF (B) Ribby Sporthall
2017-10-22 13:00 150359028 Älta IF (A) - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
2017-11-25 11:00 150359035 Segeltorps IF - Ingarö IF Ingarö Sporthall
2017-10-28 11:15 150359041 Enskededalens IBK - Tumba GOIF (A) Bandhagshallen
2017-10-28 12:15 150359037 Djurö-Vindö IF - Västerhaninge IBK Djurö Sporthall
2017-10-28 15:15 150359043 Hammarby IF IBF (B) - Segeltorps IF Skanstullshallen
2017-10-29 09:00 150359044 Huddinge IBS (B) - Salems IF Tomtbergahallen
2017-10-29 12:00 150359038 Älta IF (A) - Värmdö IF Stavsborgshallen
2017-10-29 12:15 150359045 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2017-10-29 13:00 150359039 Älta IF (B) - Vendelsö IK Stavsborgshallen
2017-11-11 09:00 150359050 Tumba GOIF (A) - Tumba GOIF (B) Storvretens Sporthall
2017-11-11 09:00 150359054 Ingarö IF - Huddinge IBS (B) Ingarö Sporthall
2017-11-11 10:30 150359049 Tungelsta IF - Älta IF (B) Tungelsta Sporthall
2017-11-11 12:15 150359046 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Djurö Sporthall
2017-11-11 14:00 150359047 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2017-11-12 10:00 150359051 Segeltorps IF - Enskededalens IBK Flemingsbergshallen
2017-11-12 10:00 150359053 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (B) Ormingehallen
2017-11-18 10:30 150359057 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
2017-11-19 09:00 150359060 Tumba GOIF (B) - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2017-11-25 11:15 150359061 Enskededalens IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Bandhagshallen
2017-11-25 12:15 150359055 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2017-11-25 12:45 150359063 Hammarby IF IBF (B) - Huddinge IBS (B) Eriksdalshallen
2017-11-26 12:00 150359058 Älta IF (A) - Tumba GOIF (A) Stavsborgshallen
2017-11-26 13:00 150359059 Älta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Stavsborgshallen
2017-11-18 09:15 150359066 Tumba GOIF (A) - Värmdö IF Storvretens Sporthall
2017-12-09 10:30 150359065 Tungelsta IF - Vendelsö IK Tungelsta Sporthall
2017-12-09 12:00 150359070 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tumba GOIF (B) Myrsjöskolan
2017-12-09 14:30 150359068 Segeltorps IF - Älta IF (A) Stavsborgshallen
2017-12-10 09:00 150359071 Huddinge IBS (B) - Enskededalens IBK Tomtbergahallen
2017-12-10 11:30 150359067 Skogås/Trångsunds IBK - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2017-12-10 15:00 150359069 Salems IF - Älta IF (B) Skogsängshallen
2017-12-16 12:00 150359080 Tumba GOIF (B) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2017-12-16 12:15 150359073 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2017-12-16 13:00 150359075 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK Vendelsömalmshallen
2017-12-16 13:00 150359077 Västerhaninge IBK - Salems IF Ribby Sporthall
2017-12-17 09:15 150359076 Värmdö IF - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2017-12-17 12:00 150359079 Älta IF (B) - Ingarö IF Stavsborgshallen
2017-12-17 13:00 150359078 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2018-01-13 11:00 150359082 Tumba GOIF (A) - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
2018-01-13 11:00 150359089 Hammarby IF IBF (B) - Älta IF (B) Liljeholmshallen 1
2018-01-13 13:00 150359086 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF Myrsjöskolan
2018-01-14 09:15 150359083 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Skogåshallen
2018-01-14 09:15 150359087 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2018-01-14 09:45 150359088 Huddinge IBS (B) - Älta IF (A) Tomtbergahallen
2018-01-14 12:15 150359085 Salems IF - Vendelsö IK Skogsängshallen
2017-11-19 12:00 150359099 Älta IF (B) - Enskededalens IBK Stavsborgshallen
2018-01-20 11:30 150359092 Tumba GOIF (A) - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2018-01-20 11:30 150359093 Tungelsta IF - Salems IF Tungelsta Sporthall
2018-01-20 12:15 150359091 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK Djurö Sporthall
2018-01-20 13:00 150359095 Vendelsö IK - Ingarö IF Vendelsömalmshallen
2018-01-20 14:00 150359097 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF (B) Ribby Sporthall
2018-01-21 08:30 150359096 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF Tomtbergahallen
2018-01-27 10:15 150359101 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
2018-01-27 12:15 150359107 Enskededalens IBK - Västerhaninge IBK Bandhagshallen
2018-01-27 15:15 150359105 Hammarby IF IBF (B) - Vendelsö IK Skanstullshallen
2018-01-28 10:00 150359102 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tumba GOIF (A) Ormingehallen
2018-01-28 10:00 150359108 Tumba GOIF (B) - Älta IF (B) Storvretens Sporthall
2018-01-28 11:45 150359100 Segeltorps IF - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2018-01-28 12:15 150359103 Ingarö IF - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2018-02-03 09:00 150359112 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS (B) Storvretens Sporthall
2018-02-03 10:00 150359115 Vendelsö IK - Enskededalens IBK Vendelsömalmshallen
2018-02-03 10:30 150359113 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (B) Tungelsta Sporthall
2018-02-03 12:30 150359109 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
2018-02-03 13:00 150359116 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF (B) Ribby Sporthall
2018-02-04 09:00 150359110 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Flemingsbergshallen
2018-02-04 09:00 150359111 Skogås/Trångsunds IBK - Ingarö IF Skogåshallen
2018-02-04 12:00 150359117 Älta IF (A) - Älta IF (B) Stavsborgshallen
2018-02-10 10:00 150359119 Ingarö IF - Salems IF Ingarö Sporthall
2018-02-10 10:00 150359124 Tumba GOIF (B) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-02-10 11:00 150359123 Enskededalens IBK - Tungelsta IF Bandhagshallen
2018-02-10 12:00 150359121 Hammarby IF IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Liljeholmshallen 1
2018-02-11 09:00 150359120 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2018-02-11 10:00 150359118 Nacka Wallenstam IBK (C) - Djurö-Vindö IF Ormingehallen
2018-02-11 12:00 150359126 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2018-02-24 14:30 150359125 Älta IF (B) - Värmdö IF Stavsborgshallen
2018-02-17 10:00 150359131 Skogås/Trångsunds IBK - Enskededalens IBK Skogåshallen
2018-02-17 12:15 150359127 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Djurö Sporthall
2018-02-17 13:00 150359134 Vendelsö IK - Älta IF (A) Vendelsömalmshallen
2018-02-18 10:30 150359135 Värmdö IF - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2018-02-18 11:00 150359128 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
2018-02-18 11:00 150359129 Salems IF - Hammarby IF IBF (B) Skogsängshallen
2018-02-18 13:00 150359132 Tungelsta IF - Tumba GOIF (B) Tungelsta Sporthall
150359136 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2018-03-10 10:00 150359137 Hammarby IF IBF (B) - Ingarö IF Sjöstadshallen
2018-03-10 10:45 150359140 Tumba GOIF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2018-03-10 12:15 150359139 Enskededalens IBK - Salems IF Bandhagshallen
2018-03-11 10:15 150359144 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2018-03-11 12:00 150359142 Älta IF (A) - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2018-03-11 13:00 150359141 Älta IF (B) - Tumba GOIF (A) Stavsborgshallen
2018-03-17 10:00 150359147 Ingarö IF - Enskededalens IBK Ingarö Sporthall
2018-03-17 10:00 150359150 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF (A) Skogåshallen
2018-03-17 10:30 150359152 Tungelsta IF - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
2018-03-17 12:15 150359145 Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF (B) Djurö Sporthall
2018-03-17 12:15 150359148 Salems IF - Tumba GOIF (B) Skogsängshallen
2018-03-18 09:00 150359149 Segeltorps IF - Älta IF (B) Flemingsbergshallen
2018-03-18 09:00 150359151 Tumba GOIF (A) - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2018-03-24 09:00 150359161 Vendelsö IK - Tumba GOIF (A) Vendelsömalmshallen
2018-03-24 11:00 150359156 Tumba GOIF (B) - Ingarö IF Botkyrkahallen
2018-03-24 12:15 150359155 Enskededalens IBK - Hammarby IF IBF (B) Bandhagshallen
2018-03-24 14:00 150359159 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Ribby Sporthall
2018-03-25 09:15 150359160 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK Värmdö sporthall
2018-03-25 13:00 150359158 Älta IF (A) - Salems IF Stavsborgshallen
2018-03-25 14:00 150359157 Älta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2018-03-25 11:30 150359164 Hammarby IF IBF (B) - Tumba GOIF (B) Sjöstadshallen
2018-04-07 09:00 150359171 Tumba GOIF (A) - Tungelsta IF Storvretens Sporthall
2018-04-07 10:00 150359166 Ingarö IF - Älta IF (A) Ingarö Sporthall
2018-04-07 12:00 150359168 Salems IF - Värmdö IF Skogsängshallen
2018-04-07 12:15 150359163 Djurö-Vindö IF - Enskededalens IBK Djurö Sporthall
2018-04-07 13:00 150359167 Nacka Wallenstam IBK (C) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2018-04-08 08:45 150359165 Huddinge IBS (B) - Älta IF (B) Tomtbergahallen
2018-04-08 12:15 150359169 Segeltorps IF - Vendelsö IK Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis