Pantamera F Blå Lätt-Lätt (11) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 08:15 150368001 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-09-30 12:30 150368002 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-01 16:15 150368005 Enebybergs IF - Järfälla IBK (B) Danderyds Gymnasium
2017-10-07 09:00 150368009 IK Frej Täby IBK (A) - Rotebro IS IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-08 12:00 150368010 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Silverdalshallen
2017-11-11 09:30 150368007 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Skarpäng gymnastikssal
2017-10-14 09:00 150368014 Vallentuna IBK (A) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 12:30 150368013 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-15 09:15 150368011 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-10-21 10:00 150368020 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-22 09:00 150368017 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2017-10-22 09:00 150368018 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2017-10-22 17:15 150368016 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
2017-10-28 12:15 150368022 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-29 13:00 150368021 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Hackstahallen
2018-01-20 10:00 150368023 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-12 09:00 150368028 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF Viksjö Sporthall
2017-11-12 13:00 150368029 Täby FC (A) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-11-12 16:15 150368027 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2017-11-18 09:00 150368034 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-18 12:30 150368033 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-18 14:30 150368035 Töjnan IBK - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-19 12:00 150368031 Åkersberga IBF - Enebybergs IF Hackstahallen
2017-11-25 09:00 150368036 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2017-11-26 09:30 150368039 Järfälla IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-11-26 17:15 150368038 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
2017-12-02 10:00 150368044 IK Frej Täby IBK (A) - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-02 11:15 150368042 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-03 12:15 150368041 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-12-09 10:00 150368047 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2017-12-09 14:00 150368046 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-10 10:00 150368050 Järfälla IBK (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2017-12-16 13:00 150368052 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-12-17 10:00 150368054 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-17 12:00 150368051 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Hackstahallen
2018-03-17 11:00 150368055 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-07 09:00 150368060 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2018-01-07 10:00 150368056 Järfälla IBK (B) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2018-01-07 10:00 150368059 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-01-13 09:00 150368064 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-13 13:15 150368062 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-14 12:00 150368061 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Hackstahallen
2018-01-20 10:00 150368070 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-21 09:00 150368067 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2018-01-21 12:00 150368068 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-01-27 10:00 150368074 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 10:45 150368075 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK (A) Sollentuna sim och sporthall
2018-01-27 12:30 150368073 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 13:00 150368072 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-04 09:00 150368079 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2018-02-04 10:00 150368078 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2018-02-04 16:15 150368077 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2018-02-10 13:00 150368082 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 16:00 150368085 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-11 16:00 150368081 Åkersberga IBF - Järfälla IBK (B) Hackstahallen
2018-02-17 09:00 150368086 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2018-02-18 09:00 150368089 Järfälla IBK (B) - Töjnan IBK Viksjö Sporthall
2018-02-18 10:00 150368090 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-02-18 17:15 150368088 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Danderyds Gymnasium
2018-03-10 10:00 150368094 IK Frej Täby IBK (A) - Järfälla IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-10 10:15 150368092 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-11 10:00 150368095 Töjnan IBK - Enebybergs IF Silverdalshallen
2018-03-17 09:00 150368097 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2018-03-18 13:30 150368096 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-18 18:15 150368099 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
2018-03-25 09:00 150368102 Täby FC (A) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan B
2018-03-25 10:00 150368101 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 13:30 150368105 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2018-04-07 10:00 150368108 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-04-07 12:30 150368107 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-04-07 13:15 150368106 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-08 17:15 150368110 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:00 150369002 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (B ) Skarpängskolan B
2017-09-30 15:15 150369003 Silverdals IF - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-01 10:00 150369004 Järfälla IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2017-10-08 10:00 150369007 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Björkebyhallen
2017-10-08 11:00 150369008 Duvbo IK - Täby FC (B) Löthallen
2017-10-08 14:00 150369010 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK Grimstahallen
2017-10-14 14:00 150369013 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2017-10-15 13:00 150369011 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK (B ) Hässelbyhallen
2017-10-15 15:00 150369015 Järfälla IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
2017-10-21 09:00 150369020 IK Frej Täby IBK (B ) - Ängby IF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-21 11:30 150369016 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF Bodals Bollhall
2017-10-22 11:00 150369019 Duvbo IK - Hässelby SK IBK Löthallen
2017-10-28 13:00 150369023 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Skarpängskolan B
2017-10-28 17:15 150369021 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
2017-10-29 09:15 150369024 Silverdals IF - Järfälla IBK (A) Silverdalshallen
2017-10-29 10:00 150369025 Ängby IF (B) - Duvbo IK Grimstahallen
2017-11-12 10:00 150369026 Järfälla IBK (A) - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2017-11-12 10:00 150369029 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (B) Björkebyhallen
2017-11-12 12:00 150369030 Duvbo IK - IK Frej Täby IBK (B ) Löthallen
2017-11-18 10:00 150369034 IK Frej Täby IBK (B ) - Bele Barkarby IF IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-18 11:30 150369031 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Bodals Bollhall
2017-11-18 12:00 150369033 Täby FC (B) - Silverdals IF Skarpängskolan B
2017-11-26 08:30 150369037 Järfälla IBK (A) - Hässelby SK IBK Viksjö Sporthall
2017-11-26 09:00 150369040 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK Björkebyhallen
2017-12-02 15:15 150369038 Ängby IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Stora Mossen 1
2017-12-02 09:00 150369045 Ängby IF (B) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
2017-12-02 10:00 150369041 Hässelby SK IBK - Silverdals IF Hässelbyhallen
2017-12-02 11:00 150369044 IK Frej Täby IBK (B ) - IBF Offensiv Lidingö Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-09 11:15 150369047 Silverdals IF - Ängby IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-09 15:00 150369046 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Skarpängskolan B
2017-12-10 09:00 150369048 Järfälla IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B ) Viksjö Sporthall
2017-12-10 17:00 150369049 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK Bodals Bollhall
2017-12-17 11:00 150369053 Duvbo IK - Järfälla IBK (A) Löthallen
2017-12-17 11:00 150369054 IK Frej Täby IBK (B ) - Silverdals IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-17 14:00 150369052 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Björkebyhallen
2017-12-17 14:00 150369055 Ängby IF (B) - Täby FC (B) Grimstahallen
2018-01-07 09:00 150369059 IK Frej Täby IBK (B ) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2018-01-07 10:00 150369057 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK (A) Björkebyhallen
2018-01-07 11:00 150369058 Duvbo IK - Silverdals IF Löthallen
2018-01-14 09:15 150369064 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2018-01-14 12:00 150369061 Hässelby SK IBK - Ängby IF (B) Hässelbyhallen
2018-01-14 12:00 150369063 Täby FC (B) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2018-01-20 09:00 150369070 IK Frej Täby IBK (B ) - Hässelby SK IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-20 15:00 150369066 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla IBK (A) Bodals Bollhall
2018-01-21 11:00 150369068 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
2018-01-27 15:15 150369071 Hässelby SK IBK - Duvbo IK Riddersvik
2018-01-27 17:00 150369074 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-28 15:45 150369075 Ängby IF (B) - IK Frej Täby IBK (B ) Grimstahallen
2018-02-04 09:00 150369076 Järfälla IBK (A) - Silverdals IF Viksjö Sporthall
2018-02-04 10:00 150369079 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Björkebyhallen
2018-02-04 12:00 150369080 Duvbo IK - Ängby IF (B) Löthallen
2018-02-04 17:00 150369077 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2018-02-10 10:00 150369084 IK Frej Täby IBK (B ) - Duvbo IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-10 11:00 150369083 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A) Skarpängskolan B
2018-02-10 11:00 150369085 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Ärvingehallen
2018-02-17 09:00 150369086 Silverdals IF - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2018-02-17 10:00 150369088 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2018-02-18 10:00 150369090 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK (B ) Björkebyhallen
2018-03-10 11:30 150369095 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Bodals Bollhall
2018-03-10 18:00 150369091 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK (A) Riddersvik
2018-03-11 11:00 150369093 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF Löthallen
2017-10-07 13:30 150369099 IBF Offensiv Lidingö - IK Frej Täby IBK (B ) Bodals Bollhall
2018-03-17 15:00 150369097 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-18 10:00 150369098 Järfälla IBK (A) - Ängby IF (B) Viksjö Sporthall
2018-03-24 09:00 150369104 IK Frej Täby IBK (B ) - Järfälla IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-25 09:00 150369101 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2018-03-25 10:00 150369103 Duvbo IK - IBF Offensiv Lidingö Löthallen
2018-03-25 12:15 150369105 Ängby IF (B) - Silverdals IF Grimstahallen
2018-04-07 12:00 150369107 Täby FC (B) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2018-04-08 08:45 150369109 Järfälla IBK (A) - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2018-04-08 16:15 150369108 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK (B ) Arena Satelliten
2018-04-08 17:00 150369110 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF Bodals Bollhall
Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150373001 Ingarö IF - Värmdö IF Ingarö Sporthall
2017-09-30 12:00 150373005 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2017-11-18 09:15 150373002 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
150373006 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2017-10-07 10:30 150373009 Tungelsta IF - Ingarö IF Tungelsta Sporthall
2017-10-07 13:00 150373008 Sickla IF - Älta IF Järla Sporthall
2017-10-08 09:15 150373010 Värmdö IF - Sköndals IK (B) Värmdö sporthall
2017-10-14 09:00 150373012 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2017-10-15 09:00 150373011 Sköndals IK (B) - Tungelsta IF Sköndalshallen
2017-10-21 11:00 150373015 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Vendelsömalmshallen
2017-10-21 09:45 150373017 Nynäshamns IBK - Älta IF Kvarnängshallen
2017-10-22 11:00 150373019 Sickla IF - Sköndals IK (B) Fisksätra sporthall
2017-12-09 09:30 150373020 Tungelsta IF - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
2017-10-29 11:15 150373025 Värmdö IF - Sickla IF Värmdö sporthall
2017-10-29 15:00 150373023 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK Stavsborgshallen
2017-12-09 11:00 150373022 Ingarö IF - Nynäshamns IBK Ingarö Sporthall
2017-11-11 10:00 150373026 Vendelsö IK - Älta IF Vendelsömalmshallen
2017-11-11 14:45 150373030 Sickla IF - Tungelsta IF Järla Sporthall
2017-11-12 10:00 150373028 Sköndals IK (B) - Nynäshamns IBK Sköndalshallen
2017-11-12 11:00 150373027 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Ormingehallen
2017-11-18 09:00 150373032 Ingarö IF - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
2017-11-18 16:30 150373035 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2017-11-19 10:00 150373031 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Sköndalshallen
2017-11-25 09:15 150373039 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kvarnängshallen
2017-11-25 15:00 150373037 Vendelsö IK - Sköndals IK (B) Vendelsömalmshallen
2017-11-26 10:00 150373038 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF Ormingehallen
2017-12-02 09:00 150373042 Ingarö IF - Älta IF Ingarö Sporthall
2017-12-02 09:00 150373045 Vendelsö IK - Värmdö IF Vendelsömalmshallen
2017-12-02 11:00 150373044 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Tungelsta Sporthall
2017-12-03 10:00 150373043 Sickla IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
2017-12-09 17:00 150373048 Vendelsö IK - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2017-12-10 12:00 150373049 Nacka Wallenstam IBK - Sickla IF Ormingehallen
2017-12-10 13:00 150373046 Älta IF - Sköndals IK (B) Stavsborgshallen
2017-12-16 14:00 150373053 Sickla IF - Vendelsö IK Järla Sporthall
2017-12-17 09:00 150373051 Sköndals IK (B) - Ingarö IF Sköndalshallen
2017-12-17 10:15 150373055 Värmdö IF - Älta IF Värmdö sporthall
150373056 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK Kvarnängshallen
2018-01-07 12:00 150373060 Värmdö IF - Ingarö IF Värmdö sporthall
2018-01-07 13:00 150373059 Älta IF - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2018-01-13 09:00 150373062 Ingarö IF - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2018-01-13 12:00 150373065 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Vendelsömalmshallen
2018-01-13 12:15 150373061 Sköndals IK (B) - Värmdö IF Bandhagshallen
2018-01-14 12:00 150373063 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2018-01-20 10:30 150373070 Tungelsta IF - Sköndals IK (B) Tungelsta Sporthall
2018-01-20 14:00 150373066 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2018-01-21 09:00 150373069 Sickla IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2018-01-28 09:00 150373071 Sköndals IK (B) - Sickla IF Sköndalshallen
2018-01-28 09:15 150373075 Värmdö IF - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2018-01-28 13:00 150373073 Älta IF - Nynäshamns IBK Stavsborgshallen
2018-02-03 10:00 150373078 Nynäshamns IBK - Ingarö IF Kvarnängshallen
2018-02-03 13:15 150373080 Sickla IF - Värmdö IF Myrsjöskolan
2018-02-04 09:00 150373077 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Ormingehallen
2018-02-10 09:00 150373082 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Ingarö Sporthall
2018-02-10 10:00 150373081 Nynäshamns IBK - Sköndals IK (B) Kvarnängshallen
2018-02-10 11:00 150373084 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2018-02-11 15:00 150373083 Älta IF - Vendelsö IK Stavsborgshallen
2018-02-17 09:30 150373089 Nynäshamns IBK - Värmdö IF Kvarnängshallen
2018-02-17 13:00 150373088 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK (B) Myrsjöskolan
2018-02-17 16:30 150373087 Vendelsö IK - Ingarö IF Vendelsömalmshallen
2018-03-10 11:15 150373094 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2018-03-11 09:15 150373095 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2018-03-11 11:00 150373091 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK Sköndalshallen
2018-03-17 09:30 150373100 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kvarnängshallen
2018-03-18 11:15 150373098 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2018-03-18 12:00 150373096 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
2018-03-18 12:15 150373099 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Fisksätra sporthall
2018-03-24 10:30 150373104 Tungelsta IF - Vendelsö IK Tungelsta Sporthall
2018-03-24 14:15 150373103 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK Järla Sporthall
2018-03-25 09:00 150373101 Sköndals IK (B) - Älta IF Sköndalshallen
2018-03-25 12:00 150373107 Älta IF - Värmdö IF Stavsborgshallen
2018-04-07 09:00 150373106 Ingarö IF - Sköndals IK (B) Ingarö Sporthall
2018-04-08 14:30 150373109 Vendelsö IK - Sickla IF Söderbymalmskolan
Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150374003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF
2017-09-30 09:00 150374002 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (A) Sätrahallen
2017-09-30 09:00 150374005 Ekerö IK - Hammarby IF IBF Mälaröhallen
2017-09-30 14:15 150374001 FBI Tullinge - Sköndals IK (A) Rikstenshallen
150374007 Sundbybergs IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Brotorpshallen
2017-10-07 10:00 150374008 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2017-10-07 13:15 150374010 Sköndals IK (A) - Huddinge IK Bandhagshallen
2017-10-08 13:00 150374009 Ängby IF (A) - FBI Tullinge Grimstahallen
150374014 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hammarby IF IBF
2017-10-14 09:30 150374013 Älvsjö AIK IBF - Sundbybergs IK Sätrahallen
2017-10-14 14:15 150374012 FBI Tullinge - Salems IF Rikstenshallen
2017-10-15 09:00 150374011 Huddinge IK - Ängby IF (A) Kvarnbergshallen
2017-10-21 09:00 150374017 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2017-10-21 09:00 150374019 Salems IF - Huddinge IK Skogsängshallen
2017-10-21 10:00 150374018 Sundbybergs IK - FBI Tullinge Hallonbergshallen
2017-10-22 14:00 150374016 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
2017-10-22 15:00 150374020 Ängby IF (A) - Sköndals IK (A) Grimstahallen
2017-10-28 09:00 150374021 Huddinge IK - Sundbybergs IK Kvarnbergshallen
2017-10-28 09:45 150374023 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Sätrahallen
2017-10-28 10:00 150374022 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Tullingehallen
2017-10-29 09:00 150374025 Sköndals IK (A) - Salems IF Sköndalshallen
2017-11-11 09:00 150374028 Huddinge IK - Hammarby IF IBF Kvarnbergshallen
2017-11-11 09:00 150374029 Sundbybergs IK - Sköndals IK (A) Brotorpshallen
2017-11-12 11:00 150374030 Salems IF - Ängby IF (A) Skogsängshallen
2017-11-12 13:15 150374027 Ekerö IK - FBI Tullinge Tappströms Bollhall
2017-11-18 10:00 150374033 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Sätrahallen
2017-11-19 09:00 150374034 Ängby IF (A) - Sundbybergs IK Grimstahallen
2017-11-19 09:00 150374035 Sköndals IK (A) - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2017-11-19 10:00 150374031 Huddinge IK - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2017-11-25 10:15 150374039 Hammarby IF IBF - Ängby IF (A) Liljeholmshallen 1
2017-11-25 12:00 150374040 Sundbybergs IK - Salems IF Brotorpshallen
2017-11-26 11:00 150374036 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge Ormingehallen
2017-11-26 13:15 150374038 Ekerö IK - Sköndals IK (A) Tappströms Bollhall
2017-12-02 08:00 150374041 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2017-12-02 09:30 150374043 Salems IF - Hammarby IF IBF Skogsängshallen
2017-12-02 14:15 150374042 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Rikstenshallen
2017-12-03 12:00 150374044 Ängby IF (A) - Ekerö IK Grimstahallen
2017-12-09 08:30 150374050 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK Sjöstadshallen
2017-12-09 10:00 150374046 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK Sätrahallen
2017-12-10 10:00 150374047 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (A) Ormingehallen
2017-12-10 12:15 150374049 Ekerö IK - Salems IF Tappströms Bollhall
2017-12-16 09:00 150374052 Sundbybergs IK - Ekerö IK Hallonbergshallen
2017-12-16 15:30 150374054 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2017-12-17 09:00 150374051 Huddinge IK - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2017-12-17 10:00 150374055 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
150374058 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2018-01-06 09:00 150374056 Hammarby IF IBF - Ekerö IK Sjöstadshallen
2018-01-07 10:30 150374060 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge Sköndalshallen
2018-01-21 10:00 150374059 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Riddersvik
2018-01-13 09:00 150374062 FBI Tullinge - Ängby IF (A) Tullingehallen
2018-01-13 09:00 150374063 Älvsjö AIK IBF - Salems IF Sätrahallen
2018-01-13 10:00 150374061 Huddinge IK - Sköndals IK (A) Kvarnbergshallen
2018-01-14 12:00 150374064 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sundbybergs IK Ormingehallen
2018-01-20 09:00 150374067 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Sjöstadshallen
2018-01-20 10:00 150374068 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF Brotorpshallen
2018-01-20 11:00 150374070 Ängby IF (A) - Huddinge IK Ärvingehallen
2018-01-20 18:00 150374069 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
2018-01-27 09:00 150374073 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Sätrahallen
2018-01-28 10:00 150374071 Huddinge IK - Salems IF Kvarnbergshallen
2018-01-28 10:00 150374075 Sköndals IK (A) - Ängby IF (A) Sköndalshallen
2018-01-28 12:00 150374074 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK Ormingehallen
2018-01-28 16:30 150374072 FBI Tullinge - Sundbybergs IK Tullingehallen
2018-02-03 09:00 150374078 Hammarby IF IBF - FBI Tullinge Sjöstadshallen
2018-02-03 10:00 150374080 Salems IF - Sköndals IK (A) Skogsängshallen
2018-02-03 11:00 150374079 Sundbybergs IK - Huddinge IK Brotorpshallen
2018-02-04 12:45 150374077 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2018-02-10 10:00 150374084 Ängby IF (A) - Salems IF Ärvingehallen
2018-02-10 14:00 150374085 Sköndals IK (A) - Sundbybergs IK Bandhagshallen
2018-02-10 14:15 150374082 FBI Tullinge - Ekerö IK Rikstenshallen
2018-02-11 15:30 150374081 Hammarby IF IBF - Huddinge IK Sjöstadshallen
2018-02-17 11:00 150374090 Sundbybergs IK - Ängby IF (A) Brotorpshallen
2018-02-17 12:30 150374089 Hammarby IF IBF - Sköndals IK (A) Sjöstadshallen
2018-02-18 13:00 150374086 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Ormingehallen
2018-02-18 15:15 150374088 Ekerö IK - Huddinge IK Tappströms Bollhall
2018-03-10 10:00 150374093 Salems IF - Sundbybergs IK Skogsängshallen
2018-03-10 15:15 150374092 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2018-03-11 10:00 150374095 Sköndals IK (A) - Ekerö IK Sköndalshallen
2018-03-11 16:00 150374094 Ängby IF (A) - Hammarby IF IBF Grimstahallen
2018-03-17 09:00 150374096 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Sätrahallen
2018-03-17 12:30 150374100 Hammarby IF IBF - Salems IF Eriksdalshallen
2018-03-17 14:15 150374099 Ekerö IK - Ängby IF (A) Tappströms Bollhall
2018-03-18 10:00 150374097 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IK Ormingehallen
2018-03-24 10:15 150374103 Salems IF - Ekerö IK Skogsängshallen
2018-03-24 10:30 150374102 Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF Hallonbergshallen
2018-03-25 09:45 150374101 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2018-03-25 17:00 150374105 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2018-04-07 09:00 150374107 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK (A) Sätrahallen
2018-04-07 14:15 150374106 FBI Tullinge - Huddinge IK Rikstenshallen
2018-04-08 09:00 150374108 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (A) Ormingehallen
2018-04-08 16:15 150374110 Ekerö IK - Sundbybergs IK Tappströms Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis