Pantamera P Blå Lätt-Svår (10-11) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150352005 Ängby IF - Silverdals IF (A)
2018-09-29 10:00 150352003 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Vikingavallen
2018-09-29 10:00 150352006 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2018-09-29 11:00 150352010 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 12:00 150352007 Vallentuna IBK (A) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2018-09-30 09:00 150352001 Stäkets IF - Töjnan IBK (A) Kallhälls sporthall
2018-09-30 09:00 150352008 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2018-09-30 13:00 150352004 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 14:00 150352002 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 16:15 150352009 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
150352017 Järfälla IBK - Ängby IF Viksjö Sporthall
2018-10-06 09:00 150352019 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 11:00 150352013 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 11:00 150352018 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-10-06 13:00 150352016 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (B) Rosershallen
2018-10-06 13:30 150352020 Vaxholms IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2018-10-07 12:30 150352015 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Silverdalshallen
2018-10-07 14:15 150352014 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2018-10-21 17:30 150352012 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF Prästängshallen
2018-11-10 17:00 150352021 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
150352029 Ängby IF - Täby FC (B)
2018-10-13 10:00 150352027 IK Frej Täby IBK (A) - Järfälla IBK Vikingavallen
2018-10-13 11:00 150352031 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 12:00 150352030 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-10-13 12:15 150352026 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:00 150352024 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-10-14 09:15 150352028 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:45 150352023 Stäkets IF - Vallentuna IBK (C) Kallhälls sporthall
2018-10-14 11:00 150352025 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (A) Arena Satelliten
2018-10-24 18:15 150352033 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
150352041 Hässelby SK IBK (D) - Ängby IF Riddersvik
2018-10-20 10:00 150352043 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-20 11:00 150352039 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-20 11:30 150352036 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2018-10-20 12:30 150352040 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2018-10-20 15:15 150352038 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Riddersvik
2018-10-21 11:00 150352035 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (C) Arena Satelliten
2018-10-21 14:15 150352034 Danderyds SK IBF - Stäkets IF Mörbyhallen
2018-10-21 14:30 150352037 Järfälla IBK - Töjnan IBK (A) Viksjö Sporthall
2018-10-21 17:15 150352044 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Danderyds Gymnasium
150352053 Ängby IF - Rotebro IS IBK
2018-10-27 09:00 150352051 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Vikingavallen
2018-10-27 11:00 150352047 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 16:00 150352054 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-10-28 10:00 150352045 Stäkets IF - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2018-10-28 10:00 150352048 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (B) Prästängshallen
2018-10-28 11:30 150352055 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-28 12:15 150352050 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 15:15 150352046 Danderyds SK IBF - Rosersbergs IK Mörbyhallen
2018-12-07 17:00 150352049 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Häggvikshallen
2018-11-10 09:00 150352059 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan B
2018-11-10 09:00 150352066 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-10 10:15 150352063 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-11 10:00 150352057 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Viksjö Sporthall
2018-11-11 10:00 150352061 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (A) Hässelbyhallen
2018-11-11 12:00 150352058 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-11-11 14:00 150352065 Bele Barkaby IF IBF (A) - Ängby IF Herresta Sporthall
2018-11-11 16:15 150352064 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium
2018-11-17 09:00 150352056 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
2018-11-24 14:30 150352060 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Vaxholm innebandyhallen
2018-11-16 18:00 150352068 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Rosershallen
2018-11-17 09:00 150352075 IK Frej Täby IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen
2018-11-17 11:00 150352071 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 13:00 150352077 Ängby IF - Täby FC (A) Stora Mossen 1
2018-11-18 09:00 150352067 Stäkets IF - Järfälla IBK Kallhälls sporthall
2018-11-18 10:00 150352073 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Arena Satelliten
2018-11-18 12:15 150352074 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Skärgårdsstadshallen
2018-11-18 13:15 150352070 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2018-11-18 13:15 150352076 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-14 18:00 150352069 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Silverdalshallen
2018-11-24 09:00 150352081 Hässelby SK IBK (D) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2018-11-24 09:00 150352087 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-24 10:00 150352078 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF Hässelbyhallen
2018-11-24 10:00 150352083 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 11:30 150352086 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 12:00 150352079 Täby FC (B) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-11-24 13:00 150352088 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2018-11-25 12:00 150352085 Bele Barkaby IF IBF (A) - Töjnan IBK (A) Herresta Sporthall
2018-11-25 13:30 150352080 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Vaxholm innebandyhallen
2018-11-25 16:15 150352084 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Danderyds Gymnasium
2018-12-01 10:00 150352099 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2018-12-01 11:00 150352095 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 14:00 150352090 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2018-12-02 09:00 150352093 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2018-12-02 10:00 150352089 Stäkets IF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2018-12-02 10:00 150352091 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2018-12-02 10:00 150352096 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A) Prästängshallen
2018-12-02 11:30 150352097 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Arena Satelliten
2018-12-02 13:15 150352094 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
2018-12-02 16:00 150352098 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF Åkersberga Sporthall A
2018-12-08 10:00 150352103 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 10:00 150352107 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan B
2018-12-08 10:00 150352110 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2018-12-08 12:00 150352106 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 12:30 150352100 Vaxholms IBF - Stäkets IF Vaxholm innebandyhallen
2018-12-08 14:15 150352109 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 15:15 150352101 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Riddersvik
2018-12-09 10:00 150352105 Bele Barkaby IF IBF (A) - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2018-12-09 11:00 150352108 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2018-12-09 17:15 150352104 Enebybergs IF - Rosersbergs IK Danderyds Gymnasium
2018-12-15 11:00 150352119 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 11:30 150352116 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2018-12-15 16:15 150352114 Hässelby SK IBK (B) - Enebybergs IF Riddersvik
2018-12-16 09:00 150352115 Järfälla IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-12-16 09:45 150352117 Silverdals IF (A) - Täby FC (A) Silverdalshallen
2018-12-16 10:00 150352120 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK (A) Prästängshallen
2018-12-16 10:45 150352121 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2018-12-16 11:00 150352111 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (D) Kallhälls sporthall
2018-12-16 12:15 150352118 Danderyds SK IBF - Ängby IF Mörbyhallen
2018-12-16 18:00 150352113 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150352128 Ängby IF - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
2019-01-12 10:00 150352127 Täby FC (A) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2019-01-12 10:00 150352130 IK Frej Täby IBK (A) - Danderyds SK IBF Vikingavallen
2019-01-12 10:15 150352131 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 12:00 150352126 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 13:15 150352129 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 09:00 150352125 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2019-01-13 09:00 150352132 Töjnan IBK (A) - Sigtuna IF IBK Arena Satelliten
2019-01-13 17:15 150352124 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2019-01-13 18:15 150352123 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150352135 Hässelby SK IBK (D) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2019-01-19 11:00 150352137 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2019-01-19 11:30 150352140 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK (A) Rosershallen
2019-01-20 09:00 150352133 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2019-01-20 09:15 150352141 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2019-01-20 10:00 150352138 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF Grimstahallen
2019-01-20 11:00 150352139 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-01-20 13:15 150352142 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2019-01-20 14:30 150352136 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2019-01-21 18:00 150352143 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 10:00 150352150 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen
2019-01-26 12:00 150352154 Vallentuna IBK (C) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 15:30 150352147 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2019-01-26 16:00 150352148 Ängby IF - Vaxholms IBF Stora Mossen 1
2019-01-27 08:00 150352152 Töjnan IBK (A) - Rosersbergs IK Arena Satelliten
2019-01-27 09:00 150352145 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2019-01-27 10:00 150352153 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2019-01-27 10:15 150352149 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 11:15 150352151 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 17:15 150352144 Enebybergs IF - Stäkets IF Danderyds Gymnasium
2019-02-02 09:15 150352162 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (A) Ärvingehallen
2019-02-02 12:00 150352157 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 12:00 150352164 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (C) Rosershallen
2019-02-02 13:30 150352155 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-02-02 15:15 150352159 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2019-02-03 10:00 150352163 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2019-02-03 11:00 150352165 Silverdals IF (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2019-02-03 12:30 150352160 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2019-02-03 16:00 150352161 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-02-03 17:15 150352156 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
2019-02-09 10:00 150352167 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skarpängskolan B
2019-02-09 11:00 150352166 Vallentuna IBK (A) - Stäkets IF Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 12:00 150352174 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 13:00 150352168 Ängby IF - Enebybergs IF Stora Mossen 1
2019-02-10 08:00 150352176 Silverdals IF (A) - Rosersbergs IK Arena Satelliten
2019-02-10 09:00 150352172 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Arena Satelliten
2019-02-10 10:00 150352173 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
2019-02-10 14:00 150352171 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Skärgårdsstadshallen
2019-02-10 14:15 150352175 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2019-02-10 15:00 150352169 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
2019-02-16 09:00 150352178 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF Hammarbackens Sporthall
2019-02-16 10:00 150352183 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK Hässelbyhallen
2019-02-16 11:00 150352181 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-16 11:00 150352186 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2019-02-16 13:00 150352185 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-02-16 13:30 150352184 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (C) Vaxholm innebandyhallen
2019-02-17 10:00 150352177 Stäkets IF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2019-02-17 10:15 150352187 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
2019-02-17 13:00 150352179 Bele Barkaby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Herresta Sporthall
2019-02-17 16:15 150352180 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
2019-03-09 10:00 150352188 Ängby IF - Stäkets IF Stora Mossen 1
2019-03-09 10:15 150352190 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen
2019-03-09 11:30 150352197 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2019-03-10 08:30 150352196 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2019-03-10 09:00 150352193 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Prästängshallen
2019-03-10 09:15 150352189 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-03-10 11:00 150352192 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2019-03-10 12:00 150352198 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-03-10 13:15 150352191 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2019-03-10 13:15 150352195 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (D) Mörbyhallen
150352200 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF Skarpängskolan A
2019-03-16 09:00 150352201 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2019-03-16 10:00 150352209 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-16 10:45 150352207 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Ärvingehallen
2019-03-16 11:00 150352202 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 12:00 150352205 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 12:30 150352208 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Vaxholm innebandyhallen
2019-03-17 10:00 150352203 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK Björkebyhallen
2019-03-17 10:15 150352199 Stäkets IF - Åkersberga IBF (B) Kallhälls sporthall
2019-03-17 18:15 150352204 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (C) Danderyds Gymnasium
2019-03-23 09:00 150352210 IK Frej Täby IBK (A) - Stäkets IF Vikingavallen
2019-03-23 10:45 150352211 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-23 11:30 150352217 Rosersbergs IK - Rotebro IS IBK Rosershallen
2019-03-23 12:00 150352214 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 12:00 150352220 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 14:00 150352219 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hässelbyhallen
2019-03-24 09:00 150352213 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2019-03-24 10:00 150352216 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2019-03-24 11:00 150352212 Töjnan IBK (A) - Ängby IF Arena Satelliten
2019-03-24 14:15 150352215 Danderyds SK IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Mörbyhallen
2019-03-30 09:00 150352231 Hässelby SK IBK (D) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2019-03-30 09:15 150352223 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2019-03-30 10:00 150352222 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK (A) Vikingavallen
2019-03-30 11:00 150352229 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 12:00 150352225 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-03-30 15:00 150352226 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-31 09:00 150352221 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-03-31 09:00 150352227 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Björkebyhallen
2019-03-31 10:00 150352224 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Stora Mossen 1
2019-03-31 15:30 150352228 Enebybergs IF - Järfälla IBK Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150353002 Grimsta AIK - Västerhaninge IBK B
150353006 Duvbo IK (A) - Täby FC (C) Brotorpshallen
150353011 Norrtulls SK (A) - Djurgårdens IF IBS Engelbrektshallen
2018-09-29 13:15 150353004 Norrtulls SK (B) - Högalids IF Engelbrektshallen
2018-09-29 14:00 150353010 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Järla Sporthall
2018-09-30 11:15 150353001 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Ormingehallen
2018-09-30 12:00 150353003 Bele Barkareby IF IBF (B) - Åkersberga IBF C Herresta Sporthall
2018-09-30 12:00 150353008 Mariebergs SK - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2018-12-09 17:00 150353007 IBF Offensiv Lidingö (X) - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
150353012 Västerhaninge IBK B - Nacka Wallenstam IBK (A)
150353016 Täby FC (C) - Norrtulls SK (B)
150353021 Djurgårdens IF IBS - Töjnan IBK Engelbrektshallen
2018-10-06 09:15 150353013 Åkersberga IBF C - Bromma KFUK-KFUM Åkersberga Sporthall A
2018-10-06 10:00 150353014 Högalids IF - Grimsta AIK Liljeholmshallen 1
2018-10-06 14:00 150353020 Hässelby SK IBK (A) - Mariebergs SK Hässelbyhallen
2018-10-07 10:00 150353022 Norrtulls SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2018-10-07 11:00 150353018 Duvbo IK (B) - Duvbo IK (A) Löthallen
2018-10-07 13:15 150353015 Ekerö IK - Bele Barkareby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
150353024 Västerhaninge IBK B - Högalids IF
150353026 Grimsta AIK - Täby FC (C) Väsby skolan
150353033 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-10-13 11:00 150353025 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK Stora Mossen 1
2018-10-13 12:00 150353030 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hallonbergshallen
2018-10-13 13:15 150353023 Åkersberga IBF C - Nacka Wallenstam IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-10-13 16:00 150353031 IBF Offensiv Lidingö (X) - Djurgårdens IF IBS Bodals Bollhall
2018-10-14 10:00 150353032 Mariebergs SK - Norrtulls SK (A) Engelbrektshallen
2018-10-14 12:00 150353028 Norrtulls SK (B) - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2018-10-14 13:15 150353027 Bele Barkareby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
150353035 Ekerö IK - Åkersberga IBF C Tappströms Bollhall
150353036 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK B Skarpängskolan A
150353044 Töjnan IBK - Mariebergs SK
2018-10-20 10:00 150353034 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-10-20 10:00 150353040 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (B) Hässelbyhallen
2018-10-20 12:00 150353038 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK Hallonbergshallen
2018-10-20 13:00 150353043 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Järla Sporthall
2018-10-20 13:15 150353042 Norrtulls SK (A) - Duvbo IK (A) Gärdeshallen
2018-10-20 16:15 150353037 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Riddersvik
150353048 Västerhaninge IBK B - Duvbo IK (B)
2018-10-27 09:15 150353046 Högalids IF - Täby FC (C) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 09:15 150353050 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2018-10-27 10:00 150353054 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK Brotorpshallen
2018-10-27 14:45 150353055 IBF Offensiv Lidingö (X) - Mariebergs SK Bodals Bollhall
2018-10-28 10:00 150353052 Norrtulls SK (B) - Norrtulls SK (A) Engelbrektshallen
2018-10-28 11:00 150353045 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK Ormingehallen
2018-10-28 13:00 150353047 Åkersberga IBF C - Hässelby SK IBK (C) Skärgårdsstadshallen
2018-10-28 16:00 150353051 Bele Barkareby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS Herresta Sporthall
2018-11-10 09:00 150353057 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2018-11-10 10:00 150353058 Duvbo IK (B) - Högalids IF Brotorpshallen
2018-11-10 11:00 150353056 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:00 150353066 IBF Offensiv Lidingö (X) - Duvbo IK (A) Hallonbergshallen
2018-11-10 17:00 150353063 Nacka Wallenstam IBK (B) - Bele Barkareby IF IBF (B) Myrsjöskolan
2018-11-11 09:00 150353060 Hässelby SK IBK (A) - Västerhaninge IBK B Hässelbyhallen
2018-11-11 09:00 150353061 Djurgårdens IF IBS - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
2018-11-11 09:00 150353064 Töjnan IBK - Norrtulls SK (B) Silverdalshallen
2018-11-11 11:00 150353062 Norrtulls SK (A) - Grimsta AIK Engelbrektshallen
2018-11-17 09:00 150353074 Grimsta AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
2018-11-17 10:00 150353073 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2018-11-17 12:00 150353068 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2018-11-17 15:30 150353072 Västerhaninge IBK B - Norrtulls SK (A) Ribby Sporthall
2018-11-17 16:15 150353071 Åkersberga IBF C - Djurgårdens IF IBS Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 09:30 150353076 Norrtulls SK (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Engelbrektshallen
2018-11-18 10:00 150353067 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Ormingehallen
2018-11-18 15:00 150353070 Högalids IF - Hässelby SK IBK (A) Eriksdalshallen
2018-11-18 18:00 150353075 Bele Barkareby IF IBF (B) - Mariebergs SK Björkebyhallen
2018-11-10 17:45 150353083 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF C Järla Sporthall
2018-11-24 10:15 150353087 Duvbo IK (A) - Bele Barkareby IF IBF (B) Brotorpshallen
2018-11-24 11:15 150353078 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Brotorpshallen
2018-11-24 11:30 150353086 IBF Offensiv Lidingö (X) - Grimsta AIK Bodals Bollhall
2018-11-24 12:00 150353080 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-11-24 12:00 150353084 Töjnan IBK - Västerhaninge IBK B Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-25 10:00 150353082 Norrtulls SK (A) - Högalids IF Engelbrektshallen
2018-11-25 11:00 150353081 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK Engelbrektshallen
2018-11-25 12:00 150353085 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
150353096 Västerhaninge IBK B - IBF Offensiv Lidingö (X) Ribby Sporthall
2018-12-01 10:00 150353094 Högalids IF - Töjnan IBK Liljeholmshallen 1
2018-12-01 11:00 150353090 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2018-12-01 12:00 150353097 Bromma KFUK-KFUM - Duvbo IK (A) Stora Mossen 1
2018-12-01 13:00 150353091 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2018-12-01 13:00 150353092 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Skarpängskolan B
2018-12-02 09:15 150353095 Åkersberga IBF C - Mariebergs SK Åkersberga Sporthall A
2018-12-02 12:00 150353099 Bele Barkareby IF IBF (B) - Norrtulls SK (B) Herresta Sporthall
2018-12-02 15:15 150353093 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-12-08 08:30 150353104 Töjnan IBK - Täby FC (C) Sollentuna sim och sporthall
2018-12-08 09:00 150353107 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF C Hallonbergshallen
2018-12-08 11:15 150353102 Norrtulls SK (A) - Duvbo IK (B) Gärdeshallen
2018-12-08 11:45 150353106 IBF Offensiv Lidingö (X) - Högalids IF Bodals Bollhall
2018-12-08 12:15 150353109 Norrtulls SK (B) - Bromma KFUK-KFUM Gärdeshallen
2018-12-08 14:15 150353105 Mariebergs SK - Ekerö IK Gärdeshallen
2018-12-08 15:00 150353103 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2018-12-08 16:15 150353100 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Riddersvik
2018-12-09 12:30 150353110 Bele Barkareby IF IBF (B) - Grimsta AIK Herresta Sporthall
2018-12-15 09:00 150353114 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK Hallonbergshallen
2018-12-15 11:00 150353116 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (X) Skarpängskolan B
2018-12-15 14:15 150353115 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK Riddersvik
2018-12-15 15:15 150353112 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (A) Riddersvik
2018-12-15 15:15 150353119 Norrtulls SK (B) - Åkersberga IBF C Gärdeshallen
2018-12-15 16:30 150353120 Västerhaninge IBK B - Bele Barkareby IF IBF (B) Ribby Sporthall
2018-12-16 09:00 150353111 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Ormingehallen
2018-12-16 10:15 150353121 Bromma KFUK-KFUM - Grimsta AIK Grimstahallen
2018-12-16 13:15 150353117 Ekerö IK - Duvbo IK (A) Tappströms Bollhall
2019-01-12 09:00 150353131 Grimsta AIK - Åkersberga IBF C Väsby skolan
2019-01-12 10:00 150353127 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Brotorpshallen
2019-01-12 11:00 150353132 Bromma KFUK-KFUM - Västerhaninge IBK B Stora Mossen 1
2019-01-12 13:15 150353122 Norrtulls SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Engelbrektshallen
2019-01-12 14:00 150353123 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Myrsjöskolan
2019-01-12 15:15 150353129 Norrtulls SK (B) - Ekerö IK Engelbrektshallen
2019-01-13 12:30 150353130 Bele Barkareby IF IBF (B) - Högalids IF Herresta Sporthall
2019-01-13 14:45 150353124 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-13 18:00 150353126 IBF Offensiv Lidingö (X) - Duvbo IK (B) Bodals Bollhall
150353136 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (X)
150353139 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK (B)
2019-01-19 09:00 150353141 Ekerö IK - Grimsta AIK Mälaröhallen
2019-01-19 09:45 150353142 Högalids IF - Bromma KFUK-KFUM Liljeholmshallen 1
2019-01-19 12:15 150353135 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK Gärdeshallen
2019-01-19 13:00 150353140 Täby FC (C) - Bele Barkareby IF IBF (B) Skarpängskolan B
2019-01-19 14:30 150353134 Norrtulls SK (A) - Töjnan IBK Gärdeshallen
2019-01-20 09:00 150353133 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ormingehallen
2019-01-20 12:15 150353143 Åkersberga IBF C - Västerhaninge IBK B Skärgårdsstadshallen
2019-01-26 10:00 150353147 Duvbo IK (A) - Djurgårdens IF IBS Brotorpshallen
2019-01-26 11:00 150353151 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2019-01-26 11:00 150353152 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2019-01-26 12:15 150353145 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B) Gärdeshallen
2019-01-26 12:30 150353146 IBF Offensiv Lidingö (X) - Norrtulls SK (A) Bodals Bollhall
2019-01-26 14:30 150353153 Västerhaninge IBK B - Ekerö IK Ribby Sporthall
2019-01-27 10:30 150353144 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-27 12:30 150353150 Bele Barkareby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Herresta Sporthall
2019-01-27 15:00 150353154 Åkersberga IBF C - Högalids IF Skärgårdsstadshallen
150353164 Täby FC (C) - Åkersberga IBF C
2019-02-02 11:00 150353162 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Brotorpshallen
2019-02-02 13:15 150353159 Djurgårdens IF IBS - Norrtulls SK (B) Gärdeshallen
2019-02-02 13:30 150353163 Västerhaninge IBK B - Hässelby SK IBK (C) Ribby Sporthall
2019-02-02 14:00 150353157 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (A) Myrsjöskolan
2019-02-03 09:00 150353155 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Ormingehallen
2019-02-03 09:00 150353160 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkareby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2019-02-03 11:45 150353156 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö (X) Silverdalshallen
2019-02-03 13:15 150353165 Ekerö IK - Högalids IF Tappströms Bollhall
2019-02-09 09:00 150353167 Duvbo IK (A) - Mariebergs SK Brotorpshallen
2019-02-09 09:00 150353172 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2019-02-09 10:00 150353171 Grimsta AIK - Djurgårdens IF IBS Väsby skolan
2019-02-09 10:15 150353174 Åkersberga IBF C - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-02-09 11:30 150353175 Högalids IF - Hässelby SK IBK (C) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 12:30 150353166 IBF Offensiv Lidingö (X) - Nacka Wallenstam IBK (A) Bodals Bollhall
2019-02-09 17:00 150353169 Norrtulls SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Eriksdalshallen
2019-02-10 16:15 150353170 Bele Barkareby IF IBF (B) - Norrtulls SK (A) Herresta Sporthall
2019-02-10 17:30 150353176 Ekerö IK - Täby FC (C) Tappströms Bollhall
2019-02-16 09:00 150353184 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF C Hässelbyhallen
2019-02-16 10:00 150353186 Duvbo IK (B) - Ekerö IK Brotorpshallen
2019-02-16 13:00 150353181 Nacka Wallenstam IBK (B) - Grimsta AIK Järla Sporthall
2019-02-16 16:15 150353177 Nacka Wallenstam IBK (A) - Duvbo IK (A) Myrsjöskolan
2019-02-17 08:30 150353180 Töjnan IBK - Bele Barkareby IF IBF (B) Silverdalshallen
2019-02-17 09:00 150353182 Norrtulls SK (A) - Bromma KFUK-KFUM Engelbrektshallen
2019-02-17 12:00 150353179 Mariebergs SK - Norrtulls SK (B) Engelbrektshallen
2019-02-17 13:00 150353183 Djurgårdens IF IBS - Västerhaninge IBK B Engelbrektshallen
2019-02-17 15:15 150353187 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Grimstahallen
150353194 Åkersberga IBF C - Norrtulls SK (A)
2019-02-23 10:00 150353192 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK Stora Mossen 1
2019-03-09 09:00 150353195 Högalids IF - Djurgårdens IF IBS Liljeholmshallen 1
2019-03-09 12:00 150353191 Grimsta AIK - Mariebergs SK Väsby skolan
2019-03-09 12:15 150353189 Norrtulls SK (B) - Duvbo IK (A) Gärdeshallen
2019-03-09 13:00 150353198 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-03-10 13:15 150353196 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall
2019-03-10 16:45 150353190 Bele Barkareby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (X) Herresta Sporthall
2019-03-24 13:00 150353193 Västerhaninge IBK B - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-16 11:15 150353203 Mariebergs SK - Västerhaninge IBK B Gärdeshallen
2019-03-16 11:30 150353202 IBF Offensiv Lidingö (X) - Bromma KFUK-KFUM Bodals Bollhall
2019-03-16 11:45 150353208 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Ärvingehallen
2019-03-16 12:00 150353201 Duvbo IK (A) - Grimsta AIK Brotorpshallen
2019-03-16 12:15 150353206 Norrtulls SK (A) - Ekerö IK Gärdeshallen
2019-03-16 13:00 150353205 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF Järla Sporthall
2019-03-16 17:00 150353199 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B) Myrsjöskolan
2019-03-17 09:00 150353204 Töjnan IBK - Åkersberga IBF C Silverdalshallen
2019-03-17 12:00 150353207 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Engelbrektshallen
2019-03-23 09:45 150353214 Åkersberga IBF C - IBF Offensiv Lidingö (X) Åkersberga Sporthall A
2019-03-23 10:15 150353211 Grimsta AIK - Norrtulls SK (B) Väsby skolan
2019-03-23 10:15 150353216 Ekerö IK - Töjnan IBK Mälaröhallen
2019-03-23 11:15 150353219 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Brotorpshallen
2019-03-23 13:00 150353218 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK (A) Hässelbyhallen
2019-03-23 15:00 150353217 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-23 16:30 150353213 Västerhaninge IBK B - Duvbo IK (A) Ribby Sporthall
2019-03-24 12:30 150353210 Bele Barkareby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Herresta Sporthall
2019-03-25 18:00 150353215 Högalids IF - Mariebergs SK Liljeholmshallen 1
2019-03-30 09:00 150353228 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (C) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-30 09:30 150353225 Duvbo IK (A) - Högalids IF Brotorpshallen
2019-03-30 11:30 150353226 IBF Offensiv Lidingö (X) - Ekerö IK Bodals Bollhall
2019-03-30 12:15 150353227 Mariebergs SK - Täby FC (C) Gärdeshallen
2019-03-30 13:15 150353223 Norrtulls SK (B) - Västerhaninge IBK B Gärdeshallen
2019-03-30 16:00 150353221 Nacka Wallenstam IBK (A) - Grimsta AIK Myrsjöskolan
2019-03-31 11:00 150353231 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2019-03-31 17:45 150353222 Bele Barkareby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2019-03-31 17:45 150353229 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (B) Ormingehallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150354002 Sörskogens IF - Sickla IF Stuvstahallen
150354010 Vendelsö IK - Farsta IBK
2018-09-29 09:00 150354005 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 10:00 150354009 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2018-09-29 11:00 150354008 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF Skogåshallen
2018-09-29 12:15 150354001 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2018-09-29 13:00 150354003 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF Sätrahallen
2018-09-30 12:00 150354011 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2018-09-30 13:00 150354006 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
150354012 Sickla IF - Värmdö IF
150354022 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK
2018-10-06 09:00 150354015 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2018-10-06 10:00 150354013 Ingarö IF - FBI Tullinge (A) Ingarö Sporthall
2018-10-06 10:15 150354020 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK Farstahallen 3
2018-10-06 12:00 150354019 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
2018-10-06 14:00 150354021 Nacka Wallenstam IBK (D) - Salems IF Myrsjöskolan
2018-10-06 15:30 150354016 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Ribby Sporthall
2018-10-07 10:45 150354018 Segeltorps IF - Älta IF Kvarnbergshallen
150354033 Salems IF - Vendelsö IK
2018-10-13 09:00 150354029 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 10:00 150354028 Hammarby IF IBF P07 Vit - Segeltorps IF Sjöstadshallen
2018-10-13 10:00 150354031 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (D) Storvretens Sporthall
2018-10-13 10:15 150354032 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogåshallen
2018-10-13 14:15 150354025 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Rikstenshallen
2018-10-14 09:15 150354023 Värmdö IF - Ingarö IF Värmdö sporthall
2018-10-14 12:00 150354030 Älta IF - Farsta IBK Stavsborgshallen
2018-10-14 16:00 150354026 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Stuvstahallen
150354043 Vendelsö IK - Tumba GOIF
2018-10-20 08:00 150354038 Segeltorps IF - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2018-10-20 09:00 150354035 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF Strandhallen - Tyresö
2018-10-20 11:15 150354040 Farsta IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Farstahallen 1
2018-10-20 13:00 150354042 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF Myrsjöskolan
2018-10-20 14:00 150354041 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2018-10-20 16:30 150354036 Västerhaninge IBK - Sickla IF Ribby Sporthall
2018-10-21 11:00 150354039 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Tomtbergahallen
2018-11-03 10:00 150354044 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
150354053 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 09:00 150354051 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (D) Sätrahallen
2018-10-27 10:15 150354052 Hammarby IF IBF P07 Vit - Nacka Wallenstam IBK (C) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 12:00 150354055 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:30 150354048 Sickla IF - Segeltorps IF Järla Sporthall
2018-10-27 14:15 150354049 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS Rikstenshallen
2018-10-28 09:15 150354045 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2018-10-28 14:00 150354054 Älta IF - Salems IF Stavsborgshallen
2018-10-28 16:00 150354050 Sörskogens IF - Farsta IBK Stuvstahallen
2018-11-10 09:00 150354065 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogåshallen
2018-11-10 10:15 150354060 Farsta IBK - Sickla IF Farstahallen 1
2018-11-10 10:15 150354066 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
2018-11-10 13:00 150354062 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2018-11-10 14:00 150354061 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2018-11-10 15:30 150354056 Västerhaninge IBK - Värmdö IF Ribby Sporthall
2018-11-10 15:30 150354063 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-11-11 09:45 150354059 Huddinge IBS - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-11-11 11:00 150354064 Salems IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Skogsängshallen
150354073 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-11-17 09:00 150354075 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK Sätrahallen
2018-11-17 09:00 150354077 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 10:00 150354069 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 10:00 150354076 Hammarby IF IBF P07 Vit - Tumba GOIF Sjöstadshallen
2018-11-17 11:00 150354071 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:30 150354068 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Ribby Sporthall
2018-11-17 16:00 150354072 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Myrsjöskolan
2018-11-18 16:00 150354074 Sörskogens IF - Salems IF Stuvstahallen
2018-11-24 10:00 150354085 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
2018-11-24 10:00 150354086 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2018-11-24 11:00 150354088 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hammarby IF IBF P07 Vit Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 12:00 150354084 Salems IF - Sickla IF Skogsängshallen
2018-11-24 13:00 150354078 Segeltorps IF - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2018-11-24 14:00 150354081 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2018-11-24 15:00 150354083 Vendelsö IK - Ingarö IF Lyckeby Sporthall
2018-11-24 16:00 150354080 Farsta IBK - Västerhaninge IBK Ribby Sporthall
2018-11-25 12:00 150354087 Älta IF - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
2018-12-01 09:00 150354093 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 10:00 150354090 Segeltorps IF - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2018-12-01 10:00 150354099 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF P07 Vit Sätrahallen
2018-12-01 12:00 150354095 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Ingarö Sporthall
2018-12-01 13:15 150354089 Värmdö IF - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2018-12-01 13:15 150354097 FBI Tullinge (A) - Älta IF Rikstenshallen
2018-12-01 14:30 150354092 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Ribby Sporthall
2018-12-01 15:00 150354096 Sickla IF - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2018-12-02 16:00 150354098 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stuvstahallen
2018-12-08 09:00 150354108 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 10:00 150354105 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2018-12-08 10:00 150354109 Hammarby IF IBF P07 Vit - FBI Tullinge (A) Sjöstadshallen
2018-12-08 11:00 150354110 Älvsjö AIK IBF - Sörskogens IF Sätrahallen
2018-12-08 12:30 150354100 Farsta IBK - Värmdö IF Farstahallen 3
2018-12-08 13:00 150354101 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2018-12-08 14:00 150354102 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2018-12-09 12:00 150354104 Salems IF - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2018-12-09 12:00 150354107 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
2018-12-15 09:00 150354117 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 10:15 150354112 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Farstahallen 1
2018-12-15 11:30 150354119 Ingarö IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Ingarö Sporthall
2018-12-15 14:15 150354111 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2018-12-15 14:30 150354120 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Järla Sporthall
2018-12-15 15:30 150354116 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Ribby Sporthall
2018-12-16 11:30 150354113 Huddinge IBS - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2018-12-16 13:00 150354114 Segeltorps IF - Salems IF Kvarnbergshallen
2019-01-05 14:15 150354121 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF Rikstenshallen
2019-01-12 09:00 150354125 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Skogåshallen
2019-01-12 09:00 150354126 Tumba GOIF - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2019-01-12 10:00 150354128 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 10:00 150354129 Hammarby IF IBF P07 Vit - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sjöstadshallen
2019-01-12 11:00 150354123 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Lyckeby Sporthall
2019-01-12 14:15 150354132 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Rikstenshallen
2019-01-12 15:00 150354122 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF Myrsjöskolan
2019-01-13 12:00 150354124 Salems IF - Farsta IBK Skogsängshallen
2019-01-13 14:30 150354131 Sörskogens IF - Ingarö IF Tomtbergahallen
150354143 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2019-01-19 10:15 150354136 Farsta IBK - Tumba GOIF Farstahallen 3
2019-01-19 13:00 150354135 Nacka Wallenstam IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK Myrsjöskolan
2019-01-19 14:00 150354134 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF Myrsjöskolan
2019-01-19 14:00 150354137 Huddinge IBS - Älta IF Tomtbergahallen
2019-01-19 15:30 150354140 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF Ribby Sporthall
2019-01-20 10:00 150354138 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnbergshallen
2019-01-20 10:15 150354133 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2019-01-20 11:00 150354141 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sörskogens IF Strandhallen - Tyresö
2019-01-26 10:00 150354149 Hammarby IF IBF P07 Vit - Huddinge IBS Sjöstadshallen
2019-01-26 10:00 150354150 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Sätrahallen
2019-01-26 11:00 150354144 Salems IF - Värmdö IF Skogsängshallen
2019-01-26 12:00 150354153 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2019-01-26 14:45 150354152 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Malmsjö Sporthall
2019-01-27 09:00 150354148 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 12:00 150354145 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Skogåshallen
2019-01-27 12:00 150354147 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Stavsborgshallen
2019-02-21 18:00 150354146 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (C) Storvretens Sporthall
2019-02-02 11:00 150354157 Vendelsö IK - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-02-02 12:15 150354155 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK Värmdö sporthall
2019-02-02 15:00 150354159 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hammarby IF IBF P07 Vit Myrsjöskolan
2019-02-02 15:30 150354164 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Ribby Sporthall
2019-02-03 10:00 150354162 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2019-02-03 11:00 150354156 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
2019-02-03 11:30 150354161 Huddinge IBS - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2019-02-03 17:45 150354158 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ormingehallen
2019-03-17 09:00 150354160 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF Sätrahallen
2019-02-09 09:00 150354168 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 09:00 150354170 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Sätrahallen
2019-02-09 09:00 150354174 Ingarö IF - Segeltorps IF Ingarö Sporthall
2019-02-09 10:00 150354166 Tumba GOIF - Värmdö IF Storvretens Sporthall
2019-02-09 10:00 150354176 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 14:15 150354172 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK Rikstenshallen
2019-02-09 15:00 150354169 Hammarby IF IBF P07 Vit - Vendelsö IK Sjöstadshallen
2019-02-09 16:00 150354173 Sickla IF - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-02-10 12:00 150354167 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Stavsborgshallen
2019-02-10 16:00 150354171 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Stuvstahallen
2019-02-16 09:00 150354180 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2019-02-16 09:00 150354181 Vendelsö IK - Sörskogens IF Lyckeby Sporthall
2019-02-16 09:00 150354186 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-02-16 09:15 150354179 Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Skogåshallen
2019-02-16 11:00 150354178 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Storvretens Sporthall
2019-02-16 11:00 150354184 Farsta IBK - Ingarö IF Farstahallen 3
2019-02-16 13:15 150354183 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sickla IF Myrsjöskolan
2019-02-16 14:15 150354182 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2019-02-17 10:15 150354177 Värmdö IF - Älta IF Värmdö sporthall
2019-03-09 09:00 150354190 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-03-09 11:00 150354192 FBI Tullinge (A) - Salems IF Storvretens Sporthall
2019-03-09 11:00 150354196 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2019-03-09 11:30 150354194 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ingarö Sporthall
2019-03-09 12:00 150354188 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-09 12:15 150354189 Hammarby IF IBF P07 Vit - Älta IF Sjöstadshallen
2019-03-09 14:30 150354197 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Ribby Sporthall
2019-03-09 15:15 150354193 Sickla IF - Vendelsö IK Järla Sporthall
2019-03-10 16:00 150354191 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK Stuvstahallen
2019-03-16 10:00 150354202 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Storvretens Sporthall
2019-03-16 10:00 150354203 Skogås/Trångsunds IBK - Sickla IF Skogåshallen
2019-03-16 10:00 150354209 Huddinge IBS - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2019-03-16 11:00 150354200 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 11:00 150354204 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2019-03-16 11:00 150354206 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Järla Sporthall
2019-03-16 12:15 150354199 Värmdö IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Värmdö sporthall
2019-03-16 14:00 150354207 Nacka Wallenstam IBK (D) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2019-03-17 13:45 150354201 Älta IF - Sörskogens IF Stavsborgshallen
2019-03-23 10:00 150354210 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Sätrahallen
2019-03-23 10:30 150354214 Ingarö IF - Tumba GOIF Ingarö Sporthall
2019-03-23 12:00 150354220 Huddinge IBS - Farsta IBK Tomtbergahallen
2019-03-23 13:15 150354212 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2019-03-23 15:00 150354213 Sickla IF - Älta IF Järla Sporthall
2019-03-23 15:30 150354217 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Ribby Sporthall
2019-03-24 09:00 150354219 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnbergshallen
2019-03-24 10:00 150354216 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-24 16:00 150354211 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Stuvstahallen
2019-03-30 09:00 150354224 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 09:00 150354229 Vendelsö IK - Segeltorps IF Lyckeby Sporthall
2019-03-30 10:00 150354223 Hammarby IF IBF P07 Vit - Sickla IF Sjöstadshallen
2019-03-30 10:00 150354226 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Storvretens Sporthall
2019-03-30 10:00 150354227 Skogås/Trångsunds IBK - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2019-03-30 11:00 150354222 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A) Sätrahallen
2019-03-30 14:00 150354230 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-03-30 15:00 150354231 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK Myrsjöskolan
2019-03-31 10:15 150354221 Värmdö IF - Sörskogens IF Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis