Spelprogram - Träningsmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF HJ Stefan Wallberg stefan.wallberg@smwelevator.se 070-445 21 67 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P09 Patrick Fjällborg patrick_@fjallborg.se 070-779 11 28 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF SSL Herr Johan Svahn johan.svahn@mellwing.se 070-425 88 08 Svart, Svart, Svartgul
Alunda IBF Herr Henrik Bernelind henrikbernelind@hotmail.com 070-5278491 Blå, Svart, Svart
Andino United IF Daniel Kronetun danne-1991@live.se 0766981216 Svart, Svart, Svart
Balrog B/S IK Svart/vit, Svarta, Vita
Björklinge BK H1 LO Wadberg lo.wadberg@gmail.com 0708-651025 Svart, Svart, Svart
Bro IK Veteraner Tommy Sidén wsetosi@hotmail.com 070-6028492 VIT, BLÅ, VIT
Bromma KFUK-KFUM P10 Jennie Stengård jennie.stengard@innebandy.se 072-2254059 Blå, Blå, Vit
Danderyd FC DJ Mikael Romson mikael.romson@gmail.com 0707321388 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyd FC F07/08 Röd Svår Mikael Romson mikael.romson@gmail.com 0707321388 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyd FC F11/12 Carl Johan Svaton carljohansvaton@gmail.com 0708761958 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyd FC Herr Oliver Borgqvist vboliver@outlook.com 0737138474 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyd FC HJ2 Staffan Salén staffan.salen@salenia.se 0705-310111 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyd FC P10 Niklas Sköld niklassko28@gmail.com 0733285874 Blå/lila, Blå, Vita
Danderyds SK IBF P10 B Blå/lila, Blå, Vita
Djurgårdens IF IBS Dam Tomas Berg tomas.berg@difibs.se 070-410 69 66 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS DJ Jonathan Welander jonathan.welander@difibs.se 0702469679 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS F09-11 Therese Dahl therese@frivilja.com 073-9981550 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS Herr Urban Sandgren urban.sandgren@difibs.se 073-5582662 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Djurgårdens IF IBS P08 Peter Bergstedt Olsson petebosthlm@gmail.com 0703462507 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Duvbo IK Dam A Elin Gädda elin.gadda@hotmail.com 070 397 8379 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK Herrjunior Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P07/08 Röd Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P09 Röd Annelie Westman annelie.w.westman@gmail.com 073-663 71 93 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P09 Vit Annelie Westman annelie.w.westman@gmail.com 073-663 71 93 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P10 Röd Jörgen Åström duvboinnebandyp10@duvboik.se 0705836840 Röd, Röd, Svart
Duvbo IK P10 Vit Jörgen Åström duvboinnebandyp10@duvboik.se 0705836840 Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Dam, div 2 Anders Dahlström dallas671205@gmail.com 0739807367 Blå, Blå, Blå
Ekerö IK Herr TT, div 1 Mats Tryselius Blå, Blå, Blå
Ekerö IK P2006/2007 MRöd S Petter Johansson petter.johansson76@gmail.com 070-939 75 63 Blå, Blå, Blå
Farsta IBK Christian Bondestad christian.bondestad@hotmail.com 0767667720 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK Herr A Div 1 Christian Bondestad christian.bondestad@hotmail.com 0767667720 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK HJ2 Helena Elcar helena.elcar@gmail.com 0735425837 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK Mörkröd Pehr Åhlberg pehr.ahlberg@farstaibk.se Svart, Svart, Svart
FBC Katrineholm A-lag Jukka Taskinen-Fogelberg pucken1122@hotmail.com 070-435 35 16 Silver, Silver, Vit
FBC Sollentuna Dam D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
FBC Sollentuna Herrar Div2 Marie Lienzén marie@fkfem.se 070-550 67 76 LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
FBC Sollentuna Mitt F11/12 Röd Lätt Alexsandra Gonzalez Alexsandra.morales@gmail.com 076-033 08 30 LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
FBC Sollentuna P09 Ljusröd Medel/Medelsvår Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
FBI Tullinge Dam Div 1 Joakim Hauer joakimhauer@gmail.com 0725991012 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge F11 Blå MS Stefan Lodestad stefan.lodestad@hotmail.com 072-203 57 36 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge F12 Blå MS Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange, Svart, Svart
FBI Tullinge P09 Ljusröd MS Mikael Jansson tullingemicke@gmail.com 070-7552327 Orange, Svart, Svart
Hagunda IF SSL Herr Therese Bergman tessanbman@gmail.com 0702640364 Blå, Svart, Blå
Hammarby IF IBF Div 1 Andrea Kratz Vit/Grön, Vit, Vit
Hammarby IF IBF Div 2 David Roos david.roos@ngage.se 0703399760 Vit/Grön, Vit, Vit
Hammarby IF IBF Div 3 David Roos david.roos@ngage.se 0703399760 Vit/Grön, Vit, Vit
Hammarby IF IBF HJ Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com 0704-126320 Vit/Grön, Vit, Vit
Huddinge IBS Minna Vendel Auinger minna.vendel-auinger@huddinge.se 070-732 71 59 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS (A) - H2 Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS Blå-Medel-Lätt (A) (2012-2013) Stefan Gideon stefangideon@hotmail.com 070-767 75 21 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS Hj19-2 Södra (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS JAS HJ18 Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS LR-Medel (B) (2010) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS LR-Medel-Svår (09) Stefan Gideon stefangideon@hotmail.com 070-767 75 21 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS LR-Svår (09) Stefan Gideon stefangideon@hotmail.com 070-767 75 21 Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS Röd-Svår (07-08) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK Dam A Winston Ek Meesin winston.ek@hskinnebandy.se 0739841640 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Dam veteran Maria Sognefors maria@sognefors.se 0733565571 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK F12 Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Flickor Röd Ulrika Friberg ulrika.friberg77@gmail.com Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Herr A Björn Andersson bjornoandersson@hotmail.com 070-7600901 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK P10 Svart M Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK P16 USM + B.I.S Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd, Svart, Svart
Högalids IF Herr Patrik Zytomierski patrikzzz@hotmail.com vit, blå, vit
Högalids IF Herr B Andreas Härjefors andreas.akesson@hogalid.com 0762568388 vit, blå, vit
Högalids IF P11 Benny Fillman Benny@fillman.se 073-4384555 vit, blå, vit
Högdalens AIS Damer (A) Tord Karlsson tord.karlsson@live.com 070-2728252 Svart, Svart, Svart
IBF Norrköping H1 Olliver Franzen Olliver.Franzen@ibfnorrkoping.se Blå, Blå, Blå
IBF Offensiv Lidingö Herrar div3 Mika Suominen mika71suominen@gmail.com 076-3159943 blå, blå, blå
IBF Offensiv Lidingö P08 Henrik Örnhammar henrik.ornhammar@gmail.com 070-5263068 blå, blå, blå
IBF Offensiv Lidingö P09/10 Jonny Andersson jonnyrandersson@hotmail.se 070-558 53 78 blå, blå, blå
IFK Haninge F Röd 07/09 Andreas Rydin andy.rydin@gmail.com 070-3788446 Vit, Blå, Vit
IFK Haninge Herr Niclas Woxmark Niclas.woxmark@gmail.com 0707883865 Vit, Blå, Vit
IK Frej Täby IBK P12 - Blå SvårSvår Ulf Winberg winberg81@hotmail.com 0735180143 Gul, Svart, Gul
IK Sirius FBC D1 Niclas Sandberg niclassandberg72@gmail.com Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC D2/JAS Johan Gelin johan.gelin@innebandy.se 070-5774404 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius IBK Henrik Simonsson henrik.simonssons@gmail.com 0736676029 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Stym Fredrik Aguilera fredrik.aguilera@gmail.com 0732709862 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Bella Hall bellahall65@gmail.com 0739889321 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Herr A Bella Hall bellahall65@gmail.com 0739889321 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Herr A Jonas Öhman jonas.ohman@arvidnordquist.se 0708761873 Svart, Svart, Svart
Ingarö IF Herr B Robert Reimann anton.isabelle@live.se 0736403970 Svart, Svart, Svart
IS Bar Central Nytorget Sebastian Johansson sebbe.hammer@gmail.com 0706077694 Marinblå, Marinblå, Vit
IS Saga HJ Lottica Fredlund lottica@gmail.com 0709-409986 Vit, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF P09 Ljusröd medelsvår Niklas Lagerhäll Niklas.lagerhall@gmail.com 0705502531 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBF D1 Patrik Söderberg patrik.soderberg@jbinnebandy.se 0707-202420 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBF Herrar Allsvenskan Daniel Norman daniel.norman@jbinnebandy.se 0709767651 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBK Div 4/5 Daniel Norman daniel.norman@jbinnebandy.se 0709767651 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBK F Röd Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBK F12 Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBK F-Röd MS Svart, Svart, Svart
Järfälla Bele IBK P09/10 Södra Madelaine Klang jarfallabele.p0910@gmail.com 0768080138 Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK Dam Div 3 Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK Div 2 herrar Mattias Andersson mattis@kth.se 070-648 62 66 Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK USM 16 Svart, Svart, Svart
Karlbergs BK Elias Johnsson eliasjohnsson00@gmail.com 0706192495 Röd, Röd, Röd
Karlbergs BK P10 Peter Sveden petersveden@hotmail.com 0730322423 Röd, Röd, Röd
Lillån IBK Allsvenskan Herr Emil Sundström snozaren@gmail.com 076-0103002 Grön, Vit , Vit
Mariebergs SK F10/11 Jonas Wall wall.jonas67@gmail.com 0705875433 röd, blå, röda
Nacka IBK Dam Veteran Marie-Louise Ankersjö ankersjo@gmail.com 070-092 82 41 Vit, Svart, Vit
Nacka IBK HERR A Nina Stark stark.nina@gmail.com 0761-85 20 96 Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK F08-09 Auri Olander auri.olander@gmail.com 0739824386 Gul, Svart, Gul
Norrtulls SK F10-13 Dita Kleman dita.kleman@gmail.com 070 788 49 82 Gul, Svart, Gul
Norrtulls SK P10 Anders Fagerlund anders.fagerlund@gmail.com 070-768 51 52 Gul, Svart, Gul
Nykvarns IBF D1 Magnus Högqvist Magnus.hogqvist@gmail.com 0707306582 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IBF JAS Magnus Högqvist Magnus.hogqvist@gmail.com 0707306582 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF H2 Fredrik Weinmark fweinmark@gmail.com 0734-207441 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Utveckling H1 Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Utveckling HJAS Lars Dahlgren larsnykvarn@telia.com 0709927584 Svart, Svart, Svart
Nynäshamns IBK D2 Blå, Blå, Vit
Nynäshamns IBK DJ2 Tomas Olsson tomas1966olsson@gmail.com 0765357766 Blå, Blå, Vit
Onyx IBS D1 Björn Göthberg bjorn.gothberg@telia.com 070-2004474 Orange, Svart, Svart
Onyx IBS H2 Johan Gustafsson jogu0001@gmail.com 0739649101 Orange, Svart, Svart
Rasbo IK H1 Felix Esevik felix@erlinghundra.se 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersberg Arlanda IBK P08-10 Anna Danielsson annafrida23@hotmail.com 0736266886 Blå, Blå, Blå
Salems IF Dam Ylva Åström ylva_astrom@yahoo.com 073-9462214 Lila, Vit, Vit
Salems IF DJ/JAS Eva Karlsson evahk1970@telia.com 076-1145617 Lila, Vit, Vit
Salems IF Herr A Kim Svedberg kim.svedberg@salemsif.se 0722370787 Lila, Vit, Vit
Sandvikens AIK Dam Fanny Holmgren fannyholmgren94@gmail.com Svart, Svart, Svart
Sigtuna IF IBK P09 Adam Hellström tullstugan@gmail.com Blå, Blå, Blå
SK Vide Herr Mikael Gustafsson uppsalaiac@gmail.com 0768800011 Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide P08/09 Erik Björnemo erikbjornemo@gmail.com 0735153939 Marinblå , Marinblå , Marinblå
Skogås/Trångsunds IBK Herr A Christian Bondestad christian.bondestad@hotmail.com 0767667720 Blå, Blå, Blå
Skogås/Trångsunds IBK Herr B/C Jack Wilund jackwilund@gmail.com Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Herr (A) Thobias Lindèn Tobbe123z@outlook.com 0720186988 Blå, Svart, Svart
Sköndals IK Herr (B) Richard Rönnklint r.ronnklint@gmail.com Blå, Svart, Svart
Stockholm HJ17
Storvreta Ungdom IBK F12 Sabina Lindberg ina_lindbergskan@hotmail.com Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK H2 Mikael Wikner micke.wikner@gmail.com 070-727 03 70 Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK Daniel Strandgren daniel.strandgren@hotmail.com 0707-952594 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK D1 Antonio Zetterström antonio.zetterstrom@gmail.com 0704240934 SVART, SVART, SVART
Trosa Edanö IBK H2 Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Tungelsta IF DJ div 2 Malin Linder malinlinder@outlook.com 0793044074 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF F11/12 Blå Medel Lätt Kim Dahlman kim.dahlman86@gmail.com 0739779055 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF Herr A div 3 Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 Orange, Svart, Svart
Tungelsta IF HJ div 3 Maja Lundin maja.lundin@gmail.com 0707759835 Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Stefan Midenstrand stefan@rackethallen.se 0708-880832 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan Mathias Björkman matbjo73@gmail.com 0709966476 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P Ljusröd(A) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P Ljusröd(B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK U16 Björn Lindberg bjorn.r.lindberg@telia.com 0703707100 svart/svart, svart, svart
Täby FC F08 Ann Gysell ann.gysell@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC F12 Torsten Schlomann torsten.schlomann@gmail.com 0760015753 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC HJ2 Norra Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC P08 Tibble Camilla Westerholm Camilla.westerholm@outlook.com 0707420689 Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC P12 Ella Magnus Jerlardtz magnus.jerlardtz@gmail.com Vit, Mörkblå, Vit
Täby FC P12 Myrängen Johan Dovärn Johan.dovarn@gmail.com 0707875577 Vit, Mörkblå, Vit
Vaksala SK IBK David Eriksson david.eriksson@vaksalask.se 0736965215 svartgul, svart, gul
Vaksala SK P 09 / Black Roosters Claes Johansson Johansson_claes@yahoo.se 070-6925305 Svart/Gul, Svart, Gul
Vallentuna IBK D1 Fredrik Lundén fredrik.lunden@pss.se 070-2183618 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK Damveteran Cecilia Scherdin-Jansson cecilia_scherdin@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK F Röd Lätt Kalle Lund Kalle.lund@qleanair.se 0733-814414 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK F Röd Svår Maria Sognefors maria@sognefors.se 0733565571 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK F12-13 Mikael Hägg mikael_hagg@hotmail.com 0702-487334 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK H1 Robert Östlund robert.ostlund@helleborusskolan.se 076-336 51 17 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK HJ2 Stefan Sandström stefan.sandstrom@sobi.com 0733745033 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P08 MR M Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P09 LR M Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P10 LR MS Jesper Lindau jeppe.lindau@hotmail.com 0709486064 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P11 Svart LR-M Per Lindheimer per@lindheimer.se 0700-40 05 99 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK P12 SL Rebecka Bäcklin Backlin@live.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF F11/12 BMSN Svart Linda Martinik linda.martinik@outlook.com 070-8989744 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF P12 BMSA Pia Eklund piaeklund@telia.com 070-4038111 Svart, Svart, Svart
Visby IBK HJ Åsa Ström asa.strom@visbyibk.com 070-2189679 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF Herr div 1 Andreas Svensson 0706789282 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF HJ/JAS Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå, Blå, Blå
Väsby AIK F-Röd Svår Björn Olmats bjorn@telia.com 0704284842 Röd, Röd, Vit+Röd
Väsby AIK P11 Ljusröd Medel Nicklas Bjunér bjuner_nicklas@hotmail.com 070-652 00 20 Röd, Röd, Vit+Röd
Västerhaninge IBK Dam Madeleine Hallström memhallstrom@gmail.com 070-5555506 Blå, Svart, Svart
Åkersberga IBF F12 Marcus Waltrén marcus@akersbergaibf.se 0707194953 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF FU16 Röd Svår Jörgen Fastesson jorgen.fastesson@gmail.com 0702584626 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF Herr Daniel Lundin danielsarbete@gmail.com 0704 80 00 26 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P08 Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF P12 Orange, Svart, Orange
Älta IF A-lag dam Jessica Severinsson jessica.severinsson@erikolsson.se 072-322 80 22 Svart, svart, svart
Älta IF Herr A Mathias Bohlin mathias.bohlin@outlook.com 070 577 16 90 Svart, svart, svart
Älta IF P-08 M Mathias Bohlin mathias.bohlin@outlook.com 070 577 16 90 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF Peter Lundin ludde@pllel.se Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Dam Div 1 Kalle Anrell Kalle.anrell@me.com 0721511583 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF DJ Patrik Meissner patrik.meissner@gmail.com 0706987830 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF F08 Patrik Strömbeck patrik@strombeck.nu Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HA Nathalie Ahlsén nathalie.ahlsen@gmail.com Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF Herr Div 2 Johan Noté note.johan@gmail.com 0768151805 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF HJ Ann Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0729976270 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P07 Betty Gradin betty.gradin@gmail.com 0703028014 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P08/09 Mats Wirdbo mats.wirdbo@gmail.com 0733109026 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P08/09 Mats Wirdbo mats.wirdbo@gmail.com 0733109026 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF P10 Johan Andersen mail@johanandersen.se 0736544953 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Salems IF Herr A - Onyx IBS H2
2023-05-25 18:50 1 Bromma KFUK-KFUM P10 - Älvsjö AIK IBF P10 Stora Mossen 1
2023-08-11 20:30 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Österåkers Multiarena 1
2023-08-12 13:50 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Österåkers Multiarena 1
2023-08-12 20:50 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Österåkers Multiarena 1
2023-08-13 10:00 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Hägerneholmshallen
2023-08-13 14:30 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Hägerneholmshallen
2023-08-13 14:30 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Österåkers Multiarena 1
2023-08-13 16:00 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Österåkers Multiarena 1
2023-08-13 16:00 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Hägerneholmshallen
2023-08-13 18:00 1 Stockholm HJ17 - Stockholm HJ17 Hägerneholmshallen
2023-08-15 20:00 1 Värmdö IF Herr div 1 - Hammarby IF IBF Div 2 Värmdö sporthall
2023-08-16 20:15 1 Hammarby IF IBF Div 2 - Farsta IBK Herr A Div 1 3 - 12 Sjöstadshallen
2023-08-19 12:00 1 Salems IF Herr A - Onyx IBS H2 2 - 4 Skogsängshallen
2023-08-19 14:45 1 Hammarby IF IBF Div 1 - Högdalens AIS Damer (A) Sjöstadshallen
2023-08-19 15:00 1 Hammarby IF IBF Div 2 - Nacka IBK HERR A Ormingehallen
2023-08-19 16:00 1 IBF Offensiv Lidingö Herrar div3 - FBC Sollentuna Herrar Div2 3 - 3 Torsviks Idrottshall
2023-08-20 11:00 1 Danderyd FC HJ2 - Täby FC HJ2 Norra Mörbyhallen
2023-08-20 11:45 1 Danderyd FC F07/08 Röd Svår - Väsby AIK F-Röd Svår Danderyds Gymnasium
2023-08-20 13:00 1 Älvsjö AIK IBF - FBC Katrineholm A-lag IFU Arena A
2023-08-20 13:00 1 Värmdö IF Herr div 1 - Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan Värmdö sporthall
2023-08-20 15:00 1 AIK IBF SSL Herr - Hagunda IF SSL Herr 9 - 8 e.förl. Solnahallen 186
2023-08-20 15:00 1 Danderyd FC F07/08 Röd Svår - Åkersberga IBF FU16 Röd Svår Danderyds Gymnasium
2023-08-20 16:00 1 Vallentuna IBK D1 - FBC Sollentuna Dam D1 6 - 2 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-08-20 16:20 1 FBI Tullinge Dam Div 1 - Onyx IBS D1 Tullingehallen
2023-08-22 19:30 1 Hässelby SK IBK Herr A - FBC Sollentuna Herrar Div2 10 - 2 Hässelbyhallen 156
2023-08-24 20:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan - Farsta IBK Herr A Div 1 Strandhallen - Tyresö
2023-08-24 20:00 1 Vallentuna IBK H1 - IS Bar Central Nytorget 0 - 0 e.förl. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-08-24 20:30 1 Hässelby SK IBK Herr A - Järfälla IBK Div 2 herrar 15 - 3 Hässelbyhallen 134
2023-08-26 10:30 1 Ekerö IK Dam, div 2 - Hässelby SK IBK Dam A 3 - 8 Mälaröhallen Plan 1
2023-08-26 13:00 1 AIK IBF SSL Herr - IK Sirius IBK 8 - 6 Solnahallen
2023-08-26 13:00 1 Karlbergs BK - Skogås/Trångsunds IBK Herr B/C 6 - 8 Rödabergshallen
2023-08-26 14:00 1 Sköndals IK Herr (A) - SK Vide Herr Högdalshallen
2023-08-27 13:00 1 Åkersberga IBF Herr - Vaksala SK IBK 9 - 4 Österåkers Multiarena 1
2023-08-27 13:00 1 AIK IBF SSL Herr - Älvsjö AIK IBF HA 8 - 6 Solnahallen 147
2023-08-27 13:00 1 Ingarö IF Herr A - Sköndals IK Herr (A) Ingarö Sporthall
2023-08-27 14:00 1 Ekerö IK Dam, div 2 - Älvsjö AIK IBF Dam Div 1 WW (-5 - -5) Mälaröhallen Plan 1
2023-08-27 15:45 1 Järfälla Bele IBF Herrar Allsvenskan - Nacka IBK HERR A 9 - 3 Jakobsbergs Sporthall 53
2023-08-27 16:00 1 IBF Offensiv Lidingö P08 - Djurgårdens IF IBS P08 Torsviks Idrottshall
2023-08-27 16:00 1 Salems IF Herr A - Huddinge IBS (A) - H2 1 - 5 Skogsängshallen
2023-08-28 19:30 1 Farsta IBK Herr A Div 1 - Djurgårdens IF IBS Herr 4 - 3 Farstahallen 1
2023-08-28 20:00 1 Järfälla Bele IBF D1 - Ekerö IK Dam, div 2 3 - 4 Bas Barkarby 50
2023-08-28 20:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan - Strängnäs IBK AS Strandhallen - Tyresö
2023-08-30 20:00 1 Ingarö IF - IS Bar Central Nytorget Charlottendalshallen
2023-08-30 20:30 1 IK Stym - Högalids IF Herr Solnahallen
2023-09-01 20:00 1 Hässelby SK IBK Herr A - Djurgårdens IF IBS Herr 1 - 5 Hässelbyhallen 165
2023-09-02 08:45 1 Tyresö Trollbäcken IBK P Ljusröd(B) - Älvsjö AIK IBF P08/09 Strandhallen - Tyresö
2023-09-02 12:00 1 Älvsjö AIK IBF Herr Div 2 - Ingarö IF Herr A 7 - 8 Kämpetorpshallen 2
2023-09-02 12:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK P Ljusröd(B) - Älvsjö AIK IBF P08/09 Strandhallen - Tyresö
2023-09-02 13:00 1 Åkersberga IBF Herr - Järfälla Bele IBF Herrar Allsvenskan 1 - 1 e.förl. Österåkers Multiarena 1
2023-09-02 13:15 1 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF HA Farstahallen 1
2023-09-02 15:00 1 Balrog B/S IK - Nykvarns IF H2 1 - 3 Botkyrkahallen
2023-09-02 16:00 1 Åkersberga IBF FU16 Röd Svår - Huddinge IBS Röd-Svår (07-08) 6 - 1 Österåkers Multiarena 1
2023-09-03 13:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - Jakobsbergs IBF P09 Ljusröd medelsvår 4 - 2 Bas Barkarby
2023-09-03 15:15 1 Järfälla Bele IBK F Röd - IFK Haninge F Röd 07/09 Bas Barkarby
2023-09-03 16:30 1 Järfälla Bele IBK F-Röd MS - Norrtulls SK F08-09 Bas Barkarby
2023-09-03 17:00 1 Värmdö IF HJ/JAS - Huddinge IBS Hj19-2 Södra (B) Värmdö sporthall
2023-09-03 18:00 1 Järfälla IBK Dam Div 3 - Nacka IBK Dam Veteran 9 - 1 Viksjö Sporthall
2023-09-03 19:00 1 Värmdö IF HJ/JAS - Huddinge IBS JAS HJ18 Värmdö sporthall
2023-09-04 20:00 1 Vallentuna IBK H1 - Nykvarns IF H2 0 - 0 e.förl. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-06 20:00 1 Ingarö IF - Nacka IBK HERR A Charlottendalshallen
2023-09-07 20:00 1 Balrog B/S IK - Telge SIBK H2 5 - 5 e.förl. Botkyrkahallen
2023-09-09 11:00 1 Salems IF Dam - Onyx IBS D1 0 - 2 Skogsängshallen
2023-09-09 13:00 1 Vallentuna IBK D1 - IK Sirius FBC D1 3 - 6 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-09 14:15 1 Älvsjö AIK IBF P08/09 - Älvsjö AIK IBF P08/09 Kämpetorpshallen 2
2023-09-09 15:00 1 Balrog B/S IK - IBF Norrköping H1 9 - 6 Botkyrkahallen 32
2023-09-09 15:30 1 Älvsjö AIK IBF P08/09 - Älvsjö AIK IBF P08/09 Kämpetorpshallen 1
2023-09-09 16:15 1 Danderyds SK IBF P10 B - IBF Offensiv Lidingö P09/10 Mörbyhallen
2023-09-09 16:30 1 Vallentuna IBK P11 Svart LR-M - AIK IBF P09 6 - 1 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-10 13:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - FBC Sollentuna P09 Ljusröd Medel/Medelsvår 5 - 2 Björkebyhallen
2023-09-10 14:00 1 Vallentuna IBK F Röd Svår - Täby FC F08 0 - 0 e.förl. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-10 14:45 1 Sigtuna IF IBK P09 - Vallentuna IBK P09 LR M Prästängshallen
2023-09-10 15:00 1 Älta IF Herr A - Högalids IF Herr B Stavsborgs sporthall
2023-09-10 15:15 1 Danderyd FC P10 - Högalids IF P11 Mörbyhallen
2023-09-10 15:30 1 Älvsjö AIK IBF HA - IK Sirius IBK 3 - 5 Västertorpshallen
2023-09-10 16:00 1 Vallentuna IBK Damveteran - Hässelby SK IBK Dam veteran 3 - 12 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-12 19:00 1 Älvsjö AIK IBF HJ - Vallentuna IBK HJ2 0 - 3 Kämpetorpshallen 2
2023-09-13 19:15 1 Järfälla IBK Div 2 herrar - Ekerö IK Herr TT, div 1 5 - 11 Jakobsbergs Sporthall 45
2023-09-13 20:15 1 Älvsjö AIK IBF HA - Farsta IBK Herr A Div 1 3 - 8 Västertorpshallen
2023-09-14 19:00 1 Salems IF Herr A - Telge SIBK H2 Skogsängshallen
2023-09-14 20:15 1 Skogås/Trångsunds IBK Herr A - Skogås/Trångsunds IBK Herr B/C 12 - 3 Skogåshallen
2023-09-15 20:15 1 Salems IF DJ/JAS - Trosa Edanö IBK D1 2 - 3 Skogsängshallen
2023-09-16 12:00 1 Åkersberga IBF Herr - Vallentuna IBK H1 7 - 1 Österåkers Multiarena 1 75
2023-09-16 12:45 1 Tungelsta IF DJ div 2 - Nynäshamns IBK DJ2 Tungelsta Sporthall
2023-09-16 13:20 1 Hammarby IF IBF Div 3 - Andino United IF 8 - 4 Vintervikshallen
2023-09-16 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Dam Allsvenskan - Nykvarns IBF D1 4 - 3 Fornuddshallen
2023-09-16 15:00 1 Järfälla Bele IBF D1 - Trosa Edanö IBK D1 6 - 1 Jakobsbergs Sporthall 61
2023-09-16 16:00 1 Vallentuna IBK D1 - Sandvikens AIK Dam 4 - 6 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-09-17 10:30 1 Tungelsta IF F11/12 Blå Medel Lätt - FBI Tullinge F11 Blå MS Tungelsta Sporthall
2023-09-17 14:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK Allsvenskan - Lillån IBK Allsvenskan Herr 4 - 7 Tyresöhallen 110
2023-09-17 16:30 1 Huddinge IBS - Farsta IBK Glömstahallen
2023-09-17 17:15 1 Sköndals IK Herr (B) - IFK Haninge Herr Sköndalshallen
2023-09-18 20:00 1 Järfälla Bele IBF Herrar Allsvenskan - Alunda IBF Herr 12 - 3 Jakobsbergs Sporthall 88
2023-09-19 20:00 1 Älta IF Herr A - Ingarö IF Herr B Stavsborgs sporthall
2023-09-21 20:00 1 Danderyd FC Herr - Skogås/Trångsunds IBK Herr A Mörbyhallen
2023-09-22 18:15 1 Åkersberga IBF P08 - Täby FC P08 Tibble Österåkers Multiarena 1
2023-09-24 16:15 1 Danderyd FC P10 - Norrtulls SK P10 Mörbyhallen
2023-09-28 19:40 1 Älta IF P-08 M - Farsta IBK Mörkröd Stavsborgs sporthall
2023-10-21 11:30 1 Vallentuna IBK P10 LR MS - Huddinge IBS LR-Medel (B) (2010) 0 - 0 e.förl. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-11-12 15:00 1 Järfälla Bele IBK F12 - Hässelby SK IBK F12 5 - 3 Bas Barkarby
2023-11-16 19:30 1 Sköndals IK Herr (A) - Högalids IF Herr 5 - 1 Sköndalshallen
2023-12-10 12:15 1 Tungelsta IF HJ div 3 - Farsta IBK HJ2 2 - 9 Tungelsta Sporthall
2024-01-28 14:45 1 Västerhaninge IBK Dam - Nynäshamns IBK D2 4 - 2 Lyckeby Sporthall
2024-01-31 20:00 1 Järfälla Bele IBK Div 4/5 - Bro IK Veteraner Bas Barkarby
2024-02-24 14:15 1 Tungelsta IF DJ div 2 - Nynäshamns IBK DJ2 3 - 4 Tungelsta Sporthall 25
2024-02-24 14:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - Rosersberg Arlanda IBK P08-10 2 - 3 Björkebyhallen
2024-03-03 14:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - FBI Tullinge P09 Ljusröd MS 4 - 1 Björkebyhallen
2024-03-10 12:00 1 Tungelsta IF HJ div 3 - Sköndals IK Herr (B) Tungelsta Sporthall
2024-03-10 17:00 1 Vallentuna IBK F Röd Lätt - FBC Sollentuna Mitt F11/12 Röd Lätt Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-16 19:00 1 Salems IF Dam - IK Sirius FBC D2/JAS 6 - 9 Skogsängshallen
2024-03-17 18:00 1 Tungelsta IF DJ div 2 - Djurgårdens IF IBS DJ 2 - 8 Tungelsta Sporthall
2024-03-19 19:45 1 Hammarby IF IBF HJ - Nykvarns IF Utveckling HJAS 2 - 9 Fornuddshallen
2024-03-31 10:15 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - Huddinge IBS LR-Medel-Svår (09) 7 - 3 Björkebyhallen
2024-04-06 14:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - Tyresö Trollbäcken IBK P09(A) 1 - 2 Björkebyhallen
2024-04-07 13:30 1 Sigtuna IF IBK P09 - SK Vide P08/09 2 - 4 Prästängshallen
2024-04-07 15:00 1 Sigtuna IF IBK P09 - Väsby AIK P11 Ljusröd Medel 1 - 3 Prästängshallen
2024-04-08 18:30 1 AIK IBF P09 - Duvbo IK P09 Röd 1 - 8 Tallbackaskolan
2024-04-09 18:30 1 Sigtuna IF IBK P09 - Vaksala SK P 09 / Black Roosters 5 - 7 Prästängshallen
2024-04-09 19:50 1 Hässelby SK IBK P16 USM + B.I.S - Järfälla IBK USM 16 3 - 8 Riddersvik
2024-04-11 18:30 1 Sigtuna IF IBK P09 - Vallentuna IBK P09 LR M 4 - 3 Prästängshallen
2024-04-11 18:45 1 Karlbergs BK P10 - AIK IBF P09 5 - 5 e.förl. Stora Mossen 1
2024-04-13 11:00 1 Åkersberga IBF F12 - Täby FC F12 4 - 6 Åkersberga Sporthall A
2024-04-13 11:20 1 Djurgårdens IF IBS F09-11 - Norrtulls SK F08-09 4 - 5 Hjorthagshallen
2024-04-13 12:00 1 Tungelsta IF HJ div 3 - Duvbo IK P07/08 Röd Åbyhallen - Haninge
2024-04-13   Uppskj. 1 Järfälla Bele IBK F12 - Vaxholms IBF F11/12 BMSN Svart Inst. Björkebyhallen
2024-04-13 13:45 1 Tungelsta IF HJ div 3 - Duvbo IK Herrjunior Åbyhallen - Haninge
2024-04-13 14:15 1 Danderyd FC DJ - Tungelsta IF DJ div 2 Mörbyhallen
2024-04-13   Uppskj. 1 Vaxholms IBF F11/12 BMSN Svart - Järfälla Bele IBK F12 Inst. Björkebyhallen
2024-04-14 13:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - Åkersberga IBF F12 1 - 5 Björkebyhallen
2024-04-16 18:30 1 Sigtuna IF IBK P09 - Vallentuna IBK P08 MR M Prästängshallen
2024-04-17 17:05 1 Åkersberga IBF P12 - Täby FC P12 Myrängen 3 - 5 Österåkers Multiarena 1
2024-04-17 18:30 1 AIK IBF P09 - Duvbo IK P10 Röd 3 - 2 Tallbackaskolan
2024-04-18 18:30 1 Karlbergs BK P10 - Danderyd FC P10 6 - 2 Stora Mossen 1
2024-04-20 11:00 1 Järfälla Bele IBK F Röd - Hässelby SK IBK Flickor Röd Jakobsbergs Sporthall
2024-04-21 11:30 1 Djurgårdens IF IBS F09-11 - Mariebergs SK F10/11 Hjorthagshallen
2024-04-21 12:30 1 Järfälla Bele IBK F Röd - Hässelby SK IBK Flickor Röd Viksjö Sporthall
2024-04-21 14:00 1 Åkersberga IBF P12 - Vaxholms IBF P12 BMSA Österåkers Multiarena 1
2024-04-22 18:30 1 AIK IBF P09 - Duvbo IK P10 Vit Tallbackaskolan
2024-04-23 20:15 1 Duvbo IK Dam A - Djurgårdens IF IBS Dam Brotorpshallen
2024-04-24 17:05 1 Åkersberga IBF P12 - Vallentuna IBK P12 SL Österåkers Multiarena 1
2024-04-24 18:30 1 AIK IBF P09 - Duvbo IK P09 Vit Tallbackaskolan
2024-04-24 20:15 1 Älta IF A-lag dam - Djurgårdens IF IBS Dam Stavsborgs sporthall
2024-04-25 18:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK P Ljusröd(A) - Huddinge IBS LR-Svår (09) Strandhallen - Tyresö
2024-04-25 18:45 1 Karlbergs BK P10 - Hässelby SK IBK P10 Svart M Stora Mossen 1
2024-04-26 18:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - FBI Tullinge F12 Blå MS Kallhälls sporthall
2024-04-28 10:30 1 Järfälla Bele IBK P09/10 Södra - Duvbo IK P09 Vit Björkebyhallen
2024-04-28 11:00 1 Åkersberga IBF F12 - Storvreta Ungdom IBK F12 Åkersberga Sporthall A
2024-04-28 13:00 1 Åkersberga IBF F12 - Hässelby SK IBK F12 Åkersberga Sporthall A
2024-04-28 13:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - Vallentuna IBK F12-13 Björkebyhallen
2024-05-08 17:05 1 Åkersberga IBF P12 - IK Frej Täby IBK P12 - Blå SvårSvår Österåkers Multiarena 1
2024-05-18 13:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - Huddinge IBS Blå-Medel-Lätt (A) (2012-2013) Björkebyhallen
2024-05-22 17:05 1 Åkersberga IBF P12 - Täby FC P12 Ella Österåkers Multiarena 1
2024-05-25 13:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - Hässelby SK IBK F12 Björkebyhallen
2024-05-26 13:30 1 Järfälla Bele IBK F12 - Danderyd FC F11/12 Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis