Pantamera P Blå Lätt-Svår (10-11) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150352002 Grimsta AIK (C) - Sigtuna IF IBK
150352009 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ängby IF (A)
2016-10-01 08:30 150352003 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-01 09:00 150352010 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2016-10-01 09:30 150352004 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2016-10-01 10:00 150352007 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 11:30 150352006 IBF Offensiv Lidingö (B) - Silverdals IF (A) Bodals Bollhall
2016-10-01 13:15 150352005 Norrtulls SK - Åkersberga IBF (B) Engelbrektshallen
2016-10-08 09:00 150352013 Täby FC (B) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2016-10-08 09:00 150352018 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-08 09:30 150352015 Silverdals IF (A) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-08 10:15 150352019 Grimsta AIK (B) - Kungsängens IF (A) Väsby skolan
2016-10-08 11:00 150352020 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2016-10-09 10:00 150352014 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2016-10-09 12:15 150352016 Danderyds SK - Norrtulls SK Mörbyhallen
2016-10-09 16:15 150352012 Enebybergs IF - IK Frej Täby Danderyds Gymnasium
150352022 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B)
150352030 Kungsängens IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Ekhammarshallen
2016-10-15 09:00 150352023 IK Frej Täby - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2016-10-15 09:00 150352025 Rotebro IS IBK (A) - Danderyds SK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-15 09:00 150352029 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2016-10-15 11:30 150352028 IBF Offensiv Lidingö (B) - Grimsta AIK (B) Bodals Bollhall
2016-10-15 19:00 150352027 Norrtulls SK - Ängby IF (A) Engelbrektshallen
2016-10-16 12:00 150352024 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
150352033 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK
2016-10-22 11:00 150352034 Danderyds SK - IK Frej Täby Mörbyhallen
2016-10-29 09:00 150352036 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (A) Stora Mossen 1
2016-10-29 09:00 150352038 Täby FC (A) - Norrtulls SK Skarpängskolan A
2016-10-29 12:00 150352037 Grimsta AIK (B) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2016-10-30 10:00 150352040 Kungsängens IF (A) - Vallentuna IBK (A) Ekhammarshallen
2016-10-30 12:00 150352039 Bele Barkarby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Björkebyhallen
2016-11-12 11:15 150352032 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Danderyds Gymnasium
2016-11-12 09:00 150352045 IK Frej Täby - Ängby IF (A) Vikingavallen
2016-11-12 09:00 150352047 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Nya)
2016-11-12 10:00 150352046 Grimsta AIK (C) - Grimsta AIK (B) Väsby skolan
2016-11-12 13:30 150352049 Norrtulls SK - Kungsängens IF (A) Gärdeshallen
2016-11-12 15:15 150352050 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2016-11-13 09:00 150352042 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan A
2016-11-13 16:15 150352043 Enebybergs IF - Danderyds SK Danderyds Gymnasium
2016-11-26 12:30 150352048 Rosersbergs IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rosershallen
150352055 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2016-11-19 10:00 150352054 Ängby IF (A) - Enebybergs IF Stora Mossen 1
2016-11-19 10:00 150352056 Täby FC (A) - IK Frej Täby Skarpängskolan A
2016-11-19 10:00 150352059 Vallentuna IBK (A) - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2016-11-19 11:30 150352060 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2016-11-19 19:00 150352057 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (C) Björkebyhallen
2016-11-20 11:00 150352058 Kungsängens IF (A) - Rotebro IS IBK (A) Ekhammarshallen
2016-11-20 16:15 150352052 Danderyds SK - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium
2016-12-03 09:00 150352067 IK Frej Täby - Kungsängens IF (A) Vikingavallen
2016-12-03 09:00 150352068 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2016-12-03 09:00 150352069 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Nya)
2016-12-03 10:00 150352064 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2016-12-03 10:45 150352070 Rosersbergs IK - Norrtulls SK Rosershallen
2016-12-04 09:00 150352066 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Prästängshallen
2016-12-04 12:00 150352063 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Hackstahallen
2016-12-04 17:00 150352065 Enebybergs IF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2016-12-10 09:00 150352072 Ängby IF (A) - Danderyds SK Stora Mossen 2
2016-12-10 09:00 150352074 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2016-12-10 09:00 150352077 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2016-12-10 09:30 150352080 Rosersbergs IK - Rotebro IS IBK (A) Rosershallen
2016-12-10 11:15 150352073 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2016-12-10 11:30 150352078 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby Bodals Bollhall
2016-12-10 14:30 150352079 Norrtulls SK - Grimsta AIK (C) Gärdeshallen
2016-12-11 10:15 150352076 Kungsängens IF (A) - Enebybergs IF Ekhammarshallen
2016-12-11 12:00 150352075 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2016-12-17 09:00 150352086 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
2016-12-17 10:00 150352090 Grimsta AIK (C) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2016-12-17 17:15 150352088 Sigtuna IF IBK - Norrtulls SK Prästängshallen
2016-12-18 10:00 150352089 IK Frej Täby - Rosersbergs IK Vikingavallen
2016-12-18 10:45 150352084 Silverdals IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Silverdalshallen
2016-12-18 12:00 150352085 Åkersberga IBF (B) - Kungsängens IF (A) Hackstahallen
2016-12-18 12:15 150352083 Danderyds SK - Täby FC (A) Mörbyhallen
2016-12-18 16:15 150352087 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Danderyds Gymnasium
2017-01-14 09:00 150352092 Täby FC (A) - Ängby IF (A) Skarpängskolan A
2017-01-14 09:00 150352095 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 09:30 150352098 Rosersbergs IK - Enebybergs IF Rosershallen
2017-01-14 10:15 150352100 Grimsta AIK (C) - IK Frej Täby Väsby skolan
2017-01-14 12:30 150352096 IBF Offensiv Lidingö (B) - Åkersberga IBF (B) Bodals Bollhall
2017-01-14 13:15 150352097 Norrtulls SK - Täby FC (B) Engelbrektshallen
2017-01-14 15:00 150352099 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-15 11:00 150352094 Kungsängens IF (A) - Danderyds SK Ekhammarshallen
2017-01-15 14:00 150352110 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby Prästängshallen
2017-01-21 10:00 150352102 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Väsby skolan
2017-01-21 10:00 150352103 Ängby IF (A) - Kungsängens IF (A) Stora Mossen 1
2017-01-21 10:00 150352108 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
2017-01-22 08:30 150352106 Silverdals IF (A) - Norrtulls SK Silverdalshallen
2017-01-22 13:00 150352107 Åkersberga IBF (B) - Rosersbergs IK Hackstahallen
2017-01-22 15:00 150352105 Danderyds SK - IBF Offensiv Lidingö (B) Mörbyhallen
2017-01-22 18:15 150352109 Enebybergs IF - Grimsta AIK (C) Danderyds Gymnasium
2017-01-28 09:00 150352117 Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-28 09:30 150352113 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-01-28 09:30 150352116 Rosersbergs IK - Danderyds SK Rosershallen
2017-01-28 10:15 150352119 IK Frej Täby - Täby FC (B) Vikingavallen
2017-01-28 11:15 150352118 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2017-01-28 15:30 150352114 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
2017-01-29 09:30 150352112 Kungsängens IF (A) - Täby FC (A) Ekhammarshallen
2017-01-29 10:00 150352120 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Prästängshallen
2017-02-11 09:00 150352125 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK Stora Mossen 2
2017-02-11 10:00 150352130 Täby FC (B) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2017-02-11 11:00 150352123 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2017-02-11 11:15 150352124 Grimsta AIK (B) - Norrtulls SK Väsby skolan
2017-02-12 09:00 150352128 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby Silverdalshallen
2017-02-12 12:30 150352122 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-02-12 13:00 150352129 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Hackstahallen
2017-02-12 16:30 150352127 Danderyds SK - Grimsta AIK (C) Danderyds Gymnasium
2017-02-18 09:00 150352135 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 09:00 150352140 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2017-02-18 09:30 150352134 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Rosershallen
2017-02-18 10:00 150352136 Grimsta AIK (C) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2017-02-18 11:30 150352132 IBF Offensiv Lidingö (B) - Kungsängens IF (A) Bodals Bollhall
2017-02-18 12:30 150352133 Norrtulls SK - Bele Barkarby IF IBF (B) Gärdeshallen
2017-02-19 11:00 150352138 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK Prästängshallen
2017-02-19 16:15 150352139 Enebybergs IF - Silverdals IF (A) Danderyds Gymnasium
2017-03-11 09:00 150352145 Täby FC (A) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2017-03-11 09:00 150352146 Grimsta AIK (B) - IK Frej Täby Väsby skolan
2017-03-11 10:00 150352142 Vallentuna IBK (A) - Norrtulls SK Hammarbackens Sporthall
2017-03-11 10:00 150352147 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK Stora Mossen 1
2017-03-11 10:00 150352150 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-12 09:00 150352143 Kungsängens IF (A) - Rosersbergs IK Ekhammarshallen
2017-03-12 12:15 150352144 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-03-12 13:30 150352149 Danderyds SK - Täby FC (B) Mörbyhallen
2017-03-18 09:00 150352153 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-18 09:00 150352155 IK Frej Täby - Bele Barkarby IF IBF (B) Vikingavallen
2017-03-18 09:00 150352158 Täby FC (B) - Ängby IF (A) Skarpängskolan A
2017-03-18 09:30 150352152 Rosersbergs IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Rosershallen
2017-03-18 09:30 150352154 Grimsta AIK (C) - Kungsängens IF (A) Väsby skolan
2017-03-18 17:15 150352156 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2017-03-19 11:00 150352160 Silverdals IF (A) - Danderyds SK Silverdalshallen
2017-03-19 15:45 150352157 Enebybergs IF - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-03-25 09:00 150352164 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby Hammarbackens Sporthall
2017-03-25 09:00 150352167 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2017-03-25 09:00 150352169 Ängby IF (A) - Silverdals IF (A) Stora Mossen 1
2017-03-25 10:00 150352168 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2017-03-25 12:30 150352163 IBF Offensiv Lidingö (B) - Grimsta AIK (C) Bodals Bollhall
2017-03-25 12:30 150352165 Kungsängens IF (A) - Sigtuna IF IBK Hagnäshallen
2017-03-25 13:30 150352162 Norrtulls SK - Rotebro IS IBK (A) Gärdeshallen
2017-03-26 15:15 150352166 Bele Barkarby IF IBF (B) - Enebybergs IF Björkebyhallen
2017-04-01 09:00 150352172 Grimsta AIK (C) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2017-04-01 09:00 150352173 IK Frej Täby - Norrtulls SK Vikingavallen
2017-04-01 11:00 150352178 Silverdals IF (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 17:15 150352174 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Prästängshallen
2017-04-02 10:00 150352176 Täby FC (B) - Kungsängens IF (A) Skarpängskolan A
2017-04-02 11:15 150352177 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 12:15 150352179 Danderyds SK - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-04-02 16:15 150352175 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
2017-04-08 08:00 150352190 Grimsta AIK (B) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2017-04-08 09:00 150352182 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-08 09:30 150352183 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2017-04-08 10:00 150352186 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2017-04-08 12:30 150352185 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2017-04-08 14:15 150352184 Norrtulls SK - Enebybergs IF Engelbrektshallen
2017-04-09 10:00 150352187 Kungsängens IF (A) - Silverdals IF (A) Ekhammarshallen
2017-04-09 10:00 150352188 Bele Barkarby IF IBF (B) - Danderyds SK Björkebyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150353004 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (C)
150353006 Täby FC (D) - Täby FC (C)
150353008 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bro IK
2016-10-01 09:00 150353005 Abrahamsbergs IBF - Ekerö IK Stora Mossen 1
2016-10-01 09:00 150353007 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 10:15 150353002 Hässelby SK IBK - Silverdals IF (B) Hässelbyhallen
2016-10-02 09:15 150353001 Stäkets Idrottsförening - Åkersberga IBF (C) Kallhälls sporthall
2016-10-02 09:15 150353010 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF (B) Björkebyhallen
2016-10-02 13:00 150353009 Skå IK & Bygdegård - Rotebro IS IBK (B) Stenhamra Bollhall
150353013 Silverdals IF (C) - Hässelby SK IBK
150353017 Bro IK - Täby FC (D)
2016-10-08 08:30 150353011 Silverdals IF (B) - Stäkets Idrottsförening Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-08 09:00 150353019 Kungsängens IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ekhammarshallen
2016-10-08 10:00 150353015 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan A
2016-10-09 09:15 150353016 Töjnan IBK (A) - Abrahamsbergs IBF Silverdalshallen
2016-10-09 12:30 150353014 Ekerö IK - Åkersberga IBF (D) Tappströms Bollhall
2016-10-09 14:45 150353018 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-23 09:15 150353020 Bele Barkarby IF IBF - Skå IK & Bygdegård Björkebyhallen
150353022 Silverdals IF (B) - Silverdals IF (C)
150353026 Ekerö IK (B) - Bro IK
150353028 Täby FC (D) - Kungsängens IF (B)
2016-10-15 09:00 150353024 Hässelby SK IBK - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2016-10-15 10:00 150353027 Abrahamsbergs IBF - Rotebro IS IBK (B) Stora Mossen 1
2016-10-15 10:00 150353029 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2016-10-15 12:30 150353030 IBF Offensiv Lidingö (A) - Skå IK & Bygdegård Bodals Bollhall
2016-10-16 13:00 150353023 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK Hackstahallen
2016-10-16 14:00 150353025 Åkersberga IBF (D) - Töjnan IBK (A) Hackstahallen
150353031 Silverdals IF (C) - Stäkets Idrottsförening
150353035 Bro IK - Hässelby SK IBK
150353037 Kungsängens IF (B) - Ekerö IK (B)
150353039 Skå IK & Bygdegård - Täby FC (D) Mälaröhallen
2016-10-29 08:30 150353036 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Rotebrohallen (Nya)
2016-10-29 11:00 150353033 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2016-10-29 11:30 150353040 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2016-10-30 09:00 150353038 Bele Barkarby IF IBF - Abrahamsbergs IBF Björkebyhallen
2016-10-30 10:15 150353034 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
150353048 Ekerö IK (B) - Skå IK & Bygdegård
150353050 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B)
2016-11-12 09:00 150353046 Hässelby SK IBK - Kungsängens IF (B) Hässelbyhallen
2016-11-12 09:00 150353049 Abrahamsbergs IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 2
2016-11-12 09:15 150353045 Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2016-11-12 10:15 150353047 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2016-11-13 10:00 150353042 Silverdals IF (C) - Täby FC (C) Silverdalshallen
2016-11-13 13:45 150353044 Silverdals IF (B) - Bro IK Arena Satelliten
2017-01-21 12:30 150353041 Stäkets Idrottsförening - Ekerö IK Kallhälls sporthall
150353059 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
150353060 Täby FC (D) - Abrahamsbergs IBF
2016-11-19 09:00 150353051 Täby FC (C) - Stäkets Idrottsförening Skarpängskolan A
2016-11-19 11:00 150353052 Töjnan IBK (A) - Ekerö IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-11-19 12:30 150353058 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (D) Bodals Bollhall
2016-11-20 09:00 150353056 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2016-11-20 10:00 150353055 Kungsängens IF (B) - Silverdals IF (B) Ekhammarshallen
2016-11-20 12:30 150353057 Skå IK & Bygdegård - Hässelby SK IBK Tappströms Bollhall
2016-11-27 15:15 150353053 Bro IK - Silverdals IF (C) Bro Sporthall
150353069 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
150353070 Ekerö IK (B) - Abrahamsbergs IBF
2016-12-03 09:00 150353062 Täby FC (C) - Bro IK Skarpängskolan A
2016-12-03 11:00 150353068 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2016-12-04 09:00 150353061 Stäkets Idrottsförening - Töjnan IBK (A) Kallhälls sporthall
2016-12-04 09:15 150353066 Silverdals IF (B) - Skå IK & Bygdegård Silverdalshallen
2016-12-04 12:15 150353064 Silverdals IF (C) - Kungsängens IF (B) Silverdalshallen
2016-12-04 13:15 150353063 Ekerö IK - Rotebro IS IBK (B) Mälaröhallen
2016-12-04 14:00 150353067 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hackstahallen
150353078 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C)
150353080 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (D)
2016-12-10 09:00 150353072 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Nya)
2016-12-10 10:00 150353077 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-12-10 11:00 150353079 Abrahamsbergs IBF - Hässelby SK IBK Stora Mossen 2
2016-12-10 16:00 150353075 Skå IK & Bygdegård - Silverdals IF (C) Mälaröhallen
2016-12-11 09:00 150353074 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK Björkebyhallen
2016-12-11 11:15 150353073 Kungsängens IF (B) - Täby FC (C) Ekhammarshallen
2016-12-11 14:15 150353071 Bro IK - Stäkets Idrottsförening Bro Sporthall
150353089 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK (B) Hackstahallen
2016-12-17 10:00 150353084 Täby FC (C) - Skå IK & Bygdegård Skarpängskolan A
2016-12-17 11:00 150353083 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Arena Satelliten
2016-12-17 13:45 150353085 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Mälaröhallen
2016-12-17 15:00 150353090 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (D) Riddersvik
2016-12-18 09:00 150353081 Stäkets Idrottsförening - Rotebro IS IBK (B) Kallhälls sporthall
2016-12-18 09:45 150353088 Silverdals IF (B) - Abrahamsbergs IBF Silverdalshallen
2016-12-18 11:45 150353086 Silverdals IF (C) - Vallentuna IBK (B) Silverdalshallen
2016-12-18 18:45 150353082 Bro IK - Kungsängens IF (B) Bro Sporthall
2017-01-14 10:00 150353095 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 11:00 150353096 Täby FC (D) - Ekerö IK Skarpängskolan A
2017-01-14 11:30 150353094 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (A) Bodals Bollhall
2017-01-14 15:15 150353100 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (C) Riddersvik
2017-01-14 17:15 150353097 Abrahamsbergs IBF - Silverdals IF (C) Riddersvik
2017-01-15 09:00 150353092 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2017-01-15 10:00 150353091 Kungsängens IF (B) - Stäkets Idrottsförening Ekhammarshallen
2017-01-15 12:00 150353099 Åkersberga IBF (D) - Silverdals IF (B) Hackstahallen
2017-01-15 14:00 150353093 Skå IK & Bygdegård - Bro IK Tappströms Bollhall
2017-01-21 09:00 150353103 Rotebro IS IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Rotebrohallen (Nya)
2017-01-21 09:00 150353106 Täby FC (C) - Abrahamsbergs IBF Skarpängskolan A
2017-01-22 09:30 150353108 Silverdals IF (C) - Åkersberga IBF (D) Silverdalshallen
2017-01-22 10:00 150353101 Stäkets Idrottsförening - Bele Barkarby IF IBF Kallhälls sporthall
2017-01-22 10:15 150353102 Kungsängens IF (B) - Skå IK & Bygdegård Ekhammarshallen
2017-01-22 10:30 150353110 Silverdals IF (B) - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2017-01-22 13:45 150353105 Töjnan IBK (A) - Täby FC (D) Arena Satelliten
2017-01-23 17:30 150353107 Ekerö IK - Ekerö IK (B) Tappströms Bollhall
2017-02-05 14:15 150353104 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Bro Sporthall
2017-01-28 08:30 150353113 Vallentuna IBK (B) - Kungsängens IF (B) Hammarbackens Sporthall
2017-01-28 09:00 150353118 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Ärvingehallen
2017-01-28 09:15 150353116 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK (A) Mälaröhallen
2017-01-28 11:00 150353114 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (B) Erikslundshallen
2017-01-28 14:00 150353115 Abrahamsbergs IBF - Bro IK Stora Mossen 1
2017-01-28 14:15 150353111 Skå IK & Bygdegård - Stäkets Idrottsförening Tappströms Bollhall
2017-01-28 14:30 150353112 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF Bodals Bollhall
2017-01-29 09:15 150353119 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (C) Åkersberga Sporthall A
2017-01-29 13:00 150353117 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (C) Hackstahallen
2017-02-11 09:00 150353128 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2017-02-11 09:30 150353124 Kungsängens IF (B) - Abrahamsbergs IBF Hagnäshallen
2017-02-11 10:00 150353125 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-12 08:00 150353123 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2017-02-12 10:00 150353127 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK Silverdalshallen
2017-02-12 14:30 150353129 Ekerö IK - Silverdals IF (B) Tappströms Bollhall
2017-02-12 15:30 150353121 Stäkets Idrottsförening - IBF Offensiv Lidingö (A) Viksjö Sporthall
2017-02-12 15:30 150353122 Skå IK & Bygdegård - Vallentuna IBK (B) Tappströms Bollhall
2017-02-12 15:30 150353126 Bro IK - Åkersberga IBF (D) Bro Sporthall
2017-02-18 10:00 150353133 Abrahamsbergs IBF - Skå IK & Bygdegård Stora Mossen 1
2017-02-18 10:45 150353131 Vallentuna IBK (B) - Stäkets Idrottsförening Hammarbackens Sporthall
2017-02-18 13:00 150353138 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-18 15:00 150353132 Täby FC (D) - IBF Offensiv Lidingö (A) Skarpängskolan A
2017-02-18 15:00 150353134 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Mälaröhallen
2017-02-18 15:30 150353136 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK (B) Riddersvik
2017-02-19 08:45 150353140 Silverdals IF (C) - Ekerö IK Silverdalshallen
2017-02-19 12:15 150353137 Åkersberga IBF (C) - Bro IK Åkersberga Sporthall A
2017-02-19 13:00 150353135 Åkersberga IBF (D) - Kungsängens IF (B) Hackstahallen
2017-03-11 09:00 150353142 Vallentuna IBK (B) - Abrahamsbergs IBF Hammarbackens Sporthall
2017-03-11 09:00 150353147 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Nya)
2017-03-11 10:00 150353150 Täby FC (C) - Ekerö IK Skarpängskolan A
2017-03-11 16:00 150353143 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2017-03-12 09:00 150353145 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Björkebyhallen
2017-03-12 10:00 150353146 Kungsängens IF (B) - Åkersberga IBF (C) Ekhammarshallen
2017-03-12 12:45 150353141 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (D) Kallhälls sporthall
2017-03-12 13:15 150353149 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (C) Arena Satelliten
2017-03-12 13:30 150353144 Skå IK & Bygdegård - Åkersberga IBF (D) Tappströms Bollhall
2017-03-18 09:00 150353151 Abrahamsbergs IBF - Stäkets Idrottsförening Stora Mossen 1
2017-03-18 09:00 150353154 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Ärvingehallen
2017-03-18 10:00 150353160 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Skarpängskolan A
2017-03-18 11:15 150353155 Åkersberga IBF (C) - Skå IK & Bygdegård Åkersberga Sporthall A
2017-03-19 09:15 150353153 Åkersberga IBF (D) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-03-19 10:00 150353156 Silverdals IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2017-03-19 12:00 150353158 Silverdals IF (C) - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2017-03-19 13:30 150353152 Ekerö IK (B) - Täby FC (D) Tappströms Bollhall
2017-03-19 14:30 150353159 Ekerö IK - Bro IK Tappströms Bollhall
2017-02-14 18:30 150353163 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK Skarpängskolan A
2017-03-25 09:00 150353169 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Nya)
2017-03-25 10:00 150353162 Abrahamsbergs IBF - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2017-03-25 10:00 150353164 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-03-25 11:30 150353165 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2017-03-26 08:00 150353167 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (C) Björkebyhallen
2017-03-26 09:00 150353161 Stäkets Idrottsförening - Ekerö IK (B) Kallhälls sporthall
2017-03-26 09:00 150353168 Kungsängens IF (B) - Ekerö IK Ekhammarshallen
2017-03-26 13:15 150353170 Bro IK - Töjnan IBK (A) Bro Sporthall
2017-04-01 09:00 150353176 Silverdals IF (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 12:00 150353172 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2017-04-01 13:00 150353179 Töjnan IBK (A) - Kungsängens IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-02 09:00 150353178 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2017-04-02 09:15 150353171 Åkersberga IBF (D) - Stäkets Idrottsförening Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 10:15 150353173 Åkersberga IBF (C) - Abrahamsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 12:30 150353177 Ekerö IK - Skå IK & Bygdegård Tappströms Bollhall
2017-04-02 13:00 150353180 Bro IK - Rotebro IS IBK (B) Bro Sporthall
2017-04-02 14:00 150353174 Silverdals IF (B) - Täby FC (D) Arena Satelliten
2017-02-04 12:00 150353183 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (B) Mälaröhallen
2017-04-04 18:30 150353187 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2017-04-08 09:00 150353186 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK Hammarbackens Sporthall
2017-04-08 10:00 150353185 Täby FC (D) - Silverdals IF (C) Skarpängskolan A
2017-04-08 10:00 150353188 Skå IK & Bygdegård - Töjnan IBK (A) Mälaröhallen
2017-04-09 08:00 150353189 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Björkebyhallen
2017-04-09 09:00 150353181 Stäkets Idrottsförening - Hässelby SK IBK Kallhälls sporthall
2017-04-09 09:00 150353190 Kungsängens IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Ekhammarshallen
2017-04-09 12:00 150353182 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Hackstahallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150354007 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (D)
150354008 Salems IF (A) - Mariebergs SK (B) Skogsängshallen
2016-10-01 09:15 150354010 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tungelsta Sporthall
2016-10-01 10:15 150354002 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2016-10-01 12:00 150354005 Huddinge IBS (D) - Ingarö IF Flemingsbergshallen
2016-10-01 14:00 150354006 Nacka Wallenstam IBK (C) - Djurö-Vindö IF Järla Sporthall
150354014 Ingarö IF - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
150354015 Djurö-Vindö IF - Örby IS P06 (Pojkar Blå)
150354016 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (D)
150354017 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2016-10-08 09:00 150354019 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (A) Skogåshallen
2016-10-08 09:15 150354020 Tungelsta IF - Sköndals IK (B) Tungelsta Sporthall
2016-10-08 12:15 150354011 Värmdö IF (B) - Älta IF Värmdö sporthall
150354025 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (D)
150354026 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Mariebergs SK (B) Vendelsömalmshallen
2016-10-15 10:15 150354024 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF Farstahallen 3
2016-10-15 12:15 150354028 Nacka Wallenstam IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Järla Sporthall
2016-10-15 13:00 150354030 Salems IF (A) - Sköndals IK (B) Skogsängshallen
2016-10-16 10:00 150354029 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
150354035 Mariebergs SK (B) - Farsta IBK (A)
150354037 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Örby IS P06 (Pojkar Blå)
2016-10-29 11:00 150354040 Salems IF (A) - Huddinge IBS (C) Skogsängshallen
2016-10-29 11:15 150354038 Tungelsta IF - Huddinge IBS (D) Tungelsta Sporthall
2016-10-30 10:00 150354039 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Sköndalshallen
2016-11-06 11:00 150354033 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2016-11-12 09:15 150354046 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Farstahallen 3
2016-11-12 11:00 150354049 Huddinge IBS (D) - Salems IF (A) Flemingsbergshallen
2016-11-12 12:15 150354048 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Sköndals IK (B) Bandhagshallen
2016-11-12 13:15 150354047 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF Rikstenshallen
2016-11-12 14:15 150354050 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (C) Järla Sporthall
2016-11-13 10:15 150354044 Värmdö IF (B) - Mariebergs SK (B) Värmdö sporthall
2016-11-13 12:00 150354041 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
150354052 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF
2016-11-19 09:45 150354055 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2016-11-19 12:00 150354051 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2016-11-19 12:00 150354058 Salems IF (A) - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2016-11-19 14:15 150354059 Huddinge IBS (C) - Örby IS P06 (Pojkar Blå) Flemingsbergshallen
2016-11-19 18:15 150354060 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (D) Järla Sporthall
2016-11-20 12:00 150354057 Sköndals IK (B) - Farsta IBK (A) Sköndalshallen
150354061 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Stavsborgshallen
2016-12-03 09:15 150354068 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (C) Farstahallen 3
2016-12-03 12:00 150354062 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (B) Djurö Sporthall
2016-12-03 13:15 150354069 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Rikstenshallen
2016-12-03 14:15 150354070 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Huddinge IBS (D) Bandhagshallen
2016-12-04 09:15 150354066 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (B) Värmdö sporthall
2016-12-10 09:15 150354074 Tungelsta IF - Ingarö IF Tungelsta Sporthall
2016-12-10 09:30 150354080 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - FBI Tullinge (B) Högdalshallen
2016-12-10 09:45 150354077 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2016-12-10 10:15 150354073 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2016-12-10 10:45 150354079 Huddinge IBS (D) - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2016-12-10 13:30 150354071 Mariebergs SK (B) - Älta IF Gärdeshallen
150354083 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tungelsta IF
2016-12-17 09:00 150354085 Ingarö IF - Salems IF (A) Ingarö Sporthall
2016-12-17 12:00 150354084 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (B) Djurö Sporthall
2016-12-17 12:15 150354090 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2016-12-17 14:30 150354082 Mariebergs SK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Engelbrektshallen
2016-12-18 09:15 150354088 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (D) Värmdö sporthall
2017-01-14 09:00 150354091 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älta IF Skogåshallen
2017-01-14 12:00 150354095 Huddinge IBS (C) - Djurö-Vindö IF Flemingsbergshallen
2017-01-14 13:15 150354096 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ingarö IF Järla Sporthall
2017-01-14 13:15 150354099 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Rikstenshallen
2017-01-15 09:15 150354093 Sköndals IK (B) - Mariebergs SK (B) Sköndalshallen
2017-01-15 13:00 150354094 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogsängshallen
2017-01-21 09:00 150354105 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (C) Myrsjöskolan
2017-01-21 09:00 150354107 Ingarö IF - Örby IS P06 (Pojkar Blå) Ingarö Sporthall
2017-01-21 09:45 150354102 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sköndals IK (B) Skogåshallen
2017-01-21 12:00 150354106 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (D) Djurö Sporthall
2017-01-21 12:45 150354104 Mariebergs SK (B) - Huddinge IBS (C) Gärdeshallen
2017-01-22 12:00 150354101 Älta IF - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2017-01-28 09:00 150354117 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF Tullingehallen
2017-01-28 10:15 150354118 Farsta IBK (A) - Ingarö IF Farstahallen 3
2017-01-28 11:15 150354116 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Nacka Wallenstam IBK (D) Bandhagshallen
2017-01-28 11:45 150354113 Huddinge IBS (C) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-01-28 16:45 150354115 Huddinge IBS (D) - Mariebergs SK (B) Flemingsbergshallen
2017-01-29 10:00 150354111 Sköndals IK (B) - Älta IF Sköndalshallen
2017-01-29 12:15 150354112 Salems IF (A) - Tungelsta IF Skogsängshallen
2017-02-11 09:00 150354127 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK (A) Myrsjöskolan
2017-02-11 09:00 150354129 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
2017-02-11 10:30 150354123 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Tungelsta Sporthall
2017-02-11 15:00 150354126 Mariebergs SK (B) - FBI Tullinge (B) Gärdeshallen
2017-02-12 09:00 150354122 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2017-02-12 10:00 150354124 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (D) Skogåshallen
2017-02-12 12:00 150354121 Älta IF - Salems IF (A) Stavsborgshallen
2017-02-18 08:45 150354133 Huddinge IBS (D) - Sköndals IK (B) Flemingsbergshallen
2017-02-18 11:45 150354131 Huddinge IBS (C) - Älta IF Flemingsbergshallen
2017-02-18 13:15 150354132 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF (A) Järla Sporthall
2017-02-18 13:15 150354135 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Rikstenshallen
2017-02-18 17:15 150354134 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Tungelsta IF Högdalshallen
2017-02-19 10:15 150354138 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2017-03-11 10:00 150354142 Huddinge IBS (C) - Huddinge IBS (D) Flemingsbergshallen
2017-03-11 10:15 150354145 Tungelsta IF - Farsta IBK (A) Tungelsta Sporthall
2017-03-11 11:00 150354143 Salems IF (A) - Örby IS P06 (Pojkar Blå) Skogsängshallen
2017-03-11 12:00 150354150 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Djurö Sporthall
2017-03-12 09:00 150354144 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (B) Sköndalshallen
2017-03-12 12:00 150354141 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2017-03-18 09:15 150354152 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Nacka Wallenstam IBK (C) Farstahallen 3
2017-03-18 09:45 150354151 Huddinge IBS (D) - Älta IF Flemingsbergshallen
2017-03-18 12:15 150354156 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2017-03-18 13:00 150354159 Ingarö IF - Mariebergs SK (B) Ingarö Sporthall
2017-03-18 13:15 150354153 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (C) Rikstenshallen
2017-03-18 15:00 150354160 Nacka Wallenstam IBK (D) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2017-03-19 10:00 150354154 Farsta IBK (A) - Salems IF (A) Gubbängshallen
2017-03-25 10:15 150354168 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF Skogåshallen
2017-03-25 11:00 150354165 Salems IF (A) - Värmdö IF (B) Skogsängshallen
2017-03-25 12:30 150354163 Nacka Wallenstam IBK (C) - Farsta IBK (A) Järla Sporthall
2017-03-25 14:30 150354170 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Gärdeshallen
2017-03-26 12:00 150354161 Älta IF - Örby IS P06 (Pojkar Blå) Stavsborgshallen
2017-03-26 14:45 150354162 Huddinge IBS (D) - FBI Tullinge (B) Flemingsbergshallen
2017-04-01 09:00 150354177 Ingarö IF - Sköndals IK (B) Ingarö Sporthall
2017-04-01 10:00 150354179 Nacka Wallenstam IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Myrsjöskolan
2017-04-01 10:15 150354172 Farsta IBK (A) - Örby IS P06 (Pojkar Blå) Farstahallen 3
2017-04-01 12:00 150354178 Djurö-Vindö IF - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2017-04-01 12:15 150354174 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2017-04-01 13:15 150354171 FBI Tullinge (B) - Älta IF Rikstenshallen
150354186 Huddinge IBS (C) - Ingarö IF Flemingsbergshallen
2017-04-08 09:15 150354189 Tungelsta IF - Mariebergs SK (B) Tungelsta Sporthall
2017-04-08 10:00 150354183 Örby IS P06 (Pojkar Blå) - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2017-04-08 11:00 150354187 Salems IF (A) - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
2017-04-09 09:00 150354188 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2017-04-09 12:00 150354181 Älta IF - Farsta IBK (A) Stavsborgshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150355002 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
150355004 Sköndals IK (C) - Segeltorps IF
2016-10-01 09:00 150355001 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (B) Flemingsbergshallen
2016-10-01 13:00 150355010 Mariebergs SK - Värmdö IF (A) Gärdeshallen
2016-10-01 14:15 150355005 FBI Tullinge (A) - Enskededalens IBK Rikstenshallen
2016-10-01 15:00 150355006 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Västertorpshallen Lilla
2016-10-02 10:00 150355008 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
150355011 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (A)
2016-10-08 09:00 150355013 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Flemingsbergshallen
2016-10-08 09:15 150355016 Högdalens AIS - FBI Tullinge (A) Högdalshallen
2016-10-08 10:00 150355017 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Skogåshallen
2016-10-08 13:15 150355019 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2016-10-09 09:00 150355014 Enskededalens IBK - Tumba GOIF Gubbängshallen
2016-10-09 10:15 150355015 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (C) Ormingehallen
150355026 Sköndals IK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2016-10-15 09:00 150355022 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 09:00 150355025 Tumba GOIF - Högdalens AIS Storvretens Sporthall
2016-10-15 09:15 150355023 Farsta IBK (B) - Enskededalens IBK Farstahallen 3
2016-10-15 14:15 150355027 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK (A) Rikstenshallen
2016-10-16 09:00 150355024 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Flemingsbergshallen
2016-10-16 09:15 150355028 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (A) Västertorpshallen
150355037 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (C) Värmdö sporthall
2016-10-23 09:15 150355033 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
2016-10-29 08:45 150355031 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Flemingsbergshallen
2016-10-29 09:15 150355034 Högdalens AIS - Farsta IBK (B) Högdalshallen
2016-10-29 10:30 150355035 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2016-10-29 12:30 150355038 Mariebergs SK - FBI Tullinge (A) Gärdeshallen
2016-10-30 09:00 150355036 Sköndals IK (A) - Tumba GOIF Sköndalshallen
2016-11-12 09:00 150355046 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-11-12 09:00 150355047 Tumba GOIF - Mariebergs SK Storvretens Sporthall
2016-11-12 10:00 150355042 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Flemingsbergshallen
2016-11-12 10:00 150355044 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2016-11-12 10:15 150355045 Farsta IBK (B) - Sköndals IK (A) Farstahallen 3
2016-11-12 12:00 150355041 Huddinge IBS (A) - Enskededalens IBK Flemingsbergshallen
2016-11-12 14:15 150355049 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Rikstenshallen
2016-11-19 10:00 150355058 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2016-11-19 11:00 150355051 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2016-11-19 11:15 150355060 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A) Sätrahallen
2016-11-19 12:30 150355056 Mariebergs SK - Farsta IBK (B) Gärdeshallen
2016-11-19 13:15 150355052 Högdalens AIS - Enskededalens IBK Bandhagshallen
2016-11-19 15:15 150355055 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2016-11-20 09:30 150355053 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Segeltorps IF Skogåshallen
150355070 Sköndals IK (C) - FBI Tullinge (A)
2016-12-03 09:00 150355069 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF Storvretens Sporthall
2016-12-03 09:45 150355061 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Flemingsbergshallen
2016-12-03 10:15 150355067 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Farstahallen 3
2016-12-03 11:45 150355064 Segeltorps IF - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-12-04 09:00 150355062 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2016-12-04 09:00 150355063 Enskededalens IBK - Sköndals IK (A) Gubbängshallen
150355080 Sköndals IK (C) - Tumba GOIF
2016-12-10 08:15 150355071 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
2016-12-10 09:00 150355078 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK (B) Sätrahallen
2016-12-10 12:30 150355074 Mariebergs SK - Enskededalens IBK Gärdeshallen
2016-12-10 13:15 150355079 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (B) Rikstenshallen
2016-12-11 10:00 150355072 Sköndals IK (A) - Högdalens AIS Sköndalshallen
2016-12-11 10:15 150355073 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
150355089 Farsta IBK (B) - Sköndals IK (C) Bandhagshallen
2016-12-17 09:00 150355082 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2016-12-17 09:15 150355083 Högdalens AIS - Mariebergs SK Högdalshallen
2016-12-17 09:45 150355090 Huddinge IBS (B) - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2016-12-17 10:45 150355081 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (A) Flemingsbergshallen
2016-12-18 09:00 150355085 Enskededalens IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gubbängshallen
2016-12-18 10:00 150355088 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A) Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 09:00 150355096 Älvsjö AIK IBF - Enskededalens IBK Sätrahallen
2017-01-14 09:00 150355100 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (B) Flemingsbergshallen
2017-01-14 12:30 150355092 Mariebergs SK - Sköndals IK (A) Gärdeshallen
2017-01-14 13:15 150355099 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Malmsjö Sporthall
2017-01-14 15:15 150355097 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2017-01-15 09:00 150355094 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högdalens AIS Ormingehallen
2017-01-15 09:15 150355091 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2017-01-21 09:00 150355108 Segeltorps IF - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2017-01-21 09:15 150355105 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Högdalshallen
2017-01-21 10:00 150355101 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK Flemingsbergshallen
2017-01-21 10:00 150355106 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2017-01-21 11:15 150355103 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Farstahallen 3
2017-01-21 12:00 150355110 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-01-22 09:00 150355107 Enskededalens IBK - Sköndals IK (C) Gubbängshallen
2017-01-28 08:00 150355115 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Tullingehallen
2017-01-28 09:00 150355112 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Myrsjöskolan
2017-01-28 09:15 150355119 Farsta IBK (B) - Segeltorps IF Farstahallen 3
2017-01-28 09:45 150355118 Huddinge IBS (B) - Enskededalens IBK Flemingsbergshallen
2017-01-28 15:00 150355114 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK (A) Västertorpshallen Lilla
2017-01-29 09:00 150355117 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Storvretens Sporthall
2017-01-29 15:45 150355116 Sköndals IK (C) - Högdalens AIS Sköndalshallen
2017-02-11 09:15 150355127 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B) Högdalshallen
2017-02-11 12:30 150355123 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF Gärdeshallen
2017-02-11 12:45 150355124 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2017-02-11 13:15 150355129 Enskededalens IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Bandhagshallen
2017-02-12 09:00 150355126 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tumba GOIF Skogåshallen
2017-02-12 09:00 150355128 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK (B) Ormingehallen
2017-02-12 10:00 150355121 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-02-12 10:00 150355125 Sköndals IK (A) - Sköndals IK (C) Sköndalshallen
2017-02-18 09:00 150355132 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) Sätrahallen
2017-02-18 09:15 150355137 Farsta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Farstahallen 3
2017-02-18 09:45 150355136 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (A) Flemingsbergshallen
2017-02-18 10:45 150355140 Segeltorps IF - Enskededalens IBK Flemingsbergshallen
2017-02-18 11:00 150355138 Tyresö Trollbäcken IBK - Högdalens AIS Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 14:45 150355134 Sköndals IK (C) - Mariebergs SK Farstahallen 3
2017-02-19 09:00 150355135 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2017-03-11 09:00 150355141 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF Flemingsbergshallen
2017-03-11 09:15 150355149 Högdalens AIS - Segeltorps IF Högdalshallen
2017-03-11 12:00 150355146 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (B) Värmdö sporthall
2017-03-11 13:30 150355145 Mariebergs SK - Huddinge IBS (B) Gärdeshallen
2017-03-12 09:00 150355143 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (C) Ormingehallen
2017-03-12 10:00 150355150 Nacka Wallenstam IBK (B) - Enskededalens IBK Ormingehallen
2017-03-12 17:00 150355147 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Sköndalshallen
2017-03-18 08:45 150355158 Segeltorps IF - Sköndals IK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-18 10:45 150355154 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-03-18 11:00 150355156 Tyresö Trollbäcken IBK - Mariebergs SK Strandhallen - Tyresö
2017-03-18 15:15 150355151 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Rikstenshallen
2017-03-18 17:45 150355152 Sköndals IK (C) - Älvsjö AIK IBF Farstahallen 3
2017-03-19 09:00 150355159 Enskededalens IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Gubbängshallen
2017-03-19 09:00 150355160 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Ormingehallen
2016-11-26 15:15 150355165 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
2017-03-25 09:15 150355170 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Högdalens AIS Skogåshallen
2017-03-25 12:15 150355168 Värmdö IF (A) - Enskededalens IBK Värmdö sporthall
2017-03-25 12:30 150355167 Mariebergs SK - Segeltorps IF Gärdeshallen
2017-03-25 12:45 150355161 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (C) Flemingsbergshallen
2017-03-25 13:15 150355162 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Rikstenshallen
2017-03-25 15:00 150355163 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) Västertorpshallen Lilla
2017-03-26 09:00 150355169 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2017-04-01 09:00 150355172 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (C) Flemingsbergshallen
2017-04-01 09:00 150355174 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 09:00 150355180 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sköndals IK (A) Skogåshallen
2017-04-01 09:15 150355173 Farsta IBK (B) - FBI Tullinge (A) Farstahallen 3
2017-04-01 09:15 150355179 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Högdalshallen
2017-04-01 10:00 150355171 Tumba GOIF - Huddinge IBS (A) Storvretens Sporthall
2017-04-01 10:00 150355176 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-04-02 09:00 150355178 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK Ormingehallen
2017-04-08 09:00 150355182 Tumba GOIF - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2017-04-08 09:00 150355185 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Sätrahallen
2017-04-08 11:00 150355181 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Flemingsbergshallen
2017-04-08 12:15 150355190 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (A) Värmdö sporthall
2017-04-08 12:30 150355189 Mariebergs SK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Gärdeshallen
2017-04-09 09:00 150355187 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ormingehallen
2017-04-09 14:00 150355183 Sköndals IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Sköndalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis