Pantamera P Blå Medel-Svår (09-10) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 17:15 150343002 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej TäbyIBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-01 09:15 150343001 Åkersberga IBF - Täby FC Per Sundvall, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2017-10-01 10:00 150343004 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Totte Hallgren, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2017-10-01 16:15 150343005 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF (A) Sezgin Youmer, Mats Järnmark Mörbyhallen
2017-10-14 09:00 150343010 Täby FC - Danderyds SK IBF Andreas Beijer, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-10-14 12:00 150343008 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Lars Reuterhagen, Jonatan Svahn Väsby skolan
2017-10-14 12:00 150343009 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Vikingavallen
2017-10-14 13:30 150343006 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Vaxholm innebandyhallen
2017-10-21 11:00 150343015 IK Frej TäbyIBK - Täby FC Simon Righarts, Niklas Wedin Vikingavallen
2017-10-21 12:15 150343012 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Patrik Arvinder, Niklas Van Lienden Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-21 13:15 150343011 Åkersberga IBF - Grimsta AIK (A) Ida Lagerblad, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2017-10-22 10:00 150343014 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Emil Aronsson, Noah Krona Grimstahallen
2017-10-28 12:00 150343020 Täby FC - Hässelby SK IBK (B) Oscar Silverbratt, Ken Johansson Skarpängskolan A
2017-10-28 14:00 150343018 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF Philip Edlund, Lars Reuterhagen Hammarbackens Sporthall
2017-10-28 14:00 150343019 Grimsta AIK (A) - IK Frej TäbyIBK Patrik Arvinder, Ken Johansson Väsby skolan
2017-10-28 14:30 150343017 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Per Sundvall, Tilde Levinson Vaxholm innebandyhallen
2017-11-18 10:00 150343024 Grimsta AIK (A) - Täby FC Mats Järnmark, Sebastian Johansson Väsby skolan
2017-11-18 10:15 150343021 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF (A) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 11:30 150343022 Rotebro IS IBK (A) - Danderyds SK IBF Richard Jonsson, Adam Sundbom Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-18 12:00 150343025 IK Frej TäbyIBK - Vallentuna IBK (A) Mimma Spasic, Carl Kjellstrand Vikingavallen
2017-11-25 13:15 150343029 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Niklas Wedin, Fredrik Nensén Hammarbackens Sporthall
2017-11-25 14:30 150343028 Vaxholms IBF (A) - IK Frej TäbyIBK Oskar Mattsson, Philip Edlund Vaxholm innebandyhallen
2017-11-25 15:00 150343026 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Hektor Byfors, Andreas Eriksson Hässelbyhallen
2017-11-26 15:15 150343027 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Mattias Thomasson, Carl Kjellstrand Mörbyhallen
2017-12-02 09:00 150343035 IK Frej TäbyIBK - Danderyds SK IBF Tim Svensson, Simon Åbom Vikingavallen
2017-12-02 11:00 150343033 Vallentuna IBK (A) - Täby FC Richard Jonsson, Fredrik Nensén Hammarbackens Sporthall
2017-12-02 15:30 150343034 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (A) Dilshad Abdulla, Per Sundvall Väsby skolan
2017-12-03 13:15 150343031 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK (B) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2017-12-16 11:00 150343037 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej TäbyIBK Totte Hallgren, Martin Hjelmberg Hässelbyhallen
2017-12-16 12:30 150343039 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Tilde Levinson, Richard Jonsson Vaxholm innebandyhallen
2017-12-16 17:00 150343038 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Andreas Sandgren, Imtiaz Karim Mörbyhallen
2017-12-17 09:00 150343040 Täby FC - Rotebro IS IBK (A) Niklas Wedin, Per Sundvall Skarpängskolan A
2018-01-13 12:00 150343044 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (B) Lucas Edberg, Fredrik Nensén Väsby skolan
2018-01-13 13:00 150343043 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF Richard Jonsson, Sebastian Johansson Hammarbackens Sporthall
2018-01-14 14:00 150343041 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Hackstahallen
2018-01-14 14:30 150343042 Vaxholms IBF (A) - Täby FC Leif Karlsson, Sezgin Youmer Vaxholm innebandyhallen
2018-01-20 12:00 150343049 IK Frej TäbyIBK - Rotebro IS IBK (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Vikingavallen
2018-01-20 12:00 150343050 Täby FC - Åkersberga IBF Oscar Silverbratt, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-20 13:00 150343047 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Buster Wickenbergh, Tommie Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2018-01-21 14:30 150343046 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Björn Larsson, Karl Hurtig Vaxholm innebandyhallen
2018-01-27 11:00 150343054 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Samuel Oreland, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-01-27 15:00 150343052 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (A) Mats Järnmark, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-28 11:15 150343051 Åkersberga IBF - IK Frej TäbyIBK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 14:15 150343055 Danderyds SK IBF - Täby FC Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Mörbyhallen
2018-02-03 10:15 150343060 Täby FC - IK Frej TäbyIBK Viktor Lindell, Daniel Skantze Erikslundshallen
2018-02-03 11:00 150343058 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 17:00 150343056 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B) Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Mörbyhallen
2018-02-04 13:00 150343059 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF Richard Jonsson, Patrik Arvinder Väsby skolan
2018-02-10 10:00 150343062 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Peter Kirch, Tilde Levinson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 11:00 150343064 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2018-02-10 15:00 150343065 IK Frej TäbyIBK - Grimsta AIK (A) Oskar Mattsson, Mats Järnmark Vikingavallen
2018-02-11 10:30 150343061 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-02-17 13:00 150343069 Vallentuna IBK (A) - IK Frej TäbyIBK Tim Svensson, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2018-02-17 17:00 150343067 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Leif Karlsson, Mats Järnmark Mörbyhallen
2018-02-18 09:00 150343070 Täby FC - Grimsta AIK (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2018-02-18 14:30 150343068 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF Fredrik Sandgren, Hannes Andersson Vaxholm innebandyhallen
2017-12-03 11:15 150343071 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Peter Kirch, Ebba Kirch Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 11:15 150343072 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) William Grafström, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-10 13:00 150343075 IK Frej TäbyIBK - Vaxholms IBF (A) Ken Johansson, Stefano Bianque Vikingavallen
2018-03-11 13:00 150343074 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (A) Mats Andersson, Dilshad Abdulla Väsby skolan
2018-03-17 10:00 150343077 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF Fredrik Hallenberg, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2018-03-18 11:00 150343080 Täby FC - Vallentuna IBK (A) Oscar Silverbratt, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2018-03-18 13:15 150343078 Danderyds SK IBF - IK Frej TäbyIBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Mörbyhallen
2018-03-18 14:30 150343079 Vaxholms IBF (A) - Grimsta AIK (A) Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2018-03-24 09:15 150343082 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC Peter Kirch, Ebba Kirch Rotebrohallen (Nya)
2018-03-24 11:00 150343085 IK Frej TäbyIBK - Hässelby SK IBK (B) Tim Svensson, Patrik Arvinder Vikingavallen
2018-03-24 12:00 150343083 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2018-03-25 11:15 150343084 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Väsby skolan
2018-04-07 09:00 150343086 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF Jelena Spasic, Mimma Spasic Rotebrohallen (Nya)
2018-04-07 12:00 150343088 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Mourice Åkerblom, Johnn Wahlgren Hässelbyhallen
2018-04-07 12:00 150343090 Täby FC - Vaxholms IBF (A) Armin Shafiei, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2018-04-08 15:15 150343089 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Lars Reuterhagen, Adam Sundbom Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150344005 Silverdals IF - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2017-09-30 13:30 150344002 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Viktor Lindell, Daniel Skantze Hammarbackens Sporthall
2017-09-30 16:15 150344001 Rotebro IS IBK (B) - Sigtuna IF IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-01 10:00 150344004 Stäkets IF - Grimsta AIK (B) Mats Järnmark, Fredrik Nensén Kallhälls sporthall
150344006 Åkersberga IBF (B) - Stäkets IF
2017-10-14 09:00 150344009 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK (B) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2017-10-14 14:30 150344008 Vaxholms IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Tommie Wickenbergh, Carl Kjellstrand Vaxholm innebandyhallen
2017-10-15 12:00 150344010 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Jonatan Svahn, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-10-21 11:00 150344012 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Markus Almén, Simon Åbom Hammarbackens Sporthall
2017-10-21 11:15 150344011 Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (C) Niklas Van Lienden, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-22 11:00 150344014 Stäkets IF - Silverdals IF Daniel Bäckner, Stefano Bianque Kallhälls sporthall
2017-10-22 11:00 150344015 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Grimstahallen
2017-10-28 12:00 150344018 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (B) Sebastian Johansson, Patrik Arvinder Väsby skolan
2017-10-29 10:15 150344017 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Jan Lingemark, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 13:30 150344019 Vaxholms IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) Emil Kirchner, Tilde Levinson Vaxholm innebandyhallen
2017-10-29 14:00 150344020 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-11-18 09:30 150344021 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Richard Jonsson, Daniel Karlsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-18 11:00 150344022 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2017-11-18 14:30 150344024 Vaxholms IBF (C) - Sigtuna IF IBK Anna Skantz, Tilde Levinson Vaxholm innebandyhallen
2017-11-18 15:15 150344025 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Lucas Edberg, Mats Järnmark Riddersvik
2017-11-25 14:00 150344029 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (C) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2017-11-26 10:00 150344026 Stäkets IF - Vallentuna IBK (B) Robert Milerud, Michael Leimer Kallhälls sporthall
2017-11-26 13:30 150344028 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Emil Kirchner, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 17:30 150344027 Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B) Patrik Arvinder, William Grafström Silverdalshallen
2017-12-02 12:15 150344031 Rotebro IS IBK (B) - Stäkets IF Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-02 12:15 150344033 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF IBK Roland Nester, Dilshad Abdulla Väsby skolan
2017-12-02 17:45 150344034 Vaxholms IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Ida Nedin, Lucas Edberg Vaxholm innebandyhallen
2017-12-03 11:00 150344035 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hektor Byfors, Sam Robertsson Hässelbyhallen
2017-12-17 10:00 150344037 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (A) Leif Karlsson, Alexander Mattsson Kallhälls sporthall
2017-12-17 10:00 150344040 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (B) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2017-12-17 12:15 150344039 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Lovisa Lindblom, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-12-17 12:45 150344038 Silverdals IF - Vaxholms IBF (C) Ebba Kirch, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2018-01-13 09:00 150344041 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Dilshad Abdulla, Max Ekstedt Rotebrohallen (Nya)
2018-01-13 09:30 150344042 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Ida Nedin, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-01-14 12:00 150344043 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2018-01-14 15:30 150344044 Vaxholms IBF (C) - Stäkets IF Sezgin Youmer, Leif Karlsson Vaxholm innebandyhallen
2018-01-20 11:15 150344049 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Totte Hallgren, Max Ekstedt Hässelbyhallen
2018-01-20 13:00 150344047 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2018-01-21 14:00 150344050 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK (B) Richard Jonsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2018-01-21 15:00 150344046 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Per Sundvall, Tilde Levinson Hackstahallen
2018-01-27 13:00 150344052 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (C) Andreas Sandgren, Per Ove Åman Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 16:00 150344051 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Patrik Arvinder, Mats Järnmark Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-28 09:00 150344054 Stäkets IF - Åkersberga IBF (B) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Kallhälls sporthall
2018-01-28 10:00 150344055 Silverdals IF - Sigtuna IF IBK Ebba Kirch, Peter Kirch Silverdalshallen
2018-02-03 14:30 150344059 Vaxholms IBF (C) - Rotebro IS IBK (B) Fredrik Sandgren, Lovisa Lindblom Vaxholm innebandyhallen
2018-02-04 13:00 150344060 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) Albin Schulat, Jonatan Svahn Prästängshallen
2018-02-04 14:00 150344058 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Patrik Arvinder, Richard Jonsson Väsby skolan
2018-02-04 14:15 150344056 Silverdals IF - Stäkets IF Leif Karlsson, Fredrik Sandgren Silverdalshallen
2018-02-10 09:00 150344061 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (B) Peter Kirch, Tilde Levinson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 12:00 150344065 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF (C) Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2018-02-10 15:45 150344062 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Per Ove Åman, Simon Åbom Hammarbackens Sporthall
2018-02-11 10:00 150344064 Stäkets IF - Sigtuna IF IBK Imtiaz Karim Kallhälls sporthall
2018-02-18 10:30 150344068 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Lovisa Lindblom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-02-18 11:30 150344067 Silverdals IF - Vallentuna IBK (B) Arne Brovig, Samuel Oreland Silverdalshallen
2018-02-18 12:00 150344070 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (C) Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Prästängshallen
2018-02-18 16:00 150344069 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Mimma Spasic, Jelena Spasic Väsby skolan
2018-03-10 10:00 150344075 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Totte Hallgren, Kenny Ly Hässelbyhallen
2018-03-10 12:00 150344072 Vallentuna IBK (B) - Stäkets IF Andreas Sandgren, Oscar Silverbratt Hammarbackens Sporthall
2018-03-10 12:15 150344071 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF Dilshad Abdulla, William Grafström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-10 14:30 150344074 Vaxholms IBF (C) - Grimsta AIK (B) Oskar Mattsson, Philip Edlund Vaxholm innebandyhallen
2018-03-17 18:30 150344079 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (C) Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2018-03-18 09:00 150344078 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (A) Gustav Helge, Per Sundvall Silverdalshallen
2018-03-18 10:00 150344077 Stäkets IF - Rotebro IS IBK (B) Bjarne Hekkelstrand, Lars Reuterhagen Kallhälls sporthall
2018-03-18 13:00 150344080 Sigtuna IF IBK - Grimsta AIK (B) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2018-03-24 12:00 150344085 Hässelby SK IBK (A) - Stäkets IF Mourice Åkerblom, Gustav Fohlstedt Hässelbyhallen
2018-03-24 13:00 150344082 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Carl Kjellstrand, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2018-03-24 15:00 150344083 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Jesper Algotsson, Patrik Arvinder Väsby skolan
2018-03-25 12:30 150344084 Vaxholms IBF (C) - Silverdals IF Petra Dynesius, Kent Kastell Vaxholm innebandyhallen
2018-03-25 18:45 150344089 Silverdals IF - Grimsta AIK (B) Sadjad Nima, Thomas Gjutarenäfve Silverdalshallen
2018-04-07 13:00 150344086 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Per Calmén, Lars Reuterhagen Hammarbackens Sporthall
2018-04-08 10:00 150344088 Stäkets IF - Vaxholms IBF (C) Per Sundvall, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2018-04-08 13:30 150344090 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150345005 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK Bodals Bollhall
2017-09-30 10:00 150345001 Sundbybergs IK - Bromma KFUK-KFUM Sam Robertsson, Stefano Bianque Brotorpshallen
2017-10-01 09:00 150345002 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF (A) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Hässelbyhallen
2017-10-14 10:00 150345010 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Adam Gustafsson, Alexander Rajala Stora Mossen 1
2017-10-15 12:00 150345009 AIK IBF (A) - Sundbybergs IK Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Ulriksdalshallen
2017-10-15 15:30 150345008 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Leif Karlsson, Ricky Bagge Tappströms Bollhall
2017-10-21 11:00 150345011 Sundbybergs IK - Ekerö IK (A) Mats Järnmark, Ken Johansson Hallonbergshallen
2017-10-22 09:00 150345012 Hässelby SK IBK (D) - Hässelby SK IBK (C) Emil Aronsson, Noah Krona Grimstahallen
2017-10-22 10:00 150345015 AIK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM Ricky Bagge, Lucas Edberg Ulriksdalshallen
150345017 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (D)
2017-10-27 19:00 150345019 Ekerö IK (A) - AIK IBF (A) Johan Ståhl, Marcus Ljungberg Tappströms Bollhall
2017-10-29 09:00 150345018 Hässelby SK IBK (C) - Sundbybergs IK Andreas Mattsson, Daniel Bäckner Hässelbyhallen
2017-11-17 19:00 150345024 Ekerö IK (A) - Bromma KFUK-KFUM Robin Karke, Arash Sohrevardi Tappströms Bollhall
2017-11-18 09:00 150345021 Sundbybergs IK - Töjnan IBK Mattias Thomasson, Martin Hjelmberg Brotorpshallen
2017-11-18 16:15 150345022 Hässelby SK IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Mats Järnmark, Ricky Bagge Riddersvik
2017-11-19 11:00 150345025 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Sadjad Nima, Sam Robertsson Ulriksdalshallen
2017-11-25 14:00 150345029 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Hektor Byfors, Andreas Eriksson Hässelbyhallen
2017-11-25 17:00 150345027 IBF Offensiv Lidingö - Sundbybergs IK Mats Järnmark, Mats Andersson Bodals Bollhall
2017-11-26 17:15 150345028 Töjnan IBK - AIK IBF (A) Roland Nester, Per Rosén Arena Satelliten
2017-12-02 09:00 150345034 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK Adam Gustafsson, Rebecka Edin Mälaröhallen
2017-12-03 09:00 150345033 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Hektor Byfors, Andreas Eriksson Hässelbyhallen
2017-12-03 11:00 150345035 AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Ulriksdalshallen
2017-12-16 09:00 150345040 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (D) Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Stora Mossen 1
2017-12-16 14:45 150345038 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (A) Tobias Berger, David Berger Bodals Bollhall
2017-12-17 09:45 150345039 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (C) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Silverdalshallen
2018-01-13 09:00 150345041 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (D) Lars Reuterhagen, Leif Karlsson Brotorpshallen
2018-01-13 10:00 150345043 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Emil Aronsson, Noah Krona Hässelbyhallen
2018-01-13 16:00 150345042 Töjnan IBK - Bromma KFUK-KFUM Patrik Arvinder, Imtiaz Karim Rotebrohallen (Nya)
2018-01-21 09:00 150345046 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Dilshad Abdulla, Johan Ståhl Silverdalshallen
2018-01-21 12:00 150345049 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Gustav Levin, Johan Ståhl Ulriksdalshallen
2018-01-21 14:00 150345050 Bromma KFUK-KFUM - Sundbybergs IK Daniel Bäckner, Edvin Hedenström Grimstahallen
2018-01-27 10:00 150345052 Hässelby SK IBK (D) - Ekerö IK (A) Totte Hallgren, Samuel Oreland Hässelbyhallen
2018-01-27 10:30 150345051 Sundbybergs IK - AIK IBF (A) Niclas Andersson, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2018-01-27 13:30 150345055 IBF Offensiv Lidingö - Bromma KFUK-KFUM Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2018-02-04 09:00 150345058 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Osama Abaied, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-02-04 10:00 150345060 Bromma KFUK-KFUM - AIK IBF (A) Osama Abaied, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-02-04 13:45 150345059 Ekerö IK (A) - Sundbybergs IK Ken Johansson, Mikael Lemker Tappströms Bollhall
2018-02-10 09:00 150345061 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (C) Martin Hjelmberg, Torbjörn Lundin Brotorpshallen
2018-02-10 10:00 150345062 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2018-02-11 12:00 150345065 AIK IBF (A) - Ekerö IK (A) Patrik Arvinder, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-02-17 10:00 150345070 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK (A) Fredrik Hallenberg, Mats Järnmark Stora Mossen 1
2018-02-17 13:30 150345067 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (D) Johan Engvall, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2018-02-17 14:00 150345069 Hässelby SK IBK (C) - AIK IBF (A) Mourice Åkerblom, Felix Wennerstein Hässelbyhallen
2018-02-18 17:45 150345068 Töjnan IBK - Sundbybergs IK Tim Sandström, Magnus Johansson Silverdalshallen
2018-03-10 09:00 150345071 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö Jan Lingemark, Marina Saxon Brotorpshallen
2018-03-11 10:00 150345075 AIK IBF (A) - Töjnan IBK Richard Jonsson, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2018-03-11 16:15 150345074 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Mats Järnmark, Rebecka Edin Tappströms Bollhall
2017-12-09 16:00 150345079 Töjnan IBK - Ekerö IK (A) Patrik Arvinder, Sezgin Youmer Tappströms Bollhall
2018-03-17 09:00 150345080 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (C) Martin Hjelmberg, Fredrik Hallenberg Hässelbyhallen
2018-03-17 16:00 150345078 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) Roland Nester, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2018-03-23 19:00 150345084 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö Jessika Forsberg, Michael Selg Tappströms Bollhall
2018-03-24 09:00 150345083 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2018-03-24 10:00 150345082 Hässelby SK IBK (D) - Bromma KFUK-KFUM Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Hässelbyhallen
2018-04-07 11:00 150345086 Hässelby SK IBK (D) - Sundbybergs IK Mourice Åkerblom, Samuel Oreland Hässelbyhallen
2018-04-07 12:30 150345089 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (C) Per Sundvall, Lars Sundlöf Bodals Bollhall
2018-04-08 11:00 150345090 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK Shabbir Ahmed, Mattias Thomasson Grimstahallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150346005 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK (B) Ormingehallen
150346006 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK
2017-10-15 10:30 150346009 Örby IS - AIK IBF (B) Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Högdalshallen
2017-10-21 10:00 150346014 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gustav Fohlstedt, Roger Nyström Stora Mossen 1
2017-10-22 11:00 150346011 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ricky Bagge, Lucas Edberg Ulriksdalshallen
2017-10-29 10:00 150346019 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS Jonathan Wallén Brobäck, Sam Robertsson Vintervikshallen
2017-11-19 16:00 150346021 AIK IBF (B) - Ekerö IK (B) Mattias Nordlund, Niclas Andersson Ulriksdalshallen
2017-11-25 09:30 150346028 Ekerö IK (B) - Örby IS Leif Karlsson, Robert Milerud Mälaröhallen
2017-11-26 13:00 150346027 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF (B) Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2017-12-02 10:00 150346034 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (B) Osama Abaied, Leif Karlsson Sätrahallen
2017-12-03 12:00 150346031 AIK IBF (B) - Mariebergs SK Felix Wennerstein, Gustav Fohlstedt Ulriksdalshallen
2017-12-03 16:00 150346035 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Anton Forsell, Johannes Sandberg Högdalshallen
2017-12-16 10:00 150346037 Mariebergs SK - Örby IS Max Ekstedt, Vilgot Widlöf Stora Mossen 1
2017-12-17 13:00 150346038 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) William Zetterquist, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-01-14 09:00 150346044 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK Fredrik Hallenberg, William Albrecht Vintervikshallen
2017-12-09 17:00 150346046 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Mats Andersson, Richard Jonsson Mälaröhallen
2018-01-27 11:00 150346054 Mariebergs SK - Ekerö IK (B) Mourice Åkerblom, Gustav Fohlstedt Stora Mossen 1
2018-01-28 12:00 150346051 AIK IBF (B) - Örby IS Andreas Sandgren, Ulf Jonsson Ulriksdalshallen
2018-02-04 09:00 150346059 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF (B) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
2018-02-04 13:00 150346056 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Ormingehallen
2018-01-10 19:00 150346102 Mariebergs SK - Örby IS Håkan Augustsson, Kevin Helly Bandhagshallen
2018-01-25 17:45 150346091 AIK IBF (B) - Ekerö IK (B) Imtiaz Karim, Richard Jonsson Tallbackaskolan
2018-01-28 13:00 150346103 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Lucas Werelius, Alexander Sommensjö Ormingehallen
2018-02-10 17:00 150346065 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Leif Karlsson, Mats Andersson Bandhagshallen
2018-01-20 16:00 150346092 Mariebergs SK - AIK IBF (B) Robert Milerud, Mats Järnmark Stora Mossen 1
2018-02-17 17:45 150346068 Ekerö IK (B) - AIK IBF (B) Richard Jonsson, Patrik Arvinder Mälaröhallen
2018-04-07 09:15 150346104 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Leif Karlsson, Sam Robertsson Högdalshallen
2017-11-12 12:15 150346096 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK Ricky Bagge, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2018-01-14 09:00 150346093 AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Osama Abaied, Wen-chung Tsai Tallbackaskolan
2018-02-17 10:15 150346105 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Sätrahallen
2018-03-10 12:15 150346075 Örby IS - Ekerö IK (B) Gustav Frank, Theodore Hurtig Högdalshallen
2018-03-11 13:00 150346071 AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tuva Egman, Gustav Helge Ulriksdalshallen
2017-12-10 10:30 150346094 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF (B) Sadjad Nima, Daniel Enkulla Västertorpshallen
2018-02-11 14:00 150346097 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK (B) Adam Lindell, Svedje Ohlson Ormingehallen
2018-03-17 09:45 150346079 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Nihada Cenanovic, Leif Karlsson Mälaröhallen
2018-03-17 15:00 150346077 Mariebergs SK - AIK IBF (B) Lars Sundlöf, Marcus Ljungberg Gärdeshallen
2018-03-18 12:00 150346078 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-01-07 12:30 150346095 AIK IBF (B) - Örby IS Johan Engvall, Imtiaz Karim Ulriksdalshallen
2018-01-21 16:30 150346098 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Magnus Berg, Patrik Andersén Tappströms Bollhall
2018-02-17 11:00 150346100 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Mats Järnmark, Fredrik Hallenberg Stora Mossen 1
2018-03-25 09:00 150346084 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tuva Egman, Tommy Egman Vintervikshallen
2018-03-25 17:00 150346085 Örby IS - Mariebergs SK Isak Sjöblom, Mats Andersson Högdalshallen
2018-02-03 16:00 150346099 Örby IS - Ekerö IK (B) Johan Ståhl, Daniel Kölborn Liljeholmshallen 1
2018-03-10 11:00 150346101 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK William Rennerfelt, Gustaf Reimer Sätrahallen
2018-04-08 12:00 150346088 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (A) Christoffer Markovski, Viktor Bollvik Karlsson Engelbrektshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 12:15 150388002 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (B) Martin Claësson, Viking Claësson Farstahallen 1
2017-09-30 15:30 150388001 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Noah Hulin, Wilmer Axén Djurö Sporthall
2017-09-30 15:30 150388005 Djurgårdens IF IBS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Erik Hellgren, Mattias Nordlund Engelbrektshallen
2017-10-01 13:45 150388004 Huddinge IBS (B) - Högdalens AIS Leo Odell/Johansson, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-11-12 17:40 150388003 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Gustav Frank, Osama Abaied Tullingehallen
2017-10-14 10:00 150388006 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Isabella Sundman, Niclas Woxmark Skogåshallen
2017-10-14 12:15 150388007 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) Filippa Agnekil, Amine Boudali Bandhagshallen
2017-10-14 13:00 150388008 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK (A) Anders Hillebrink, Isak Sjöblom Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 13:15 150388009 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Milton Scholder, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2018-01-14 09:00 150388010 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Noah Hulin, William Zetterquist Ormingehallen
2017-10-21 12:00 150388013 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Sezgin Youmer, Paulina Thunvall Tullingehallen
2017-10-21 13:00 150388011 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Noah Hulin, William Zetterquist Djurö Sporthall
2017-10-21 13:15 150388012 Farsta IBK (A) - Högdalens AIS Rebecka Edin, Ida Sandberg Bandhagshallen
2017-10-22 12:00 150388014 Huddinge IBS (B) - Djurgårdens IF IBS Rebecka Edin, Amine Boudali Tomtbergahallen
2017-10-22 14:45 150388015 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Theodore Hurtig, Per Sundvall Värmdö sporthall
2017-10-07 14:15 150388018 Högdalens AIS - Djurö-Vindö IF Adam Milestad, Rebecka Edin Bandhagshallen
2017-10-08 09:15 150388016 Djurgårdens IF IBS - FBI Tullinge (B) Oscar Forstadius, Erik Hellgren Engelbrektshallen
2017-10-28 12:00 150388017 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Farsta IBK (A) Rebecka Edin, Fredrik Berglund Sonesson Skogåshallen
2017-10-28 12:00 150388019 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Robin Jansson, Tomas Jansson Strandhallen - Tyresö
2017-11-28 18:30 150388020 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (B) Theodore Hurtig, Hampus Viking Ormingehallen
2017-11-18 11:15 150388022 Farsta IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Osama Abaied, Nicholas Lindgren Bandhagshallen
2017-11-18 13:15 150388021 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Wilmer Axén, Didrik Axen Djurö Sporthall
2017-11-18 16:00 150388023 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Rikstenshallen
2017-11-19 12:00 150388024 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Strandhallen - Tyresö
2017-11-19 13:15 150388025 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Jonas Robertson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-11-25 13:00 150388029 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK Daniel Eklund, Christian Ljunggren Högdalshallen
2017-11-25 14:30 150388027 Djurgårdens IF IBS - Djurö-Vindö IF Mattias Thomasson, Roger Nyström Engelbrektshallen
2017-11-26 11:30 150388026 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Petra Dynesius, Oscar Olsson Berglund Tomtbergahallen
2017-11-26 13:00 150388028 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogåshallen
2017-12-10 15:00 150388030 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2017-12-02 13:45 150388033 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Farstahallen 3
2017-12-02 14:00 150388031 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (B) Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Djurö Sporthall
2017-12-02 14:15 150388032 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (B) Osama Abaied, Samuel Oreland Bandhagshallen
2017-12-03 09:00 150388034 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Per Sundvall, Wilmer Axén Tyresöhallen
2017-12-03 11:15 150388035 Värmdö IF (B) - Djurgårdens IF IBS Sezgin Youmer, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2017-12-16 11:30 150388036 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-12-16 14:00 150388040 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK (A) Ken Johansson, Aldin Imamovic Myrsjöskolan
2017-12-16 16:15 150388038 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Joakim Levin, Gustav Levin Engelbrektshallen
2017-12-17 10:00 150388039 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Högdalens AIS Sezgin Youmer, Hampus Viking Skogåshallen
2017-12-17 13:00 150388037 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Max Hellström, Adam Milestad Tomtbergahallen
2018-01-13 09:30 150388043 Högdalens AIS - Djurgårdens IF IBS Rebecka Edin, Filippa Agnekil Högdalshallen
2018-01-13 11:00 150388044 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS (B) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2018-01-13 12:30 150388042 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Gabriel Nääs, Osama Abaied Skogåshallen
2018-01-13 14:15 150388041 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK (A) Noah Hulin, William Zetterquist Djurö Sporthall
2018-02-11 09:15 150388045 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Lucas Werelius, Theodore Hurtig Värmdö sporthall
2018-01-20 10:00 150388048 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (B) Isak Sjöblom, Kevin Helly Strandhallen - Tyresö
2018-01-20 14:15 150388047 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Bandhagshallen
2018-01-20 17:45 150388050 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Svedje Ohlson, Sezgin Youmer Myrsjöskolan
2018-01-21 12:00 150388049 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-21 13:00 150388046 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Skogåshallen
2018-01-27 11:15 150388054 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Mario Mallengren, Osama Abaied Tomtbergahallen
2018-01-27 11:30 150388053 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Daniel Wiberg, William Rennerfelt Tullingehallen
2018-01-27 14:15 150388051 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) Lucas Werelius, Can Asal Djurö Sporthall
2018-01-27 15:00 150388055 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Alexander Rajala, Aarre Hietanen Eriksdalshallen
2018-01-28 14:00 150388052 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Filippa Agnekil, Adam Lindell Sköndalshallen
2018-02-03 13:15 150388058 Högdalens AIS - Farsta IBK (A) Simon Holm Schlemowitz, Rebecka Edin Bandhagshallen
2018-02-03 14:00 150388056 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Engelbrektshallen
2018-02-04 11:00 150388059 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Manne Jahnsson, Robin Berger Tyresöhallen
2018-02-04 12:00 150388057 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) Johannes Sandberg, Gustav Frank Skogåshallen
2018-02-04 12:00 150388060 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2018-02-10 10:15 150388062 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Jonathan Wallén Brobäck, Erik Adolfsson Farstahallen 3
2018-02-10 11:00 150388063 FBI Tullinge (B) - Djurgårdens IF IBS Filippa Agnekil, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2018-02-10 13:15 150388065 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Adam Lindell, Kevin Helly Värmdö sporthall
2018-02-10 15:15 150388061 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Kevin Helly, Lucas Werelius Djurö Sporthall
2018-02-11 13:45 150388064 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-02-17 12:00 150388068 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Djurö-Vindö IF Ola Bigestans, Erik Adolfsson Skogåshallen
2018-02-17 14:00 150388070 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Noah Hulin, William Zetterquist Myrsjöskolan
2018-02-17 15:15 150388067 Djurgårdens IF IBS - Farsta IBK (A) Wilmer Axén, Leif Karlsson Engelbrektshallen
2018-02-17 17:15 150388069 Högdalens AIS - Värmdö IF (B) Kent Kastell, Christian Hamnström Farstahallen 3
2018-02-18 13:00 150388066 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Tomtbergahallen
2018-03-10 09:00 150388073 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Sam Robertsson, Marco Svenström Tullingehallen
2018-03-10 12:00 150388074 Tyresö Trollbäcken IBK - Högdalens AIS Gabriel Nääs, Johannes Sandberg Strandhallen - Tyresö
2018-03-10 12:15 150388072 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (B) Roger Nyström, Erik Adolfsson Farstahallen 1
2018-03-10 12:15 150388075 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Lucas Werelius, Mats Andersson Värmdö sporthall
2018-03-10 14:15 150388071 Djurö-Vindö IF - Djurgårdens IF IBS Leif Karlsson, Noah Hulin Djurö Sporthall
150388076 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK (A) Tullingehallen
2018-03-17 12:15 150388077 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Gustav Frank, Shakir Ahmed Tomtbergahallen
2018-03-17 13:00 150388079 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogåshallen
2018-03-18 10:15 150388078 Djurgårdens IF IBS - Värmdö IF (B) Leif Karlsson, Christian Berger Engelbrektshallen
2018-03-18 13:00 150388080 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2018-03-24 09:00 150388084 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS Gabriel Nääs, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2018-03-24 13:15 150388081 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (B) Kevin Helly, Daniel Mårtensson Djurö Sporthall
2018-03-24 16:15 150388083 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Christian Berger, Fredrik Berglund Sonesson Farstahallen 3
2018-03-24 17:15 150388082 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Christian Berger, Hampus Viking Farstahallen 3
2018-03-25 13:15 150388085 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-03-16 19:30 150388089 Djurgårdens IF IBS - Högdalens AIS Leif Karlsson, Marcus Ljungberg Engelbrektshallen
2018-04-07 11:00 150388087 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Fabian Magnell, Fredrik Berglund Sonesson Tullingehallen
2018-04-07 12:15 150388086 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF Gustav Levin, Mats Andersson Farstahallen 1
2018-04-08 13:00 150388090 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Håkan Taxén, Sezgin Youmer Ormingehallen
2018-04-08 13:45 150388088 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Lars Sundlöf, Johannes Sandberg Tomtbergahallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:15 150389004 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Johan Ståhl Kvarnängshallen
2017-09-30 11:15 150389001 Farsta IBK (B) - Älta IF (A) Martin Claësson, Viking Claësson Farstahallen 1
2017-10-01 12:45 150389003 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK Leo Odell/Johansson, Theodore Hurtig Tomtbergahallen
2017-10-01 16:00 150389005 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (C) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Stuvstahallen
2017-11-12 16:30 150389002 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Sezgin Youmer, Osama Abaied Tullingehallen
2017-10-14 09:00 150389006 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Nynäshamns IBK Niclas Woxmark, Jonathan Wallén Brobäck Skogåshallen
2017-10-14 10:00 150389008 Vendelsö IK - FBI Tullinge (A) My Källström Lyly, Heimo Lyly Vendelsömalmshallen
2017-10-14 11:30 150389007 Tungelsta IF - Huddinge IBS (A) Kenneth Johansson, Thomas Gjutarenäfve Tungelsta Sporthall
2017-10-14 12:15 150389009 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (B) Milton Scholder, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2017-10-15 13:00 150389010 Älta IF (A) - Segeltorps IF William Zetterquist, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
2017-10-21 11:00 150389012 FBI Tullinge (A) - Tungelsta IF Sezgin Youmer, Paulina Thunvall Tullingehallen
2017-10-21 12:45 150389014 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF Arne Brovig, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-10-21 14:15 150389011 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK Ida Sandberg, Rebecka Edin Bandhagshallen
2017-10-22 10:15 150389015 Värmdö IF (A) - Älta IF (A) Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-10-22 13:00 150389013 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Shabbir Ahmed, Sadjad Nima Tomtbergahallen
2017-10-28 11:00 150389017 Skogås/Trångsunds IBK (C) - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Fredrik Berglund Sonesson Skogåshallen
2017-10-28 20:00 150389019 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) Marcus Ljungberg, Sezgin Youmer Vendelsömalmshallen
2017-10-29 09:00 150389016 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Kvarnbergshallen
2017-10-29 15:00 150389018 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
2017-10-29 17:00 150389020 Älta IF (A) - Nynäshamns IBK Christian Berger, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
2017-11-18 10:30 150389024 Vendelsö IK - Älta IF (A) Niclas Woxmark, Christian Hamnström Vendelsömalmshallen
2017-11-18 12:15 150389021 Farsta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Osama Abaied, Johannes Sandberg Bandhagshallen
2017-11-18 15:00 150389022 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Ida Sandberg, Linnea Westerlund Rikstenshallen
2017-11-19 10:00 150389023 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Filippa Agnekil, Heimo Lyly Tomtbergahallen
2017-11-19 14:15 150389025 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Lucas Werelius, Jonas Robertson Värmdö sporthall
2017-11-25 11:15 150389026 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A) Kenneth Johansson, Arne Brovig Kvarnängshallen
2017-11-25 13:30 150389029 Tungelsta IF - Vendelsö IK Fredrik Landin, Elias Gyllstedt Tungelsta Sporthall
2017-11-26 09:45 150389027 Segeltorps IF - Farsta IBK (B) Osama Abaied, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2017-11-26 12:00 150389028 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Värmdö IF (A) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogåshallen
2017-11-26 16:00 150389030 Älta IF (A) - Huddinge IBS (A) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Stavsborgshallen
2017-12-02 10:00 150389034 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Tommy Egman, Tuva Egman Vendelsömalmshallen
2017-12-02 11:00 150389032 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Filippa Agnekil, Eskil Simonsen Tullingehallen
2017-12-02 13:00 150389033 Tungelsta IF - Älta IF (A) Kari Malmros, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2017-12-03 10:15 150389035 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Sezgin Youmer, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2017-12-03 15:00 150389031 Farsta IBK (B) - Nynäshamns IBK Johannes Sandberg, Anton Forsell Högdalshallen
2017-12-16 10:00 150389037 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kenneth Johansson, Hampus Viking Kvarnängshallen
2017-12-17 11:00 150389038 Segeltorps IF - Vendelsö IK Rebecka Eriksson, Ida Sandberg Kvarnbergshallen
2017-12-17 11:00 150389039 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Tungelsta IF Sezgin Youmer, Hampus Viking Skogåshallen
2017-12-17 12:00 150389036 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (B) Simon Holm Schlemowitz, Adam Milestad Tomtbergahallen
2017-12-17 15:00 150389040 Älta IF (A) - FBI Tullinge (A) Christian Berger, Sezgin Youmer Stavsborgshallen
2017-12-09 11:00 150389045 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Sezgin Youmer, Sam Robertsson Värmdö sporthall
2018-01-13 10:45 150389043 Tungelsta IF - Segeltorps IF Aarre Hietanen, Marko Maikkunen Tungelsta Sporthall
2018-01-13 11:30 150389042 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Älta IF (A) Hampus Viking, Osama Abaied Skogåshallen
2018-01-13 12:30 150389041 Farsta IBK (B) - FBI Tullinge (A) William Rennerfelt, Gustaf Reimer Farstahallen 3
2018-01-13 14:00 150389044 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Mats Andersson, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-01-20 11:00 150389048 Vendelsö IK - Huddinge IBS (A) Rebecka Edin, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-01-20 13:30 150389047 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Mats Andersson, Fredrik Hallenberg Tungelsta Sporthall
2018-01-21 12:00 150389046 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Segeltorps IF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Skogåshallen
2018-01-21 12:00 150389050 Älta IF (A) - Farsta IBK (B) Mats Andersson, Svedje Ohlson Stavsborgshallen
2018-01-21 13:00 150389049 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-01-27 11:15 150389054 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (C) Mats Andersson, Sezgin Youmer Kvarnängshallen
2018-01-27 12:15 150389053 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF Gustav Frank, Johannes Sandberg Tomtbergahallen
2018-01-27 12:30 150389052 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK Daniel Wiberg, William Rennerfelt Tullingehallen
2018-01-28 11:00 150389055 Segeltorps IF - Älta IF (A) Leo Odell/Johansson, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2018-01-28 15:00 150389051 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (A) Filippa Agnekil, Adam Lindell Sköndalshallen
2018-02-03 14:00 150389059 Vendelsö IK - Farsta IBK (B) Osama Abaied, Johannes Sandberg Vendelsömalmshallen
2018-02-03 14:30 150389058 Tungelsta IF - FBI Tullinge (A) Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-02-04 10:45 150389056 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Kvarnbergshallen
2018-02-04 13:00 150389057 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Huddinge IBS (A) Johannes Sandberg, Gustav Frank Skogåshallen
2018-02-04 13:00 150389060 Älta IF (A) - Värmdö IF (A) Emil Pagrot, Felix Fernström Stavsborgshallen
2018-02-10 10:00 150389062 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Shabbir Ahmed, Filippa Agnekil Tullingehallen
2018-02-10 11:00 150389064 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-02-10 11:15 150389061 Farsta IBK (B) - Tungelsta IF Erik Adolfsson, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 3
2018-02-10 12:15 150389065 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK Kevin Helly, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-02-11 12:00 150389063 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Martin Åkesson, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2018-02-17 11:00 150389068 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Farsta IBK (B) Erik Adolfsson, Ola Bigestans Skogåshallen
2018-02-17 11:30 150389066 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (A) Johan Ståhl, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-02-17 11:45 150389069 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Morgan Nordh, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2018-02-18 12:00 150389070 Älta IF (A) - Vendelsö IK Leif Karlsson, Christian Berger Stavsborgshallen
2018-02-18 17:00 150389067 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Stuvstahallen
2018-03-10 10:00 150389074 Vendelsö IK - Tungelsta IF Isak Sjöblom, Leif Karlsson Vendelsömalmshallen
2018-03-10 11:15 150389071 Farsta IBK (B) - Segeltorps IF Erik Adolfsson, Roger Nyström Farstahallen 1
2018-03-10 12:00 150389072 FBI Tullinge (A) - Nynäshamns IBK Sezgin Youmer, Sam Robertsson Tullingehallen
2018-03-10 13:15 150389075 Värmdö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Lucas Werelius, Mats Andersson Värmdö sporthall
2018-03-11 10:00 150389073 Huddinge IBS (A) - Älta IF (A) Filippa Agnekil, Jonathan Wallén Brobäck Tomtbergahallen
2018-03-17 09:00 150389078 Segeltorps IF - Värmdö IF (A) Isak Sjöblom, Mats Andersson Kvarnbergshallen
2018-03-17 11:30 150389077 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (B) Adrian Hiram, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-03-17 12:00 150389079 Skogås/Trångsunds IBK (C) - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogåshallen
2018-03-17 13:15 150389076 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Gustav Frank, Shakir Ahmed Tomtbergahallen
2018-03-18 13:00 150389080 Älta IF (A) - Tungelsta IF Christian Berger, Jessika Forsberg Stavsborgshallen
2018-03-24 11:00 150389082 FBI Tullinge (A) - Älta IF (A) Christian Berger, Leif Karlsson Tullingehallen
2018-03-24 11:00 150389084 Vendelsö IK - Segeltorps IF Johan Engvall, Kent Kastell Vendelsömalmshallen
2018-03-24 11:30 150389081 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (A) Anders Hillebrink, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 3
2018-03-25 12:15 150389085 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK Adam Lindell, Filippa Agnekil Värmdö sporthall
2018-03-25 14:00 150389083 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK (C) Nicholas Lindgren, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2018-03-25 16:40 150389086 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK (B) Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2018-04-07 08:45 150389089 Segeltorps IF - Tungelsta IF Joacim Hansson, Mikael Wiklund Kvarnbergshallen
2018-04-07 10:15 150389088 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-04-08 13:00 150389090 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (C) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Stavsborgshallen
2018-04-08 14:45 150389087 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Tomtbergahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis