Pantamera P Blå Medel-Lätt (09-10) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150347007 Väsby AIK - Vallentuna IBK
2019-09-28 11:00 150347004 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Lucas Edberg, Oscar Silverbratt Vikingavallen
2019-09-28 11:00 150347008 Rosersbergs IK - Täby FC (G) Andreas Theorén, Carl Theorén Rosershallen
2019-09-28 14:00 150347009 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Filip Lövenklint, Elliot Karlsson Riddersvik
2019-09-28 18:00 150347010 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2019-09-29 09:30 150347006 Bele Barkaby IF IBF (A) - Enebybergs IF Ricky Bagge, Filip Lövenklint Björkebyhallen
2019-09-29 11:15 150347002 Duvbo IK (A) - Stäkets IF Sam Robertsson, Mattias Thomasson Löthallen
2019-09-29 15:00 150347001 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (C) Tim Svensson, Sabina Åström Åkersberga Sporthall A
150347018 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK
2019-10-05 12:00 150347017 Täby FC (G) - Bele Barkaby IF IBF (A) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Grindtorpshallen
2019-10-05 12:15 150347011 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Samuel Oreland, Filip Lövenklint Kallhälls sporthall
2019-10-05 12:30 150347013 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Isac Krona, Robin Lidmyr Viksjö Sporthall
2019-10-05 13:00 150347020 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Grindtorpshallen
2019-10-06 09:00 150347019 Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK Noel Huss, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 10:00 150347012 Duvbo IK (C) - Töjnan IBK (B) Elliot Karlsson, Robert Milerud Löthallen
2019-10-06 14:00 150347016 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:00 150347015 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Elias Englund, Elliot Karlsson Mörbyhallen
150347029 Väsby AIK - Täby FC (F)
2019-10-12 09:00 150347026 IK Frej Täby IBK - Täby FC (G) Max Hasselrot, Filip Saverstam Vikingavallen
2019-10-12 12:00 150347030 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Johan Engvall, Imtiaz Karim Rosershallen
2019-10-13 09:00 150347024 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Anders Hillebrink, Isak Ålenius Hallonbergshallen
2019-10-13 09:30 150347022 Stäkets IF - Järfälla IBK Mimma Spasic, Mario Mallengren Kallhälls sporthall
2019-10-13 10:30 150347028 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-10-13 11:15 150347021 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 13:30 150347027 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (D) Leif Karlsson, Adam Sundbom Vaxholm innebandyhallen
150347040 Rosersbergs IK - Väsby AIK Rosershallen
2019-10-19 10:00 150347037 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Sam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-19 11:30 150347039 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Robert Lindén Säfström, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-19 13:00 150347034 Vallentuna IBK - Duvbo IK (C) Adam Sundbom, Magnus Johnsson Hammarbackens Sporthall
2019-10-20 09:00 150347038 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-10-20 10:00 150347035 Täby FC (G) - Duvbo IK (A) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 150347031 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Linnea Gribe, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2019-10-20 16:15 150347033 Enebybergs IF - Stäkets IF Johan Nima, Max Hasselrot Danderyds Gymnasium
150347050 Bele Barkaby IF IBF (A) - Väsby AIK Björkebyhallen
2019-10-26 10:00 150347048 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Andreas Beijer, Oscar Uhlir Vikingavallen
2019-10-26 12:15 150347044 Stäkets IF - Täby FC (G) Elliot Karlsson, Lukas Jellnor Kallhälls sporthall
2019-10-27 10:15 150347046 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Robert Vangeus, Stephanie Mobedjina Löthallen
2019-10-27 11:00 150347042 Järfälla IBK - Enebybergs IF Isac Krona, Robin Lidmyr Viksjö Sporthall
2019-10-27 11:15 150347045 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (D) Robert Vangeus, Stephanie Mobedjina Löthallen
2019-10-27 13:00 150347043 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Joel Holm, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2019-10-27 13:45 150347049 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Gustav Levin, Oscar Silverbratt Vaxholm innebandyhallen
2019-11-09 09:45 150347055 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-11-09 11:00 150347059 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Robert Lindén Säfström, Jan Lingemark Väsby skolan
2019-11-09 15:00 150347056 Täby FC (F) - Duvbo IK (C) Mats Järnmark, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 11:00 150347060 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-11-10 13:00 150347053 Täby FC (G) - Järfälla IBK Filip Saverstam, Carl Theorén Grindtorpshallen
2019-11-10 13:15 150347057 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) Elliot Karlsson, Marcus Höök Grimstahallen
2019-11-10 17:15 150347051 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Mario Mallengren, Mimma Spasic Danderyds Gymnasium
2019-11-10 17:30 150347054 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2019-11-16 10:30 150347067 Duvbo IK (C) - Rosersbergs IK Alice Fritshammar, Anna Mandelstam Brotorpshallen
2019-11-16 12:00 150347070 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Oscar Uhlir, Andreas Beijer Vikingavallen
2019-11-17 09:15 150347061 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Peter Lassfolk, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 09:30 150347066 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (B) Sam Robertsson, Leif Karlsson Kallhälls sporthall
2019-11-17 10:00 150347065 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Silverdalshallen
2019-11-17 11:00 150347064 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Totte Hallgren, Mario Mallengren Viksjö Sporthall
2019-11-17 11:00 150347068 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Arash Sohrevardi, Elliot Karlsson Löthallen
2019-11-17 16:15 150347062 Enebybergs IF - Täby FC (G) Saga Emtell, Tindra Henriksson Danderyds Gymnasium
2019-11-30 11:00 150347076 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Jan Lingemark, Anders Haag Rosershallen
2019-11-30 13:00 150347075 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2019-11-30 14:00 150347073 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Jonas Vedin, Filip Saverstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 15:00 150347072 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK Elliot Karlsson, Ricky Bagge Riddersvik
2019-11-30 16:00 150347078 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (C) Åsa Gustavsson, William Wetterud Björkebyhallen
2019-12-01 12:00 150347077 Väsby AIK - Stäkets IF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Väsby skolan
2019-12-01 13:00 150347071 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (A) Max Hasselrot, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2019-12-01 13:30 150347079 Vaxholms IBF - Duvbo IK (A) Anton Zaitsev, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2019-12-14 13:00 150347082 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 13:15 150347086 Järfälla IBK - Väsby AIK Linnea Gribe, Stella Hammer Kallhälls sporthall
2019-12-14 14:15 150347088 Stäkets IF - Vaxholms IBF Alexander Friberg Kallhälls sporthall
2019-12-15 12:00 150347089 Duvbo IK (C) - IK Frej Täby IBK Sezgin Youmer, Johan Nima Löthallen
2019-12-15 13:00 150347087 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 14:30 150347081 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Paulina Sturmhöwel Döring, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:00 150347083 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 18:15 150347084 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Linnea Gribe, Stella Hammer Danderyds Gymnasium
2020-01-11 11:00 150347094 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Anna Mandelstam, Noel Akdemir Rosershallen
2020-01-11 11:00 150347095 Väsby AIK - Enebybergs IF Mats Järnmark, Lea Gergi Väsby skolan
2020-01-11 13:00 150347098 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Johan Hessing, Sadjad Nima Vikingavallen
2020-01-12 09:00 150347092 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-12 10:00 150347093 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Johanna Kjebon, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2020-01-13 18:30 150347091 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Noel Huss, Filip Saverstam Häggvikshallen
2020-01-19 11:30 150347097 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Andreas Beijer, Johan Ståhl Vaxholm innebandyhallen
2019-11-16 13:00 150347104 Täby FC (G) - Väsby AIK Mats Järnmark, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2020-01-25 09:00 150347102 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Joel Holm, Noel Huss Rotebrohallen (Nya)
2020-01-25 12:15 150347110 Stäkets IF - Duvbo IK (C) Annie Mattsson, Viggo Modigh Kallhälls sporthall
2020-01-26 09:15 150347101 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 150347109 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Tyra Müller-Nord, Tindra Henriksson Silverdalshallen
2020-01-26 13:00 150347103 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Robin Lidmyr, Isac Krona Hässelbyhallen
2020-01-26 14:00 150347105 Vallentuna IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Max Åstrand, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 18:15 150347106 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Per Sundvall, Jan Lingemark Danderyds Gymnasium
2020-02-01 09:00 150347113 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Carl Theorén, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-01 10:00 150347116 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen
2020-02-01 12:15 150347112 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Jan Lingemark, Imtiaz Karim Rosershallen
2020-02-01 12:30 150347115 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Mimma Spasic, Jelena Spasic Vaxholm innebandyhallen
2020-02-02 11:00 150347114 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Oliver Forsman, Niklas Forsman Björkebyhallen
2020-02-02 12:00 150347111 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2020-02-02 12:00 150347119 Duvbo IK (C) - Järfälla IBK Alice Fritshammar, Leif Karlsson Löthallen
2020-02-02 13:00 150347120 Stäkets IF - Töjnan IBK (B) Andreas Mattsson, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2020-01-19 16:30 150347123 Täby FC (F) - Bele Barkaby IF IBF (A) Isabelle Lassfolk, Linnea Gribe Grindtorpshallen
2020-02-08 09:00 150347122 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK Marcus Höök, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2020-02-08 11:00 150347127 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A) Jan Lingemark, Fredrik Nensén Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 14:00 150347125 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2020-02-09 11:15 150347121 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 12:30 150347130 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Robert Milerud, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2020-02-09 15:00 150347124 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Magnus Johnsson, Lars Samuelsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-09 16:00 150347128 Enebybergs IF - Duvbo IK (C) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Mörbyhallen
2020-02-15 10:00 150347134 IK Frej Täby IBK - Täby FC (F) Max Åstrand, Fredrik Hallenberg Vikingavallen
2020-02-15 11:00 150347131 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Väsby skolan
2020-02-15 12:00 150347137 Duvbo IK (C) - Täby FC (G) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Brotorpshallen
2020-02-15 12:15 150347138 Stäkets IF - Vallentuna IBK Andreas Mattsson, Lars Reuterhagen Kallhälls sporthall
2020-02-15 14:00 150347136 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Filip Saverstam, Noel Huss Hallonbergshallen
2020-02-16 12:00 150347132 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Björkebyhallen
2020-02-16 12:30 150347133 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Per Sundvall, Roger Nyström Vaxholm innebandyhallen
2020-02-16 12:30 150347139 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Arena Satelliten
2020-03-07 09:00 150347146 Rotebro IS IBK - Duvbo IK (C) Annie Mattsson, Bjarne Hekkelstrand Rotebrohallen (Nya)
2020-03-07 09:00 150347148 Täby FC (G) - Töjnan IBK (B) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 150347142 Väsby AIK - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Imtiaz Karim Väsby skolan
2020-03-07 11:00 150347145 Täby FC (F) - Duvbo IK (A) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 150347149 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Daniel Skantze, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 11:15 150347143 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Robert Lindén Säfström, Fredrik Nensén Rosershallen
2020-03-08 10:15 150347141 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Jacob Appeltofft, Andreas Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 15:00 150347147 Hässelby SK IBK (D) - Stäkets IF Alexander Friberg, Sam Robertsson Hässelbyhallen
150347151 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
150347152 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A)
150347154 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Hallonbergshallen
150347155 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (B)
150347156 Stäkets IF - Täby FC (F) Kallhälls sporthall
150347157 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
150347158 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
150347160 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
150347161 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
150347163 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
150347164 Väsby AIK - Duvbo IK (C) Väsby skolan
150347165 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
150347166 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
150347167 Täby FC (F) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
150347169 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
150347170 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
150347172 Duvbo IK (A) - IK Frej Täby IBK Löthallen
150347173 Duvbo IK (C) - Vaxholms IBF Löthallen
150347174 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
150347175 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK Silverdalshallen
150347176 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
150347178 Enebybergs IF - Täby FC (F) Danderyds Gymnasium
150347179 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
150347180 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150348003 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF
2019-09-28 16:00 150348002 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C) Hugo Nilsson, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-09-28 17:00 150348001 Täby FC (H) - Täby FC (C) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2019-09-28 17:15 150348004 Norrtulls SK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 150348009 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2019-09-29 10:00 150348005 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Julius Olesen, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2019-09-29 11:00 150348006 Ängby IF - Sollentuna IBF Hugo Nilsson, Carl Theorén Grimstahallen
2019-09-29 12:00 150348007 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK (A) Carl Theorén, Hugo Nilsson Grimstahallen
2019-09-29 12:15 150348008 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Mattias Thomasson, Sam Robertsson Löthallen
150348014 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B)
2019-10-05 10:00 150348017 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Ludwig Idevall, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-06 09:45 150348016 Töjnan IBK (A) - Jakobsbergs IBF Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
2019-10-06 10:00 150348013 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (E) Ricky Bagge, Sezgin Youmer Björkebyhallen
2019-10-06 10:30 150348018 Sigtuna IF IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Fredrik Nensén, Jan Lingemark Prästängshallen
2019-10-06 15:00 150348015 Sollentuna IBF - Norrtulls SK (A) Mats Järnmark, Erik Palmertz Arena Satelliten
2019-10-06 16:00 150348012 Silverdals IF - Täby FC (C) Erik Palmertz, Mats Järnmark Arena Satelliten
2019-11-23 09:00 150348020 Hässelby SK IBK (E) - Hässelby SK IBK (A) Johan Nima, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2019-12-08 09:15 150348011 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (H) Tore Dernell, Aarre Hietanen Åkersberga Sporthall A
150348025 Järfälla IBK (B) - Töjnan IBK (A)
2019-10-12 12:00 150348030 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Filippa Ekman, Ida Torbjörner Hallonbergshallen
2019-10-12 13:00 150348029 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (E) Arvid Stegrud, Robert Milerud Stora Mossen 1
2019-10-12 14:15 150348026 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (C) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Gärdeshallen
2019-10-12 17:00 150348021 Täby FC (H) - Silverdals IF Linda Forslund, Madeleine Forslund Grindtorpshallen
2019-10-13 10:00 150348023 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Max Åstrand, Moa Holm Grindtorpshallen
2019-10-13 10:30 150348027 Jakobsbergs IBF - Sigtuna IF IBK (B) Marcus Höök, Elliot Karlsson Viksjö Sporthall
2019-10-13 12:00 150348024 Täby FC (E) - Sollentuna IBF Max Åstrand, Moa Holm Grindtorpshallen
2019-10-13 12:15 150348022 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Åkersberga Sporthall A
150348036 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK (B) Prästängshallen
2019-10-19 10:30 150348035 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2019-10-19 11:15 150348032 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Fredrik Nensén, Mats Järnmark Åkersberga Sporthall A
2019-10-19 12:30 150348038 Hässelby SK IBK (E) - Jakobsbergs IBF Elliot Karlsson, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-20 08:30 150348039 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Alice Fritshammar, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2019-10-20 10:00 150348034 Töjnan IBK (A) - Täby FC (C) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
2019-10-20 11:00 150348031 Bele Barkaby IF IBF (B) - Täby FC (H) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Björkebyhallen
2019-10-20 11:15 150348040 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Mario Mallengren, Mattias Thomasson Löthallen
2019-10-20 17:15 150348033 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (C) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Arena Satelliten
150348047 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (E)
2019-10-20 14:00 150348045 Täby FC (C) - Sigtuna IF IBK (B) Max Hasselrot, Leif Karlsson Grindtorpshallen
2019-10-26 12:00 150348041 Täby FC (H) - Åkersberga IBF (B) Fredrik Berglund Sonesson, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-10-26 16:15 150348048 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (A) Christian Berger, Niclas Andersson Engelbrektshallen
2019-10-27 09:15 150348044 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (C) Oscar Uhlir, Magnus Johnsson Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 11:00 150348042 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sollentuna IBF Elliot Karlsson, Martin Hjelmberg Björkebyhallen
2019-10-27 12:00 150348049 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK (B) Isac Krona, Robin Lidmyr Viksjö Sporthall
2019-11-04 18:00 150348050 Ängby IF - Bromma KFUK-KFUM Imtiaz Karim, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2019-11-24 14:00 150348043 Silverdals IF - Töjnan IBK (A) Filip Saverstam, Carl Theorén Silverdalshallen
2019-11-09 11:00 150348059 Bromma KFUK-KFUM - Norrtulls SK (A) Filippa Ekman, Tyra Müller-Nord Stora Mossen 1
2019-11-09 12:00 150348053 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Alice Fritshammar, Alexander Friberg Stora Mossen 1
2019-11-09 13:00 150348056 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C) Marcus Höök, Alice Fritshammar Stora Mossen 1
2019-11-10 08:45 150348052 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hugo Nilsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-11-10 09:00 150348054 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF Jan Lingemark, Mimma Spasic Prästängshallen
2019-11-10 09:30 150348058 Duvbo IK (B) - Järfälla IBK (B) Noel Akdemir, Leif Karlsson Löthallen
2019-11-10 12:15 150348060 Ängby IF - Jakobsbergs IBF Isak Ålenius, Marcus Höök Grimstahallen
2019-11-10 17:30 150348051 Sollentuna IBF - Täby FC (H) Joel Holm, Filip Saverstam Arena Satelliten
2019-11-10 18:30 150348057 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2019-11-16 11:00 150348067 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Ida Nedin, Jacob Appeltofft Grindtorpshallen
2019-11-16 12:00 150348068 Täby FC (E) - Bromma KFUK-KFUM Jacob Appeltofft, Ida Nedin Grindtorpshallen
2019-11-16 16:15 150348070 Norrtulls SK (A) - Jakobsbergs IBF Elias Englund, Jonathan Wallén Brobäck Engelbrektshallen
2019-11-17 10:15 150348066 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) Oscar Uhlir, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 11:15 150348063 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Niclas Andersson, Tindra Ahlberg Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 12:00 150348061 Täby FC (H) - Töjnan IBK (A) Lars Reuterhagen, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2019-11-17 12:00 150348069 Järfälla IBK (B) - Ängby IF Mario Mallengren, Totte Hallgren Viksjö Sporthall
2019-11-17 13:00 150348062 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (C) Carl Theorén, Jonas Vedin Arena Satelliten
2019-12-08 19:00 150348065 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (E) Carl Theorén, Filip Saverstam Silverdalshallen
2019-11-30 11:00 150348074 Hässelby SK IBK (E) - Åkersberga IBF (B) Kim Vulic, Asta Hansson Riddersvik
2019-11-30 12:00 150348075 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Kim Vulic, Asta Hansson Riddersvik
2019-11-30 14:00 150348071 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (H) Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2019-11-30 16:15 150348080 Norrtulls SK (A) - Järfälla IBK (B) Isak Ålenius, Tyra Müller-Nord Engelbrektshallen
2019-12-01 10:00 150348072 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (A) Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-01 11:00 150348076 Duvbo IK (B) - Silverdals IF Alice Fritshammar, Kim Vulic Löthallen
2019-12-01 11:00 150348077 Bromma KFUK-KFUM - Åkersberga IBF (C) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Grimstahallen
2019-12-01 11:30 150348079 Jakobsbergs IBF - Täby FC (E) William Wetterud, Alexander Löfgren Viksjö Sporthall
2019-12-01 12:00 150348078 Ängby IF - Täby FC (C) Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
2019-12-14 11:00 150348090 Täby FC (E) - Järfälla IBK (B) Max Hasselrot, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2019-12-14 12:00 150348081 Täby FC (H) - Sigtuna IF IBK (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 17:15 150348089 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A) Tim Svensson, Fredrik Nensén Grindtorpshallen
2019-12-14 18:00 150348086 Bele Barkaby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Elliot Karlsson, Marcus Höök Björkebyhallen
2019-12-15 10:00 150348084 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (A) Joel Holm, Jonas Vedin Arena Satelliten
2019-12-15 11:00 150348087 Silverdals IF - Ängby IF Filip Saverstam, Andreas Theorén Silverdalshallen
2019-12-15 12:00 150348083 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 13:30 150348085 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Niclas Andersson, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:30 150348088 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF Paulina Sturmhöwel Döring, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2020-01-11 12:00 150348095 Bromma KFUK-KFUM - Sollentuna IBF Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Stora Mossen 1
2020-01-11 15:00 150348100 Täby FC (E) - Täby FC (C) Jonas Vedin, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2020-01-11 17:15 150348098 Norrtulls SK (A) - Silverdals IF Elliot Karlsson, Alice Fritshammar Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 150348093 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Alexander Friberg, Johanna Kjebon Hässelbyhallen
2020-01-12 09:00 150348099 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Noel Akdemir, Imtiaz Karim Viksjö Sporthall
2020-01-12 11:00 150348092 Hässelby SK IBK (E) - Sigtuna IF IBK (B) Robin Lidmyr, Isac Krona Hässelbyhallen
2020-01-12 11:00 150348096 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
2020-01-12 11:00 150348097 Jakobsbergs IBF - Bele Barkaby IF IBF (B) Håkan Taxén, Imtiaz Karim Viksjö Sporthall
2020-01-12 11:15 150348094 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK (A) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Löthallen
2020-01-25 11:00 150348101 Täby FC (H) - Hässelby SK IBK (E) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-01-25 16:00 150348106 Sollentuna IBF - Jakobsbergs IBF Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Edsbergshallen
2020-01-26 09:30 150348103 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK (B) Magnus Johnsson, Lea Gergi Prästängshallen
2020-01-26 09:30 150348108 Bele Barkaby IF IBF (B) - Järfälla IBK (B) Anna Mandelstam, Håkan Taxén Björkebyhallen
2020-01-26 10:15 150348105 Töjnan IBK (A) - Ängby IF Tindra Henriksson, Tyra Müller-Nord Silverdalshallen
2020-01-26 10:15 150348107 Åkersberga IBF (B) - Norrtulls SK (A) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 150348110 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 12:00 150348104 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Robin Lidmyr, Isac Krona Hässelbyhallen
2020-01-26 12:15 150348109 Silverdals IF - Täby FC (E) Tyra Müller-Nord, Tindra Henriksson Silverdalshallen
2020-01-26 15:00 150348119 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mimma Spasic, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-01-26 17:15 150348118 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Mario Mallengren, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2020-02-01 11:00 150348114 Ängby IF - Sigtuna IF IBK (B) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-02-01 11:15 150348120 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Roger Nyström, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 16:30 150348116 Norrtulls SK (A) - Töjnan IBK (A) Thea Kaplan, William Albrecht Engelbrektshallen
2020-02-02 10:00 150348112 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (E) Leif Karlsson, Alice Fritshammar Löthallen
2020-02-02 12:00 150348115 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (C) Andreas Mattsson, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2020-02-02 13:00 150348111 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (H) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Riddersvik
2020-02-02 14:30 150348117 Järfälla IBK (B) - Sollentuna IBF Elliot Karlsson, Isak Ålenius Viksjö Sporthall
2020-02-08 09:45 150348128 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Rotebrohallen (Nya)
2020-02-08 10:00 150348126 Hässelby SK IBK (C) - Järfälla IBK (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2020-02-08 12:00 150348122 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2020-02-08 15:00 150348123 Hässelby SK IBK (E) - Ängby IF Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Riddersvik
2020-02-09 09:30 150348130 Bele Barkaby IF IBF (B) - Silverdals IF Linnea Gribe, Stella Hammer Björkebyhallen
2020-02-09 10:15 150348129 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 11:00 150348121 Täby FC (H) - Duvbo IK (B) Paulina Thunvall, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-02-09 11:00 150348125 Sigtuna IF IBK (B) - Norrtulls SK (A) Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-02-09 11:15 150348127 Töjnan IBK (A) - Täby FC (E) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
2020-02-15 09:15 150348138 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (A) Jan Lingemark, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 150348136 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (B) Andreas Theorén, Anna Mandelstam Grindtorpshallen
2020-02-15 15:00 150348137 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Andreas Theorén, Anna Mandelstam Grindtorpshallen
2020-02-15 16:15 150348134 Norrtulls SK (A) - Hässelby SK IBK (E) Alice Fritshammar, Eskil Simonsen Engelbrektshallen
2020-02-16 08:45 150348139 Silverdals IF - Sollentuna IBF Carl Theorén, Filip Saverstam Silverdalshallen
2020-02-16 09:45 150348133 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Viksjö Sporthall
2020-02-16 12:00 150348131 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (H) Elliot Karlsson, Alexander Friberg Grimstahallen
2020-02-16 13:00 150348140 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Björkebyhallen
2020-02-17 18:00 150348132 Ängby IF - Duvbo IK (B) Robert Milerud, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-03-07 10:00 150348141 Täby FC (H) - Ängby IF Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 150348142 Bromma KFUK-KFUM - Jakobsbergs IBF Marcus Höök, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-03-07 18:00 150348150 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) Andreas Persson Stenberg, Lars Reuterhagen Edsbergshallen
2020-03-08 10:30 150348149 Töjnan IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (B) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-03-08 11:30 150348147 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Jan Lingemark, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-03-08 12:00 150348143 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK (A) Mauricio Castillo, Mario Mallengren Löthallen
2020-03-08 12:00 150348145 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E) Wilhelm Hugozon, Olle Aronsson Hässelbyhallen
2020-03-08 13:00 150348144 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK (B) Wilhelm Hugozon, Olle Aronsson Hässelbyhallen
2020-03-08 14:00 150348148 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF , Alexander Friberg Hässelbyhallen
150348151 Jakobsbergs IBF - Täby FC (H) Viksjö Sporthall
150348152 Norrtulls SK (A) - Ängby IF Engelbrektshallen
150348153 Järfälla IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
150348154 Täby FC (E) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
150348155 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
150348156 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (E)
150348158 Bele Barkaby IF IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
150348159 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C)
150348160 Sollentuna IBF - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150348161 Täby FC (H) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
150348162 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (B) Viksjö Sporthall
150348163 Ängby IF - Täby FC (E) Stora Mossen 1
150348164 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C) Stora Mossen 1
150348165 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Löthallen
150348166 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
150348167 Hässelby SK IBK (E) - Bele Barkaby IF IBF (B) Hässelbyhallen
150348169 Sigtuna IF IBK (B) - Sollentuna IBF Prästängshallen
150348170 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (A) Hässelbyhallen
150348171 Järfälla IBK (B) - Täby FC (H) Viksjö Sporthall
150348172 Täby FC (E) - Norrtulls SK (A) Grindtorpshallen
150348173 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF Grindtorpshallen
150348174 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF Åkersberga Sporthall A
150348175 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM Silverdalshallen
150348176 Bele Barkaby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
150348177 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
150348178 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (E) Arena Satelliten
150348180 Hässelby SK IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150349001 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (F) Bodals Bollhall
150349002 Älvsjö AIK IBF (H) - Djurgårdens IF IBS (B)
2019-09-28 11:00 150349007 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Theodore Hurtig, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2019-09-28 13:15 150349010 Farsta IBK - FBI Tullinge Mauricio Castillo, Tony Verho Farstahallen 3
2019-09-28 14:00 150349009 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Christoffer Hellström, Linus Fredman Myrsjöskolan
2019-09-28 18:15 150349006 Norrtulls SK (B) - Hammarby IF IBF (B) Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 150349004 Segeltorps IF (B) - Sörskogens IF Tindra Henriksson, Saga Emtell Glömstahallen
2019-09-29 10:30 150349005 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Sam Varahram, Shabbir Ahmed Storvretens Sporthall
2019-09-29 12:00 150349003 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Christian Berger, Kenneth Johansson Stavsborgshallen
150349013 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (H) Glömstahallen
2019-10-05 08:45 150349019 FBI Tullinge - Högalids IF Sezgin Youmer, Johan Nima Tullingehallen
2019-10-05 10:00 150349014 Huddinge IBS (B) - Älta IF Sezgin Youmer, Osama Abaied Tomtbergahallen
2019-10-05 11:00 150349015 Hammarby IF IBF (B) - Segeltorps IF (B) Saga Emtell, Olivia Vikström Sjöstadshallen
2019-10-05 11:00 150349018 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Anna Mandelstam, Erik Gustafsson Sätrahallen
2019-10-05 12:00 150349011 Djurgårdens IF IBS (B) - IBF Offensiv Lidingö Hjorthagshallen
2019-10-05 13:00 150349016 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tumba GOIF Adam Lindell, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-10-06 10:00 150349020 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Hanna Woxmark, Moa Lindell Farstahallen 3
2019-10-06 11:00 150349012 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (F) Tommy Egman, Tuva Egman Skogåshallen
150349024 Älvsjö AIK IBF (H) - Hammarby IF IBF (B)
2019-10-12 10:15 150349030 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Gustav Levin, Johan Nima Liljeholmshallen 1
2019-10-12 11:00 150349027 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Leif Karlsson, Erik Nyman Storvretens Sporthall
2019-10-12 13:00 150349022 Djurgårdens IF IBS (B) - Sörskogens IF Annie Mattsson, Ludwig Idevall Hjorthagshallen
2019-10-12 13:00 150349029 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK Daniel Bjerdahl, Thomas Gjutarenäfve Tomtbergahallen
2019-10-12 13:15 150349028 Norrtulls SK (B) - FBI Tullinge Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Gärdeshallen
2019-10-12 15:15 150349021 IBF Offensiv Lidingö - Skogås/Trångsunds IBK ****** ******, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2019-10-12 17:00 150349023 Nacka Wallenstam IBK (F) - Huddinge IBS (B) Christoffer Hellström, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2019-10-13 12:15 150349025 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Hanna Woxmark, Alva Olson Stavsborgshallen
2019-10-19 10:00 150349032 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK Hanna Woxmark, Moa Lindell Tomtbergahallen
2019-10-19 10:00 150349033 Hammarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Sjöstadshallen
2019-10-19 10:00 150349040 Högalids IF - Huddinge IBS (A) Kim Vulic, Asta Hansson Liljeholmshallen 1
2019-10-19 12:15 150349038 Farsta IBK - Tumba GOIF Per Sundvall, Gustav Levin Farstahallen 3
2019-10-19 13:00 150349039 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B) Anders Hillebrink, Christian Berger Myrsjöskolan
2019-10-19 13:15 150349037 FBI Tullinge - Segeltorps IF (B) Karl-Johan Leijon, Erik Gustafsson Botkyrkahallen
2019-10-19 14:00 150349034 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (F) Christian Berger, Anders Hillebrink Myrsjöskolan
2019-10-20 10:00 150349031 Sörskogens IF - IBF Offensiv Lidingö Lennart Asp, Michael Lindblad Glömstahallen
2019-10-20 10:00 150349036 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF Björn Larsson, Mauricio Castillo Västertorpshallen
150349046 Älvsjö AIK IBF (H) - FBI Tullinge
2019-10-26 10:00 150349049 Tumba GOIF - Högalids IF Lennart Asp, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2019-10-26 15:00 150349041 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IBS (B) Lisa Dahl, Filippa Ekman Bodals Bollhall
2019-10-26 15:00 150349045 Nacka Wallenstam IBK (F) - Älvsjö AIK IBF (B) Anton Zaitsev, Olivia Vikström Myrsjöskolan
2019-10-26 15:15 150349050 Norrtulls SK (B) - Huddinge IBS (A) Christian Berger, Niclas Andersson Engelbrektshallen
2019-10-27 09:30 150349043 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (D) Karl-Johan Leijon, Martin Claësson Skogåshallen
2019-10-27 10:30 150349042 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Glömstahallen
2019-10-27 11:30 150349048 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Glömstahallen
2019-11-24 15:15 150349047 Älta IF - Farsta IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Stavsborgshallen
150349057 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (H) Myrsjöskolan
2019-11-09 10:45 150349055 FBI Tullinge - Djurgårdens IF IBS (B) Erik Gustafsson, Elise Lundin Tullingehallen
2019-11-09 10:45 150349058 Högalids IF - Älta IF Jakob Jansson, Sixten Thorén Liljeholmshallen 1
2019-11-09 11:00 150349051 Hammarby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Johan Ståhl, Viggo Modigh Sjöstadshallen
2019-11-09 11:00 150349054 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Asta Hansson, Thea Kaplan Sätrahallen
2019-11-09 11:00 150349059 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B) Sezgin Youmer, Martin Claësson Tomtbergahallen
2019-11-09 12:15 150349056 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (F) Daniel Enkulla, Tony Verho Farstahallen 3
2019-11-09 13:00 150349052 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (B) Maja Bergman, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2019-11-09 13:30 150349060 Norrtulls SK (B) - Tumba GOIF Joel Holm, Jonas Vedin Engelbrektshallen
150349068 Älvsjö AIK IBF (H) - Huddinge IBS (A)
2019-11-16 11:00 150349063 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2019-11-16 12:00 150349066 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Asta Hansson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2019-11-16 13:00 150349067 Nacka Wallenstam IBK (F) - Högalids IF Maja Bergman, Linus Fredman Myrsjöskolan
2019-11-16 16:15 150349061 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (D) Alice Fritshammar, Anton Fritshammar Bodals Bollhall
2019-11-17 09:15 150349064 Sörskogens IF - FBI Tullinge Oskar Ekman, Viggo Modigh Glömstahallen
2019-11-17 10:15 150349070 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Glömstahallen
2019-11-17 12:00 150349065 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK Viggo Holm, Svante Lindholm Skogåshallen
2019-11-17 15:00 150349069 Älta IF - Norrtulls SK (B) Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Stavsborgshallen
150349079 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (H) Storvretens Sporthall
2019-11-23 10:00 150349076 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK Thea Kaplan, Ida Torbjörner Liljeholmshallen 1
2019-11-30 10:15 150349074 Farsta IBK - Huddinge IBS (B) Christian Berger, Anton Zaitsev Farstahallen 3
2019-11-30 11:15 150349072 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sätrahallen
2019-11-30 14:15 150349078 Norrtulls SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Mattias Thomasson, Isak Ålenius Engelbrektshallen
2019-11-30 15:00 150349075 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF Maja Bergman, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-11-30 15:15 150349073 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF (B) Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Rikstenshallen
2019-12-01 10:00 150349080 Segeltorps IF (B) - Älta IF Sam Varahram, Martin Claësson Glömstahallen
2019-12-01 11:00 150349077 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Alva Olson, Hanna Woxmark Tomtbergahallen
150349090 Älvsjö AIK IBF (H) - Älta IF
2019-12-14 09:00 150349087 Skogås/Trångsunds IBK - Norrtulls SK (B) Amanda Torbjörner, Lisa Dahl Skogåshallen
2019-12-14 10:00 150349085 Huddinge IBS (B) - Högalids IF Kim Vulic, Saga Emtell Tomtbergahallen
2019-12-14 12:00 150349088 Djurgårdens IF IBS (B) - Tumba GOIF Marcus Höök, Elliot Karlsson Hjorthagshallen
2019-12-14 13:00 150349089 Nacka Wallenstam IBK (F) - Segeltorps IF (B) Alexander Rosén, Linus Fredman Myrsjöskolan
2019-12-14 15:00 150349083 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Myrsjöskolan
2019-12-14 16:15 150349081 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Robert Lindén Säfström, Anna Mandelstam Bodals Bollhall
2019-12-15 09:30 150349084 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) William Rennerfelt, Gustaf Reimer Sjöstadshallen
2019-12-15 11:30 150349086 Sörskogens IF - Huddinge IBS (A) Edvin Strömgren, Viggo Modigh Glömstahallen
2020-01-11 11:00 150349095 Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
2020-01-11 11:15 150349094 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Björn Larsson, Tyra Müller-Nord Liljeholmshallen 1
2020-01-11 12:00 150349091 FBI Tullinge - IBF Offensiv Lidingö Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2020-01-11 12:15 150349092 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Farstahallen 3
2020-01-11 13:00 150349097 Tumba GOIF - Sörskogens IF Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2020-01-11 16:00 150349100 Älvsjö AIK IBF (H) - Nacka Wallenstam IBK (F) Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 18:15 150349096 Norrtulls SK (B) - Huddinge IBS (B) Elliot Karlsson, Alice Fritshammar Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 150349098 Segeltorps IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Glömstahallen
2020-01-12 14:00 150349099 Älta IF - Djurgårdens IF IBS (B) Anton Zaitsev, Christian Berger Stavsborgshallen
2020-01-25 12:00 150349110 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Håkan Taxén, Bjarne Hekkelstrand Hjorthagshallen
2020-01-25 14:00 150349103 Älvsjö AIK IBF (B) - Högalids IF Sezgin Youmer, Filip Saverstam Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 14:00 150349105 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK (B) Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-01-25 14:30 150349102 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Rikstenshallen
2020-01-25 14:30 150349106 Hammarby IF IBF (B) - Tumba GOIF Christian Berger, Petra Dynesius Sjöstadshallen
2020-01-25 15:00 150349101 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Bodals Bollhall
2020-01-26 08:00 150349109 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF (H) Alva Olson, Moa Lindell Skogåshallen
2020-01-26 08:30 150349108 Sörskogens IF - Älta IF Sezgin Youmer, Annabel Jonsson Glömstahallen
2020-01-26 11:00 150349107 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Tomtbergahallen
2020-02-01 11:00 150349113 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-01 12:15 150349120 Djurgårdens IF IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK Wilmer Jonsson, Simon Righarts Hjorthagshallen
2020-02-01 12:45 150349118 Älvsjö AIK IBF (H) - Huddinge IBS (B) Martin Claësson, Samu Ojanen Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 14:00 150349111 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-02-01 15:00 150349119 Nacka Wallenstam IBK (F) - Sörskogens IF Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-02-01 15:30 150349114 Norrtulls SK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Thea Kaplan, William Albrecht Engelbrektshallen
2020-02-02 09:00 150349112 Högalids IF - Farsta IBK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Liljeholmshallen 1
2020-02-02 09:45 150349116 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-02 13:00 150349117 Älta IF - Hammarby IF IBF (B) Saga Emtell, Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
2020-02-08 10:30 150349128 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Sjöstadshallen
2020-02-08 12:00 150349125 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (B) Viggo Holm, Magnus Berg Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 14:00 150349122 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (A) Mikael Ferneback, Svedje Ohlson Myrsjöskolan
2020-02-08 15:00 150349124 FBI Tullinge - Tumba GOIF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Rikstenshallen
2020-02-08 15:15 150349123 Farsta IBK - Norrtulls SK (B) Gabriel Nääs, Edvin Strömgren Bandhagshallen
2020-02-08 18:30 150349127 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (H) Johan Engvall, Felix Fernström Myrsjöskolan
2020-02-09 09:00 150349129 Huddinge IBS (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
2020-02-09 09:00 150349130 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK Kevin Geovanny Moreno Ordonez, Karima Sharipova Glömstahallen
2020-02-09 18:30 150349121 IBF Offensiv Lidingö - Högalids IF Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Bodals Bollhall
2020-02-15 10:00 150349139 Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF (B) Samu Ojanen, Anna Mandelstam Skogåshallen
2020-02-15 11:00 150349136 Älvsjö AIK IBF (H) - Älvsjö AIK IBF (B) Leif Karlsson, Christian Berger Kämpetorpshallen 2
2020-02-15 12:00 150349131 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tomtbergahallen
2020-02-15 12:00 150349138 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Hjorthagshallen
2020-02-15 17:15 150349132 Norrtulls SK (B) - Högalids IF Eskil Simonsen, Alice Fritshammar Engelbrektshallen
2020-02-16 09:00 150349140 Sörskogens IF - Huddinge IBS (B) Hampus Bergholm, Johan Nima Glömstahallen
2020-02-16 09:15 150349133 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Oskar Ekman, Viggo Modigh Storvretens Sporthall
2020-02-16 10:00 150349134 Segeltorps IF (B) - Farsta IBK Johan Nima, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-16 12:15 150349135 Älta IF - FBI Tullinge Christian Berger, Karima Sharipova Stavsborgshallen
2020-03-07 10:00 150349143 Högalids IF - Segeltorps IF (B) Johan Nima, Casper Dahlberg Liljeholmshallen 1
2020-03-07 10:00 150349150 Hammarby IF IBF (B) - Huddinge IBS (B) Asta Hansson, Kim Vulic Sjöstadshallen
2020-03-07 11:00 150349147 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Elise Lundin, Moa Lindell Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 13:00 150349144 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Myrsjöskolan
2020-03-07 14:00 150349149 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sörskogens IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Myrsjöskolan
2020-03-07 14:15 150349141 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK (B) Asta Hansson, Kim Vulic Bodals Bollhall
2020-03-07 15:30 150349145 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (H) Kevin Neemé, Didrik Axen Farstahallen 3
2020-03-08 09:00 150349142 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2020-03-08 09:30 150349146 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (F) Elliot Helin Boucher, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
150349151 Tumba GOIF - IBF Offensiv Lidingö
150349152 Segeltorps IF (B) - Norrtulls SK (B) Glömstahallen
150349153 Älta IF - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
150349154 Älvsjö AIK IBF (H) - Högalids IF
150349155 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
150349156 Djurgårdens IF IBS (B) - Farsta IBK Hjorthagshallen
150349157 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge Skogåshallen
150349158 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnbergshallen
150349160 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Sjöstadshallen
150349161 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF (B) Bodals Bollhall
150349162 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
150349163 Norrtulls SK (B) - Älvsjö AIK IBF (H) Hjorthagshallen
150349164 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
150349165 Högalids IF - Djurgårdens IF IBS (B) Liljeholmshallen 1
150349166 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Myrsjöskolan
150349167 Farsta IBK - Sörskogens IF Farstahallen 4
150349168 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
150349169 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B) Kämpetorpshallen 1
150349171 Älta IF - IBF Offensiv Lidingö Stavsborgshallen
150349172 Älvsjö AIK IBF (H) - Segeltorps IF (B) Kämpetorpshallen 2
150349173 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
150349174 Djurgårdens IF IBS (B) - Norrtulls SK (B) Hjorthagshallen
150349175 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
150349176 Sörskogens IF - Högalids IF Glömstahallen
150349177 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
150349178 Hammarby IF IBF (B) - Farsta IBK Sjöstadshallen
150349179 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge Myrsjöskolan
150349181 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (H) Bodals Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 11:00 150350004 Vendelsö IK - Tungelsta IF Fredrik Bousset, Magnus Eriksson Lyckeby Sporthall
2019-09-28 13:00 150350009 Sickla IF - Västerhaninge IBK Christoffer Hellström, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-09-28 13:15 150350008 Djurö-Vindö IF - Salems IF (B) Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-09-28 13:30 150350001 Ingarö IF - Huddinge IBS (C) Anna Mandelstam, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-09-28 13:30 150350010 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 14:30 150350007 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Anna Mandelstam, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-10-06 16:30 150350005 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Christian Berger, David Berger Strandhallen - Tyresö
2019-11-22 20:15 150350003 Djurgårdens IF IBS (A) - Hammarby IF IBF (A) Alexander Löfgren, Isak Ålenius Engelbrektshallen
2019-12-07 12:00 150350002 Hammarby IF IBF (C) - Nynäshamns IBK Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Sjöstadshallen
2019-10-05 10:00 150350012 Hammarby IF IBF (A) - Huddinge IBS (C) Saga Emtell, Kim Vulic Sjöstadshallen
2019-10-05 10:00 150350019 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurö-Vindö IF Moa Lindell, Niclas Woxmark Sätrahallen
2019-10-05 10:15 150350011 Nynäshamns IBK - Ingarö IF Lennart Asp, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-10-05 11:15 150350017 Salems IF (B) - Segeltorps IF (A) Sezgin Youmer, Oscar Olsson Berglund Skogsängshallen
2019-10-05 12:00 150350018 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Andreas Theorén, Leif Karlsson Åbyhallen - Haninge
2019-10-05 12:15 150350020 Salems IF (A) - Sickla IF Oscar Olsson Berglund, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2019-10-05 14:00 150350016 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Christoffer Hellström, Adam Lindell Myrsjöskolan
2019-10-06 09:00 150350014 Värmdö IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Leif Karlsson, Adam Lönnborg Värmdö sporthall
2019-10-06 15:45 150350013 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (C) Sadjad Nima, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2019-10-12 09:00 150350021 Ingarö IF - Hammarby IF IBF (A) Christian Berger, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2019-10-12 09:00 150350022 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-10-12 11:00 150350027 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Strandhallen - Tyresö
2019-10-12 11:00 150350029 Värmdö IF (A) - Salems IF (A) Adam Lindell, Can Asal Värmdö sporthall
2019-10-12 12:00 150350023 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Alva Olson, Hanna Woxmark Tomtbergahallen
2019-10-12 13:15 150350030 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-10-12 14:00 150350025 Djurgårdens IF IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Hjorthagshallen
2019-10-12 14:15 150350026 Vendelsö IK - Salems IF (B) Anna Mandelstam, Kenneth Johansson Lyckeby Sporthall
2019-10-13 10:00 150350028 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Glömstahallen
2019-10-19 09:00 150350032 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Sezgin Youmer, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2019-10-19 09:00 150350036 Västerhaninge IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Fredrik Bousset, Jonas Jatko Åbyhallen - Haninge
2019-10-19 09:00 150350037 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Viggo Holm, Svante Lindholm Sätrahallen
2019-10-19 11:45 150350031 Tungelsta IF - Ingarö IF Daniel Bjerdahl, Mats Andersson Tungelsta Sporthall
2019-10-19 13:15 150350040 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (A) Carl Brorsson, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-10-19 13:30 150350035 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF (C) Simon Righarts, Johan Engvall Skogsängshallen
2019-10-19 15:00 150350039 Sickla IF - Segeltorps IF (A) Christoffer Hellström, Shabbir Ahmed Myrsjöskolan
2019-10-20 09:00 150350034 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (C) Saga Emtell, Thea Kaplan Ormingehallen
2019-10-20 12:15 150350038 Salems IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Michael Hillblom, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2019-10-26 10:00 150350041 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Anton Zaitsev, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-10-26 11:00 150350045 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Thomas Gjutarenäfve, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-10-26 11:00 150350048 Vendelsö IK - Sickla IF Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-10-26 11:00 150350049 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 11:15 150350044 Nynäshamns IBK - Salems IF (B) Kenneth Johansson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2019-10-26 12:15 150350047 Djurgårdens IF IBS (A) - Salems IF (A) Thea Kaplan, Kim Vulic Hjorthagshallen
2019-10-26 15:15 150350046 Hammarby IF IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Henrik Sommerville, Stefano Bianque Skanstullshallen
2019-10-27 09:00 150350043 Hammarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Kim Vulic, Saga Emtell Sjöstadshallen
2019-10-27 09:30 150350050 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Glömstahallen
2019-11-09 10:00 150350054 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF (A) Alva Olson, Edvin Strömgren Åbyhallen - Haninge
2019-11-09 12:00 150350055 Älvsjö AIK IBF (A) - Nynäshamns IBK Asta Hansson, Thea Kaplan Sätrahallen
2019-11-09 13:15 150350058 Djurö-Vindö IF - Djurgårdens IF IBS (A) Liam Kronkvist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-11-09 14:00 150350052 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B) Maja Bergman, Edvin Strömgren Myrsjöskolan
2019-11-09 18:15 150350057 Sickla IF - Hammarby IF IBF (C) Johan Ståhl, Edvin Strömgren Myrsjöskolan
2019-11-10 08:15 150350060 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Sadjad Nima, Michael Lindblad Glömstahallen
2019-11-10 10:00 150350059 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2019-11-24 15:00 150350053 Salems IF (B) - Tungelsta IF Viggo Modigh, Hampus Bergholm Skogsängshallen
2020-01-18 11:30 150350056 Salems IF (A) - Huddinge IBS (C) Casper Dahlberg, Johan Nima Skogsängshallen
2019-11-16 10:00 150350061 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Christoffer Castwall, Johan Engvall Ingarö Sporthall
2019-11-16 10:00 150350063 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Carl Brorsson, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-11-16 10:00 150350067 Huddinge IBS (C) - Djurö-Vindö IF Sixten Thorén, Jakob Jansson Tomtbergahallen
2019-11-16 10:30 150350066 Nynäshamns IBK - Sickla IF Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-11-16 11:00 150350070 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Alva Olson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-11-16 12:30 150350064 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Niclas Woxmark, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2019-11-16 13:00 150350069 Djurgårdens IF IBS (A) - Segeltorps IF (A) Asta Hansson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2019-11-16 16:30 150350068 Hammarby IF IBF (C) - Värmdö IF (A) William Lindahl, Edvin Strömgren Skanstullshallen
2019-11-16 17:00 150350065 Hammarby IF IBF (A) - Salems IF (A) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sjöstadshallen
2019-11-30 09:00 150350079 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF (C) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 10:00 150350072 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Albin Hedenstedt, Leif Karlsson Åbyhallen - Haninge
2019-11-30 11:00 150350077 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK Tyra Müller-Nord, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-11-30 13:15 150350080 Vendelsö IK - Djurgårdens IF IBS (A) ****** ******, Jonas Jatko Lyckeby Sporthall
2019-11-30 14:00 150350075 Sickla IF - Tungelsta IF Maja Bergman, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-11-30 14:15 150350076 Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF (A) Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-12-01 09:00 150350078 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (C) Sam Varahram, Martin Claësson Glömstahallen
2019-12-01 12:30 150350071 Salems IF (B) - Ingarö IF Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2019-12-01 13:30 150350074 Salems IF (A) - Värmdö IF (B) Elliot Helin Boucher, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2019-12-07 10:00 150350081 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Anton Zaitsev, Kevin Helly Ingarö Sporthall
2019-12-07 13:00 150350090 Hammarby IF IBF (C) - Djurgårdens IF IBS (A) Tommy Egman, Tuva Egman Sjöstadshallen
2019-12-14 10:30 150350086 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2019-12-14 10:30 150350088 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Kenneth Johansson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2019-12-14 11:00 150350089 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK Saga Emtell, Kim Vulic Tomtbergahallen
2019-12-14 12:00 150350083 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF (A) Linus Fredman, Alexander Rosén Myrsjöskolan
2019-12-14 14:30 150350085 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Carl Brorsson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-12-14 18:30 150350087 Hammarby IF IBF (A) - Segeltorps IF (A) ****** ******, Paulina Thunvall Skanstullshallen
2019-12-15 11:15 150350082 Salems IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Lennart Asp, ****** ****** Skogsängshallen
2020-01-11 10:00 150350098 Vendelsö IK - Hammarby IF IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2020-01-11 10:15 150350097 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 11:15 150350091 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF Rebecka Edin, Malva Sölvemark Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 12:00 150350099 Djurgårdens IF IBS (A) - Nynäshamns IBK Thea Kaplan, Asta Hansson Hjorthagshallen
2020-01-11 13:15 150350094 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Liam Kronkvist, Ken Johansson Djurö Sporthall
2020-01-11 14:00 150350093 Sickla IF - Salems IF (B) Christoffer Hellström, Linus Fredman Myrsjöskolan
2020-01-11 15:00 150350100 Hammarby IF IBF (C) - Huddinge IBS (C) Sam Robertsson, Mauricio Castillo Skanstullshallen
2020-01-12 10:00 150350096 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Glömstahallen
2020-01-12 13:15 150350092 Salems IF (A) - Västerhaninge IBK Kevin Geovanny Moreno Ordonez, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2020-01-25 10:00 150350103 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Mats Andersson, Jonathan Wallén Brobäck Åbyhallen - Haninge
2020-01-25 11:15 150350110 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Anders Hillebrink, Andreas Theorén Kvarnängshallen
2020-01-25 12:15 150350107 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Anton Zaitsev, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-01-25 15:00 150350102 Älvsjö AIK IBF (A) - Sickla IF Filip Saverstam, Sezgin Youmer Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 15:00 150350105 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF (A) Christoffer Castwall, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-01-25 15:30 150350109 Hammarby IF IBF (A) - Hammarby IF IBF (C) Christian Berger, Petra Dynesius Sjöstadshallen
2020-01-26 11:15 150350101 Ingarö IF - Salems IF (A) Kevin Helly, Noah Hulin Värmdö sporthall
2020-01-26 12:30 150350104 Salems IF (B) - Värmdö IF (A) Elise Lundin, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2020-01-26 15:00 150350108 Tungelsta IF - Djurgårdens IF IBS (A) Edvin Strömgren, ****** ****** Tungelsta Sporthall
2020-02-01 09:15 150350120 Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF (A) Petra Dynesius, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2020-02-01 10:00 150350116 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2020-02-01 10:00 150350119 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-01 10:30 150350113 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Saga Emtell, Tyra Müller-Nord Värmdö sporthall
2020-02-01 13:15 150350112 Djurö-Vindö IF - Salems IF (A) Sam Robertsson, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2020-02-01 16:00 150350111 Sickla IF - Ingarö IF Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-02-02 08:45 150350114 Segeltorps IF (A) - Västerhaninge IBK Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-02 09:00 150350115 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 15:15 150350118 Hammarby IF IBF (C) - Värmdö IF (B) Johan Nima, Sam Varahram Sjöstadshallen
2020-02-08 10:45 150350125 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Tuva Egman, Tommy Egman Åbyhallen - Haninge
2020-02-08 11:00 150350124 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 11:15 150350126 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Erik Gustafsson, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-02-08 12:15 150350123 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Viggo Modigh, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2020-02-08 13:00 150350122 Sickla IF - Värmdö IF (A) Mikael Ferneback, Svedje Ohlson Myrsjöskolan
2020-02-08 17:30 150350127 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (C) Felix Fernström, Johan Engvall Myrsjöskolan
2020-02-09 11:15 150350129 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-02-09 13:15 150350121 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Carl Brorsson, Martin Johansson Värmdö sporthall
2020-02-09 14:00 150350130 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (A) Edvin Strömgren, Martin Åkesson Tungelsta Sporthall
2020-02-15 10:00 150350134 Vendelsö IK - Salems IF (A) Alva Olson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-02-15 10:00 150350136 Hammarby IF IBF (C) - Västerhaninge IBK Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Sjöstadshallen
2020-02-15 10:30 150350138 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Tobias Jansson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-02-15 11:00 150350137 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tomtbergahallen
2020-02-15 12:00 150350131 Värmdö IF (A) - Ingarö IF Karima Sharipova, Amanda Kaiser Värmdö sporthall
2020-02-15 13:00 150350135 Djurgårdens IF IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Hjorthagshallen
2020-02-16 09:30 150350133 Tyresö Trollbäcken IBK - Sickla IF Sezgin Youmer, Kenny Ly Tyresöhallen
2020-02-16 11:00 150350132 Segeltorps IF (A) - Djurö-Vindö IF Johan Nima, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-16 14:00 150350140 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Edvin Strömgren, Niclas Andersson Tungelsta Sporthall
2020-03-07 09:00 150350142 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-03-07 09:30 150350141 Ingarö IF - Segeltorps IF (A) Anton Zaitsev, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2020-03-07 10:00 150350146 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (C) Elise Lundin, Moa Lindell Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 10:00 150350147 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Mattias Lönnborg, Edvin Strömgren Åbyhallen - Haninge
2020-03-07 12:00 150350149 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Myrsjöskolan
2020-03-07 13:15 150350143 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Liam Kronkvist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-03-07 13:15 150350148 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF (A) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2020-03-07 15:30 150350145 Salems IF (A) - Hammarby IF IBF (C) Zana Guzel, Magnus Berg Skogsängshallen
2020-03-08 09:00 150350144 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (A) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Ormingehallen
150350151 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF
150350152 Vendelsö IK - Segeltorps IF (A)
150350153 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (A) Hjorthagshallen
150350154 Hammarby IF IBF (C) - Djurö-Vindö IF Skanstullshallen
150350155 Huddinge IBS (C) - Sickla IF
150350156 Nynäshamns IBK - Salems IF (A)
150350157 Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Sjöstadshallen
150350158 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
150350159 Värmdö IF (B) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
150350161 Ingarö IF - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
150350162 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Strandhallen - Tyresö
150350163 Segeltorps IF (A) - Hammarby IF IBF (C) Glömstahallen
150350164 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
150350165 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
150350166 Sickla IF - Hammarby IF IBF (A) Ormingehallen
150350167 Salems IF (A) - Tungelsta IF Skogsängshallen
150350168 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
150350170 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
150350171 Djurgårdens IF IBS (A) - Ingarö IF Hjorthagshallen
150350172 Hammarby IF IBF (C) - Vendelsö IK Skanstullshallen
150350173 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Tomtbergahallen
150350174 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF (A) Kvarnängshallen
150350175 Hammarby IF IBF (A) - Värmdö IF (A) Sjöstadshallen
150350176 Tungelsta IF - Djurö-Vindö IF Tungelsta Sporthall
150350177 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
150350179 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
150350180 Salems IF (B) - Västerhaninge IBK Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis