Pantamera P Blå Medel-Svår (09-10) (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150344007 Duvbo IK (C) - Segeltorps IF (B) Löthallen
2020-09-26   Uppskj. 150344008 Vallentuna IBK (D) - Karlbergs BK Uppskj. Hammarbackens Sporthall
2020-09-26 12:00 150344004 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (E) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2020-09-26 12:00 150344005 Jakobsbergs IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kallhälls sporthall
2020-09-26 15:15 150344003 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (A) Andreas Theorén, Alexander Löfgren Bodals Bollhall
2020-09-27 09:15 150344010 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-09-27 13:45 150344002 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Ayub Aden, Sam Robertsson Löthallen
2020-10-10 18:00 150344009 Hässelby SK IBK (D) - Ekerö IK Elliot Karlsson, Anna Mandelstam Riddersvik
150344016 Segeltorps IF (B) - Jakobsbergs IBF (B)
2020-10-03 09:15 150344018 Ekerö IK - Duvbo IK (C) Thomas Josbrink, Johan Engvall Mälaröhallen
2020-10-03 10:00 150344014 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Oscar Isacsson, Robert Milerud Stora Mossen 1
2020-10-03 12:15 150344017 Karlbergs BK - Täby FC (A) Ayub Aden, Jonas Kouao S:t Erikshallen
2020-10-03 13:00 150344019 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (D) Buster Wickenbergh, Tommy Hallgren Grindtorpshallen
2020-10-03 15:15 150344020 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (D) Max Åstrand, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 09:00 150344011 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF Mario Mallengren, Fredrik Hallenberg Ormingehallen
2020-10-04 13:45 150344013 Vallentuna IBK (E) - Duvbo IK (B) Johan Nima, Thomas Josbrink Hammarbackens Sporthall
150344025 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF (B) Bodals Bollhall
2020-10-10 12:00 150344026 Hässelby SK IBK (C) - Karlbergs BK Imtiaz Karim, Alexander Friberg Ärvingehallen
2020-10-10 13:00 150344030 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (D) Max Åstrand, Simon Åbom Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 14:00 150344028 Täby FC (A) - Täby FC (C) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2020-10-10 18:00 150344022 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vallentuna IBK (E) Anton Zaitsev, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2020-10-11 11:30 150344021 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Asta Hansson, Johnny Mikael Claesson Eriksdalshallen
2020-10-11 12:00 150344027 Jakobsbergs IBF (B) - Ekerö IK Oliver Hallgren, Sam Robertsson Viksjö Sporthall
2020-10-11 14:00 150344029 Duvbo IK (C) - Åkersberga IBF (C) Marcus Höök, Emil Pernkrans Löthallen
2020-10-17 09:15 150344038 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF (B) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 10:00 150344032 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK IBF (A) Isak Ålenius, Arvid Stegrud Stora Mossen 1
2020-10-17 11:00 150344031 Vallentuna IBK (E) - Hammarby IF IBF Max Åstrand, Lea Gergi Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 11:00 150344036 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-17 12:00 150344040 Vallentuna IBK (D) - Duvbo IK (C) Max Åstrand, Lea Gergi Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 12:15 150344035 Karlbergs BK - Duvbo IK (B) Mio Fagerström, Mattias Patrik Robert Thorsén S:t Erikshallen
2020-10-17 15:00 150344039 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Riddersvik
2020-10-18 14:00 150344037 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C) Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
150344041 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Eriksdalshallen
150344044 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK Myrsjöskolan
2020-10-24 10:00 150344043 Älvsjö AIK IBF (A) - Segeltorps IF (B) Tindra Henriksson, Asta Hansson Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 10:00 150344045 Ängby IF (B) - Ekerö IK Robert Milerud, Ayub Aden Riddersvik
2020-10-24 14:15 150344047 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (C) Johan Hessing, Sadjad Nima Bodals Bollhall
2020-10-24 15:00 150344048 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Riddersvik
2020-10-24 15:45 150344046 Duvbo IK (B) - Täby FC (C) Theodore Idevall, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2020-10-25 10:00 150344049 Jakobsbergs IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Viksjö Sporthall
2020-10-25 12:00 150344050 Täby FC (A) - Duvbo IK (C) Grindtorpshallen
150344052 Segeltorps IF (B) - Bromma KFUK-KFUM Glömstahallen
150344053 Karlbergs BK - Vallentuna IBK (E) S:t Erikshallen
150344054 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
150344055 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Grindtorpshallen
150344056 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
150344057 Hässelby SK IBK (D) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
150344058 Vallentuna IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
150344059 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (C) Löthallen
150344060 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF (B) Grindtorpshallen
150344061 Hammarby IF IBF - Segeltorps IF (B) Sjöstadshallen
150344063 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK Stora Mossen 1
150344064 Vallentuna IBK (E) - Täby FC (C) Hammarbackens Sporthall
150344065 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Kämpetorpshallen 1
150344066 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Myrsjöskolan
150344067 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (D) Grimstahallen
150344068 Duvbo IK (B) - Duvbo IK (C) Löthallen
150344069 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
150344070 Hässelby SK IBK (C) - Jakobsbergs IBF (B) Hässelbyhallen
2020-11-21 09:00 150344078 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
2020-11-21 10:15 150344074 Åkersberga IBF (C) - Bromma KFUK-KFUM Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 11:00 150344077 Duvbo IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hallonbergshallen
2020-11-21 12:00 150344076 Vallentuna IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 12:15 150344071 Karlbergs BK - Hammarby IF IBF S:t Erikshallen
2020-11-21 13:00 150344072 Ekerö IK - Segeltorps IF (B) Mälaröhallen
2020-11-22 09:00 150344080 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2020-11-22 10:00 150344075 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (E) Hässelbyhallen
2020-11-22 11:00 150344079 Jakobsbergs IBF (B) - Duvbo IK (B) Viksjö Sporthall
2020-11-28 12:00 150344081 Hammarby IF IBF - Ekerö IK Sjöstadshallen
2020-11-28 12:00 150344085 Bromma KFUK-KFUM - Vallentuna IBK (D) Stora Mossen 1
2020-11-28 12:00 150344086 Vallentuna IBK (E) - Duvbo IK (C) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 12:15 150344082 Karlbergs BK - Täby FC (C) S:t Erikshallen
2020-11-28 15:00 150344087 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (A) Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 15:45 150344088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Jakobsbergs IBF (B) Myrsjöskolan
2020-11-29 11:00 150344083 Segeltorps IF (B) - Åkersberga IBF (C) Glömstahallen
2020-11-29 12:00 150344089 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (C) Grimstahallen
2020-11-29 15:30 150344090 Duvbo IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Löthallen
2020-12-12 09:00 150344099 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (A) Bodals Bollhall
2020-12-12 11:45 150344098 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Hässelbyhallen
2020-12-12 12:45 150344093 Hässelby SK IBK (D) - Karlbergs BK Hässelbyhallen
2020-12-13 10:00 150344097 Jakobsbergs IBF (B) - Vallentuna IBK (E) Viksjö Sporthall
2020-12-13 12:00 150344096 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2020-12-13 13:00 150344100 Duvbo IK (B) - Ängby IF (B) Löthallen
2020-12-13 14:15 150344094 Vallentuna IBK (D) - Segeltorps IF (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-10 11:00 150344091 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-01-10 14:00 150344092 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 10:00 150344101 Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) Sjöstadshallen
2020-12-19 10:00 150344107 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2020-12-19 10:00 150344109 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-12-19 11:00 150344108 Vallentuna IBK (E) - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2020-12-19 12:15 150344104 Karlbergs BK - Duvbo IK (C) S:t Erikshallen
2020-12-20 09:30 150344103 Ekerö IK - Vallentuna IBK (D) Mälaröhallen
2020-12-20 11:00 150344110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ängby IF (B) Ormingehallen
2020-12-20 12:00 150344102 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2020-12-20 13:00 150344105 Segeltorps IF (B) - Täby FC (A) Glömstahallen
2021-01-16 11:00 150344112 Vallentuna IBK (D) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 11:00 150344116 Hässelby SK IBK (C) - Segeltorps IF (B) Hässelbyhallen
2021-01-16 16:00 150344120 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2021-01-17 10:00 150344111 Hässelby SK IBK (D) - Hammarby IF IBF Hässelbyhallen
2021-01-17 10:00 150344115 Jakobsbergs IBF (B) - Karlbergs BK Viksjö Sporthall
2021-01-17 11:00 150344114 Täby FC (A) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2021-01-17 11:00 150344118 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM Löthallen
2021-01-17 12:00 150344113 Duvbo IK (C) - Täby FC (C) Löthallen
2021-01-17 17:15 150344119 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (E) Grimstahallen
2021-01-23 10:00 150344121 Hammarby IF IBF - Vallentuna IBK (D) Sjöstadshallen
2021-01-23 10:00 150344129 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (A) Stora Mossen 1
2021-01-23 12:15 150344123 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 12:15 150344126 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö S:t Erikshallen
2021-01-23 13:00 150344130 Vallentuna IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 15:00 150344125 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (C) Tappströms Bollhall
2021-01-24 09:00 150344127 Segeltorps IF (B) - Duvbo IK (B) Glömstahallen
2021-01-24 11:00 150344122 Hässelby SK IBK (D) - Duvbo IK (C) Hässelbyhallen
2021-01-24 16:00 150344124 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF (B) Grindtorpshallen
2021-01-30 11:00 150344140 Vallentuna IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 150344134 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Riddersvik
2021-01-30 13:15 150344135 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2021-01-31 10:00 150344132 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (D) Grindtorpshallen
2021-01-31 10:45 150344133 Jakobsbergs IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2021-01-31 11:00 150344136 Duvbo IK (B) - Ekerö IK Löthallen
2021-01-31 11:00 150344138 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF (B) Ormingehallen
2021-01-31 12:00 150344131 Duvbo IK (C) - Hammarby IF IBF Löthallen
2021-01-31 12:00 150344137 Ängby IF (B) - Karlbergs BK Grimstahallen
2021-02-13 09:45 150344149 Segeltorps IF (B) - Vallentuna IBK (E) Kvarnbergshallen
2021-02-13 10:15 150344145 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 11:00 150344144 Hässelby SK IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2021-02-13 12:00 150344141 Hammarby IF IBF - Täby FC (A) Sjöstadshallen
2021-02-13 12:00 150344143 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 12:00 150344147 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Mälaröhallen
2021-02-13 12:15 150344148 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) S:t Erikshallen
2021-02-13 13:30 150344142 Duvbo IK (C) - Jakobsbergs IBF (B) Brotorpshallen
2021-02-13 14:00 150344146 Täby FC (C) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
2021-02-20 11:00 150344158 Vallentuna IBK (E) - Ekerö IK Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 11:00 150344159 Bromma KFUK-KFUM - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2021-02-20 12:00 150344157 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 14:00 150344152 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Riddersvik
2021-02-20 14:15 150344153 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK (C) Bodals Bollhall
2021-02-21 10:00 150344154 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (D) Löthallen
2021-02-21 11:00 150344151 Jakobsbergs IBF (B) - Hammarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-21 11:00 150344156 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Ormingehallen
2021-02-21 13:00 150344155 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (D) Grimstahallen
2021-03-13 10:00 150344165 Vallentuna IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 12:15 150344170 Karlbergs BK - Segeltorps IF (B) S:t Erikshallen
2021-03-13 15:15 150344161 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK (C) Sjöstadshallen
2021-03-13 18:00 150344167 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (E) Skärgårdsstadshallen
2021-03-14 10:00 150344166 Hässelby SK IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Hässelbyhallen
2021-03-14 10:15 150344164 Duvbo IK (C) - Ängby IF (B) Löthallen
2021-03-14 14:15 150344168 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2021-03-14 15:00 150344162 Jakobsbergs IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
2021-03-14 16:15 150344163 Täby FC (A) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2021-03-20 11:00 150344175 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (C) Kämpetorpshallen 1
2021-03-20 11:15 150344171 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Bodals Bollhall
2021-03-20 12:00 150344176 Vallentuna IBK (E) - Vallentuna IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 12:15 150344180 Karlbergs BK - Ekerö IK S:t Erikshallen
2021-03-20 15:45 150344172 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Brotorpshallen
2021-03-21 10:00 150344174 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (A) Ormingehallen
2021-03-21 10:00 150344179 Segeltorps IF (B) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
2021-03-21 13:00 150344177 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (D) Grimstahallen
2021-03-21 14:00 150344173 Ängby IF (B) - Jakobsbergs IBF (B) Grimstahallen
2021-03-27 12:00 150344181 Hammarby IF IBF - Duvbo IK (B) Sjöstadshallen
2021-03-27 14:00 150344185 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (E) Grindtorpshallen
2021-03-28 11:30 150344184 Jakobsbergs IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Viksjö Sporthall
2021-03-28 12:00 150344183 Hässelby SK IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Hässelbyhallen
2021-03-28 12:15 150344189 Åkersberga IBF (C) - Karlbergs BK Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 12:30 150344186 Duvbo IK (C) - Bromma KFUK-KFUM Löthallen
2021-03-28 13:00 150344188 Hässelby SK IBK (D) - Segeltorps IF (B) Hässelbyhallen
2021-03-28 14:00 150344190 Täby FC (C) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2021-03-28 17:15 150344182 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Bodals Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 11:00 150343006 Vallentuna IBK P10 - Enebybergs IF Jacob Appeltofft, Max Hasselrot Hammarbackens Sporthall
2020-09-26 13:00 150343004 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2020-09-26 13:00 150343010 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Marcus Höök, Elliot Karlsson Riddersvik
2020-09-27 08:00 150343005 Bele Barkaby IF IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A) Johanna Kjebon, Ella Lassen Eriksson Björkebyhallen
2020-09-27 11:00 150343002 Ängby IF - Väsby AIK (B) Olle Forsberg, Hannes Öhman Torp Grimstahallen
2020-09-27 11:00 150343008 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Mattias Thomasson, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-09-27 11:15 150343001 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej Täby IBK Elin Holm, Dilshad Abdulla Prästängshallen
2020-09-27 14:45 150343003 Dubvo IK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Matilda Jennersjö, Kenneth Johansson Löthallen
2020-09-27 15:00 150343007 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Max Hasselrot, Anna Mandelstam Skärgårdsstadshallen
2020-10-03 09:00 150343017 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Max Åstrand, Andreas Theorén Hammarbackens Sporthall
2020-10-03 10:00 150343013 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF Andreas Theorén, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-03 11:00 150343011 Väsby AIK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Filip Saverstam, Ludwig Idevall Väsby skolan
2020-10-03 14:30 150343016 Vaxholms IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Mario Mallengren, Anna Mandelstam Vaxholm innebandyhallen
2020-10-03 16:15 150343019 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Jakob Iskander, Max Åstrand Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 10:00 150343012 Sigtuna IF IBK (A) - IK Frej Täby IBK Lea Gergi, Thomas Larsson Prästängshallen
2020-10-04 10:00 150343014 Jakobsbergs IBF (A) - Dubvo IK (A) Matilda Jennersjö, Per Sundvall Viksjö Sporthall
2020-10-04 11:00 150343020 Hässelby SK IBK (A) - Erikslunds KF Mattias Thomasson, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2020-10-04 17:15 150343015 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Hannes Öhman Torp, Agaton Östlund Danderyds Gymnasium
150343029 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-10-10 10:30 150343023 IK Frej Täby IBK - Jakobsbergs IBF (A) William De Besche, Andreas Beijer Vikingavallen
2020-10-10 11:00 150343026 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Imtiaz Karim, Alexander Friberg Ärvingehallen
2020-10-10 13:45 150343022 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (C) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Väsby skolan
2020-10-10 14:00 150343028 Vallentuna IBK P10 - Åkersberga IBF (B) Simon Åbom, Ann-Katrin Willuhn Hammarbackens Sporthall
2020-10-11 11:00 150343024 Ängby IF - Enebybergs IF Mattias Thomasson, Ayub Aden Grimstahallen
2020-10-11 11:30 150343021 Sigtuna IF IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Petra Dynesius, Mio Fagerström Prästängshallen
2020-10-11 12:00 150343025 Dubvo IK (A) - Vaxholms IBF Emil Pernkrans, Marcus Höök Löthallen
2020-10-11 18:00 150343030 Täby FC (B) - Erikslunds KF Linus Strandwitz, Ayub Aden Grindtorpshallen
2020-10-17 13:00 150343035 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF Sabina Åström, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 13:00 150343039 Erikslunds KF - Vallentuna IBK P10 Emmie Helleday, William Tegnér Erikslundshallen
2020-10-17 14:00 150343038 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Riddersvik
2020-10-17 16:30 150343033 Enebybergs IF - Väsby AIK (B) Ann-Katrin Willuhn, Agaton Östlund Danderyds Gymnasium
2020-10-18 10:00 150343032 Jakobsbergs IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Johanna Kjebon, Thomas Josbrink Viksjö Sporthall
2020-10-18 10:15 150343037 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 11:00 150343040 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Joel Holm, Carl Theorén Grindtorpshallen
2020-10-18 14:00 150343031 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Roger Nyström, Jan Erik Kristofersson Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 16:30 150343034 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Vaxholm innebandyhallen
2020-10-24 11:00 150343042 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF Edvin Johansson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 11:00 150343044 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Fredrik Nensén, Jesper Sandström Väsby skolan
2020-10-24 11:00 150343047 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Agaton Östlund, Vincent Holmgren Brotorpshallen
2020-10-24 16:00 150343048 Hässelby SK IBK (B) - Erikslunds KF Totte Hallgren, Oliver Hallgren Riddersvik
2020-10-25 10:00 150343043 Sigtuna IF IBK (A) - Vaxholms IBF Fredrik Nensén, Jan Erik Kristofersson Prästängshallen
2020-10-25 13:00 150343046 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Ärvingehallen
2020-10-25 13:45 150343050 Vallentuna IBK P10 - Åkersberga IBF (A) Roger Nyström, Ricky Bagge Hammarbackens Sporthall
2020-10-25 15:00 150343041 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF (A) Fabian Fahimi, Jan Erik Kristofersson Prästängshallen
2020-12-06 11:00 150343049 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
150343051 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
150343052 Vaxholms IBF - Jakobsbergs IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
150343053 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
150343054 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK (A) Grindtorpshallen
150343055 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
150343056 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
150343057 Erikslunds KF - Ängby IF Erikslundshallen
150343058 Täby FC (B) - Dubvo IK (A) Grindtorpshallen
150343059 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
150343060 Vallentuna IBK P10 - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
150343061 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF Prästängshallen
150343062 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
150343063 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (D) Kallhälls sporthall
150343064 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
150343065 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
150343066 Väsby AIK (B) - Erikslunds KF Väsby skolan
150343067 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen
150343068 Ängby IF - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
150343069 Dubvo IK (A) - Vallentuna IBK P10 Löthallen
150343070 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2020-11-21 11:00 150343074 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A) Hässelbyhallen
2020-11-21 12:45 150343075 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (C) Erikslundshallen
2020-11-21 14:00 150343072 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-11-21 19:00 150343079 Bele Barkaby IF IBF (A) - Ängby IF Björkebyhallen
2020-11-22 11:00 150343080 Hässelby SK IBK (B) - Dubvo IK (A) Hässelbyhallen
2020-11-22 12:15 150343078 Vallentuna IBK P10 - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-22 13:15 150343071 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-11-22 14:00 150343073 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 15:00 150343077 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-06 15:15 150343076 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (A) Grindtorpshallen
2020-11-28 10:00 150343086 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 11:00 150343082 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 13:15 150343089 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen
2020-11-29 10:15 150343087 Sigtuna IF IBK (A) - Vallentuna IBK P10 Prästängshallen
2020-11-29 12:00 150343088 Väsby AIK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Väsby skolan
2020-11-29 13:00 150343090 Ängby IF - Dubvo IK (A) Grimstahallen
2020-11-29 13:45 150343081 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2020-11-29 14:15 150343085 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2020-11-29 15:30 150343083 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 18:15 150343084 Enebybergs IF - Erikslunds KF Danderyds Gymnasium
2020-12-06 12:30 150343095 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-06 13:00 150343092 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2020-12-11 18:45 150343093 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (B) Erikslundshallen
2020-12-12 10:45 150343098 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Hässelbyhallen
2020-12-12 11:00 150343096 Vallentuna IBK P10 - Jakobsbergs IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 11:00 150343100 Ängby IF - IK Frej Täby IBK Grimstahallen
2020-12-13 12:00 150343099 Dubvo IK (A) - Väsby AIK (B) Löthallen
2020-12-13 13:00 150343097 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Björkebyhallen
2020-12-13 15:00 150343091 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2020-12-13 17:15 150343094 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
2020-12-19 09:15 150343103 Täby FC (D) - Täby FC (B) K-Rauta Arena
2020-12-19 10:00 150343108 Vallentuna IBK (C) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-19 11:15 150343102 Åkersberga IBF (B) - Erikslunds KF Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 12:00 150343104 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-20 11:00 150343107 Jakobsbergs IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2020-12-20 11:30 150343109 Sigtuna IF IBK (A) - Ängby IF Prästängshallen
2020-12-20 12:00 150343110 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2020-12-20 14:30 150343105 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK P10 Vaxholm innebandyhallen
2020-12-20 17:45 150343101 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2020-12-20 18:30 150343106 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-01-09 11:30 150343111 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK (B) Erikslundshallen
2021-01-10 16:00 150343112 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2021-01-16 10:00 150343116 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2021-01-16 14:15 150343119 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (C) Vikingavallen
2021-01-16 14:15 150343120 Väsby AIK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Väsby skolan
2021-01-17 10:00 150343115 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2021-01-17 10:00 150343117 Dubvo IK (A) - Enebybergs IF Löthallen
2021-01-17 12:00 150343118 Ängby IF - Jakobsbergs IBF (A) Grimstahallen
2021-01-17 12:45 150343113 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-17 13:15 150343114 Vallentuna IBK P10 - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 11:45 150343122 Erikslunds KF - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2021-01-23 12:00 150343130 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 13:15 150343124 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 15:00 150343126 Vallentuna IBK (B) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-24 09:00 150343125 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2021-01-24 10:00 150343123 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK P10 Hässelbyhallen
2021-01-24 14:00 150343129 Jakobsbergs IBF (A) - Väsby AIK (B) Kallhälls sporthall
2021-01-24 15:00 150343121 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2021-01-24 15:30 150343127 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
2021-01-24 18:15 150343128 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
2021-01-30 12:00 150343140 Vallentuna IBK (C) - Jakobsbergs IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 150343138 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2021-01-30 14:00 150343133 Bele Barkaby IF IBF (A) - Erikslunds KF Kallhälls sporthall
2021-01-30 14:00 150343134 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Riddersvik
2021-01-30 16:00 150343137 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen
2021-01-31 10:15 150343131 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 12:30 150343139 Sigtuna IF IBK (A) - Enebybergs IF Prästängshallen
2021-01-31 13:00 150343135 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Löthallen
2021-01-31 13:00 150343136 Ängby IF - Täby FC (D) Grimstahallen
2021-01-31 14:15 150343132 Vallentuna IBK P10 - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 09:15 150343146 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 11:45 150343144 Erikslunds KF - Dubvo IK (A) Erikslundshallen
2021-02-13 12:00 150343145 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Hässelbyhallen
2021-02-13 13:00 150343148 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 14:30 150343149 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (C) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-14 09:15 150343142 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 10:00 150343147 Täby FC (D) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2021-02-14 12:45 150343141 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Prästängshallen
2021-02-14 17:15 150343150 Enebybergs IF - Jakobsbergs IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-02-21 09:00 150343143 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2021-02-20 10:15 150343152 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Hässelbyhallen
2021-02-20 10:15 150343155 IK Frej Täby IBK - Erikslunds KF Vikingavallen
2021-02-20 12:00 150343156 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2021-02-20 12:00 150343158 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 16:30 150343160 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2021-02-21 10:00 150343159 Jakobsbergs IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2021-02-21 10:45 150343157 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2021-02-21 11:00 150343153 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (A) Löthallen
2021-02-21 16:00 150343151 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
2021-02-21 19:00 150343154 Ängby IF - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2021-03-12 19:00 150343165 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Erikslundshallen
2021-03-13 09:00 150343163 Vallentuna IBK P10 - Ängby IF Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 09:00 150343169 Täby FC (D) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2021-03-13 11:00 150343170 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 11:45 150343166 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK (A) Erikslundshallen
2021-03-13 19:00 150343164 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-14 10:30 150343168 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 11:00 150343162 Bele Barkaby IF IBF (A) - Dubvo IK (A) Björkebyhallen
2021-03-14 11:00 150343167 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Hässelbyhallen
2021-03-14 15:30 150343161 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Prästängshallen
2020-12-05 14:00 150343176 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 09:30 150343171 Dubvo IK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Brotorpshallen
2021-03-20 11:00 150343174 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK P10 Väsby skolan
2021-03-20 12:30 150343173 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen
2021-03-20 13:00 150343180 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-03-21 10:30 150343175 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2021-03-21 11:00 150343177 Jakobsbergs IBF (A) - Erikslunds KF Viksjö Sporthall
2021-03-21 12:00 150343172 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
2021-03-21 14:30 150343179 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 16:15 150343178 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Danderyds Gymnasium
2021-03-26 19:00 150343187 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2021-03-27 11:00 150343185 Vallentuna IBK P10 - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-03-27 11:45 150343188 Erikslunds KF - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2021-03-27 15:00 150343184 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Kallhälls sporthall
2021-03-28 11:15 150343190 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 12:45 150343181 Sigtuna IF IBK (B) - Ängby IF Prästängshallen
2021-03-28 13:30 150343182 Dubvo IK (A) - IK Frej Täby IBK Löthallen
2021-03-28 14:00 150343183 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK (B) Hässelbyhallen
2021-03-28 14:30 150343186 Åkersberga IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 15:00 150343189 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 11:00 150345001 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2020-09-26 12:00 150345004 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Tomtbergahallen
2020-09-26 15:00 150345005 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF Christoffer Hellström, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-09-26 15:45 150345003 FBI Tullinge (A) - Nynäshamns IBK Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tullingehallen
2020-09-27 10:15 150345002 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2020-09-27 14:00 150345010 Älta IF - FBI Tullinge (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
2020-12-12 11:15 150345007 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
2020-10-03 10:00 150345016 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Joacim Hansson, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2020-10-03 10:00 150345018 Västerhaninge IBK - Salems IF Rasmus Bergne, Ella Lassen Eriksson Åbyhallen - Haninge
2020-10-03 12:00 150345012 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Anders Hillebrink, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-10-04 09:00 150345014 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Kvarnbergshallen
2020-10-04 09:15 150345013 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Noah Hulin, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-04 11:00 150345011 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Marcus Rückert, Kevin Neemé Sköndalshallen
2020-10-04 13:00 150345017 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK Tyra Müller-Nord, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-10-10 10:15 150345028 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) Gustav Levin, Tony Verho Farstahallen 1
2020-10-10 11:00 150345023 Älvsjö AIK IBF (C) - Segeltorps IF Mio Fagerström, Johan Nima Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 14:00 150345026 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-10-10 17:00 150345027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Johan Ståhl, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2020-10-10 17:15 150345029 Salems IF - Älta IF Johan Nima, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2020-10-11 11:00 150345022 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Linus Bälter, Amir Edström Sköndalshallen
2020-10-11 17:15 150345025 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Viggo Modigh, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-11-22 11:00 150345021 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 10:00 150345034 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (C) Ayub Aden, Jonas Kouao Storvretens Sporthall
2020-10-17 11:00 150345036 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Kenneth Johansson, Fredrik Bousset Åbyhallen - Haninge
2020-10-17 11:15 150345031 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-17 12:00 150345035 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 17:00 150345037 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Rikstenshallen
2020-10-18 10:00 150345032 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK Vanessa Permatz, Josefine Svensson Kvarnbergshallen
2020-10-18 15:00 150345038 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Marcus Rückert, Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
2020-10-24 10:15 150345050 Farsta IBK - Salems IF Tony Verho, Mattias Patrik Robert Thorsén Farstahallen 3
2020-10-24   Uppskj. 150345045 Älvsjö AIK IBF (C) - Västerhaninge IBK Uppskj. Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 12:00 150345043 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Kvarnängshallen
2020-10-24 15:15 150345047 FBI Tullinge (A) - Älta IF Jonas Kouao, Ayub Aden Rikstenshallen
2020-10-25 09:30 150345041 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Tyresöhallen
2020-10-25 10:15 150345046 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-10-25 14:00 150345044 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Karima Sharipova, Johan Ståhl Sköndalshallen
150345052 Tumba GOIF - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
150345053 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
150345054 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Åbyhallen - Haninge
150345055 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Rikstenshallen
150345056 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgshallen
150345058 Ekerö IK B - FBI Tullinge (A) Mälaröhallen
150345059 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
150345060 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Farstahallen 1
150345061 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
150345063 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
150345064 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
150345065 Nynäshamns IBK - Älta IF Kvarnängshallen
150345067 Älvsjö AIK IBF (C) - Ekerö IK B Kämpetorpshallen 1
150345068 Värmdö IF (A) - Salems IF Värmdö sporthall
150345069 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK Tullingehallen
150345070 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2020-11-21 09:15 150345078 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (C) Farstahallen 3
2020-11-21 11:00 150345071 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-21 11:00 150345072 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Lyckeby Sporthall
2020-11-21 11:00 150345076 Ekerö IK B - Nynäshamns IBK Mälaröhallen
2020-11-21 13:00 150345080 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2020-11-21 14:00 150345079 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-11-22 13:15 150345077 Salems IF - Sköndals IK Skogsängshallen
2020-11-22 16:00 150345074 Älta IF - Segeltorps IF Stavsborgshallen
2020-11-28 10:00 150345081 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 11:00 150345082 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 11:00 150345083 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
2020-11-28 11:15 150345090 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-11-28 12:00 150345087 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kvarnängshallen
2020-11-28 14:00 150345089 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 15:15 150345085 Segeltorps IF - Ekerö IK B Kvarnbergshallen
2020-11-29 10:00 150345088 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2020-11-29 12:15 150345086 Värmdö IF (B) - Salems IF Värmdö sporthall
150345094 Ekerö IK B - Tumba GOIF
2020-12-12 10:00 150345091 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2020-12-12 10:45 150345096 Farsta IBK - Segeltorps IF Farstahallen 1
2020-12-12 11:00 150345099 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Tullingehallen
2020-12-12 12:00 150345098 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-12-12 13:00 150345097 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-12-13 11:15 150345100 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Värmdö sporthall
2020-12-13 14:00 150345092 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2020-12-19 10:00 150345103 Västerhaninge IBK - Ekerö IK B Åbyhallen - Haninge
2020-12-19 12:00 150345105 Tumba GOIF - Farsta IBK Tullingehallen
2020-12-19 13:00 150345109 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kvarnängshallen
2020-12-20 08:45 150345107 Segeltorps IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-12-20 10:15 150345108 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-12-20 11:00 150345104 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2020-12-20 11:00 150345110 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (C) Sköndalshallen
2020-12-20 12:00 150345101 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2021-01-16 10:30 150345114 Farsta IBK - Västerhaninge IBK Farstahallen 3
2021-01-16 12:00 150345116 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
2021-01-16 12:30 150345119 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 13:15 150345112 Ekerö IK B - Älta IF Tappströms Bollhall
2021-01-16 13:30 150345113 Salems IF - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2021-01-16 15:00 150345115 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2021-01-17 12:15 150345118 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2021-01-17 12:15 150345120 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Sköndalshallen
2021-01-23 10:00 150345125 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Åbyhallen - Haninge
2021-01-23 10:15 150345127 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-23 16:15 150345129 Segeltorps IF - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2021-01-23 17:00 150345124 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2021-01-24 10:00 150345121 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ekerö IK B Tyresöhallen
2021-01-24 10:15 150345130 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2021-01-24 11:00 150345126 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Tyresöhallen
2021-01-24 13:15 150345123 Älta IF - Farsta IBK Stavsborgshallen
2021-01-30 09:00 150345135 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (B) Tullingehallen
2021-01-30 12:00 150345132 Farsta IBK - Ekerö IK B Farstahallen 4
2021-01-30 14:15 150345131 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogsängshallen
2021-01-30 14:30 150345134 Huddinge IBS - Älta IF Tomtbergahallen
2021-01-31 10:00 150345138 Sköndals IK - Tumba GOIF Sköndalshallen
2021-01-31 13:15 150345140 Värmdö IF (B) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2021-01-31 14:00 150345137 Älvsjö AIK IBF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Telefonplanshallen
2021-01-31 14:15 150345136 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2021-02-13 10:00 150345143 Ekerö IK B - Huddinge IBS Mälaröhallen
2021-02-13 11:00 150345147 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Åbyhallen - Haninge
2021-02-13 11:00 150345149 Tumba GOIF - Värmdö IF (B) Storvretens Sporthall
2021-02-13 12:00 150345146 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Tullingehallen
2021-02-14 12:15 150345142 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2021-02-14 13:00 150345145 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2021-02-14 14:00 150345141 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2021-02-14 15:00 150345148 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2021-02-20 12:00 150345152 Huddinge IBS - Farsta IBK Tomtbergahallen
2021-02-20 12:00 150345153 FBI Tullinge (A) - Salems IF Tullingehallen
2021-02-20 13:00 150345157 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2021-02-20 14:00 150345151 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2021-02-21 08:30 150345159 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Glömstahallen
2021-02-21 09:15 150345154 Värmdö IF (A) - Ekerö IK B Värmdö sporthall
2021-02-21 12:15 150345158 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2021-02-21 13:00 150345156 Sköndals IK - Älta IF Sköndalshallen
2021-03-13 10:00 150345165 Ekerö IK B - Sköndals IK Mälaröhallen
2021-03-13 11:15 150345163 Farsta IBK - Värmdö IF (A) Farstahallen 3
2021-03-13 12:00 150345168 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Tullingehallen
2021-03-13 14:00 150345162 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-03-14 13:00 150345161 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2021-03-14 13:00 150345167 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2021-03-14 13:15 150345164 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (C) Skogsängshallen
2021-03-14 14:00 150345170 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 09:00 150345171 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2021-03-20 10:30 150345179 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Storvretens Sporthall
2021-03-20 12:00 150345173 Älvsjö AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-03-20 12:00 150345175 Nynäshamns IBK - Salems IF Kvarnängshallen
2021-03-20 12:00 150345180 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2021-03-21 09:00 150345174 Sköndals IK - Farsta IBK Sköndalshallen
2021-03-21 09:45 150345176 Värmdö IF (B) - Ekerö IK B Värmdö sporthall
2021-03-21 10:45 150345172 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2021-03-27 08:30 150345190 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Tullingehallen
2021-03-27 09:30 150345182 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Tullingehallen
2021-03-27 10:15 150345185 Farsta IBK - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2021-03-27 12:00 150345183 Huddinge IBS - Sköndals IK Tomtbergahallen
2021-03-27 15:00 150345184 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2021-03-28 12:00 150345189 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stavsborgshallen
2021-03-28 12:15 150345181 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2021-03-28 14:15 150345186 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis