Pojkar 10 (2014/15)

Gruppspel
Pojkar 10 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:45 150096005 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-09-27 12:45 150096003 Vaxholms IBF - IK Frej Täby (A) Vaxholm innebandyhallen
2014-09-27 13:30 150096004 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-09-28 09:00 150096002 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2014-10-04 09:00 150096009 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2014-10-04 11:30 150096007 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2014-10-05 09:00 150096006 Täby FC (E) - Töjnan IBK (A) Skarpängskolan A
2014-10-05 12:30 150096008 IK Frej Täby (A) - Täby FC (A) Vikingavallen
2014-10-11 09:30 150096013 Vaxholms IBF - Täby FC (E) Vaxholm innebandyhallen
2014-10-11 17:45 150096011 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby (A) Åkersberga Sporthall A
2014-10-12 09:00 150096012 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2015-02-19 16:15 150096014 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2014-10-18 09:00 150096018 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2014-10-18 09:00 150096019 IK Frej Täby (A) - Grimsta AIK (A) Vikingavallen
2014-10-18 09:45 150096016 Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-19 09:45 150096017 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2014-11-08 12:00 150096023 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2014-11-09 09:00 150096022 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan A
2014-11-09 09:45 150096025 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (B) Väsby skolan
2014-11-09 10:00 150096021 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2014-11-15 09:00 150096026 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-15 09:00 150096029 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby (A) Hammarbackens Sporthall
2014-11-15 12:45 150096027 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-16 09:00 150096028 Täby FC (E) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2014-11-22 09:45 150096034 IK Frej Täby (A) - Täby FC (E) Vikingavallen
2014-11-23 09:00 150096032 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan A
2014-11-23 09:15 150096031 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2014-11-23 09:15 150096035 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2014-11-29 09:00 150096037 Töjnan IBK (A) - Grimsta AIK (A) Silverdalshallen
2014-11-29 09:00 150096038 Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-29 12:00 150096036 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2014-11-30 09:45 150096039 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2014-12-06 09:00 150096044 IK Frej Täby (A) - Töjnan IBK (A) Vikingavallen
2014-12-06 09:00 150096045 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2014-12-06 09:45 150096043 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2014-12-07 12:00 150096041 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Hackstahallen
2014-12-12 18:00 150096048 IK Frej Täby (A) - Vaxholms IBF Vikingavallen
2014-12-13 09:00 150096047 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2014-12-14 09:00 150096046 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan A
2014-12-14 09:00 150096049 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2015-01-17 09:15 150096051 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-01-17 12:00 150096054 Töjnan IBK (A) - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-17 15:15 150096053 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2015-01-18 09:00 150096052 Täby FC (A) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-01-10 09:00 150096058 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2015-01-24 09:00 150096056 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-24 09:45 150096059 IK Frej Täby (A) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2015-01-25 09:45 150096057 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Skarpängskolan A
2015-01-31 09:00 150096062 Täby FC (A) - Täby FC (E) Erikslundshallen
2015-01-31 09:45 150096065 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby (A) Väsby skolan
2015-01-31 10:00 150096061 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-01-31 12:00 150096063 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2015-01-11 11:15 150096068 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan A
2015-02-07 09:45 150096067 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-07 12:45 150096066 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-08 09:00 150096069 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2015-02-14 09:00 150096075 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2015-02-14 09:45 150096074 IK Frej Täby (A) - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen
2015-02-15 09:00 150096072 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Skarpängskolan A
2015-02-15 12:15 150096071 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Hackstahallen
2015-03-07 09:15 150096078 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 11:30 150096077 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 12:45 150096076 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
2015-03-08 09:00 150096079 Täby FC (E) - IK Frej Täby (A) Skarpängskolan A
2015-03-14 09:00 150096083 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2015-03-14 09:00 150096084 IK Frej Täby (A) - Rotebro IS IBK (B) Vikingavallen
2015-03-14 11:00 150096085 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (A) Väsby skolan
2015-03-15 10:00 150096081 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2015-03-21 08:45 150096089 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-21 12:45 150096087 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Vaxholm innebandyhallen
2015-03-21 16:30 150096088 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby (A) Helenelundshallen
2015-03-22 09:00 150096086 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan A
Pojkar 10 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:00 150097002 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2014-09-27 09:30 150097003 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2014-09-27 10:30 150097004 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-09-28 09:30 150097005 Sigtuna IF - Täby FC (B) Prästängshallen
2014-10-04 09:15 150097009 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby (B) Åkersberga Sporthall A
2014-10-04 15:45 150097007 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Helenelundshallen
2014-10-05 09:00 150097008 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2014-10-05 09:45 150097006 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
2014-10-11 09:00 150097011 IK Frej Täby (B) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen
2014-10-11 09:45 150097012 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2014-10-11 11:15 150097014 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-11 11:30 150097013 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2014-10-18 09:00 150097018 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-10-18 09:45 150097019 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2014-10-19 09:00 150097017 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2014-10-19 09:30 150097016 Sigtuna IF - Rosersbergs IK Prästängshallen
2014-11-08 09:30 150097023 Rosersbergs IK - Rotebro IS IBK (A) Rosershallen
2014-11-08 09:45 150097021 IK Frej Täby (B) - Täby FC (B) Vikingavallen
2014-11-09 09:00 150097022 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF Väsby skolan
2014-11-09 09:15 150097025 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2014-11-15 09:45 150097029 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-15 12:00 150097026 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-16 09:30 150097027 Sigtuna IF - IK Frej Täby (B) Prästängshallen
2014-11-16 09:45 150097028 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2014-11-22 09:00 150097031 IK Frej Täby (B) - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen
2014-11-22 09:00 150097032 Grimsta AIK (B) - Rosersbergs IK Väsby skolan
2014-11-22 10:30 150097034 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2014-11-23 10:00 150097035 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF Åkersberga Sporthall A
2014-11-29 09:45 150097037 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-11-29 10:30 150097036 Rosersbergs IK - IK Frej Täby (B) Rosershallen
2014-11-30 09:00 150097039 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2014-11-30 10:15 150097038 Sigtuna IF - Vallentuna IBK (A) Prästängshallen
2014-12-06 09:00 150097043 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-06 09:00 150097044 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2014-12-06 09:45 150097041 IK Frej Täby (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen
2014-12-07 13:30 150097045 Åkersberga IBF (B) - Rosersbergs IK Hackstahallen
2014-12-13 09:00 150097047 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2014-12-13 09:45 150097048 Vallentuna IBK (A) - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2014-12-14 09:45 150097046 Täby FC (B) - Sigtuna IF Skarpängskolan A
2014-12-14 10:00 150097049 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-01-17 09:00 150097051 IK Frej Täby (B) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2015-01-17 09:45 150097054 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-01-17 10:00 150097052 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2015-01-17 15:15 150097053 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Rosershallen
2015-01-10 09:45 150097059 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby (B) Hammarbackens Sporthall
2015-01-24 10:00 150097058 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2015-01-25 09:00 150097057 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
2015-01-25 10:00 150097056 Sigtuna IF - Rotebro IS IBK (A) Prästängshallen
2015-01-31 09:00 150097061 IK Frej Täby (B) - Töjnan IBK (B) Vikingavallen
2015-01-31 09:00 150097062 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B) Väsby skolan
2015-01-31 09:15 150097065 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-01-31 09:30 150097063 Rosersbergs IK - Sigtuna IF Rosershallen
2015-02-07 10:30 150097066 Rotebro IS IBK (A) - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-07 13:30 150097069 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-02-08 08:30 150097067 Sigtuna IF - Grimsta AIK (B) Prästängshallen
2015-02-08 09:00 150097068 Täby FC (B) - IK Frej Täby (B) Erikslundshallen
2015-02-14 09:00 150097071 IK Frej Täby (B) - Sigtuna IF Vikingavallen
2015-02-14 09:00 150097074 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2015-02-14 09:45 150097072 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2015-02-15 13:00 150097075 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Hackstahallen
2015-03-07 08:30 150097077 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-07 09:30 150097076 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (B) Rosershallen
2015-03-08 09:30 150097078 Sigtuna IF - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2015-03-08 09:45 150097079 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
2015-03-14 09:00 150097083 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-14 09:45 150097081 IK Frej Täby (B) - Rosersbergs IK Vikingavallen
2015-03-14 09:45 150097084 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF Hammarbackens Sporthall
2015-03-15 09:15 150097085 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-03-21 09:00 150097086 Grimsta AIK (B) - IK Frej Täby (B) Väsby skolan
2015-03-21 09:30 150097087 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (B) Rosershallen
2015-03-21 09:30 150097088 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2015-03-22 09:30 150097089 Sigtuna IF - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
Pojkar 10 C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:45 150098005 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (B) Hässelbyhallen
2014-09-27 10:00 150098004 Duvbo IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Hallonbergshallen
2014-09-28 09:00 150098001 AIK IBF - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
2014-09-28 09:00 150098002 Bele Barkarby IF IBF (A) - Silverdals IF Björkebyhallen
2014-09-28 13:15 150098003 Danderyds SK - Täby FC (C) Mörbyhallen
2014-10-04 09:00 150098009 Silverdals IF - AIK IBF Silverdalshallen
2014-10-04 10:45 150098010 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2014-10-04 11:30 150098007 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK Bodals Bollhall
2014-10-05 09:00 150098006 Järfälla IBK (B) - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2014-10-05 10:30 150098008 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Skarpängskolan A
2014-10-11 10:00 150098014 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2014-10-11 10:00 150098015 Silverdals IF - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2014-10-12 09:00 150098011 AIK IBF - Täby FC (C) Ulriksdalshallen
2014-10-12 09:00 150098012 Bele Barkarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Björkebyhallen
2014-10-12 13:15 150098013 Danderyds SK - Järfälla IBK (B) Mörbyhallen
2014-10-18 09:15 150098020 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK Åkersberga Sporthall A
2014-10-18 09:45 150098016 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK Hässelbyhallen
2014-10-18 12:15 150098018 IBF Offensiv Lidingö (A) - AIK IBF Bodals Bollhall
2014-10-19 09:00 150098017 Järfälla IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Viksjö Sporthall
2014-10-19 10:30 150098019 Täby FC (C) - Silverdals IF Skarpängskolan A
2014-11-08 09:00 150098025 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Silverdalshallen
2014-11-09 09:45 150098021 AIK IBF - Järfälla IBK (B) Ulriksdalshallen
2014-11-09 09:45 150098024 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2014-11-09 10:00 150098022 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2014-11-09 13:15 150098023 Danderyds SK - Duvbo IK Mörbyhallen
2014-11-15 09:15 150098026 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Hallonbergshallen
2014-11-15 09:45 150098027 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF Hässelbyhallen
2014-11-15 10:00 150098030 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Åkersberga Sporthall A
2014-11-15 11:30 150098029 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2014-11-16 09:00 150098028 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF Viksjö Sporthall
2014-11-22 10:00 150098035 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2014-11-22 11:30 150098033 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2014-11-23 09:00 150098031 AIK IBF - Duvbo IK Ulriksdalshallen
2014-11-23 09:00 150098032 Bele Barkarby IF IBF (A) - Danderyds SK Björkebyhallen
2014-11-23 09:45 150098034 Täby FC (C) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2014-11-29 09:00 150098038 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2014-11-29 10:00 150098037 Duvbo IK - Silverdals IF Hallonbergshallen
2014-11-30 09:00 150098039 Järfälla IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Viksjö Sporthall
2014-11-30 10:45 150098040 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2014-11-30 13:15 150098036 Danderyds SK - AIK IBF Mörbyhallen
2014-12-06 09:00 150098045 Silverdals IF - Danderyds SK Silverdalshallen
2014-12-06 11:30 150098043 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (B) Bodals Bollhall
2014-12-07 09:00 150098041 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Ulriksdalshallen
2014-12-07 09:45 150098042 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Viksjö Sporthall
2014-12-07 09:45 150098044 Täby FC (C) - Duvbo IK Skarpängskolan A
2014-12-13 09:00 150098049 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Silverdalshallen
2014-12-13 10:00 150098050 Åkersberga IBF (C) - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2014-12-13 11:30 150098047 IBF Offensiv Lidingö (A) - Duvbo IK Bodals Bollhall
2014-12-14 08:00 150098046 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2014-12-14 11:15 150098048 Täby FC (C) - Danderyds SK Skarpängskolan A
2015-01-17 10:30 150098055 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2015-01-17 10:45 150098054 Duvbo IK - Järfälla IBK (B) Hallonbergshallen
2015-01-18 09:00 150098051 AIK IBF - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2015-01-18 09:00 150098052 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Björkebyhallen
2015-01-18 13:15 150098053 Danderyds SK - IBF Offensiv Lidingö (A) Mörbyhallen
2015-01-24 09:00 150098056 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2015-01-24 11:30 150098058 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Bodals Bollhall
2015-01-24 16:00 150098060 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2015-01-25 08:00 150098057 Järfälla IBK (B) - Danderyds SK Viksjö Sporthall
2015-01-25 10:30 150098059 Täby FC (C) - AIK IBF Skarpängskolan A
2015-01-31 09:00 150098065 Silverdals IF - Täby FC (C) Silverdalshallen
2015-01-31 09:15 150098064 Duvbo IK - Åkersberga IBF (C) Hallonbergshallen
2015-02-01 09:00 150098061 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Ulriksdalshallen
2015-02-01 09:00 150098062 Bele Barkarby IF IBF (A) - Järfälla IBK (B) Björkebyhallen
2015-02-01 13:15 150098063 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
2015-02-07 09:00 150098067 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2015-02-07 09:15 150098066 Duvbo IK - Danderyds SK Hallonbergshallen
2015-02-07 10:45 150098070 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2015-02-07 11:30 150098069 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF Bodals Bollhall
2015-02-08 09:00 150098068 Järfälla IBK (B) - AIK IBF Viksjö Sporthall
2015-02-14 09:00 150098075 Silverdals IF - Järfälla IBK (B) Silverdalshallen
2015-02-15 08:45 150098072 Bele Barkarby IF IBF (A) - Duvbo IK Björkebyhallen
2015-02-15 09:00 150098071 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2015-02-15 10:30 150098074 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Skarpängskolan A
2015-02-15 13:15 150098073 Danderyds SK - Åkersberga IBF (C) Mörbyhallen
2015-03-07 09:00 150098078 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2015-03-07 10:00 150098077 Duvbo IK - AIK IBF Hallonbergshallen
2015-03-07 10:45 150098080 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Åkersberga Sporthall A
2015-03-08 09:15 150098079 Järfälla IBK (B) - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2015-03-08 14:00 150098076 Danderyds SK - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
2015-03-14 09:00 150098085 Silverdals IF - Duvbo IK Silverdalshallen
2015-03-14 11:30 150098083 IBF Offensiv Lidingö (A) - Järfälla IBK (B) Bodals Bollhall
2015-03-15 08:00 150098082 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2015-03-15 09:00 150098081 AIK IBF - Danderyds SK Ulriksdalshallen
2015-03-15 09:45 150098084 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2015-03-21 09:00 150098089 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hässelbyhallen
2015-03-21 10:00 150098090 Åkersberga IBF (C) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-03-21 10:45 150098088 Duvbo IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2015-03-22 09:00 150098086 Bele Barkarby IF IBF (A) - AIK IBF Björkebyhallen
2015-03-22 13:15 150098087 Danderyds SK - Silverdals IF Mörbyhallen
Pojkar 10 D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 10:30 150099004 Hässelby SK IBK (C) - Stäkets Idrottsförening Hässelbyhallen
2014-09-28 08:00 150099003 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2014-09-28 08:45 150099001 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Viksjö Sporthall
2014-09-28 09:45 150099002 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (D) Björkebyhallen
2014-09-28 12:15 150099005 Ekerö IK (A) - Bromma KFUK-KFUM Stenhamra Bollhall
2014-10-04 09:00 150099008 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2014-10-04 09:45 150099006 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2014-10-04 10:00 150099010 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK (A) Åkersberga Sporthall A
2014-10-05 09:00 150099007 Stäkets Idrottsförening - Jakobsbergs IBF Kallhälls sporthall
2014-10-05 11:15 150099009 Täby FC (D) - Järfälla IBK (A) Skarpängskolan A
2014-10-11 09:00 150099014 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2014-10-12 08:30 150099013 Jakobsbergs IBF - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
2014-10-12 09:15 150099011 Järfälla IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2014-10-12 09:45 150099012 Bele Barkarby IF IBF (B) - Stäkets Idrottsförening Björkebyhallen
2014-10-12 09:45 150099015 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan A
2014-10-18 09:00 150099017 Bromma KFUK-KFUM - Bele Barkarby IF IBF (B) Stora Mossen 1
2014-10-18 10:30 150099019 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2014-10-18 11:30 150099020 Åkersberga IBF (D) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2014-10-19 09:00 150099018 Stäkets Idrottsförening - Järfälla IBK (A) Kallhälls sporthall
2014-10-19 13:00 150099016 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Stenhamra Bollhall
2014-11-08 09:00 150099024 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Hässelbyhallen
2014-11-09 09:00 150099023 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (C) Viksjö Sporthall
2014-11-09 09:15 150099022 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
2014-11-09 09:45 150099021 Järfälla IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
2014-11-09 10:30 150099025 Täby FC (D) - Stäkets Idrottsförening Skarpängskolan A
2014-11-15 09:00 150099026 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2014-11-15 09:00 150099028 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2014-11-15 10:45 150099030 Åkersberga IBF (D) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2014-11-16 09:00 150099029 Stäkets Idrottsförening - Hässelby SK IBK (A) Kallhälls sporthall
2014-11-16 13:00 150099027 Ekerö IK (A) - Järfälla IBK (A) Stenhamra Bollhall
2014-10-26 09:00 150099031 Järfälla IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Viksjö Sporthall
2014-11-22 09:45 150099034 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM Hässelbyhallen
2014-11-23 09:00 150099033 Stäkets Idrottsförening - Åkersberga IBF (D) Kallhälls sporthall
2014-11-23 09:45 150099032 Bele Barkarby IF IBF (B) - Jakobsbergs IBF Björkebyhallen
2014-11-23 10:30 150099035 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan A
2014-11-29 09:00 150099039 Bromma KFUK-KFUM - Stäkets Idrottsförening Stora Mossen 1
2014-11-29 09:45 150099037 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2014-11-30 09:45 150099036 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (A) Viksjö Sporthall
2014-11-30 11:30 150099040 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2014-11-30 13:00 150099038 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Stenhamra Bollhall
2014-12-06 09:00 150099042 Bromma KFUK-KFUM - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2014-12-06 09:00 150099044 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hässelbyhallen
2014-12-07 09:00 150099041 Järfälla IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Viksjö Sporthall
2014-12-07 09:00 150099043 Stäkets Idrottsförening - Ekerö IK (A) Kallhälls sporthall
2014-12-07 10:30 150099045 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2014-12-13 09:00 150099046 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2014-12-13 09:00 150099048 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2014-12-13 09:15 150099050 Åkersberga IBF (D) - Järfälla IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2014-12-14 08:30 150099047 Stäkets Idrottsförening - Hässelby SK IBK (C) Kallhälls sporthall
2014-12-14 10:30 150099049 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2015-01-17 09:45 150099054 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Hässelbyhallen
2015-01-18 09:00 150099053 Jakobsbergs IBF - Stäkets Idrottsförening Viksjö Sporthall
2015-01-18 09:45 150099051 Järfälla IBK (A) - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2015-01-18 09:45 150099052 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2015-01-18 12:15 150099055 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (D) Stenhamra Bollhall
2015-01-24 09:00 150099057 Bromma KFUK-KFUM - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2015-01-24 09:45 150099059 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
2015-01-24 15:15 150099060 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2015-01-25 09:15 150099058 Stäkets Idrottsförening - Bele Barkarby IF IBF (B) Kallhälls sporthall
2015-01-25 12:15 150099056 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Stenhamra Bollhall
2015-01-31 09:45 150099064 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (D) Hässelbyhallen
2015-01-31 09:45 150099065 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (A) Erikslundshallen
2015-02-01 09:00 150099063 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (A) Viksjö Sporthall
2015-02-01 09:45 150099061 Järfälla IBK (A) - Stäkets Idrottsförening Viksjö Sporthall
2015-02-01 09:45 150099062 Bele Barkarby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2015-02-07 09:00 150099068 Bromma KFUK-KFUM - Järfälla IBK (A) Stora Mossen 1
2015-02-07 09:45 150099066 Hässelby SK IBK (C) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2015-02-07 10:00 150099070 Åkersberga IBF (D) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2015-02-08 08:30 150099069 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (D) Kallhälls sporthall
2015-02-08 13:00 150099067 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Stenhamra Bollhall
2015-02-14 09:45 150099074 Hässelby SK IBK (A) - Stäkets Idrottsförening Hässelbyhallen
2015-02-15 09:00 150099071 Järfälla IBK (A) - Ekerö IK (A) Viksjö Sporthall
2015-02-15 09:30 150099072 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
2015-02-15 09:45 150099073 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (D) Viksjö Sporthall
2015-02-15 09:45 150099075 Täby FC (D) - Bromma KFUK-KFUM Skarpängskolan A
2015-03-07 09:00 150099079 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2015-03-07 09:45 150099077 Hässelby SK IBK (C) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
2015-03-07 10:00 150099080 Åkersberga IBF (D) - Stäkets Idrottsförening Åkersberga Sporthall A
2015-03-08 08:30 150099076 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Viksjö Sporthall
2015-03-08 13:00 150099078 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Stenhamra Bollhall
2015-03-14 09:00 150099084 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2015-03-15 08:30 150099083 Stäkets Idrottsförening - Bromma KFUK-KFUM Kallhälls sporthall
2015-03-15 08:45 150099082 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Björkebyhallen
2015-03-15 09:00 150099081 Järfälla IBK (A) - Jakobsbergs IBF Viksjö Sporthall
2015-03-15 10:30 150099085 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan A
2015-03-21 10:30 150099088 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2015-03-21 10:45 150099090 Åkersberga IBF (D) - Bromma KFUK-KFUM Åkersberga Sporthall A
2015-03-22 09:00 150099087 Jakobsbergs IBF - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2015-03-22 09:45 150099086 Bele Barkarby IF IBF (B) - Järfälla IBK (A) Björkebyhallen
2015-03-22 12:15 150099089 Ekerö IK (A) - Stäkets Idrottsförening Stenhamra Bollhall
Pojkar 10 E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:00 150100002 Hässelby SK IBK (D) - Ängby IF Hässelbyhallen
2014-09-27 11:30 150100005 IBF Offensiv Lidingö (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Bodals Bollhall
2014-09-28 13:00 150100003 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK (D) Stenhamra Bollhall
2014-11-26 00:00 150100004 Djurgårdens IF IBF - Skå IK & Bygdegård Liljeholmshallen 3
2014-10-04 09:00 150100009 Ängby IF - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2014-10-04 10:30 150100008 Älvsjö AIK (D) - Hässelby SK IBK (D) Olympen Arena
2014-10-05 09:00 150100006 Bele Barkarby IF IBF (C) - Djurgårdens IF IBF Björkebyhallen
2014-10-05 12:15 150100007 Skå IK & Bygdegård - Ekerö IK (B) Stenhamra Bollhall
2014-10-11 09:45 150100012 Hässelby SK IBK (D) - Skå IK & Bygdegård Hässelbyhallen
2014-10-12 12:15 150100013 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Stenhamra Bollhall
2014-10-25 12:15 150100011 Norrtulls SK - Älvsjö AIK (D) Engelbrektshallen
2014-10-25 13:00 150100014 Djurgårdens IF IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2014-10-18 09:45 150100019 Älvsjö AIK (D) - Ängby IF Olympen Arena
2014-10-18 11:30 150100016 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2014-10-19 09:00 150100017 Bele Barkarby IF IBF (C) - Hässelby SK IBK (D) Björkebyhallen
2014-10-19 12:15 150100018 Skå IK & Bygdegård - Norrtulls SK Stenhamra Bollhall
2014-11-08 09:00 150100025 Ängby IF - Skå IK & Bygdegård Stora Mossen 1
2014-11-08 09:45 150100022 Hässelby SK IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Hässelbyhallen
2014-11-08 12:15 150100021 Norrtulls SK - Bele Barkarby IF IBF (C) Engelbrektshallen
2015-03-15 12:30 150100023 Ekerö IK (B) - Djurgårdens IF IBF Tappströms Bollhall
2014-11-15 12:15 150100026 Djurgårdens IF IBF - Hässelby SK IBK (D) Engelbrektshallen
2014-11-15 12:15 150100027 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2014-11-16 09:00 150100028 Bele Barkarby IF IBF (C) - Ängby IF Björkebyhallen
2014-11-16 12:15 150100029 Skå IK & Bygdegård - Älvsjö AIK (D) Stenhamra Bollhall
2014-11-22 09:00 150100032 Hässelby SK IBK (D) - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2014-11-22 09:00 150100035 Ängby IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Ärvingehallen
2014-11-22 09:45 150100034 Älvsjö AIK (D) - Bele Barkarby IF IBF (C) Olympen Arena
2014-11-22 12:15 150100031 Norrtulls SK - Djurgårdens IF IBF Engelbrektshallen
2014-11-29 11:30 150100038 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älvsjö AIK (D) Bodals Bollhall
2014-11-29 12:15 150100037 Djurgårdens IF IBF - Ängby IF Engelbrektshallen
2014-11-30 09:15 150100039 Bele Barkarby IF IBF (C) - Skå IK & Bygdegård Björkebyhallen
2014-11-30 12:15 150100036 Ekerö IK (B) - Norrtulls SK Stenhamra Bollhall
2014-12-06 09:45 150100045 Ängby IF - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2014-12-06 10:30 150100044 Älvsjö AIK (D) - Djurgårdens IF IBF Olympen Arena
2014-12-06 12:15 150100041 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (D) Engelbrektshallen
2014-12-07 12:15 150100043 Skå IK & Bygdegård - IBF Offensiv Lidingö (B) Stenhamra Bollhall
2014-12-13 09:00 150100048 Älvsjö AIK (D) - Ekerö IK (B) Olympen Arena
2014-12-13 09:45 150100049 Ängby IF - Hässelby SK IBK (D) Stora Mossen 1
2014-12-14 09:00 150100046 Bele Barkarby IF IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Björkebyhallen
2015-02-02 18:15 150100047 Skå IK & Bygdegård - Djurgårdens IF IBF Stenhamra Bollhall
2015-01-17 09:00 150100052 Hässelby SK IBK (D) - Älvsjö AIK (D) Hässelbyhallen
2015-01-17 12:15 150100051 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2015-01-17 13:00 150100054 Djurgårdens IF IBF - Bele Barkarby IF IBF (C) Engelbrektshallen
2015-01-18 13:00 150100053 Ekerö IK (B) - Skå IK & Bygdegård Stenhamra Bollhall
2015-01-24 10:30 150100059 Älvsjö AIK (D) - Norrtulls SK Olympen Arena
2015-01-24 12:15 150100056 IBF Offensiv Lidingö (B) - Djurgårdens IF IBF Bodals Bollhall
2015-01-25 09:00 150100057 Bele Barkarby IF IBF (C) - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2015-01-25 13:00 150100058 Skå IK & Bygdegård - Hässelby SK IBK (D) Stenhamra Bollhall
2015-01-31 09:00 150100062 Hässelby SK IBK (D) - Bele Barkarby IF IBF (C) Hässelbyhallen
2015-01-31 09:00 150100065 Ängby IF - Älvsjö AIK (D) Stora Mossen 1
2015-01-31 12:15 150100061 Norrtulls SK - Skå IK & Bygdegård Engelbrektshallen
2015-02-01 12:15 150100063 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Stenhamra Bollhall
2015-02-07 12:15 150100066 Djurgårdens IF IBF - Ekerö IK (B) Engelbrektshallen
2015-02-07 12:15 150100067 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (D) Bodals Bollhall
2015-02-08 09:00 150100068 Bele Barkarby IF IBF (C) - Norrtulls SK Björkebyhallen
2015-02-08 12:15 150100069 Skå IK & Bygdegård - Ängby IF Stenhamra Bollhall
2015-02-14 09:00 150100075 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (C) Stora Mossen 1
2015-02-14 09:45 150100074 Älvsjö AIK (D) - Skå IK & Bygdegård Olympen Arena
2015-02-14 10:30 150100072 Hässelby SK IBK (D) - Djurgårdens IF IBF Hässelbyhallen
2015-02-14 12:15 150100071 Norrtulls SK - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2015-03-07 11:30 150100078 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ängby IF Bodals Bollhall
2015-03-07 12:15 150100077 Djurgårdens IF IBF - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2015-03-08 09:00 150100079 Bele Barkarby IF IBF (C) - Älvsjö AIK (D) Björkebyhallen
2015-03-08 12:15 150100076 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (D) Stenhamra Bollhall
2015-03-14 09:00 150100085 Ängby IF - Djurgårdens IF IBF Stora Mossen 1
2015-03-14 09:45 150100084 Älvsjö AIK (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Olympen Arena
2015-03-14 12:15 150100081 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Engelbrektshallen
2015-03-15 12:15 150100083 Skå IK & Bygdegård - Bele Barkarby IF IBF (C) Stenhamra Bollhall
2015-01-10 16:15 150100088 Djurgårdens IF IBF - Älvsjö AIK (D) Engelbrektshallen
2015-03-21 09:45 150100086 Hässelby SK IBK (D) - Norrtulls SK Hässelbyhallen
2015-03-21 11:30 150100089 IBF Offensiv Lidingö (B) - Skå IK & Bygdegård Bodals Bollhall
2015-03-22 13:00 150100087 Ekerö IK (B) - Ängby IF Stenhamra Bollhall
Pojkar 10 F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 10:00 150101003 Högalids IF - Älvsjö AIK (A) Liljeholmshallen 1
2014-09-27 10:00 150101004 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Högdalshallen
2014-09-27 11:15 150101001 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Bandhagshallen
2014-09-28 11:15 150101005 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (B) Ormingehallen
2014-10-04 09:00 150101008 Älvsjö AIK (A) - Farsta IBK (A) Olympen Arena
2014-10-04 09:45 150101006 Sköndals IK (B) - Örby IS Sköndalshallen
2014-10-04 11:15 150101010 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2014-10-05 09:00 150101007 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2014-10-11 10:00 150101013 Högalids IF - Sköndals IK (B) Liljeholmshallen 1
2014-10-11 10:15 150101012 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Farstahallen 3
2014-10-11 11:15 150101011 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK (A) Bandhagshallen
2014-11-23 10:00 150101014 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2014-10-18 11:15 150101020 Högdalens AIS - Örby IS Bandhagshallen
2014-10-18 20:00 150101016 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högalids IF Myrsjöskolan
2014-10-19 09:00 150101017 Sköndals IK (B) - Farsta IBK (A) Sköndalshallen
2014-10-19 10:30 150101018 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Hammarby IF IBF Strandhallen - Tyresö
2014-11-08 09:00 150101023 Högalids IF - Örby IS Liljeholmshallen 1
2014-11-08 09:00 150101024 Älvsjö AIK (A) - Högdalens AIS Olympen Arena
2014-11-08 10:15 150101022 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Farstahallen 3
2014-11-08 12:00 150101021 Hammarby IF IBF - Sköndals IK (B) Sjöstadshallen
2014-11-15 10:00 150101026 Örby IS - Farsta IBK (A) Högdalshallen
2014-11-15 11:15 150101030 Högdalens AIS - Högalids IF Bandhagshallen
2014-11-16 09:00 150101027 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF Ormingehallen
2014-11-16 09:45 150101029 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Älvsjö AIK (A) Strandhallen - Tyresö
2014-11-22 09:00 150101033 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Högdalens AIS Strandhallen - Tyresö
2014-11-22 09:00 150101034 Älvsjö AIK (A) - Sköndals IK (B) Olympen Arena
2014-11-22 10:15 150101032 Farsta IBK (A) - Högalids IF Farstahallen 3
2014-11-22 11:15 150101031 Hammarby IF IBF - Örby IS Bandhagshallen
2014-11-29 09:00 150101036 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2014-11-29 11:15 150101038 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK (A) Myrsjöskolan
2014-11-29 11:15 150101040 Högdalens AIS - Farsta IBK (A) Bandhagshallen
2014-11-30 09:00 150101039 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Sköndalshallen
2014-10-25 09:00 150101043 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Nacka Wallenstam IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2014-12-06 09:00 150101044 Älvsjö AIK (A) - Örby IS Olympen Arena
2014-12-06 11:15 150101041 Hammarby IF IBF - Farsta IBK (A) Bandhagshallen
2014-12-07 09:00 150101042 Sköndals IK (B) - Högdalens AIS Sköndalshallen
2014-12-13 11:15 150101050 Högdalens AIS - Hammarby IF IBF Bandhagshallen
2014-12-14 09:00 150101046 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Sköndalshallen
2014-12-14 09:00 150101047 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Örby IS Strandhallen - Tyresö
2015-03-21 10:15 150101048 Älvsjö AIK (A) - Högalids IF Liljeholmshallen 1
2015-01-10 10:15 150101052 Farsta IBK (A) - Älvsjö AIK (A) Farstahallen 3
2015-01-17 09:00 150101053 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Liljeholmshallen 1
2015-01-17 09:45 150101055 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2015-01-17 10:00 150101054 Örby IS - Sköndals IK (B) Högdalshallen
2015-01-24 09:45 150101059 Älvsjö AIK (A) - Hammarby IF IBF Olympen Arena
2015-01-25 09:00 150101058 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Farsta IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2015-01-25 10:30 150101056 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS Ormingehallen
2015-01-25 15:45 150101057 Sköndals IK (B) - Högalids IF Sköndalshallen
2015-01-31 09:00 150101063 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2015-01-31 10:00 150101064 Örby IS - Högdalens AIS Högdalshallen
2015-01-31 10:15 150101062 Farsta IBK (A) - Sköndals IK (B) Farstahallen 3
2015-01-31 11:15 150101061 Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Bandhagshallen
2015-02-07 09:00 150101066 Örby IS - Högalids IF Högdalshallen
2015-02-07 09:00 150101067 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK (A) Myrsjöskolan
2015-02-07 11:15 150101070 Högdalens AIS - Älvsjö AIK (A) Bandhagshallen
2015-02-08 09:00 150101068 Sköndals IK (B) - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2015-02-14 09:00 150101074 Älvsjö AIK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Olympen Arena
2015-02-14 10:00 150101073 Högalids IF - Högdalens AIS Liljeholmshallen 1
2015-02-14 10:15 150101072 Farsta IBK (A) - Örby IS Farstahallen 3
2015-02-14 11:15 150101071 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2015-03-07 09:15 150101077 Örby IS - Hammarby IF IBF Högdalshallen
2015-03-07 11:00 150101076 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
2015-03-07 11:15 150101080 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Bandhagshallen
2015-03-08 09:00 150101079 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK (A) Sköndalshallen
2015-03-14 10:15 150101082 Farsta IBK (A) - Högdalens AIS Farstahallen 3
2015-03-14 10:30 150101083 Tyresö Trollbäcken IBK (E) - Sköndals IK (B) Strandhallen - Tyresö
2015-03-14 10:30 150101084 Älvsjö AIK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Olympen Arena
2015-03-14 11:15 150101081 Hammarby IF IBF - Högalids IF Bandhagshallen
2015-03-21 09:00 150101088 Örby IS - Älvsjö AIK (A) Högdalshallen
2015-03-21 09:30 150101086 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 1
2015-03-21 10:30 150101089 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (E) Myrsjöskolan
2015-03-21 11:15 150101090 Högdalens AIS - Sköndals IK (B) Bandhagshallen
Pojkar 10 G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 11:15 150102005 Tungelsta IF - Vendelsö IK (B) Tungelsta Sporthall
2014-09-28 09:00 150102003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Ormingehallen
2014-09-28 09:15 150102002 Värmdö IF (B) - Ingarö IF Värmdö sporthall
2014-09-28 12:30 150102004 Älta IF - Älvsjö AIK (B) Stavsborgshallen
2014-10-04 09:00 150102006 Vendelsö IK (B) - Älta IF Vendelsömalmshallen
2014-10-04 09:00 150102009 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ingarö Sporthall
2014-10-04 09:45 150102007 Älvsjö AIK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Olympen Arena
2014-10-04 12:30 150102008 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Ribby Sporthall
2014-10-11 09:45 150102011 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2014-10-12 09:00 150102013 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B) Ormingehallen
2014-10-12 09:15 150102012 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK (B) Värmdö sporthall
2014-10-12 12:30 150102014 Älta IF - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2014-10-18 09:00 150102017 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2014-10-18 09:00 150102018 Älvsjö AIK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Olympen Arena
2014-10-18 11:15 150102016 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Tungelsta Sporthall
2014-10-18 12:30 150102019 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Ribby Sporthall
2014-11-08 09:00 150102025 Ingarö IF - Älvsjö AIK (B) Ingarö Sporthall
2014-11-08 09:45 150102023 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF Myrsjöskolan
2014-11-08 12:15 150102022 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2014-11-09 09:00 150102021 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2014-11-15 09:00 150102029 Älvsjö AIK (B) - Västerhaninge IBK Olympen Arena
2014-11-15 09:45 150102028 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF Vendelsömalmshallen
2014-11-15 11:15 150102027 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tungelsta Sporthall
2014-11-16 12:30 150102026 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2014-11-22 09:45 150102031 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2014-11-22 11:00 150102035 Ingarö IF - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2014-11-22 12:30 150102034 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (B) Ribby Sporthall
2014-11-23 09:15 150102032 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2014-10-26 12:30 150102037 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
2014-11-29 09:00 150102039 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK (B) Vendelsömalmshallen
2014-11-29 09:45 150102036 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2014-11-29 11:15 150102038 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
2014-10-25 09:45 150102041 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2014-12-06 09:00 150102045 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2014-12-06 09:45 150102043 Älvsjö AIK (B) - Tungelsta IF Olympen Arena
2014-12-06 12:30 150102044 Västerhaninge IBK - Älta IF Ribby Sporthall
2014-12-13 09:00 150102046 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2014-12-13 09:00 150102049 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
2014-12-13 09:45 150102047 Älvsjö AIK (B) - Älta IF Olympen Arena
2014-12-13 12:30 150102048 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Ribby Sporthall
2015-01-17 10:45 150102051 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF Strandhallen - Tyresö
2015-01-17 11:15 150102053 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK (B) Myrsjöskolan
2015-01-17 12:15 150102052 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2015-01-18 12:30 150102054 Älta IF - Vendelsö IK (B) Stavsborgshallen
2015-01-24 09:00 150102057 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Vendelsömalmshallen
2015-01-24 09:00 150102058 Älvsjö AIK (B) - Värmdö IF (B) Olympen Arena
2015-01-24 11:15 150102056 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
2015-01-24 12:30 150102059 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ribby Sporthall
2015-01-10 09:00 150102061 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK (B) Strandhallen - Tyresö
2015-01-31 09:00 150102063 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2015-01-31 10:45 150102065 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Ingarö Sporthall
2015-01-31 12:15 150102062 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2015-02-07 09:00 150102068 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vendelsömalmshallen
2015-02-07 09:00 150102069 Älvsjö AIK (B) - Ingarö IF Olympen Arena
2015-02-07 11:15 150102067 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Tungelsta Sporthall
2015-02-08 12:30 150102066 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2015-02-14 09:00 150102071 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2015-02-14 09:45 150102075 Ingarö IF - Vendelsö IK (B) Ingarö Sporthall
2015-02-14 12:30 150102074 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK (B) Ribby Sporthall
2015-02-15 10:00 150102072 Värmdö IF (B) - Älta IF Värmdö sporthall
2015-03-07 09:00 150102079 Vendelsö IK (B) - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2015-03-07 11:15 150102078 Tungelsta IF - Ingarö IF Tungelsta Sporthall
2015-03-07 13:00 150102076 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2015-03-08 12:30 150102077 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgshallen
2015-03-14 09:00 150102081 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2015-03-14 09:00 150102083 Älvsjö AIK (B) - Vendelsö IK (B) Olympen Arena
2015-03-14 09:00 150102085 Ingarö IF - Älta IF Ingarö Sporthall
2015-03-14 12:30 150102084 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Ribby Sporthall
2015-03-21 09:00 150102087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ingarö IF Myrsjöskolan
2015-03-21 11:15 150102089 Tungelsta IF - Älvsjö AIK (B) Tungelsta Sporthall
2015-03-22 10:00 150102086 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2015-03-22 12:30 150102088 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
Pojkar 10 H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:00 150103005 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vinterviken AIK Strandhallen - Tyresö
2014-09-27 09:45 150103003 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2014-09-28 09:00 150103001 Vendelsö IK (C) - Värmdö IF (A) Torvalla Träningshall
2014-09-28 09:00 150103004 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Sköndalshallen
2014-10-04 09:00 150103007 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2014-10-04 12:15 150103010 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Värmdö sporthall
2014-10-05 09:00 150103006 Vinterviken AIK - Sköndals IK (A) Bredängshallen
2015-02-18 18:30 150103008 Huddinge IBS (C) - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2014-10-11 09:00 150103013 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vinterviken AIK Strandhallen - Tyresö
2014-10-12 00:00 150103012 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2014-10-12 09:45 150103011 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (C) Torvalla Träningshall
2014-10-12 19:00 150103014 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sköndalshallen
2014-10-18 12:00 150103018 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK (C) Myrsjöskolan
2014-10-18 12:15 150103020 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (A) Värmdö sporthall
2014-10-19 09:00 150103017 Vinterviken AIK - Saltsjöbadens IF Bredängshallen
2014-10-19 09:45 150103016 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2014-11-08 09:00 150103024 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (A) Flemingsbergshallen
2014-11-09 00:00 150103022 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Fisksätra sporthall
2014-11-09 09:00 150103021 Vendelsö IK (C) - Vinterviken AIK Torvalla Träningshall
2014-11-09 09:45 150103023 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK (A) Strandhallen - Tyresö
2014-11-15 12:15 150103030 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2014-11-16 09:00 150103026 Sköndals IK (A) - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2014-11-16 09:00 150103027 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (C) Strandhallen - Tyresö
2014-11-16 10:30 150103029 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (C) Ormingehallen
2014-10-26 10:00 150103031 Vendelsö IK (C) - Sköndals IK (A) Torvalla Träningshall
2014-11-22 10:30 150103033 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2014-11-23 00:00 150103032 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Fisksätra sporthall
2014-11-23 09:00 150103034 Huddinge IBS (C) - Vinterviken AIK Flemingsbergshallen
2014-11-29 09:00 150103038 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2014-11-29 09:45 150103036 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (C) Strandhallen - Tyresö
2014-11-29 12:15 150103040 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2014-11-30 09:00 150103039 Vinterviken AIK - Nacka Wallenstam IBK (C) Bredängshallen
2014-12-06 09:00 150103044 Huddinge IBS (C) - Sköndals IK (A) Flemingsbergshallen
2014-12-07 09:00 150103041 Vendelsö IK (C) - Saltsjöbadens IF Torvalla Träningshall
2014-12-07 09:00 150103042 Vinterviken AIK - Värmdö IF (A) Bredängshallen
2014-12-07 09:45 150103043 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Ormingehallen
2014-12-13 09:00 150103048 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Flemingsbergshallen
2014-12-13 12:15 150103050 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (C) Värmdö sporthall
2014-12-14 09:00 150103046 Vinterviken AIK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Bredängshallen
2014-12-14 11:15 150103047 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK (A) Ormingehallen
2015-01-17 09:15 150103053 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2015-01-17 10:00 150103055 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2015-01-18 09:00 150103054 Sköndals IK (A) - Vinterviken AIK Gubbängshallen
2015-01-18 12:30 150103052 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (C) Fisksätra sporthall
2015-01-24 09:00 150103059 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (C) Flemingsbergshallen
2015-01-25 09:00 150103057 Vinterviken AIK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bredängshallen
2015-01-25 09:00 150103058 Nacka Wallenstam IBK (C) - Saltsjöbadens IF Ormingehallen
2015-01-25 10:30 150103056 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sköndals IK (A) Strandhallen - Tyresö
2015-01-10 09:45 150103063 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2015-02-01 09:00 150103064 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
2015-02-01 09:45 150103061 Vendelsö IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Torvalla Träningshall
2015-02-01 12:30 150103062 Saltsjöbadens IF - Vinterviken AIK Fisksätra sporthall
2015-02-07 09:00 150103067 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2015-02-08 09:00 150103068 Vinterviken AIK - Vendelsö IK (C) Bredängshallen
2015-02-08 09:15 150103070 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2015-02-08 09:45 150103066 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sköndalshallen
2015-02-14 09:45 150103073 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2015-02-15 09:45 150103071 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Torvalla Träningshall
2015-02-15 10:15 150103074 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Tomtbergahallen
2015-02-15 12:30 150103072 Saltsjöbadens IF - Sköndals IK (A) Fisksätra sporthall
2015-03-08 09:00 150103079 Vinterviken AIK - Huddinge IBS (C) Bredängshallen
2015-03-08 09:45 150103076 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2015-03-08 10:30 150103080 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2015-03-08 17:00 150103077 Sköndals IK (A) - Vendelsö IK (C) Sköndalshallen
2015-03-14 09:00 150103084 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Flemingsbergshallen
2015-03-14 10:30 150103083 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vinterviken AIK Myrsjöskolan
2015-03-15 09:00 150103081 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Torvalla Träningshall
2015-03-15 12:30 150103082 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Fisksätra sporthall
2015-03-21 09:00 150103089 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2015-03-22 09:00 150103088 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2015-03-22 09:15 150103090 Värmdö IF (A) - Vinterviken AIK Värmdö sporthall
2015-03-22 12:30 150103086 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (C) Fisksätra sporthall
Pojkar 10 I
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:00 150104003 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Flemingsbergshallen
2014-09-27 10:00 150104005 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Kvarnängshallen
2014-09-27 17:30 150104001 Farsta IBK (B) - Älvsjö AIK (E) Farstahallen 3
2014-09-28 08:00 150104004 FBI Tullinge - Salems IF (A) Tullingehallen
2014-09-28 09:45 150104002 Vendelsö IK (D) - Nacka Wallenstam IBK (D) Torvalla Träningshall
2014-10-04 09:00 150104006 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge Skogåshallen
2014-10-04 10:00 150104007 Salems IF (A) - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2014-10-04 11:15 150104009 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2014-10-04 18:15 150104010 Älvsjö AIK (E) - Nynäshamns IBK Olympen Arena
2014-10-05 09:45 150104008 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Vendelsö IK (D) Strandhallen - Tyresö
2014-10-11 08:45 150104014 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Tullingehallen
2014-10-11 09:00 150104013 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Flemingsbergshallen
2014-10-11 09:30 150104011 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Farstahallen 3
2014-10-11 15:30 150104015 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK (E) Ormingehallen
2014-10-12 09:00 150104012 Vendelsö IK (D) - Salems IF (A) Torvalla Träningshall
2014-10-18 09:00 150104017 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (D) Skogåshallen
2014-10-18 10:00 150104016 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2014-10-18 10:00 150104018 Salems IF (A) - Farsta IBK (B) Skogsängshallen
2014-10-18 17:00 150104020 Älvsjö AIK (E) - FBI Tullinge Olympen Arena
2014-10-19 09:00 150104019 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (D) Strandhallen - Tyresö
2014-11-08 09:30 150104021 Farsta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Farstahallen 3
2014-11-08 09:45 150104023 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge Flemingsbergshallen
2014-11-08 11:15 150104025 Nacka Wallenstam IBK (D) - Salems IF (A) Myrsjöskolan
2014-11-09 09:45 150104022 Vendelsö IK (D) - Nynäshamns IBK Torvalla Träningshall
2014-11-09 12:45 150104024 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Älvsjö AIK (E) Strandhallen - Tyresö
2014-11-15 08:00 150104026 FBI Tullinge - Vendelsö IK (D) Tullingehallen
2014-11-15 09:00 150104028 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogåshallen
2014-11-15 10:00 150104027 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (B) Kvarnängshallen
2014-11-15 10:00 150104029 Salems IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Skogsängshallen
2014-11-15 15:15 150104030 Älvsjö AIK (E) - Huddinge IBS (B) Olympen Arena
2014-11-22 09:00 150104032 Vendelsö IK (D) - Huddinge IBS (B) Torvalla Träningshall
2014-11-22 09:00 150104035 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2014-11-22 09:30 150104031 Farsta IBK (B) - FBI Tullinge Farstahallen 3
2014-11-22 10:30 150104034 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2014-11-23 14:00 150104033 Salems IF (A) - Älvsjö AIK (E) Skogsängshallen
2014-11-29 08:00 150104037 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (D) Tullingehallen
2014-11-29 09:00 150104036 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (B) Flemingsbergshallen
2014-11-29 10:00 150104038 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Kvarnängshallen
2014-11-29 12:30 150104040 Älvsjö AIK (E) - Vendelsö IK (D) Liljeholmshallen 1
2014-11-30 09:00 150104039 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (A) Skogåshallen
2014-10-25 09:30 150104041 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK (D) Farstahallen 3
2014-10-25 10:30 150104044 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - FBI Tullinge Strandhallen - Tyresö
2014-12-06 09:15 150104042 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älvsjö AIK (E) Skogåshallen
2014-12-06 10:00 150104043 Salems IF (A) - Nynäshamns IBK Skogsängshallen
2014-12-07 11:15 150104045 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (B) Ormingehallen
2014-12-13 10:00 150104047 Salems IF (A) - FBI Tullinge Skogsängshallen
2014-12-13 17:45 150104050 Älvsjö AIK (E) - Farsta IBK (B) Olympen Arena
2014-12-14 09:00 150104046 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nynäshamns IBK Skogåshallen
2014-12-14 09:45 150104048 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Huddinge IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2014-12-14 09:45 150104049 Nacka Wallenstam IBK (D) - Vendelsö IK (D) Ormingehallen
2015-01-10 11:00 150104051 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Farstahallen 3
2015-01-10 17:30 150104055 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK (E) Kvarnängshallen
2015-01-17 08:45 150104054 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2015-01-18 09:00 150104052 Vendelsö IK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Torvalla Träningshall
2015-01-18 09:45 150104053 Huddinge IBS (B) - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2015-01-24 10:00 150104056 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2015-01-24 10:00 150104058 Salems IF (A) - Vendelsö IK (D) Skogsängshallen
2015-01-24 12:00 150104060 Älvsjö AIK (E) - Nacka Wallenstam IBK (D) Olympen Arena
2015-01-25 09:45 150104059 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Farsta IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2015-01-25 10:45 150104057 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2015-01-31 09:00 150104063 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2015-01-31 09:30 150104061 Farsta IBK (B) - Salems IF (A) Farstahallen 3
2015-01-31 10:30 150104065 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Myrsjöskolan
2015-01-31 14:15 150104064 FBI Tullinge - Älvsjö AIK (E) Tullingehallen
2015-02-01 09:00 150104062 Vendelsö IK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Torvalla Träningshall
2015-02-07 08:00 150104066 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
2015-02-07 10:00 150104067 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (D) Kvarnängshallen
2015-02-07 10:00 150104069 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogsängshallen
2015-02-07 17:30 150104070 Älvsjö AIK (E) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Olympen Arena
2015-02-08 11:00 150104068 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Farsta IBK (B) Skogåshallen
2015-02-14 09:30 150104071 Farsta IBK (B) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2015-02-14 10:30 150104074 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2015-02-14 16:00 150104075 Nacka Wallenstam IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Ormingehallen
2015-02-14 16:30 150104073 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK (E) Flemingsbergshallen
2015-02-15 09:00 150104072 Vendelsö IK (D) - FBI Tullinge Torvalla Träningshall
2015-03-07 08:00 150104077 FBI Tullinge - Farsta IBK (B) Tullingehallen
2015-03-07 09:00 150104076 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (D) Flemingsbergshallen
2015-03-07 09:30 150104080 Älvsjö AIK (E) - Salems IF (A) Liljeholmshallen 1
2015-03-07 10:00 150104078 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnängshallen
2015-03-08 09:45 150104079 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Skogåshallen
2015-03-14 09:30 150104081 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2015-03-14 09:45 150104084 Tyresö Trollbäcken IBK (D) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2015-03-14 10:00 150104083 Salems IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Skogsängshallen
2015-03-15 09:00 150104085 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge Järla Sporthall
2015-03-15 12:30 150104082 Vendelsö IK (D) - Älvsjö AIK (E) Torvalla Träningshall
2015-03-21 08:00 150104088 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK (D) Tullingehallen
2015-03-21 10:00 150104089 Nynäshamns IBK - Salems IF (A) Kvarnängshallen
2015-03-21 18:00 150104090 Älvsjö AIK (E) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Olympen Arena
2015-03-22 09:00 150104086 Vendelsö IK (D) - Farsta IBK (B) Torvalla Träningshall
2015-03-22 09:45 150104087 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Flemingsbergshallen
Pojkar 10 J
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-09-27 09:30 150105001 Farsta IBK (C) - Fullersta IBK Farstahallen 3
2014-09-27 09:45 150105005 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK (A) Flemingsbergshallen
2014-09-27 10:30 150105003 Segeltorps IF - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2014-09-27 16:00 150105002 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Älvsjö AIK (C) Strandhallen - Tyresö
2014-10-25 09:00 150105004 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF (B) Skogåshallen
2014-10-04 09:45 150105006 Vendelsö IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Vendelsömalmshallen
2014-10-04 10:45 150105007 Salems IF (B) - Segeltorps IF Skogsängshallen
2014-10-04 11:15 150105009 Älvsjö AIK (C) - Farsta IBK (C) Olympen Arena
2014-10-04 11:15 150105010 Fullersta IBK - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
2014-10-05 09:00 150105008 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Storvretens Sporthall
2014-10-11 09:00 150105015 Älvsjö AIK (C) - Fullersta IBK Olympen Arena
2014-10-11 09:45 150105013 Segeltorps IF - Vendelsö IK (A) Flemingsbergshallen
2014-10-11 11:00 150105011 Farsta IBK (C) - Tumba GOIF Farstahallen 3
2014-10-12 10:00 150105014 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (A) Skogåshallen
2014-10-12 10:30 150105012 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2014-10-18 09:00 150105016 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Flemingsbergshallen
2014-10-18 09:00 150105019 Tumba GOIF - Älvsjö AIK (C) Storvretens Sporthall
2014-10-18 10:45 150105018 Salems IF (B) - Farsta IBK (C) Skogsängshallen
2014-10-18 11:15 150105020 Fullersta IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Skogåshallen
2014-10-18 13:15 150105017 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Vendelsömalmshallen
2014-10-26 10:45 150105024 Tumba GOIF - Fullersta IBK Storvretens Sporthall
2014-11-08 09:45 150105025 Älvsjö AIK (C) - Salems IF (B) Olympen Arena
2014-11-08 10:30 150105023 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Flemingsbergshallen
2014-11-08 11:00 150105021 Farsta IBK (C) - Vendelsö IK (A) Farstahallen 3
2014-11-09 13:30 150105022 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2014-11-15 09:00 150105028 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK (C) Vendelsömalmshallen
2014-11-15 10:45 150105029 Salems IF (B) - Tumba GOIF Skogsängshallen
2014-11-15 11:15 150105030 Fullersta IBK - Segeltorps IF Skogåshallen
2014-11-16 09:00 150105027 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (C) Flemingsbergshallen
2014-11-16 10:15 150105026 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Skogåshallen
2014-11-22 09:45 150105034 Tumba GOIF - Vendelsö IK (A) Storvretens Sporthall
2014-11-22 10:30 150105033 Salems IF (B) - Fullersta IBK Skogsängshallen
2014-11-22 10:30 150105035 Älvsjö AIK (C) - Huddinge IBS (A) Olympen Arena
2014-11-22 11:00 150105031 Farsta IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Farstahallen 3
2014-11-23 13:00 150105032 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2014-11-29 09:15 150105040 Fullersta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Skogåshallen
2014-11-29 09:45 150105036 Segeltorps IF - Farsta IBK (C) Flemingsbergshallen
2014-11-29 09:45 150105039 Vendelsö IK (A) - Salems IF (B) Vendelsömalmshallen
2014-11-29 10:30 150105038 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2014-11-30 09:45 150105037 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älvsjö AIK (C) Skogåshallen
2014-12-06 09:00 150105042 Vendelsö IK (A) - Fullersta IBK Vendelsömalmshallen
2014-12-06 09:45 150105044 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Storvretens Sporthall
2014-12-06 10:45 150105043 Salems IF (B) - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2014-12-06 11:15 150105045 Älvsjö AIK (C) - Segeltorps IF Olympen Arena
2014-12-06 13:30 150105041 Farsta IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Farstahallen 1
2014-12-13 09:00 150105048 Tumba GOIF - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2014-12-13 09:45 150105046 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS (A) Vendelsömalmshallen
2014-12-13 10:30 150105049 Älvsjö AIK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Olympen Arena
2014-12-13 10:45 150105047 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Skogsängshallen
2014-12-14 10:30 150105050 Fullersta IBK - Farsta IBK (C) Skogåshallen
2015-01-10 09:30 150105051 Farsta IBK (C) - Älvsjö AIK (C) Farstahallen 3
2015-01-11 14:00 150105052 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
2015-01-18 08:00 150105053 Segeltorps IF - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
2015-01-18 08:30 150105054 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Vendelsö IK (A) Skogåshallen
2015-01-18 08:45 150105055 Huddinge IBS (A) - Fullersta IBK Flemingsbergshallen
2015-01-24 09:00 150105059 Tumba GOIF - Farsta IBK (C) Storvretens Sporthall
2015-01-24 09:45 150105056 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Flemingsbergshallen
2015-01-24 09:45 150105057 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF Vendelsömalmshallen
2015-01-24 12:45 150105058 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Skogsängshallen
2015-01-25 09:45 150105060 Fullersta IBK - Älvsjö AIK (C) Skogåshallen
2015-01-31 09:00 150105065 Älvsjö AIK (C) - Tumba GOIF Olympen Arena
2015-01-31 09:45 150105063 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Flemingsbergshallen
2015-01-31 10:00 150105064 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Fullersta IBK Skogåshallen
2015-01-31 11:00 150105061 Farsta IBK (C) - Salems IF (B) Farstahallen 3
2015-02-01 11:30 150105062 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Vendelsö IK (A) Tyresöhallen
2015-02-07 09:45 150105068 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (C) Vendelsömalmshallen
2015-02-07 10:45 150105069 Salems IF (B) - Älvsjö AIK (C) Skogsängshallen
2015-02-08 09:15 150105067 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Flemingsbergshallen
2015-02-08 10:15 150105070 Fullersta IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2015-02-08 11:45 150105066 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Segeltorps IF Skogåshallen
2015-02-14 09:00 150105074 Tumba GOIF - Salems IF (B) Storvretens Sporthall
2015-02-14 09:45 150105073 Segeltorps IF - Fullersta IBK Flemingsbergshallen
2015-02-14 10:30 150105075 Älvsjö AIK (C) - Vendelsö IK (A) Olympen Arena
2015-02-14 11:00 150105071 Farsta IBK (C) - Huddinge IBS (A) Farstahallen 3
2015-02-15 09:00 150105072 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Skogåshallen
2015-03-07 09:45 150105078 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK (C) Flemingsbergshallen
2015-03-07 09:45 150105079 Vendelsö IK (A) - Tumba GOIF Vendelsömalmshallen
2015-03-07 15:45 150105076 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (F) Flemingsbergshallen
2015-03-08 09:00 150105080 Fullersta IBK - Salems IF (B) Skogåshallen
2015-03-08 10:30 150105077 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Farsta IBK (C) Skogåshallen
2015-03-14 09:00 150105084 Tumba GOIF - Huddinge IBS (A) Malmsjö Sporthall
2015-03-14 10:45 150105083 Salems IF (B) - Vendelsö IK (A) Skogsängshallen
2015-03-14 11:00 150105081 Farsta IBK (C) - Segeltorps IF Farstahallen 3
2015-03-14 11:15 150105085 Älvsjö AIK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Olympen Arena
2015-03-15 09:00 150105082 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Fullersta IBK Strandhallen - Tyresö
2015-03-15 09:30 150105088 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tumba GOIF Skogåshallen
2015-03-21 16:15 150105086 Tyresö Trollbäcken IBK (F) - Farsta IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2015-03-22 09:00 150105090 Fullersta IBK - Vendelsö IK (A) Skogåshallen
2015-03-22 11:15 150105089 Huddinge IBS (A) - Salems IF (B) Flemingsbergshallen
2015-04-23 17:30 150105087 Segeltorps IF - Älvsjö AIK (C) Vårbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis