Pantamera P Blå Lätt-Lätt (10) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150356001 Sickla IF - Hässelby SK IBK (A)
150356003 Åkersberga IBF (B) - Skå IK & Bygdegård Åkersberga Sporthall A
150356009 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (A)
2016-10-01 09:00 150356007 Täby FC (C) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2016-10-01 09:00 150356008 IK Frej Täby - Danderyds SK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-01 10:00 150356002 Ängby IF (B) - Jakobsbergs IBF (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 10:00 150356005 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2016-10-01 13:30 150356010 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK Bodals Bollhall
2016-10-02 13:00 150356004 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF Hackstahallen
150356011 Jakobsbergs IBF (A) - Sickla IF
150356012 Skå IK & Bygdegård - Hässelby SK IBK (A)
150356020 IBF Offensiv Lidingö - Grimsta AIK (A) Bodals Bollhall
2016-10-08 10:45 150356014 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-10-09 12:00 150356013 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2016-10-09 13:15 150356017 Danderyds SK - Täby FC (B) Mörbyhallen
2016-10-09 17:15 150356016 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2016-10-09 18:00 150356018 Silverdals IF (A) - Täby FC (C) Arena Satelliten
2016-10-22 14:00 150356019 Töjnan IBK - IK Frej Täby Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150356021 Sickla IF - Skå IK & Bygdegård
150356030 IK Frej Täby - Grimsta AIK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-15 09:00 150356028 Täby FC (B) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2016-10-15 10:00 150356023 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2016-10-15 10:00 150356029 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö Skarpängskolan B
2016-10-15 11:00 150356027 Täby FC (A) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2016-10-16 09:15 150356022 Jakobsbergs IBF (A) - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2016-10-16 16:00 150356026 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Hackstahallen
2016-12-10 13:00 150356025 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Danderyds Gymnasium
150356031 Vaxholms IBF - Sickla IF
150356032 Vallentuna IBK (B) - Skå IK & Bygdegård Hammarbackens Sporthall
150356039 Grimsta AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
2016-10-22 09:00 150356040 IK Frej Täby - Täby FC (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-10-22 11:30 150356038 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2016-10-23 09:30 150356037 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2016-10-23 10:30 150356036 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2016-10-23 16:00 150356035 Danderyds SK - Ängby IF (B) Mörbyhallen
2016-10-23 16:15 150356034 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Danderyds Gymnasium
150356041 Sickla IF - Vallentuna IBK (B)
2016-10-29 09:00 150356045 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2016-10-29 11:00 150356049 Täby FC (A) - IK Frej Täby Skarpängskolan B
2016-10-29 12:00 150356050 Täby FC (B) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2016-10-29 12:15 150356048 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2016-10-30 09:00 150356044 Jakobsbergs IBF (A) - Danderyds SK Viksjö Sporthall
2016-10-30 15:00 150356047 Åkersberga IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Hackstahallen
2016-11-06 15:00 150356043 Skå IK & Bygdegård - Enebybergs IF Stenhamra Bollhall
2016-11-20 15:00 150356046 Ängby IF (B) - Töjnan IBK Stora Mossen 1
2016-11-12 09:00 150356057 Grimsta AIK (A) - Ängby IF (B) Väsby skolan
2016-11-12 09:00 150356059 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2016-11-12 10:00 150356058 IK Frej Täby - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-11-12 10:00 150356060 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2016-11-12 14:15 150356056 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) Bodals Bollhall
2016-11-13 09:00 150356054 Silverdals IF (A) - Skå IK & Bygdegård Silverdalshallen
2016-11-13 11:00 150356055 Töjnan IBK - Jakobsbergs IBF (A) Silverdalshallen
2016-11-13 13:30 150356053 Danderyds SK - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2016-11-13 17:15 150356052 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
150356061 Sickla IF - Enebybergs IF
2016-11-19 09:00 150356064 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2016-11-19 10:00 150356069 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Hackstahallen
2016-11-19 10:45 150356065 Skå IK & Bygdegård - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2016-11-19 11:00 150356063 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2016-11-19 12:00 150356068 Ängby IF (B) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2016-11-20 10:00 150356066 Jakobsbergs IBF (A) - Grimsta AIK (A) Kallhälls sporthall
2016-11-20 15:30 150356067 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby Hässelbyhallen
2017-03-25 09:00 150356070 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 09:00 150356077 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF (A) Skarpängskolan B
2016-12-03 10:00 150356079 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2016-12-03 11:00 150356078 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2016-12-03 11:30 150356074 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2016-12-03 15:00 150356076 IK Frej Täby - Skå IK & Bygdegård Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-12-03 15:30 150356075 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2016-12-04 08:15 150356072 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF Silverdalshallen
2016-12-04 16:00 150356071 Danderyds SK - Sickla IF Mörbyhallen
2016-12-04 16:00 150356080 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hackstahallen
2016-12-10 09:00 150356087 Skå IK & Bygdegård - Täby FC (B) Mälaröhallen
2016-12-10 10:00 150356089 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2016-12-10 11:00 150356085 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby Hammarbackens Sporthall
2016-12-10 11:30 150356086 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2016-12-10 14:45 150356081 Sickla IF - Silverdals IF (A) Järla Sporthall
2016-12-11 11:00 150356088 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2016-12-11 12:00 150356090 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (B) Vällingbyhallen Lilla
2016-12-11 12:15 150356082 Danderyds SK - Töjnan IBK Mörbyhallen
2016-12-11 16:15 150356083 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö Danderyds Gymnasium
2016-12-17 09:00 150356096 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2016-12-17 10:00 150356097 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2016-12-17 10:00 150356100 Ängby IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Stora Mossen 1
2016-12-17 11:00 150356093 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK Väsby skolan
2016-12-17 11:30 150356092 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF (A) Bodals Bollhall
2016-12-17 15:45 150356098 Åkersberga IBF (C) - Skå IK & Bygdegård Åkersberga Sporthall A
2016-12-18 11:00 150356094 IK Frej Täby - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2016-12-18 13:45 150356091 Töjnan IBK - Sickla IF Silverdalshallen
2016-12-18 15:00 150356099 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF (A) Hackstahallen
2017-01-14 09:15 150356109 Skå IK & Bygdegård - Ängby IF (B) Mälaröhallen
2017-01-14 11:00 150356107 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 11:30 150356108 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-01-14 12:00 150356102 Töjnan IBK - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 15:30 150356101 Sickla IF - IBF Offensiv Lidingö Järla Sporthall
2017-01-15 09:00 150356103 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby Arena Satelliten
2017-01-15 11:00 150356110 Jakobsbergs IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-01-15 16:15 150356105 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
2017-01-15 16:30 150356104 Danderyds SK - Täby FC (C) Mörbyhallen
2017-01-21 09:00 150356112 IK Frej Täby - IBF Offensiv Lidingö Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-01-21 09:00 150356115 Täby FC (A) - Danderyds SK Skarpängskolan B
2017-01-21 10:00 150356113 Täby FC (C) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-01-21 11:00 150356118 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (B) Stora Mossen 1
2017-01-21 12:00 150356111 Grimsta AIK (A) - Sickla IF Väsby skolan
2017-01-21 12:00 150356114 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2017-01-22 13:30 150356119 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2017-01-22 13:45 150356120 Jakobsbergs IBF (A) - Skå IK & Bygdegård Viksjö Sporthall
2017-01-22 15:00 150356116 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF Hackstahallen
2017-02-04 08:15 150356125 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2017-02-04 10:00 150356124 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-04 10:00 150356129 Vallentuna IBK (B) - Jakobsbergs IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-02-04 11:30 150356123 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2017-02-04 13:30 150356122 Grimsta AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2017-02-04 16:15 150356130 Vaxholms IBF - Skå IK & Bygdegård Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-04 16:45 150356121 Sickla IF - IK Frej Täby Järla Sporthall
2017-02-05 14:00 150356126 Danderyds SK - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2017-02-05 16:15 150356127 Enebybergs IF - Ängby IF (B) Danderyds Gymnasium
2017-02-11 09:00 150356132 Täby FC (B) - IK Frej Täby Skarpängskolan B
2017-02-11 10:00 150356133 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-02-11 10:00 150356136 Ängby IF (B) - Silverdals IF (A) Stora Mossen 2
2017-02-11 11:30 150356140 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-02-11 13:00 150356131 Täby FC (C) - Sickla IF Skarpängskolan B
2017-02-11 15:15 150356137 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK Riddersvik
2017-02-12 09:00 150356138 Jakobsbergs IBF (A) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2017-02-12 14:00 150356134 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö Hackstahallen
2017-02-12 15:00 150356135 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK Hackstahallen
150356141 Sickla IF - Täby FC (B)
2017-02-18 08:15 150356147 Silverdals IF (A) - Jakobsbergs IBF (A) Silverdalshallen
2017-02-18 09:00 150356143 IK Frej Täby - Åkersberga IBF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-02-18 09:00 150356144 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2017-02-18 12:30 150356145 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Bodals Bollhall
2017-02-19 09:00 150356142 Täby FC (C) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2017-02-19 09:45 150356146 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2017-02-19 16:30 150356148 Danderyds SK - Skå IK & Bygdegård Mörbyhallen
2017-02-19 17:15 150356149 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2017-03-11 09:00 150356155 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2017-03-11 10:15 150356152 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2017-03-11 11:15 150356153 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2017-03-11 12:00 150356151 Täby FC (A) - Sickla IF Skarpängskolan B
2017-03-11 12:00 150356159 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK Hammarbackens Sporthall
2017-03-11 13:00 150356154 Ängby IF (B) - IK Frej Täby Stora Mossen 1
2017-03-11 16:00 150356157 Skå IK & Bygdegård - Töjnan IBK Mälaröhallen
2017-03-12 09:00 150356156 Jakobsbergs IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
2017-03-12 12:00 150356158 Vaxholms IBF - Silverdals IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-03-18 08:30 150356166 Grimsta AIK (A) - Skå IK & Bygdegård Väsby skolan
2017-03-18 09:00 150356163 Täby FC (B) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2017-03-18 10:00 150356162 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-03-18 10:00 150356165 IK Frej Täby - Jakobsbergs IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-03-18 11:00 150356164 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2017-03-18 11:30 150356167 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF Bodals Bollhall
2017-03-18 12:00 150356168 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-03-18 13:15 150356161 Sickla IF - Åkersberga IBF (C) Järla Sporthall
2017-03-19 13:45 150356170 Danderyds SK - Enebybergs IF Mörbyhallen
2017-04-01 09:00 150356177 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2017-04-01 11:30 150356176 Vaxholms IBF - IK Frej Täby Innebandyhallen Vaxholm
2017-04-01 15:30 150356172 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (C) Riddersvik
2017-04-01 16:30 150356180 Danderyds SK - Silverdals IF (A) Mörbyhallen
2017-04-02 09:00 150356174 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2017-04-02 12:15 150356171 Åkersberga IBF (B) - Sickla IF Åkersberga Sporthall A
2017-04-02 14:00 150356173 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Vällingbyhallen Lilla
2017-04-02 16:45 150356175 Skå IK & Bygdegård - Täby FC (C) Tappströms Bollhall
2017-04-02 17:15 150356179 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
2017-04-06 17:00 150356190 Töjnan IBK - Silverdals IF (A) Silverdalshallen
2017-04-08 09:00 150356185 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-04-08 09:00 150356188 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-04-08 10:00 150356186 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2017-04-08 13:15 150356181 Sickla IF - Ängby IF (B) Järla Sporthall
2017-04-08 13:30 150356189 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK Bodals Bollhall
2017-04-08 15:00 150356184 Täby FC (A) - Skå IK & Bygdegård Skarpängskolan B
2017-04-09 14:00 150356183 Åkersberga IBF (C) - Jakobsbergs IBF (A) Hackstahallen
2017-04-09 15:00 150356182 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Hackstahallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150357002 Grimsta AIK (B) - Täby FC (E)
150357010 Ekerö IK (C) - Töjnan IBK (B)
2016-10-01 09:00 150357009 Duvbo IK - Ekerö IK (D) Hallonbergshallen
2016-10-01 11:00 150357005 Ängby IF (A) - Silverdals IF (C) Stora Mossen 1
2016-10-01 11:15 150357003 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2016-10-02 09:00 150357001 Jakobsbergs IBF (B) - Täby FC (F) Viksjö Sporthall
2016-10-02 10:15 150357007 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
2016-10-02 14:00 150357006 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Hackstahallen
2016-10-02 14:15 150357008 Bro IK (A) - Järfälla IBK Bro Sporthall
2016-10-02 16:00 150357004 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (C) Ulriksdalshallen
150357013 Hässelby SK IBK (C) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
150357019 Töjnan IBK (B) - Bro IK (A)
2016-10-08 09:00 150357012 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2016-10-08 09:45 150357015 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS Hammarbackens Sporthall
2016-10-08 10:00 150357011 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF (B) Skarpängskolan B
2016-10-09 08:15 150357014 Silverdals IF (C) - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2016-10-09 10:00 150357016 Sigtuna IF IBK (B) - Ängby IF (A) Prästängshallen
2016-10-09 10:30 150357017 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Viksjö Sporthall
2016-10-09 13:30 150357018 Ekerö IK (D) - Bele Barkarby IF IBF Tappströms Bollhall
2016-10-09 14:30 150357020 Ekerö IK (C) - Duvbo IK Tappströms Bollhall
150357024 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (A)
150357027 Ängby IF (A) - Ekerö IK (D)
150357028 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B)
2016-10-15 11:00 150357025 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2016-10-15 16:00 150357023 Täby FC (F) - Silverdals IF (C) Skarpängskolan B
2016-10-16 09:00 150357022 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan B
2016-10-16 09:00 150357026 Råsunda IS - Järfälla IBK Ulriksdalshallen
2016-10-16 09:00 150357029 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (C) Björkebyhallen
2016-10-16 10:15 150357021 Jakobsbergs IBF (B) - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2016-10-16 14:15 150357030 Bro IK (A) - Duvbo IK Bro Sporthall
150357037 Töjnan IBK (B) - Råsunda IS
2016-10-22 09:00 150357039 Duvbo IK - Åkersberga IBF (A) Hallonbergshallen
2016-10-22 11:00 150357033 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2016-10-22 18:00 150357031 Hässelby SK IBK (C) - Jakobsbergs IBF (B) Hässelbyhallen
2016-10-23 09:00 150357035 Järfälla IBK - Grimsta AIK (B) Kallhälls sporthall
2016-10-23 10:00 150357034 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (F) Prästängshallen
2016-10-23 11:30 150357032 Silverdals IF (C) - Täby FC (D) Silverdalshallen
2016-10-23 13:30 150357038 Ekerö IK (C) - Ängby IF (A) Stenhamra Bollhall
2016-10-23 14:15 150357040 Bro IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Bro Sporthall
2016-10-23 15:30 150357036 Ekerö IK (D) - Hässelby SK IBK (B) Stenhamra Bollhall
150357046 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (B)
2016-10-29 09:00 150357044 Täby FC (E) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2016-10-29 10:00 150357045 Täby FC (F) - Ekerö IK (D) Skarpängskolan B
2016-10-29 10:00 150357047 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (C) Hässelbyhallen
2016-10-29 12:00 150357049 Ängby IF (A) - Bro IK (A) Stora Mossen 1
2016-10-29 15:15 150357042 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (A) Riddersvik
2016-10-30 10:00 150357048 Råsunda IS - Duvbo IK Ulriksdalshallen
2016-10-30 13:00 150357050 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Hackstahallen
2016-11-27 09:00 150357041 Jakobsbergs IBF (B) - Silverdals IF (C) Helenelundshallen
2016-11-27 14:30 150357043 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan B
150357055 Töjnan IBK (B) - Täby FC (E)
2016-11-12 09:00 150357051 Vallentuna IBK (A) - Jakobsbergs IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-11-12 10:30 150357057 Duvbo IK - Grimsta AIK (B) Hallonbergshallen
2016-11-12 12:15 150357060 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
2016-11-13 09:00 150357059 Bele Barkarby IF IBF - Råsunda IS Björkebyhallen
2016-11-13 10:00 150357052 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (C) Prästängshallen
2016-11-13 14:15 150357058 Bro IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Bro Sporthall
2016-11-13 14:30 150357056 Ekerö IK (C) - Täby FC (F) Tappströms Bollhall
2016-11-13 15:30 150357054 Ekerö IK (D) - Täby FC (D) Tappströms Bollhall
2016-11-13 17:15 150357053 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (C) Viksjö Sporthall
2016-11-19 09:00 150357065 Täby FC (D) - Ekerö IK (C) Skarpängskolan B
2016-11-19 10:00 150357066 Täby FC (E) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2016-11-19 10:00 150357068 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2016-11-19 10:00 150357069 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2016-11-19 11:00 150357064 Hässelby SK IBK (C) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
2016-11-19 11:00 150357067 Täby FC (F) - Bro IK (A) Skarpängskolan B
2016-11-19 12:00 150357062 Vallentuna IBK (A) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2016-11-20 09:00 150357061 Jakobsbergs IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Kallhälls sporthall
2016-11-20 09:00 150357063 Silverdals IF (C) - Ekerö IK (D) Silverdalshallen
2016-11-20 10:00 150357070 Råsunda IS - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2016-12-03 10:00 150357079 Ängby IF (A) - Grimsta AIK (B) Stora Mossen 1
2016-12-03 10:15 150357075 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (C) Hallonbergshallen
2016-12-04 08:30 150357077 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Björkebyhallen
2016-12-04 09:00 150357080 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2016-12-04 10:00 150357071 Järfälla IBK - Jakobsbergs IBF (B) Kallhälls sporthall
2016-12-04 10:15 150357073 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2016-12-04 12:30 150357074 Ekerö IK (C) - Silverdals IF (C) Tappströms Bollhall
2016-12-04 14:15 150357072 Ekerö IK (D) - Sigtuna IF IBK (B) Mälaröhallen
2016-12-04 14:15 150357076 Bro IK (A) - Täby FC (D) Bro Sporthall
2016-12-04 15:00 150357078 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Hackstahallen
2016-12-10 09:00 150357088 Täby FC (E) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2016-12-10 10:00 150357089 Täby FC (F) - Råsunda IS Skarpängskolan B
2016-12-10 10:15 150357090 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2016-12-10 11:00 150357085 Silverdals IF (C) - Bro IK (A) Silverdalshallen
2016-12-10 11:00 150357086 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2016-12-10 11:00 150357087 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2016-12-10 12:00 150357084 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK Hammarbackens Sporthall
2016-12-11 09:00 150357082 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Viksjö Sporthall
2016-12-11 10:00 150357081 Jakobsbergs IBF (B) - Ekerö IK (D) Viksjö Sporthall
2016-12-11 10:00 150357083 Sigtuna IF IBK (B) - Ekerö IK (C) Prästängshallen
150357097 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2016-12-17 09:00 150357093 Duvbo IK - Järfälla IBK Hallonbergshallen
2016-12-17 09:00 150357100 Grimsta AIK (B) - Täby FC (F) Väsby skolan
2016-12-17 16:00 150357099 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Riddersvik
2016-12-17 16:15 150357092 Ekerö IK (C) - Ekerö IK (D) Tappströms Bollhall
2016-12-18 09:00 150357095 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2016-12-18 09:00 150357098 Råsunda IS - Täby FC (D) Tallbackaskolan
2016-12-18 09:15 150357096 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (C) Åkersberga Sporthall A
2016-12-18 12:45 150357091 Töjnan IBK (B) - Jakobsbergs IBF (B) Silverdalshallen
2016-12-18 14:15 150357094 Bro IK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Bro Sporthall
2017-01-14 09:00 150357109 Täby FC (D) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2017-01-14 10:00 150357110 Täby FC (E) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2017-01-14 12:00 150357106 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-01-14 14:00 150357102 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-01-14 16:15 150357108 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Riddersvik
2017-01-15 09:00 150357101 Jakobsbergs IBF (B) - Ekerö IK (C) Viksjö Sporthall
2017-01-15 10:00 150357104 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2017-01-15 10:00 150357105 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2017-01-15 13:00 150357107 Silverdals IF (C) - Råsunda IS Silverdalshallen
2017-01-15 15:00 150357103 Ekerö IK (D) - Bro IK (A) Tappströms Bollhall
2017-01-21 09:00 150357111 Duvbo IK - Jakobsbergs IBF (B) Hallonbergshallen
2017-01-21 11:00 150357118 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF (C) Väsby skolan
2017-01-21 11:00 150357120 Täby FC (E) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
2017-01-21 18:00 150357119 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan B
2017-01-22 08:30 150357113 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK (B) Björkebyhallen
2017-01-22 09:00 150357116 Råsunda IS - Sigtuna IF IBK (B) Ulriksdalshallen
2017-01-22 12:00 150357115 Ängby IF (A) - Järfälla IBK Vällingbyhallen Lilla
2017-01-22 12:30 150357117 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Hässelbyhallen
2017-01-22 14:00 150357114 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (D) Hackstahallen
2017-01-22 14:15 150357112 Bro IK (A) - Ekerö IK (C) Bro Sporthall
2017-02-04 09:00 150357122 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF Hallonbergshallen
2017-02-04 09:00 150357128 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2017-02-04 12:00 150357124 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-05 09:00 150357121 Jakobsbergs IBF (B) - Bro IK (A) Viksjö Sporthall
2017-02-05 09:00 150357126 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (B) Kallhälls sporthall
2017-02-05 10:00 150357127 Sigtuna IF IBK (B) - Grimsta AIK (B) Prästängshallen
2017-02-05 12:30 150357123 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (A) Tappströms Bollhall
2017-02-05 13:30 150357125 Ekerö IK (D) - Råsunda IS Tappströms Bollhall
2017-02-05 14:00 150357129 Silverdals IF (C) - Täby FC (E) Silverdalshallen
2017-02-05 15:00 150357130 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C) Erikslundshallen
2017-02-11 10:15 150357136 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (D) Väsby skolan
2017-02-11 11:00 150357133 Ängby IF (A) - Duvbo IK Stora Mossen 2
2017-02-11 11:00 150357137 Täby FC (F) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2017-02-11 12:00 150357139 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2017-02-11 14:00 150357138 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan B
2017-02-11 16:15 150357135 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Riddersvik
2017-02-11 17:15 150357140 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF (C) Riddersvik
2017-02-12 09:00 150357131 Bele Barkarby IF IBF - Jakobsbergs IBF (B) Björkebyhallen
2017-02-12 09:00 150357134 Råsunda IS - Ekerö IK (C) Ulriksdalshallen
2017-04-16 16:00 150357132 Åkersberga IBF (A) - Bro IK (A) Hackstahallen
2017-02-18 09:45 150357150 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-02-18 10:00 150357144 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2017-02-18 12:00 150357146 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-19 09:00 150357142 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2017-02-19 09:00 150357148 Järfälla IBK - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2017-02-19 11:15 150357141 Jakobsbergs IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2017-02-19 13:00 150357149 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Prästängshallen
2017-02-19 13:30 150357145 Ekerö IK (C) - Grimsta AIK (B) Tappströms Bollhall
2017-02-19 14:15 150357143 Bro IK (A) - Råsunda IS Bro Sporthall
2017-02-19 15:30 150357147 Ekerö IK (D) - Täby FC (E) Tappströms Bollhall
2017-03-11 09:00 150357157 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan B
2017-03-11 10:00 150357153 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2017-03-11 10:00 150357154 Grimsta AIK (B) - Bro IK (A) Väsby skolan
2017-03-11 10:00 150357155 Täby FC (F) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2017-03-11 11:00 150357156 Täby FC (E) - Ekerö IK (C) Skarpängskolan B
2017-03-11 11:00 150357160 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-03-11 12:00 150357151 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF (B) Stora Mossen 1
2017-03-11 18:00 150357158 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (D) Riddersvik
2017-03-12 09:00 150357152 Råsunda IS - Åkersberga IBF (A) Tallbackaskolan
2017-03-12 14:00 150357159 Silverdals IF (C) - Järfälla IBK Silverdalshallen
2017-03-18 10:00 150357162 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2017-03-18 10:00 150357167 Ekerö IK (C) - Hässelby SK IBK (C) Mälaröhallen
2017-03-18 11:30 150357166 Duvbo IK - Täby FC (D) Hallonbergshallen
2017-03-18 15:15 150357169 Ekerö IK (D) - Vallentuna IBK (A) Tappströms Bollhall
2017-03-19 08:30 150357164 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (F) Björkebyhallen
2017-03-19 09:00 150357161 Jakobsbergs IBF (B) - Råsunda IS Kallhälls sporthall
2017-03-19 09:00 150357168 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF (C) Silverdalshallen
2017-03-19 10:00 150357170 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK (B) Kallhälls sporthall
2017-03-19 15:15 150357165 Bro IK (A) - Täby FC (E) Bro Sporthall
2017-03-19 18:45 150357163 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-03-26 10:00 150357179 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2017-04-01 09:00 150357171 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF (B) Hässelbyhallen
2017-04-01 09:00 150357175 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2017-04-01 10:00 150357172 Grimsta AIK (B) - Råsunda IS Väsby skolan
2017-04-01 10:00 150357178 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (C) Hammarbackens Sporthall
2017-04-01 11:00 150357174 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2017-04-01 12:00 150357177 Silverdals IF (C) - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-04-01 14:00 150357176 Hässelby SK IBK (C) - Bro IK (A) Hässelbyhallen
2017-04-02 10:00 150357180 Järfälla IBK - Ekerö IK (D) Viksjö Sporthall
2017-04-04 18:20 150357173 Täby FC (F) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2017-04-08 10:00 150357184 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Stora Mossen 2
2017-04-08 10:00 150357188 Duvbo IK - Sigtuna IF IBK (B) Hallonbergshallen
2017-04-08 11:45 150357185 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2017-04-08 15:15 150357182 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Riddersvik
2017-04-08 15:15 150357189 Ekerö IK (C) - Järfälla IBK Tappströms Bollhall
2017-04-09 09:00 150357186 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (C) Björkebyhallen
2017-04-09 11:00 150357181 Jakobsbergs IBF (B) - Grimsta AIK (B) Viksjö Sporthall
2017-04-09 11:00 150357183 Råsunda IS - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2017-04-09 11:00 150357190 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK (D) Silverdalshallen
2017-04-09 15:15 150357187 Bro IK (A) - Vallentuna IBK (A) Bro Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150358007 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
150358008 Örby IS - Saltsjöbadens IF Bandhagshallen
150358010 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK
2016-10-01 10:15 150358005 Tungelsta IF - Norrtulls SK Tungelsta Sporthall
2016-10-01 12:00 150358009 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF (B) Djurö Sporthall
2016-10-01 12:15 150358004 Värmdö IF (B) - Segeltorps IF (B) Värmdö sporthall
2016-10-02 13:00 150358002 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Stavsborgshallen
2016-10-02 15:15 150358001 Högalids IF - Värmdö IF (A) Liljeholmshallen 1
2016-10-09 16:30 150358006 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (A) Tollare Bollhall
150358016 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF
150358017 Saltsjöbadens IF - Sickla IF
150358020 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF
2016-10-08 09:00 150358011 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högalids IF Myrsjöskolan
2016-10-08 09:00 150358018 Tumba GOIF (B) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2016-10-08 09:45 150358019 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2016-10-08 10:00 150358013 Segeltorps IF (B) - Älta IF Flemingsbergshallen
2016-10-08 13:15 150358015 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (B) Engelbrektshallen
2016-10-08 14:30 150358014 Norrtulls SK - Västerhaninge IBK Gärdeshallen
150358025 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B) Ribby Sporthall
150358026 Värmdö IF (B) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2016-10-15 09:00 150358022 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF (B) Myrsjöskolan
2016-10-15 10:00 150358027 Tungelsta IF - Tumba GOIF (B) Tungelsta Sporthall
2016-10-15 10:00 150358028 Sickla IF - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2016-10-15 10:00 150358029 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Vendelsömalmshallen
2016-10-15 11:15 150358030 Örby IS - Djurö-Vindö IF Bandhagshallen
2016-10-16 09:15 150358023 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK Värmdö sporthall
2016-10-16 13:00 150358024 Älta IF - Djurgårdens IF IBS (A) Stavsborgshallen
150358034 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A)
150358035 Saltsjöbadens IF - Älta IF
2016-10-22 10:00 150358031 Segeltorps IF (B) - Högalids IF Flemingsbergshallen
2016-10-22 10:00 150358036 Tumba GOIF (B) - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2016-10-22 11:15 150358040 Örby IS - Vendelsö IK Bandhagshallen
2016-10-22 12:00 150358039 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Djurö Sporthall
2016-10-22 13:15 150358038 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2016-10-22 14:30 150358033 Djurgårdens IF IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Gärdeshallen
2016-11-26 15:00 150358037 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Kvarnängshallen
150358042 Segeltorps IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Flemingsbergshallen
150358044 Nacka Wallenstam IBK (A) - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2016-10-29 09:30 150358041 Högalids IF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2016-10-29 12:15 150358049 Tungelsta IF - Örby IS Tungelsta Sporthall
2016-10-29 13:15 150358045 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF (B) Värmdö sporthall
2016-10-29 13:15 150358050 Sickla IF - Vendelsö IK Järla Sporthall
2016-10-29 15:00 150358047 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Ribby Sporthall
2016-10-30 12:00 150358046 Älta IF - Nynäshamns IBK Stavsborgshallen
2016-11-06 13:00 150358048 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Djurö Sporthall
2016-11-12 09:00 150358056 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-11-12 09:00 150358059 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2016-11-12 10:00 150358055 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
2016-11-12 11:15 150358058 Örby IS - Västerhaninge IBK Bandhagshallen
2016-11-12 12:00 150358057 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2016-11-12 13:15 150358051 Djurgårdens IF IBS (A) - Högalids IF Engelbrektshallen
2016-11-12 15:15 150358060 Sickla IF - Tungelsta IF Järla Sporthall
2016-11-13 08:45 150358052 Huddinge IBS (B) - Norrtulls SK Tomtbergahallen
2016-11-13 09:00 150358053 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (B) Fisksätra sporthall
2016-11-19 09:00 150358066 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2016-11-19 09:15 150358061 Huddinge IBS (B) - Högalids IF Flemingsbergshallen
2016-11-19 11:15 150358064 Segeltorps IF (B) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2016-11-19 12:15 150358070 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2016-11-19 13:15 150358067 Värmdö IF (A) - Örby IS Värmdö sporthall
2016-11-19 13:30 150358062 Djurgårdens IF IBS (A) - Saltsjöbadens IF Gärdeshallen
2016-11-19 14:00 150358069 Västerhaninge IBK - Sickla IF Ribby Sporthall
2016-11-19 14:30 150358063 Norrtulls SK - Tumba GOIF (B) Gärdeshallen
2016-11-20 12:00 150358068 Älta IF - Vendelsö IK Stavsborgshallen
2016-12-03 09:15 150358079 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
2016-12-03 11:15 150358073 Nynäshamns IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Kvarnängshallen
2016-12-03 12:00 150358077 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-03 13:00 150358075 Djurö-Vindö IF - Segeltorps IF (B) Djurö Sporthall
2016-12-03 13:15 150358078 Sickla IF - Värmdö IF (A) Järla Sporthall
2016-12-03 16:00 150358074 Tyresö Trollbäcken IBK - Norrtulls SK Strandhallen - Tyresö
2016-12-04 09:15 150358072 Tumba GOIF (B) - Huddinge IBS (B) Storvretens Sporthall
2016-12-04 11:00 150358071 Saltsjöbadens IF - Högalids IF Fisksätra sporthall
2016-12-04 11:15 150358080 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2016-12-10 09:00 150358081 Högalids IF - Tumba GOIF (B) Liljeholmshallen 1
2016-12-10 10:00 150358088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2016-12-10 12:45 150358086 Segeltorps IF (B) - Vendelsö IK Flemingsbergshallen
2016-12-10 13:15 150358085 Norrtulls SK - Örby IS Engelbrektshallen
2016-12-11 09:15 150358089 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (B) Värmdö sporthall
2016-12-11 12:00 150358084 Djurgårdens IF IBS (A) - Djurö-Vindö IF Engelbrektshallen
2016-12-11 12:00 150358090 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2016-12-11 13:00 150358082 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
2016-12-11 14:15 150358083 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Flemingsbergshallen
2016-12-17 10:00 150358091 Nynäshamns IBK - Högalids IF Kvarnängshallen
2016-12-17 10:15 150358097 Tungelsta IF - Segeltorps IF (B) Tungelsta Sporthall
2016-12-17 11:00 150358095 Vendelsö IK - Djurgårdens IF IBS (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-17 14:00 150358099 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Ribby Sporthall
2016-12-17 15:00 150358093 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2016-12-17 17:30 150358096 Sickla IF - Norrtulls SK Järla Sporthall
2016-12-18 09:00 150358092 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF (B) Strandhallen - Tyresö
2016-12-18 10:00 150358094 Örby IS - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2016-12-18 13:00 150358100 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2017-01-14 09:00 150358101 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK Liljeholmshallen 1
2017-01-14 09:45 150358102 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2017-01-14 10:00 150358110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2017-01-14 11:00 150358105 Huddinge IBS (B) - Sickla IF Flemingsbergshallen
2017-01-14 14:00 150358108 Segeltorps IF (B) - Västerhaninge IBK Flemingsbergshallen
2017-01-14 14:15 150358106 Djurgårdens IF IBS (A) - Tungelsta IF Engelbrektshallen
2017-01-14 15:15 150358107 Norrtulls SK - Värmdö IF (B) Engelbrektshallen
2017-01-15 09:00 150358103 Tumba GOIF (B) - Örby IS Storvretens Sporthall
2017-01-15 09:00 150358104 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK Fisksätra sporthall
2017-01-21 09:30 150358115 Tungelsta IF - Saltsjöbadens IF Tungelsta Sporthall
2017-01-21 10:00 150358113 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Vendelsömalmshallen
2017-01-21 11:15 150358112 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK Bandhagshallen
2017-01-21 13:00 150358111 Djurö-Vindö IF - Högalids IF Djurö Sporthall
2017-01-21 13:15 150358116 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2017-01-21 14:00 150358117 Västerhaninge IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Ribby Sporthall
2017-01-21 15:15 150358119 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF (B) Värmdö sporthall
2017-01-21 18:00 150358114 Sickla IF - Tumba GOIF (B) Järla Sporthall
2017-01-22 13:00 150358118 Älta IF - Norrtulls SK Stavsborgshallen
2017-02-04 09:00 150358125 Tumba GOIF (B) - Värmdö IF (B) Malmsjö Sporthall
2017-02-04 09:30 150358121 Högalids IF - Örby IS Liljeholmshallen 1
2017-02-04 10:00 150358124 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kvarnängshallen
2017-02-04 12:00 150358122 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2017-02-04 12:30 150358129 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gärdeshallen
2017-02-04 13:00 150358127 Huddinge IBS (B) - Älta IF Flemingsbergshallen
2017-02-04 14:30 150358128 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (A) Gärdeshallen
2017-02-05 09:00 150358123 Tyresö Trollbäcken IBK - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-05 10:00 150358126 Saltsjöbadens IF - Västerhaninge IBK Fisksätra sporthall
2017-02-11 09:00 150358131 Vendelsö IK - Högalids IF Vendelsömalmshallen
2017-02-11 10:00 150358138 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Myrsjöskolan
2017-02-11 10:00 150358140 Segeltorps IF (B) - Norrtulls SK Flemingsbergshallen
2017-02-11 11:30 150358133 Tungelsta IF - Djurö-Vindö IF Tungelsta Sporthall
2017-02-11 14:00 150358135 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Ribby Sporthall
2017-02-11 16:45 150358134 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2017-02-11 18:15 150358132 Sickla IF - Örby IS Järla Sporthall
2017-02-12 09:00 150358137 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Fisksätra sporthall
2017-02-12 13:00 150358136 Älta IF - Tumba GOIF (B) Stavsborgshallen
2017-02-18 09:00 150358141 Högalids IF - Sickla IF Liljeholmshallen 1
2017-02-18 09:00 150358145 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 10:15 150358146 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kvarnängshallen
2017-02-18 11:15 150358143 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2017-02-18 12:00 150358142 Vendelsö IK - Tungelsta IF Vendelsömalmshallen
2017-02-18 15:15 150358144 Djurö-Vindö IF - Västerhaninge IBK Djurö Sporthall
2017-02-19 10:00 150358147 Tumba GOIF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Storvretens Sporthall
2017-02-19 11:00 150358150 Djurgårdens IF IBS (A) - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2017-02-19 13:15 150358149 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B) Tomtbergahallen
2017-03-11 09:00 150358156 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Myrsjöskolan
2017-03-11 11:15 150358151 Tungelsta IF - Högalids IF Tungelsta Sporthall
2017-03-11 12:00 150358158 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF (B) Flemingsbergshallen
2017-03-11 13:00 150358155 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2017-03-11 14:00 150358152 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
2017-03-11 14:00 150358153 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Ribby Sporthall
2017-03-12 12:00 150358160 Djurgårdens IF IBS (A) - Huddinge IBS (B) Engelbrektshallen
2017-03-12 13:00 150358154 Älta IF - Örby IS Stavsborgshallen
2017-03-12 13:00 150358159 Norrtulls SK - Saltsjöbadens IF Engelbrektshallen
2017-03-18 09:00 150358167 Tyresö Trollbäcken IBK - Segeltorps IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-03-18 09:15 150358162 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
2017-03-18 10:00 150358168 Nynäshamns IBK - Norrtulls SK Kvarnängshallen
2017-03-18 10:30 150358169 Tumba GOIF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Storvretens Sporthall
2017-03-18 12:00 150358164 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) Vendelsömalmshallen
2017-03-19 09:00 150358170 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (B) Fisksätra sporthall
2017-03-19 13:00 150358163 Sickla IF - Älta IF Stavsborgshallen
2017-03-19 15:15 150358161 Högalids IF - Värmdö IF (B) Liljeholmshallen 1
2017-03-22 19:00 150358165 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2017-04-01 09:00 150358174 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sickla IF Myrsjöskolan
2017-04-01 11:00 150358176 Segeltorps IF (B) - Örby IS Flemingsbergshallen
2017-04-01 13:00 150358171 Västerhaninge IBK - Högalids IF Ribby Sporthall
2017-04-01 13:15 150358173 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2017-04-01 13:15 150358177 Norrtulls SK - Djurö-Vindö IF Engelbrektshallen
2017-04-01 14:15 150358178 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Engelbrektshallen
2017-04-02 10:00 150358179 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK Flemingsbergshallen
2017-04-02 10:15 150358180 Saltsjöbadens IF - Tumba GOIF (B) Fisksätra sporthall
2017-04-02 12:00 150358172 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2017-04-08 10:00 150358181 Högalids IF - Älta IF Liljeholmshallen 1
2017-04-08 10:00 150358186 Vendelsö IK - Norrtulls SK Vendelsömalmshallen
2017-04-08 10:00 150358190 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF (B) Kvarnängshallen
2017-04-08 11:15 150358187 Örby IS - Djurgårdens IF IBS (A) Bandhagshallen
2017-04-08 12:00 150358188 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (B) Djurö Sporthall
2017-04-08 13:00 150358182 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Ribby Sporthall
2017-04-08 14:15 150358183 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2017-04-08 14:15 150358185 Sickla IF - Segeltorps IF (B) Järla Sporthall
2017-04-08 14:15 150358189 Tyresö Trollbäcken IBK - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150359003 AIK IBF - Vendelsö IK (B) Ulriksdalshallen
2016-10-01 11:15 150359001 Farsta IBK - Sundbybergs IK Farstahallen 3
2016-10-01 12:00 150359002 Mariebergs SK - Segeltorps IF (A) Stora Mossen 1
2016-10-01 13:00 150359005 Salems IF - Högdalens AIS Skogsängshallen
2016-10-01 13:00 150359009 Huddinge IBS - FBI Tullinge Flemingsbergshallen
2016-10-02 09:00 150359004 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
2016-10-02 11:00 150359010 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF Ormingehallen
2016-10-02 15:00 150359008 Ekerö IK (B) - Tumba GOIF (A) Stenhamra Bollhall
2016-12-10 11:00 150359006 Värmdö IF (C) - Djurgårdens IF IBS (B) Värmdö sporthall
150359012 Vendelsö IK (B) - Sundbybergs IK
150359015 Djurgårdens IF IBS (B) - Sköndals IK Gärdeshallen
2016-10-08 09:15 150359019 Hammarby IF IBF - Ekerö IK (B) Sjöstadshallen
2016-10-08 10:15 150359014 Högdalens AIS - AIK IBF Högdalshallen
2016-10-08 11:00 150359011 Segeltorps IF (A) - Farsta IBK Flemingsbergshallen
2016-10-08 11:00 150359016 Skogås/Trångsunds IBK - Salems IF Skogåshallen
2016-10-08 12:15 150359020 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS Järla Sporthall
2016-10-08 15:00 150359013 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK Västertorpshallen Lilla
2016-11-27 16:00 150359017 Tumba GOIF (A) - Värmdö IF (C) Storvretens Sporthall
150359021 Farsta IBK - Vendelsö IK (B) Farstahallen 3
2016-10-15 09:00 150359023 Sundbybergs IK - Högdalens AIS Brotorpshallen
2016-10-15 11:00 150359027 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
2016-10-15 11:15 150359022 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF Flemingsbergshallen
2016-10-15 12:00 150359024 Mariebergs SK - Djurgårdens IF IBS (B) Stora Mossen 1
2016-10-15 16:45 150359028 Värmdö IF (C) - Hammarby IF IBF Värmdö sporthall
2016-10-16 10:00 150359025 AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK Ulriksdalshallen
2016-10-16 10:00 150359026 Sköndals IK - Tumba GOIF (A) Sköndalshallen
2016-10-16 13:30 150359030 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS Tappströms Bollhall
150359032 Högdalens AIS - Vendelsö IK (B) Högdalshallen
2016-10-22 09:00 150359035 Tumba GOIF (A) - Mariebergs SK Storvretens Sporthall
2016-10-22 09:00 150359039 Huddinge IBS - Värmdö IF (C) Flemingsbergshallen
2016-10-22 09:15 150359034 Skogås/Trångsunds IBK - Sundbybergs IK Skogåshallen
2016-10-22 09:45 150359037 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Sjöstadshallen
2016-10-22 13:15 150359036 FBI Tullinge - AIK IBF Rikstenshallen
2016-10-22 13:30 150359033 Djurgårdens IF IBS (B) - Segeltorps IF (A) Gärdeshallen
2016-10-22 15:00 150359031 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK Västertorpshallen Lilla
2016-10-23 12:15 150359038 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF Myrsjöskolan
150359043 Vendelsö IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2016-10-29 09:00 150359042 Älvsjö AIK IBF - Djurgårdens IF IBS (B) Sätrahallen
2016-10-29 09:00 150359045 Sundbybergs IK - FBI Tullinge Brotorpshallen
2016-10-29 09:15 150359041 Farsta IBK - Högdalens AIS Farstahallen 1
2016-10-29 10:00 150359046 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF Stora Mossen 1
2016-10-29 11:45 150359044 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF (A) Flemingsbergshallen
2016-10-29 12:00 150359049 Salems IF - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2016-10-30 09:00 150359047 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ulriksdalshallen
2016-10-30 11:00 150359048 Sköndals IK - Huddinge IBS Sköndalshallen
150359054 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2016-11-12 10:00 150359053 Tumba GOIF (A) - Älvsjö AIK IBF Storvretens Sporthall
2016-11-12 13:00 150359057 Huddinge IBS - Mariebergs SK Flemingsbergshallen
2016-11-12 13:15 150359056 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sundbybergs IK Järla Sporthall
2016-11-12 13:15 150359060 Värmdö IF (C) - Salems IF Värmdö sporthall
2016-11-12 14:30 150359051 Djurgårdens IF IBS (B) - Farsta IBK Gärdeshallen
2016-11-12 16:00 150359055 Hammarby IF IBF - Segeltorps IF (A) Sjöstadshallen
2016-11-13 11:15 150359052 Skogås/Trångsunds IBK - Högdalens AIS Skogåshallen
2016-11-13 12:30 150359058 Ekerö IK (B) - AIK IBF Tappströms Bollhall
150359065 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2016-11-19 09:00 150359067 Sundbybergs IK - Ekerö IK (B) Hallonbergshallen
2016-11-19 09:15 150359061 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK Farstahallen 1
2016-11-19 10:15 150359066 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS Flemingsbergshallen
2016-11-19 12:15 150359064 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Sätrahallen
2016-11-19 13:15 150359062 Djurgårdens IF IBS (B) - Tumba GOIF (A) Engelbrektshallen
2016-11-19 14:15 150359063 Högdalens AIS - FBI Tullinge Bandhagshallen
2016-11-20 09:00 150359069 AIK IBF - Värmdö IF (C) Ulriksdalshallen
2016-11-20 09:00 150359070 Sköndals IK - Salems IF Sköndalshallen
2016-12-03 10:00 150359071 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK Storvretens Sporthall
2016-12-03 10:00 150359073 Hammarby IF IBF - Djurgårdens IF IBS (B) Sjöstadshallen
2016-12-03 11:00 150359076 Vendelsö IK (B) - Ekerö IK (B) Vendelsömalmshallen
2016-12-03 12:15 150359074 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högdalens AIS Järla Sporthall
2016-12-03 12:15 150359079 Salems IF - Mariebergs SK Skogsängshallen
2016-12-03 12:15 150359080 Sköndals IK - AIK IBF Bandhagshallen
2016-12-03 12:45 150359075 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Flemingsbergshallen
2016-12-03 14:15 150359072 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK Rikstenshallen
2016-12-04 10:15 150359078 Värmdö IF (C) - Sundbybergs IK Värmdö sporthall
2016-12-10 09:00 150359089 Sundbybergs IK - Sköndals IK Brotorpshallen
2016-12-10 09:45 150359082 Tumba GOIF (A) - Hammarby IF IBF Storvretens Sporthall
2016-12-10 11:15 150359083 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogåshallen
2016-12-10 11:45 150359088 Segeltorps IF (A) - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-12-10 13:15 150359085 Högdalens AIS - Ekerö IK (B) Bandhagshallen
2016-12-11 09:00 150359081 Farsta IBK - FBI Tullinge Gubbängshallen
2016-12-11 13:00 150359084 Djurgårdens IF IBS (B) - Huddinge IBS Engelbrektshallen
2016-12-11 13:00 150359090 Mariebergs SK - AIK IBF Vällingbyhallen Lilla
2017-02-05 11:00 150359087 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (C) Vendelsömalmshallen
2016-12-17 09:00 150359100 Mariebergs SK - Sundbybergs IK Stora Mossen 1
2016-12-17 10:00 150359091 Hammarby IF IBF - Farsta IBK Liljeholmshallen 3
2016-12-17 11:45 150359093 Huddinge IBS - Tumba GOIF (A) Flemingsbergshallen
2016-12-17 12:15 150359092 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge Järla Sporthall
2016-12-17 15:15 150359094 Ekerö IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Tappströms Bollhall
2016-12-18 10:00 150359098 Sköndals IK - Vendelsö IK (B) Sköndalshallen
2016-12-18 10:00 150359099 AIK IBF - Segeltorps IF (A) Tallbackaskolan
2016-12-18 10:15 150359096 Värmdö IF (C) - Högdalens AIS Värmdö sporthall
2016-12-18 11:00 150359097 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2017-01-14 09:00 150359102 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS Sjöstadshallen
2017-01-14 09:15 150359107 Högdalens AIS - Sköndals IK Högdalshallen
2017-01-14 10:00 150359105 Skogås/Trångsunds IBK - Värmdö IF (C) Skogåshallen
2017-01-14 10:00 150359108 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF Sätrahallen
2017-01-14 11:15 150359101 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Farstahallen 3
2017-01-14 13:00 150359110 Segeltorps IF (A) - Sundbybergs IK Flemingsbergshallen
2017-01-14 14:15 150359103 FBI Tullinge - Ekerö IK (B) Rikstenshallen
2017-01-14 14:30 150359109 Vendelsö IK (B) - Mariebergs SK Vendelsömalmshallen
2017-01-14 16:15 150359106 Djurgårdens IF IBS (B) - Salems IF Engelbrektshallen
2017-01-21 10:00 150359119 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF Brotorpshallen
2017-01-21 11:00 150359111 Huddinge IBS - Farsta IBK Flemingsbergshallen
2017-01-21 11:00 150359115 Salems IF - Tumba GOIF (A) Skogsängshallen
2017-01-21 12:00 150359118 Mariebergs SK - Högdalens AIS Stora Mossen 1
2017-01-21 13:00 150359120 Segeltorps IF (A) - Vendelsö IK (B) Flemingsbergshallen
2017-01-21 14:15 150359114 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge Värmdö sporthall
2017-01-22 10:00 150359117 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS (B) Ulriksdalshallen
2017-01-22 12:00 150359112 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Mälaröhallen
2017-01-29 09:00 150359116 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK Sköndalshallen
2017-02-04 09:00 150359124 Hammarby IF IBF - Salems IF Sjöstadshallen
2017-02-04 10:00 150359126 Tumba GOIF (A) - AIK IBF Malmsjö Sporthall
2017-02-04 10:15 150359121 Farsta IBK - Ekerö IK (B) Farstahallen 1
2017-02-04 10:45 150359129 Högdalens AIS - Segeltorps IF (A) Högdalshallen
2017-02-04 11:30 150359127 Skogås/Trångsunds IBK - Mariebergs SK Skogåshallen
2017-02-04 12:30 150359123 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (C) Järla Sporthall
2017-02-04 13:15 150359125 FBI Tullinge - Sköndals IK Rikstenshallen
2017-02-04 13:30 150359128 Djurgårdens IF IBS (B) - Sundbybergs IK Gärdeshallen
2017-02-04 16:15 150359130 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (B) Sätrahallen
2017-02-11 09:00 150359136 Mariebergs SK - FBI Tullinge Stora Mossen 1
2017-02-11 09:00 150359137 Sundbybergs IK - Tumba GOIF (A) Brotorpshallen
2017-02-11 11:00 150359138 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Flemingsbergshallen
2017-02-11 15:00 150359139 Vendelsö IK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Vendelsömalmshallen
2017-02-11 15:00 150359140 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Västertorpshallen Lilla
2017-02-11 18:15 150359133 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2017-02-12 09:15 150359132 Värmdö IF (C) - Ekerö IK (B) Värmdö sporthall
2017-02-12 10:00 150359135 AIK IBF - Hammarby IF IBF Ulriksdalshallen
2017-02-12 11:00 150359134 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Sköndalshallen
2017-02-18 09:00 150359146 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK Sjöstadshallen
2017-02-18 10:15 150359141 Farsta IBK - Värmdö IF (C) Farstahallen 3
2017-02-18 12:15 150359145 Nacka Wallenstam IBK (C) - Mariebergs SK Järla Sporthall
2017-02-18 12:45 150359144 Huddinge IBS - AIK IBF Flemingsbergshallen
2017-02-18 14:15 150359147 FBI Tullinge - Segeltorps IF (A) Rikstenshallen
2017-02-18 14:30 150359150 Djurgårdens IF IBS (B) - Högdalens AIS Gärdeshallen
2017-02-19 09:15 150359149 Skogås/Trångsunds IBK - Älvsjö AIK IBF Skogåshallen
2017-02-19 14:30 150359143 Ekerö IK (B) - Sköndals IK Tappströms Bollhall
2017-02-19 14:45 150359148 Tumba GOIF (A) - Vendelsö IK (B) Storvretens Sporthall
2017-03-11 10:15 150359159 Högdalens AIS - Tumba GOIF (A) Högdalshallen
2017-03-11 11:00 150359154 Mariebergs SK - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2017-03-11 11:30 150359155 Sundbybergs IK - Huddinge IBS Brotorpshallen
2017-03-11 12:45 150359160 Djurgårdens IF IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK Eriksdalshallen
2017-03-11 13:00 150359151 Salems IF - Farsta IBK Skogsängshallen
2017-03-11 13:00 150359156 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Flemingsbergshallen
2017-03-11 15:00 150359158 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Västertorpshallen Lilla
2017-03-11 17:00 150359157 Vendelsö IK (B) - Hammarby IF IBF Vendelsömalmshallen
2017-03-12 10:00 150359152 Sköndals IK - Värmdö IF (C) Sköndalshallen
2017-03-18 08:30 150359168 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Sjöstadshallen
2017-03-18 11:15 150359162 Salems IF - AIK IBF Skogsängshallen
2017-03-18 11:30 150359170 Tumba GOIF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2017-03-18 12:15 150359167 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Järla Sporthall
2017-03-18 13:15 150359163 Värmdö IF (C) - Mariebergs SK Värmdö sporthall
2017-03-18 13:45 150359166 Huddinge IBS - Vendelsö IK (B) Flemingsbergshallen
2017-03-19 09:00 150359169 FBI Tullinge - Djurgårdens IF IBS (B) Tullingehallen
2017-03-19 12:30 150359165 Ekerö IK (B) - Segeltorps IF (A) Tappströms Bollhall
2017-03-19 18:00 150359161 Farsta IBK - Sköndals IK Farstahallen 3
2017-04-01 09:00 150359173 Sundbybergs IK - Salems IF Brotorpshallen
2017-04-01 09:00 150359176 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (B) Sätrahallen
2017-04-01 09:30 150359172 Mariebergs SK - Sköndals IK Stora Mossen 2
2017-04-01 10:00 150359179 Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2017-04-01 10:15 150359177 Högdalens AIS - Huddinge IBS Högdalshallen
2017-04-01 12:00 150359174 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (C) Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:15 150359178 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Engelbrektshallen
2017-04-02 09:00 150359171 AIK IBF - Farsta IBK Ulriksdalshallen
2017-04-02 16:00 150359180 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Storvretens Sporthall
2017-04-08 09:15 150359181 Farsta IBK - Mariebergs SK Farstahallen 1
2017-04-08 10:00 150359190 Hammarby IF IBF - FBI Tullinge Sjöstadshallen
2017-04-08 12:15 150359189 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tumba GOIF (A) Järla Sporthall
2017-04-08 13:00 150359188 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Flemingsbergshallen
2017-04-08 13:15 150359185 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2017-04-08 14:15 150359187 Ekerö IK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Tappströms Bollhall
2017-04-09 10:00 150359182 AIK IBF - Sundbybergs IK Ulriksdalshallen
2017-04-09 10:00 150359183 Sköndals IK - Segeltorps IF (A) Sköndalshallen
2017-04-09 12:00 150359184 Salems IF - Vendelsö IK (B) Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis