Pantamera P Blå Svår-Lätt (08-09) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150341001 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 09:45 150341002 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Oskar Mattsson, Fredrik Nensén Sollentuna sim och sporthall
2018-09-29 10:15 150341004 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (B) Lars Reuterhagen, Mimma Spasic Rosershallen
2018-09-29 13:00 150341003 IK Frej Täby IBK - Täby FC (D) Roger Nyström, Ken Johansson Vikingavallen
2018-09-29 15:00 150341005 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
150341010 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (A)
2018-10-06 15:00 150341009 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Torbjörn Lundin, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 15:30 150341007 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby IBK Johan Eklund, Rikard Söderlund Vaxholm innebandyhallen
2018-10-06 17:00 150341008 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Mats Järnmark, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-10-07 13:00 150341006 Sigtuna IF IBK - Rosersbergs IK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-10-13 12:00 150341014 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Adam Sundbom, Jacob Almefelt Vikingavallen
2018-10-13 12:30 150341015 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (A) Fredrik Nensén, Richard Jonsson Rosershallen
2018-10-14 11:00 150341011 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Oscar Uhlir, Rikard Söderlund Skarpängskolan A
2018-10-14 14:00 150341013 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Zana Guzel, Richard Jonsson Silverdalshallen
2018-10-14 15:15 150341012 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 09:00 150341019 Täby FC (D) - Täby FC (A) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-10-20 14:00 150341016 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Richard Jonsson, Rikard Söderlund Väsby skolan
2018-10-20 14:30 150341018 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Vaxholm innebandyhallen
2018-10-20 15:15 150341020 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Roger Nyström, Patrik Arvinder Hammarbackens Sporthall
2018-10-21 11:00 150341017 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B) Lars Reuterhagen, Jonatan Svahn Prästängshallen
2018-10-27 10:00 150341021 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B) Sebastian Johansson, Thomas Gjutarenäfve Skarpängskolan A
2018-10-27 10:00 150341024 IK Frej Täby IBK - Rosersbergs IK Armin Shafiei, Rikard Söderlund Vikingavallen
2018-10-27 17:45 150341025 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (D) Johan Eklund, Daniel Karlsson Bodals Bollhall
2018-10-28 12:00 150341022 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Rikard Söderlund Skärgårdsstadshallen
2018-10-28 16:15 150341023 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (A) Villiam Lööf, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
2018-11-10 09:00 150341030 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-11-10 13:30 150341026 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Rosershallen
2018-11-10 14:00 150341027 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Therese Kempendahl, Andreas Theorén Väsby skolan
2018-11-11 11:00 150341028 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Jesper Algotsson, Tobias Jansson Prästängshallen
2018-11-11 12:45 150341029 Vaxholms IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rikard Söderlund, Simon Åbom Vaxholm innebandyhallen
2018-11-17 16:45 150341035 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sigtuna IF IBK Johan Eklund, Zana Guzel Bodals Bollhall
2018-11-18 10:00 150341031 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Zana Guzel, Johan Nima Skarpängskolan A
2018-11-18 10:15 150341032 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Simon Fröberg, Max Hasselrot Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 16:00 150341033 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby IBK Anton Fritshammar, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2019-01-27 17:00 150341034 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B) Roger Nyström, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 10:00 150341036 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Ida Nedin, Daniel Skantze Vikingavallen
2018-11-24 13:00 150341038 Grimsta AIK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Lucas Edberg, Dilshad Abdulla Väsby skolan
2018-11-24 13:15 150341040 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (D) Mimma Spasic, Johan Eklund Vaxholm innebandyhallen
2018-11-24 13:45 150341037 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Rosershallen
2018-11-25 12:00 150341039 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Villiam Lööf, Anders Haag Prästängshallen
2018-12-01 09:00 150341041 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-12-01 09:15 150341042 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Zana Guzel, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 10:00 150341043 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Max Hasselrot, Simon Fröberg Skarpängskolan A
2018-12-01 17:15 150341045 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rosersbergs IK Johan Eklund, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
2018-12-02 15:15 150341044 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (A) Ida Nedin, Jan Lingemark Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 12:00 150341048 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Fredrik Hallenberg, Mario Mallengren Rosershallen
2018-12-08 17:15 150341047 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby IBK Rikard Söderlund, Johan Eklund Bodals Bollhall
2018-12-09 12:00 150341046 Töjnan IBK (B) - Täby FC (A) Johan Eklund, Mimma Spasic Silverdalshallen
2018-12-09 12:00 150341050 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (B) Jelena Spasic, Jan Lingemark Prästängshallen
2018-12-09 14:00 150341049 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2018-12-15 10:00 150341053 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Filip Lövenklint, Simon Åbom Skarpängskolan A
2018-12-15 11:00 150341051 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-12-15 13:30 150341052 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Vaxholm innebandyhallen
2018-12-15 17:15 150341055 IBF Offensiv Lidingö (B) - Töjnan IBK (B) Johan Eklund, Christian Berger Bodals Bollhall
2018-12-16 14:15 150341054 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Lucas Edberg, Ida Nedin Hammarbackens Sporthall
2019-02-16 12:00 150341059 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (B) Roger Nyström, Andreas Theorén Hammarbackens Sporthall
2019-02-16 15:00 150341058 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK Filip Lövenklint, Richard Jonsson Skarpängskolan A
2019-02-16 15:30 150341057 Vaxholms IBF (B) - Rosersbergs IK Roger Nyström, Rikard Söderlund Vaxholm innebandyhallen
2019-02-16 16:15 150341060 IBF Offensiv Lidingö (B) - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Christian Berger Bodals Bollhall
2019-02-16 17:45 150341056 Sigtuna IF IBK - Grimsta AIK (A) Mimma Spasic, Jesper Algotsson Prästängshallen
150341061 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2019-01-27 17:30 150341063 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Richard Jonsson, Johan Eklund Silverdalshallen
2019-03-03 12:00 150341062 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Fredrik Nensén, Patrik Larsson Åkersberga Sporthall A
2019-03-29 18:30 150341065 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Sezgin Youmer, Imtiaz Karim Rosershallen
2019-03-30 12:00 150341064 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF (B) Oscar Uhlir, Daniel Bäckner Vikingavallen
2019-01-12 09:00 150341069 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Åsa Gustavsson, William De Besche Skarpängskolan A
2019-01-12 14:00 150341070 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Oscar Uhlir, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2019-01-13 11:00 150341067 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-01-13 14:00 150341066 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK Wen-chung Tsai, Kenny Ly Väsby skolan
2019-01-13 14:30 150341068 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Vaxholm innebandyhallen
2019-01-19 10:00 150341074 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (A) Emilia Lassfolk, Peter Lassfolk Vikingavallen
2019-01-19 10:15 150341072 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Fredrik Hallenberg, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 13:00 150341071 Täby FC (A) - Täby FC (D) Arvid Nordin, Adam Sundbom Skarpängskolan A
2019-01-19 18:15 150341075 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vallentuna IBK Mats Järnmark, Mats Andersson Bodals Bollhall
2019-01-20 11:15 150341073 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK Linn Skotte, Ida Torbjörner Silverdalshallen
150341080 Täby FC (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2019-01-26 11:30 150341076 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Sadjad Nima, Rikard Söderlund Rosershallen
2019-01-26 16:30 150341079 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (A) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Vaxholm innebandyhallen
2019-01-27 12:00 150341078 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2019-01-27 13:15 150341077 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (B) Jelena Spasic, Mimma Spasic Väsby skolan
2019-02-02 10:00 150341084 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Sabina Åström, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-02-02 17:15 150341085 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vaxholms IBF (B) Johan Hessing, Stefano Bianque Bodals Bollhall
2019-02-03 11:15 150341082 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Fredrik Nensén, Arvid Nordin Åkersberga Sporthall A
2019-02-03 14:45 150341083 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Mats Järnmark, Johan Ståhl Silverdalshallen
2019-02-03 17:00 150341081 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Erikslundshallen
150341089 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Prästängshallen
2019-02-09 11:00 150341086 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Per Sundvall, Anton Fritshammar Vikingavallen
2019-02-09 11:30 150341087 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Lars Samuelsson, Lars Reuterhagen Rosershallen
2019-02-10 14:15 150341088 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Mats Järnmark, Patrik Arvinder Väsby skolan
2019-02-10 15:00 150341090 Vaxholms IBF (B) - Vallentuna IBK Lars Samuelsson, Richard Jonsson Vaxholm innebandyhallen
2019-03-09 09:00 150341093 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B) William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 10:00 150341091 Täby FC (A) - Rosersbergs IK William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 12:15 150341092 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Chelsea Wickenbergh, Emilia Tuomela Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 16:00 150341094 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Dennis Svensson, Tim Svensson Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 18:45 150341095 IBF Offensiv Lidingö (B) - Grimsta AIK (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Bodals Bollhall
2019-03-16 11:00 150341097 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Åsa Gustavsson, Lucas Edberg Vikingavallen
2019-03-16 13:45 150341098 Rosersbergs IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Richard Jonsson, Lars Reuterhagen Rosershallen
2019-03-16 14:00 150341099 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2019-03-17 12:00 150341100 Sigtuna IF IBK - Täby FC (D) Jesper Algotsson, Joel Sandberg Prästängshallen
2019-03-17 13:00 150341096 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Anders Asp, Villiam Lööf Silverdalshallen
2019-03-23 10:00 150341101 Täby FC (A) - Töjnan IBK (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Skarpängskolan A
2019-03-23 12:00 150341103 Täby FC (D) - Grimsta AIK (A) William De Besche, Peter Lassfolk Skarpängskolan A
2019-03-23 15:30 150341102 Vaxholms IBF (B) - Sigtuna IF IBK Rikard Söderlund, Åsa Gustavsson Vaxholm innebandyhallen
2019-03-23 19:00 150341105 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby IBK Michael Leimer, Robert Milerud Bodals Bollhall
2019-03-24 12:45 150341104 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Kari Malmros, Michael Selg Hammarbackens Sporthall
2019-03-30 11:00 150341108 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Daniel Bäckner, Oscar Uhlir Vikingavallen
2019-03-30 12:45 150341109 Rosersbergs IK - Täby FC (D) Anders Haag, Jan Lingemark Rosershallen
2019-03-30 13:00 150341110 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (B) Fredrik Nensén, Ken Johansson Väsby skolan
2019-03-31 12:15 150341106 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Lovisa Lindblom, Mimma Spasic Åkersberga Sporthall A
2019-03-31 13:00 150341107 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Kevin Neemé, Johnny Mikael Claesson Silverdalshallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150335001 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK ( B ) Vaxholm innebandyhallen
2018-09-29 10:45 150335002 Töjnan IBK (A) - Grimsta AIK (B) Fredrik Nensén, Oskar Mattsson Sollentuna sim och sporthall
2018-09-29 11:00 150335003 Täby FC (B) - Stäkets IF Oscar Silverbratt, Sabina Åström Skarpängskolan A
2018-09-29 14:00 150335004 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Johan Eklund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150335010 Hässelby SK IBK ( B ) - Ekerö IK (A)
2018-10-06 10:15 150335007 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Christian Neemé, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-10-06 13:00 150335009 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (A) Patrik Arvinder, Fabian Magnell Väsby skolan
2018-10-07 10:00 150335008 Stäkets IF - Töjnan IBK (A) Per Ove Åman, Stefano Bianque Kallhälls sporthall
2018-10-13 11:15 150335011 Ekerö IK (A) - Grimsta AIK (B) Emil Aronsson, Mats Järnmark Mälaröhallen
2018-10-13 11:15 150335015 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Jonatan Svahn, Johan Eklund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-13 16:30 150335012 Vaxholms IBF (A) - Stäkets IF Philip Edlund, Oskar Mattsson Vaxholm innebandyhallen
2018-10-14 12:00 150335013 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Theodore Idevall, Zana Guzel Arena Satelliten
2018-10-20 10:00 150335016 Täby FC (C) - Täby FC (B) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Skarpängskolan A
2018-10-20 16:15 150335020 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK ( B ) Fabian Magnell, Richard Jonsson Väsby skolan
2018-10-21 10:00 150335019 Stäkets IF - Ekerö IK (A) Marco Svenström, Samuel Oreland Kallhälls sporthall
2018-10-21 16:15 150335018 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
150335025 Hässelby SK IBK ( B ) - Stäkets IF Hässelbyhallen
2018-10-27 11:00 150335024 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Sebastian Johansson, Thomas Gjutarenäfve Skarpängskolan A
2018-10-28 15:15 150335023 Töjnan IBK (A) - Täby FC (C) Patrik Arvinder, Villiam Lööf Rotebrohallen (Nya)
2019-02-16 11:30 150335021 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B) William Albrecht, Robert Milerud Mälaröhallen
2018-11-10 10:00 150335027 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-11-10 14:15 150335026 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A) Filip Lövenklint, Rikard Söderlund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-11 09:00 150335030 Stäkets IF - Grimsta AIK (B) Martin Hjelmberg, Zana Guzel Kallhälls sporthall
2018-11-11 11:15 150335029 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK ( B ) Johannes Ekenberg, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 09:00 150335031 Ekerö IK (A) - Täby FC (C) Ken Johansson, Lars Reuterhagen Mälaröhallen
2018-11-17 09:30 150335033 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) William Albrecht, Daniel Enkulla Sollentuna sim och sporthall
2018-11-17 14:00 150335034 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Johan Nima, Mimma Spasic Väsby skolan
2018-11-18 15:30 150335032 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vaxholm innebandyhallen
2018-11-24 13:00 150335037 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Filip Lövenklint, Theodore Idevall Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 16:00 150335036 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (A) Zana Guzel, Filip Lövenklint Skarpängskolan B
2018-11-25 11:00 150335038 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK ( B ) Mimma Spasic, Jelena Spasic Skarpängskolan A
2018-11-25 13:30 150335040 Åkersberga IBF (B) - Stäkets IF Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skärgårdsstadshallen
2018-12-01 12:15 150335041 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Sam Robertsson, Mattias Thomasson Tappströms Bollhall
2018-12-01 14:00 150335044 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C) Lars Reuterhagen, Joel Sandberg Väsby skolan
2018-12-02 09:00 150335045 Hässelby SK IBK ( B ) - Rotebro IS IBK Alexander Edehag, Hugo Dandanell Hässelbyhallen
2018-12-02 14:30 150335042 Vaxholms IBF (A) - Töjnan IBK (A) Sabina Åström, Rikard Söderlund Vaxholm innebandyhallen
2018-12-08 11:00 150335049 Täby FC (C) - Stäkets IF Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-12-08 13:00 150335047 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK ( B ) Tobias Jansson, Mikael Ferneback Skarpängskolan A
2018-12-08 14:00 150335048 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK (B) Jonatan Svahn, Oscar Olsson Berglund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-09 14:00 150335046 Töjnan IBK (A) - Ekerö IK (A) Johan Eklund, Mimma Spasic Silverdalshallen
2018-12-15 09:00 150335052 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Filip Lövenklint, Simon Åbom Skarpängskolan A
2018-12-15 12:00 150335051 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Mälaröhallen
2018-12-15 17:15 150335055 Hässelby SK IBK ( B ) - Töjnan IBK (A) Martin Mårtensson, Daniel Bäckner Riddersvik
2018-12-16 12:00 150335053 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Alexander Mattsson, Lars Reuterhagen Kallhälls sporthall
2018-12-16 14:00 150335054 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B) Villiam Lööf, Anders Haag Väsby skolan
150335060 Hässelby SK IBK ( B ) - Vaxholms IBF (A)
2019-02-16 14:00 150335059 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (A) Villiam Lööf, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2019-02-17 11:00 150335058 Stäkets IF - Täby FC (B) Lucas Edberg, Alexander Dahlberg Leijon Kallhälls sporthall
2019-02-17 11:15 150335057 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Åkersberga Sporthall A
150335061 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK ( B ) Mälaröhallen
150335062 Vaxholms IBF (A) - Grimsta AIK (B) Vaxholm innebandyhallen
2018-11-24 17:30 150335063 Töjnan IBK (A) - Stäkets IF Peter Lassfolk, Kerin Maclean Mitchell Silverdalshallen
2019-03-23 16:00 150335064 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Villiam Lööf, William De Besche Skarpängskolan A
2019-01-12 10:00 150335066 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK Åsa Gustavsson, Roger Nyström Skarpängskolan A
2019-01-12 12:00 150335070 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (A) Villiam Lööf, Imtiaz Karim Väsby skolan
2019-01-13 10:00 150335069 Stäkets IF - Vaxholms IBF (A) Mattias Thomasson, Rikard Söderlund Kallhälls sporthall
2019-01-13 10:15 150335068 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Emilia Lassfolk, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 09:00 150335075 Hässelby SK IBK ( B ) - Grimsta AIK (B) Daniel Karlsson, Andreas Theorén Hässelbyhallen
2019-01-19 11:00 150335071 Ekerö IK (A) - Stäkets IF Ken Johansson, William Albrecht Mälaröhallen
2019-01-19 14:00 150335074 Täby FC (B) - Täby FC (C) Arvid Nordin, Adam Sundbom Skarpängskolan A
2019-01-20 17:30 150335072 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Tobias Jansson, Rikard Söderlund Vaxholm innebandyhallen
2019-01-26 08:45 150335076 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) William De Besche, Jan Lingemark Sollentuna sim och sporthall
2019-01-27 12:00 150335077 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Oscar Uhlir, William De Besche Erikslundshallen
2019-01-27 14:15 150335079 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Ida Lagerblad, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 15:00 150335080 Stäkets IF - Hässelby SK IBK ( B ) Tobias Jansson, Mario Mallengren Kallhälls sporthall
2019-02-02 10:15 150335085 Hässelby SK IBK ( B ) - Åkersberga IBF (B) Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Ärvingehallen
2019-02-02 13:00 150335084 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF Lars Reuterhagen, Lucas Edberg Väsby skolan
2019-02-02 13:30 150335082 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (C) Johan Nima, Fabian Magnell Vaxholm innebandyhallen
2019-02-03 12:00 150335083 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Torbjörn Lundin, Johan Ståhl Arena Satelliten
2019-02-09 10:00 150335086 Täby FC (B) - Töjnan IBK (A) Oscar Uhlir, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2019-02-09 11:00 150335088 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Andreas Beijer, Oscar Uhlir Skarpängskolan A
2019-02-09 12:00 150335087 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Mimma Spasic, Jonatan Svahn Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-10 12:15 150335090 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Johan Nima, Sabina Åström Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 15:30 150335092 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Roger Nyström, Magnus Westerberg Vaxholm innebandyhallen
2019-03-10 09:00 150335095 Hässelby SK IBK ( B ) - Täby FC (C) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Hässelbyhallen
2019-03-10 10:00 150335093 Stäkets IF - Åkersberga IBF (B) Alexander Dahlberg Leijon, Arne Brovig Kallhälls sporthall
2019-03-10 16:15 150335091 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK Martin Åkesson, Amanda Törner Tappströms Bollhall
2019-03-16 10:00 150335099 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2019-03-16 11:00 150335097 Täby FC (B) - Ekerö IK (A) Oscar Silverbratt, Simon Fröberg Skarpängskolan A
2019-03-16 15:00 150335098 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK ( B ) Mats Järnmark, Anna Mandelstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-17 12:00 150335096 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Silverdalshallen
2019-03-24 09:00 150335105 Hässelby SK IBK ( B ) - Täby FC (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2019-03-24 13:00 150335103 Stäkets IF - Täby FC (C) Totte Hallgren, Johan Nima Viksjö Sporthall
2019-03-24 15:15 150335101 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (A) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tappströms Bollhall
2019-03-24 16:00 150335104 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK Jesper Algotsson, Joel Sandberg Väsby skolan
2019-03-30 10:15 150335110 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Peter Lassfolk, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-30 15:00 150335109 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Rikard Söderlund, Mattias Thomasson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-31 10:45 150335107 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK ( B ) Ken Johansson, Lucas Edberg Arena Satelliten
2019-03-31 12:00 150335108 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Skarpängskolan B
2019-03-31 13:30 150335106 Vaxholms IBF (A) - Ekerö IK (A) Zana Guzel, Jan Lingemark Vaxholm innebandyhallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150342004 Bele Barkarby IF IBF - Mariebergs SK Björkebyhallen
2018-09-29 13:30 150342005 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (E) Erik Adolfsson, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2018-09-30 15:15 150342001 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK Jacob Almefelt, Adam Sundbom Mörbyhallen
2018-10-05 18:00 150342010 Hässelby SK IBK - AIK IBF Ricky Bagge, Robert Milerud Hässelbyhallen
2018-10-06 09:45 150342008 Ekerö IK (B) - Silverdals IF Mats Järnmark, Mario Mallengren Mälaröhallen
2018-10-06 15:00 150342006 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Armin Shafiei, Simon Åbom Skarpängskolan B
150342013 Silverdals IF - Mariebergs SK Silverdalshallen
2018-10-14 11:00 150342015 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Sadjad Nima, Ricky Bagge Björkebyhallen
2018-10-14 16:15 150342012 Danderyds SK IBF - Ekerö IK (B) Rohnny Åhman, Johan Nima Mörbyhallen
150342018 Mariebergs SK - Danderyds SK IBF Stora Mossen 1
2018-10-21 12:00 150342017 Täby FC (E) - Silverdals IF Oscar Uhlir, Mimma Spasic Skarpängskolan B
2018-10-21 18:15 150342019 Ekerö IK (B) - AIK IBF Leif Karlsson, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2018-10-28 10:00 150342025 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (B) Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Hässelbyhallen
2018-10-28 17:15 150342023 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Villiam Lööf, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
2018-11-30 17:30 150342021 AIK IBF - Mariebergs SK William De Besche, Lucas Edberg Tallbackaskolan
2018-12-09 16:45 150342022 Danderyds SK IBF - Täby FC (E) Mats Andersson, Jan Lingemark Mörbyhallen
2018-11-10 17:00 150342028 Täby FC (E) - AIK IBF Jacob Almefelt, Adam Sundbom Skarpängskolan B
2018-11-10 17:15 150342027 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK IBF Johan Eklund, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2018-11-11 13:00 150342026 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Johan Eklund, Mats Järnmark Herresta Sporthall
2018-11-11 14:30 150342029 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Engelbrektshallen
2018-11-17 09:15 150342035 Hässelby SK IBK - Täby FC (E) Emil Aronsson, Samuel Oreland Hässelbyhallen
2018-11-17 16:45 150342032 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Sam Varahram, Sezgin Youmer Mörbyhallen
2018-11-18 13:00 150342031 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Tallbackaskolan
2018-11-24 15:30 150342038 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK Mats Järnmark, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2018-11-24 16:00 150342040 Mariebergs SK - Ekerö IK (B) Anna Mandelstam, Samuel Oreland Stora Mossen 1
2018-11-25 15:00 150342037 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF Sam Robertsson, Anton Fritshammar Herresta Sporthall
2018-11-25 14:15 150342042 Danderyds SK IBF - Silverdals IF Ida Nedin, Theodore Idevall Mörbyhallen
2018-12-01 11:15 150342043 Ekerö IK (B) - Täby FC (E) Mattias Thomasson, Sam Robertsson Tappströms Bollhall
2018-12-02 10:00 150342045 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2018-12-08 13:45 150342049 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Bodals Bollhall
2018-12-08 16:00 150342050 Täby FC (E) - Mariebergs SK Lucas Edberg, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2018-12-09 13:00 150342046 Silverdals IF - AIK IBF Mimma Spasic, Johan Eklund Silverdalshallen
2018-12-15 18:15 150342055 Hässelby SK IBK - Silverdals IF Lukas Jellnor, Martin Mårtensson Riddersvik
2018-12-16 09:00 150342052 Mariebergs SK - IBF Offensiv Lidingö (A) Johan Nima, Osama Abaied Stora Mossen 1
2018-12-16 11:00 150342051 AIK IBF - Danderyds SK IBF Lisa Dahl, Filippa Ekman Ulriksdalshallen
2019-01-13 14:15 150342053 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Leif Karlsson, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2019-02-16 15:00 150342056 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö (A) William De Besche, Adam Sundbom Skarpängskolan B
2019-02-17 10:15 150342060 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF Anton Fritshammar, Sadjad Nima Hässelbyhallen
2019-02-17 15:00 150342057 Mariebergs SK - Bele Barkarby IF IBF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Engelbrektshallen
2018-12-18 18:00 150342061 AIK IBF - Hässelby SK IBK William De Besche Tallbackaskolan
2019-01-13 08:00 150342063 Silverdals IF - Ekerö IK (B) Mimma Spasic, Jan Lingemark Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-19 16:00 150342065 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Petra Dynesius, Lucas Edberg Björkebyhallen
2019-01-12 13:00 150342068 Mariebergs SK - Silverdals IF Åsa Gustavsson, Robert Milerud Stora Mossen 1
2019-01-12 16:30 150342066 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF Rasmus Jansson, Kenny Ly Bodals Bollhall
2019-01-20 17:15 150342069 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tappströms Bollhall
2018-11-18 09:00 150342072 Danderyds SK IBF - Mariebergs SK Leif Karlsson, David Nell Stora Mossen 1
2019-01-20 10:15 150342073 Silverdals IF - Täby FC (E) Linn Skotte, Ida Torbjörner Silverdalshallen
2019-01-20 15:00 150342071 AIK IBF - Ekerö IK (B) Lukas Jellnor, Patrik Larsson Tallbackaskolan
2019-01-26 09:00 150342080 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK Anton Fritshammar, Mats Järnmark Mälaröhallen
2019-01-26 13:00 150342079 Mariebergs SK - AIK IBF Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Stora Mossen 1
2019-01-26 14:30 150342077 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF Wen-chung Tsai, Oscar Olsson Berglund Bodals Bollhall
2019-01-27 10:00 150342078 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-02-02 14:15 150342085 Hässelby SK IBK - Mariebergs SK Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Riddersvik
2019-02-03 13:00 150342081 AIK IBF - Täby FC (E) Lars Reuterhagen, Martin Mårtensson Ulriksdalshallen
2019-02-03 13:15 150342082 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Kenny Ly, Ken Johansson Mörbyhallen
2019-02-03 15:45 150342083 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Silverdalshallen
2019-02-09 12:00 150342089 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK Anna Mandelstam, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-09 15:30 150342088 IBF Offensiv Lidingö (A) - AIK IBF Sam Robertsson, Mats Andersson Bodals Bollhall
2019-02-10 12:30 150342087 Bele Barkarby IF IBF - Danderyds SK IBF Totte Hallgren, Filip Lövenklint Herresta Sporthall
2019-03-09 18:30 150342093 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK Erik Nyman, Mats Järnmark Mälaröhallen
2019-03-10 11:00 150342095 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Hässelbyhallen
2019-03-10 13:00 150342091 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Amanda Torbjörner, Lisa Dahl Tallbackaskolan
2019-03-17 10:00 150342100 Täby FC (E) - Ekerö IK (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2019-03-17 11:00 150342096 Silverdals IF - Danderyds SK IBF Emelie Kempendahl, Therese Kempendahl Silverdalshallen
2019-03-17 14:00 150342098 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-03-23 14:45 150342102 Mariebergs SK - Täby FC (E) Hampus Viking, Mats Andersson Stora Mossen 1
2019-03-24 11:00 150342101 AIK IBF - Silverdals IF Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Ulriksdalshallen
2019-03-24 14:15 150342103 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Tappströms Bollhall
2018-11-11 16:30 150342106 Danderyds SK IBF - AIK IBF Sam Varahram, Lucas Edberg Mörbyhallen
2019-03-30 14:30 150342110 IBF Offensiv Lidingö (A) - Mariebergs SK Martin Mårtensson, Andreas Theorén Bodals Bollhall
2019-03-31 11:00 150342107 Silverdals IF - Hässelby SK IBK Johnny Mikael Claesson, Kevin Neemé Silverdalshallen
2019-03-31 11:00 150342109 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150381001 Farsta IBK (A) - Salems IF Farstahallen 3
150381002 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK Sköndalshallen
2018-09-30 09:00 150381003 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF Kerin Maclean Mitchell, Leif Karlsson Vintervikshallen
2018-09-30 13:15 150381004 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-09-30 13:15 150381005 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Shabbir Ahmed, Samuel Oreland Ormingehallen
150381009 Vendelsö IK - Farsta IBK (A)
150381010 Salems IF - Djurö-Vindö IF
2018-10-06 14:15 150381007 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Håkan Augustsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2018-10-07 11:00 150381006 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Ormingehallen
2018-10-07 14:00 150381008 Älta IF - Sköndals IK (B) Daniel Bjerdahl, Christian Berger Stavsborgshallen
150381011 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2018-10-13 10:15 150381013 Sköndals IK (B) - Värmdö IF (B) Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Farstahallen 3
2018-10-13 11:15 150381012 Farsta IBK (A) - Älta IF Daniel Bjerdahl, Alexander Hellström Farstahallen 3
2018-10-13 15:15 150381015 Huddinge IBS (B) - Ingarö IF Rebecka Edin, Daniel Bjerdahl Tomtbergahallen
2018-10-14 09:45 150381014 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK Johan Nima, Kerin Maclean Mitchell Västertorpshallen
150381020 Vendelsö IK - Salems IF
2018-10-21 10:00 150381017 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK (B) Kevin Helly, Zana Guzel Ormingehallen
2018-10-21 10:15 150381018 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-10-21 12:00 150381019 Älta IF - Djurö-Vindö IF Christian Berger, Leif Karlsson Stavsborgshallen
2018-11-17 10:00 150381016 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Johan Nima, Christian Ljunggren Ingarö Sporthall
2018-10-27 11:00 150381024 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (B) Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sätrahallen
2018-10-27 12:15 150381022 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Farstahallen 3
2018-10-27 13:45 150381025 Salems IF - Älta IF Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Skogsängshallen
2018-10-27 14:15 150381021 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) William Zetterquist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2018-10-28 12:00 150381023 Sköndals IK (B) - Ingarö IF Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Sköndalshallen
2018-11-10 11:15 150381027 Ingarö IF - Farsta IBK (A) Liam Kronkvist, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2018-11-10 15:30 150381028 Nacka Wallenstam IBK - Djurö-Vindö IF Lucas Werelius, Adam Lindell Ormingehallen
2018-11-11 10:00 150381029 Värmdö IF (B) - Salems IF Sadjad Nima, Johan Nima Värmdö sporthall
2018-11-11 10:45 150381026 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (B) Sezgin Youmer, William Albrecht Tomtbergahallen
2018-11-11 13:00 150381030 Älta IF - Vendelsö IK Christian Berger, Fredrik Berglund Sonesson Stavsborgshallen
2018-11-17 09:30 150381035 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Sadjad Nima, Michael Hillblom Skogsängshallen
2018-11-17 11:00 150381034 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Magnus Eriksson, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2018-11-17 11:15 150381032 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (B) Theodore Hurtig, Filippa Ekman Farstahallen 3
2018-11-17 14:15 150381031 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2018-11-18 16:30 150381033 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Martin Åkesson, Kent Budell Sköndalshallen
2018-11-24 11:00 150381036 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK (A) Filippa Ekman, Lisa Dahl Sätrahallen
2018-11-24 13:45 150381038 Ingarö IF - Salems IF Aldin Imamovic, Johan Nima Ingarö Sporthall
2018-11-24 18:00 150381039 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Myrsjöskolan
2018-11-25 13:00 150381037 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Sam Varahram, Johan Nima Tomtbergahallen
2018-11-25 13:00 150381040 Älta IF - Värmdö IF (B) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Stavsborgshallen
2018-12-01 12:00 150381044 Vendelsö IK - Ingarö IF Albin Hedenstedt, Jessika Forsberg Lyckeby Sporthall
2018-12-01 12:15 150381042 Farsta IBK (A) - Sköndals IK (B) Lisa Dahl, Messaye Aberra Farstahallen 3
2018-12-01 13:15 150381041 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Noah Hulin, Can Asal Djurö Sporthall
2018-12-02 11:00 150381045 Salems IF - Huddinge IBS (B) Sezgin Youmer, Zana Guzel Skogsängshallen
2018-12-02 16:00 150381043 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK Kerin Maclean Mitchell, Max Sjöberg Stavsborgshallen
2018-12-08 10:00 150381048 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen
2018-12-08 10:00 150381049 Ingarö IF - Älta IF Zana Guzel, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-12-08 14:15 150381047 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Shakir Ahmed, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2018-12-09 13:00 150381050 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Leif Karlsson, Arash Sohrevardi Ormingehallen
2018-12-09 14:00 150381046 Sköndals IK (B) - Djurö-Vindö IF Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Sköndalshallen
2018-12-15 12:15 150381055 Salems IF - Sköndals IK (B) Johan Hessing, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-12-15 13:15 150381051 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK (A) Åsa Gustavsson, Noah Hulin Djurö Sporthall
2018-12-15 13:15 150381054 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Malva Sölvemark Lyckeby Sporthall
2018-12-16 11:15 150381052 Värmdö IF (B) - Ingarö IF Lucas Werelius, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-12-16 14:00 150381053 Älta IF - Huddinge IBS (B) Kenneth Johansson, Christian Berger Stavsborgshallen
150381059 Vendelsö IK - Sköndals IK (B)
2019-02-16 11:00 150381060 Salems IF - Farsta IBK (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Skogsängshallen
2019-02-16 12:00 150381056 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2019-02-17 13:00 150381058 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Tony Verho, Max Sjöberg Stavsborgshallen
2019-02-17 14:00 150381057 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Tomtbergahallen
150381061 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
150381062 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2019-01-06 12:45 150381063 Sköndals IK (B) - Älta IF Robin Berger, Christian Berger Sköndalshallen
2019-01-21 19:30 150381065 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK Daniel Kölborn, Magnus Eriksson Tomtbergahallen
2019-02-02 15:30 150381064 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sätrahallen
2019-01-12 10:15 150381068 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (B) William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-01-12 11:00 150381066 Ingarö IF - Huddinge IBS (B) Filip Öhman, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-01-12 14:00 150381070 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2019-01-13 12:00 150381067 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Ormingehallen
2019-01-13 14:00 150381069 Älta IF - Farsta IBK (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Stavsborgshallen
2019-01-19 09:00 150381075 Salems IF - Vendelsö IK Osama Abaied, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2019-01-19 10:15 150381072 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Farstahallen 1
2019-01-19 12:00 150381074 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Valestany Eskander, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2019-01-19 13:15 150381071 Djurö-Vindö IF - Älta IF Liam Kronkvist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-01-20 11:00 150381073 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Kerin Maclean Mitchell, Johan Ståhl Sköndalshallen
2019-01-26 09:45 150381077 Ingarö IF - Sköndals IK (B) Noah Hulin, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-01-26 12:15 150381076 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Theodore Hurtig, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-01-26 16:00 150381079 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Kevin Helly, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-01-27 09:45 150381078 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Felix Fernström, Adam Lindell Ormingehallen
2019-01-27 14:00 150381080 Älta IF - Salems IF Max Sjöberg, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
2019-02-02 09:15 150381082 Farsta IBK (A) - Ingarö IF Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Farstahallen 3
2019-02-02 13:15 150381081 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK Noah Hulin, Lucas Werelius Djurö Sporthall
2019-02-02 16:30 150381084 Vendelsö IK - Älta IF Isak Sjöblom, Kenneth Johansson Lyckeby Sporthall
2019-02-03 13:00 150381085 Salems IF - Värmdö IF (B) Lennart Asp, Alexander Hellström Skogsängshallen
2019-02-03 15:00 150381083 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B) Christian Berger, Leo Odell/Johansson Sköndalshallen
2019-02-09 10:00 150381088 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Liam Kronkvist, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-02-09 12:00 150381086 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (B) Simon Righarts, Zana Guzel Sätrahallen
2019-02-10 11:30 150381090 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Filip Öhman, Fredrik Berglund Sonesson Värmdö sporthall
2019-02-10 12:00 150381087 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Tomtbergahallen
2019-02-10 12:00 150381089 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ormingehallen
2019-03-09 10:00 150381094 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Christian Berger, Albin Hedenstedt Lyckeby Sporthall
2019-03-09 12:15 150381092 Farsta IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Filippa Ekman, Lisa Dahl Farstahallen 3
2019-03-09 14:15 150381091 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (B) Kevin Helly, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-03-09 15:15 150381093 Värmdö IF (B) - Älta IF Lucas Werelius, Daniel Mårtensson Värmdö sporthall
2019-03-10 13:00 150381095 Salems IF - Ingarö IF Michael Hillblom, Johan Nima Skogsängshallen
2019-03-16 10:00 150381099 Ingarö IF - Vendelsö IK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2019-03-16 12:00 150381097 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Linnea Westerlund, Rebecka Edin Sätrahallen
2019-03-16 12:00 150381098 Huddinge IBS (B) - Salems IF Leif Karlsson, Anders Hillebrink Tomtbergahallen
2019-03-17 09:00 150381096 Sköndals IK (B) - Farsta IBK (A) Johan Ståhl, Sam Robertsson Sköndalshallen
2019-03-17 13:00 150381100 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Tuva Egman, Tommy Egman Ormingehallen
2019-03-23 11:00 150381104 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Lyckeby Sporthall
2019-03-23 13:15 150381101 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (B) William Zetterquist, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-03-24 11:15 150381102 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Filip Öhman, Sadjad Nima Värmdö sporthall
2019-03-24 13:30 150381105 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Rebecka Edin Skogsängshallen
2019-03-24 14:00 150381103 Älta IF - Ingarö IF Osama Abaied, Max Sjöberg Stavsborgshallen
2019-03-29 19:30 150381110 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Kerin Maclean Mitchell, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2019-03-30 14:00 150381109 Huddinge IBS (B) - Älta IF Sam Varahram, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-30 16:15 150381108 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK Zana Guzel, Robert Vangeus Sätrahallen
2019-03-30 16:45 150381107 Sköndals IK (B) - Salems IF Christian Berger, Johan Ståhl Sköndalshallen
2019-03-31 10:30 150381106 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF Leif Karlsson, Max Sjöberg Farstahallen 3
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 10:00 150340004 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Kvarnbergshallen
2018-09-30 10:00 150340003 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Lennart Asp, Osama Abaied Tomtbergahallen
2018-09-30 12:15 150340001 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (B) Leif Karlsson, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-09-30 19:15 150340005 Tungelsta IF - Örby IS Johnny Andersson, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-10-06 09:00 150340008 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK (A) Sezgin Youmer, Zana Guzel Sätrahallen
2018-10-06 13:15 150340010 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (D) Christian Berger, Håkan Augustsson Värmdö sporthall
2018-10-06 14:30 150340007 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Daniel Bjerdahl, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2018-10-06 17:00 150340006 Örby IS - Segeltorps IF Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Bandhagshallen
2018-10-13 12:15 150340012 Farsta IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ida Sandberg, Malva Sölvemark Farstahallen 3
2018-10-13 14:15 150340014 Huddinge IBS (A) - Örby IS Sam Varahram, Elise Lundin Tomtbergahallen
2018-10-14 10:00 150340013 Sköndals IK (A) - Västerhaninge IBK Sezgin Youmer, Joel Säve-Söderbergh Sköndalshallen
2018-10-14 11:00 150340015 Segeltorps IF - Tungelsta IF Albin Hedenstedt, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2018-10-20 10:15 150340017 Örby IS - Sköndals IK (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Skärholmshallen
2018-10-20 11:15 150340019 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (D) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Sätrahallen
2018-10-20 12:30 150340016 Tungelsta IF - Huddinge IBS (A) Ida Sandberg, Oscar Olsson Berglund Tungelsta Sporthall
2018-10-20 15:30 150340018 Västerhaninge IBK - Farsta IBK (B) Kenneth Johansson, Albin Hedenstedt Ribby Sporthall
2018-10-27 11:15 150340022 Farsta IBK (B) - Örby IS Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Farstahallen 3
2018-10-27 15:30 150340024 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Sezgin Youmer, Simon Righarts Tomtbergahallen
2018-10-28 11:00 150340023 Sköndals IK (A) - Tungelsta IF Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Sköndalshallen
2018-10-28 11:15 150340025 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Lucas Werelius, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-02-17 14:00 150340021 Ekerö IK (D) - Västerhaninge IBK Osama Abaied, Sezgin Youmer Tappströms Bollhall
2018-11-10 13:30 150340027 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2018-11-10 14:30 150340029 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Leif Karlsson, Osama Abaied Ribby Sporthall
2018-11-10 16:00 150340028 Örby IS - Ekerö IK (D) Alexander Rosén, Sam Varahram Bandhagshallen
2018-11-11 11:15 150340026 Segeltorps IF - Sköndals IK (A) Leo Odell/Johansson, Erik Adolfsson Kvarnbergshallen
2018-11-17 11:15 150340032 Farsta IBK (B) - Segeltorps IF Daniel Bjerdahl, Zana Guzel Farstahallen 1
2018-11-18 12:00 150340033 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Sköndalshallen
2018-11-18 12:15 150340035 Värmdö IF (A) - Örby IS Filip Öhman, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-11-18 17:15 150340031 Ekerö IK (D) - Tungelsta IF Jelena Spasic, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2018-11-24 09:00 150340040 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Fredrik Hallenberg, Sadjad Nima Söderbymalmskolan
2018-11-24 14:00 150340038 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Tungelsta Sporthall
2018-11-25 10:15 150340037 Segeltorps IF - Ekerö IK (D) Fredrik Berglund Sonesson, Leo Odell/Johansson Kvarnbergshallen
2018-11-25 12:00 150340036 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (B) Johan Nima, Tobias Jansson Tomtbergahallen
2018-12-01 09:00 150340043 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS Rebecka Edin, Malva Sölvemark Sätrahallen
2018-12-01 09:15 150340042 Farsta IBK (B) - Sköndals IK (A) William Rennerfelt, Gustaf Reimer Farstahallen 1
2018-12-02 12:30 150340045 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Filip Öhman, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2018-12-02 17:15 150340041 Ekerö IK (D) - Huddinge IBS (A) Daniel Bjerdahl, Zana Guzel Tappströms Bollhall
2018-12-08 12:30 150340049 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Johan Nima, Leif Karlsson Tungelsta Sporthall
2018-12-08 14:30 150340047 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Daniel Mårtensson, Malva Sölvemark Tomtbergahallen
2018-12-08 16:00 150340050 Örby IS - Västerhaninge IBK Christian Berger, Anders Hillebrink Bandhagshallen
2018-12-09 15:00 150340046 Sköndals IK (A) - Ekerö IK (D) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Sköndalshallen
2018-12-15 10:00 150340053 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (A) Johan Nima, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2018-12-15 14:30 150340052 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Ribby Sporthall
2018-12-16 09:15 150340055 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (A) Filip Öhman, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-12-16 16:30 150340051 Ekerö IK (D) - Farsta IBK (B) Zana Guzel, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2019-02-16 09:15 150340060 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (A) Magnus Eriksson, Peter Lassfolk Farstahallen 1
2019-02-16 10:00 150340056 Örby IS - Tungelsta IF Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Högdalshallen
2019-02-16 13:00 150340058 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (A) Malva Sölvemark, Rebecka Eriksson Sätrahallen
2019-02-16 13:30 150340057 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Lars Sundlöf, Kenneth Johansson Ribby Sporthall
2019-01-07 18:45 150340064 Huddinge IBS (A) - Västerhaninge IBK Tobias Jansson, My Källström Lyly Tomtbergahallen
2019-01-11 17:00 150340065 Segeltorps IF - Örby IS Osama Abaied, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2019-01-13 09:00 150340063 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Sköndalshallen
2019-03-17 13:15 150340061 Ekerö IK (D) - Värmdö IF (A) Mimma Spasic, Jelena Spasic Tappströms Bollhall
2019-01-12 11:00 150340069 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (B) Mathias Johansson, Leo Odell/Johansson Sätrahallen
2019-01-12 11:30 150340066 Tungelsta IF - Segeltorps IF Johnny Andersson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2019-01-12 14:30 150340068 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (A) Kenneth Johansson, Morgan Nordh Ribby Sporthall
2019-01-12 17:00 150340067 Örby IS - Huddinge IBS (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Bandhagshallen
2019-01-19 09:15 150340072 Farsta IBK (B) - Västerhaninge IBK Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 1
2019-01-19 15:00 150340074 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF Rebecka Edin, Linnea Westerlund Tomtbergahallen
2019-01-20 12:00 150340073 Sköndals IK (A) - Örby IS Johan Ståhl, Kerin Maclean Mitchell Sköndalshallen
2019-01-20 15:15 150340071 Ekerö IK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Malva Sölvemark, Mimma Spasic Tappströms Bollhall
2019-01-26 12:00 150340080 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (A) Fredrik Bousset, Rebecka Edin Sätrahallen
2019-01-26 12:30 150340077 Tungelsta IF - Sköndals IK (A) Shabbir Ahmed, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2019-01-26 14:15 150340078 Örby IS - Farsta IBK (B) Mathias Johansson, Sezgin Youmer Bandhagshallen
2019-01-26 15:30 150340079 Västerhaninge IBK - Ekerö IK (D) Morgan Nordh, Anton Forsell Ribby Sporthall
2019-01-27 16:00 150340076 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Osama Abaied, Sezgin Youmer Stuvstahallen
2019-02-02 12:30 150340081 Ekerö IK (D) - Örby IS Anton Fritshammar, Arvid Nordin Mälaröhallen
2019-02-03 09:15 150340085 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Henry Niss Lager, Edvin Leijon Värmdö sporthall
2019-02-03 14:00 150340083 Sköndals IK (A) - Segeltorps IF Leo Odell/Johansson, Christian Berger Sköndalshallen
2019-03-24 18:30 150340082 Farsta IBK (B) - Tungelsta IF Mathias Johansson, Leif Karlsson Farstahallen 3
2019-02-09 10:00 150340087 Segeltorps IF - Farsta IBK (B) Sezgin Youmer, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2019-02-09 10:15 150340089 Örby IS - Värmdö IF (A) Filippa Ekman, Rebecka Edin Högdalshallen
2019-02-10 12:15 150340088 Tungelsta IF - Ekerö IK (D) Johnny Andersson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2019-02-10 13:00 150340086 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (A) Mathias Johansson, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-09 11:00 150340093 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK Mathias Johansson, Sam Varahram Sätrahallen
2019-03-09 11:15 150340092 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (A) Lisa Dahl, Filippa Ekman Farstahallen 3
2019-03-10 12:15 150340095 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-03-10 15:15 150340091 Ekerö IK (D) - Segeltorps IF Leif Karlsson, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2019-03-16 10:15 150340100 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Shabbir Ahmed, William Albrecht Högdalshallen
2019-03-16 15:00 150340097 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK (D) Anders Hillebrink, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-17 12:00 150340096 Sköndals IK (A) - Farsta IBK (B) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Sköndalshallen
2019-03-17 16:00 150340098 Segeltorps IF - Värmdö IF (A) Johan Hessing, Shabbir Ahmed Stuvstahallen
2019-03-23 13:00 150340103 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Sätrahallen
2019-03-23 14:30 150340102 Västerhaninge IBK - Örby IS Leif Karlsson, Anton Forsell Ribby Sporthall
2019-03-24 10:15 150340105 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Sadjad Nima, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-03-24 16:15 150340101 Ekerö IK (D) - Sköndals IK (A) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Tappströms Bollhall
2019-03-30 12:00 150340107 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (A) Christian Berger, Elias Englund Sköndalshallen
2019-03-30 12:30 150340110 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Roland Nester, Magnus Berg Tungelsta Sporthall
2019-03-30 14:00 150340109 Älvsjö AIK IBF (A) - Segeltorps IF Zana Guzel, Robert Vangeus Sätrahallen
2019-03-30 15:00 150340106 Farsta IBK (B) - Ekerö IK (D) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Bandhagshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis