Pantamera P Blå Medelsvår (11-12) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150344005 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Rikstenshallen
150344009 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (D)
2021-10-02 13:15 150344010 Täby FC (B) - Värmdö IF (B) Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2021-10-02 14:15 150344001 Ängby IF (C) - Älta IF (B) Hugo Jenelius, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2021-10-02 15:15 150344002 Mariebergs SK - Ängby IF (A) Elliot Helin Boucher, Alexander Friberg Stora Mossen 1
2021-10-03 09:15 150344006 Nacka IBK (B) - Huddinge IBS (B) Felix Fernström, Maja Bergman Ormingehallen
2021-10-03 15:30 150344008 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (B) Nicklas Sundgren, Ines Löfstedt Skärgårdsstadshallen
150344014 Älvsjö AIK IBF (C) - Rotebro IS IBK (B)
150344020 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2021-10-16 11:00 150344018 Älvsjö AIK IBF (D) - Töjnan IBK (B) Ines Löfstedt, Nicklas Sundgren Kämpetorpshallen 1
2021-10-17   Uppskj. 150344011 Ängby IF (A) - Ängby IF (C) Uppskj. Grimstahallen
2021-10-17 11:15 150344019 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (B) Maja Bergman, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2021-10-17 15:00 150344015 Huddinge IBS (B) - Karlbergs BK Casper Dahlberg, Hanna Claesson Tomtbergahallen
2022-03-19 15:30 150344017 Väsby AIK (B) - Nacka IBK (B) Robert Lindén Säfström, Anton Greberg Väsby skolan
150344023 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgs sporthall
150344028 Nacka IBK (B) - Värmdö IF (B) Uppskj. Ormingehallen
2021-10-23 08:00 150344027 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Filip Grgic, Johan Engvall Tullingehallen
2021-10-23 12:30 150344030 Åkersberga IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö Jakob Iskander, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2021-10-23 17:30 150344026 Karlbergs BK - Väsby AIK (B) Erik Palmertz, Hanna Claesson Engelbrektshallen
2021-10-24 09:30 150344029 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Jonas Vedin, Filip Saverstam Töjnahallen
2021-10-24 12:15 150344024 Mariebergs SK - Huddinge IBS (B) Mimma Spasic, Alexander Friberg Grimstahallen
2021-10-30 10:15 150344035 Väsby AIK (B) - Mariebergs SK Thea Augustinsson, Lea Gergi Väsby skolan
2021-10-30 11:00 150344037 Värmdö IF (B) - Karlbergs BK Andreas Skånberg, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-10-30 11:00 150344039 IBF Offensiv Lidingö - Nacka IBK (B) Filip Lövenklint, Sezgin Youmer Torsviks Idrottshall
2021-10-30 14:30 150344040 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) William Tegnér, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2021-10-31 11:00 150344038 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B) Emmie Helleday, Arne Brovig Grindtorpshallen
2021-10-31 11:45 150344036 Älvsjö AIK IBF (D) - Rotebro IS IBK (B) Hilma Durfors, Veronica Varahram Västertorpshallen
2021-10-31 13:30 150344033 Huddinge IBS (B) - Ängby IF (A) Hampus Bergholm, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2021-11-13 12:15 150344047 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (B) Jennifer Bali, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2021-11-13 13:15 150344044 Ängby IF (A) - Väsby AIK (B) Olle Forsberg, Oliver Hallgren Stora Mossen 1
2021-11-13 13:15 150344048 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö Emilia Risberg, Can Asal Engelbrektshallen
2021-11-13 15:00 150344050 Nacka IBK (B) - Töjnan IBK (B) Jacob Hult, Isak Eriksson Myrsjöskolan
2021-11-14 16:15 150344045 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Stavsborgs sporthall
2021-11-20 16:00 150344049 FBI Tullinge (B) - Åkersberga IBF (B) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Tullingehallen
2022-01-22   Uppskj. 150344046 Mariebergs SK - Värmdö IF (B) Uppskj. Stora Mossen 1
2022-01-29 10:15 150344041 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF (C) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2021-11-20 10:15 150344053 Väsby AIK (B) - AIK IBF Mimma Spasic, Fabian Magnell Väsby skolan
2021-11-20   Uppskj. 150344055 Värmdö IF (B) - Ängby IF (A) Uppskj. Grantomtahallen
2021-11-20 11:15 150344057 IBF Offensiv Lidingö - Mariebergs SK Martin Claësson, Kenny Ly Torsviks Idrottshall
2021-11-20 12:00 150344059 Töjnan IBK (B) - Karlbergs BK Filip Geber, Axel Mickelsson Edsbergshallen
2021-11-20 14:15 150344051 Huddinge IBS (B) - Ängby IF (C) Hanna Woxmark, Stefan Asplund Tomtbergahallen
2021-11-20 15:15 150344056 Täby FC (B) - Älta IF (B) Hugo Zetterberg, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-20 15:30 150344054 Älvsjö AIK IBF (D) - Hammarby IF IBF Max Sjöberg, Hampus Bergholm Kämpetorpshallen 2
2021-11-21 10:00 150344060 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (B) Noah Hulin, Andreas Skånberg Ormingehallen
2021-11-21 11:30 150344058 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Tore Dernell, Arne Brovig Åkersberga Sporthall A
2021-11-27 09:15 150344063 Älvsjö AIK IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Robert Vangeus, Mats Andersson Telefonplanshallen
2021-11-27 10:30 150344065 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) Tim Nagy, Mårten Widström Sjöstadshallen
2021-11-27 12:15 150344062 Huddinge IBS (B) - Väsby AIK (B) Lars Sundlöf, Dante Grähs Eriksson Tomtbergahallen
2021-11-27 12:45 150344069 Rotebro IS IBK (B) - Nacka IBK (B) Steffanie Bramer, Hugo Zetterberg Rotebrohallen (Nya)
2021-11-27 17:30 150344070 Karlbergs BK - FBI Tullinge (B) Anna Mandelstam, Sezgin Youmer Engelbrektshallen
2021-11-28 11:15 150344064 AIK IBF - Värmdö IF (B) William Albrecht, Isak Ålenius Ulriksdalshallen
2021-11-28 11:15 150344066 Ängby IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Stora Mossen 1
2021-11-28 12:15 150344068 Mariebergs SK - Töjnan IBK (B) Sam Robertsson, Mario Mallengren Grimstahallen
2021-11-28 13:15 150344067 Älta IF (B) - Åkersberga IBF (B) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2021-12-04 12:00 150344074 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Emmie Helleday, Lars Samuelsson Grindtorpshallen
2021-12-04 13:00 150344078 Nacka IBK (B) - Älta IF (B) Andreas Skånberg, Jacob Hult Myrsjöskolan
2021-12-04 13:15 150344071 Väsby AIK (B) - Ängby IF (C) Nathalie Lövenklint, Fredrik Nensén Väsby skolan
2021-12-04 13:30 150344073 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Leo Ghiselli Fristedt, Kevin Helly Värmdö sporthall
2021-12-04   Uppskj. 150344075 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Uppskj. Torsviks Idrottshall
2021-12-04 14:30 150344080 Karlbergs BK - Rotebro IS IBK (B) Tuva Egman, Anton Greberg Engelbrektshallen
2021-12-04   Uppskj. 150344079 FBI Tullinge (B) - Mariebergs SK Uppskj. Rikstenshallen
2021-12-05 09:30 150344077 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (A) Theo Briston, Maurits Jolsen Töjnahallen
2021-12-05 10:15 150344076 Åkersberga IBF (B) - Hammarby IF IBF Jonathan Ström, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2021-12-11 10:15 150344085 Älvsjö AIK IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2021-12-11 11:45 150344086 AIK IBF - Töjnan IBK (B) Filip Geber, Axel Mickelsson Ulriksdalshallen
2021-12-11 12:15 150344082 Väsby AIK (B) - Värmdö IF (B) Nathalie Lövenklint, Ken Johansson Väsby skolan
2021-12-12 09:15 150344087 Hammarby IF IBF - Nacka IBK (B) Ida Sandberg, Love Andersson Eriksdalshallen
2021-12-12 10:00 150344084 Huddinge IBS (B) - IBF Offensiv Lidingö Roland Nester, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2021-12-12 12:15 150344089 Älta IF (B) - Karlbergs BK Hanna Claesson, Arash Sohrevardi Stavsborgs sporthall
2021-12-12   Uppskj. 150344090 Mariebergs SK - Rotebro IS IBK (B) Uppskj. Grimstahallen
2021-12-12 14:15 150344081 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Grimstahallen
2021-12-12 16:15 150344088 Ängby IF (A) - FBI Tullinge (B) Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Grimstahallen
2021-12-18 10:30 150344093 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (B) Mats Andersson, Roger Nyström Torsviks Idrottshall
2021-12-18 11:30 150344099 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A) Anton Greberg, Fredrik Nensén Rotebrohallen (Nya)
2021-12-18 14:00 150344096 Nacka IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Myrsjöskolan
2021-12-19 09:30 150344098 Karlbergs BK - Hammarby IF IBF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2021-12-19 11:00 150344092 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Hugo Zetterberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-12-19 12:15 150344095 Töjnan IBK (B) - Huddinge IBS (B) Filip Geber, Axel Mickelsson Töjnahallen
2021-12-19 14:00 150344091 Värmdö IF (B) - Ängby IF (C) Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-01-29 15:00 150344100 Mariebergs SK - Älta IF (B) Ulf Hedlund, Anna Mandelstam Stavsborgs sporthall
2022-01-15 10:30 150344107 Älvsjö AIK IBF (C) - Karlbergs BK Love Månsson Patrickson, Isak Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-01-15 11:00 150344106 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Tomtbergahallen
2022-01-15 12:15 150344101 Ängby IF (C) - Täby FC (B) Arne Brovig, Jan Lingemark Stora Mossen 1
2022-01-15 13:00 150344104 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK (B) Lars Reuterhagen, Filip Geber Väsby skolan
2022-01-15 13:30 150344103 Älvsjö AIK IBF (D) - Åkersberga IBF (B) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-01-15 16:30 150344109 Hammarby IF IBF - Mariebergs SK Anthon Rosén, Kenneth Johansson Skanstullshallen
2022-01-16 11:15 150344108 AIK IBF - Rotebro IS IBK (B) Michael Hillblom, Isak Eriksson Ulriksdalshallen
2022-01-16   Uppskj. 150344102 Värmdö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Värmdö sporthall
2022-01-16 12:00 150344110 Ängby IF (A) - Älta IF (B) Andreas Theorén, Emma Theorén Grimstahallen
2022-01-22 11:00 150344111 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (C) Anna Mandelstam, Mats Andersson Torsviks Idrottshall
2022-01-22 11:00 150344120 Ängby IF (A) - Hammarby IF IBF Oliver Hallgren, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2022-01-22 11:15 150344112 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Tore Dernell, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2022-01-22 12:00 150344117 Rotebro IS IBK (B) - Huddinge IBS (B) Carl Theorén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2022-01-22 14:00 150344118 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (C) Jonas Laurell, Fredrik Dahl Stora Mossen 1
2022-01-22 17:00 150344115 FBI Tullinge (B) - Väsby AIK (B) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Rikstenshallen
2022-01-23 12:15 150344113 Töjnan IBK (B) - Värmdö IF (B) Carl Theorén, Hugo Nilsson Töjnahallen
2022-01-23 12:15 150344119 Älta IF (B) - AIK IBF Hanna Claesson, Filip Hållander Stavsborgs sporthall
2022-01-23 14:30 150344114 Nacka IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (D) My Källström Lyly, Heimo Lyly Ormingehallen
2022-02-05 09:00 150344125 Älvsjö AIK IBF (D) - Karlbergs BK Sixten Thorén, Jakob Jansson Kämpetorpshallen 2
2022-02-05 10:00 150344126 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK (B) Filip Geber, Oskar Höglund Väsby skolan
2022-02-05 14:00 150344122 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK (B) Johan Larsson, Sebastian Öhman Torsviks Idrottshall
2022-02-05 14:30 150344129 Älvsjö AIK IBF (C) - Ängby IF (A) Jonas Jatko, Erik Palmertz Kämpetorpshallen 2
2022-02-06 10:15 150344124 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Fredrik Åhlund, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-02-06 11:00 150344121 Ängby IF (C) - Åkersberga IBF (B) Oliver Andersson-Lind, Fabian Magnell Grimstahallen
2022-02-06 11:30 150344128 Huddinge IBS (B) - Älta IF (B) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Tomtbergahallen
2022-02-06 11:30 150344130 AIK IBF - Hammarby IF IBF Imtiaz Karim, Kajsa Remaeus Ulriksdalshallen
2022-02-06 17:30 150344123 Täby FC (B) - Nacka IBK (B) Tindra Ahlberg, Lea Gergi Grindtorpshallen
2022-02-12 11:45 150344135 Rotebro IS IBK (B) - Värmdö IF (B) Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-02-12   Uppskj. 150344133 FBI Tullinge (B) - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Tullingehallen
2022-02-12 12:30 150344140 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (C) Oliver Andersson-Lind, Johnny Mikael Claesson Ulriksdalshallen
2022-02-12 14:00 150344132 Nacka IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Felix Fernström, Max Kvick Myrsjöskolan
2022-02-12 14:15 150344134 Karlbergs BK - Täby FC (B) Iselle Halldn, Anna Mandelstam Hjorthagshallen
2022-02-12 18:00 150344139 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (B) Love Månsson Patrickson, Fredrik Åhlund Sjöstadshallen
2022-02-13 11:00 150344131 Töjnan IBK (B) - Ängby IF (C) Oliver Andersson-Lind, Leo Haochen Li Töjnahallen
2022-02-13   Uppskj. 150344136 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (D) Uppskj. Grimstahallen
2022-02-13 14:15 150344137 Älta IF (B) - Väsby AIK (B) Fredrik Åhlund, Isak Eriksson Stavsborgs sporthall
2022-02-19 11:00 150344144 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK (B) Martin Claësson, Iselle Halldn Torsviks Idrottshall
2022-02-19 11:00 150344147 Älvsjö AIK IBF (D) - Ängby IF (A) Viggo Modigh, Stefan Asplund Kämpetorpshallen 2
2022-02-19 12:00 150344141 Ängby IF (C) - Nacka IBK (B) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2022-02-20 09:30 150344142 Töjnan IBK (B) - FBI Tullinge (B) Filip Saverstam, Carl Theorén Töjnahallen
2022-02-20 10:15 150344146 Värmdö IF (B) - Älta IF (B) Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-02-20 12:00 150344145 Täby FC (B) - Mariebergs SK Filip Bolinder, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-02-20 12:15 150344143 Åkersberga IBF (B) - Karlbergs BK Lars Samuelsson, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2022-02-20 14:45 150344150 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Heimo Lyly, Zana Guzel Tomtbergahallen
2022-03-27 11:00 150344148 Väsby AIK (B) - Hammarby IF IBF Fredrik Nensén, Linus Söderblom Väsby skolan
2022-03-12 10:30 150344154 Mariebergs SK - Åkersberga IBF (B) Roger Nyström, Lars Sundlöf Stora Mossen 1
2022-03-12 11:00 150344151 FBI Tullinge (B) - Ängby IF (C) Melhvin Pettersson, Ella Lassen Eriksson Tullingehallen
2022-03-12 11:30 150344156 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Nathalie Lövenklint, Roger Nyström Stora Mossen 1
2022-03-12 11:45 150344159 Älvsjö AIK IBF (C) - Väsby AIK (B) Dante Grähs Eriksson, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2022-03-12 13:00 150344153 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK (B) Anton Ponnert, Emil Thörn Rotebrohallen (Nya)
2022-03-12 15:30 150344152 Karlbergs BK - Nacka IBK (B) Mario Mallengren, Oscar Isacsson Engelbrektshallen
2022-03-12 16:15 150344157 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Sjöstadshallen
2022-03-13 10:00 150344158 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (D) Filip Lövenklint, Carl Theorén Ulriksdalshallen
2022-03-13 16:45 150344155 Älta IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Filip Hållander, Fredrik Åhlund Stavsborgs sporthall
2022-03-19 09:45 150344166 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Robert Vangeus, Stefano Bianque Torsviks Idrottshall
2022-03-19 11:00 150344162 FBI Tullinge (B) - Rotebro IS IBK (B) Mats Andersson, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2022-03-19 12:00 150344164 Töjnan IBK (B) - Älta IF (B) Isabelle Lassfolk, Iselle Halldn Töjnahallen
2022-03-19 14:15 150344169 Älvsjö AIK IBF (D) - Huddinge IBS (B) Stefan Asplund, Mattias Patrik Robert Thorsén Kämpetorpshallen 2
2022-03-20 09:30 150344163 Nacka IBK (B) - Mariebergs SK Mats Andersson, Fabian Magnell Ormingehallen
2022-03-20 11:15 150344161 Ängby IF (C) - Karlbergs BK Anton Greberg, Oliver Hallgren Grimstahallen
2022-03-20 11:30 150344165 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A) Sabina Åström, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-20   Uppskj. 150344168 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Uppskj. Värmdö sporthall
2022-03-20 16:15 150344167 Täby FC (B) - AIK IBF Hugo Joråd, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-03-26 11:00 150344175 Hammarby IF IBF - Töjnan IBK (B) Viggo Holm, Svante Lindholm Sjöstadshallen
2022-03-26   Uppskj. 150344177 Älvsjö AIK IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö Uppskj. Kämpetorpshallen 2
2022-03-26 12:00 150344180 Väsby AIK (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Väsby skolan
2022-03-26 13:00 150344171 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (C) Ida Nedin, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
2022-03-26 15:30 150344172 Mariebergs SK - Karlbergs BK Arne Brovig, Ricky Bagge Stora Mossen 1
2022-03-27 12:00 150344178 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B) Elliot Helin Boucher, Filip Grgic Tomtbergahallen
2022-03-27 12:45 150344176 AIK IBF - Åkersberga IBF (B) Filip Geber, Oskar Höglund Tallbackaskolan
2022-03-27 14:15 150344173 Älta IF (B) - FBI Tullinge (B) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Stavsborgs sporthall
2022-03-27 15:00 150344174 Ängby IF (A) - Nacka IBK (B) Olle Forsberg, Fredrik Åhlund Grimstahallen
2022-04-02 12:15 150344181 Ängby IF (C) - Mariebergs SK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stora Mossen 1
2022-04-02   Uppskj. 150344185 Nacka IBK (B) - AIK IBF Uppskj. Myrsjöskolan
2022-04-02 15:00 150344183 Karlbergs BK - Ängby IF (A) Veronica Varahram, Olle Forsberg Engelbrektshallen
2022-04-02 15:30 150344184 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF Hilma Durfors, Emilia Risberg Tullingehallen
2022-04-03 10:45 150344190 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-04-03 12:00 150344186 Töjnan IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Anton Ponnert, Emil Thörn Töjnahallen
2022-04-03 12:15 150344189 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2022-04-03 14:15 150344182 Älta IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Karima Sharipova, Madelene Westerberg Stavsborgs sporthall
2022-04-03 14:15 150344187 Åkersberga IBF (B) - Huddinge IBS (B) Emmie Helleday, Kenneth Johansson Åkersberga Sporthall A
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150343005 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (A)
150343009 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF
2021-10-02 11:15 150343004 Väsby AIK (A) - Duvbo IK (B) Tindra Ahlberg, Lea Gergi Väsby skolan
2021-10-02 12:15 150343001 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Maurits Jolsen, Filip Bolinder Grindtorpshallen
2021-10-03 11:30 150343008 Råsunda IS - Töjnan IBK (A) Agaton Östlund, Alexander Hellström Ulriksdalshallen
2021-10-10 11:00 150343006 Silverdals IF - Ekerö IK (A) Kjell Svensson, Noel Huss Rotebrohallen (Nya)
2021-10-10 14:30 150343010 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
150343016 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2021-10-16 09:00 150343012 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF Anna Mandelstam, Jan Lingemark Rotebrohallen (Nya)
2021-10-16 09:00 150343013 Duvbo IK (B) - Ängby IF (B) Kjell Svensson, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2021-10-16 09:00 150343015 Ekerö IK (A) - Väsby AIK (A) Robert Milerud, Mario Mallengren Mälaröhallen
2021-10-17   Uppskj. 150343020 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-17 12:45 150343017 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF Lea Gergi, Filip Saverstam Töjnahallen
2021-10-17 18:30 150343019 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS Maurits Jolsen, Theo Briston Rosendalsskolan Norra Sporthall
150343027 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (C)
2021-10-23 09:45 150343028 Silverdals IF - Vallentuna IBK (A) Noel Huss, Thomas Josbrink Silverdalshallen
2021-10-23 11:15 150343026 Väsby AIK (A) - Töjnan IBK (A) Maurits Jolsen, Filip Bolinder Väsby skolan
2021-10-23 13:30 150343023 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-10-24 09:15 150343024 Ängby IF (B) - Ekerö IK (A) Kjell Svensson, Alexander Friberg Grimstahallen
2021-10-24 10:00 150343021 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Filip Lövenklint, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-24 10:30 150343030 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Ulriksdalshallen
2021-10-26 18:00 150343031 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Nathalie Lövenklint, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2021-10-30 11:45 150343038 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Johnn Wahlgren, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-30 12:45 150343037 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A) Edvin Johansson, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-31 10:00 150343034 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF Isak Ålenius, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2021-10-31 11:15 150343032 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Maurits Jolsen, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2021-10-31 15:15 150343035 Töjnan IBK (A) - Ängby IF (B) Isak Eriksson, Jonas Vedin Töjnahallen
2021-12-12 15:00 150343039 Danderyds SK IBF - Silverdals IF Lars Sundlöf, Mattias Thomasson Mörbyhallen
2021-11-13 11:15 150343043 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK Jennifer Bali, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2021-11-13 12:00 150343049 Åkersberga IBF (C) - Råsunda IS Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2021-11-13 12:15 150343046 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK (A) Leo Pennebrink, Agaton Östlund Stora Mossen 1
2021-11-13 13:15 150343048 Väsby AIK (A) - Danderyds SK IBF Thea Augustinsson, Noel Huss Väsby skolan
2021-11-13 14:00 150343041 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, William Tegnér Grindtorpshallen
2021-11-13 15:45 150343045 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Isak Wallenius, Hugo Joråd Vaxholm innebandyhallen
2021-11-14 10:30 150343042 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (A) Gustav Levin, Leo Haochen Li Löthallen
150343054 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2021-11-20 11:00 150343053 Töjnan IBK (A) - Duvbo IK (B) Filip Geber, Axel Mickelsson Edsbergshallen
2021-11-20 11:15 150343060 Silverdals IF - Åkersberga IBF (C) Noel Huss, Sezgin Youmer Silverdalshallen
2021-11-21 11:15 150343052 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A) Alexander Friberg, Anna Mandelstam Hässelbyhallen
2021-11-21 12:30 150343056 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF Theo Briston, Maurits Jolsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-21 16:15 150343057 Danderyds SK IBF - Ängby IF (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Mörbyhallen
2021-12-04 13:00 150343051 Ekerö IK (A) - Täby FC (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2021-11-27 09:30 150343062 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-11-27 10:00 150343070 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (C) Lea Gergi, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2021-11-27 11:45 150343065 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Anton Greberg, Steffanie Bramer Rotebrohallen (Nya)
2021-11-27 13:30 150343067 Vaxholms IBF - Råsunda IS Isak Wallenius, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
2021-11-28 11:15 150343061 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-11-28 11:15 150343064 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (A) Steffanie Bramer, Leo Haochen Li Löthallen
2021-11-28 12:30 150343063 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Filip Bolinder, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2022-01-29 13:15 150343066 Nacka IBK (C) - Danderyds SK IBF Marcel Carlberg, Mårten Widström Järla Sporthall
2021-12-04 10:30 150343078 Silverdals IF - Vaxholms IBF Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2021-12-04 17:15 150343072 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK Daniel Bjerdahl, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
2021-12-05 10:30 150343071 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Theo Briston, Maurits Jolsen Töjnahallen
2021-12-05 11:15 150343076 Råsunda IS - Rotebro IS IBK (A) Arne Brovig, Isak Eriksson Ulriksdalshallen
2021-12-05   Uppskj. 150343079 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (B) Uppskj. Åkersberga Sporthall A
2021-12-05 12:45 150343074 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Oscar Olsson Berglund, Maurits Jolsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-05 13:45 150343073 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (A) Oscar Olsson Berglund, Maurits Jolsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-05 17:00 150343075 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (B) Lars Reuterhagen, Filip Saverstam Mörbyhallen
2021-12-11 08:30 150343082 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (A) , Jennifer Bali Edsbergshallen
2021-12-11 09:30 150343087 Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF Nathalie Lövenklint, Martin Mårtensson Rotebrohallen (Nya)
2021-12-11 13:30 150343089 Vaxholms IBF - Väsby AIK (A) Hugo Joråd, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
2021-12-11   Uppskj. 150343084 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF Uppskj. Tappströms Bollhall
2021-12-11 15:15 150343088 Nacka IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Kevin Helly, Mårten Widström Myrsjöskolan
2021-12-12   Uppskj. 150343083 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (B) Uppskj. Hässelbyhallen
2021-12-12 14:00 150343081 Täby FC (A) - Enebybergs IF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Grindtorpshallen
2021-12-12 15:15 150343085 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS Jakob Iskander, William Tegnér Åkersberga Sporthall A
2021-12-18 09:00 150343098 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Nathalie Lövenklint, Jan Lingemark Väsby skolan
2021-12-18 11:00 150343100 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Isak Ålenius, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2021-12-18 11:15 150343096 Silverdals IF - Åkersberga IBF (A) Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2021-12-18 13:30 150343092 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Roland Nester, Jonas Edström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-18 14:30 150343091 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Nathalie Lövenklint, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-19   Uppskj. 150343094 Råsunda IS - Hässelby SK IBK Uppskj. Ulriksdalshallen
2021-12-19 10:30 150343097 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (B) Mario Mallengren, Hanna Hedqvist Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 14:15 150343093 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A) Niklas Forsman, Carl Råberg Mörbyhallen
2022-01-09 15:30 150343102 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF Anton Greberg, Isak Eriksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-15 10:00 150343105 Hässelby SK IBK - Silverdals IF Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Hässelbyhallen
2022-01-15 11:30 150343107 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A) Hugo Joråd, Isak Wallenius Åkersberga Sporthall A
2022-01-15 14:00 150343106 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C) Anna Mandelstam, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2022-01-15 14:45 150343110 Nacka IBK (C) - Vaxholms IBF Kevin Helly, Jacob Hult Myrsjöskolan
2022-01-16 12:00 150343101 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B) Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-01-16 13:15 150343109 Rotebro IS IBK (A) - Ängby IF (B) Emil Thörn, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
2022-01-16 18:15 150343103 Enebybergs IF - Råsunda IS Axel Norrbom, Måns Hjertberg Danderyds Gymnasium
2022-01-22 10:00 150343116 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK Anton Ponnert, Emil Thörn Väsby skolan
2022-01-22 10:30 150343114 Silverdals IF - Enebybergs IF Imtiaz Karim, Filip Saverstam Silverdalshallen
2022-01-22 12:15 150343115 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (A) Theo Briston, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2022-01-23 11:00 150343118 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A) Oscar Isacsson, Oliver Hallgren Grimstahallen
2022-01-23   Uppskj. 150343112 Råsunda IS - Vallentuna IBK (B) Uppskj. Ulriksdalshallen
2022-01-23 14:15 150343111 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Filip Bolinder, Theo Briston Mörbyhallen
2022-01-23 15:30 150343119 Vaxholms IBF - Duvbo IK (B) Roger Nyström, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2022-03-27 09:30 150343120 Nacka IBK (C) - Rotebro IS IBK (A) William Warman, Jacob Hult Ormingehallen
2022-01-16 15:00 150343129 Åkersberga IBF (A) - Nacka IBK (C) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Åkersberga Sporthall A
2022-02-05 10:00 150343124 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (C) , Lukas Edenström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-05 11:15 150343127 Hässelby SK IBK - Ängby IF (B) Fredrik Dahl, Jonas Laurell Riddersvik
2022-02-05 14:00 150343128 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
2022-02-06 10:45 150343130 Duvbo IK (B) - Rotebro IS IBK (A) Leo Haochen Li, Hugo Jenelius Löthallen
2022-02-06 11:15 150343121 Täby FC (A) - Råsunda IS Carl Råberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-02-06 12:30 150343123 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF Sebastian Ericson, Anton Greberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-06 17:15 150343125 Enebybergs IF - Väsby AIK (A) Fredrik Nensén, Maurits Jolsen Danderyds Gymnasium
2022-02-10 19:00 150343136 Ängby IF (B) - Enebybergs IF Filip Lövenklint, Nathalie Lövenklint Stora Mossen 1
2022-02-12 10:45 150343139 Rotebro IS IBK (A) - Ekerö IK (A) Anton Ponnert, Emil Thörn Rotebrohallen (Nya)
2022-02-12 11:00 150343134 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (B) Tindra Ahlberg, Kajsa Remaeus Väsby skolan
2022-02-12   Uppskj. 150343132 Silverdals IF - Råsunda IS Uppskj. Silverdalshallen
2022-02-12 14:00 150343133 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK IBF Maurits Jolsen, Sebastian Ericson Åkersberga Sporthall A
2022-02-12 18:30 150343138 Nacka IBK (C) - Hässelby SK IBK Jacob Hult, Johan Nima Myrsjöskolan
2022-02-13 12:30 150343137 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (A) Malin Wigren, Hanna Hedqvist Vaxholm innebandyhallen
2022-02-13 12:30 150343140 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (A) Mario Mallengren, Sam Robertsson Löthallen
2022-02-19 10:00 150343149 Hässelby SK IBK - Duvbo IK (B) Olle Aronsson, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2022-02-19 14:00 150343150 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (A) Sam Robertsson, Mårten Widström Mälaröhallen
2022-02-20 10:30 150343148 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Carl Theorén, Filip Saverstam Töjnahallen
2022-02-20 11:00 150343141 Täby FC (A) - Silverdals IF Filip Bolinder, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-02-20 12:15 150343143 Råsunda IS - Väsby AIK (A) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Ulriksdalshallen
2022-02-20 14:30 150343145 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (B) Anton Greberg, Isak Eriksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-20 17:15 150343147 Enebybergs IF - Nacka IBK (C) Filip Geber, Fredrik Åhlund Danderyds Gymnasium
2022-02-20 18:30 150343146 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-07 18:00 150343154 Ängby IF (B) - Råsunda IS Isak Eriksson, Marcus Lundelin Stora Mossen 1
2022-03-12 10:00 150343152 Väsby AIK (A) - Silverdals IF Lea Gergi, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2022-03-12 12:00 150343156 Nacka IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Isak Eriksson, Fredrik Hallenberg Myrsjöskolan
2022-03-12 12:00 150343160 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK Anna Mandelstam, Robert Milerud Mälaröhallen
2022-03-12 13:30 150343155 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
2022-03-12 14:45 150343151 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (A) , Maurits Jolsen Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 11:00 150343158 Duvbo IK (B) - Enebybergs IF Alexander Martinez Niklasson, Imtiaz Karim Löthallen
2022-03-13 13:00 150343157 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Magnus Berg, Mauricio Castillo Rotebrohallen (Nya)
2022-03-13 13:15 150343159 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Maurits Jolsen, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2022-03-19 11:00 150343170 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK Isabelle Lassfolk, Iselle Halldn Töjnahallen
2022-03-19 12:00 150343163 Silverdals IF - Ängby IF (B) Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Silverdalshallen
2022-03-19 12:00 150343168 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hanna Hedqvist, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 09:45 150343166 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Hugo Nilsson, Carl Theorén Mörbyhallen
2022-03-20 12:15 150343161 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Edvin Svensson, Jonathan Ström Grindtorpshallen
2022-03-20 12:15 150343165 Råsunda IS - Nacka IBK (C) Jonas Vedin, Carl Theorén Ulriksdalshallen
2022-03-20   Uppskj. 150343167 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (B) Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 16:15 150343169 Enebybergs IF - Ekerö IK (A) Emmie Helleday, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
2022-03-26 12:00 150343178 Ekerö IK (A) - Vallentuna IBK (B) Olle Forsberg, Totte Hallgren Mälaröhallen
2022-03-26 12:15 150343174 Nacka IBK (C) - Silverdals IF Jonas Jatko, Jacob Hult Myrsjöskolan
2022-03-26 14:45 150343173 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (C) Hugo Joråd, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen
2022-03-27 11:00 150343179 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK (A) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Hässelbyhallen
2022-03-27 11:15 150343176 Duvbo IK (B) - Råsunda IS Arash Sohrevardi, Leo Haochen Li Löthallen
2022-03-27 11:15 150343177 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Emmie Helleday, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 12:30 150343180 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Kajsa Remaeus, Anton Greberg Töjnahallen
2022-03-27 13:00 150343172 Ängby IF (B) - Väsby AIK (A) Olle Forsberg, Fredrik Åhlund Grimstahallen
2022-03-13 14:00 150343183 Väsby AIK (A) - Nacka IBK (C) Jan Lingemark, Thea Augustinsson Väsby skolan
2022-03-27 17:00 150343185 Silverdals IF - Duvbo IK (B) Anton Dalerå, Kajsa Remaeus Silverdalshallen
2022-04-02 10:45 150343190 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Sabina Åström, Isabelle Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-03 11:15 150343184 Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK (A) Emmie Helleday, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2022-04-03 12:30 150343189 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (A) Max Åstrand, Edvin Johansson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-03 16:15 150343187 Råsunda IS - Ekerö IK (A) Oskar Höglund, Filip Geber Tallbackaskolan
2022-04-05 19:20 150343181 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Erikslundshallen
2022-04-30 10:25 150343188 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK Jan Lingemark, Fredrik Nensén Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:45 150345010 Fullersta IBK - Sköndals IK Ella Lassen Eriksson, Hanna Claesson Kvarnbergshallen
2021-10-02   Uppskj. 150345004 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK Uppskj. Tullingehallen
2021-10-03 10:30 150345002 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (C) Julian Jacoel, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2021-10-03 11:00 150345006 Örby IS - Sörskogens IF Sam Robertsson, Kenneth Johansson Telefonplanshallen
2021-10-03 16:30 150345001 Älta IF (A) - Nacka IBK (A) Johnny Mikael Claesson, Jonas Jatko Stavsborgs sporthall
2021-11-29 19:30 150345005 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Skogåshallen
150345013 Vendelsö IK - Värmdö IF (A)
2021-10-16 12:00 150345012 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A) Nicklas Sundgren, Ines Löfstedt Kämpetorpshallen 1
2021-10-17 10:30 150345015 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Glömstahallen
2021-10-17 12:15 150345011 Värmdö IF (C) - Älta IF (A) Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
150345022 Värmdö IF (C) - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2021-10-23 11:00 150345029 Högdalens AIS - Fullersta IBK Viggo Holm, Svante Lindholm Högdalshallen
2021-10-23 12:30 150345024 Värmdö IF (A) - Sörskogens IF Maja Bergman, Sadjad Nima Värmdö sporthall
2021-10-24 13:00 150345028 Örby IS - Sköndals IK Kenneth Johansson, Shabbir Ahmed Telefonplanshallen
2021-10-24 14:15 150345021 Älta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Tyra Müller-Nord, Marcus Rückert Stavsborgs sporthall
2021-11-28 09:45 150345023 Nacka IBK (A) - Tumba GOIF Jacob Hult, Kevin Helly Ormingehallen
150345031 Vendelsö IK - Älta IF (A)
2021-10-30 13:15 150345032 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Fabian Magnell, Karl-Johan Leijon Storvretens Sporthall
2021-10-31 10:00 150345037 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Mats Nordrup, Ulf Hedlund Sköndalshallen
2021-10-31 11:00 150345038 Fullersta IBK - Huddinge IBS (A) Viggo Holm, Svante Lindholm Glömstahallen
2022-02-19 10:15 150345033 Sörskogens IF - Värmdö IF (C) Thomas Gjutarenäfve, Stefano Bianque Fleminghallen A
2021-11-13 10:00 150345042 Vendelsö IK - Sörskogens IF Ella Lassen Eriksson, Emilia Risberg Lyckeby Sporthall
2021-11-14 10:15 150345050 Örby IS - Högdalens AIS Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Telefonplanshallen
2021-11-14 13:45 150345046 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-11-14 17:15 150345041 Älta IF (A) - Tumba GOIF Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Stavsborgs sporthall
2021-11-20 13:15 150345051 Sörskogens IF - Älta IF (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Tomtbergahallen
2021-11-20 16:45 150345059 Högdalens AIS - FBI Tullinge (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Bandhagshallen
2021-11-21 10:00 150345055 Sköndals IK - Värmdö IF (C) Niklas Lundberg, Ida Lundberg Sköndalshallen
2021-11-21 10:30 150345060 Örby IS - Huddinge IBS (A) Linus Löfstedt, Ines Löfstedt Telefonplanshallen
2021-11-21 11:00 150345056 Fullersta IBK - Nacka IBK (A) Viggo Holm, Svante Lindholm Kvarnbergshallen
2021-11-27 10:00 150345065 Älvsjö AIK IBF (B) - Fullersta IBK Daniel Karlsson, Hampus Bergholm Kämpetorpshallen 2
2021-11-27 11:30 150345070 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Jonas Broström, Adam Lönnborg Tullingehallen
2021-11-27 12:15 150345064 Vendelsö IK - Sköndals IK Sezgin Youmer, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2021-11-27 15:00 150345067 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Myrsjöskolan
2022-03-19 16:00 150345068 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS Noah Hulin, Max Kvick Värmdö sporthall
2021-12-04 09:15 150345077 Högdalens AIS - Värmdö IF (C) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Högdalshallen
2021-12-05 10:30 150345078 Örby IS - Nacka IBK (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Telefonplanshallen
2021-12-05 11:30 150345079 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Adam Lönnborg, Melhvin Pettersson Tomtbergahallen
2021-12-05 13:00 150345074 Fullersta IBK - Tumba GOIF Martin Claësson Kvarnbergshallen
2021-12-05 14:15 150345076 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Isak Eriksson, Kenneth Johansson Strandhallen - Tyresö
2021-12-11 13:30 150345073 Sköndals IK - Sörskogens IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Kvarnbergshallen
2021-12-11 09:00 150345087 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS Dante Grähs Eriksson, Stefan Asplund Kämpetorpshallen 2
2021-12-11 12:30 150345088 Värmdö IF (C) - Huddinge IBS (A) Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2021-12-11 14:45 150345085 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Martin Åkesson, Kent Budell Storvretens Sporthall
2021-12-12 09:30 150345089 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (A) Leo Ghiselli Fristedt, Kevin Helly Ormingehallen
2022-03-13 14:30 150345086 Vendelsö IK - Högdalens AIS Jasmine Arnimo, Julia Dethlefsen Lyckeby Sporthall
2021-12-18 09:00 150345098 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Filip Grgic, Love Andersson Tullingehallen
2021-12-18 09:15 150345095 Högdalens AIS - Sörskogens IF Hanna Claesson, Didrik Axen Högdalshallen
2021-12-18 12:15 150345100 Värmdö IF (A) - Nacka IBK (A) Christoffer Castwall, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-12-19 10:30 150345096 Örby IS - Tumba GOIF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2021-12-19 10:45 150345097 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK Stefan Asplund, Love Månsson Patrickson Tomtbergahallen
2021-12-19 14:45 150345091 Sköndals IK - Älta IF (A) Viggo Holm, Svante Lindholm Sköndalshallen
2022-01-15 11:30 150345109 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (A) Marcus Lundelin, Love Månsson Patrickson Kämpetorpshallen 2
2022-01-16 08:30 150345106 Sörskogens IF - Huddinge IBS (A) Jakob Jansson, Sixten Thorén Kvarnbergshallen
2022-01-16 10:30 150345110 Värmdö IF (C) - Nacka IBK (A) Max Kvick, Mårten Widström Värmdö sporthall
2022-01-16 15:15 150345101 Älta IF (A) - Fullersta IBK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-01-18 18:00 150345107 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Storvretens Sporthall
2022-01-22 09:00 150345118 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Julian Jacoel, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-01-22 09:15 150345113 Högdalens AIS - Sköndals IK Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Högdalshallen
2022-01-22 15:30 150345119 Nacka IBK (A) - Vendelsö IK Christoffer Castwall, Noah Hulin Ormingehallen
2022-01-23 10:45 150345120 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Julian Jacoel, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2022-01-23   Uppskj. 150345112 Tyresö Trollbäcken IBK - Fullersta IBK Uppskj. Strandhallen - Tyresö
2022-02-05 11:00 150345129 Tumba GOIF - Värmdö IF (C) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2022-02-05 12:15 150345130 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Lyckeby Sporthall
2022-02-06 10:45 150345123 Fullersta IBK - Örby IS Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2022-02-06 11:00 150345124 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Sköndalshallen
2022-02-06 11:15 150345128 Sörskogens IF - Nacka IBK (A) Johnny Mikael Claesson, Jasmine Arnimo Glömstahallen
2022-02-06 12:00 150345121 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Isak Eriksson, Ulf Hedlund Stavsborgs sporthall
2022-02-05 17:00 150345134 FBI Tullinge (A) - Fullersta IBK Melhvin Pettersson, Marcus Lundelin Rikstenshallen
2022-02-12 11:00 150345131 Högdalens AIS - Älta IF (A) Mats Nordrup, Kim Svedberg Högdalshallen
2022-02-12   Uppskj. 150345140 Vendelsö IK - Tumba GOIF Uppskj. Lyckeby Sporthall
2022-02-12 13:45 150345139 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2022-02-13 17:30 150345132 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK Ines Löfstedt, Veronica Varahram Telefonplanshallen
2022-02-19 09:15 150345143 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-02-19 14:45 150345142 Högdalens AIS - Huddinge IBS (A) Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Bandhagshallen
2022-02-20 11:00 150345146 Sköndals IK - Nacka IBK (A) Jonas Holm, Emilia Tuomela Sköndalshallen
2022-02-20 11:00 150345150 Sörskogens IF - Tumba GOIF Hilma Durfors, Emilia Risberg Glömstahallen
2022-02-20 12:30 150345145 Fullersta IBK - Värmdö IF (A) Dante Grähs Eriksson, Stefan Asplund Kvarnbergshallen
2022-02-20 15:15 150345141 Älta IF (A) - Örby IS Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-03-12 10:00 150345152 FBI Tullinge (A) - Örby IS Ella Lassen Eriksson, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-03-12 10:00 150345157 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK Marcus Lundelin, Love Månsson Patrickson Kämpetorpshallen 2
2022-03-12 13:15 150345151 Huddinge IBS (A) - Älta IF (A) Adam Lönnborg, Jakob Jansson Tomtbergahallen
2022-03-13 13:15 150345156 Värmdö IF (C) - Fullersta IBK Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2022-03-13 15:15 150345154 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2022-03-19 12:00 150345164 Nacka IBK (A) - Högdalens AIS Jacob Hult, Herman Schöld Myrsjöskolan
2022-03-19 12:00 150345165 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (C) Ulf Hedlund, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-03-20 09:45 150345167 Fullersta IBK - Vendelsö IK Melhvin Pettersson, Filip Grgic Glömstahallen
2022-03-20 10:00 150345168 Sköndals IK - Tumba GOIF John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2022-03-20 12:15 150345163 Örby IS - Värmdö IF (A) Hanna Claesson, Mattias Patrik Robert Thorsén Telefonplanshallen
2022-03-20 13:00 150345161 Älta IF (A) - FBI Tullinge (A) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-03-26 12:00 150345175 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Fredrik Åhlund, Stefan Asplund Kämpetorpshallen 2
2022-03-27 11:15 150345172 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2022-03-27 11:30 150345173 Nacka IBK (A) - Huddinge IBS (A) Wilmer Axén, Jacob Hult Ormingehallen
2022-03-27 14:00 150345176 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Marcus Lundelin, Isak Eriksson Lyckeby Sporthall
2022-03-27 15:00 150345178 Sörskogens IF - Fullersta IBK Håkan Taxén, Filip Grgic Glömstahallen
2022-04-10 12:15 150345174 Värmdö IF (C) - Örby IS Svedje Ohlson, Kevin Helly Värmdö sporthall
2022-04-02 09:00 150345186 Tumba GOIF - Högdalens AIS Filip Grgic, Melhvin Pettersson Storvretens Sporthall
2022-04-02 10:00 150345183 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (C) Love Andersson, Hanna Claesson Tullingehallen
2022-04-02 12:15 150345187 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF Isak Eriksson, Josefine Svensson Strandhallen - Tyresö
2022-04-02 14:15 150345184 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Filip Grgic, Love Andersson Tomtbergahallen
2022-04-02 14:45 150345185 Örby IS - Vendelsö IK Lars Sundlöf, Mats Andersson Bandhagshallen
2022-04-03 15:15 150345181 Älta IF (A) - Värmdö IF (A) Madelene Westerberg, Karima Sharipova Stavsborgs sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis