Pantamera P Blå Medel-Lätt (09-10) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150347003 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (C)
2017-09-30 12:00 150347002 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-09-30 14:00 150347005 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK (A) Väsby skolan
2017-10-07 17:00 150347004 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
150347008 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK
2017-10-07 10:00 150347006 Rosersbergs IK (A) - Danderyds SK IBF Rosershallen
2017-10-08 11:00 150347007 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Björkebyhallen
2017-10-08 11:00 150347009 Täby FC (A) - Kungsängens IF (A) Skarpängskolan A
150347012 Kungsängens IF (A) - Täby FC (C) Hagnäshallen
2017-10-14 11:00 150347013 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-14 12:00 150347014 Rotebro IS IBK (A) - Rosersbergs IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-15 14:15 150347015 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (A) Mörbyhallen
2017-10-21 10:00 150347017 Rosersbergs IK (A) - IK Frej Täby IBK Rosershallen
2017-10-21 12:30 150347016 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2017-10-22 11:00 150347018 Bele Barkarby IF IBF (A) - Kungsängens IF (A) Björkebyhallen
2017-10-20 17:30 150347024 Rotebro IS IBK (A) - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-28 09:00 150347023 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-29 10:00 150347022 Kungsängens IF (A) - Rosersbergs IK (A) Ekhammarshallen
2017-11-11 12:00 150347030 Täby FC (C) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2017-11-11 13:00 150347027 Grimsta AIK (A) - Kungsängens IF (A) Väsby skolan
2017-11-12 13:15 150347026 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2017-11-18 11:00 150347033 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-19 10:00 150347032 Kungsängens IF (A) - Danderyds SK IBF Ekhammarshallen
2017-11-19 11:00 150347034 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Skarpängskolan A
2017-11-25 11:30 150347039 Rosersbergs IK (A) - Täby FC (A) Rosershallen
2017-11-26 09:00 150347036 Rotebro IS IBK (A) - Kungsängens IF (A) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-26 13:00 150347040 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Björkebyhallen
2017-12-02 10:00 150347042 Kungsängens IF (A) - IK Frej Täby IBK Hagnäshallen
2017-12-02 10:00 150347043 Täby FC (C) - Rosersbergs IK (A) Skarpängskolan B
2017-12-03 09:00 150347044 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2017-12-09 11:15 150347050 Rosersbergs IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Rosershallen
2017-12-09 12:00 150347049 Grimsta AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2017-12-10 14:15 150347048 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2017-12-16 09:00 150347053 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2017-12-17 11:00 150347052 Bele Barkarby IF IBF (A) - Grimsta AIK (A) Björkebyhallen
2017-12-17 14:00 150347054 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan A
2018-01-06 10:30 150347056 Rosersbergs IK (A) - Grimsta AIK (A) Rosershallen
2018-01-07 09:00 150347059 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan A
2018-01-07 12:00 150347057 Bele Barkarby IF IBF (A) - Danderyds SK IBF Björkebyhallen
2018-01-07 14:00 150347058 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan B
2018-01-13 09:30 150347062 Kungsängens IF (A) - Täby FC (A) Hagnäshallen
2018-01-13 11:00 150347063 IK Frej Täby IBK - Täby FC (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-13 11:15 150347064 Rotebro IS IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-14 14:15 150347065 Danderyds SK IBF - Rosersbergs IK (A) Mörbyhallen
2018-01-20 12:00 150347066 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2018-01-20 13:00 150347069 Täby FC (C) - Kungsängens IF (A) Skarpängskolan B
2018-01-20 14:00 150347067 Rosersbergs IK (A) - Rotebro IS IBK (A) Rosershallen
2018-01-21 12:00 150347068 Bele Barkarby IF IBF (A) - IK Frej Täby IBK Björkebyhallen
2018-01-26 18:45 150347073 IK Frej Täby IBK - Rosersbergs IK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-27 09:00 150347072 Kungsängens IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Hagnäshallen
2018-01-27 11:00 150347074 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-03 10:00 150347077 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2018-02-03 14:00 150347078 Rosersbergs IK (A) - Kungsängens IF (A) Rosershallen
2018-02-04 13:15 150347076 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2018-02-10 14:00 150347083 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-10 16:00 150347084 Täby FC (A) - Täby FC (C) Skarpängskolan A
2018-02-11 11:30 150347082 Kungsängens IF (A) - Grimsta AIK (A) Bro Sporthall
2018-02-17 11:00 150347086 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-18 13:00 150347090 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Björkebyhallen
2018-02-18 15:15 150347087 Danderyds SK IBF - Kungsängens IF (A) Mörbyhallen
2018-03-10 14:00 150347094 Täby FC (A) - Rosersbergs IK (A) Skarpängskolan A
2018-03-10 16:00 150347093 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Skarpängskolan A
2018-03-11 12:00 150347092 Kungsängens IF (A) - Rotebro IS IBK (A) Hagnäshallen
2018-03-17 11:00 150347099 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2018-03-17 11:00 150347100 Rosersbergs IK (A) - Täby FC (C) Rosershallen
2018-03-17 12:00 150347096 IK Frej Täby IBK - Kungsängens IF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-24 13:00 150347103 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2018-03-24 16:00 150347104 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2018-03-25 13:00 150347102 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rosersbergs IK (A) Björkebyhallen
2018-04-07 12:00 150347110 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Väsby skolan
2018-04-07 12:15 150347108 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-08 14:15 150347109 Danderyds SK IBF - Täby FC (C) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150348001 Vaxholms IBF - Silverdals IF
150348002 Åkersberga IBF (C) - Råsunda IS Åkersberga Sporthall A
2017-11-25 10:15 150348005 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (C) Åkersberga Sporthall A
150348009 Råsunda IS - Vaxholms IBF
150348010 Silverdals IF - Täby FC (D)
2017-10-07 13:00 150348008 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
150348011 Täby FC (D) - Råsunda IS
2017-10-14 16:30 150348012 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-15 16:00 150348013 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
150348019 Grimsta AIK (B) - Täby FC (D)
2017-10-21 14:30 150348018 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Grimstahallen
2017-10-22 14:15 150348017 Töjnan IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Arena Satelliten
2017-10-22 15:45 150348020 Råsunda IS - Silverdals IF Ulriksdalshallen
150348021 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (A)
150348022 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-29 13:15 150348025 Silverdals IF - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2017-11-25 12:30 150348023 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
150348028 Töjnan IBK (C) - Täby FC (D)
2017-11-11 11:00 150348030 Grimsta AIK (B) - Råsunda IS Väsby skolan
2017-11-11 12:00 150348029 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2017-11-11 15:30 150348027 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2017-11-18 13:15 150348035 Silverdals IF - Töjnan IBK (C) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-19 12:00 150348034 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (A) Ulriksdalshallen
2017-12-02 15:00 150348031 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
150348040 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2017-11-26 09:30 150348039 Töjnan IBK (C) - Råsunda IS Silverdalshallen
2017-11-26 14:00 150348038 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF Hackstahallen
2017-12-02 11:30 150348043 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (C) Smedsgärdshallen
2017-12-03 13:00 150348044 Råsunda IS - Åkersberga IBF (B) Ulriksdalshallen
2017-12-03 17:45 150348042 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (C) Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-10 12:45 150348050 Töjnan IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2017-12-10 13:00 150348046 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Hackstahallen
2017-12-10 14:00 150348049 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Hackstahallen
2017-12-16 15:00 150348051 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Skarpängskolan A
2017-12-17 09:00 150348052 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2017-12-17 10:45 150348055 Silverdals IF - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2018-01-07 09:00 150348059 Råsunda IS - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
2018-01-07 10:00 150348056 Töjnan IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2018-01-07 12:00 150348060 Silverdals IF - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2018-01-13 09:00 150348061 Täby FC (D) - Silverdals IF Skarpängskolan B
2018-01-14 13:00 150348063 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (B) Hackstahallen
2018-01-14 17:30 150348062 Vaxholms IBF - Råsunda IS Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-20 11:00 150348069 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2018-01-21 09:00 150348068 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2018-01-21 11:00 150348070 Råsunda IS - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2018-01-27 13:30 150348072 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 15:30 150348073 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 11:00 150348075 Silverdals IF - Råsunda IS Silverdalshallen
2018-01-28 12:00 150348071 Täby FC (D) - Grimsta AIK (B) Grindtorpshallen
2018-02-03 09:00 150348079 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2018-02-03 11:00 150348080 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF Väsby skolan
2018-02-03 11:15 150348077 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 15:15 150348078 Töjnan IBK (C) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2018-02-10 11:00 150348081 Täby FC (D) - Töjnan IBK (C) Skarpängskolan A
2018-02-10 17:45 150348085 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Nya)
2018-02-11 10:00 150348084 Råsunda IS - Grimsta AIK (B) Tallbackaskolan
2018-02-11 13:30 150348082 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-17 10:15 150348088 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2018-02-17 15:00 150348090 Hässelby SK IBK (A) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2018-02-18 10:30 150348089 Töjnan IBK (C) - Silverdals IF Silverdalshallen
2018-03-10 13:00 150348093 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2018-03-11 08:30 150348095 Silverdals IF - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2018-03-11 12:00 150348094 Råsunda IS - Töjnan IBK (C) Ulriksdalshallen
2018-03-18 10:00 150348100 Töjnan IBK (C) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2018-03-18 13:00 150348096 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF Hackstahallen
2018-03-18 13:30 150348099 Åkersberga IBF (B) - Råsunda IS Åkersberga Sporthall A
2018-03-24 11:00 150348101 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2018-03-24 11:00 150348102 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (C) Hässelbyhallen
2018-03-25 09:00 150348103 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-03-18 11:15 150348107 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2018-04-07 13:30 150348106 Vaxholms IBF - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2018-04-07 14:15 150348110 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150349001 Töjnan IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A)
2017-10-01 10:00 150349005 Bele Barkarby IF IBF (B) - Grimsta AIK (C) Björkebyhallen
2017-10-01 14:30 150349002 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-01 17:15 150349003 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Tappströms Bollhall
150349010 Djurgårdens IF IBS (A) - Kungsängens IF (B)
2017-10-07 12:00 150349006 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2017-10-07 12:30 150349008 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rotebro IS IBK (B) Bodals Bollhall
2017-10-08 10:00 150349009 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B) Skarpängskolan A
2017-10-13 19:00 150349014 Ekerö IK (A) - Grimsta AIK (C) Tappströms Bollhall
2017-10-14 10:00 150349011 Kungsängens IF (B) - Täby FC (B) Hagnäshallen
2017-10-15 12:00 150349015 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hässelbyhallen
2017-10-15 13:15 150349012 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Arena Satelliten
150349020 Täby FC (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Skarpängskolan A
2017-10-21 11:30 150349017 Grimsta AIK (C) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2017-10-21 13:30 150349019 IBF Offensiv Lidingö (B) - Kungsängens IF (B) Bodals Bollhall
2017-10-22 12:00 150349016 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
150349025 Djurgårdens IF IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2017-10-28 10:15 150349023 Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-28 10:30 150349024 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Mälaröhallen
2017-10-29 14:15 150349022 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (C) Silverdalshallen
2017-11-11 09:00 150349026 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Hässelbyhallen
2017-11-11 12:00 150349028 Grimsta AIK (C) - Kungsängens IF (B) Väsby skolan
2017-11-12 11:00 150349027 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (B) Björkebyhallen
2017-11-12 18:00 150349030 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
150349035 Djurgårdens IF IBS (A) - Grimsta AIK (C)
2017-11-18 12:30 150349033 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-18 13:30 150349032 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-19 09:00 150349031 Kungsängens IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Ekhammarshallen
150349038 Bele Barkarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Björkebyhallen
2017-11-25 09:00 150349037 Hässelby SK IBK (B) - Kungsängens IF (B) Hässelbyhallen
2017-11-25 12:00 150349039 Grimsta AIK (C) - Täby FC (B) Väsby skolan
2017-11-26 17:15 150349036 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (B) Tappströms Bollhall
150349045 Djurgårdens IF IBS (A) - Hässelby SK IBK (B)
2017-11-29 18:00 150349041 Kungsängens IF (B) - Ekerö IK (A) Hagnäshallen
2017-12-02 09:00 150349042 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Sollentuna sim och sporthall
2017-12-02 12:30 150349043 IBF Offensiv Lidingö (B) - Grimsta AIK (C) Bodals Bollhall
2017-12-03 10:00 150349044 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Skarpängskolan A
2017-12-09 10:15 150349046 Rotebro IS IBK (B) - Kungsängens IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-09 12:00 150349047 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS (A) Mälaröhallen
2017-12-10 09:30 150349048 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2017-12-10 10:00 150349049 Bele Barkarby IF IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Björkebyhallen
2017-12-16 10:00 150349051 Kungsängens IF (B) - Töjnan IBK (B) Hagnäshallen
2017-12-16 11:30 150349053 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (B) Bodals Bollhall
2017-12-16 12:00 150349055 Djurgårdens IF IBS (A) - Rotebro IS IBK (B) Gärdeshallen
2017-12-17 13:00 150349054 Täby FC (B) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan A
150349060 Djurgårdens IF IBS (A) - Töjnan IBK (B)
2018-01-06 11:00 150349056 Grimsta AIK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Väsby skolan
2018-01-07 13:00 150349059 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-07 17:00 150349058 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ekerö IK (A) Bodals Bollhall
2018-01-13 12:15 150349063 Rotebro IS IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-14 09:15 150349061 Kungsängens IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Ekhammarshallen
2018-01-14 11:00 150349065 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (C) Hässelbyhallen
2018-01-14 16:15 150349062 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Arena Satelliten
2018-01-20 10:00 150349067 Grimsta AIK (C) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2018-01-20 13:00 150349070 Täby FC (B) - Kungsängens IF (B) Skarpängskolan A
2018-01-20 17:00 150349069 IBF Offensiv Lidingö (B) - Töjnan IBK (B) Bodals Bollhall
2018-01-21 13:00 150349066 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2018-01-27 10:00 150349071 Kungsängens IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Hagnäshallen
2018-01-27 10:30 150349075 Djurgårdens IF IBS (A) - Täby FC (B) Gärdeshallen
2018-01-27 12:00 150349073 Rotebro IS IBK (B) - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-27 15:15 150349074 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
2018-02-03 12:00 150349076 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2018-02-03 12:00 150349078 Grimsta AIK (C) - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2018-02-03 14:30 150349080 IBF Offensiv Lidingö (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Bodals Bollhall
2018-02-04 12:00 150349077 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2018-02-10 12:00 150349083 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 14:00 150349082 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 15:00 150349084 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2018-02-11 12:35 150349081 Kungsängens IF (B) - Grimsta AIK (C) Bro Sporthall
2018-02-17 11:00 150349087 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
2018-02-18 12:00 150349088 Bele Barkarby IF IBF (B) - Kungsängens IF (B) Björkebyhallen
2018-02-18 13:00 150349089 Grimsta AIK (C) - Djurgårdens IF IBS (A) Väsby skolan
2018-02-18 14:15 150349086 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-03-10 12:00 150349095 Djurgårdens IF IBS (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Gärdeshallen
2018-03-10 15:00 150349094 Täby FC (B) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan A
2018-03-11 13:00 150349091 Kungsängens IF (B) - Hässelby SK IBK (B) Hagnäshallen
2018-03-11 14:15 150349092 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK (A) Arena Satelliten
2018-03-17 12:00 150349096 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 12:00 150349100 Grimsta AIK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Väsby skolan
2018-03-18 09:00 150349098 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Hässelbyhallen
2018-03-18 10:00 150349099 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2018-03-18 14:15 150349097 Ekerö IK (A) - Kungsängens IF (B) Tappströms Bollhall
2018-03-24 11:15 150349101 Kungsängens IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Hagnäshallen
2018-03-24 13:30 150349103 IBF Offensiv Lidingö (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Bodals Bollhall
2018-03-24 15:00 150349104 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
2018-03-25 10:00 150349105 Djurgårdens IF IBS (A) - Ekerö IK (A) Gärdeshallen
2018-03-25 13:15 150349106 Töjnan IBK (B) - Kungsängens IF (B) Arena Satelliten
2018-04-07 11:15 150349107 Rotebro IS IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-07 18:00 150349109 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Riddersvik
2018-04-08 14:15 150349108 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Tappströms Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150350004 Hässelby SK IBK (C) - Bro IK Hässelbyhallen
2017-09-30 10:15 150350005 Åkersberga IBF (E) - IBF Offensiv Lidingö (A) Åkersberga Sporthall A
2017-09-30 10:30 150350001 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-10-01 16:15 150350002 Ekerö IK (B) - Ängby IF (A) Tappströms Bollhall
2017-10-08 09:00 150350010 Bele Barkarby IF IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Björkebyhallen
2017-10-08 12:00 150350008 Duvbo IK (A) - Ekerö IK (B) Löthallen
2017-10-08 12:00 150350009 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (B) Grimstahallen
2017-10-08 19:00 150350006 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2017-10-14 10:00 150350012 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 15:15 150350013 Ekerö IK (B) - Bro IK Tappströms Bollhall
2017-10-15 15:00 150350015 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (E) Hässelbyhallen
2017-11-14 17:30 150350011 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (A) Ormingehallen
2017-10-21 12:30 150350017 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2017-10-22 12:00 150350019 Duvbo IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Löthallen
2017-10-22 13:30 150350018 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Bro Sporthall
2017-10-22 14:00 150350020 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (C) Grimstahallen
2017-10-28 10:00 150350022 Vallentuna IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hammarbackens Sporthall
2017-10-28 12:00 150350021 Nacka Wallenstam IBK (B) - Bro IK Myrsjöskolan
2017-10-28 16:15 150350023 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (E) Tappströms Bollhall
2017-10-29 10:00 150350025 Bele Barkarby IF IBF (C) - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
2017-11-11 11:00 150350026 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2017-11-11 11:15 150350027 Åkersberga IBF (E) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-11-12 11:00 150350030 Duvbo IK (A) - Ängby IF (A) Löthallen
2017-11-12 14:30 150350029 Bro IK - Bele Barkarby IF IBF (C) Bro Sporthall
2017-11-12 17:00 150350028 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Bodals Bollhall
150350032 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2017-11-18 14:00 150350031 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (E) Myrsjöskolan
2017-11-19 09:00 150350035 Bele Barkarby IF IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Björkebyhallen
2017-11-19 11:00 150350034 Ängby IF (A) - Bro IK Grimstahallen
2017-11-25 12:00 150350037 Hässelby SK IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Hässelbyhallen
2017-11-25 16:00 150350039 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
2017-11-26 12:30 150350040 Bro IK - Duvbo IK (A) Bro Sporthall
2017-11-26 13:00 150350038 Åkersberga IBF (E) - Bele Barkarby IF IBF (C) Hackstahallen
2017-12-02 10:00 150350042 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-12-02 10:15 150350043 Duvbo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Brotorpshallen
2017-12-03 08:00 150350045 Bele Barkarby IF IBF (C) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
2017-12-03 11:00 150350044 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (E) Grimstahallen
2017-12-09 12:30 150350050 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bro IK Bodals Bollhall
2017-12-10 10:30 150350048 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2017-12-10 12:00 150350049 Åkersberga IBF (E) - Duvbo IK (A) Hackstahallen
2017-12-10 15:15 150350046 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
2017-12-17 10:00 150350055 Bele Barkarby IF IBF (C) - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2017-12-17 11:30 150350052 Bro IK - Åkersberga IBF (E) Bro Sporthall
2017-12-17 12:00 150350051 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Ormingehallen
2017-12-17 12:00 150350053 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Löthallen
2018-01-06 16:15 150350056 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (E) Bodals Bollhall
2018-01-07 11:00 150350060 Bele Barkarby IF IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2018-01-07 12:00 150350059 Ängby IF (A) - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2018-01-28 15:30 150350057 Bro IK - Hässelby SK IBK (C) Bro Sporthall
2018-01-13 12:00 150350062 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-13 16:00 150350061 Nacka Wallenstam IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Myrsjöskolan
2018-01-14 13:15 150350063 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (A) Tappströms Bollhall
2018-01-14 14:00 150350065 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hässelbyhallen
2018-01-20 10:00 150350070 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ärvingehallen
2018-01-21 09:00 150350066 Åkersberga IBF (E) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2018-01-21 12:00 150350069 Duvbo IK (A) - Vallentuna IBK (B) Löthallen
2018-01-21 12:30 150350068 Bro IK - Ekerö IK (B) Bro Sporthall
2018-01-27 11:00 150350072 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 13:00 150350071 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (A) Myrsjöskolan
2018-01-28 09:00 150350075 Bele Barkarby IF IBF (C) - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2018-01-28 12:15 150350073 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2018-02-03 12:15 150350077 Åkersberga IBF (E) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 13:30 150350078 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2018-02-04 12:30 150350079 Bro IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Bro Sporthall
2018-02-04 13:00 150350080 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (C) Löthallen
150350084 Ängby IF (A) - Duvbo IK (A) Ärvingehallen
2018-02-10 10:00 150350082 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (E) Hammarbackens Sporthall
2018-02-11 09:00 150350085 Bele Barkarby IF IBF (C) - Bro IK Björkebyhallen
2018-02-11 11:00 150350081 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ormingehallen
2018-02-11 14:15 150350083 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (C) Tappströms Bollhall
2018-02-17 09:15 150350088 Åkersberga IBF (E) - Nacka Wallenstam IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-02-17 12:30 150350089 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (C) Bodals Bollhall
2018-02-17 13:00 150350087 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2018-02-18 12:30 150350090 Bro IK - Ängby IF (A) Bro Sporthall
2018-03-11 10:00 150350095 Bele Barkarby IF IBF (C) - Åkersberga IBF (E) Björkebyhallen
2018-03-11 11:15 150350091 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Ormingehallen
2018-03-11 12:00 150350093 Duvbo IK (A) - Bro IK Löthallen
2018-03-11 15:00 150350094 Ängby IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Grimstahallen
2018-03-17 15:00 150350100 IBF Offensiv Lidingö (A) - Duvbo IK (A) Bodals Bollhall
2018-03-18 10:00 150350098 Hässelby SK IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF (C) Hässelbyhallen
2018-03-18 12:15 150350096 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-03-18 15:00 150350099 Åkersberga IBF (E) - Ängby IF (A) Hackstahallen
2018-03-25 09:45 150350101 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK (B) Ormingehallen
2018-03-25 11:00 150350103 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (E) Löthallen
2018-03-25 11:15 150350104 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (C) Grimstahallen
2018-03-25 11:30 150350102 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Bro Sporthall
2018-03-22 18:00 150350109 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (A) Löthallen
2018-04-07 11:00 150350106 Vallentuna IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-04-07 13:15 150350110 Åkersberga IBF (E) - Bro IK Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 13:15 150350107 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (C) Tappströms Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150384001 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2017-09-30 10:00 150384005 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (A) Vendelsömalmshallen
2017-09-30 12:00 150384002 Djurö-Vindö IF (A) - Mariebergs SK Djurö Sporthall
2017-10-01 10:15 150384003 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2017-10-07 14:00 150384009 Mariebergs SK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Gärdeshallen
2017-10-08 09:00 150384006 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK (B) Tullingehallen
2017-10-08 12:00 150384008 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF (A) Tomtbergahallen
2017-10-29 09:00 150384010 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK (D) Ormingehallen
2017-10-14 09:00 150384012 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 11:15 150384015 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK (B) Farstahallen 3
2017-10-15 10:30 150384014 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2017-10-15 12:15 150384011 Ekerö IK (D) - Mariebergs SK Tappströms Bollhall
2017-10-21 10:00 150384017 FBI Tullinge (A) - Djurö-Vindö IF (A) Tullingehallen
2017-10-21 12:00 150384016 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (A) Vendelsömalmshallen
2017-10-21 13:00 150384020 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (A) Gärdeshallen
2017-10-22 10:00 150384019 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK (D) Tomtbergahallen
2017-10-28 11:00 150384022 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Strandhallen - Tyresö
2017-10-28 12:15 150384024 Värmdö IF (A) - Farsta IBK (B) Värmdö sporthall
2017-10-28 13:00 150384025 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2017-10-28 13:15 150384023 Djurö-Vindö IF (A) - Vendelsö IK (B) Djurö Sporthall
2017-11-11 09:00 150384028 FBI Tullinge (A) - Ekerö IK (D) Tullingehallen
2017-11-11 10:15 150384026 Farsta IBK (B) - Djurö-Vindö IF (A) Farstahallen 1
2017-11-11 17:00 150384027 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Vendelsömalmshallen
2017-11-12 11:00 150384030 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK Flemingsbergshallen
2017-11-18 12:00 150384032 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 12:00 150384035 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2017-11-18 12:15 150384033 Djurö-Vindö IF (A) - Värmdö IF (A) Djurö Sporthall
2017-11-19 14:15 150384031 Ekerö IK (D) - Vendelsö IK (B) Tappströms Bollhall
2017-11-25 10:00 150384039 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK Tullingehallen
2017-11-25 12:00 150384038 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-11-25 12:15 150384037 Farsta IBK (B) - Ekerö IK (D) Farstahallen 3
2017-11-25 16:30 150384036 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2017-12-01 18:00 150384043 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2017-12-02 10:00 150384042 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Djurö-Vindö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2017-12-02 11:00 150384044 Mariebergs SK - Vendelsö IK (B) Liljeholmshallen 1
2017-12-02 13:00 150384045 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2017-12-03 14:15 150384041 Ekerö IK (D) - Värmdö IF (A) Tappströms Bollhall
2017-12-09 09:15 150384048 Farsta IBK (B) - Mariebergs SK Farstahallen 1
2017-12-09 12:15 150384046 Djurö-Vindö IF (A) - Ekerö IK (D) Djurö Sporthall
2017-12-09 12:15 150384047 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2017-12-09 16:00 150384049 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (A) Vendelsömalmshallen
2017-12-17 10:00 150384053 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (B) Tomtbergahallen
2017-12-17 11:00 150384054 Mariebergs SK - Värmdö IF (A) Gärdeshallen
2017-12-17 11:00 150384055 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurö-Vindö IF (A) Ormingehallen
2017-12-17 13:00 150384051 Ekerö IK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-01-07 11:15 150384058 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2018-01-13 15:00 150384060 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2018-02-13 19:00 150384059 Mariebergs SK - Djurö-Vindö IF (A) Gärdeshallen
2018-03-18 15:30 150384056 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (B) Tullingehallen
2018-01-13 11:30 150384065 Farsta IBK (B) - FBI Tullinge (A) Farstahallen 3
2018-01-13 12:15 150384063 Djurö-Vindö IF (A) - Huddinge IBS (A) Djurö Sporthall
2018-01-14 14:15 150384061 Ekerö IK (D) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tappströms Bollhall
2018-01-14 15:00 150384062 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Mariebergs SK Strandhallen - Tyresö
2018-01-20 11:00 150384070 Mariebergs SK - Ekerö IK (D) Liljeholmshallen 1
2018-01-20 14:15 150384067 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2018-01-20 15:00 150384066 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (B) Vendelsömalmshallen
2018-01-21 09:30 150384069 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tomtbergahallen
2018-01-27 12:15 150384073 Djurö-Vindö IF (A) - FBI Tullinge (A) Djurö Sporthall
2018-01-27 14:00 150384075 Nacka Wallenstam IBK (A) - Mariebergs SK Myrsjöskolan
2018-01-28 10:15 150384074 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2018-01-28 14:15 150384071 Ekerö IK (D) - Huddinge IBS (A) Tappströms Bollhall
2018-02-03 08:15 150384078 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen
2018-02-03 09:15 150384076 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (A) Farstahallen 1
2018-02-03 11:00 150384077 Vendelsö IK (B) - Djurö-Vindö IF (A) Vendelsömalmshallen
2018-02-04 10:15 150384080 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2018-02-10 11:00 150384082 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-02-10 12:15 150384083 Djurö-Vindö IF (A) - Farsta IBK (B) Djurö Sporthall
2018-02-10 14:00 150384084 Mariebergs SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2018-02-11 12:15 150384081 Ekerö IK (D) - FBI Tullinge (A) Tappströms Bollhall
2018-02-17 08:30 150384089 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tullingehallen
2018-02-17 10:00 150384088 Vendelsö IK (B) - Ekerö IK (D) Vendelsömalmshallen
2018-02-17 11:45 150384087 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Farstahallen 3
2018-02-18 09:30 150384086 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF (A) Värmdö sporthall
2018-03-10 10:00 150384092 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2018-03-10 14:00 150384094 Mariebergs SK - FBI Tullinge (A) Gärdeshallen
2018-03-11 09:15 150384095 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Ormingehallen
2018-03-11 13:15 150384091 Ekerö IK (D) - Farsta IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-03-17 10:00 150384099 Vendelsö IK (B) - Mariebergs SK Vendelsömalmshallen
2018-03-17 13:15 150384096 Djurö-Vindö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Djurö Sporthall
2018-03-17 13:15 150384098 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Bandhagshallen
2018-03-17 14:15 150384100 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Rikstenshallen
2018-03-18 10:15 150384097 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (D) Värmdö sporthall
2018-03-25 150384105 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (A) Ormingehallen
2018-03-25 09:00 150384104 Mariebergs SK - Farsta IBK (B) Gärdeshallen
2018-03-25 10:00 150384103 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK (B) Tomtbergahallen
2018-03-25 12:15 150384101 Ekerö IK (D) - Djurö-Vindö IF (A) Tappströms Bollhall
150384106 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ekerö IK (D) Tyresöhallen
2018-04-07 11:15 150384109 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (A) Farstahallen 1
2018-04-07 13:15 150384107 Djurö-Vindö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Djurö Sporthall
2018-04-08 10:15 150384108 Värmdö IF (A) - Mariebergs SK Värmdö sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150385002 Älvsjö AIK IBF - Högalids IF
2017-09-30 11:00 150385005 Vendelsö IK (C) - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2017-09-30 16:00 150385003 Ekerö IK (C) - Segeltorps IF Tappströms Bollhall
2017-10-01 11:00 150385001 Sköndals IK (B) - Norrtulls SK Sköndalshallen
150385008 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF
2017-10-08 11:00 150385006 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tomtbergahallen
2017-10-08 15:15 150385009 Högalids IF - Sköndals IK (B) Liljeholmshallen 1
2017-10-13 20:00 150385014 Ekerö IK (C) - Huddinge IBS (B) Tappströms Bollhall
2017-10-15 11:00 150385012 Sköndals IK (B) - Segeltorps IF Sköndalshallen
2017-12-16 09:00 150385015 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (C) Strandhallen - Tyresö
150385017 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF
2017-10-21 10:00 150385020 Högalids IF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2017-10-21 13:00 150385016 Vendelsö IK (C) - Ekerö IK (C) Vendelsömalmshallen
150385023 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (C)
2017-10-28 15:00 150385025 Norrtulls SK - Segeltorps IF Gärdeshallen
2017-10-28 17:15 150385024 Ekerö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Mälaröhallen
2017-10-29 11:00 150385022 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B) Sköndalshallen
150385026 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älvsjö AIK IBF
2017-11-11 15:00 150385027 Vendelsö IK (C) - Sköndals IK (B) Vendelsömalmshallen
2017-11-12 11:30 150385030 Segeltorps IF - Högalids IF Kvarnbergshallen
150385033 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (C)
2017-11-19 10:00 150385035 Norrtulls SK - Huddinge IBS (B) Gärdeshallen
2017-11-19 11:00 150385032 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sköndalshallen
2017-11-25 10:00 150385038 Vendelsö IK (C) - Norrtulls SK Vendelsömalmshallen
2017-11-26 10:30 150385039 Huddinge IBS (B) - Högalids IF Tomtbergahallen
2017-11-26 14:15 150385036 Ekerö IK (C) - Sköndals IK (B) Tappströms Bollhall
150385042 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK (B)
2017-12-02 10:00 150385044 Högalids IF - Vendelsö IK (C) Liljeholmshallen 1
2017-12-02 14:45 150385045 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Norrtulls SK Strandhallen - Tyresö
2017-12-03 11:00 150385043 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Kvarnbergshallen
2017-12-09 15:00 150385049 Vendelsö IK (C) - Segeltorps IF Vendelsömalmshallen
2017-12-10 09:00 150385048 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2017-12-10 14:15 150385047 Ekerö IK (C) - Norrtulls SK Tappströms Bollhall
2017-12-16 11:00 150385054 Högalids IF - Ekerö IK (C) Liljeholmshallen 1
2017-12-17 10:00 150385053 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Kvarnbergshallen
2017-12-17 10:00 150385055 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF Gärdeshallen
2018-01-06 13:00 150385060 Norrtulls SK - Sköndals IK (B) Gärdeshallen
2018-01-07 09:00 150385058 Segeltorps IF - Ekerö IK (C) Flemingsbergshallen
2018-01-07 10:15 150385056 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (C) Tomtbergahallen
2018-01-07 14:15 150385059 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2018-01-13 16:00 150385063 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Sätrahallen
2018-01-14 09:00 150385062 Sköndals IK (B) - Högalids IF Sköndalshallen
2018-01-14 18:00 150385065 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2018-01-20 14:00 150385066 Vendelsö IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Vendelsömalmshallen
2018-01-21 10:00 150385069 Segeltorps IF - Sköndals IK (B) Kvarnbergshallen
2018-01-21 11:30 150385067 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK (C) Tomtbergahallen
2018-01-27 14:45 150385073 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) Sätrahallen
2018-01-28 11:00 150385075 Norrtulls SK - Högalids IF Engelbrektshallen
2018-01-28 13:15 150385074 Ekerö IK (C) - Vendelsö IK (C) Tappströms Bollhall
2018-01-27 09:00 150385076 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Ekerö IK (C) Strandhallen - Tyresö
2018-02-03 13:00 150385077 Vendelsö IK (C) - Älvsjö AIK IBF Vendelsömalmshallen
2018-02-04 09:45 150385080 Segeltorps IF - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
2018-02-04 12:15 150385078 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (B) Tomtbergahallen
2018-02-10 09:00 150385083 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sätrahallen
2018-02-10 10:00 150385084 Högalids IF - Segeltorps IF Liljeholmshallen 1
2018-04-08 11:00 150385082 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK (C) Sköndalshallen
2018-02-17 10:00 150385087 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sköndals IK (B) Trollbäckshallen
2018-02-18 12:00 150385089 Huddinge IBS (B) - Norrtulls SK Tomtbergahallen
2018-02-18 12:15 150385086 Ekerö IK (C) - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2018-03-10 09:30 150385094 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
2018-03-10 18:15 150385095 Norrtulls SK - Vendelsö IK (C) Engelbrektshallen
2018-03-11 12:00 150385092 Sköndals IK (B) - Ekerö IK (C) Sköndalshallen
2018-03-17 09:00 150385099 Vendelsö IK (C) - Högalids IF Vendelsömalmshallen
2018-03-18 09:00 150385096 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
2018-03-18 11:15 150385098 Norrtulls SK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Engelbrektshallen
2018-03-18 12:00 150385100 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2018-03-24 09:30 150385104 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Liljeholmshallen 1
2018-03-24 16:15 150385105 Norrtulls SK - Ekerö IK (C) Engelbrektshallen
2018-03-25 12:45 150385103 Segeltorps IF - Vendelsö IK (C) Kvarnbergshallen
2018-04-07 09:00 150385109 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 14:30 150385107 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Sätrahallen
2018-04-08 12:15 150385108 Ekerö IK (C) - Högalids IF Tappströms Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:15 150386003 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (B) Farstahallen 1
2017-10-01 09:15 150386002 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF (B) Värmdö sporthall
2017-10-01 11:45 150386005 Huddinge IBS (C) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2017-10-07 10:45 150386006 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (A) Kvarnängshallen
2017-10-07 15:00 150386010 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ribby Sporthall
2017-10-08 08:00 150386008 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2017-10-14 09:00 150386015 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS (C) Vendelsömalmshallen
2017-10-14 10:00 150386011 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-10-14 10:15 150386014 Farsta IBK (A) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2017-10-21 09:00 150386019 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2017-10-21 10:45 150386017 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Kvarnängshallen
2017-10-21 11:45 150386016 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (A) Flemingsbergshallen
2017-10-21 15:00 150386020 Djurö-Vindö IF (B) - Västerhaninge IBK Djurö Sporthall
2017-10-28 09:15 150386024 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK (A) Farstahallen 1
2017-10-28 13:00 150386025 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) Ribby Sporthall
2017-10-29 15:15 150386023 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2017-11-11 10:00 150386028 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnängshallen
2017-11-11 14:15 150386030 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF (B) Rikstenshallen
2017-11-11 16:00 150386026 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2017-11-18 11:00 150386031 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 13:00 150386035 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Ribby Sporthall
2017-11-19 09:15 150386033 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
2017-11-25 10:15 150386039 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF (B) Kvarnängshallen
2017-11-25 11:00 150386037 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Vendelsömalmshallen
2017-11-26 09:30 150386038 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2017-12-02 10:00 150386043 FBI Tullinge (B) - Nynäshamns IBK Tullingehallen
2017-12-02 12:45 150386041 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2017-12-02 13:00 150386044 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2017-12-02 14:00 150386045 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (A) Ribby Sporthall
2017-12-09 10:15 150386047 Farsta IBK (A) - Västerhaninge IBK Farstahallen 1
2017-12-09 13:15 150386046 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2017-12-09 14:00 150386048 Vendelsö IK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Vendelsömalmshallen
2017-12-10 13:00 150386049 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2017-12-16 10:30 150386053 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (A) Tullingehallen
2017-12-16 13:15 150386054 Djurö-Vindö IF (B) - Farsta IBK (A) Djurö Sporthall
2017-12-16 14:00 150386055 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Ribby Sporthall
2018-01-06 10:45 150386056 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Kvarnängshallen
2018-01-06 11:30 150386058 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK (A) Tullingehallen
2018-02-04 15:00 150386059 Djurö-Vindö IF (B) - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2018-01-13 10:00 150386061 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2018-01-13 10:00 150386065 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK Vendelsömalmshallen
2018-01-14 10:15 150386063 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2018-01-20 11:00 150386067 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (A) Kvarnängshallen
2018-01-20 13:15 150386070 Djurö-Vindö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Djurö Sporthall
2018-01-21 12:30 150386066 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2018-01-27 10:00 150386071 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2018-01-28 11:15 150386073 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2018-01-28 13:00 150386074 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2018-01-28 16:00 150386075 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF (B) Ribby Sporthall
2018-02-03 10:15 150386080 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Tullingehallen
2018-02-03 12:00 150386076 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (A) Vendelsömalmshallen
2018-02-04 11:15 150386077 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
150386081 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2018-02-10 13:15 150386084 Djurö-Vindö IF (B) - FBI Tullinge (B) Djurö Sporthall
2018-02-11 10:30 150386083 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
2018-02-17 10:30 150386089 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2018-02-17 12:45 150386086 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (B) Farstahallen 3
2018-02-18 10:00 150386088 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tomtbergahallen
2018-03-10 11:00 150386091 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (A) Strandhallen - Tyresö
2018-03-10 12:15 150386094 Djurö-Vindö IF (B) - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
2018-03-10 14:00 150386095 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (C) Ribby Sporthall
2018-03-17 10:30 150386097 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Farstahallen 1
2018-03-17 10:30 150386100 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2018-03-17 11:00 150386098 Vendelsö IK (A) - Västerhaninge IBK Vendelsömalmshallen
2018-03-18 11:00 150386099 Huddinge IBS (C) - Djurö-Vindö IF (B) Tomtbergahallen
2018-03-24 08:00 150386103 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (C) Tullingehallen
2018-03-24 12:15 150386104 Djurö-Vindö IF (B) - Vendelsö IK (A) Djurö Sporthall
2018-03-24 15:00 150386105 Västerhaninge IBK - Farsta IBK (A) Ribby Sporthall
2018-03-25 12:00 150386101 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-03-09 18:30 150386109 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (B) Torvalla Träningshall
2018-04-07 10:15 150386108 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 1
2018-04-07 10:30 150386107 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 11:15 150387004 Örby IS - Huddinge IBS (D) Bandhagshallen
2017-09-30 15:00 150387003 Nacka Wallenstam IBK (E) - Sickla IF Myrsjöskolan
2017-10-01 10:00 150387001 Tumba GOIF - Tungelsta IF Storvretens Sporthall
2017-10-01 10:00 150387002 Sköndals IK (A) - Salems IF Sköndalshallen
2017-10-07 09:00 150387006 Ingarö IF - Örby IS Ingarö Sporthall
2017-10-07 10:30 150387007 Huddinge IBS (D) - Nacka Wallenstam IBK (E) Tomtbergahallen
2017-10-07 11:00 150387009 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
2017-10-07 12:30 150387010 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
2017-10-07 14:00 150387008 Sickla IF - Sköndals IK (A) Järla Sporthall
2017-10-15 09:00 150387014 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ingarö IF Ormingehallen
2017-10-15 10:00 150387013 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (D) Sköndalshallen
2017-10-15 11:00 150387012 Tumba GOIF - Sickla IF Storvretens Sporthall
2017-10-15 12:00 150387011 Älta IF - Salems IF Stavsborgshallen
2017-10-21 10:00 150387017 Ingarö IF - Sköndals IK (A) Ingarö Sporthall
2017-10-21 12:00 150387020 Salems IF - Tungelsta IF Skogsängshallen
2017-10-21 12:45 150387018 Huddinge IBS (D) - Tumba GOIF Flemingsbergshallen
2017-10-22 10:00 150387019 Sickla IF - Älta IF Fisksätra sporthall
2017-10-28 11:30 150387025 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2017-10-28 12:00 150387022 Tumba GOIF - Ingarö IF Storvretens Sporthall
2017-10-29 11:00 150387024 Nacka Wallenstam IBK (E) - Örby IS Ormingehallen
2017-10-29 14:00 150387021 Älta IF - Huddinge IBS (D) Stavsborgshallen
2017-11-11 11:00 150387028 Ingarö IF - Älta IF Ingarö Sporthall
2017-11-11 12:15 150387026 Örby IS - Sköndals IK (A) Bandhagshallen
2017-11-11 15:45 150387030 Sickla IF - Salems IF Järla Sporthall
2017-11-12 12:00 150387029 Huddinge IBS (D) - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
2017-11-18 09:00 150387034 Salems IF - Huddinge IBS (D) Skogsängshallen
2017-11-18 10:15 150387032 Tumba GOIF - Örby IS Storvretens Sporthall
2017-11-18 11:30 150387035 Tungelsta IF - Ingarö IF Tungelsta Sporthall
2017-11-19 12:00 150387033 Sköndals IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Sköndalshallen
2017-11-25 12:15 150387039 Ingarö IF - Salems IF Ingarö Sporthall
2017-11-26 12:45 150387040 Huddinge IBS (D) - Sickla IF Kvarnbergshallen
2017-11-26 14:00 150387037 Älta IF - Örby IS Stavsborgshallen
2018-02-10 12:00 150387036 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2017-12-02 11:45 150387042 Tumba GOIF - Sköndals IK (A) Storvretens Sporthall
2017-12-02 12:00 150387045 Tungelsta IF - Örby IS Tungelsta Sporthall
2017-12-03 11:00 150387043 Sickla IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2017-12-03 13:00 150387041 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Stavsborgshallen
2017-12-09 09:00 150387050 Ingarö IF - Huddinge IBS (D) Ingarö Sporthall
2017-12-09 11:15 150387046 Sköndals IK (A) - Älta IF Farstahallen 1
2017-12-09 14:15 150387048 Örby IS - Salems IF Bandhagshallen
2017-12-10 13:00 150387047 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tungelsta IF Ormingehallen
2017-12-16 13:00 150387053 Sickla IF - Örby IS Järla Sporthall
2017-12-16 14:15 150387055 Tungelsta IF - Sköndals IK (A) Tungelsta Sporthall
2017-12-17 11:15 150387054 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Skogsängshallen
2017-12-17 14:00 150387051 Älta IF - Tumba GOIF Stavsborgshallen
2018-01-06 10:00 150387059 Salems IF - Sköndals IK (A) Skogsängshallen
2018-01-07 14:45 150387060 Tungelsta IF - Tumba GOIF Tungelsta Sporthall
2018-01-15 17:45 150387058 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Järla Sporthall
2018-01-19 18:15 150387057 Huddinge IBS (D) - Örby IS Tomtbergahallen
2018-01-13 10:00 150387062 Tumba GOIF - Salems IF Storvretens Sporthall
2018-01-13 13:15 150387065 Örby IS - Ingarö IF Bandhagshallen
2018-01-13 14:00 150387064 Nacka Wallenstam IBK (E) - Huddinge IBS (D) Myrsjöskolan
2018-01-14 10:00 150387063 Sköndals IK (A) - Sickla IF Sköndalshallen
2018-01-14 13:00 150387061 Älta IF - Tungelsta IF Stavsborgshallen
2018-01-20 10:15 150387067 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Ingarö Sporthall
2018-01-20 19:00 150387070 Salems IF - Älta IF Skogsängshallen
2018-01-21 10:00 150387069 Sickla IF - Tumba GOIF Fisksätra sporthall
2018-01-21 10:30 150387068 Huddinge IBS (D) - Sköndals IK (A) Tomtbergahallen
2018-01-27 10:00 150387072 Tumba GOIF - Huddinge IBS (D) Storvretens Sporthall
2018-01-27 12:00 150387075 Tungelsta IF - Salems IF Tungelsta Sporthall
2018-01-28 11:00 150387073 Sköndals IK (A) - Ingarö IF Sköndalshallen
2018-01-28 14:00 150387071 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2018-02-03 09:00 150387078 Ingarö IF - Tumba GOIF Ingarö Sporthall
2018-02-03 12:15 150387080 Sickla IF - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2018-02-03 14:15 150387076 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (E) Bandhagshallen
2018-02-04 09:15 150387079 Huddinge IBS (D) - Älta IF Tomtbergahallen
2018-02-10 09:00 150387084 Salems IF - Sickla IF Skogsängshallen
2018-02-10 13:00 150387085 Tungelsta IF - Huddinge IBS (D) Tungelsta Sporthall
2018-02-11 10:00 150387083 Sköndals IK (A) - Örby IS Sköndalshallen
2018-02-11 14:00 150387081 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
2018-02-17 09:00 150387089 Ingarö IF - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2018-02-17 16:15 150387087 Örby IS - Tumba GOIF Farstahallen 3
2018-02-18 11:00 150387090 Huddinge IBS (D) - Salems IF Tomtbergahallen
2018-02-18 12:00 150387086 Nacka Wallenstam IBK (E) - Sköndals IK (A) Ormingehallen
2018-03-10 09:00 150387094 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2018-03-10 10:15 150387091 Örby IS - Älta IF Högdalshallen
2018-03-10 11:45 150387092 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (E) Storvretens Sporthall
2018-03-10 15:30 150387093 Sickla IF - Huddinge IBS (D) Järla Sporthall
2018-03-17 09:00 150387100 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2018-03-17 12:15 150387098 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2018-03-18 09:00 150387097 Nacka Wallenstam IBK (E) - Älta IF Ormingehallen
2018-03-18 10:00 150387096 Sköndals IK (A) - Tumba GOIF Sköndalshallen
2018-03-24 11:30 150387105 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Tungelsta Sporthall
2018-03-24 12:15 150387104 Salems IF - Örby IS Skogsängshallen
2018-03-25 11:00 150387102 Huddinge IBS (D) - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-03-25 15:00 150387101 Älta IF - Sköndals IK (A) Stavsborgshallen
2018-04-07 11:00 150387106 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
2018-04-07 11:15 150387109 Örby IS - Sickla IF Bandhagshallen
2018-04-08 10:00 150387107 Sköndals IK (A) - Tungelsta IF Sköndalshallen
2018-04-08 12:00 150387108 Nacka Wallenstam IBK (E) - Salems IF Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis