Pantamera P Blå Medel-Svår (09-10) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150344009 Kärrtorps IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Bandhagshallen
150344010 Silverdals IF (B) - Älta IF (B)
2019-09-28 10:15 150344007 Ekerö IK (C) - Hammarby IF IBF (A) Roger Nyström, Anna Mandelstam Mälaröhallen
2019-09-28 13:00 150344001 Djurgårdens IF IBS - Örby IS Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Hjorthagshallen
2019-09-28 16:00 150344006 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (B) Filip Lövenklint, Annie Mattsson Riddersvik
2019-09-29 11:00 150344011 Sköndals IK - Täby FC (C) Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Sköndalshallen
2019-10-04 19:00 150344005 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Robert Milerud, ****** ****** Tappströms Bollhall
2019-11-17 12:15 150344004 Karlbergs BK - Ängby IF (B) Tony Verho, Shabbir Ahmed Grimstahallen
150344016 Duvbo IK (B) - Karlbergs BK Löthallen
150344019 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ekerö IK (C)
150344022 Sköndals IK - Silverdals IF (B)
2019-10-05 12:00 150344012 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS Tindra Henriksson, Asta Hansson Sätrahallen
2019-10-05 12:00 150344013 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 12:15 150344017 Hammarby IF IBF (A) - Ekerö IK (B) Björn Larsson, Jonas Vedin Liljeholmshallen 1
2019-10-05 16:00 150344021 Täby FC (C) - Kärrtorps IBK Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Grindtorpshallen
2019-10-06 16:00 150344020 Älta IF (B) - Mariebergs SK Madelene Westerberg, Daniel Kölborn Stavsborgshallen
150344029 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Mälaröhallen
150344033 Kärrtorps IBK - Silverdals IF (B)
2019-10-12 09:00 150344030 Hässelby SK IBK (B) - Älta IF (B) Alice Fritshammar, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2019-10-12 09:15 150344025 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (B) Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Högdalshallen
2019-10-12 10:30 150344031 Ekerö IK (C) - Täby FC (C) Aida Jönsson, Johanna Kjebon Mälaröhallen
2019-10-12 14:00 150344024 Älvsjö AIK IBF (A) - Ängby IF (B) Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Sätrahallen
2019-10-12 15:00 150344023 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Hjorthagshallen
2019-10-12 15:00 150344032 Mariebergs SK - Sköndals IK Arvid Stegrud, Robert Milerud Stora Mossen 1
150344034 Ängby IF (B) - Djurgårdens IF IBS Grimstahallen
150344043 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (C)
2019-10-20 12:00 150344035 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Linus Fredman, Anton Zaitsev Ormingehallen
2019-10-20 13:00 150344041 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Mimma Spasic, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-27 10:00 150344037 Hammarby IF IBF (A) - Örby IS Saga Emtell, Kim Vulic Sjöstadshallen
2019-10-27 10:00 150344042 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (B) Rebecka Edin, Petra Dynesius Sköndalshallen
2019-10-27 11:00 150344044 Kärrtorps IBK - Mariebergs SK Rebecka Edin, Petra Dynesius Sköndalshallen
2019-10-27 12:15 150344036 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Stephanie Mobedjina, Robert Vangeus Löthallen
2019-12-15 17:00 150344040 Älta IF (B) - Karlbergs BK Christian Berger, Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
150344049 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (C) Bandhagshallen
2019-11-09 10:00 150344053 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (B) Johanna Kjebon, Mattias Thomasson Mälaröhallen
2019-11-09 12:00 150344045 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Kim Vulic, Saga Emtell Hjorthagshallen
2019-11-09 12:00 150344055 Ekerö IK (C) - Mariebergs SK Mattias Thomasson, Johanna Kjebon Mälaröhallen
2019-11-09 14:30 150344052 Karlbergs BK - Sköndals IK Joel Holm, Jonas Vedin Engelbrektshallen
2019-11-10 14:00 150344047 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) Edvin Strömgren, Fredrik Hallenberg Strandhallen - Tyresö
2019-11-10 15:15 150344046 Ängby IF (B) - Duvbo IK (B) Isak Ålenius, Marcus Höök Grimstahallen
2019-11-10 19:30 150344054 Hässelby SK IBK (B) - Kärrtorps IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2019-11-23 10:00 150344057 Hammarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Sjöstadshallen
2019-11-23 11:15 150344066 Ekerö IK (C) - Hässelby SK IBK (B) Linnea Gribe, Aida Jönsson Mälaröhallen
2019-11-23 13:00 150344065 Mariebergs SK - Ekerö IK (B) Elliot Karlsson, Johanna Kjebon Stora Mossen 1
2019-11-23 15:15 150344059 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Nihada Cenanovic, Christoffer Castwall Ormingehallen
2019-11-23 17:00 150344061 Täby FC (C) - Örby IS Noel Akdemir, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2019-11-24 10:00 150344056 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Robin Lidmyr, Isac Krona Hallonbergshallen
2019-11-24 10:00 150344064 Kärrtorps IBK - Karlbergs BK Lisa Dahl, Kim Vulic Sköndalshallen
2019-11-24 14:00 150344060 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Stavsborgshallen
2019-11-30 10:00 150344071 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Täby FC (C) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 10:15 150344073 Örby IS - Silverdals IF (B) Svante Lindholm, Viggo Holm Högdalshallen
2019-11-30 12:00 150344067 Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF (A) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2019-11-30 12:15 150344072 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sätrahallen
2019-11-30 15:15 150344076 Karlbergs BK - Ekerö IK (C) Tyra Müller-Nord, Isak Ålenius Engelbrektshallen
2019-11-30 15:15 150344077 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Linnea Gribe, Alexander Löfgren Tappströms Bollhall
2019-12-01 15:00 150344070 Ängby IF (B) - Älta IF (B) Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
2019-12-01 19:00 150344069 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Christoffer Castwall, Linus Fredman Tollare Bollhall
2019-12-07 13:00 150344081 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Miranda Ahlberg, Tindra Ahlberg Grindtorpshallen
2019-12-07 13:00 150344088 Ekerö IK (B) - Karlbergs BK Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Mälaröhallen
2019-12-07 13:15 150344085 Mariebergs SK - Örby IS Karima Sharipova, Wilmer Axén Gärdeshallen
2019-12-07 16:30 150344079 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (A) Aarre Hietanen, Wilmer Axén Myrsjöskolan
2019-12-08 10:00 150344082 Sköndals IK - Ängby IF (B) Annabel Jonsson, Kim Vulic Sköndalshallen
2019-12-08 11:00 150344084 Kärrtorps IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kim Vulic, Annabel Jonsson Sköndalshallen
2019-12-08 13:30 150344083 Silverdals IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2019-12-08 14:00 150344080 Älta IF (B) - Duvbo IK (B) , Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
2019-11-16 10:30 150344097 Örby IS - Hässelby SK IBK (B) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Högdalshallen
2019-12-14 10:15 150344096 Ekerö IK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2019-12-14 11:00 150344095 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK Thea Kaplan, Asta Hansson Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 14:00 150344093 Nacka Wallenstam IBK (B) - Silverdals IF (B) Tyra Müller-Nord, Maja Bergman Myrsjöskolan
2019-12-14 17:30 150344091 Hammarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Emilia Tuomela, Elin Holm Skanstullshallen
2019-12-14 18:00 150344089 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (C) Fredrik Berglund Sonesson, Håkan Taxén Hjorthagshallen
2019-12-15 11:00 150344092 Duvbo IK (B) - Sköndals IK Sezgin Youmer, Johan Nima Löthallen
2019-12-15 12:00 150344094 Ängby IF (B) - Kärrtorps IBK Alice Fritshammar, Ricky Bagge Grimstahallen
2020-01-11 13:00 150344105 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Stora Mossen 1
2020-01-11 17:00 150344101 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Jonas Vedin, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2020-01-11 19:15 150344109 Karlbergs BK - Örby IS Elliot Karlsson, Alice Fritshammar Engelbrektshallen
2020-01-12 10:00 150344104 Kärrtorps IBK - Duvbo IK (B) Martin Claësson, Viking Claësson Sköndalshallen
2020-01-12 12:00 150344103 Silverdals IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Annabel Jonsson, Filip Saverstam Silverdalshallen
2020-01-12 12:00 150344106 Ekerö IK (C) - Ängby IF (B) Linnea Gribe, Stella Hammer Mälaröhallen
2020-01-12 12:00 150344107 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Isac Krona, Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-01-12 13:00 150344108 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Linnea Gribe, Stella Hammer Mälaröhallen
2020-01-12 15:00 150344100 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS Christian Berger, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
2020-01-18 11:00 150344119 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Karlbergs BK Karima Sharipova, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 11:45 150344115 Hammarby IF IBF (A) - Mariebergs SK Tyra Müller-Nord, Saga Emtell Sjöstadshallen
2020-01-18 12:15 150344111 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Sadjad Nima, Johan Hessing Hjorthagshallen
2020-01-18 15:00 150344117 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Annie Mattsson, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-01-19 10:15 150344116 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (C) Sezgin Youmer, Andreas Mattsson Löthallen
2020-01-19 12:00 150344118 Ängby IF (B) - Ekerö IK (B) Matilda Jennersjö, Martin Hjelmberg Grimstahallen
2020-01-19 14:00 150344112 Älta IF (B) - Sköndals IK Alva Olson, Moa Lindell Stavsborgshallen
2020-01-19 17:00 150344113 Nacka Wallenstam IBK (C) - Silverdals IF (B) Malva Sölvemark, Max Sjöberg Ormingehallen
2020-01-25 09:15 150344132 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Högdalshallen
2020-01-25 14:15 150344129 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK (B) Mats Järnmark, Alice Fritshammar Engelbrektshallen
2020-01-25 16:00 150344128 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2020-01-26 09:00 150344122 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS Jakob Jansson, Sixten Thorén Sköndalshallen
2020-01-26 10:00 150344124 Kärrtorps IBK - Älta IF (B) Jakob Jansson, Sixten Thorén Sköndalshallen
2020-01-26 14:15 150344123 Silverdals IF (B) - Täby FC (C) Ludwig Idevall, Thea Kaplan Silverdalshallen
2020-01-26 14:15 150344125 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (C) Michael Leimer, Robert Milerud Stora Mossen 1
2020-01-26 16:00 150344127 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (A) Wilhelm Hugozon, Olle Aronsson Hässelbyhallen
2020-02-01 12:00 150344142 Ängby IF (B) - Örby IS Elliot Karlsson, Isak Ålenius Stora Mossen 1
2020-02-01 13:15 150344133 Djurgårdens IF IBS - Silverdals IF (B) Simon Righarts, Wilmer Jonsson Hjorthagshallen
2020-02-01 15:15 150344139 Hammarby IF IBF (A) - Karlbergs BK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Skanstullshallen
2020-02-01 15:30 150344137 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Christoffer Castwall, Noah Hulin Ormingehallen
2020-02-02 11:00 150344134 Sköndals IK - Kärrtorps IBK Sixten Thorén, Jakob Jansson Sköndalshallen
2020-02-02 11:00 150344143 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Moa Lindell, Jonathan Wallén Brobäck Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 12:15 150344135 Täby FC (C) - Mariebergs SK Johan Hessing, Max Åstrand Grindtorpshallen
2020-02-02 16:00 150344136 Älta IF (B) - Ekerö IK (C) Tyra Müller-Nord, Saga Emtell Stavsborgshallen
2020-02-08 09:00 150344146 Ekerö IK (C) - Sköndals IK Mats Järnmark, Linnea Gribe Mälaröhallen
2020-02-08 11:00 150344148 Ekerö IK (B) - Älta IF (B) Mats Järnmark, Alexander Friberg Tappströms Bollhall
2020-02-08 11:00 150344154 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ängby IF (B) Asta Hansson, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 14:00 150344153 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Viggo Holm, Svante Lindholm Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 15:15 150344145 Mariebergs SK - Silverdals IF (B) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Engelbrektshallen
2020-02-08 16:00 150344147 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Riddersvik
2020-02-08 18:30 150344149 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK (C) Andreas Lyhnakis, Fadi Saffo Engelbrektshallen
2020-02-09 10:30 150344152 Duvbo IK (B) - Örby IS Ken Johansson, Alexander Löfgren Löthallen
2020-02-09 11:00 150344144 Kärrtorps IBK - Djurgårdens IF IBS Malva Sölvemark, Max Sjöberg Sköndalshallen
2020-02-15 11:00 150344157 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (B) Stella Hammer, Linnea Gribe Hässelbyhallen
2020-02-15 13:00 150344164 Duvbo IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Brotorpshallen
2020-02-15 14:00 150344155 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK Elliot Helin Boucher, Simon Righarts Hjorthagshallen
2020-02-15 14:15 150344156 Kärrtorps IBK - Ekerö IK (C) Leif Karlsson, Elise Lundin Farstahallen 3
2020-02-16 09:00 150344165 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (B) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Ormingehallen
2020-02-16 10:00 150344158 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Sixten Thorén, Jakob Jansson Sköndalshallen
2020-02-16 14:00 150344159 Täby FC (C) - Karlbergs BK Leif Karlsson, Hugo Nilsson Grindtorpshallen
2020-02-16 17:00 150344163 Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Asta Hansson, Saga Emtell Eriksdalshallen
150344176 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (B) Myrsjöskolan
2020-03-07 09:30 150344166 Ekerö IK (C) - Djurgårdens IF IBS Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-03-07 10:30 150344168 Ekerö IK (B) - Kärrtorps IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-03-07 10:30 150344172 Örby IS - Älta IF (B) Johnny Mikael Claesson, Björn Larsson Högdalshallen
2020-03-07 12:00 150344173 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 1
2020-03-08 09:00 150344175 Ängby IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Marcus Höök, Elliot Karlsson Grimstahallen
2020-03-08 09:30 150344169 Silverdals IF (B) - Karlbergs BK Jonas Vedin, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-03-08 16:00 150344167 Hässelby SK IBK (B) - Mariebergs SK Martin Mårtensson, Robert Milerud Hässelbyhallen
150344177 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) Hjorthagshallen
150344178 Ekerö IK (C) - Ekerö IK (B) Mälaröhallen
150344179 Mariebergs SK - Karlbergs BK Stora Mossen 1
150344182 Sköndals IK - Örby IS Sköndalshallen
150344183 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Grindtorpshallen
150344184 Älta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgshallen
150344185 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ängby IF (B) Ormingehallen
150344187 Hammarby IF IBF (A) - Duvbo IK (B) Sjöstadshallen
150344188 Ekerö IK (B) - Djurgårdens IF IBS Mälaröhallen
150344189 Karlbergs BK - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
150344192 Örby IS - Kärrtorps IBK Högdalshallen
150344193 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Silverdalshallen
150344194 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
150344195 Ängby IF (B) - Täby FC (C) Grimstahallen
150344196 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (B) Ormingehallen
150344197 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Löthallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150343003 IBF Offensiv Lidingö - Råsunda IS Bodals Bollhall
2019-09-28 09:00 150343001 Väsby AIK (B) - Väsby AIK (A) Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Väsby skolan
2019-09-28 10:15 150343004 Kungsängens IF - AIK IBF Johan Engvall, Mats Järnmark Hagnäshallen
2019-09-28 11:00 150343008 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Adam Sundbom, Simon Fröberg Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 13:00 150343011 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Carl Theorén, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2019-09-28 15:00 150343010 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) Elliot Karlsson, Filip Lövenklint Riddersvik
2019-09-29 09:15 150343002 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF Sezgin Youmer, Robert Milerud Mälaröhallen
2019-09-29 14:00 150343007 Silverdals IF - Täby FC (D) Oscar Wernborg, Joel Holm Silverdalshallen
2019-09-29 17:00 150343006 Täby FC (E) - Ekerö IK (D) Roger Nyström, Björn Söderström Grindtorpshallen
2019-10-14 18:30 150343009 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Imtiaz Karim, Sam Robertsson Häggvikshallen
2019-10-04 18:00 150343018 Vallentuna IBK - Täby FC (E) Jonatan Svahn, Daniel Bäckner Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 09:30 150343016 Ekerö IK (D) - Kungsängens IF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Mälaröhallen
2019-10-05 10:00 150343020 Täby FC (B) - Enebybergs IF Fredrik Hallenberg, Oscar Wernborg Grindtorpshallen
2019-10-05 11:00 150343017 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Fredrik Hallenberg, Oscar Wernborg Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 150343013 Råsunda IS - Väsby AIK (A) Linn Skotte, Ida Torbjörner Ulriksdalshallen
2019-10-06 11:00 150343019 Rotebro IS IBK - Silverdals IF Carl Theorén, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 12:00 150343014 AIK IBF - Ekerö IK (A) Ida Torbjörner, Linn Skotte Ulriksdalshallen
2019-10-06 12:30 150343021 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Lars Samuelsson, Simon Fröberg Vaxholm innebandyhallen
2019-10-06 16:00 150343012 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (B) Elliot Karlsson, Elias Englund Mörbyhallen
2019-11-17 14:00 150343022 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Lars Reuterhagen, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2019-10-12 08:30 150343026 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (D) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Mälaröhallen
2019-10-12 10:15 150343028 Kungsängens IF - Vallentuna IBK Mats Järnmark, Mattias Thomasson Hagnäshallen
2019-10-12 11:00 150343023 Väsby AIK (B) - Råsunda IS Magnus Johnsson, Mats Andersson Väsby skolan
2019-10-12 16:15 150343027 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (D) ****** ******, Leif Karlsson Bodals Bollhall
2019-10-12 18:00 150343030 Täby FC (E) - Täby FC (B) Linda Forslund, Madeleine Forslund Grindtorpshallen
2019-10-13 10:00 150343033 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) Magnus Johnsson, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-10-13 11:15 150343031 Silverdals IF - Vaxholms IBF Madeleine Forslund, Linda Forslund Silverdalshallen
2019-10-13 12:15 150343024 Danderyds SK IBF - AIK IBF Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Mörbyhallen
2019-10-13 18:15 150343032 Enebybergs IF - Täby FC (A) Sezgin Youmer, Leif Karlsson Danderyds Gymnasium
2019-10-20 10:00 150343029 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Grimstahallen
2019-10-25 19:00 150343043 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Elliot Karlsson, Robert Milerud Riddersvik
2019-10-26 09:45 150343039 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Mario Mallengren, Mimma Spasic Rotebrohallen (Nya)
2019-10-26 14:00 150343040 Täby FC (B) - Kungsängens IF Loke Astlin Strömberg, Ida Nedin Grindtorpshallen
2019-10-27 10:00 150343042 Täby FC (A) - Täby FC (E) Max Hasselrot, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-10-27 10:30 150343034 AIK IBF - Väsby AIK (B) Thea Kaplan, Annabel Jonsson Ulriksdalshallen
2019-10-27 11:00 150343037 Täby FC (D) - Väsby AIK (A) Loke Astlin Strömberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-27 11:15 150343036 Ekerö IK (D) - Danderyds SK IBF Anton Fritshammar, Linnea Gribe Mälaröhallen
2019-10-27 14:45 150343041 Vaxholms IBF - Ängby IF (A) Gustav Levin, Oscar Silverbratt Vaxholm innebandyhallen
2019-11-16 14:00 150343044 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Roger Nyström, Jonas Vedin Danderyds Gymnasium
2019-11-24 12:15 150343038 Vallentuna IBK - Ekerö IK (A) Adam Sundbom, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-11-09 10:15 150343052 Kungsängens IF - Täby FC (A) Mats Järnmark, Sam Robertsson Hagnäshallen
2019-11-09 10:45 150343055 Silverdals IF - Enebybergs IF Filip Saverstam, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2019-11-09 11:00 150343050 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Johanna Kjebon, Mattias Thomasson Mälaröhallen
2019-11-09 11:30 150343051 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Bodals Bollhall
2019-11-10 09:00 150343047 Råsunda IS - Täby FC (D) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Ulriksdalshallen
2019-11-10 10:00 150343046 AIK IBF - Ekerö IK (D) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Ulriksdalshallen
2019-11-10 14:00 150343054 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK Filip Saverstam, Carl Theorén Grindtorpshallen
2019-11-10 15:00 150343048 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Mörbyhallen
2019-11-10 16:15 150343053 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Robert Milerud, Alice Fritshammar Grimstahallen
2019-11-11 18:30 150343049 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK Lea Gergi, Imtiaz Karim Häggvikshallen
2019-11-23 10:15 150343056 Ekerö IK (D) - Väsby AIK (B) Linnea Gribe, Aida Jönsson Mälaröhallen
2019-11-23 12:00 150343061 Vaxholms IBF - Väsby AIK (A) Lars Samuelsson, Magnus Johnsson Vaxholm innebandyhallen
2019-11-23 13:00 150343058 Vallentuna IBK - AIK IBF Jan Lingemark, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 15:00 150343060 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Stephanie Mobedjina, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2019-11-23 16:00 150343062 Täby FC (A) - Ekerö IK (A) Stephanie Mobedjina, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 150343059 Rotebro IS IBK - Råsunda IS Wilmer Jonsson, Lukas Jellnor Rotebrohallen (Nya)
2019-11-24 10:00 150343064 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF Jonas Vedin, Hugo Nilsson Prästängshallen
2019-11-24 12:00 150343063 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Sebastian Ekdahl, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2019-11-24 16:00 150343066 Silverdals IF - Täby FC (E) Filip Saverstam, Noel Huss Silverdalshallen
2019-11-24 17:15 150343065 Enebybergs IF - Ängby IF (A) Magnus Westerberg, Mats Järnmark Danderyds Gymnasium
2019-11-30 10:15 150343076 Kungsängens IF - Silverdals IF Martin Hjelmberg, Johan Engvall Hagnäshallen
2019-11-30 11:00 150343067 Väsby AIK (B) - Täby FC (D) Magnus Johnsson, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-11-30 12:00 150343073 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Ken Johansson, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-11-30 13:15 150343075 IBF Offensiv Lidingö - Enebybergs IF Sezgin Youmer, Johan Nima Bodals Bollhall
2019-11-30 14:15 150343068 Ekerö IK (D) - Vallentuna IBK Alexander Löfgren, Linnea Gribe Tappströms Bollhall
2019-11-30 16:15 150343074 Ekerö IK (A) - Sigtuna IF IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2019-12-01 13:15 150343072 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Stephanie Mobedjina, Mattias Thomasson Mörbyhallen
2019-12-01 14:00 150343077 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Grimstahallen
2019-12-01 15:00 150343070 AIK IBF - Täby FC (B) Elias Englund, Jonathan Wallén Brobäck Tallbackaskolan
2019-12-01 16:00 150343071 Råsunda IS - Vaxholms IBF Jonathan Wallén Brobäck, Elias Englund Tallbackaskolan
2019-12-07 13:15 150343078 Vallentuna IBK - Väsby AIK (B) Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 18:00 150343082 Täby FC (A) - AIK IBF Lars Reuterhagen, Edvin Strömgren Grindtorpshallen
2019-12-08 10:00 150343079 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Magnus Johnsson, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-12-08 10:00 150343083 Hässelby SK IBK (A) - Råsunda IS Edvin Strömgren, Alice Fritshammar Hässelbyhallen
2019-12-08 10:15 150343084 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-12-08 11:00 150343080 Täby FC (B) - Ekerö IK (D) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-12-08 11:45 150343088 Ängby IF (A) - Kungsängens IF Isac Krona, Robin Lidmyr Grimstahallen
2019-12-08 12:00 150343087 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Grindtorpshallen
2019-12-08 14:00 150343085 Enebybergs IF - Väsby AIK (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Mörbyhallen
2019-12-08 18:00 150343086 Silverdals IF - Ekerö IK (A) Carl Theorén, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2019-12-14 09:15 150343090 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Moa Holm, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-12-14 11:00 150343089 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Väsby skolan
2019-12-14 11:15 150343092 Ekerö IK (D) - Täby FC (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2019-12-14 12:00 150343097 Väsby AIK (A) - Täby FC (E) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Väsby skolan
2019-12-14 12:15 150343098 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Sezgin Youmer, Magnus Johnsson Mälaröhallen
2019-12-14 14:00 150343091 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 17:15 150343099 IBF Offensiv Lidingö - Kungsängens IF Anna Mandelstam, Robert Lindén Säfström Bodals Bollhall
2019-12-15 09:00 150343095 Råsunda IS - Enebybergs IF Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Ulriksdalshallen
2019-12-15 10:00 150343094 AIK IBF - Sigtuna IF IBK Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Ulriksdalshallen
2019-12-15 14:15 150343096 Danderyds SK IBF - Silverdals IF Carl Theorén, Andreas Theorén Mörbyhallen
2020-01-11 10:15 150343109 Kungsängens IF - Väsby AIK (A) Johan Engvall, Ricky Bagge Hagnäshallen
2020-01-11 11:00 150343103 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Riddersvik
2020-01-11 14:30 150343101 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Roger Nyström, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2020-01-11 16:00 150343102 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Paulina Thunvall, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2020-01-11 17:45 150343110 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Bodals Bollhall
2020-01-12 10:00 150343107 Täby FC (E) - Råsunda IS Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-01-12 10:30 150343104 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (D) Magnus Johnsson, Anders Haag Prästängshallen
2020-01-12 11:00 150343100 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-12 11:00 150343106 Silverdals IF - AIK IBF Hugo Nilsson, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-12 12:00 150343108 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF Marcus Höök, Isak Ålenius Grimstahallen
2020-01-12 15:00 150343114 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 11:00 150343111 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Lea Gergi, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2020-01-18 11:45 150343116 Ekerö IK (D) - Silverdals IF Johanna Kjebon, Alice Fritshammar Mälaröhallen
2020-01-18 12:00 150343115 Täby FC (D) - Enebybergs IF Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-18 12:00 150343121 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (A) Robert Lindén Säfström, Lea Gergi Väsby skolan
2020-01-18 13:00 150343112 Täby FC (B) - Täby FC (A) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-19 09:00 150343113 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Jonas Vedin, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2020-01-19 12:00 150343119 Råsunda IS - Kungsängens IF Elliot Karlsson, Filip Saverstam Ulriksdalshallen
2020-01-19 14:45 150343120 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö Håkan Taxén, Adam Sundbom Mörbyhallen
2020-01-19 18:00 150343118 AIK IBF - Ängby IF (A) Elliot Karlsson, Marcus Höök Tallbackaskolan
2020-01-25 12:00 150343122 Täby FC (A) - Väsby AIK (B) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-01-25 13:00 150343127 Täby FC (E) - Täby FC (D) , Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-01-25 16:00 150343130 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Bodals Bollhall
2020-01-25 17:00 150343131 Ekerö IK (A) - Råsunda IS Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2020-01-26 10:30 150343124 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Magnus Johnsson, Lea Gergi Prästängshallen
2020-01-26 12:00 150343128 Ängby IF (A) - Ekerö IK (D) Marcus Höök, Emil Pernkrans Grimstahallen
2020-01-26 13:00 150343132 Väsby AIK (A) - Danderyds SK IBF Carl Theorén, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-01-26 13:15 150343126 Silverdals IF - Vallentuna IBK Tyra Müller-Nord, Tindra Henriksson Silverdalshallen
2020-01-26 14:00 150343123 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Isac Krona, Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-01-26 19:15 150343125 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Per Sundvall, Jan Lingemark Danderyds Gymnasium
2020-02-01 09:00 150343140 Ekerö IK (D) - IBF Offensiv Lidingö Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-01 10:00 150343133 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Jonas Vedin, Carl Theorén Väsby skolan
2020-02-01 13:30 150343135 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Jelena Spasic, Mimma Spasic Vaxholm innebandyhallen
2020-02-02 09:15 150343134 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Petra Dynesius, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-02-02 10:15 150343136 Täby FC (B) - Silverdals IF Petra Dynesius, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-02-02 11:15 150343139 Täby FC (D) - Kungsängens IF Petra Dynesius, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-02-02 13:15 150343142 AIK IBF - Väsby AIK (A) Annabel Jonsson, Ida Torbjörner Tallbackaskolan
2020-02-02 14:15 150343138 Vallentuna IBK - Ängby IF (A) Filip Lövenklint, Johnn Wahlgren Hammarbackens Sporthall
2020-02-02 17:00 150343143 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Ken Johansson, Bjarne Hekkelstrand Ulriksdalshallen
2020-02-03 18:30 150343137 Rotebro IS IBK - Täby FC (E) Alexander Löfgren, Noel Akdemir Häggvikshallen
2020-02-08 10:15 150343149 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK Lars Reuterhagen, Matilda Jennersjö Hagnäshallen
2020-02-08 12:00 150343151 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Alexander Friberg, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2020-02-08 13:00 150343152 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (D) Sezgin Youmer, Lea Gergi Väsby skolan
2020-02-09 11:00 150343148 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Elliot Karlsson, Marcus Höök Grimstahallen
2020-02-09 12:00 150343144 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-02-09 12:00 150343147 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Paulina Thunvall, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-02-09 13:15 150343146 Silverdals IF - Täby FC (A) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Silverdalshallen
2020-02-09 14:00 150343145 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Mats Järnmark, Alexander Löfgren Mörbyhallen
2020-02-09 14:00 150343154 Råsunda IS - AIK IBF Sam Robertsson, Isak Ålenius Tallbackaskolan
2020-02-09 17:30 150343150 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Bodals Bollhall
2020-02-14 19:00 150343164 Ekerö IK (D) - Råsunda IS Robert Milerud, Tobias Jansson Tappströms Bollhall
2020-02-15 10:00 150343155 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Hugo Nilsson, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-15 10:00 150343157 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Stella Hammer, Linnea Gribe Hässelbyhallen
2020-02-15 12:00 150343162 Vallentuna IBK - Väsby AIK (A) Niclas Andersson, Lars Samuelsson Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 14:00 150343156 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Prästängshallen
2020-02-16 13:00 150343158 Täby FC (A) - Ängby IF (A) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2020-02-16 13:30 150343159 Vaxholms IBF - Kungsängens IF Roger Nyström, Per Sundvall Vaxholm innebandyhallen
2020-02-16 15:00 150343160 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Leif Karlsson, Per Sundvall Grindtorpshallen
2020-02-16 16:00 150343163 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF Roger Nyström, Per Sundvall Grindtorpshallen
2020-02-16 18:00 150343161 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Noel Huss, Hugo Nilsson Arena Satelliten
2020-03-07 10:15 150343169 Kungsängens IF - Hässelby SK IBK (A) Anna Mandelstam, Daniel Karlsson Hagnäshallen
2020-03-07 12:00 150343171 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF Linnea Gribe, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2020-03-07 12:00 150343172 Väsby AIK (A) - Täby FC (B) Jan Lingemark, Imtiaz Karim Väsby skolan
2020-03-07 15:15 150343170 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Asta Hansson, Kim Vulic Bodals Bollhall
2020-03-08 10:00 150343168 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK Marcus Höök, Elliot Karlsson Grimstahallen
2020-03-08 10:00 150343175 AIK IBF - Täby FC (D) Carl Theorén, Filip Saverstam Ulriksdalshallen
2020-03-08 12:00 150343166 Silverdals IF - Väsby AIK (B) Kenny Ly, Sam Robertsson Arena Satelliten
2020-03-08 12:00 150343167 Täby FC (E) - Enebybergs IF Alexander Hellström, Johan Nima Grindtorpshallen
2020-03-08 14:00 150343174 Råsunda IS - Vallentuna IBK Joel Holm, Noel Huss Ulriksdalshallen
2020-03-08 15:00 150343173 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Carl Theorén, Hugo Nilsson Mörbyhallen
150343177 Väsby AIK (B) - Täby FC (E) Väsby skolan
150343178 Silverdals IF - Ängby IF (A) Silverdalshallen
150343179 Enebybergs IF - Kungsängens IF Danderyds Gymnasium
150343180 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö Prästängshallen
150343181 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
150343182 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
150343183 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Vaxholm innebandyhallen
150343184 Täby FC (B) - Råsunda IS Grindtorpshallen
150343185 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Nya)
150343187 Täby FC (D) - Ekerö IK (D) Grindtorpshallen
150343188 Ängby IF (A) - Väsby AIK (B) Grimstahallen
150343189 Kungsängens IF - Täby FC (E) Hagnäshallen
150343190 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF Bodals Bollhall
150343191 Ekerö IK (A) - Enebybergs IF Mälaröhallen
150343192 Väsby AIK (A) - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
150343193 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
150343194 Råsunda IS - Täby FC (A) Ulriksdalshallen
150343195 AIK IBF - Vaxholms IBF Ulriksdalshallen
150343197 Ekerö IK (D) - Rotebro IS IBK Mälaröhallen
150343198 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 10:15 150345007 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sezgin Youmer, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Kvarnängshallen
2019-09-28 11:30 150345002 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Adam Lönnborg, Osama Abaied Tullingehallen
2019-09-28 13:00 150345003 Huddinge IBS (A) - Älta IF (C) Thea Kaplan, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2019-09-28 14:00 150345004 Huddinge IBS (B) - Älta IF (A) Alexander Rosén, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2019-09-28 14:30 150345008 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 15:00 150345006 Sickla IF - Värmdö IF Felix Fernström, Amanda Törner Myrsjöskolan
2019-09-28 16:00 150345005 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Felix Fernström, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-09-29 10:00 150345009 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (B) Max Sjöberg, Leif Karlsson Fisksätra sporthall
2019-09-29 10:00 150345011 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF Svante Lindholm, Viggo Holm Glömstahallen
2019-09-29 11:00 150345010 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF (A) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Glömstahallen
2019-10-05 10:00 150345018 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 10:45 150345021 Tumba GOIF - Saltsjöbadens IF Bjarne Hekkelstrand, Magnus Johansson Storvretens Sporthall
2019-10-05 11:00 150345015 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Leif Karlsson, Andreas Theorén Åbyhallen - Haninge
2019-10-05 11:00 150345017 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 13:00 150345012 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Malva Sölvemark, Rebecka Edin Sätrahallen
2019-10-05 13:30 150345020 Tungelsta IF (A) - Salems IF Alva Olson, Moa Lindell Tungelsta Sporthall
2019-10-05 14:30 150345019 Tungelsta IF (B) - Nynäshamns IBK Moa Lindell, Niclas Woxmark Tungelsta Sporthall
2019-10-06 10:00 150345016 Värmdö IF - Huddinge IBS (B) Anton Zaitsev, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-10-06 10:30 150345022 Segeltorps IF (B) - Segeltorps IF (A) Robert Vangeus, Johnny Mikael Claesson Glömstahallen
2019-10-06 17:00 150345014 Älta IF (A) - FBI Tullinge (B) Kevin Geovanny Moreno Ordonez, ****** ****** Stavsborgshallen
2019-10-12 11:00 150345031 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-10-12 13:00 150345024 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF (A) Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2019-10-12 13:15 150345026 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF Niclas Andersson, Erik Gustafsson Tullingehallen
2019-10-12 14:15 150345030 Sickla IF - Tungelsta IF (A) Christian Berger, Anton Zaitsev Järla Sporthall
2019-10-12 15:00 150345027 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Thomas Gjutarenäfve, Niclas Andersson Tomtbergahallen
2019-10-12 16:00 150345028 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Niclas Andersson, Thomas Gjutarenäfve Tomtbergahallen
2019-10-13 09:30 150345033 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (A) Anton Zaitsev, Daniel Karlsson Fisksätra sporthall
2019-10-13 11:15 150345032 Salems IF - Segeltorps IF (B) Karl-Johan Leijon, Johan Hessing Skogsängshallen
2019-10-13 18:00 150345023 FBI Tullinge (A) - Älta IF (C) Michael Lindblad, Daniel Bjerdahl Tullingehallen
2019-10-18 18:00 150345029 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (B) Sezgin Youmer, Jonas Jatko Myrsjöskolan
2019-10-19 11:00 150345036 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Michael Lindblad, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-10-26 11:00 150345041 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Lennart Asp, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2019-10-26 12:00 150345038 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 13:30 150345035 Västerhaninge IBK - Älta IF (C) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen - Haninge
2019-10-27 09:15 150345044 Saltsjöbadens IF - Salems IF Johan Nima, Johan Ståhl Fisksätra sporthall
2019-10-27 12:30 150345043 Segeltorps IF (A) - Nynäshamns IBK Alva Olson, Moa Lindell Glömstahallen
2019-10-27 13:30 150345042 Segeltorps IF (B) - Sickla IF Alva Olson, Moa Lindell Glömstahallen
2019-10-27 14:15 150345039 Tungelsta IF (B) - Huddinge IBS (A) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Tungelsta Sporthall
2019-10-27 16:15 150345040 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (B) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tungelsta Sporthall
2019-11-24 18:00 150345034 Älta IF (A) - FBI Tullinge (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Stavsborgshallen
2019-11-09 09:45 150345050 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF (A) Erik Gustafsson, Elise Lundin Tullingehallen
2019-11-09 11:15 150345055 Nynäshamns IBK - Salems IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Kvarnängshallen
2019-11-09 12:00 150345051 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Svante Lindholm, Viggo Holm Tomtbergahallen
2019-11-09 13:00 150345048 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Sätrahallen
2019-11-09 13:00 150345052 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B) Viggo Holm, Svante Lindholm Tomtbergahallen
2019-11-09 15:30 150345045 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Leif Karlsson, Viggo Modigh Rikstenshallen
2019-11-10 09:00 150345054 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Christian Berger, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 09:15 150345053 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Sadjad Nima, Michael Lindblad Glömstahallen
2019-11-10 13:00 150345047 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Leif Karlsson, Alexander Löfgren Stavsborgshallen
2019-11-10 14:00 150345046 Älta IF (A) - Värmdö IF Alexander Löfgren, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
2019-11-23 09:45 150345066 Nynäshamns IBK - Sickla IF Daniel Karlsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-11-23 11:00 150345057 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Västerhaninge IBK William Lindahl, Edvin Strömgren Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 12:00 150345058 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (A) William Lindahl, Edvin Strömgren Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 16:30 150345056 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Värmdö sporthall
2019-11-24 09:30 150345064 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (B) Anton Zaitsev, Sezgin Youmer Fisksätra sporthall
2019-11-24 11:00 150345062 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (B) Elise Lundin, Martin Claësson Glömstahallen
2019-11-24 12:00 150345063 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (A) Elise Lundin, Martin Claësson Glömstahallen
2019-11-24 12:45 150345065 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Viggo Modigh, Tommy Egman Skogsängshallen
2019-11-24 15:00 150345059 Tungelsta IF (B) - Älta IF (C) Siri Bjuremalm, Michelle Caspar Tungelsta Sporthall
2019-11-24 16:00 150345060 Tungelsta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
2019-11-30 11:00 150345067 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 11:00 150345069 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF (B) Leif Karlsson, Albin Hedenstedt Åbyhallen - Haninge
2019-11-30 12:00 150345075 Huddinge IBS (A) - Salems IF Edvin Strömgren, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2019-11-30 13:15 150345072 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (B) Amanda Torbjörner, Tindra Henriksson Sätrahallen
2019-11-30 16:15 150345074 FBI Tullinge (B) - Saltsjöbadens IF Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Rikstenshallen
2019-11-30 16:45 150345068 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Leif Karlsson, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-12-01 10:00 150345077 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sickla IF Linus Fredman, Leif Karlsson Ormingehallen
2019-12-01 12:00 150345076 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK Hanna Woxmark, Alva Olson Tomtbergahallen
2019-12-01 14:00 150345070 Älta IF (A) - Tungelsta IF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Stavsborgshallen
2019-12-01 15:00 150345071 Älta IF (C) - Tumba GOIF My Källström Lyly, Heimo Lyly Stavsborgshallen
2019-12-07 10:15 150345086 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Kvarnängshallen
2019-12-07 12:45 150345079 Tungelsta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Kevin Geovanny Moreno Ordonez, ****** ****** Tungelsta Sporthall
2019-12-07 14:15 150345087 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Järla Sporthall
2019-12-08 09:15 150345084 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Christian Berger Fisksätra sporthall
2019-12-08 09:30 150345082 Segeltorps IF (B) - Älta IF (A) Daniel Bjerdahl, Mats Andersson Glömstahallen
2019-12-08 10:00 150345088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Saga Emtell, Asta Hansson Ormingehallen
2019-12-08 10:30 150345083 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C) Daniel Bjerdahl, Mats Andersson Glömstahallen
2019-12-08 11:00 150345081 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Erik Gustafsson, Viggo Modigh Storvretens Sporthall
2019-12-08 12:00 150345078 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 14:00 150345080 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF Albin Hedenstedt, Alexander Hellström Tungelsta Sporthall
2019-12-14 09:00 150345090 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (A) Thea Kaplan, Asta Hansson Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 10:00 150345091 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tumba GOIF Asta Hansson, Thea Kaplan Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 10:00 150345093 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Åbyhallen - Haninge
2019-12-14 11:30 150345096 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kenneth Johansson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2019-12-14 12:00 150345099 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Viggo Modigh, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2019-12-14 13:15 150345098 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Lennart Asp, Erik Gustafsson Botkyrkahallen
2019-12-14 14:15 150345089 FBI Tullinge (A) - Tungelsta IF (B) Lennart Asp, Erik Gustafsson Botkyrkahallen
2019-12-14 15:30 150345092 Värmdö IF - Segeltorps IF (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2019-12-15 14:15 150345095 Älta IF (C) - Salems IF Thea Kaplan, Christian Ljunggren Stavsborgshallen
2019-12-15 15:15 150345094 Älta IF (A) - Saltsjöbadens IF Thea Kaplan, Christoffer Castwall Stavsborgshallen
2020-01-11 10:30 150345100 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2020-01-11 12:00 150345110 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B) Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-01-11 12:15 150345106 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-01-11 15:00 150345107 Sickla IF - Älta IF (C) Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-01-11 15:15 150345108 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Shabbir Ahmed, Christoffer Castwall Ormingehallen
2020-01-12 10:30 150345101 Tumba GOIF - Tungelsta IF (B) Erik Gustafsson, Lennart Asp Storvretens Sporthall
2020-01-12 11:00 150345103 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Glömstahallen
2020-01-12 12:00 150345102 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Glömstahallen
2020-01-12 14:15 150345105 Salems IF - Västerhaninge IBK Kevin Geovanny Moreno Ordonez, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2020-03-08 12:00 150345104 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Anna Mandelstam, Mattias Lönnborg Fisksätra sporthall
2020-01-18 09:00 150345114 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Karima Sharipova, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 09:45 150345111 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Sam Robertsson, Anders Hillebrink Tullingehallen
2020-01-18 10:00 150345115 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Salems IF Karima Sharipova, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 11:00 150345116 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Christian Berger, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-01-18 12:00 150345120 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 12:30 150345112 Tungelsta IF (A) - Segeltorps IF (B) Moa Lindell, Daniel Mårtensson Tungelsta Sporthall
2020-01-18 13:30 150345113 Tungelsta IF (B) - Segeltorps IF (A) Moa Lindell, Daniel Mårtensson Tungelsta Sporthall
2020-01-18 13:30 150345117 Västerhaninge IBK - Sickla IF Morgan Nordh, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2020-01-19 15:00 150345118 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Moa Lindell, Alva Olson Stavsborgshallen
2020-01-19 16:00 150345119 Älta IF (C) - Huddinge IBS (B) Tyra Müller-Nord, Kim Vulic Stavsborgshallen
2020-01-25 11:00 150345130 Huddinge IBS (A) - Älta IF (A) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-25 12:15 150345126 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Anders Hillebrink, Andreas Theorén Kvarnängshallen
2020-01-25 15:30 150345131 FBI Tullinge (B) - Älta IF (C) Heimo Lyly, My Källström Lyly Rikstenshallen
2020-01-25 16:00 150345127 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Christoffer Hellström, Linus Fredman Myrsjöskolan
2020-01-26 09:00 150345128 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF Melvin Lindkvist, Anton Zaitsev Ormingehallen
2020-01-26 09:15 150345124 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (A) Christian Berger, Johan Nima Fisksätra sporthall
2020-01-26 09:30 150345122 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (A) Annabel Jonsson, Sezgin Youmer Glömstahallen
2020-01-26 10:30 150345123 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF Oskar Ekman, Viggo Modigh Glömstahallen
2020-01-26 12:00 150345129 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-26 13:30 150345125 Salems IF - Tungelsta IF (B) Elise Lundin, Erik Gustafsson Skogsängshallen
150345141 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) Åbyhallen - Haninge
2020-02-01 08:30 150345133 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF (A) Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Tullingehallen
2020-02-01 10:30 150345137 Tungelsta IF (B) - Sickla IF Edvin Strömgren, Mats Andersson Tungelsta Sporthall
2020-02-01 11:30 150345136 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK Edvin Strömgren, Mats Andersson Tungelsta Sporthall
2020-02-01 11:30 150345140 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Saga Emtell, Tyra Müller-Nord Värmdö sporthall
2020-02-02 09:15 150345135 Tumba GOIF - Salems IF Erik Gustafsson, Johan Nima Storvretens Sporthall
2020-02-02 10:00 150345139 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 10:45 150345134 Segeltorps IF (B) - Saltsjöbadens IF Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Glömstahallen
2020-02-02 11:15 150345138 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Tyresöhallen
2020-02-02 15:00 150345143 Älta IF (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Saga Emtell, Tyra Müller-Nord Stavsborgshallen
2020-02-08 10:30 150345146 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2020-02-08 13:00 150345153 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK Viggo Holm, Svante Lindholm Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 13:15 150345145 Salems IF - Segeltorps IF (A) Erik Gustafsson, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-02-08 15:00 150345147 Sickla IF - Tumba GOIF Svedje Ohlson Myrsjöskolan
2020-02-08 16:00 150345151 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Rikstenshallen
2020-02-09 09:00 150345144 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Fisksätra sporthall
2020-02-09 09:00 150345148 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A) Anton Zaitsev, Christoffer Castwall Ormingehallen
2020-02-09 10:00 150345150 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-09 11:00 150345149 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF (B) Shabbir Ahmed, Elise Lundin Tomtbergahallen
2020-02-09 15:00 150345154 Älta IF (C) - Älta IF (A) Christian Ljunggren, Karima Sharipova Stavsborgshallen
2020-02-15 12:00 150345155 FBI Tullinge (A) - Salems IF Lennart Asp, Viggo Modigh Tullingehallen
2020-02-15 13:00 150345164 Värmdö IF - Älta IF (C) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Värmdö sporthall
2020-02-15 17:00 150345165 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Lars Sundlöf, Morgan Nordh Åbyhallen - Haninge
2020-02-16 09:00 150345156 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Christian Berger, Daniel Mårtensson Fisksätra sporthall
2020-02-16 10:15 150345159 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Storvretens Sporthall
2020-02-16 12:00 150345157 Segeltorps IF (A) - Sickla IF Thea Kaplan, Annabel Jonsson Glömstahallen
2020-02-16 13:00 150345158 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Glömstahallen
2020-02-16 15:00 150345160 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (A) Niclas Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
2020-02-16 15:15 150345163 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Tyresöhallen
2020-02-16 16:00 150345161 Tungelsta IF (B) - FBI Tullinge (B) Niclas Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
150345167 Sickla IF - Salems IF Myrsjöskolan
2019-10-20 11:00 150345168 Nacka Wallenstam IBK (A) - Saltsjöbadens IF Saga Emtell, Thea Kaplan Ormingehallen
2020-03-07 09:00 150345176 Västerhaninge IBK - Värmdö IF Åbyhallen - Haninge
2020-03-07 10:15 150345166 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A) Kenneth Johansson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2020-03-07 13:00 150345173 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF (B) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 15:30 150345171 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 150345170 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B) Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2020-03-08 11:00 150345169 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (A) Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2020-03-08 15:00 150345175 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Christian Berger, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
2020-03-08 16:00 150345174 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Christian Berger, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
150345177 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Tullingehallen
150345178 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
150345179 Salems IF - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
150345180 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
150345181 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (B) Glömstahallen
150345183 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Storvretens Sporthall
150345184 Tungelsta IF (A) - Älta IF (C) Tungelsta Sporthall
150345185 Tungelsta IF (B) - Älta IF (A) Tungelsta Sporthall
150345186 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
150345187 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
150345188 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (A) Ormingehallen
150345189 Huddinge IBS (B) - Sickla IF Tomtbergahallen
150345190 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
150345191 FBI Tullinge (B) - Salems IF Tullingehallen
150345193 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (A) Kämpetorpshallen 1
150345194 Älta IF (C) - Segeltorps IF (B) Stavsborgshallen
150345195 Älta IF (A) - Tumba GOIF Stavsborgshallen
150345196 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF (A) Åbyhallen - Haninge
150345197 Värmdö IF - Tungelsta IF (B) Värmdö sporthall
150345198 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis