Pantamera P Blå Lätt-Svår (09-10) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 09:00 150352005 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2019-09-28 09:00 150352008 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 12:30 150352002 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-09-29 08:30 150352003 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Björkebyhallen
2019-09-29 10:15 150352004 Dubvo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Löthallen
2019-09-29 11:00 150352001 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2019-09-29 12:00 150352009 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2019-09-29 12:15 150352006 Danderyds SK IBF (A) - Enebybergs IF Mörbyhallen
2019-09-29 18:15 150352007 Danderyds SK IBF (C) - Ekerö IK (B) Danderyds Gymnasium
150352017 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-05 09:00 150352011 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2019-10-05 09:30 150352010 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 12:15 150352012 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vaxholms IBF (A) Bodals Bollhall
2019-10-05 12:15 150352013 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-06 10:00 150352015 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (B) Mälaröhallen
2019-10-06 13:15 150352016 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 16:15 150352014 Enebybergs IF - Dubvo IK (A) Danderyds Gymnasium
2019-11-13 18:15 150352018 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Bro Sporthall
2019-10-12 10:15 150352020 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-12 11:00 150352024 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2019-10-13 08:15 150352021 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2019-10-13 09:30 150352023 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2019-10-13 10:00 150352019 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2019-10-13 12:30 150352022 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-13 16:15 150352027 Danderyds SK IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-10-13 17:15 150352026 Danderyds SK IBF (A) - Bro IK Danderyds Gymnasium
2019-12-01 11:00 150352025 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-10-19 08:30 150352030 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 10:00 150352031 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Tappströms Bollhall
2019-10-19 11:00 150352033 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 16:00 150352029 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2019-10-19 17:30 150352032 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 12:00 150352034 Bro IK - Dubvo IK (A) Bro Sporthall
2019-10-20 17:45 150352028 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2019-11-09 10:00 150352035 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-10 14:00 150352036 Danderyds SK IBF (C) - Danderyds SK IBF (A) Mörbyhallen
2019-10-26 09:00 150352039 Täby FC (B) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-26 10:00 150352040 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-26 13:00 150352038 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2019-10-26 14:45 150352042 Vaxholms IBF (A) - Bro IK Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-27 09:00 150352043 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2019-10-27 09:15 150352044 Dubvo IK (A) - Danderyds SK IBF (C) Löthallen
2019-10-27 10:00 150352037 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hässelbyhallen
2019-10-27 14:00 150352041 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
2019-11-12 17:45 150352045 Väsby AIK (B) - Danderyds SK IBF (A) Runby Skola
2019-11-10 16:15 150352047 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Danderyds Gymnasium
2019-11-16 09:00 150352046 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 11:00 150352050 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 12:00 150352054 Väsby AIK (B) - Dubvo IK (A) Väsby skolan
2019-11-16 13:30 150352048 Ekerö IK (B) - Täby FC (A) Tappströms Bollhall
2019-11-17 12:15 150352049 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Skärgårdsstadshallen
2019-11-17 12:15 150352053 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
2019-11-17 13:00 150352051 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 13:15 150352052 Danderyds SK IBF (C) - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2019-11-22 18:15 150352060 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 11:00 150352056 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 11:00 150352062 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 11:15 150352057 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (B) Bodals Bollhall
2019-11-23 14:00 150352059 Täby FC (B) - Bro IK Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 150352058 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 150352061 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF (A) Silverdalshallen
2019-11-24 09:00 150352063 Bele Barkarby IF IBF (A) - Dubvo IK (A) Björkebyhallen
2019-11-24 10:00 150352055 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2019-11-30 11:00 150352066 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 11:00 150352070 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 12:15 150352064 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall
2019-11-30 13:00 150352068 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-12-01 09:00 150352071 Dubvo IK (A) - Töjnan IBK Löthallen
2019-12-01 09:15 150352065 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 11:00 150352072 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
2019-12-01 13:00 150352067 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Bro Sporthall
2020-01-25 10:00 150352069 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (C) Grindtorpshallen
2019-12-07 10:15 150352080 Vallentuna IBK (A) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 11:00 150352074 Ekerö IK (B) - IK Frej Täby IBK Mälaröhallen
2019-12-07 11:00 150352076 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 14:00 150352073 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2019-12-07 14:00 150352079 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2019-12-08 11:30 150352081 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (A) Silverdalshallen
2019-12-08 15:00 150352078 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF (A) Grindtorpshallen
2019-12-08 16:15 150352075 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2019-12-08 17:15 150352077 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK IBF (C) Bodals Bollhall
2019-12-13 18:30 150352082 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-12-14 09:00 150352088 Dubvo IK (A) - Täby FC (A) Brotorpshallen
2019-12-14 10:00 150352087 Väsby AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Väsby skolan
2019-12-14 14:30 150352090 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-14 17:00 150352089 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2019-12-15 11:00 150352083 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2019-12-15 13:15 150352085 Danderyds SK IBF (C) - Enebybergs IF Mörbyhallen
2019-12-15 14:00 150352084 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 17:15 150352086 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2020-01-11 10:00 150352091 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Riddersvik
2020-01-11 11:00 150352096 Rotebro IS IBK - Dubvo IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 12:00 150352092 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 13:00 150352099 Täby FC (B) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-01-11 16:45 150352097 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Bodals Bollhall
2020-01-12 11:00 150352094 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF (A) Mälaröhallen
2020-01-12 12:00 150352098 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
2020-01-12 17:15 150352095 Enebybergs IF - Väsby AIK (B) Danderyds Gymnasium
2020-02-01 14:15 150352093 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2020-01-18 10:00 150352103 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-01-18 15:30 150352106 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-18 16:30 150352101 Danderyds SK IBF (C) - Bro IK Mörbyhallen
2020-01-19 08:00 150352105 Bele Barkarby IF IBF (A) - Enebybergs IF Björkebyhallen
2020-01-19 09:15 150352104 Dubvo IK (A) - Ekerö IK (B) Löthallen
2020-01-19 13:00 150352100 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-01-19 13:45 150352102 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2020-01-19 14:00 150352107 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Arena Satelliten
2020-01-19 16:00 150352108 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2020-01-31 18:00 150352110 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 09:00 150352112 IK Frej Täby IBK - Dubvo IK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 09:00 150352114 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF (A) Tappströms Bollhall
2020-02-01 10:15 150352113 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 12:15 150352116 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2020-02-02 10:00 150352109 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF (C) Hässelbyhallen
2020-02-02 11:00 150352111 Bro IK - Väsby AIK (B) Bro Sporthall
2020-02-02 14:15 150352117 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-02-02 16:15 150352115 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
2020-02-08 12:00 150352125 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-02-08 13:00 150352126 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Grindtorpshallen
2020-02-08 16:30 150352122 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 08:30 150352121 Bele Barkarby IF IBF (A) - Bro IK Björkebyhallen
2020-02-09 09:15 150352123 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2020-02-09 09:30 150352120 Dubvo IK (A) - Vallentuna IBK (B) Löthallen
2020-02-09 11:30 150352119 Väsby AIK (B) - Danderyds SK IBF (C) Väsby skolan
2020-02-09 13:00 150352118 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2020-02-09 16:00 150352124 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 10:00 150352130 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 11:00 150352133 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Tappströms Bollhall
2020-02-15 12:00 150352135 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-16 12:00 150352131 Bro IK - Töjnan IBK Bro Sporthall
2020-02-16 12:00 150352132 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-02-16 13:00 150352127 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (B) Hässelbyhallen
2020-02-16 14:00 150352134 Enebybergs IF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2020-02-16 15:00 150352129 Danderyds SK IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
2020-02-16 16:00 150352128 Danderyds SK IBF (A) - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
2020-03-07 10:00 150352141 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2020-03-07 10:15 150352144 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-07 12:00 150352142 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-03-07 13:15 150352143 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2020-03-07 14:30 150352138 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-08 08:45 150352137 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2020-03-08 10:00 150352136 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Löthallen
2020-03-08 10:00 150352139 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF (C) Arena Satelliten
2020-03-08 15:00 150352140 Vallentuna IBK (A) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 09:00 150352151 IK Frej Täby IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-14 10:00 150352147 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK Väsby skolan
2020-03-14 10:00 150352153 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Mälaröhallen
2020-03-14 11:00 150352149 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 13:00 150352145 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Riddersvik
2020-03-15 09:00 150352146 Dubvo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Hallonbergshallen
2020-03-15 12:00 150352152 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
2020-03-15 12:15 150352150 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
2020-03-15 14:15 150352148 Danderyds SK IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2020-03-21 09:00 150352156 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 12:00 150352157 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (A) Grindtorpshallen
2020-03-21 13:30 150352154 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-21 15:00 150352159 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2020-03-21 15:00 150352160 Rotebro IS IBK - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-22 11:00 150352162 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (B) Mälaröhallen
2020-03-22 12:00 150352158 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF (C) Grindtorpshallen
2020-03-22 13:15 150352155 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Arena Satelliten
2020-03-22 17:15 150352161 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
2020-03-28 10:00 150352171 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-29 09:00 150352164 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2020-03-29 11:15 150352170 Bro IK - Ekerö IK (B) Bro Sporthall
2020-03-29 12:00 150352163 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2020-03-29 12:00 150352165 Dubvo IK (A) - Täby FC (B) Löthallen
2020-03-29 12:15 150352168 Danderyds SK IBF (C) - Rotebro IS IBK Mörbyhallen
2020-03-29 13:30 150352166 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-03-29 14:15 150352167 Danderyds SK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Mörbyhallen
2020-03-29 16:00 150352169 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150353007 Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
150353008 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C)
2019-09-28 09:15 150353006 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B) Mälaröhallen
2019-09-28 12:00 150353001 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Riddersvik
2019-09-28 12:00 150353005 Väsby AIK (A) - Duvbo IK (B) Smedsgärdshallen
2019-09-28 13:00 150353002 Hässelby SK IBK (C) - Vaxholms IBF (B) Riddersvik
2019-09-28 18:00 150353004 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Myrsjöskolan
2020-01-26 17:45 150353009 Ängby IF - Danderyds SK IBF (B) Mörbyhallen
150353010 Silverdals IF - Täby FC (B) Arena Satelliten
150353018 Ängby IF - Täby FC (D) Grimstahallen
2019-10-05 10:30 150353016 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 13:15 150353011 FBI Tullinge (B) - Hässelby SK IBK (B) Rikstenshallen
2019-10-05 15:15 150353014 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2019-10-06 12:15 150353012 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 17:00 150353017 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Mörbyhallen
2019-11-30 16:30 150353015 Bele Barkarby IF IBF (B) - Väsby AIK (A) Kallhälls sporthall
150353019 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B)
150353027 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (D)
2019-10-12 09:00 150353025 Väsby AIK (A) - Danderyds SK IBF (B) Väsby skolan
2019-10-12 09:00 150353026 Ekerö IK (A) - Ängby IF Tappströms Bollhall
2019-10-13 09:00 150353022 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK (B) Hässelbyhallen
2019-10-13 09:15 150353020 Silverdals IF - FBI Tullinge (B) Silverdalshallen
2019-10-13 11:00 150353021 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-12-14 16:00 150353024 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Myrsjöskolan
150353028 FBI Tullinge (B) - Täby FC (B) Malmsjö Sporthall
150353035 Täby FC (D) - Väsby AIK (A)
2019-10-19 11:00 150353032 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 11:30 150353036 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 12:00 150353034 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2019-10-19 15:30 150353029 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 10:00 150353031 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2019-10-20 10:15 150353030 Duvbo IK (B) - Silverdals IF Löthallen
2019-10-26 10:00 150353037 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2019-10-26 10:00 150353045 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2019-10-26 15:15 150353038 FBI Tullinge (B) - Duvbo IK (B) Rikstenshallen
2019-10-26 15:45 150353039 Vaxholms IBF (B) - Mariebergs SK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-27 09:00 150353042 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Hässelbyhallen
2019-10-27 11:00 150353040 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Arena Satelliten
2019-11-17 12:30 150353044 Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Ormingehallen
2019-11-24 13:00 150353041 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) Hässelbyhallen
2019-11-16 09:00 150353049 Vallentuna IBK (C) - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 10:00 150353051 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2019-11-16 12:00 150353052 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 15:00 150353054 Väsby AIK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Väsby skolan
2019-11-16 15:15 150353047 Mariebergs SK (B) - Åkersberga IBF (A) Engelbrektshallen
2019-11-17 08:30 150353048 Bele Barkarby IF IBF (B) - FBI Tullinge (B) Björkebyhallen
2019-11-17 10:00 150353046 Duvbo IK (B) - Täby FC (B) Löthallen
2019-11-17 14:15 150353050 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF Mörbyhallen
2019-11-23 10:00 150353059 Vaxholms IBF (B) - Ängby IF Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 13:00 150353062 Hässelby SK IBK (C) - Väsby AIK (A) Riddersvik
2019-11-23 15:15 150353056 Duvbo IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hallonbergshallen
2019-11-23 16:30 150353058 FBI Tullinge (B) - Danderyds SK IBF (B) Rikstenshallen
2019-11-24 09:00 150353061 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2019-11-24 10:00 150353060 Silverdals IF - Täby FC (D) Silverdalshallen
2019-11-24 11:30 150353057 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 17:45 150353055 Täby FC (B) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
2019-11-30 10:00 150353065 Vallentuna IBK (C) - Mariebergs SK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 13:00 150353069 Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 13:15 150353070 Ekerö IK (A) - Silverdals IF Tappströms Bollhall
2019-11-30 15:15 150353071 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Ormingehallen
2019-12-01 10:00 150353067 Ängby IF - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
2019-12-01 10:00 150353068 Täby FC (D) - FBI Tullinge (B) Grindtorpshallen
2019-12-01 12:15 150353066 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK (B) Mörbyhallen
2019-12-01 13:00 150353064 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Herresta Sporthall
2019-12-07 12:00 150353081 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Riddersvik
2019-12-07 12:15 150353075 Mariebergs SK (B) - Ängby IF Gärdeshallen
2019-12-07 13:30 150353079 Vaxholms IBF (B) - Väsby AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-07 14:30 150353078 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen
2019-12-08 09:00 150353073 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Grindtorpshallen
2019-12-08 09:00 150353074 Bele Barkarby IF IBF (B) - Danderyds SK IBF (B) Björkebyhallen
2019-12-08 10:30 150353076 Duvbo IK (B) - Täby FC (D) Löthallen
2019-12-08 13:15 150353077 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-12-14 09:00 150353084 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2019-12-14 09:00 150353087 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-12-14 09:15 150353086 Ekerö IK (A) - Duvbo IK (B) Mälaröhallen
2019-12-15 09:00 150353085 Rotebro IS IBK (B) - Mariebergs SK (B) Rotebrohallen (Nya)
2019-12-15 10:00 150353083 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Grimstahallen
2019-12-15 11:00 150353090 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2019-12-15 16:45 150353088 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2019-12-15 17:45 150353082 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (B) Mörbyhallen
2020-01-11 11:00 150353091 Täby FC (B) - Ängby IF Grindtorpshallen
2020-01-11 11:00 150353095 Mariebergs SK (B) - Väsby AIK (A) Stora Mossen 1
2020-01-11 13:30 150353099 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-11 14:15 150353098 FBI Tullinge (B) - Hässelby SK IBK (C) Rikstenshallen
2020-01-12 10:00 150353094 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
2020-01-12 12:00 150353093 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-01-12 13:15 150353096 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Löthallen
2020-01-12 16:00 150353092 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D) Mörbyhallen
2020-01-18 09:00 150353103 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (C) Väsby skolan
2020-01-18 10:15 150353101 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-18 14:00 150353100 Täby FC (D) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-01-19 08:30 150353102 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF (B) Mälaröhallen
2020-01-19 09:00 150353104 Bele Barkarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Björkebyhallen
2020-01-19 11:00 150353108 Silverdals IF - Vaxholms IBF (B) Arena Satelliten
2020-01-19 12:00 150353107 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-01-19 13:00 150353106 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2020-02-01 09:00 150353115 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2020-02-01 09:15 150353116 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 10:00 150353111 Ängby IF - Väsby AIK (A) Stora Mossen 1
2020-02-01 11:00 150353109 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (B) Grindtorpshallen
2020-02-01 14:30 150353117 FBI Tullinge (B) - Vaxholms IBF (B) Rikstenshallen
2020-02-01 16:00 150353110 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2020-02-02 10:00 150353114 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
2020-02-08 11:00 150353123 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Riddersvik
2020-02-08 13:00 150353122 Hässelby SK IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Riddersvik
2020-02-08 13:45 150353126 FBI Tullinge (B) - Åkersberga IBF (A) Storvretens Sporthall
2020-02-08 15:30 150353125 Vaxholms IBF (B) - Duvbo IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-08 16:00 150353118 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2020-02-09 10:15 150353124 Silverdals IF - Mariebergs SK (B) Silverdalshallen
2020-02-09 12:30 150353119 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2020-02-15 09:00 150353130 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan A
2020-02-15 11:00 150353132 Vallentuna IBK (C) - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 11:00 150353135 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (A) Brotorpshallen
2020-02-15 13:00 150353127 Täby FC (B) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-02-15 13:15 150353134 Mariebergs SK (B) - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2020-02-16 10:00 150353133 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2020-02-16 11:00 150353131 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
2020-02-16 17:00 150353128 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Mälaröhallen
2020-03-07 11:30 150353143 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-07 13:15 150353136 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (B) Järla Sporthall
2020-03-07 13:30 150353141 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-07 14:30 150353142 FBI Tullinge (B) - Vallentuna IBK (C) Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 150353139 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Hässelbyhallen
2020-03-08 11:00 150353138 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2020-03-08 11:00 150353140 Silverdals IF - Ängby IF Arena Satelliten
2020-03-08 11:00 150353144 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (B) Löthallen
2020-03-14 09:00 150353147 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2020-03-14 11:15 150353148 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-14 12:00 150353152 Vallentuna IBK (C) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 14:00 150353149 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B) Grindtorpshallen
2020-03-14 17:45 150353146 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2020-03-15 10:00 150353150 Ängby IF - FBI Tullinge (B) Grimstahallen
2020-03-15 10:00 150353153 Bele Barkarby IF IBF (B) - Mariebergs SK (B) Björkebyhallen
2020-03-15 13:15 150353151 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2020-03-21 09:15 150353158 FBI Tullinge (B) - Rotebro IS IBK (B) Tullingehallen
2020-03-21 10:00 150353154 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2020-03-21 10:00 150353161 Mariebergs SK (B) - Danderyds SK IBF (B) Stora Mossen 1
2020-03-21 13:30 150353162 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Viksjö Sporthall
2020-03-21 14:30 150353157 Vaxholms IBF (B) - Ekerö IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-22 10:15 150353159 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2020-03-22 11:15 150353156 Silverdals IF - Väsby AIK (A) Arena Satelliten
2020-03-22 11:15 150353160 Duvbo IK (B) - Ängby IF Löthallen
2020-03-28 09:15 150353168 Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 13:00 150353163 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2020-03-28 15:00 150353169 Täby FC (D) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
2020-03-28 17:30 150353165 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Ormingehallen
2020-03-29 10:00 150353167 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (A) Mälaröhallen
2020-03-29 11:00 150353170 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Grimstahallen
2020-03-29 11:30 150353166 Väsby AIK (A) - FBI Tullinge (B) Väsby skolan
2020-03-29 13:15 150353171 Danderyds SK IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 09:00 150354001 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2019-09-28 10:00 150354009 Ingarö IF (B) - Älta IF Ingarö Sporthall
2019-09-28 10:30 150354005 FBI Tullinge (C) - Farsta IBK (A) Tullingehallen
2019-09-28 14:15 150354004 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2019-09-28 15:15 150354002 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2019-09-29 08:00 150354003 Segeltorps IF - Vendelsö IK (A) Glömstahallen
2019-09-29 10:00 150354008 Sköndals IK - Karlbergs BK Sköndalshallen
2019-09-29 12:00 150354007 Vendelsö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Lyckeby Sporthall
2019-10-05 08:30 150354011 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-05 09:00 150354012 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 09:00 150354018 Ingarö IF (B) - Sköndals IK Ingarö Sporthall
2019-10-05 11:00 150354010 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2019-10-05 13:15 150354015 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (C) Bodals Bollhall
2019-10-05 14:15 150354016 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK Engelbrektshallen
2019-10-06 09:00 150354013 Farsta IBK (A) - Segeltorps IF Farstahallen 3
2019-10-06 15:00 150354017 Älta IF - Vendelsö IK (B) Stavsborgshallen
2019-10-12 10:00 150354021 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-10-12 10:00 150354027 Vendelsö IK (B) - Sköndals IK Lyckeby Sporthall
2019-10-12 11:00 150354020 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2019-10-12 14:30 150354024 Örby IS - Karlbergs BK Bandhagshallen
2019-10-12 15:00 150354026 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (B) Myrsjöskolan
2019-10-12 15:30 150354025 FBI Tullinge (C) - Älta IF Rikstenshallen
2019-10-12 16:30 150354019 FBI Tullinge (A) - Norrtulls SK Rikstenshallen
2019-10-13 09:00 150354023 Segeltorps IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Glömstahallen
2019-10-19 09:00 150354034 Ingarö IF (B) - Örby IS Ingarö Sporthall
2019-10-19 09:30 150354029 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Norrtulls SK Strandhallen - Tyresö
2019-10-19 10:00 150354028 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-19 10:15 150354030 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS Farstahallen 3
2019-10-19 11:00 150354036 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2019-10-19 13:15 150354032 Karlbergs BK - Mariebergs SK (A) Engelbrektshallen
2019-10-19 15:00 150354031 IBF Offensiv Lidingö (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bodals Bollhall
2019-10-20 10:00 150354035 Sköndals IK - FBI Tullinge (C) Sköndalshallen
2019-10-20 12:00 150354033 Älta IF - Segeltorps IF Stavsborgshallen
2019-10-26 08:00 150354037 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen
2019-10-26 09:30 150354042 Mariebergs SK (A) - Ingarö IF (B) Stora Mossen 1
2019-10-26 10:00 150354038 Vendelsö IK (A) - Farsta IBK (A) Lyckeby Sporthall
2019-10-26 10:00 150354040 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö (B) Tomtbergahallen
2019-10-26 10:00 150354041 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 13:15 150354045 FBI Tullinge (C) - Nacka Wallenstam IBK Rikstenshallen
2019-10-26 14:15 150354044 Örby IS - Vendelsö IK (B) Bandhagshallen
2019-10-26 16:30 150354039 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (D) Hjorthagshallen
2019-10-27 08:30 150354043 Segeltorps IF - Sköndals IK Glömstahallen
2019-11-09 08:45 150354054 FBI Tullinge (C) - Örby IS Tullingehallen
2019-11-09 09:15 150354046 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge (A) Farstahallen 3
2019-11-16 10:00 150354052 Vendelsö IK (B) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2019-11-16 11:00 150354172 Ingarö IF (B) - Saltsjöbadens IF Ingarö Sporthall
2019-11-16 13:15 150354053 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF Järla Sporthall
2019-11-16 14:15 150354049 Karlbergs BK - Norrtulls SK Engelbrektshallen
2019-11-16 14:15 150354051 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bandhagshallen
2019-11-16 15:15 150354048 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vendelsö IK (A) Bodals Bollhall
2019-11-17 14:00 150354050 Älta IF - Huddinge IBS Stavsborgshallen
2019-11-17 16:45 150354047 Hässelby SK IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hässelbyhallen
2019-11-23 09:00 150354055 FBI Tullinge (A) - Hässelby SK IBK (D) Storvretens Sporthall
2019-11-23 09:00 150354061 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 09:00 150354177 Vendelsö IK (B) - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2019-11-23 10:00 150354057 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Karlbergs BK Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 10:00 150354058 Vendelsö IK (A) - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-11-23 11:00 150354060 Huddinge IBS - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-11-23 12:00 150354059 Norrtulls SK - Ingarö IF (B) Hjorthagshallen
2019-11-23 12:00 150354062 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (C) Stora Mossen 1
2019-11-23 12:15 150354056 Farsta IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Farstahallen 3
2019-11-24 10:00 150354063 Segeltorps IF - Örby IS Glömstahallen
2019-11-30 09:15 150354072 Segeltorps IF - Mariebergs SK (A) Kvarnbergshallen
2019-11-30 10:00 150354067 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ingarö Sporthall
2019-11-30 10:00 150354069 Vendelsö IK (B) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:15 150354064 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (A) Bodals Bollhall
2019-11-30 13:00 150354070 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-11-30 13:15 150354065 Karlbergs BK - Hässelby SK IBK (D) Engelbrektshallen
2019-11-30 13:15 150354173 FBI Tullinge (C) - Saltsjöbadens IF Rikstenshallen
2019-11-30 14:15 150354071 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bandhagshallen
2019-12-01 11:00 150354068 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Sköndalshallen
2019-12-01 13:00 150354066 Älta IF - Farsta IBK (A) Stavsborgshallen
2019-12-07 09:45 150354073 FBI Tullinge (A) - Karlbergs BK Tullingehallen
2019-12-07 10:00 150354078 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2019-12-07 10:15 150354076 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Farstahallen 3
2019-12-07 10:15 150354080 Huddinge IBS - Örby IS Tomtbergahallen
2019-12-07 18:00 150354079 Norrtulls SK - FBI Tullinge (C) Engelbrektshallen
2019-12-08 09:00 150354075 Hässelby SK IBK (D) - Ingarö IF (B) Hässelbyhallen
2019-12-08 10:00 150354077 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 10:15 150354178 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
2019-12-08 11:00 150354081 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 18:15 150354074 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älta IF Bodals Bollhall
2019-12-14 08:45 150354087 FBI Tullinge (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen
2019-12-14 09:15 150354090 Mariebergs SK (A) - Huddinge IBS Stora Mossen 1
2019-12-14 12:00 150354085 Vendelsö IK (B) - Hässelby SK IBK (D) Lyckeby Sporthall
2019-12-14 14:15 150354088 Örby IS - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
2019-12-14 17:45 150354083 Ingarö IF (B) - Karlbergs BK Ingarö Sporthall
2019-12-15 09:00 150354084 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Sköndalshallen
2019-12-15 09:00 150354086 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Ormingehallen
2019-12-15 09:45 150354174 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Tyresöhallen
2019-12-15 10:30 150354089 Segeltorps IF - Norrtulls SK Glömstahallen
2019-12-15 13:15 150354082 Älta IF - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
2020-01-11 09:00 150354095 Hässelby SK IBK (D) - FBI Tullinge (C) Hässelbyhallen
2020-01-11 09:00 150354098 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2020-01-11 09:15 150354097 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 10:15 150354096 Farsta IBK (A) - Örby IS Farstahallen 3
2020-01-11 15:15 150354091 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF (B) Rikstenshallen
2020-01-11 15:15 150354099 Norrtulls SK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Engelbrektshallen
2020-01-11 15:45 150354094 IBF Offensiv Lidingö (B) - Nacka Wallenstam IBK Bodals Bollhall
2020-01-11 16:15 150354093 Karlbergs BK - Vendelsö IK (B) Engelbrektshallen
2020-01-12 09:00 150354175 Huddinge IBS - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2020-01-12 13:00 150354092 Älta IF - Sköndals IK Stavsborgshallen
2020-01-18 08:45 150354103 FBI Tullinge (C) - Karlbergs BK Tullingehallen
2020-01-18 09:00 150354101 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF (B) Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:00 150354106 Mariebergs SK (A) - Farsta IBK (A) Stora Mossen 1
2020-01-18 11:00 150354108 Huddinge IBS - Norrtulls SK Tomtbergahallen
2020-01-18 14:00 150354102 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Myrsjöskolan
2020-01-18 14:30 150354104 Örby IS - IBF Offensiv Lidingö (B) Bandhagshallen
2020-01-19 09:30 150354107 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tyresöhallen
2020-01-19 10:00 150354100 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
2020-01-19 10:30 150354179 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2020-01-19 14:45 150354105 Segeltorps IF - Hässelby SK IBK (D) Glömstahallen
2020-02-01 09:00 150354111 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (C) Ingarö Sporthall
2020-02-01 09:00 150354115 Hässelby SK IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Riddersvik
2020-02-01 09:00 150354117 Vendelsö IK (A) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2020-02-01 09:15 150354176 Farsta IBK (A) - Saltsjöbadens IF Farstahallen 3
2020-02-01 11:15 150354114 IBF Offensiv Lidingö (B) - Mariebergs SK (A) Bodals Bollhall
2020-02-01 13:30 150354113 Karlbergs BK - Segeltorps IF Engelbrektshallen
2020-02-01 16:30 150354109 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2020-02-02 09:00 150354110 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK Sköndalshallen
2020-02-02 10:15 150354116 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS Tyresöhallen
2020-02-02 12:00 150354112 Älta IF - Örby IS Stavsborgshallen
2020-02-08 09:00 150354123 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Karlbergs BK Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 12:00 150354118 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2020-02-08 12:00 150354126 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-08 13:15 150354125 Norrtulls SK - Farsta IBK (A) Engelbrektshallen
2020-02-08 14:00 150354119 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2020-02-08 14:15 150354120 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2020-02-08 14:15 150354122 Mariebergs SK (A) - Älta IF Engelbrektshallen
2020-02-09 08:00 150354121 Segeltorps IF - Ingarö IF (B) Glömstahallen
2020-02-09 13:15 150354124 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (D) Tomtbergahallen
2020-02-15 09:00 150354129 Vendelsö IK (B) - Segeltorps IF Lyckeby Sporthall
2020-02-15 10:00 150354131 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2020-02-15 11:00 150354127 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (C) Tullingehallen
2020-02-15 12:15 150354135 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Farstahallen 3
2020-02-15 13:30 150354128 Nacka Wallenstam IBK - Örby IS Järla Sporthall
2020-02-15 13:30 150354133 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2020-02-15 14:15 150354132 Karlbergs BK - Huddinge IBS Engelbrektshallen
2020-02-16 09:00 150354130 Sköndals IK - Mariebergs SK (A) Sköndalshallen
2020-02-16 11:00 150354134 Hässelby SK IBK (D) - Vendelsö IK (A) Hässelbyhallen
2020-02-16 11:00 150354180 Saltsjöbadens IF - Älta IF Fisksätra sporthall
2020-03-07 08:30 150354137 Segeltorps IF - FBI Tullinge (C) Kvarnbergshallen
2020-03-07 09:00 150354139 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 10:00 150354138 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK Stora Mossen 1
2020-03-07 10:00 150354140 Huddinge IBS - Ingarö IF (B) Tomtbergahallen
2020-03-07 10:00 150354143 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 11:00 150354142 Vendelsö IK (A) - Karlbergs BK Lyckeby Sporthall
2020-03-07 12:15 150354141 Norrtulls SK - Älta IF Gärdeshallen
2020-03-07 13:00 150354144 Farsta IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Farstahallen 3
2020-03-07 14:30 150354136 Örby IS - FBI Tullinge (A) Bandhagshallen
2020-03-08 10:15 150354181 Saltsjöbadens IF - Sköndals IK Fisksätra sporthall
2020-03-14 09:00 150354148 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2020-03-14 10:00 150354150 Ingarö IF (B) - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
2020-03-14 13:15 150354152 Karlbergs BK - Farsta IBK (A) Engelbrektshallen
2020-03-14 14:15 150354146 Örby IS - Mariebergs SK (A) Bandhagshallen
2020-03-14 17:00 150354153 IBF Offensiv Lidingö (B) - Hässelby SK IBK (D) Bodals Bollhall
2020-03-15 09:00 150354145 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2020-03-15 09:00 150354149 Sköndals IK - Norrtulls SK Sköndalshallen
2020-03-15 09:30 150354182 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK Fisksätra sporthall
2020-03-15 10:00 150354147 FBI Tullinge (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Storvretens Sporthall
2020-03-15 14:00 150354151 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stavsborgshallen
2020-03-21 09:00 150354159 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2020-03-21 10:00 150354155 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
2020-03-21 10:00 150354156 Huddinge IBS - FBI Tullinge (C) Tomtbergahallen
2020-03-21 10:00 150354158 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Lyckeby Sporthall
2020-03-21 11:00 150354154 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (A) Stora Mossen 1
2020-03-21 11:00 150354160 Farsta IBK (A) - Ingarö IF (B) Farstahallen 4
2020-03-21 14:00 150354162 IBF Offensiv Lidingö (B) - Karlbergs BK Bodals Bollhall
2020-03-21 16:15 150354157 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK Engelbrektshallen
2020-03-22 11:00 150354183 Saltsjöbadens IF - Örby IS Fisksätra sporthall
2020-03-22 12:00 150354161 Hässelby SK IBK (D) - Älta IF Hässelbyhallen
2020-03-28 09:30 150354184 Mariebergs SK (A) - Saltsjöbadens IF Stora Mossen 1
2020-03-28 10:00 150354163 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2020-03-28 11:45 150354170 Ingarö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2020-03-28 12:00 150354167 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2020-03-28 14:30 150354165 Örby IS - Norrtulls SK Bandhagshallen
2020-03-28 15:15 150354166 FBI Tullinge (C) - Vendelsö IK (A) Rikstenshallen
2020-03-29 08:30 150354164 Segeltorps IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-03-29 10:00 150354169 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (D) Sköndalshallen
2020-03-29 12:30 150354168 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (A) Torvalla Träningshall
2020-03-29 13:00 150354171 Älta IF - Karlbergs BK Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis