Pantamera P Blå Lätt-Svår (10-11) (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150352006 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF
2020-09-26 09:30 150352008 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-09-27 09:15 150352010 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2020-09-27 10:00 150352007 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2020-09-27 11:15 150352001 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2020-09-27 11:15 150352002 Bro IK - Ängby IF Bro Sporthall
2020-09-27 13:00 150352003 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2020-09-27 16:00 150352009 Råsunda IS - Sundbybergs IK Tallbackaskolan
2020-09-27 17:15 150352005 Enebybergs IF (A) - Väsby AIK Danderyds Gymnasium
150352017 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK (B) Töjnahallen
2020-10-03 10:00 150352018 Sundbybergs IK - Järfälla IBK Brotorpshallen
2020-10-10 08:45 150352014 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2020-10-10 08:45 150352019 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2020-10-10 10:00 150352016 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-10 15:00 150352012 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-10-11 09:30 150352020 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS Prästängshallen
2020-10-11 15:30 150352015 Vaxholms IBF - Ekerö IK (C) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 09:00 150352011 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
150352028 Väsby AIK (B) - Silverdals IF (A)
2020-10-17 09:00 150352026 Ekerö IK (C) - Töjnan IBK (B) Mälaröhallen
2020-10-17 10:00 150352023 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 11:30 150352030 Rotebro IS IBK - Råsunda IS Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-18 09:00 150352029 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2020-10-18 11:00 150352021 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (B) Björkebyhallen
2020-10-18 11:15 150352024 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
2020-10-18 14:00 150352025 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
2020-10-18 17:15 150352027 Enebybergs IF (A) - Sundbybergs IK Danderyds Gymnasium
150352039 Råsunda IS - Väsby AIK (B) Ulriksdalshallen
2020-10-24 08:00 150352032 Väsby AIK - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-10-24 09:00 150352034 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 09:00 150352036 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Brotorpshallen
2020-10-24 09:00 150352040 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-10-24 11:15 150352037 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 12:15 150352035 Töjnan IBK (B) - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-24 13:00 150352031 Duvbo IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2020-10-25 09:00 150352038 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A) Prästängshallen
2020-10-25 13:30 150352033 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
150352041 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK Björkebyhallen
150352042 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF Löthallen
150352043 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
150352044 Ängby IF - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
150352045 Vallentuna IBK (A) - Sundbybergs IK Hammarbackens Sporthall
150352046 Bro IK - Silverdals IF (A) Bro Sporthall
150352047 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
150352048 Ekerö IK (C) - Råsunda IS Mälaröhallen
150352050 Väsby AIK (B) - Järfälla IBK Väsby skolan
2020-11-22 17:15 150352049 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
150352052 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK Hammarbackens Sporthall
150352053 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Silverdalshallen
150352054 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Brotorpshallen
150352055 Ängby IF - Silverdals IF (A) Grimstahallen
150352056 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
150352057 Råsunda IS - Bro IK Tallbackaskolan
150352058 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Nya)
150352059 Järfälla IBK - Ekerö IK (C) Kallhälls sporthall
150352060 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF (A) Väsby skolan
2020-11-22 13:30 150352051 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 12:15 150352065 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Skärgårdsstadshallen
2020-11-28 08:45 150352063 Väsby AIK - Sundbybergs IK Väsby skolan
2020-11-28 09:00 150352067 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 11:00 150352070 Ekerö IK (C) - Enebybergs IF (A) Tappströms Bollhall
2020-11-29 09:00 150352066 Ängby IF - Råsunda IS Grimstahallen
2020-11-29 10:45 150352061 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2020-11-29 11:30 150352064 Duvbo IK (A) - Silverdals IF (A) Löthallen
2020-11-29 13:30 150352062 Vaxholms IBF - Töjnan IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 14:15 150352068 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
2020-11-29 15:15 150352069 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
2020-12-05 08:15 150352073 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-12-05 11:00 150352076 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 11:00 150352078 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2020-12-05 15:00 150352072 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (B) Brotorpshallen
2020-12-05 17:30 150352079 Enebybergs IF (A) - Bro IK Danderyds Gymnasium
2020-12-06 08:15 150352071 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Töjnahallen
2020-12-06 09:00 150352075 Råsunda IS - Duvbo IK (A) Ulriksdalshallen
2020-12-06 10:45 150352074 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK Prästängshallen
2020-12-06 11:00 150352077 Järfälla IBK - Ängby IF Viksjö Sporthall
2020-12-06 11:00 150352080 Ekerö IK (C) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
2020-11-21 09:00 150352086 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
2020-12-12 10:00 150352089 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (C) Hammarbackens Sporthall
2020-12-12 11:00 150352081 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Björkebyhallen
2020-12-13 08:00 150352087 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-12-13 10:00 150352088 Ängby IF - Enebybergs IF (A) Grimstahallen
2020-12-13 12:15 150352090 Bro IK - Danderyds SK IBF Bro Sporthall
2020-12-13 13:15 150352083 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 13:45 150352084 Vaxholms IBF - Råsunda IS Vaxholm innebandyhallen
2021-01-09 10:00 150352085 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2021-01-10 09:30 150352082 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF (A) Töjnahallen
2020-12-19 09:00 150352094 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-19 10:30 150352096 Väsby AIK (B) - Väsby AIK Väsby skolan
2020-12-19 15:00 150352098 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (B) Tappströms Bollhall
2020-12-20 09:00 150352093 Råsunda IS - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-12-20 09:30 150352092 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK Prästängshallen
2020-12-20 10:00 150352091 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2020-12-20 10:00 150352095 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2020-12-20 15:00 150352100 Bro IK - Vallentuna IBK (A) Bro Sporthall
2020-12-20 16:15 150352099 Danderyds SK IBF - Ängby IF Mörbyhallen
2020-12-20 16:30 150352097 Enebybergs IF (A) - Duvbo IK (A) Danderyds Gymnasium
2021-01-16 12:00 150352105 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 12:15 150352107 Väsby AIK - Ekerö IK (C) Väsby skolan
2021-01-16 13:00 150352102 Silverdals IF (A) - Råsunda IS Silverdalshallen
2021-01-16 14:15 150352103 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-01-17 08:15 150352104 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK Töjnahallen
2021-01-17 09:00 150352108 Duvbo IK (A) - Danderyds SK IBF Löthallen
2021-01-17 10:15 150352101 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Kallhälls sporthall
2021-01-17 13:00 150352109 Åkersberga IBF (B) - Bro IK Skärgårdsstadshallen
2021-01-17 13:30 150352106 Vaxholms IBF - Enebybergs IF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-01-17 14:00 150352110 Ängby IF - Vallentuna IBK (A) Grimstahallen
2021-01-23 10:00 150352112 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 10:15 150352114 Väsby AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2021-01-23 11:00 150352119 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 12:00 150352116 Ekerö IK (C) - Vallentuna IBK (B) Tappströms Bollhall
2021-01-24 11:00 150352113 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2021-01-24 11:00 150352120 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2021-01-24 12:15 150352118 Bro IK - Väsby AIK Bro Sporthall
2021-01-24 13:00 150352111 Råsunda IS - Bele Barkarby IF IBF Tallbackaskolan
2021-01-24 13:00 150352115 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2021-01-24 14:00 150352117 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2021-01-30 10:00 150352127 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 10:00 150352129 Väsby AIK - Ängby IF Väsby skolan
2021-01-30 13:00 150352125 Sundbybergs IK - Ekerö IK (C) Hallonbergshallen
2021-01-31 09:00 150352121 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2021-01-31 09:00 150352122 Råsunda IS - Järfälla IBK Ulriksdalshallen
2021-01-31 10:00 150352130 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Löthallen
2021-01-31 10:30 150352123 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Prästängshallen
2021-01-31 13:30 150352126 Töjnan IBK (B) - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
2021-01-31 14:30 150352124 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF (A) Silverdalshallen
2021-01-31 15:30 150352128 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-06 13:00 150352134 Ekerö IK (C) - Sigtuna IF IBK Mälaröhallen
2021-02-06 13:00 150352138 Ängby IF - Vallentuna IBK (B) Riddersvik
2021-02-06 15:45 150352132 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2021-02-07 09:00 150352131 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-02-07 11:30 150352136 Bro IK - Sundbybergs IK Bro Sporthall
2021-02-07 12:15 150352137 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-07 12:30 150352139 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 13:00 150352135 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (A) Mörbyhallen
2021-02-07 13:30 150352140 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Löthallen
2021-02-07 17:15 150352133 Enebybergs IF (A) - Råsunda IS Danderyds Gymnasium
2021-02-13 08:15 150352146 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2021-02-13 10:00 150352143 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-13 10:00 150352149 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 15:45 150352147 Sundbybergs IK - Ängby IF Brotorpshallen
2021-02-13 16:15 150352148 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Edsbergshallen
2021-02-14 09:00 150352144 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Ulriksdalshallen
2021-02-14 09:30 150352145 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2021-02-14 11:00 150352142 Järfälla IBK - Enebybergs IF (A) Kallhälls sporthall
2021-02-14 12:00 150352141 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 15:30 150352150 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
2021-02-20 10:00 150352155 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 10:00 150352159 Väsby AIK - Töjnan IBK (B) Väsby skolan
2021-02-20 12:00 150352152 Ekerö IK (C) - Väsby AIK (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 13:30 150352160 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-21 09:00 150352158 Duvbo IK (A) - Sundbybergs IK Löthallen
2021-02-21 11:00 150352156 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2021-02-21 11:15 150352154 Bro IK - Rotebro IS IBK Bro Sporthall
2021-02-21 13:15 150352157 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (A) Skärgårdsstadshallen
2021-02-21 16:15 150352151 Enebybergs IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2021-02-21 16:15 150352153 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2021-03-13 09:30 150352165 Rotebro IS IBK - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-03-13 09:45 150352168 Silverdals IF (A) - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-03-13 11:00 150352169 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2021-03-13 13:00 150352163 Väsby AIK (B) - Bro IK Väsby skolan
2021-03-14 09:00 150352161 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (C) Björkebyhallen
2021-03-14 09:00 150352170 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Töjnahallen
2021-03-14 09:15 150352167 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A) Prästängshallen
2021-03-14 10:00 150352164 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2021-03-14 13:00 150352166 Råsunda IS - Åkersberga IBF (B) Tallbackaskolan
2021-03-14 16:15 150352162 Enebybergs IF (A) - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
2021-03-20 09:00 150352177 Väsby AIK - Råsunda IS Väsby skolan
2021-03-20 11:00 150352179 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 14:00 150352180 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-20 15:00 150352173 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 16:45 150352176 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Brotorpshallen
2021-03-21 12:00 150352172 Bro IK - Ekerö IK (C) Bro Sporthall
2021-03-21 12:15 150352175 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-21 13:15 150352171 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
2021-03-21 13:30 150352178 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 16:30 150352174 Ängby IF - Väsby AIK (B) Grimstahallen
2021-03-27 09:15 150352187 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 11:00 150352185 Väsby AIK (B) - Duvbo IK (A) Väsby skolan
2021-03-27 11:15 150352183 Ekerö IK (C) - Ängby IF Mälaröhallen
2021-03-27 17:00 150352190 Silverdals IF (A) - Sundbybergs IK Edsbergshallen
2021-03-28 08:30 150352181 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK Kallhälls sporthall
2021-03-28 09:30 150352189 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2021-03-28 10:00 150352188 Råsunda IS - Vallentuna IBK (B) Ulriksdalshallen
2021-03-28 10:30 150352186 Järfälla IBK - Väsby AIK Kallhälls sporthall
2021-03-28 12:00 150352182 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2021-03-28 16:15 150352184 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 09:00 150353006 Högalids IF - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2020-09-26   Uppskj. 150353009 Karlbergs BK - Nockebyhovs IF Uppskj. S:t Erikshallen
2020-09-26 15:00 150353005 FBI Tullinge (C) - Åkersberga IBF (C) Rikstenshallen
2020-09-27 13:00 150353003 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Tappströms Bollhall
2020-09-27 15:00 150353001 AIK IBF - Töjnan IBK (A) Tallbackaskolan
2020-09-27 16:00 150353002 Ekerö IK (A) - Silverdals IF (B) Mälaröhallen
2020-09-27 18:15 150353004 Enebybergs IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Danderyds Gymnasium
2020-10-03 11:15 150353008 IBF Offensiv Lidingö (B) - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2020-10-10 09:00 150353013 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 09:00 150353018 Nockebyhovs IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2020-10-10 09:45 150353011 Silverdals IF (B) - AIK IBF Silverdalshallen
2020-10-10 10:00 150353020 Mariebergs SK - Karlbergs BK Stora Mossen 1
2020-10-10 12:00 150353012 Älvsjö AIK IBF (D) - Töjnan IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-10-10 13:15 150353017 Norrtulls SK - Högalids IF Engelbrektshallen
2020-10-11 09:00 150353015 Sköndals IK - Enebybergs IF (B) Sköndalshallen
2020-10-11 10:30 150353014 Åkersberga IBF (C) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-10-17 10:30 150353022 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-17 11:15 150353024 Ekerö IK (A) - Sköndals IK Tappströms Bollhall
2020-10-17 12:30 150353023 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-17 13:15 150353030 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2020-10-17 15:00 150353027 FBI Tullinge (C) - Nockebyhovs IF Rikstenshallen
2020-10-18 09:00 150353021 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF (D) Ulriksdalshallen
2020-10-18 16:15 150353026 Enebybergs IF (B) - Norrtulls SK Danderyds Gymnasium
2020-11-22 17:16 150353029 IBF Offensiv Lidingö (A) - Mariebergs SK Bodals Bollhall
2020-10-24 09:15 150353031 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF Kämpetorpshallen 2
2020-10-24 11:00 150353036 Nockebyhovs IF - Ekerö IK (B) Riddersvik
2020-10-24 12:00 150353034 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK (A) Brotorpshallen
2020-10-24 12:15 150353040 IBF Offensiv Lidingö (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Bodals Bollhall
2020-10-24 14:15 150353039 Karlbergs BK - Högalids IF Engelbrektshallen
2020-10-24 15:15 150353038 Mariebergs SK - FBI Tullinge (C) Engelbrektshallen
2020-10-24 17:15 150353035 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2020-10-25 10:15 150353032 Åkersberga IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 12:00 150353033 Sköndals IK - Silverdals IF (B) Sköndalshallen
150353041 AIK IBF - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
150353042 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Kämpetorpshallen 1
150353043 Älvsjö AIK IBF (D) - Duvbo IK (B) Kämpetorpshallen 1
150353044 Silverdals IF (B) - Norrtulls SK Silverdalshallen
150353045 Töjnan IBK (A) - Nockebyhovs IF Töjnahallen
150353046 Ekerö IK (A) - Älta IF (B) Mälaröhallen
150353047 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK Mälaröhallen
150353048 Enebybergs IF (B) - Karlbergs BK Danderyds Gymnasium
150353049 FBI Tullinge (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Storvretens Sporthall
150353050 Högalids IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Liljeholmshallen 1
150353051 Sköndals IK - AIK IBF Sköndalshallen
150353052 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Brotorpshallen
150353053 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (A) Engelbrektshallen
150353054 Nockebyhovs IF - Älvsjö AIK IBF (D) Stora Mossen 1
150353055 Älta IF (B) - Silverdals IF (B) Stavsborgshallen
150353056 Mariebergs SK - Töjnan IBK (A) Stora Mossen 1
150353057 Karlbergs BK - Ekerö IK (A) S:t Erikshallen
150353058 IBF Offensiv Lidingö (B) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
150353059 IBF Offensiv Lidingö (A) - Enebybergs IF (B) Bodals Bollhall
150353060 Högalids IF - FBI Tullinge (C) Liljeholmshallen 1
2020-11-22 13:15 150353063 Åkersberga IBF (C) - Nockebyhovs IF Skärgårdsstadshallen
2020-11-22 18:15 150353070 Enebybergs IF (B) - FBI Tullinge (C) Danderyds Gymnasium
2020-11-28 09:00 150353065 Älvsjö AIK IBF (D) - Mariebergs SK Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 09:30 150353067 Töjnan IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-11-28 09:45 150353066 Silverdals IF (B) - Karlbergs BK Silverdalshallen
2020-11-28 12:00 150353068 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2020-11-28 13:00 150353069 Ekerö IK (B) - Högalids IF Tappströms Bollhall
2020-11-29 09:00 150353062 Sköndals IK - Norrtulls SK Sköndalshallen
2020-11-29 10:30 150353064 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (B) Västertorpshallen
2020-11-29 12:30 150353061 AIK IBF - Duvbo IK (B) Tallbackaskolan
2020-12-05 09:00 150353072 Nockebyhovs IF - Duvbo IK (B) Stora Mossen 1
2020-12-05 10:00 150353074 Mariebergs SK - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2020-12-05 11:15 150353076 IBF Offensiv Lidingö (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Bodals Bollhall
2020-12-05 12:15 150353075 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) S:t Erikshallen
2020-12-05 12:15 150353077 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2020-12-05 14:15 150353079 FBI Tullinge (C) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen
2020-12-05 16:15 150353071 Norrtulls SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2020-12-05 16:30 150353080 Enebybergs IF (B) - Ekerö IK (B) Danderyds Gymnasium
2020-12-06 10:30 150353078 Högalids IF - Töjnan IBK (A) Telefonplanshallen
2020-12-06 16:00 150353073 Älta IF (B) - Sköndals IK Stavsborgshallen
2020-12-12 10:30 150353088 Silverdals IF (B) - FBI Tullinge (C) Silverdalshallen
2020-12-12 11:00 150353086 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 12:00 150353087 Älvsjö AIK IBF (D) - Högalids IF Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 13:15 150353082 Norrtulls SK - Älta IF (B) Engelbrektshallen
2020-12-13 09:00 150353081 AIK IBF - Nockebyhovs IF Ulriksdalshallen
2020-12-13 09:00 150353084 Sköndals IK - Karlbergs BK Sköndalshallen
2020-12-13 09:00 150353090 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (B) Mälaröhallen
2020-12-13 11:00 150353083 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK Löthallen
2020-12-13 15:00 150353089 Enebybergs IF (B) - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2021-01-09 09:15 150353085 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 09:00 150353092 Mariebergs SK - Nockebyhovs IF Stora Mossen 1
2020-12-19 10:00 150353096 Högalids IF - Åkersberga IBF (C) Liljeholmshallen 1
2020-12-19 11:15 150353095 IBF Offensiv Lidingö (A) - Sköndals IK Bodals Bollhall
2020-12-19 12:15 150353094 IBF Offensiv Lidingö (B) - Duvbo IK (B) Bodals Bollhall
2020-12-19 13:00 150353099 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (B) Tappströms Bollhall
2020-12-19 13:15 150353093 Karlbergs BK - Norrtulls SK S:t Erikshallen
2020-12-19 14:00 150353097 FBI Tullinge (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2020-12-19 14:00 150353100 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (A) Tappströms Bollhall
2020-12-20 09:15 150353091 Älta IF (B) - AIK IBF Fisksätra sporthall
2020-12-20 13:15 150353098 Enebybergs IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Mörbyhallen
2021-01-16 09:00 150353105 Duvbo IK (B) - Högalids IF Brotorpshallen
2021-01-16 10:00 150353103 Nockebyhovs IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Stora Mossen 1
2021-01-16 10:00 150353108 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (B) Kämpetorpshallen 2
2021-01-16 11:30 150353109 Älvsjö AIK IBF (D) - Ekerö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2021-01-16 12:00 150353110 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK (A) Silverdalshallen
2021-01-16 14:30 150353104 Norrtulls SK - IBF Offensiv Lidingö (A) Engelbrektshallen
2021-01-16 16:45 150353102 Karlbergs BK - Älta IF (B) Engelbrektshallen
2021-01-17 10:15 150353106 Sköndals IK - FBI Tullinge (C) Sköndalshallen
2021-01-17 12:00 150353107 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF (B) Skärgårdsstadshallen
2021-01-17 14:00 150353101 AIK IBF - Mariebergs SK Tallbackaskolan
2021-01-09 12:15 150353113 IBF Offensiv Lidingö (A) - Älta IF (B) Bodals Bollhall
2021-01-23 10:00 150353114 Högalids IF - Nockebyhovs IF Liljeholmshallen 1
2021-01-23 11:00 150353117 Ekerö IK (B) - Sköndals IK Tappströms Bollhall
2021-01-23 11:00 150353120 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Silverdalshallen
2021-01-23 13:00 150353118 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (C) Tappströms Bollhall
2021-01-23 13:15 150353111 Karlbergs BK - AIK IBF S:t Erikshallen
2021-01-23 13:15 150353112 Mariebergs SK - IBF Offensiv Lidingö (B) Engelbrektshallen
2021-01-23 16:00 150353115 FBI Tullinge (C) - Norrtulls SK Rikstenshallen
2021-01-24 10:00 150353119 Töjnan IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Töjnahallen
2021-01-24 17:00 150353116 Enebybergs IF (B) - Duvbo IK (B) Mörbyhallen
2021-01-30 09:00 150353123 Mariebergs SK - Högalids IF Stora Mossen 1
2021-01-30 10:00 150353125 Nockebyhovs IF - Enebybergs IF (B) Stora Mossen 1
2021-01-30 10:00 150353127 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (A) Brotorpshallen
2021-01-30 12:15 150353122 Karlbergs BK - IBF Offensiv Lidingö (A) S:t Erikshallen
2021-01-30 13:00 150353126 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Hjorthagshallen
2021-01-30 14:15 150353124 FBI Tullinge (C) - Älta IF (B) Rikstenshallen
2021-01-31 09:00 150353128 Sköndals IK - Töjnan IBK (A) Sköndalshallen
2021-01-31 09:00 150353130 Älvsjö AIK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Telefonplanshallen
2021-01-31 10:00 150353121 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Ulriksdalshallen
2021-01-31 13:00 150353129 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (B) Skärgårdsstadshallen
2021-02-06 09:00 150353133 FBI Tullinge (C) - Karlbergs BK Tullingehallen
2021-02-06 09:00 150353139 Älvsjö AIK IBF (D) - Sköndals IK Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 09:15 150353132 Högalids IF - IBF Offensiv Lidingö (B) Telefonplanshallen
2021-02-06 09:30 150353138 Silverdals IF (B) - Duvbo IK (B) Silverdalshallen
2021-02-06 10:00 150353135 Ekerö IK (B) - Älta IF (B) Mälaröhallen
2021-02-06 11:00 150353136 Ekerö IK (A) - Nockebyhovs IF Mälaröhallen
2021-02-06 11:00 150353140 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Kämpetorpshallen 1
2021-02-06 12:15 150353131 IBF Offensiv Lidingö (A) - AIK IBF Bodals Bollhall
2021-02-07 09:00 150353137 Töjnan IBK (A) - Norrtulls SK Töjnahallen
2021-02-07 16:15 150353134 Enebybergs IF (B) - Mariebergs SK Danderyds Gymnasium
2021-02-13 10:00 150353149 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Brotorpshallen
2021-02-13 11:15 150353143 IBF Offensiv Lidingö (B) - Enebybergs IF (B) Bodals Bollhall
2021-02-13 12:15 150353142 IBF Offensiv Lidingö (A) - FBI Tullinge (C) Bodals Bollhall
2021-02-13 13:15 150353144 Karlbergs BK - Ekerö IK (B) S:t Erikshallen
2021-02-13 17:00 150353148 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (D) Engelbrektshallen
2021-02-13 18:00 150353145 Mariebergs SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2021-02-14 10:00 150353141 AIK IBF - Högalids IF Ulriksdalshallen
2021-02-14 10:00 150353150 Sköndals IK - Åkersberga IBF (C) Sköndalshallen
2021-02-14 12:00 150353147 Nockebyhovs IF - Silverdals IF (B) Riddersvik
2021-02-14 15:00 150353146 Älta IF (B) - Töjnan IBK (A) Stavsborgshallen
2021-02-20 09:00 150353151 FBI Tullinge (C) - AIK IBF Tullingehallen
2021-02-20 11:00 150353158 Älvsjö AIK IBF (A) - Nockebyhovs IF Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 13:00 150353154 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 13:00 150353156 Silverdals IF (B) - Mariebergs SK Edsbergshallen
2021-02-20 13:00 150353157 Älvsjö AIK IBF (D) - Älta IF (B) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 14:00 150353153 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2021-02-20 16:00 150353155 Töjnan IBK (A) - Karlbergs BK Edsbergshallen
2021-02-21 12:00 150353160 Sköndals IK - Duvbo IK (B) Sköndalshallen
2021-02-21 14:15 150353152 Enebybergs IF (B) - Högalids IF Mörbyhallen
2021-02-21 14:15 150353159 Åkersberga IBF (C) - Norrtulls SK Skärgårdsstadshallen
2021-03-13 09:00 150353163 Högalids IF - Ekerö IK (A) Liljeholmshallen 1
2021-03-13 09:00 150353169 Nockebyhovs IF - Sköndals IK Stora Mossen 1
2021-03-13 10:00 150353162 FBI Tullinge (C) - Ekerö IK (B) Tullingehallen
2021-03-13 10:00 150353167 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (A) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:15 150353164 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (A) Bodals Bollhall
2021-03-13 13:15 150353166 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (D) S:t Erikshallen
2021-03-13 13:15 150353170 Norrtulls SK - Duvbo IK (B) Engelbrektshallen
2021-03-14 10:08 150353165 IBF Offensiv Lidingö (B) - Silverdals IF (B) Bodals Bollhall
2021-03-14 14:00 150353161 AIK IBF - Enebybergs IF (B) Tallbackaskolan
2021-03-14 17:00 150353168 Älta IF (B) - Åkersberga IBF (C) Stavsborgshallen
2021-03-20 10:00 150353175 Älvsjö AIK IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (A) Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 10:30 150353178 Sköndals IK - Mariebergs SK Farstahallen 1
2021-03-20 11:00 150353176 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 11:15 150353172 Ekerö IK (A) - Enebybergs IF (B) Tappströms Bollhall
2021-03-20 12:15 150353171 Ekerö IK (B) - AIK IBF Tappströms Bollhall
2021-03-20 13:00 150353173 Töjnan IBK (A) - FBI Tullinge (C) Edsbergshallen
2021-03-20 13:15 150353179 Duvbo IK (B) - Älta IF (B) Hallonbergshallen
2021-03-20 14:15 150353180 Norrtulls SK - Nockebyhovs IF Engelbrektshallen
2021-03-20 15:00 150353174 Silverdals IF (B) - Högalids IF Edsbergshallen
2021-03-21 13:15 150353177 Åkersberga IBF (C) - Karlbergs BK Skärgårdsstadshallen
2021-03-27 09:00 150353185 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (A) Liljeholmshallen 1
2021-03-27 09:00 150353189 Mariebergs SK - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2021-03-27 12:15 150353182 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK (A) Mälaröhallen
2021-03-27 12:15 150353188 Karlbergs BK - Duvbo IK (B) S:t Erikshallen
2021-03-27 13:15 150353187 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sköndals IK Bodals Bollhall
2021-03-27 14:00 150353184 FBI Tullinge (C) - Älvsjö AIK IBF (D) Rikstenshallen
2021-03-28 09:00 150353181 AIK IBF - Ekerö IK (A) Ulriksdalshallen
2021-03-28 11:00 150353190 Älta IF (B) - Nockebyhovs IF Stavsborgshallen
2021-03-28 16:15 150353186 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2021-03-28 17:15 150353183 Enebybergs IF (B) - Silverdals IF (B) Danderyds Gymnasium
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 09:45 150354004 Fullersta IBK - Värmdö IF (B) Kvarnbergshallen
2020-09-26 10:00 150354005 Huddinge IBS - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2020-09-26 10:45 150354010 Segeltorps IF (A) - Sickla IF Kvarnbergshallen
2020-09-26 16:00 150354002 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Rikstenshallen
2020-09-26 17:00 150354003 FBI Tullinge (B) - Älta IF Rikstenshallen
2020-09-27 09:00 150354009 Saltsjöbadens IF - Sörskogens IF Fisksätra sporthall
2020-09-27 10:00 150354006 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Fisksätra sporthall
2020-09-27 12:15 150354007 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (A) Myrsjöskolan
2020-10-11 13:00 150354008 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kvarnängshallen
150354019 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kvarnängshallen
2020-10-04 12:00 150354012 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgshallen
2020-10-10 09:00 150354016 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2020-10-10 09:45 150354020 Segeltorps IF (A) - Saltsjöbadens IF Kvarnbergshallen
2020-10-10 10:00 150354015 Vendelsö IK (B) - Fullersta IBK Lyckeby Sporthall
2020-10-10 11:00 150354014 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2020-10-11 09:15 150354013 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-11-22 10:00 150354018 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2020-11-22 16:30 150354017 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Tungelsta Sporthall
2020-10-03 13:00 150354028 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sickla IF Myrsjöskolan
2020-10-03 14:00 150354029 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Myrsjöskolan
2020-10-17 08:00 150354026 Fullersta IBK - Tungelsta IF Kvarnbergshallen
2020-10-17 10:00 150354023 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (A) Kämpetorpshallen 1
2020-10-17 10:00 150354027 Huddinge IBS - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2020-10-17 10:00 150354030 Nynäshamns IBK - Saltsjöbadens IF Kvarnängshallen
2020-10-17 11:00 150354022 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
2020-10-17 13:00 150354025 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (A) Rikstenshallen
2020-10-17 14:00 150354024 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2020-10-24 09:00 150354033 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Lyckeby Sporthall
2020-10-24 09:15 150354032 Värmdö IF (A) - Älta IF Värmdö sporthall
2020-10-24 10:00 150354034 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Lyckeby Sporthall
2020-10-24 10:00 150354040 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnängshallen
2020-10-24 10:45 150354038 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2020-10-24 11:30 150354035 Tungelsta IF - FBI Tullinge (A) Tungelsta Sporthall
2020-10-24 16:15 150354036 Sörskogens IF - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2020-10-25 12:15 150354037 Sickla IF - Fullersta IBK Stavsborgshallen
2020-10-25 15:00 150354039 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fisksätra sporthall
150354042 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
150354043 Älta IF - Vendelsö IK (A) Stavsborgshallen
150354044 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF Kämpetorpshallen 1
150354045 Älvsjö AIK IBF (C) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 1
150354046 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Rikstenshallen
150354047 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF (A) Rikstenshallen
150354048 Fullersta IBK - Saltsjöbadens IF Kvarnbergshallen
150354049 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
150354050 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Järla Sporthall
150354052 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (A) Lyckeby Sporthall
150354053 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Tungelsta Sporthall
150354054 Sörskogens IF - Älta IF Tomtbergahallen
150354056 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Kvarnbergshallen
150354057 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Fisksätra sporthall
150354058 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
150354060 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2020-11-22 10:00 150354055 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (B) Järla Sporthall
2020-11-22 12:00 150354059 Nacka Wallenstam IBK (B) - Fullersta IBK Ormingehallen
2020-11-27 19:15 150354062 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Åbyhallen - Haninge
2020-11-28 09:15 150354064 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
2020-11-28 09:45 150354070 Fullersta IBK - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2020-11-28 10:00 150354066 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 10:15 150354063 Värmdö IF (A) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2020-11-28 10:45 150354065 Segeltorps IF (A) - Älta IF Kvarnbergshallen
2020-11-28 11:00 150354067 Älvsjö AIK IBF (C) - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 14:00 150354068 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
2020-11-29 16:15 150354069 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Tullingehallen
2020-12-05 10:00 150354076 Nynäshamns IBK - Älta IF Kvarnängshallen
2020-12-05 11:00 150354072 Sörskogens IF - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2020-12-05 13:15 150354073 Sickla IF - Vendelsö IK (B) Järla Sporthall
2020-12-05 14:00 150354075 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-12-06 09:00 150354080 Fullersta IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2020-12-06 10:00 150354074 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (A) Kvarnbergshallen
2020-12-06 12:00 150354077 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2020-12-06 13:00 150354078 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Ormingehallen
2020-12-06 15:00 150354079 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2020-12-12 09:00 150354090 FBI Tullinge (A) - FBI Tullinge (B) Tullingehallen
2020-12-12 09:15 150354085 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2020-12-12 10:00 150354089 Älvsjö AIK IBF (C) - Fullersta IBK Kämpetorpshallen 1
2020-12-12 10:15 150354086 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2020-12-12 11:00 150354084 Vendelsö IK (B) - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2020-12-12 11:00 150354088 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 2
2020-12-12 12:00 150354083 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF (A) Lyckeby Sporthall
2020-12-12 12:30 150354082 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2020-12-13 13:00 150354087 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Stavsborgshallen
2020-12-19 09:45 150354098 Fullersta IBK - Älta IF Kvarnbergshallen
2020-12-19 10:00 150354097 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2020-12-19 10:45 150354092 Segeltorps IF (A) - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2020-12-19 11:00 150354094 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (A) Kvarnängshallen
2020-12-19 13:00 150354095 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B) Myrsjöskolan
2020-12-19 13:00 150354099 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
2020-12-19 14:00 150354096 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-12-19 15:00 150354100 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (C) Tullingehallen
2020-12-20 10:15 150354093 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF Fisksätra sporthall
2021-01-16 09:00 150354110 Älvsjö AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Kämpetorpshallen 2
2021-01-16 10:00 150354106 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2021-01-16 11:00 150354105 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Lyckeby Sporthall
2021-01-16 13:15 150354102 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Järla Sporthall
2021-01-16 13:30 150354104 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Tungelsta Sporthall
2021-01-17 09:15 150354108 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2021-01-17 10:15 150354107 Värmdö IF (A) - Fullersta IBK Värmdö sporthall
2021-01-17 12:00 150354103 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2021-01-17 13:00 150354109 Älta IF - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
2021-01-23 09:00 150354115 Huddinge IBS - Tungelsta IF Tomtbergahallen
2021-01-23 10:00 150354112 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF (A) Kvarnängshallen
2021-01-23 10:00 150354119 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-23 11:00 150354120 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF Kämpetorpshallen 1
2021-01-23 13:15 150354114 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF Järla Sporthall
2021-01-23 13:15 150354116 Fullersta IBK - Vendelsö IK (A) Kvarnbergshallen
2021-01-23 14:00 150354117 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (B) Rikstenshallen
2021-01-23 15:00 150354118 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2021-01-24 10:00 150354113 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF Ormingehallen
2021-01-30 09:00 150354128 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Lyckeby Sporthall
2021-01-30 10:00 150354127 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
2021-01-30 10:45 150354123 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnbergshallen
2021-01-30 11:00 150354130 Värmdö IF (B) - Älta IF Värmdö sporthall
2021-01-30 11:30 150354126 Tungelsta IF - FBI Tullinge (B) Tungelsta Sporthall
2021-01-30 13:30 150354125 Sörskogens IF - Fullersta IBK Tomtbergahallen
2021-01-31 10:00 150354122 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Fisksätra sporthall
2021-01-31 10:15 150354129 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2021-01-31 15:15 150354124 Sickla IF - Huddinge IBS Stavsborgshallen
2021-02-06 10:00 150354138 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2021-02-06 11:00 150354137 Älvsjö AIK IBF (C) - Tungelsta IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 13:15 150354135 FBI Tullinge (B) - Sickla IF Rikstenshallen
2021-02-06 14:15 150354136 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF Rikstenshallen
2021-02-07 09:15 150354140 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Värmdö sporthall
2021-02-07 09:45 150354134 Fullersta IBK - Segeltorps IF (A) Glömstahallen
2021-02-07 10:00 150354133 Huddinge IBS - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2021-02-07 11:00 150354132 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK Ormingehallen
2021-02-07 12:00 150354139 Älta IF - Vendelsö IK (B) Stavsborgshallen
2021-02-13 10:00 150354143 Nynäshamns IBK - Fullersta IBK Kvarnängshallen
2021-02-13 10:00 150354149 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2021-02-13 10:45 150354145 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2021-02-13 11:00 150354147 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2021-02-13 11:00 150354150 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-02-13 12:30 150354148 Tungelsta IF - Älta IF Tungelsta Sporthall
2021-02-13 13:15 150354146 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (C) Järla Sporthall
2021-02-14 09:00 150354144 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (B) Fisksätra sporthall
2021-02-14 12:30 150354142 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Ormingehallen
2021-02-20 09:00 150354156 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (A) Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 09:00 150354160 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Lyckeby Sporthall
2021-02-20 10:00 150354155 Älvsjö AIK IBF (C) - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 1
2021-02-20 13:30 150354153 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2021-02-20 14:30 150354154 FBI Tullinge (A) - Nynäshamns IBK Rikstenshallen
2021-02-20 16:15 150354152 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnbergshallen
2021-02-21 10:15 150354158 Värmdö IF (B) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2021-02-21 11:15 150354159 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2021-02-21 12:00 150354157 Älta IF - Sickla IF Stavsborgshallen
2021-03-13 10:00 150354162 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2021-03-13 10:00 150354165 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnängshallen
2021-03-13 11:30 150354170 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Tungelsta Sporthall
2021-03-13 14:30 150354163 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (A) Järla Sporthall
2021-03-14 08:00 150354169 Sörskogens IF - Vendelsö IK (B) Glömstahallen
2021-03-14 09:00 150354167 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (B) Glömstahallen
2021-03-14 09:30 150354166 Saltsjöbadens IF - Älta IF Fisksätra sporthall
2021-03-14 10:00 150354164 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Ormingehallen
2021-03-14 12:00 150354168 Sickla IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2021-03-20 09:00 150354178 Vendelsö IK (B) - Segeltorps IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-03-20 09:15 150354176 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2021-03-20 10:00 150354179 Vendelsö IK (A) - Sickla IF Lyckeby Sporthall
2021-03-20 10:15 150354177 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2021-03-20 11:30 150354180 Tungelsta IF - Sörskogens IF Tungelsta Sporthall
2021-03-20 12:00 150354173 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 13:00 150354174 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-03-20 14:15 150354172 FBI Tullinge (A) - Fullersta IBK Rikstenshallen
2021-03-21 14:00 150354175 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2021-03-27 09:15 150354185 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2021-03-27 10:00 150354187 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) Kvarnängshallen
2021-03-27 10:15 150354186 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2021-03-27 13:00 150354182 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Rikstenshallen
2021-03-27 13:15 150354190 Sickla IF - Sörskogens IF Järla Sporthall
2021-03-28 09:00 150354188 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2021-03-28 12:00 150354183 Fullersta IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnbergshallen
2021-03-28 13:00 150354189 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF Kvarnbergshallen
2021-03-28 15:00 150354184 Huddinge IBS - Älta IF Tomtbergahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis