Pantamera P Ljusröd 10 Svårlätt (10-11) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150340005 Sigtuna IF IBK - Norrtulls SK
2021-10-02 13:15 150340003 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (B) Mattias Thomasson, Filip Lövenklint Riddersvik
2021-10-03 12:00 150340002 Bro IK - Ekerö IK (B) Tindra Näslund, Rebecca Johansson Bro Sporthall
2021-10-03 14:30 150340006 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF Lars Samuelsson, Ida Nedin Rosendalsskolan Norra Sporthall
150340007 Ängby IF - Sigtuna IF IBK
2021-10-09 09:00 150340011 Ekerö IK (B) - Bele Barkaby IF IBF Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2021-10-10 15:00 150340010 Duvbo IK (B) - Bro IK Isak Ålenius, Leo Haochen Li Löthallen
150340017 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (C)
2021-10-17 10:00 150340013 Bele Barkaby IF IBF - Duvbo IK (B) Nathalie Lövenklint, Ayub Aden Björkebyhallen
2021-10-17 11:15 150340015 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK Oliver Hallgren, Oscar Isacsson Hässelbyhallen
2021-10-23 10:15 150340023 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Brotorpshallen
2021-10-24 13:15 150340020 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A) Alexander Friberg, Steffanie Bramer Grimstahallen
2022-01-23 16:00 150340021 Norrtulls SK - Bro IK , Tobias Jansson Bro Sporthall
2021-10-31 10:45 150340026 Bro IK - Ängby IF Sadjad Nima, Nathalie Lövenklint Bro Sporthall
2021-10-31 13:30 150340027 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Alice Fritshammar, Thomas Josbrink Hässelbyhallen
2021-12-04 11:00 150340025 Bele Barkaby IF IBF - Norrtulls SK Jennifer Bali, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
150340031 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-13 14:15 150340033 Ängby IF - Bele Barkaby IF IBF Oliver Hallgren, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2021-11-13 15:15 150340034 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Philip Eriksson, Nils Löfgren Engelbrektshallen
2021-11-14 14:30 150340032 Vallentuna IBK (C) - Bro IK Maurits Jolsen, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
150340038 Bro IK - Sigtuna IF IBK Bro Sporthall
2021-11-20 09:00 150340042 Ekerö IK (B) - Ängby IF Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Mälaröhallen
2021-11-21 11:30 150340041 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK Agaton Östlund, Leo Haochen Li Löthallen
2021-11-21 12:00 150340037 Bele Barkaby IF IBF - Vallentuna IBK (C) Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Björkebyhallen
150340044 Sigtuna IF IBK - Bele Barkaby IF IBF
2021-11-28 12:15 150340046 Ängby IF - Duvbo IK (B) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Stora Mossen 1
2021-11-28 15:30 150340045 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (B) Imtiaz Karim, Lars Reuterhagen Rosendalsskolan Norra Sporthall
150340054 Ekerö IK (B) - Sigtuna IF IBK Tappströms Bollhall
2021-12-05 11:45 150340050 Bro IK - Hässelby SK IBK (A) Nathalie Lövenklint, Thomas Josbrink Bro Sporthall
2021-12-05 14:00 150340053 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (C) Edvin Johansson, Agaton Östlund Löthallen
150340057 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (B)
2021-12-12 09:00 150340055 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF Alexander Friberg, Filip Lövenklint Hässelbyhallen
2021-12-12 17:15 150340059 Ängby IF - Norrtulls SK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Grimstahallen
2021-12-18 13:00 150340066 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-12-18 18:30 150340063 Norrtulls SK - Vallentuna IBK (C) Isak Ålenius, Fabian Magnell Engelbrektshallen
2021-12-19 12:00 150340061 Bele Barkaby IF IBF - Bro IK Oscar Isacsson, Hugo Jenelius Björkebyhallen
150340068 Norrtulls SK - Sigtuna IF IBK Engelbrektshallen
2022-01-08 11:00 150340071 Ekerö IK (B) - Bro IK Nathalie Lövenklint, Lars Sundlöf Mälaröhallen
2022-01-08 11:45 150340067 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Stora Mossen 1
2022-01-09 11:00 150340070 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Löthallen
2022-01-16 12:30 150340074 Bro IK - Duvbo IK (B) Thomas Gjutarenäfve, Mattias Thomasson Bro Sporthall
2022-01-16 12:45 150340073 Bele Barkaby IF IBF - Ekerö IK (B) Ricky Bagge, Thomas Josbrink Björkebyhallen
2022-04-03   Uppskj. 150340077 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Uppskj. Prästängshallen
150340079 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-22 17:00 150340081 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (A) Nathalie Lövenklint, Isak Eriksson Engelbrektshallen
2022-01-23 12:00 150340083 Duvbo IK (B) - Bele Barkaby IF IBF Filip Geber, Oskar Höglund Löthallen
2022-01-29 14:00 150340090 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B) Olle Forsberg, Nathalie Lövenklint Tappströms Bollhall
2022-01-30 09:00 150340087 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Mattias Thomasson, Steffanie Bramer Hässelbyhallen
2022-04-24 12:00 150340086 Bro IK - Norrtulls SK Fadi Saffo, Niklas Forsman Bro Sporthall
2022-02-05 16:00 150340094 Norrtulls SK - Bele Barkaby IF IBF Viggo Holm, Svante Lindholm Engelbrektshallen
2022-02-06 12:00 150340093 Ängby IF - Bro IK Fabian Magnell, Alexander Friberg Grimstahallen
2022-02-06 14:30 150340092 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 11:30 150340102 Ekerö IK (B) - Norrtulls SK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-13 09:00 150340099 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-02-13 11:15 150340098 Bro IK - Vallentuna IBK (C) Alexander Martinez Niklasson, Per Sundvall Bro Sporthall
2022-02-13 12:00 150340097 Bele Barkaby IF IBF - Ängby IF Viggo Modigh, Hugo Jenelius Björkebyhallen
2022-02-19 13:00 150340106 Ängby IF - Ekerö IK (B) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2022-02-19 15:30 150340107 Norrtulls SK - Duvbo IK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Engelbrektshallen
2022-02-20 17:30 150340105 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-15 18:00 150340104 Sigtuna IF IBK - Bro IK Per Sundvall, Roger Nyström Prästängshallen
2022-03-12 13:00 150340114 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (C) Mälaröhallen
2022-03-13 12:00 150340113 Duvbo IK (B) - Ängby IF Imtiaz Karim, Alexander Martinez Niklasson Löthallen
2022-04-24 11:00 150340109 Bele Barkaby IF IBF - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Martin Mårtensson Björkebyhallen
2022-03-19 11:00 150340118 Vallentuna IBK (C) - Duvbo IK (B) Sebastian Ericson, Hanna Hedqvist Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 09:00 150340115 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Alvin Aronsson, David Johannesson Hässelbyhallen
2022-03-20 10:30 150340117 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (B) Isak Eriksson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2022-03-26 16:30 150340123 Norrtulls SK - Ängby IF Oliver Hallgren, Jonas Vedin Engelbrektshallen
2022-03-27 11:00 150340121 Bele Barkaby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Mimma Spasic, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2022-03-27 15:45 150340125 Duvbo IK (B) - Sigtuna IF IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Löthallen
2022-04-03 11:45 150340127 Bro IK - Bele Barkaby IF IBF Rebecca Johansson, Oscar Isacsson Bro Sporthall
2022-04-03 12:45 150340128 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-04-03 14:30 150340131 Vallentuna IBK (C) - Norrtulls SK Anton Greberg, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150335003 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-10-02 14:15 150335004 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-10-03 13:15 150335005 Töjnan IBK (A) - Väsby AIK Jonas Vedin, Anna Mandelstam Töjnahallen
150335010 Bele Barkarby IF IBF (B) - Enebybergs IF
2021-10-09 12:15 150335008 Väsby AIK - Täby FC (A) Kjell Svensson, Fredrik Nensén Väsby skolan
2021-10-10 11:45 150335009 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Hanna Hedqvist, Malin Wigren Åkersberga Sporthall A
2021-10-16 10:00 150335015 Rotebro IS IBK - Väsby AIK , Anna Mandelstam Rotebrohallen (Nya)
2021-10-17 13:45 150335017 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Carl Theorén, Lea Gergi Töjnahallen
2021-10-17 18:15 150335014 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Emmie Helleday, William Tegnér Danderyds Gymnasium
2021-10-23 11:15 150335019 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) William Tegnér, Emmie Helleday Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-23 12:15 150335021 Väsby AIK - Enebybergs IF Lea Gergi, Fredrik Nensén Väsby skolan
2021-10-30 13:15 150335027 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Nathalie Lövenklint, Jennifer Bali Rotebrohallen (Nya)
2021-10-31 12:00 150335028 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Emmie Helleday, Arne Brovig Grindtorpshallen
2021-11-13   Uppskj. 150335035 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Uppskj. Åkersberga Sporthall A
2021-11-13 12:00 150335031 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Anton Ponnert, Emil Thörn Silverdalshallen
2021-11-14 16:30 150335032 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Nathalie Lövenklint, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-20 13:00 150335039 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Lea Gergi, Tindra Ahlberg Rotebrohallen (Nya)
2021-11-21 11:00 150335041 Bele Barkarby IF IBF (B) - Väsby AIK Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2021-11-21 18:15 150335038 Enebybergs IF - Töjnan IBK (A) Mario Mallengren, Andreas Mattsson Danderyds Gymnasium
2021-11-27 14:45 150335047 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Lea Gergi, Thea Augustinsson Väsby skolan
2021-11-27 15:00 150335043 Täby FC (A) - Enebybergs IF Emmie Helleday, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
2021-12-05 15:45 150335053 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Fabian Magnell, William Albrecht Björkebyhallen
2021-12-05 18:15 150335050 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Isak Eriksson, Carl Råberg Danderyds Gymnasium
2021-12-12 12:30 150335057 Töjnan IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Carl Theorén, Jonas Vedin Töjnahallen
2021-12-12 14:30 150335058 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Maurits Jolsen, Filip Bolinder Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-18 13:15 150335064 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 12:30 150335063 Väsby AIK - Vallentuna IBK (A) Mimma Spasic, Jan Lingemark Väsby skolan
2021-12-19 16:45 150335065 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (A) Roland Nester, Håkan Taxén Björkebyhallen
2022-01-08 11:00 150335068 Väsby AIK - Töjnan IBK (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Väsby skolan
2022-01-08 11:00 150335069 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Roger Nyström, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-01-09 11:15 150335070 Bele Barkarby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK Nathalie Lövenklint, Imtiaz Karim Björkebyhallen
2022-01-15 15:00 150335074 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Danderyds Gymnasium
2022-01-16 11:00 150335075 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Tobias Jansson, Anton Greberg Töjnahallen
2022-01-16 13:00 150335076 Täby FC (A) - Väsby AIK Emmie Helleday, Thea Augustinsson Grindtorpshallen
2022-01-22 11:00 150335081 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Anton Ponnert, Emil Thörn Väsby skolan
2022-01-22 12:15 150335079 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Sebastian Ericson, Robert Lindén Säfström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-22 13:15 150335082 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Måns Hjertberg, Axel Norrbom Åkersberga Sporthall A
2022-01-30 12:00 150335088 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Thea Augustinsson, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-01-30 16:15 150335086 Enebybergs IF - Väsby AIK Isak Eriksson, Sebastian Ericson Danderyds Gymnasium
2022-02-05 12:00 150335092 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Edvin Johansson, Max Åstrand Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-13 12:00 150335091 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Leo Haochen Li, Oliver Andersson-Lind Töjnahallen
2022-02-12 12:45 150335099 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK (A) Nathalie Lövenklint, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-02-13 14:00 150335101 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2022-02-13 17:15 150335098 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Axel Mickelsson, Filip Geber Danderyds Gymnasium
2022-02-19 12:00 150335107 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mario Mallengren, Jan Erik Kristofersson Väsby skolan
2022-02-19 13:00 150335103 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-02-20 11:30 150335104 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Tindra Ahlberg, Lea Gergi Töjnahallen
2022-03-13 14:15 150335112 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Maurits Jolsen, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 16:15 150335110 Enebybergs IF - Täby FC (A) William Tegnér, Lukas Edenström Danderyds Gymnasium
2022-03-19 13:00 150335115 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Filip Geber, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-03-20 15:00 150335118 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-27 09:15 150335124 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Fredrik Hallenberg, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 10:00 150335125 Bele Barkarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (A) Rebecca Johansson, Mimma Spasic Björkebyhallen
2022-04-02 13:00 150335129 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Emmie Helleday, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-04-02 13:00 150335131 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK Sabina Åström, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-03 13:00 150335130 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Joel Holm, Jonas Vedin Töjnahallen
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 14:15 150342003 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS Johanna Kjebon, Oscar Isacsson Tappströms Bollhall
2021-10-02 15:15 150342004 Täby FC (C) - Mariebergs SK (A) Emmie Helleday, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2022-02-20 15:00 150342006 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Maurits Jolsen, Theo Briston Grindtorpshallen
2021-10-09 09:30 150342007 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Jakob Iskander, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2021-12-11   Uppskj. 150342009 Mariebergs SK (A) - Ekerö IK (A) Uppskj. Engelbrektshallen
150342017 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (D) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-16 09:45 150342016 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Hugo Zetterberg, William Tegnér Grindtorpshallen
150342019 Täby FC (D) - Täby FC (C)
2021-10-24 10:15 150342020 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Jonathan Ström, Hugo Joråd Åkersberga Sporthall A
150342027 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Mälaröhallen
2021-10-30 16:00 150342028 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (D) Max Kvick, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-11-13 16:15 150342035 Mariebergs SK (A) - Djurgårdens IF IBS Agaton Östlund, Leo Pennebrink Engelbrektshallen
2021-11-14 15:30 150342031 Vallentuna IBK (D) - Ekerö IK (A) Max Åstrand, Maurits Jolsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-20 10:00 150342039 Ekerö IK (A) - Täby FC (C) Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Mälaröhallen
2021-11-28 13:30 150342046 Åkersberga IBF (B) - Djurgårdens IF IBS Filip Bolinder, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2021-12-04 15:30 150342052 Mariebergs SK (A) - Åkersberga IBF (B) Anton Greberg, Tuva Egman Engelbrektshallen
2021-12-04 18:30 150342053 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (D) Niklas Forsman, Jonas Jatko Engelbrektshallen
2021-12-12 13:00 150342058 Täby FC (D) - Mariebergs SK (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Grindtorpshallen
2022-01-29 11:00 150342057 Vallentuna IBK (D) - Djurgårdens IF IBS Hugo Joråd, Isak Wallenius Rosendalsskolan Norra Sporthall
150342064 Mariebergs SK (A) - Vallentuna IBK (D) Uppskj. Engelbrektshallen
2021-12-18 13:30 150342065 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (C) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hjorthagshallen
150342069 Mariebergs SK (A) - Täby FC (C) Uppskj. Stora Mossen 1
2022-01-08 12:00 150342067 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Emmie Helleday, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2022-04-02 14:30 150342070 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Hjorthagshallen
2022-01-15 13:00 150342075 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (A) Johanna Kjebon, Anna Mandelstam Tappströms Bollhall
2022-01-16 14:30 150342077 Vallentuna IBK (D) - Åkersberga IBF (B) Maurits Jolsen, Theo Briston Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-22 13:15 150342079 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (D) Roger Nyström, Max Åstrand Grindtorpshallen
2022-01-22 14:15 150342080 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Åkersberga Sporthall A
2022-01-29 15:00 150342087 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2022-01-30 13:00 150342088 Täby FC (C) - Täby FC (D) Emmie Helleday, Thea Augustinsson Grindtorpshallen
2022-02-06 13:15 150342092 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2022-03-13 14:00 150342091 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (C) Iselle Halldn, Anton Greberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 12:30 150342099 Ekerö IK (A) - Vallentuna IBK (D) Mattias Thomasson, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-12 15:15 150342101 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK (A) Anna Mandelstam, Iselle Halldn Hjorthagshallen
2022-02-20 13:00 150342103 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Theo Briston, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2022-03-12 15:15 150342113 Djurgårdens IF IBS - Åkersberga IBF (B) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hjorthagshallen
2022-03-19 17:00 150342119 Åkersberga IBF (B) - Mariebergs SK (A) Beckombergahallen
2022-03-20 15:15 150342118 Täby FC (D) - Djurgårdens IF IBS Hugo Joråd, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-03-26 15:00 150342125 Djurgårdens IF IBS - Vallentuna IBK (D) Gustav Levin, Robert Milerud Hjorthagshallen
2022-03-26 15:30 150342124 Mariebergs SK (A) - Täby FC (D) Oscar Isacsson, Oliver Hallgren Engelbrektshallen
2022-04-24 15:30 150342129 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk K-Rauta Arena
2022-04-25 17:45 150342130 Vallentuna IBK (D) - Mariebergs SK (A) Roger Nyström, Jan Lingemark Rosendalsskolan Norra Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-03 11:00 150381004 Sköndals IK - Duvbo IK (A) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Sköndalshallen
2021-10-03 12:15 150381002 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Anna Mandelstam, Jonas Vedin Töjnahallen
2021-10-30 10:00 150381001 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Marcus Lundelin Västertorpshallen
2021-10-09 09:30 150381008 IBF Offensiv Lidingö (A) - Sköndals IK Anna Mandelstam, Sezgin Youmer Torsviks Idrottshall
2021-10-10 11:15 150381011 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2021-10-10 14:00 150381009 Duvbo IK (A) - Nacka IBK (C) Johan Hessing, Sadjad Nima Löthallen
2021-10-16 10:45 150381018 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Simon Dahlberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-17 11:15 150381016 Sköndals IK - Salems IF Viggo Holm, Svante Lindholm Sköndalshallen
2021-10-17 13:00 150381015 Nacka IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tobias Jansson, Johan Ståhl Ormingehallen
2021-10-17 14:45 150381014 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Lea Gergi, Carl Theorén Töjnahallen
2021-10-23 11:00 150381021 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (B) Leo Haochen Li, Hugo Zetterberg Torsviks Idrottshall
2021-10-23 11:15 150381022 Duvbo IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Brotorpshallen
2021-10-24   Uppskj. 150381020 Salems IF - Nacka IBK (C) Uppskj. Skogsängshallen
2021-10-30 18:00 150381030 Täby FC (B) - Duvbo IK (A) Maurits Jolsen, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-31 12:15 150381025 Älvsjö AIK IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Leija Asp, Ida Wester Telefonplanshallen
2021-12-04 13:30 150381026 Töjnan IBK (B) - Salems IF Andreas Theorén, Emma Theorén Silverdalshallen
2021-11-13 09:30 150381034 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (B) Filip Lövenklint, Shabbir Ahmed Torsviks Idrottshall
2021-11-13 12:45 150381033 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) Melhvin Pettersson, Isak Eriksson Skogsängshallen
2021-11-14 10:00 150381036 Hässelby SK IBK (B) - Sköndals IK Hampus Ljungsäter, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2021-11-20 13:30 150381040 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Linus Warrenstein, Olle Forsberg Hallonbergshallen
2021-11-20 16:15 150381042 Täby FC (B) - Salems IF Hugo Zetterberg, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-21 12:00 150381039 Nacka IBK (C) - Sköndals IK Shabbir Ahmed, Felix Fernström Ormingehallen
2021-11-27 09:30 150381047 IBF Offensiv Lidingö (A) - Duvbo IK (A) Anna Mandelstam, Isak Eriksson Torsviks Idrottshall
2021-11-27 11:00 150381048 Hässelby SK IBK (B) - Nacka IBK (C) Nathalie Lövenklint, Andreas Theorén Riddersvik
2021-11-28 11:15 150381043 Sköndals IK - Töjnan IBK (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Sköndalshallen
2021-12-04 15:00 150381051 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (B) Erik Nyman, Herman Schöld Torsviks Idrottshall
2021-12-05 10:45 150381052 Duvbo IK (A) - Salems IF Lars Reuterhagen, Leo Haochen Li Löthallen
2021-12-05 12:30 150381050 Töjnan IBK (B) - Nacka IBK (C) Martin Mårtensson, Anton Greberg Töjnahallen
2021-12-05 13:15 150381049 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK Jasmine Arnimo, Julia Dethlefsen Västertorpshallen
2021-12-12 11:00 150381056 Sköndals IK - Täby FC (B) Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Sköndalshallen
2021-12-12 11:00 150381060 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Filip Lövenklint, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2021-12-12 11:30 150381055 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Leo Ghiselli Fristedt, Kevin Helly Ormingehallen
2022-03-12 11:15 150381059 Salems IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Jonas Jatko, Isabella Kolm Skogsängshallen
2021-12-19 10:15 150381061 Älvsjö AIK IBF (B) - Töjnan IBK (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Västertorpshallen
2021-12-19 12:00 150381066 Täby FC (B) - Nacka IBK (C) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-12-19 13:30 150381062 Salems IF - Hässelby SK IBK (B) Adam Lönnborg, Love Andersson Skogsängshallen
2022-01-08 10:30 150381072 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Thomas Josbrink, Robert Milerud Hässelbyhallen
2022-01-09 10:15 150381071 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B) Malin Wigren, Hanna Hedqvist Grindtorpshallen
2022-01-09 12:00 150381069 Duvbo IK (A) - Sköndals IK Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Löthallen
2022-01-15 12:30 150381073 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B) Love Månsson Patrickson, Isak Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-01-16 11:45 150381075 Nacka IBK (C) - Duvbo IK (A) Ormingehallen
2022-01-16 12:00 150381076 Sköndals IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Daniel Bjerdahl, Rasmus Bergne Sköndalshallen
2022-01-22 12:00 150381081 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka IBK (C) Mats Andersson, Anna Mandelstam Torsviks Idrottshall
2022-01-23 11:15   Uppskj. 150381080 Salems IF - Sköndals IK Uppskj. Skogsängshallen
2022-01-23 12:15 150381084 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hugo Jenelius, Alexander Martinez Niklasson Hässelbyhallen
2022-01-23 13:00 150381082 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK (B) Oskar Höglund, Axel Mickelsson Löthallen
2022-01-29 09:15 150381085 Älvsjö AIK IBF (B) - Duvbo IK (A) Jakob Jansson, Sixten Thorén Kämpetorpshallen 2
2022-01-30 11:00 150381086 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tindra Ahlberg, Kajsa Remaeus Töjnahallen
2022-01-30 13:00 150381087 Nacka IBK (C) - Salems IF Felix Fernström, Jacob Hult Ormingehallen
2022-02-05 09:15 150381094 IBF Offensiv Lidingö (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Andreas Theorén, Emma Theorén Torsviks Idrottshall
2022-02-06 11:45 150381095 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) Hugo Jenelius, Leo Haochen Li Löthallen
2022-02-06 12:15 150381093 Salems IF - Töjnan IBK (B) Adam Lönnborg, Jonas Holm Skogsängshallen
2022-02-12 10:15 150381097 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2022-02-12 12:30 150381102 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Fredrik Nensén, Robert Lindén Säfström Vikingavallen
2022-02-13 14:00 150381100 Sköndals IK - Hässelby SK IBK (B) Hilma Durfors, Emilia Risberg Sköndalshallen
2022-02-19 09:00 150381108 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) , Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2022-02-20 12:00 150381103 Sköndals IK - Nacka IBK (C) Emilia Tuomela, Jonas Holm Sköndalshallen
2022-02-20 13:15 150381106 Salems IF - Täby FC (B) Filip Grgic, Melhvin Pettersson Skogsängshallen
2022-03-12 11:00 150381110 Töjnan IBK (B) - Sköndals IK Andreas Theorén, Emma Theorén Silverdalshallen
2022-03-13 13:00 150381111 Nacka IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) William Warman, Marcus Rückert Ormingehallen
2022-04-03 12:00 150381112 Duvbo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Mattias Thomasson, Arash Sohrevardi Brotorpshallen
2022-03-20 10:00 150381120 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Alvin Aronsson, David Johannesson Hässelbyhallen
2022-03-20   Uppskj. 150381116 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Uppskj. Sköndalshallen
2022-03-20 11:30 150381115 Nacka IBK (C) - Töjnan IBK (B) Fabian Magnell, Mats Andersson Ormingehallen
2022-03-20 13:45 150381119 Salems IF - Duvbo IK (A) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2022-03-26 11:45 150381123 IBF Offensiv Lidingö (A) - Salems IF Anna Mandelstam, Bjarne Hekkelstrand Torsviks Idrottshall
2022-03-26 13:00 150381121 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (C) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kämpetorpshallen 2
2022-03-27 12:30 150381126 Täby FC (B) - Sköndals IK Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2022-03-27 13:30 150381122 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Kajsa Remaeus, Anton Greberg Töjnahallen
2022-04-03 11:45 150381132 Hässelby SK IBK (B) - Salems IF Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Hässelbyhallen
2022-04-03 12:45 150381128 Nacka IBK (C) - Täby FC (B) Maryan Hrabovuk, Jacob Hult Ormingehallen
2022-04-03 14:00 150381127 Töjnan IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Joel Holm, Jonas Vedin Töjnahallen
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 17:30 150341002 Mariebergs SK (B) - Älta IF Elliot Helin Boucher, Alexander Friberg Stora Mossen 1
2021-10-03 10:15 150341003 Nacka IBK (B) - Värmdö IF Felix Fernström, Maja Bergman Ormingehallen
2021-10-09 10:30 150341010 Värmdö IF - Mariebergs SK (B) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2021-10-10 09:30 150341009 Saltsjöbadens IF - Nacka IBK (B) Sezgin Youmer, Anna Mandelstam Fisksätra sporthall
2021-10-10 14:15 150341011 Älta IF - Djurö-Vindö IF Tyra Müller-Nord, Shabbir Ahmed Stavsborgs sporthall
2021-10-16 12:45 150341013 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Kevin Helly, Anton Zaitsev Djurö Sporthall
2021-10-17 12:00 150341015 Nacka IBK (B) - Huddinge IBS (A) Elliot Helin Boucher, Tobias Jansson Ormingehallen
2021-11-21 14:30 150341014 Mariebergs SK (B) - Saltsjöbadens IF Marcus Lundelin, Tony Verho Telefonplanshallen
2021-10-22 18:30 150341021 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (B) Filip Grgic, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2021-10-23 15:30 150341020 FBI Tullinge (A) - Nacka IBK (B) William Albrecht, Tommy Egman Tullingehallen
2021-10-24 11:00 150341022 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Jacob Hult, Shabbir Ahmed Fisksätra sporthall
2022-01-29 12:00 150341023 Värmdö IF - Älta IF Max Kvick, Isak Eriksson Värmdö sporthall
2021-10-30 13:30 150341025 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Djurö Sporthall
2021-10-31 15:15 150341030 Älta IF - Saltsjöbadens IF Daniel Bjerdahl, Ulf Hedlund Stavsborgs sporthall
2021-11-27 15:30 150341026 Mariebergs SK (B) - FBI Tullinge (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Engelbrektshallen
2021-11-12 18:30 150341034 Huddinge IBS (A) - Älta IF Filip Grgic, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2021-11-13 16:15 150341033 FBI Tullinge (A) - Djurö-Vindö IF Hanna Claesson, Love Andersson Rikstenshallen
2021-11-14 11:00 150341035 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Mårten Widström, Tim Nagy Fisksätra sporthall
2021-11-20 11:15 150341041 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Julian Jacoel, Leo Ghiselli Fristedt Grantomtahallen
2021-11-21 14:00 150341042 Älta IF - FBI Tullinge (A) Ida Stenberg, Tyra Müller-Nord Stavsborgs sporthall
2021-11-26 18:30 150341047 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Tomtbergahallen
2021-11-27 16:00 150341046 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF Daniel Mårtensson, Håkan Augustsson Tullingehallen
2021-12-04 16:30 150341050 Mariebergs SK (B) - Nacka IBK (B) Anton Greberg, Tuva Egman Engelbrektshallen
2021-12-05 11:00 150341052 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Jacob Hult, Mats Andersson Fisksätra sporthall
2021-12-12 10:30 150341055 Nacka IBK (B) - Djurö-Vindö IF Kevin Helly, Leo Ghiselli Fristedt Ormingehallen
2021-12-12 11:30 150341059 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Sam Robertsson, Melhvin Pettersson Storvretens Sporthall
2021-12-19 13:00 150341066 Älta IF - Nacka IBK (B) Ida Lundberg, Niklas Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-02-19 13:30 150341061 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (B) Max Brodin, Melvin Hallgren Djurö Sporthall
2022-01-08 10:00 150341070 Värmdö IF - Nacka IBK (B) Jonas Holm, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-01-09 14:30 150341071 Älta IF - Mariebergs SK (B) Sezgin Youmer, Ulf Hedlund Stavsborgs sporthall
2022-01-15 13:30 150341073 Djurö-Vindö IF - Älta IF Noah Hulin, Max Brodin Djurö Sporthall
2022-01-16 10:45 150341075 Nacka IBK (B) - Saltsjöbadens IF Agaton Östlund, Maja Bergman Ormingehallen
2022-01-19 19:30 150341074 Mariebergs SK (B) - Värmdö IF Ella Lassen Eriksson, Roland Nester Engelbrektshallen
2022-01-21 18:30 150341081 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Tomtbergahallen
2022-01-22   Uppskj. 150341083 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF Uppskj. Värmdö sporthall
2022-01-23 11:00 150341082 Saltsjöbadens IF - Mariebergs SK (B) Fisksätra sporthall
2022-01-29 13:45 150341085 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF , Daniel Bjerdahl Djurö Sporthall
2022-01-29 16:45 150341086 Mariebergs SK (B) - Huddinge IBS (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Engelbrektshallen
2022-01-30 16:15 150341090 Älta IF - Värmdö IF Simon Lundberg, Niklas Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-02-06 14:00 150341087 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (A) Oscar Ekman, Viggo Modigh Ormingehallen
2022-02-04 18:30 150341094 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF Melhvin Pettersson, Filip Grgic Tomtbergahallen
2022-02-05 11:30 150341093 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK (B) Filip Grgic, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-02-06 09:30 150341095 Saltsjöbadens IF - Älta IF Johan Ståhl, Isak Eriksson Fisksätra sporthall
2022-02-12 14:30 150341097 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (A) Noah Hulin, Lars Reuterhagen Djurö Sporthall
2022-02-13 12:30 150341101 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF Julian Jacoel, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2022-02-13 15:15 150341102 Älta IF - Huddinge IBS (A) Isak Eriksson, Marcus Rückert Stavsborgs sporthall
2022-02-18 18:30 150341107 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF Hampus Bergholm, Magnus Berg Tomtbergahallen
2022-02-19 14:00 150341106 FBI Tullinge (A) - Älta IF Daniel Karlsson, Erik Nyman Tullingehallen
2022-03-13 11:00 150341112 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Mats Andersson, Mårten Widström Fisksätra sporthall
2022-03-13 14:15 150341113 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-03-19 13:00 150341119 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Tullingehallen
2022-03-20 10:30 150341115 Nacka IBK (B) - Mariebergs SK (B) Fabian Magnell, Mats Andersson Ormingehallen
2022-03-25 18:30 150341123 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Filip Grgic, Elliot Helin Boucher Tomtbergahallen
2022-03-26 13:30 150341121 Djurö-Vindö IF - Nacka IBK (B) Michael Westerberg, Kevin Helly Djurö Sporthall
2022-04-02   Uppskj. 150341127 Mariebergs SK (B) - Djurö-Vindö IF Uppskj. Engelbrektshallen
2022-04-03 13:45 150341128 Nacka IBK (B) - Älta IF Maryan Hrabovuk, Jacob Hult Ormingehallen
Pantamera Pojkar Blå Svårlätt F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:45 150337006 Örby IS - FBI Tullinge (B) Shabbir Ahmed, Mats Andersson Högdalshallen
2021-10-02 11:00 150337003 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Alexander Hellström, Tony Verho Storvretens Sporthall
2021-10-02 11:15 150337004 Nynäshamns IBK (A) - Segeltorps IF Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2021-10-02 13:15 150337005 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (B) Marcus Rückert, Josefine Svensson Strandhallen - Tyresö
2021-10-02 14:30 150337001 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF Simon Lundberg, Niklas Lundberg Järla Sporthall
2021-10-09 11:15 150337010 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsund IBK Rasmus Bergne, Jonas Jatko Åbyhallen - Haninge
2021-10-09 16:30 150337007 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Casper Dahlberg, Filip Grgic Rikstenshallen
2021-10-10 09:45 150337009 Segeltorps IF - Tumba GOIF Heimo Lyly, My Källström Lyly Glömstahallen
2021-10-10 11:00 150337012 Sörskogens IF - Örby IS Viggo Modigh, Hanna Claesson Kvarnbergshallen
2021-10-10 11:15 150337008 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK (A) Josefine Svensson, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen
2021-10-16 11:45 150337016 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge (B) Kenneth Johansson, Johan Engvall Kvarnängshallen
2021-10-16 12:15 150337015 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Casper Dahlberg, Sadjad Nima Storvretens Sporthall
2021-10-16 17:45 150337013 Nacka IBK (A) - Västerhaninge IBK Kevin Helly, Jonas Jatko Järla Sporthall
2021-10-17 12:45 150337014 Skogås/Trångsund IBK - Segeltorps IF Kenneth Johansson, Rasmus Bergne Skogåshallen
2021-10-17 14:00 150337017 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-10-23 10:00 150337019 Örby IS - Nynäshamns IBK (A) Svante Lindholm, Viggo Holm Högdalshallen
2021-10-23 12:00 150337020 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF Adam Lönnborg, Johan Engvall Tullingehallen
2021-10-24 11:00 150337022 Segeltorps IF - Nacka IBK (A) Oscar Ekman, Viggo Modigh Glömstahallen
2021-10-24 11:15 150337021 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsund IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Tomtbergahallen
2021-10-24 12:00 150337024 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Oscar Ekman, Viggo Modigh Glömstahallen
2021-10-30 10:00 150337029 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Amir Edström, Marcus Jansson Åbyhallen - Haninge
2021-10-30 12:30 150337028 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Rasmus Bergne, Isak Eriksson Kvarnängshallen
2021-10-30 14:30 150337025 Nacka IBK (A) - Huddinge IBS (B) , Jacob Hult Järla Sporthall
2021-10-31 11:15 150337026 Skogås/Trångsund IBK - FBI Tullinge (B) Marcus Jansson, Amir Edström Skogåshallen
2021-11-09 18:00 150337027 Tumba GOIF - Örby IS Karl-Johan Leijon, Isak Eriksson Storvretens Sporthall
2021-11-13 09:30 150337033 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (A) Oscar Ekman, Viggo Modigh Tullingehallen
2021-11-13 10:00 150337032 Örby IS - Skogås/Trångsund IBK Hanna Claesson, Viggo Holm Högdalshallen
2021-11-14 11:00 150337036 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Glömstahallen
2021-11-14 12:00 150337035 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Karl-Johan Leijon, Isak Eriksson Glömstahallen
2021-11-14 12:15 150337031 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tumba GOIF Svedje Ohlson, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2021-11-20 11:45 150337041 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B) Herman Schöld, Mårten Widström Åbyhallen - Haninge
2021-11-20 12:30 150337038 Skogås/Trångsund IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Marcus Jansson, Amir Edström Skogåshallen
2021-11-20 12:30 150337039 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK (A) Melhvin Pettersson, Love Andersson Storvretens Sporthall
2021-11-20 18:00 150337037 Nacka IBK (A) - Örby IS Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Järla Sporthall
2021-11-21 11:30 150337040 Segeltorps IF - Sörskogens IF Jonas Broström, Dante Grähs Eriksson Tomtbergahallen
150337048 Sörskogens IF - Tumba GOIF
2021-11-27 11:45 150337044 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka IBK (A) William Warman, Emilia Risberg Strandhallen - Tyresö
2021-11-27 13:15 150337043 Nynäshamns IBK (A) - Skogås/Trångsund IBK Leija Asp, Ida Wester Kvarnängshallen
2021-11-27 13:15 150337047 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF Dante Grähs Eriksson, Lars Sundlöf Tomtbergahallen
2021-11-27 17:00 150337046 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Oscar Ekman, Melhvin Pettersson Tullingehallen
150337050 Skogås/Trångsund IBK - Tumba GOIF
2021-12-04 11:00 150337049 Nynäshamns IBK (A) - Nacka IBK (A) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2021-12-04 11:15 150337053 Västerhaninge IBK - Örby IS Mats Nordrup, Hanna Woxmark Åbyhallen - Haninge
2021-12-05 10:30 150337051 Huddinge IBS (B) - Sörskogens IF Melhvin Pettersson, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2021-12-05 12:30 150337052 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B) Melhvin Pettersson, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2021-12-11 10:15 150337057 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Kari Malmros, Fredrik Hallenberg Strandhallen - Tyresö
2021-12-11 10:45 150337058 Örby IS - Segeltorps IF Tommy Egman, Niklas Lundberg Högdalshallen
2021-12-11 11:30 150337059 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tullingehallen
2021-12-11 12:15 150337055 Tumba GOIF - Nacka IBK (A) Storvretens Sporthall
2021-12-12 09:00 150337060 Sörskogens IF - Skogås/Trångsund IBK Jonas Jatko, Fredrik Hallenberg Kvarnbergshallen
150337062 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF Tullingehallen
2021-12-15 18:45 150337063 Huddinge IBS (B) - Örby IS Marcus Lundelin, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2021-12-18 12:00 150337065 Nynäshamns IBK (A) - Västerhaninge IBK Mauricio Castillo, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2021-12-18 12:30 150337064 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Petra Dynesius, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2021-12-18 14:30 150337061 Nacka IBK (A) - Skogås/Trångsund IBK , Didrik Axen Järla Sporthall
150337072 Sörskogens IF - Nacka IBK (A)
2022-01-08 10:00 150337068 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Tomtbergahallen
2022-01-08 10:30 150337070 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Mattias Lönnborg, Osama Abaied Åbyhallen - Haninge
2022-01-08 11:00 150337069 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Tomtbergahallen
2022-01-08 11:30 150337067 FBI Tullinge (B) - Örby IS Mats Andersson, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-01-15 12:00 150337074 Skogås/Trångsund IBK - Västerhaninge IBK Amir Edström, Marcus Jansson Skogåshallen
2022-01-15 12:00 150337075 Tumba GOIF - Segeltorps IF Casper Dahlberg, Erik Nyman Storvretens Sporthall
2022-01-15 12:00 150337076 Nynäshamns IBK (A) - Huddinge IBS (B) Julia Dethlefsen, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-01-15 13:00 150337077 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (B) Nicholas Lindgren, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-01-15 14:15 150337078 Örby IS - Sörskogens IF Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Högdalshallen
2022-01-22 09:45 150337079 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Viggo Modigh, Niklas Forsman Farstahallen 1
2022-01-22 12:15 150337083 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (A) Martin Eriksson, Aldin Imamovic Åbyhallen - Haninge
2022-01-22   Uppskj. 150337081 Huddinge IBS (B) - Tumba GOIF Uppskj. Tomtbergahallen
2022-01-23 09:45 150337082 Segeltorps IF - Skogås/Trångsund IBK Glömstahallen
2022-02-06 15:30 150337080 FBI Tullinge (B) - Nynäshamns IBK (A) Isabella Kolm, Fredrik Åhlund Tullingehallen
2022-01-29 10:00 150337087 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Storvretens Sporthall
2022-01-29 10:00 150337088 Nynäshamns IBK (A) - Örby IS Julia Dethlefsen, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-01-29 10:15 150337089 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sörskogens IF Ulf Hedlund, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-01-29 12:00 150337086 Skogås/Trångsund IBK - Huddinge IBS (B) Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2022-01-29 15:30 150337085 Nacka IBK (A) - Segeltorps IF Wilmer Axén, Didrik Axen Järla Sporthall
2022-02-05 10:30 150337093 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsund IBK Filip Grgic, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-02-05 14:15 150337091 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK (A) Karima Sharipova, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2022-02-06 09:15 150337096 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Jasmine Arnimo, Ida Wester Glömstahallen
2022-02-06 12:30 150337094 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (A) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Tomtbergahallen
2022-04-28 19:30 150337092 Örby IS - Tumba GOIF Love Månsson Patrickson, Elliot Helin Boucher Kämpetorpshallen 1
2022-02-12 09:45 150337100 Nynäshamns IBK (A) - Sörskogens IF Mauricio Castillo, Jonas Jatko Kvarnängshallen
2022-02-12 10:00 150337099 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Fredrik Åhlund, Adam Lönnborg Storvretens Sporthall
2022-02-12 12:15 150337101 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Ida Wester, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
2022-02-12 14:15 150337097 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (B) Ulf Hedlund, Mats Nordrup Järla Sporthall
2022-02-13 11:30 150337098 Skogås/Trångsund IBK - Örby IS Julia Dethlefsen, Kari Malmros Skogåshallen
2022-02-19 11:15 150337104 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsund IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-02-19 12:00 150337103 Nynäshamns IBK (A) - Tumba GOIF Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2022-02-19 15:45 150337105 Örby IS - Nacka IBK (A) Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Bandhagshallen
2022-02-20 12:30 150337107 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Viggo Modigh, Oscar Ekman Tomtbergahallen
2022-02-20 13:30 150337108 Sörskogens IF - Segeltorps IF Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Kvarnbergshallen
2022-03-12 11:00 150337111 Tumba GOIF - Sörskogens IF Michael Hillblom, Magnus Berg Storvretens Sporthall
2022-03-12 12:00 150337113 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) Johan Hessing, Mario Mallengren Åbyhallen - Haninge
2022-03-12 15:00 150337109 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Anton Zaitsev, Martin Claësson Järla Sporthall
2022-03-13 12:00 150337110 Skogås/Trångsund IBK - Nynäshamns IBK (A) Ida Wester, Leija Asp Skogåshallen
2022-03-13 12:15 150337112 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Glömstahallen
2022-03-19 11:30 150337118 Örby IS - Västerhaninge IBK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Farstahallen 3
2022-03-19 12:00 150337119 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Fredrik Åhlund, Mats Andersson Tullingehallen
2022-03-19 13:00 150337115 Tumba GOIF - Skogås/Trångsund IBK Melhvin Pettersson, Anna Mandelstam Storvretens Sporthall
2022-03-20 10:15 150337120 Sörskogens IF - Huddinge IBS (B) Jakob Jansson, Fredrik Åhlund Kvarnbergshallen
2022-03-20 12:30 150337116 Nacka IBK (A) - Nynäshamns IBK (A) Johan Ståhl, Fabian Magnell Ormingehallen
2022-03-26 14:15 150337121 Nacka IBK (A) - Tumba GOIF Mats Andersson, Mårten Widström Järla Sporthall
2022-03-27 09:45 150337122 Skogås/Trångsund IBK - Sörskogens IF Leija Asp, Ida Wester Skogåshallen
2022-03-27 10:00 150337124 Segeltorps IF - Örby IS John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Glömstahallen
2022-03-27 13:00 150337123 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Hampus Bergholm, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2022-03-30 18:45 150337125 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Magnus Berg, Rasmus Bergne Ribby Sporthall
2022-04-02 12:30 150337131 Örby IS - Huddinge IBS (B) Sixten Thorén, Jakob Jansson Farstahallen 3
2022-04-02 13:15 150337130 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Josefine Svensson, Isak Eriksson Strandhallen - Tyresö
2022-04-03 09:30 150337132 Sörskogens IF - FBI Tullinge (B) Filip Grgic, Marcus Lundelin Glömstahallen
2022-04-03 16:00 150337129 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK (A) Julia Dethlefsen, Sezgin Youmer Åbyhallen - Haninge
2022-04-09 10:00 150337127 Skogås/Trångsund IBK - Nacka IBK (A) Matilda Andersson, Kevin Helly Skogåshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis