Pantamera P Blå Medellätt (11-12) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medellätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150347001 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
150347004 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C )
150347005 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF
2021-10-02 10:15 150347002 Täby FC (A) - Enebybergs IF Hanna Hedqvist, Malin Wigren Grindtorpshallen
2021-10-02 11:15 150347009 Täby FC (B) - Ekerö IK (C) Simon Dahlberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-03 11:45 150347006 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK (A) Mario Mallengren, Mimma Spasic Prästängshallen
2021-10-03 12:15 150347007 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Hugo Joråd, Isak Wallenius Åkersberga Sporthall A
150347012 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A)
150347013 Täby FC (C ) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
150347016 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK (B) Väsby skolan
2021-10-09 11:00 150347015 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Maurits Jolsen, Emmie Helleday Vikingavallen
2021-10-09 13:00 150347018 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (A) Oscar Isacsson, Thomas Josbrink Tappströms Bollhall
2021-10-09 17:45 150347017 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Max Åstrand, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-10-10 17:30 150347011 Enebybergs IF - Järfälla IBK (B) Sezgin Youmer, Emmie Helleday Danderyds Gymnasium
150347023 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF
150347027 Sigtuna IF IBK (B) - Ekerö IK (C)
2021-10-15 19:00 150347028 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (B) Niklas Forsman, Fredrik Hallenberg Prästängshallen
2021-10-16 14:30 150347026 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Theo Briston, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2021-10-17 10:15 150347024 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Emmie Helleday, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2021-10-17 11:00 150347021 Järfälla IBK (B) - Duvbo IK (B) Matilda Jennersjö, Philip Eriksson Viksjö Sporthall
2021-10-17 16:15 150347022 Enebybergs IF - Täby FC (C ) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Danderyds Gymnasium
150347034 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2021-10-23 11:15 150347033 IK Frej Täby IBK (A) - Enebybergs IF Malin Wigren, Hanna Hedqvist Vikingavallen
2021-10-23 15:30 150347037 Silverdals IF (B) - Åkersberga IBF (B) Martin Claësson, Hugo Jenelius Silverdalshallen
2021-10-24 12:00 150347039 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Alexander Hellström, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2021-10-24 14:00 150347031 Täby FC (C ) - Järfälla IBK (B) Emmie Helleday, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-10-24 14:45 150347035 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Arne Brovig, Jan Lingemark Vaxholm innebandyhallen
2021-10-24 16:00 150347032 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (B) Fabian Magnell, Lars Sundlöf Mörbyhallen
150347045 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (C)
2021-10-30 11:00 150347042 Täby FC (C ) - IK Frej Täby IBK (A) Oskar Höglund, Axel Mickelsson Grindtorpshallen
2021-10-30 12:30 150347048 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Emmie Helleday, William Tegnér Åkersberga Sporthall A
2021-10-30 15:00 150347046 Täby FC (A) - Silverdals IF (B) Isak Andersson, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-10-30 16:45 150347044 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Otto Norlén, Anton Ponnert Danderyds Gymnasium
2021-10-31 10:30 150347043 Duvbo IK (B) - Väsby AIK Sam Robertsson, Isak Eriksson Löthallen
2021-10-31 10:30 150347050 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Anders Haag, Robert Lindén Säfström Prästängshallen
2021-11-27 10:15 150347041 Järfälla IBK (B) - Danderyds SK IBF Carl Theorén, Lars Reuterhagen Mörbyhallen
150347060 Sigtuna IF IBK - Sigtuna IF IBK (B) Prästängshallen
2021-11-13 09:00 150347055 Silverdals IF (B) - Enebybergs IF Filip Saverstam, Anton Greberg Silverdalshallen
2021-11-13 10:15 150347051 IK Frej Täby IBK (A) - Järfälla IBK (B) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Vikingavallen
2021-11-13 11:00 150347054 Ekerö IK (C) - Duvbo IK (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2021-11-13 12:15 150347052 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Tindra Ahlberg, Lea Gergi Väsby skolan
2021-11-13 14:45 150347053 Vaxholms IBF - Täby FC (C ) Hugo Joråd, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-11-13 15:00 150347057 Täby FC (B) - Täby FC (A) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-12-04 11:15 150347059 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Tore Dernell, Isak Wallenius Åkersberga Sporthall A
150347066 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
150347070 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-11-20 12:15 150347062 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF Filip Bolinder, Theo Briston Vikingavallen
2021-11-20 12:15 150347064 Täby FC (C ) - Silverdals IF (B) Maurits Jolsen, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-20 13:15 150347068 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Hugo Zetterberg, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-11-21 09:00 150347061 Järfälla IBK (B) - Väsby AIK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kallhälls sporthall
2021-11-21 15:15 150347063 Danderyds SK IBF - Ekerö IK (C) Carl Råberg, Lars Sundlöf Mörbyhallen
150347078 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
150347079 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (A)
2021-12-04 11:30 150347073 Silverdals IF (B) - IK Frej Täby IBK (A) Anton Ponnert, Anton Greberg Silverdalshallen
2021-12-04 14:00 150347072 Ekerö IK (C) - Väsby AIK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2021-12-05 10:00 150347075 Täby FC (B) - Täby FC (C ) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-12-05 12:15 150347077 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Tore Dernell, Mario Mallengren Åkersberga Sporthall A
2021-12-05 12:30 150347071 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (B) Hugo Joråd, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
150347089 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-12-11 10:30 150347084 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (B) Theo Briston, Filip Bolinder Vikingavallen
2021-12-12 10:15 150347081 Järfälla IBK (B) - Ekerö IK (C) Rebecca Johansson, Kjell Svensson Viksjö Sporthall
2021-12-12 11:15 150347087 Duvbo IK (B) - Sigtuna IF IBK Mattias Thomasson, Leo Haochen Li Löthallen
2021-12-12 15:45 150347082 Vaxholms IBF - Silverdals IF (B) Isak Wallenius, Edvin Svensson Vaxholm innebandyhallen
2022-02-05 15:15 150347086 Täby FC (C ) - Åkersberga IBF (A) Anton Greberg, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-03-19 18:00 150347088 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Iselle Halldn, Kajsa Remaeus Danderyds Gymnasium
150347097 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (C )
150347100 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2021-12-18 10:15 150347091 Silverdals IF (B) - Järfälla IBK (B) Axel Mickelsson, Filip Geber Silverdalshallen
2021-12-18 11:15 150347095 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Edvin Svensson, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 09:00 150347093 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Hugo Zetterberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-12-19 10:30 150347096 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Henrik Lönnstedt, Mårten Widström Prästängshallen
2021-12-19 11:30 150347098 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Mario Mallengren, Jakub Horyna Åkersberga Sporthall A
150347106 IK Frej Täby IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Vikingavallen
2022-01-15 10:30 150347102 Silverdals IF (B) - Täby FC (B) Joel Holm, Jonas Vedin Silverdalshallen
2022-01-15 12:00 150347105 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Filip Geber Väsby skolan
2022-01-16 12:30 150347104 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Theo Briston, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2022-01-16 13:00 150347109 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Fabian Magnell, Jonas Vedin Löthallen
2022-01-16 16:15 150347110 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Emmie Helleday, Carl Råberg Mörbyhallen
2022-01-16 17:15 150347107 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Carl Råberg, Emmie Helleday Mörbyhallen
150347115 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF
2022-01-22 10:15 150347113 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (B) Theo Briston, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2022-01-22 14:15 150347118 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Isak Ålenius, Isak Wallenius Grindtorpshallen
2022-01-22 15:15 150347111 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B) Isak Wallenius, Isak Ålenius Grindtorpshallen
2022-01-23 10:45 150347116 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK Edvin Svensson, Isak Wallenius Åkersberga Sporthall A
2022-01-23 11:15 150347119 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C ) Alexander Martinez Niklasson, Hugo Jenelius Hässelbyhallen
2022-01-23 11:30 150347114 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (C) Lars Reuterhagen, Niklas Forsman Prästängshallen
2022-01-23 16:15 150347120 Enebybergs IF - Duvbo IK (B) Lukas Edenström, Otto Alberius Danderyds Gymnasium
150347124 Silverdals IF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
150347128 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Uppskj.
2021-11-27 16:15 150347125 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (B) Anton Fritshammar, Hampus Viking Mälaröhallen
2022-01-29 11:00 150347127 Väsby AIK - Täby FC (A) Jonas Vedin, Joel Holm Väsby skolan
2022-01-29 12:00 150347130 Täby FC (C ) - Duvbo IK (B) Thomas Josbrink, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2022-01-30 16:00 150347129 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Isak Ålenius, Carl Råberg Mörbyhallen
2022-02-05 10:15 150347191 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK (B) Olle Forsberg, Isak Wallenius Mörbyhallen
2022-03-27 09:00 150347122 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Carl Theorén, Theo Briston Grindtorpshallen
150347133 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B)
2022-02-12 10:15 150347136 Täby FC (A) - Ekerö IK (C) Edvin Svensson, Hugo Joråd Vikingavallen
2022-02-12 12:15 150347137 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Rebecca Johansson, Roger Nyström Hässelbyhallen
2022-02-13 09:45 150347140 Täby FC (C ) - Danderyds SK IBF Fredrik Åhlund, Emmie Helleday Mörbyhallen
2022-02-13 11:15 150347131 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK (B) Iselle Halldn, Kajsa Remaeus Åkersberga Sporthall A
2022-02-13 11:30 150347139 Duvbo IK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Mario Mallengren, Sam Robertsson Löthallen
2022-02-13 16:15 150347138 Enebybergs IF - Väsby AIK Axel Mickelsson, Filip Geber Danderyds Gymnasium
2022-02-19 11:00 150347149 Väsby AIK - Täby FC (C ) Mario Mallengren, Jan Erik Kristofersson Väsby skolan
2022-02-19 12:00 150347146 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Anton Greberg, Carl Theorén Silverdalshallen
2022-02-19 13:00 150347147 Ekerö IK (C) - Enebybergs IF Mårten Widström, Sam Robertsson Mälaröhallen
2022-02-19 13:15 150347150 IK Frej Täby IBK (A) - Danderyds SK IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Vikingavallen
2022-02-20 10:15 150347141 Järfälla IBK (B) - Sigtuna IF IBK Alexander Martinez Niklasson, Hugo Jenelius Viksjö Sporthall
2022-02-20 13:30 150347148 Vaxholms IBF - Duvbo IK (B) Hugo Joråd, Jonathan Ström Vaxholm innebandyhallen
2022-04-09 10:15 150347142 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Åkersberga Sporthall A
2022-03-12 11:15 150347160 IK Frej Täby IBK (A) - Väsby AIK Edvin Svensson, Hugo Joråd Vikingavallen
2022-03-12 15:15 150347151 Sigtuna IF IBK (B) - Järfälla IBK (B) Isak Eriksson, Iselle Halldn Prästängshallen
2022-03-13 09:15 150347155 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Hässelbyhallen
2022-03-13 10:00 150347157 Duvbo IK (B) - Silverdals IF (B) Imtiaz Karim, Alexander Martinez Niklasson Löthallen
2022-03-13 10:15 150347152 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Nathalie Lövenklint, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 11:15 150347158 Täby FC (C ) - Ekerö IK (C) Ella Lassen Eriksson, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2022-03-13 16:15 150347159 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Carl Råberg, Emmie Helleday Mörbyhallen
2022-03-19 09:00 150347170 Väsby AIK - Vaxholms IBF Anton Ponnert, Emil Thörn Väsby skolan
2022-03-19 11:00 150347168 Silverdals IF (B) - Danderyds SK IBF Anton Greberg, Nathalie Lövenklint Silverdalshallen
2022-03-19 15:00 150347169 Ekerö IK (C) - IK Frej Täby IBK (A) Johanna Kjebon, Olle Forsberg Tappströms Bollhall
2022-03-20 10:30 150347164 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Sabina Åström, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-20 11:15 150347166 Täby FC (B) - Duvbo IK (B) William Albrecht, Filip Bolinder Grindtorpshallen
2022-03-20 11:30 150347163 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Isak Eriksson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2022-03-20 12:15 150347161 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Lea Gergi, Alexander Martinez Niklasson Viksjö Sporthall
2022-03-26 10:00 150347179 Väsby AIK - Silverdals IF (B) Anton Greberg, Nathalie Lövenklint Väsby skolan
2022-03-26 13:45   Uppskj. 150347180 Vaxholms IBF - Ekerö IK (C) Uppskj. Vaxholm innebandyhallen
2022-03-27 09:00 150347173 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (B) Sezgin Youmer, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2022-03-27 10:30 150347172 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Axel Norrbom, Theo Briston Grindtorpshallen
2022-03-27 15:30 150347177 Danderyds SK IBF - Täby FC (B) Emmie Helleday, Carl Råberg Mörbyhallen
2022-03-27 16:15 150347174 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Linus Strandwitz, William Tegnér Danderyds Gymnasium
2022-04-10 10:15 150347175 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (A) Nathalie Lövenklint, Niklas Forsman Löthallen
2022-04-02 11:00 150347190 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (C) Carl Theorén, Joel Holm Silverdalshallen
2022-04-03 09:15 150347188 Täby FC (B) - Väsby AIK Filip Bolinder, Theo Briston Grindtorpshallen
2022-04-03 10:30 150347185 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C ) Isak Eriksson, Thea Augustinsson Prästängshallen
2022-04-03 12:00 150347181 Järfälla IBK (B) - Täby FC (A) Alexander Mattsson, Jennifer Bali Viksjö Sporthall
2022-04-03 12:15 150347186 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Emmie Helleday, Kenneth Johansson Åkersberga Sporthall A
2022-04-03 13:15 150347183 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Kenneth Johansson, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-04-03 17:30 150347184 Sigtuna IF IBK (B) - Duvbo IK (B) Nicklas Sundgren, Marko Spasic Prästängshallen
Pantamera Pojkar Blå Medellätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150348005 Norrtulls SK - Järfälla IBK (A)
2021-10-02 150348010 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A) Arne Brovig, Sam Robertsson
2021-10-02 11:15 150348007 Silverdals IF (A) - Bro IK (B) Fabian Magnell, Joel Holm Silverdalshallen
2021-10-02 11:30 150348008 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (E) Noel Huss, Jonas Vedin Vikingavallen
2021-10-03 10:30 150348009 AIK IBF - Åkersberga IBF (D) , Agaton Östlund Ulriksdalshallen
2021-10-03 11:15 150348004 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (B) Kjell Svensson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
150348020 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF
2021-10-09 12:00 150348019 Ekerö IK (A) - IK Frej Täby IBK (B) Tappströms Bollhall
2021-10-10 10:15 150348014 Järfälla IBK (A) - Rotebro IS IBK (B) Thomas Josbrink, Tindra Näslund Viksjö Sporthall
2021-10-10 10:15 150348017 Täby FC (E) - Sundbybergs IK Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2021-10-10 10:45 150348018 Åkersberga IBF (D) - Silverdals IF (A) Malin Wigren, Hanna Hedqvist Åkersberga Sporthall A
2021-10-10 13:30 150348013 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (A) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Rosendalsskolan Norra Sporthall
150348029 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2021-10-16 09:15 150348030 IK Frej Täby IBK (B) - AIK IBF Theo Briston, Maurits Jolsen Vikingavallen
2021-10-16 10:00 150348025 Rotebro IS IBK (B) - Bro IK (B) Sam Robertsson, Anton Greberg Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-10-16 11:00 150348028 Sundbybergs IK - Ekerö IK (A) Andreas Lyhnakis, Linus Warrenstein Brotorpshallen
2021-10-17 09:00 150348026 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E) Kjell Svensson, Ayub Aden Björkebyhallen
2021-10-23 10:15 150348031 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (D) William Tegnér, Emmie Helleday Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-23 10:15 150348040 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (A) Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vikingavallen
2021-10-23 11:15 150348037 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Robert Milerud, Sam Robertsson Mälaröhallen
2021-10-23 11:30 150348036 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (B) Roger Nyström, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2021-10-24 09:00 150348035 Täby FC (E) - Ängby IF (A) Lucas Steibert, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-24 11:30 150348039 AIK IBF - Sundbybergs IK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Ulriksdalshallen
150348047 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-10-30 12:00 150348050 Sundbybergs IK - Silverdals IF (A) Agaton Östlund, Gustav Levin Hallonbergshallen
2021-10-30 14:00 150348041 Täby FC (D) - Järfälla IBK (A) Max Kvick, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-10-31 11:15 150348048 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF Hugo Jenelius, Steffanie Bramer Björkebyhallen
2022-02-20 10:00 150348046 Ängby IF (A) - Ekerö IK (A) Johanna Kjebon, Jonas Jatko Stora Mossen 1
150348057 AIK IBF - Ängby IF (A) Uppskj. Ulriksdalshallen
2021-11-13 09:15 150348058 IK Frej Täby IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Måns Hjertberg, Axel Norrbom Vikingavallen
2021-11-13 10:00 150348059 Silverdals IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2021-11-13 16:00 150348053 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (B) Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-11-14 11:00 150348052 Bro IK (B) - Järfälla IBK (A) Tindra Näslund, Rebecca Johansson Bro Sporthall
2021-11-20 12:00 150348069 Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK Anton Greberg, Thea Augustinsson Rotebrohallen (Nya)
2021-11-20 14:15 150348061 Täby FC (D) - Bro IK (B) Hugo Zetterberg, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-21 13:30 150348063 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Sam Robertsson, Isak Eriksson Viksjö Sporthall
2021-11-21 13:30 150348064 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (A) Theo Briston, Maurits Jolsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-21 14:15 150348068 Ängby IF (A) - Silverdals IF (A) Leija Asp, Ida Wester Grimstahallen
150348074 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (A)
2021-12-05 09:00 150348071 Täby FC (E) - Täby FC (D) Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2021-12-05 10:15 150348075 AIK IBF - Vallentuna IBK (B) Arne Brovig, Isak Eriksson Ulriksdalshallen
2021-12-05 11:15 150348080 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (B) Viggo Modigh, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2021-12-05 13:15 150348072 Åkersberga IBF (D) - Bro IK (B) Jonas Edström, Mario Mallengren Åkersberga Sporthall A
150348083 Bro IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Bro Sporthall
2021-12-12 11:00 150348081 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Malin Wigren, Hanna Hedqvist Grindtorpshallen
2021-12-12 11:15 150348085 Järfälla IBK (A) - IK Frej Täby IBK (B) Kjell Svensson, Rebecca Johansson Viksjö Sporthall
2021-12-12 12:00 150348082 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Hanna Hedqvist, Malin Wigren Grindtorpshallen
2021-12-12 12:15 150348090 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (B) Alice Fritshammar, Daniel Bjerdahl Grimstahallen
2021-12-12   Uppskj. 150348086 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
150348092 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (D)
2021-12-18 09:15 150348096 Sundbybergs IK - Järfälla IBK (A) Brotorpshallen
2021-12-18 10:30 150348094 IK Frej Täby IBK (B) - Bro IK (B) Filip Bolinder, Emmie Helleday Vikingavallen
2021-12-18 15:30 150348097 Norrtulls SK - Vallentuna IBK (B) Andreas Theorén, Emma Theorén Engelbrektshallen
2021-12-19 12:45 150348093 AIK IBF - Täby FC (E) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Ulriksdalshallen
2022-02-06 12:30 150348091 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2022-01-15 09:30 150348103 Åkersberga IBF (D) - IK Frej Täby IBK (B) Jonathan Ström, Edvin Svensson Åkersberga Sporthall A
2022-01-15   Uppskj. 150348102 Ekerö IK (A) - AIK IBF Uppskj. Tappströms Bollhall
2022-01-16 10:00 150348104 Täby FC (E) - Silverdals IF (A) Hugo Zetterberg, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2022-01-16 11:30 150348105 Bro IK (B) - Sundbybergs IK Thomas Gjutarenäfve, Mattias Thomasson Bro Sporthall
2022-01-16 13:30 150348108 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Björn Söderström, Roger Nyström Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-16 14:00 150348101 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Emmie Helleday, Thea Augustinsson Grindtorpshallen
2022-01-16 14:30 150348107 Järfälla IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Oliver Hallgren, Mario Mallengren Viksjö Sporthall
2022-01-22 11:15 150348112 IK Frej Täby IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Carl Råberg, Johan Nima Vikingavallen
2022-01-23 10:00 150348118 Ängby IF (A) - Järfälla IBK (A) Oscar Isacsson, Oliver Hallgren Grimstahallen
2022-01-23   Uppskj. 150348111 AIK IBF - Täby FC (D) Uppskj. Ulriksdalshallen
2022-01-23   Uppskj. 150348116 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK (B) Uppskj. Björkebyhallen
2022-01-30 14:00 150348113 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (A) Sam Robertsson, Anton Greberg Silverdalshallen
2022-02-05 12:00 150348114 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (D) Jennifer Bali, Nathalie Lövenklint Brotorpshallen
2022-04-02 18:30 150348115 Norrtulls SK - Täby FC (E) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Engelbrektshallen
2022-01-29 09:00 150348123 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK Hässelbyhallen
2022-01-29 11:00 150348122 Silverdals IF (A) - AIK IBF Anton Ponnert, Mimma Spasic Silverdalshallen
2022-01-29 13:00 150348124 Ekerö IK (A) - Norrtulls SK Nathalie Lövenklint, Olle Forsberg Tappströms Bollhall
2022-01-30 09:00 150348121 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK (B) Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-01-30 10:00 150348126 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (B) Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-01-30 10:45 150348125 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkarby IF IBF Maurits Jolsen, Theo Briston Åkersberga Sporthall A
2022-01-30   Uppskj. 150348127 Bro IK (B) - Ängby IF (A) Uppskj. Bro Sporthall
2022-02-12 09:45 150348135 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (A) Emil Thörn, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
2022-02-12 11:00 150348132 Sundbybergs IK - IK Frej Täby IBK (B) Mimma Spasic, Mario Mallengren Brotorpshallen
2022-02-12 12:00 150348131 Silverdals IF (A) - Täby FC (D) Carl Theorén, Emma Theorén Silverdalshallen
2022-02-12 15:00 150348133 Norrtulls SK - AIK IBF Jonas Vedin, Martin Claësson Engelbrektshallen
2022-02-13 11:00 150348134 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Hugo Jenelius, Viggo Modigh Björkebyhallen
2022-02-13 13:30 150348137 Åkersberga IBF (E) - Täby FC (E) Kenny Ly, Thomas Josbrink Åkersberga Sporthall A
2022-02-13 14:00 150348136 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (D) Isak Ålenius, Elliot Karlsson Grimstahallen
2022-02-13 15:15 150348140 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK (A) Roger Nyström, Simon Dahlberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-19 09:30 150348146 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (E) Sam Robertsson, Mats Andersson Mälaröhallen
2022-02-19 11:00 150348145 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (A) Rebecca Johansson, Anna Mandelstam Hässelbyhallen
2022-02-19 12:15 150348143 IK Frej Täby IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Vikingavallen
2022-02-19 13:00 150348142 Silverdals IF (A) - Norrtulls SK Anton Greberg, Carl Theorén Silverdalshallen
2022-02-20 10:00 150348141 Täby FC (D) - Sundbybergs IK Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-02-20 10:15 150348144 Rotebro IS IBK (B) - AIK IBF Andreas Theorén, Emma Theorén Rotebrohallen (Nya)
2022-02-20 10:45 150348149 Bro IK (B) - Vallentuna IBK (B) Mario Mallengren, Jennifer Bali Bro Sporthall
2022-03-12 12:00 150348153 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (A) Anton Ponnert, Emil Thörn Rotebrohallen (Nya)
2022-03-12 13:30 150348154 Ängby IF (A) - IK Frej Täby IBK (B) Nathalie Lövenklint, Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2022-03-12 16:30 150348151 Norrtulls SK - Täby FC (D) Mario Mallengren, Oscar Isacsson Engelbrektshallen
2022-03-13 10:45 150348159 Järfälla IBK (A) - Täby FC (E) Björn Söderström, Bjarne Hekkelstrand Viksjö Sporthall
2022-03-13 15:00 150348152 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Lea Gergi, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2022-03-13   Uppskj. 150348158 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Uppskj. Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-13 17:45 150348155 Åkersberga IBF (E) - AIK IBF Maurits Jolsen, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2022-03-19 14:00 150348168 Ekerö IK (A) - Järfälla IBK (A) Olle Forsberg, Johanna Kjebon Tappströms Bollhall
2022-03-19 15:00 150348162 Norrtulls SK - Rotebro IS IBK (B) Nathalie Lövenklint, Mattias Thomasson Engelbrektshallen
2022-03-19 15:15 150348164 Åkersberga IBF (E) - Silverdals IF (A) Sabina Åström, Lars Samuelsson Åkersberga Sporthall A
2022-03-20 10:15 150348161 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF William Albrecht, Filip Bolinder Grindtorpshallen
2022-03-20 12:30 150348170 Bro IK (B) - Täby FC (E) Martin Mårtensson, Patrik Andersén Bro Sporthall
2022-03-20 14:00 150348167 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Ida Nedin, Simon Dahlberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-20 16:00 150348163 Sundbybergs IK - Ängby IF (A) Olle Forsberg, Arash Sohrevardi Brotorpshallen
2022-03-26 10:00 150348180 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (E) Hanna Hedqvist, Malin Wigren Åkersberga Sporthall A
2022-03-26 12:00 150348171 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (D) Ida Nedin, Anton Ponnert Rotebrohallen (Nya)
2022-03-26 17:30 150348173 Åkersberga IBF (E) - Norrtulls SK Jakob Iskander, Bjarne Hekkelstrand Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 09:45 150348177 Järfälla IBK (A) - AIK IBF Viksjö Sporthall
2022-03-27 10:45 150348179 Bro IK (B) - Ekerö IK (A) Anton Dalerå, Bjarne Hekkelstrand Bro Sporthall
2022-03-27 12:00 150348172 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Maurits Jolsen, Mats Andersson Grimstahallen
2022-03-27 13:00 150348176 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Mimma Spasic, Mario Mallengren Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-02 10:00 150348185 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (B) Stefano Bianque, Sezgin Youmer Brotorpshallen
2022-04-02 10:00 150348186 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK (A) Joel Holm, Carl Theorén Silverdalshallen
2022-04-02 10:00 150348189 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Alexander Friberg, Thea Augustinsson Hässelbyhallen
2022-04-02 11:15 150348182 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (E) Jan Lingemark, Anton Dalerå Rotebrohallen (Nya)
2022-04-02 13:00 150348190 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (D) Johan Larsson, Johanna Kjebon Tappströms Bollhall
2022-04-03   Uppskj. 150348181 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Uppskj. Grindtorpshallen
2022-04-03   Uppskj. 150348188 AIK IBF - Bro IK (B) Uppskj. Tallbackaskolan
Pantamera Pojkar Blå Medellätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 11:15 150349007 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Josefine Svensson, Marcus Rückert Strandhallen - Tyresö
2021-10-02   Uppskj. 150349009 Ingarö IF (A) - Västerhaninge IBK Uppskj. Ingarö Sporthall
2021-10-03 11:30 150349008 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) Carl Brorsson, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-11-27 12:00 150349003 Nacka IBK (D) - Sköndals IK (A) Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Myrsjöskolan
2021-10-09 10:15 150349018 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rasmus Bergne, Jonas Jatko Åbyhallen - Haninge
2021-10-10 10:45 150349016 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (A) Jonas Jatko, Rasmus Bergne Skogåshallen
2021-10-10 11:15 150349012 Sköndals IK (A) - Tumba GOIF Marcus Jansson, Amir Edström Sköndalshallen
2021-10-16 10:45 150349022 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Johan Engvall, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2021-10-16 12:30 150349027 Sörskogens IF (A) - Västerhaninge IBK Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen
2021-10-17 09:15 150349030 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Julian Jacoel, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-10-17 10:00 150349025 Nacka IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Jacob Hult, Johan Ståhl Ormingehallen
2021-10-23 10:30 150349036 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (D) Mats Andersson, Anna Mandelstam Åbyhallen - Haninge
2021-10-23 10:30 150349040 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Jacob Hult, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-10-23 11:30 150349034 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tumba GOIF Amir Edström, Marcus Jansson Skogåshallen
2021-10-30 10:30 150349044 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Isak Eriksson, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
2021-10-30 12:15 150349045 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Karl-Johan Leijon, Fabian Magnell Storvretens Sporthall
2021-10-31 09:00 150349043 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ida Wester, Leija Asp Sköndalshallen
2021-10-31 14:30 150349049 Sörskogens IF (A) - Värmdö IF (B) Adam Lönnborg, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2021-11-13 10:15 150349054 Västerhaninge IBK - Sköndals IK (A) Leija Asp, Ida Wester Åbyhallen - Haninge
2021-11-13 15:15 150349053 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Hanna Claesson, Love Andersson Rikstenshallen
2021-11-14 11:45 150349058 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (D) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-11-20 11:00 150349066 Nynäshamns IBK - Ingarö IF (A) Rasmus Bergne, Anna Mandelstam Kvarnängshallen
2021-11-20 15:00 150349067 Tumba GOIF - Värmdö IF (B) Thomas Gjutarenäfve, Casper Dahlberg Storvretens Sporthall
2021-12-04 10:15 150349072 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Leija Asp, Ida Wester Åbyhallen - Haninge
2021-12-04 11:30 150349075 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS (B) Erik Nyman, Johnny Mikael Claesson Ingarö Sporthall
2021-12-04 11:30 150349076 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A) Steffanie Bramer, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-12-05 11:00 150349077 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nynäshamns IBK Mats Nordrup, Olivia Gustafsson Strandhallen - Tyresö
2021-12-11 15:15 150349086 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Adam Lönnborg, Mario Mallengren Tomtbergahallen
2022-03-13 14:30 150349088 Nynäshamns IBK - Sörskogens IF (A) Kenneth Johansson, Rasmus Bergne Kvarnängshallen
150349093 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B)
2021-12-18 10:15 150349094 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2021-12-19 09:45 150349097 Sörskogens IF (A) - Huddinge IBS (B) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Tomtbergahallen
2021-12-19 12:00 150349099 Nacka IBK (D) - Nynäshamns IBK Christoffer Castwall, Jacob Hult Ormingehallen
2022-01-15 09:00 150349104 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Love Andersson, Mats Andersson Tullingehallen
2022-01-15 10:00 150349103 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Åbyhallen - Haninge
2022-01-15 10:00 150349108 Huddinge IBS (B) - Nacka IBK (D) Stefan Asplund, Dante Grähs Eriksson Tomtbergahallen
2022-01-15 11:00 150349110 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK , Casper Dahlberg Storvretens Sporthall
2022-01-22 12:30 150349115 Sörskogens IF (A) - FBI Tullinge (B) Adam Lönnborg, Marcus Rückert Tomtbergahallen
2022-02-05 11:15 150349120 Nynäshamns IBK - Sköndals IK (A) Rasmus Bergne, Per Sundvall Kvarnängshallen
2022-02-19 10:45 150349119 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Isabella Kolm, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2022-01-29 09:15 150349122 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (A) Ulf Hedlund, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-01-29 13:15 150349126 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (D) Filip Grgic, Melhvin Pettersson Rikstenshallen
2022-01-30 12:30 150349130 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (A) Veronica Varahram, Ines Löfstedt Tomtbergahallen
2022-02-12 09:00 150349137 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Adam Lönnborg, Fredrik Åhlund Storvretens Sporthall
2022-02-12 10:45 150349138 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Jonas Jatko, Mauricio Castillo Kvarnängshallen
2022-02-13 11:45 150349133 Sörskogens IF (A) - Ingarö IF (A) Melhvin Pettersson, Filip Grgic Fleminghallen B
2022-02-19 10:00 150349144 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (D) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-02-19 11:00 150349147 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Julia Dethlefsen, Nicholas Lindgren Åbyhallen - Haninge
2022-02-19 11:00 150349148 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (A) Adam Lönnborg, Gustav Levin Tullingehallen
2022-02-20 09:15 150349149 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (B) Marcus Jansson, Amir Edström Skogåshallen
2022-04-02 10:15 150349142 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sörskogens IF (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Strandhallen - Tyresö
2022-03-12 14:30 150349158 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Jakob Jansson, Sixten Thorén Tomtbergahallen
2022-03-13 12:00 150349153 Nacka IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) William Warman, Marcus Rückert Ormingehallen
2022-04-24 16:10 150349155 Tumba GOIF - Ingarö IF (A) Magnus Berg, Elliot Helin Boucher Storvretens Sporthall
2022-03-19 10:00 150349164 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tumba GOIF Ella Lassen Eriksson, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-03-19 10:00 150349170 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (B) Amir Edström, Marcus Jansson Skogåshallen
2022-03-19 10:15 150349165 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Julian Jacoel, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-04-07 19:15 150349162 Sörskogens IF (A) - Nacka IBK (D) Love Månsson Patrickson, Martin Claësson Fleminghallen A
2022-04-30 10:00 150349166 Ingarö IF (A) - Sköndals IK (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Ingarö Sporthall
2022-03-26 12:45 150349180 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Filip Grgic, Alexander Martinez Niklasson Tullingehallen
2022-03-26 13:15 150349173 Tumba GOIF - Sörskogens IF (A) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Malmsjö Sporthall
2022-03-27 10:00 150349175 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Amir Edström, Marcus Jansson Sköndalshallen
2022-03-27 11:00 150349176 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Filip Grgic, Elliot Helin Boucher Tomtbergahallen
2022-04-03 09:45 150349182 Nacka IBK (D) - Tumba GOIF Maryan Hrabovuk, Jacob Hult Ormingehallen
2022-04-03 11:00 150349184 Sköndals IK (A) - Sörskogens IF (A) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
2022-04-03 11:30 150349188 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF (A) Julia Dethlefsen, Martin Claësson Skogåshallen
Pantamera Pojkar Blå Medellätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:45 150350005 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Leo Haochen Li, Fredrik Hallenberg Liljeholmshallen 1
2021-10-02 12:30 150350010 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Johan Ståhl, Håkan Augustsson Djurö Sporthall
2021-10-02 16:15 150350002 Nacka IBK (A) - Värmdö IF (A) Andreas Skånberg, Christian Ljunggren Myrsjöskolan
2021-10-03 09:15 150350001 Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Hampus Bergholm, Sadjad Nima Glömstahallen
2021-10-03 12:15 150350004 Sörskogens IF (C) - Sköndals IK (B) Filip Grgic, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2021-10-03 17:30 150350008 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Johnny Mikael Claesson, Jonas Jatko Stavsborgs sporthall
2021-12-04 14:00 150350009 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Andreas Skånberg, Jacob Hult Myrsjöskolan
2021-10-09 09:00 150350017 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Hampus Bergholm, Viggo Modigh Kämpetorpshallen 1
2021-10-09 09:30 150350011 Värmdö IF (A) - Sörskogens IF (B) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2021-10-09 12:15 150350020 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Noah Hulin, Petra Dynesius Djurö Sporthall
2021-10-09 12:30 150350012 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Aida Jönsson, Maja Bergman Ingarö Sporthall
2021-10-09 14:30 150350018 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Ines Löfstedt, Veronica Varahram Rikstenshallen
2021-10-09 15:00 150350019 Sickla IF - Älta IF Magnus Berg, Shabbir Ahmed Järla Sporthall
2021-10-10 12:15 150350013 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (A) Amir Edström, Marcus Jansson Sköndalshallen
2021-10-16 11:15 150350027 Högalids IF - FBI Tullinge (A) Marcus Jansson, Amir Edström Liljeholmshallen 1
2021-10-17 09:30 150350029 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Jonas Jatko, Alexander Mattsson Fisksätra sporthall
2021-10-17 10:15 150350022 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (B) Julian Jacoel, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-10-17 11:00 150350023 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Filip Hållander, Ida Lundberg Strandhallen - Tyresö
2021-10-17 11:00 150350026 Sörskogens IF (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Tomtbergahallen
2021-10-17 13:15 150350030 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Stavsborgs sporthall
2021-10-17 14:00 150350028 Huddinge IBS (A) - Sickla IF Hanna Claesson, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2021-11-28 11:00 150350021 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B) Hampus Bergholm, Isak Eriksson Tomtbergahallen
2021-10-23 10:30 150350032 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF (B) Amir Edström, Marcus Jansson Skogåshallen
2021-10-23 13:15 150350037 Sickla IF - Sörskogens IF (C) Wilmer Axén, Tobias Jansson Järla Sporthall
2021-10-24 09:45 150350039 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A) Herman Schöld, Emilia Risberg Ormingehallen
2021-10-24 11:00 150350035 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka IBK (A) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2021-10-24 11:15 150350031 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (B) Hanna Claesson, Ella Lassen Eriksson Sköndalshallen
2021-10-24 13:15 150350040 Älta IF - Saltsjöbadens IF Tyra Müller-Nord, Marcus Rückert Stavsborgs sporthall
2022-03-27 12:30 150350038 Djurö-Vindö IF - Högalids IF Michael Westerberg, Nike Orre Djurö Sporthall
2021-10-30 09:15 150350049 Högalids IF - Älta IF Veronica Varahram, Ines Löfstedt Liljeholmshallen 1
2021-10-30 10:00 150350044 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Leo Ghiselli Fristedt, Andreas Skånberg Värmdö sporthall
2021-10-30 10:15 150350045 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (A) Karima Sharipova, Marcus Rückert Strandhallen - Tyresö
2021-10-30 11:00 150350050 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Hilma Durfors, Love Andersson Tomtbergahallen
2021-10-30 13:00 150350048 Sörskogens IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Viggo Modigh, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen
2021-10-30 14:00 150350041 Sörskogens IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Osama Abaied, Zana Guzel Tomtbergahallen
2021-10-31 10:00 150350046 Nacka IBK (A) - Sickla IF Max Brodin, Melvin Hallgren Ormingehallen
2021-11-13 10:00 150350053 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (B) Marcus Rückert, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 2
2021-11-13 12:30 150350056 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Noah Hulin, Melvin Hallgren Djurö Sporthall
2021-11-13 12:30 150350060 Huddinge IBS (A) - Högalids IF Ines Löfstedt, Veronica Varahram Tomtbergahallen
2021-11-13 13:00 150350057 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka IBK (A) Jacob Hult, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2021-11-13 13:15 150350055 Sickla IF - Värmdö IF (A) Mario Mallengren, Melvin Lindkvist Järla Sporthall
2021-11-13 14:15 150350054 FBI Tullinge (A) - Ingarö IF (B) Love Andersson, Hanna Claesson Rikstenshallen
2021-11-14 10:00 150350059 Saltsjöbadens IF - Sörskogens IF (C) Herman Schöld, William Warman Fisksätra sporthall
2021-10-30 10:00 150350065 Ingarö IF (B) - Djurö-Vindö IF Fredrik Hallenberg, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2021-11-20 09:15 150350066 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Max Kvick, Julian Jacoel Grantomtahallen
2021-11-20 11:30 150350063 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (A) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2021-11-20 11:30 150350067 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Olivia Gustafsson, Petra Dynesius Strandhallen - Tyresö
2021-11-20 12:00 150350068 Nacka IBK (A) - Saltsjöbadens IF Jacob Hult, Zana Guzel Myrsjöskolan
2021-11-21 09:00 150350064 Sköndals IK (B) - Sickla IF Niklas Lundberg, Ida Lundberg Sköndalshallen
2021-11-21 12:30 150350070 Sörskogens IF (C) - Högalids IF Dante Grähs Eriksson, Jonas Broström Tomtbergahallen
2021-12-04 09:00 150350071 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF (B) William Warman, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2021-12-04 11:15 150350079 Högalids IF - Nacka IBK (A) Isak Eriksson, Dante Grähs Eriksson Liljeholmshallen 1
2021-12-04 13:15 150350078 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sezgin Youmer, Stefan Asplund Tomtbergahallen
2021-12-04 13:30 150350074 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Mattias Lönnborg, Adam Lönnborg Djurö Sporthall
2021-12-05 09:00 150350077 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Mats Andersson, Jacob Hult Fisksätra sporthall
2021-12-05 12:00 150350075 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (B) Marcel Carlberg, Henrik Lönnstedt Ormingehallen
2021-12-05 13:15 150350076 Älta IF - Ingarö IF (B) Jonas Jatko, Filip Hållander Stavsborgs sporthall
2021-12-11 09:15 150350089 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sörskogens IF (C) Kari Malmros, Fredrik Hallenberg Strandhallen - Tyresö
2021-12-11 10:30 150350088 Värmdö IF (A) - Högalids IF Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Värmdö sporthall
2021-12-11 11:00 150350085 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älta IF Love Månsson Patrickson, Ulf Hedlund Skogåshallen
2021-12-11 11:15 150350082 Älvsjö AIK IBF (B) - Sickla IF Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
2021-12-11 11:45 150350087 Ingarö IF (B) - Huddinge IBS (A) Noah Hulin, Carl Brorsson Ingarö Sporthall
2021-12-12 09:00 150350081 Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (A) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Glömstahallen
2021-12-12 10:00 150350086 Sköndals IK (B) - Saltsjöbadens IF Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Sköndalshallen
2021-12-18 09:15 150350097 Högalids IF - Sköndals IK (B) , Stefan Asplund Liljeholmshallen 1
2021-12-18 12:30 150350092 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (A) Daniel Bjerdahl, Noah Hulin Djurö Sporthall
2021-12-18 13:30 150350091 Sickla IF - Sörskogens IF (B) , Didrik Axen Järla Sporthall
2021-12-19 10:00 150350093 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Christoffer Castwall, Jacob Hult Ormingehallen
2021-12-19 11:00 150350100 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Christoffer Castwall, Jacob Hult Ormingehallen
2021-12-19 11:45 150350098 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (B) Stefan Asplund, Love Månsson Patrickson Tomtbergahallen
2021-12-20 19:30 150350096 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Leija Asp, Ida Wester Skogåshallen
2022-01-15 09:30   Uppskj. 150350104 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF Uppskj. Kämpetorpshallen 2
2022-01-15 11:00 150350103 FBI Tullinge (A) - Älta IF Mats Andersson, Love Andersson Tullingehallen
2022-01-15 11:00 150350107 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sörskogens IF (C) Marcus Jansson, Amir Edström Skogåshallen
2022-01-15 11:00 150350109 Ingarö IF (B) - Nacka IBK (A) Can Asal, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2022-01-15   Uppskj. 150350102 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Uppskj. Järla Sporthall
2022-01-16 09:30 150350110 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Max Kvick, Mårten Widström Värmdö sporthall
2022-02-06 12:15 150350101 Sörskogens IF (B) - Djurö-Vindö IF Ida Wester, Isabella Kolm Kvarnbergshallen
150350114 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A)
2022-01-22 10:00 150350115 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (B) Emilia Risberg, Hilma Durfors Liljeholmshallen 1
2022-01-22 11:00 150350119 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sköndals IK (B) Per Sundvall, Ella Lassen Eriksson Strandhallen - Tyresö
2022-01-23 09:45 150350120 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (B) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-01-23 10:00 150350113 Saltsjöbadens IF - Sickla IF Isak Eriksson, Mats Andersson Fisksätra sporthall
2022-01-23 10:30 150350111 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF (B) Johan Ståhl, Jacob Hult Ormingehallen
2022-01-23 13:15 150350112 Älta IF - Djurö-Vindö IF Filip Hållander, Hanna Claesson Stavsborgs sporthall
2022-01-23 13:30 150350118 Nacka IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Ormingehallen
2022-01-29 10:15 150350125 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF (C) Love Andersson, Viggo Modigh Tullingehallen
2022-01-29 11:00 150350129 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (A) Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2022-01-29 14:30 150350124 Sickla IF - Högalids IF Mårten Widström, Marcel Carlberg Järla Sporthall
2022-01-30 10:00 150350130 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B) Hilma Durfors, Emilia Risberg Sköndalshallen
2022-01-30 10:30 150350121 Sörskogens IF (B) - Älta IF Hampus Bergholm, Mårten Widström Glömstahallen
2022-01-30 11:00 150350122 Nacka Wallenstam IBK (B) - Saltsjöbadens IF Jacob Hult, Felix Fernström Ormingehallen
2022-01-30 11:30 150350123 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF Veronica Varahram, Ines Löfstedt Tomtbergahallen
2022-02-12 10:00 150350133 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Anna Mandelstam, Mats Andersson Liljeholmshallen 1
2022-02-12 10:15 150350137 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Linnea Westerlund, Filip Hållander Strandhallen - Tyresö
2022-02-12 15:00 150350136 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (A) Felix Fernström, Max Kvick Myrsjöskolan
2022-02-13 10:45 150350134 Sörskogens IF (C) - Djurö-Vindö IF Filip Grgic, Melhvin Pettersson Fleminghallen B
2022-02-13 11:30 150350132 Huddinge IBS (A) - Älta IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Tomtbergahallen
2022-02-13 12:00 150350140 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Hilma Durfors, Emilia Risberg Sköndalshallen
2022-02-19 11:00 150350131 Saltsjöbadens IF - Sörskogens IF (B) Isak Andersson, Anton Fritshammar Fisksätra sporthall
2022-02-19 10:00 150350148 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF (B) Stefan Asplund, Viggo Modigh Kämpetorpshallen 2
2022-02-19 12:00 150350145 Nacka IBK (A) - Djurö-Vindö IF Herman Schöld, Jonas Holm Myrsjöskolan
2022-02-19 13:00 150350147 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (A) Adam Lönnborg, Daniel Karlsson Tullingehallen
2022-02-19 18:00 150350146 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Johan Ståhl, Mårten Widström Järla Sporthall
2022-02-20 09:30 150350142 Saltsjöbadens IF - Högalids IF Johan Ståhl, Mårten Widström Fisksätra sporthall
2022-02-20 10:00 150350141 Sörskogens IF (B) - Huddinge IBS (A) Emilia Risberg, Hilma Durfors Glömstahallen
2022-02-20 14:15 150350143 Älta IF - Sörskogens IF (C) Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Stavsborgs sporthall
2022-03-12 10:00 150350151 Högalids IF - Sörskogens IF (B) Viggo Holm, Svante Lindholm Liljeholmshallen 1
2022-03-12 11:00 150350155 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Oscar Ekman, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-03-12 12:00 150350157 Ingarö IF (B) - Sickla IF Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-03-13 10:00 150350154 Nacka IBK (A) - Älta IF Marcus Rückert, Jacob Hult Ormingehallen
2022-03-13 10:15 150350156 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Fredrik Åhlund, Isak Eriksson Värmdö sporthall
2022-03-13 11:00 150350159 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Leija Asp, Ida Wester Skogåshallen
2022-03-13 11:15 150350152 Sörskogens IF (C) - Huddinge IBS (A) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Glömstahallen
2022-03-13 12:00 150350158 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (A) Josefine Svensson, Hanna Claesson Sköndalshallen
2022-03-19 12:30 150350167 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (B) Nike Orre, Michael Westerberg Djurö Sporthall
2022-03-19 13:00 150350166 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ingarö IF (B) William Warman, Jacob Hult Myrsjöskolan
2022-03-19   Uppskj. 150350168 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Uppskj. Järla Sporthall
2022-03-20 11:00 150350164 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kevin Helly, Niclas Woxmark Fisksätra sporthall
2022-03-20 11:45 150350161 Sörskogens IF (B) - Sörskogens IF (C) Emilia Risberg, Hilma Durfors Tomtbergahallen
2022-03-20 12:00 150350165 Älta IF - Värmdö IF (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgs sporthall
2022-03-20 12:45 150350163 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (A) Fredrik Åhlund, Isabella Kolm Tomtbergahallen
2022-03-26 09:15 150350174 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Petra Dynesius, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2022-03-26 10:00 150350173 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Högalids IF Filip Hållander, Ulf Hedlund Strandhallen - Tyresö
2022-03-26 10:00 150350180 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Stefan Asplund, Fredrik Åhlund Kämpetorpshallen 2
2022-03-26 10:30 150350175 Ingarö IF (B) - Saltsjöbadens IF Max Kvick, Leo Ghiselli Fristedt Ingarö Sporthall
2022-03-27 10:30 150350172 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF (C) William Warman, Jacob Hult Ormingehallen
2022-03-27 11:00 150350176 Sköndals IK (B) - Älta IF Marcus Jansson, Amir Edström Sköndalshallen
2022-03-27 11:45 150350177 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Love Månsson Patrickson, Kenneth Johansson Skogåshallen
2022-04-02 10:00 150350184 Högalids IF - Ingarö IF (B) Dante Grähs Eriksson, Stefan Asplund Liljeholmshallen 1
2022-04-02 13:30 150350189 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Melvin Hallgren, Nike Orre Djurö Sporthall
2022-04-02 14:30 150350190 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Hilma Durfors, Emilia Risberg Tullingehallen
2022-04-03 10:15 150350185 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (B) Stefan Asplund, Mattias Patrik Robert Thorsén Tomtbergahallen
2022-04-03 10:30 150350181 Sörskogens IF (B) - Nacka IBK (A) Filip Grgic, Marcus Lundelin Glömstahallen
2022-04-03 11:00 150350186 Saltsjöbadens IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Ines Löfstedt, Nicklas Sundgren Fisksätra sporthall
2022-04-03 15:15 150350183 Sörskogens IF (C) - Värmdö IF (A) Hanna Claesson, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis