Pantamera P Blå Lätt-Svår (09-10) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150352003 Sundbybergs IK - Täby FC (A)
2017-09-30 13:00 150352004 Grimsta AIK (B) - Silverdals IF (C) Väsby skolan
2017-10-01 14:15 150352001 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2017-10-01 18:15 150352002 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2017-11-18 15:30 150352005 IK Frej TäbyIBK - Sigtuna IF IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
150352007 Silverdals IF (C) - Sundbybergs IK
2017-10-07 11:00 150352008 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-10-07 14:30 150352009 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-08 11:15 150352010 Åkersberga IBF (B) - IK Frej TäbyIBK Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 12:00 150352006 Sigtuna IF IBK (B) - Grimsta AIK (B) Prästängshallen
150352013 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK (B)
2017-10-21 09:30 150352014 Grimsta AIK (B) - IK Frej TäbyIBK Väsby skolan
2017-10-21 13:30 150352015 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-22 12:15 150352011 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2017-10-22 16:15 150352012 Enebybergs IF - Silverdals IF (C) Danderyds Gymnasium
150352016 IK Frej TäbyIBK - Sundbybergs IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-28 09:00 150352019 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-10-28 10:15 150352020 Åkersberga IBF (B) - Grimsta AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 12:00 150352017 Sigtuna IF IBK (B) - Enebybergs IF Prästängshallen
2017-11-05 17:45 150352018 Silverdals IF (C) - Danderyds SK IBF Silverdalshallen
2017-11-11 10:00 150352023 Sundbybergs IK - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2017-11-11 14:30 150352025 Vaxholms IBF - Silverdals IF (C) Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-11 15:00 150352024 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-11-12 12:15 150352021 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK (B) Mörbyhallen
2017-11-12 17:15 150352022 Enebybergs IF - IK Frej TäbyIBK Danderyds Gymnasium
2017-11-25 09:00 150352027 IK Frej TäbyIBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-25 11:00 150352026 Grimsta AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2017-11-26 09:15 150352030 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 10:00 150352028 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF Prästängshallen
2017-11-26 10:30 150352029 Silverdals IF (C) - Täby FC (A) Silverdalshallen
2017-12-02 12:00 150352034 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan B
2017-12-03 09:15 150352033 Silverdals IF (C) - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2017-12-03 12:15 150352031 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (B) Mörbyhallen
2017-12-03 12:30 150352035 Vaxholms IBF - IK Frej TäbyIBK Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-03 17:30 150352032 Enebybergs IF - Sundbybergs IK Danderyds Gymnasium
2017-12-09 09:00 150352036 Sundbybergs IK - Danderyds SK IBF Brotorpshallen
2017-12-09 10:00 150352038 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-09 11:00 150352037 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2017-12-10 10:00 150352039 Sigtuna IF IBK (B) - Silverdals IF (C) Prästängshallen
2017-12-10 16:00 150352040 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Hackstahallen
2018-01-13 11:00 150352044 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2018-01-14 10:15 150352043 Silverdals IF (C) - IK Frej TäbyIBK Silverdalshallen
2018-01-14 11:00 150352042 Sigtuna IF IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2018-01-14 13:30 150352045 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 11:00 150352041 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
2018-01-20 11:00 150352047 Silverdals IF (C) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-20 15:30 150352049 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-21 09:00 150352048 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Skarpängskolan B
2018-01-21 10:00 150352046 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej TäbyIBK Prästängshallen
2018-01-21 14:00 150352050 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF Hackstahallen
2018-01-27 09:15 150352055 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-27 09:30 150352053 Sundbybergs IK - Silverdals IF (C) Brotorpshallen
2018-01-28 13:00 150352054 Grimsta AIK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Väsby skolan
2018-01-28 13:15 150352051 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2018-01-28 16:15 150352052 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2018-02-10 09:00 150352059 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2018-02-10 13:00 150352056 IK Frej TäbyIBK - Grimsta AIK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-11 08:30 150352058 Silverdals IF (C) - Enebybergs IF Silverdalshallen
2018-02-11 09:00 150352057 Sigtuna IF IBK (B) - Sundbybergs IK Prästängshallen
2018-02-11 13:00 150352060 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Hackstahallen
2018-02-17 10:00 150352063 Sundbybergs IK - IK Frej TäbyIBK Brotorpshallen
2018-02-17 10:50 150352061 Danderyds SK IBF - Silverdals IF (C) Mörbyhallen
2018-02-18 12:00 150352064 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-02-18 13:30 150352065 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-18 16:15 150352062 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
2017-12-17 12:00 150352067 IK Frej TäbyIBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-03 13:15 150352070 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 11:00 150352068 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-02-04 12:00 150352066 Grimsta AIK (B) - Sundbybergs IK Väsby skolan
2018-02-04 13:15 150352069 Silverdals IF (C) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2018-03-10 13:00 150352074 Täby FC (A) - Silverdals IF (C) Skarpängskolan B
2018-03-10 13:30 150352075 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-10 16:00 150352073 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Brotorpshallen
2018-03-11 12:15 150352071 Danderyds SK IBF - IK Frej TäbyIBK Mörbyhallen
2018-03-11 16:15 150352072 Enebybergs IF - Grimsta AIK (B) Danderyds Gymnasium
2018-03-17 09:00 150352077 Grimsta AIK (B) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2018-03-17 11:00 150352076 Sundbybergs IK - Enebybergs IF Brotorpshallen
2018-03-17 11:00 150352078 IK Frej TäbyIBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-17 15:00 150352080 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-03-18 12:00 150352079 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (A) Prästängshallen
2018-03-24 14:00 150352084 Täby FC (A) - IK Frej TäbyIBK Skarpängskolan B
2018-03-24 15:30 150352085 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-25 12:15 150352082 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2018-03-25 12:30 150352083 Silverdals IF (C) - Sigtuna IF IBK (B) Silverdalshallen
2018-03-25 15:15 150352081 Danderyds SK IBF - Sundbybergs IK Mörbyhallen
2018-04-07 09:00 150352087 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2018-04-07 11:00 150352088 Grimsta AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2018-04-07 11:00 150352089 IK Frej TäbyIBK - Silverdals IF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-04-07 11:15 150352090 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 16:15 150352086 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150353001 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (A)
150353002 Grimsta AIK (A) - Råsunda IS
150353004 Åkersberga IBF (D) - Silverdals IF (A)
2017-09-30 13:00 150353003 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2017-10-01 12:00 150353005 Järfälla IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Viksjö Sporthall
150353006 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Prästängshallen
150353009 Råsunda IS - AIK IBF (B)
2017-10-07 09:15 150353010 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-10-07 18:00 150353008 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan B
2017-10-08 10:00 150353007 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
150353011 AIK IBF (B) - Täby FC (B)
150353015 Råsunda IS - Åkersberga IBF (A)
2017-10-21 08:30 150353012 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2017-10-21 10:00 150353013 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Hässelbyhallen
2017-10-21 12:15 150353014 Åkersberga IBF (D) - Järfälla IBK (A) Åkersberga Sporthall A
150353018 Silverdals IF (A) - AIK IBF (B)
150353019 Täby FC (B) - Råsunda IS
2017-10-28 09:15 150353020 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 10:15 150353016 Järfälla IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-10-29 11:00 150353017 Sigtuna IF IBK (A) - Grimsta AIK (A) Prästängshallen
150353021 AIK IBF (B) - Sigtuna IF IBK (A)
150353025 Råsunda IS - Silverdals IF (A)
2017-11-11 10:00 150353022 Grimsta AIK (A) - Järfälla IBK (A) Väsby skolan
2017-11-11 10:00 150353023 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Hässelbyhallen
2017-11-11 13:00 150353024 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2017-11-25 09:15 150353026 Åkersberga IBF (D) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 09:00 150353028 Sigtuna IF IBK (A) - Råsunda IS Prästängshallen
2017-11-26 11:15 150353030 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 11:30 150353027 Järfälla IBK (A) - AIK IBF (B) Viksjö Sporthall
2017-11-26 11:30 150353029 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Silverdalshallen
150353035 Råsunda IS - Järfälla IBK (A) Tallbackaskolan
2017-12-02 10:15 150353032 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2017-12-02 13:00 150353034 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (A) Skarpängskolan B
2017-12-03 09:00 150353031 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Ulriksdalshallen
2017-12-03 10:15 150353033 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2017-12-10 09:00 150353036 Hässelby SK IBK (A) - AIK IBF (B) Grimstahallen
2017-12-10 10:30 150353040 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2017-12-10 11:00 150353039 Sigtuna IF IBK (A) - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2017-12-10 12:00 150353038 Järfälla IBK (A) - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2017-12-10 17:00 150353037 Åkersberga IBF (D) - Råsunda IS Hackstahallen
2018-01-14 09:00 150353045 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (A) Ulriksdalshallen
2018-01-14 11:00 150353041 AIK IBF (B) - Grimsta AIK (A) Ulriksdalshallen
2018-01-14 11:00 150353044 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan B
2018-01-14 11:15 150353043 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK (A) Silverdalshallen
2018-01-14 12:00 150353042 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2018-01-20 10:00 150353047 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-20 11:00 150353048 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2018-01-21 09:00 150353049 Råsunda IS - Grimsta AIK (A) Ulriksdalshallen
2018-01-21 11:00 150353046 Sigtuna IF IBK (A) - Järfälla IBK (A) Prästängshallen
2018-01-21 12:00 150353050 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (B) Hackstahallen
2018-01-27 11:00 150353052 Grimsta AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
2018-01-28 09:00 150353053 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2018-01-28 09:00 150353055 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-01-28 11:00 150353051 AIK IBF (B) - Råsunda IS Ulriksdalshallen
2018-01-28 13:00 150353054 Åkersberga IBF (D) - Sigtuna IF IBK (A) Hackstahallen
2018-02-10 10:00 150353059 Täby FC (B) - AIK IBF (B) Skarpängskolan B
2018-02-11 10:00 150353057 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2018-02-11 10:30 150353058 Silverdals IF (A) - Grimsta AIK (A) Silverdalshallen
2018-02-11 14:30 150353056 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Viksjö Sporthall
2018-02-11 15:00 150353060 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS Hackstahallen
2018-02-17 09:00 150353062 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Väsby skolan
2018-02-17 09:00 150353063 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
2018-02-17 15:30 150353064 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2018-02-18 10:00 150353065 Råsunda IS - Täby FC (B) Ulriksdalshallen
2018-02-18 11:00 150353061 AIK IBF (B) - Silverdals IF (A) Ulriksdalshallen
2018-02-03 09:15 150353066 Åkersberga IBF (D) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 10:15 150353070 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2018-02-04 10:00 150353068 Sigtuna IF IBK (A) - AIK IBF (B) Prästängshallen
2018-02-04 12:00 150353067 Järfälla IBK (A) - Grimsta AIK (A) Viksjö Sporthall
2018-02-04 12:15 150353069 Silverdals IF (A) - Råsunda IS Silverdalshallen
2018-03-10 11:00 150353074 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-03-10 12:00 150353072 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (D) Väsby skolan
2018-03-11 09:00 150353071 AIK IBF (B) - Järfälla IBK (A) Ulriksdalshallen
2018-03-11 10:00 150353073 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2018-03-11 13:00 150353075 Råsunda IS - Sigtuna IF IBK (A) Tallbackaskolan
2018-03-18 11:00 150353079 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (B) Prästängshallen
2018-03-18 12:00 150353080 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (A) Hackstahallen
2018-03-18 13:00 150353076 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2018-03-18 15:00 150353078 Järfälla IBK (A) - Råsunda IS Jakobsbergs Sporthall
2018-03-18 16:00 150353077 Åkersberga IBF (D) - AIK IBF (B) Hackstahallen
2018-03-24 15:00 150353084 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A) Skarpängskolan B
2018-03-25 08:00 150353082 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2018-03-25 10:00 150353081 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Ulriksdalshallen
2018-03-25 11:30 150353083 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Silverdalshallen
2018-03-25 17:00 150353085 Råsunda IS - Åkersberga IBF (D) Tallbackaskolan
2018-04-07 09:00 150353086 Grimsta AIK (A) - AIK IBF (B) Väsby skolan
2018-04-07 09:15 150353088 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2018-04-07 10:15 150353090 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-04-07 16:00 150353087 Hässelby SK IBK (A) - Råsunda IS Riddersvik
2018-04-08 09:45 150353089 Järfälla IBK (A) - Silverdals IF (A) Viksjö Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150354003 Vallentuna IBK - Täby FC (D)
150354005 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (B)
2017-09-30 12:00 150354004 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF Hässelbyhallen
2017-10-01 12:00 150354001 Bro IK - Töjnan IBK Bro Sporthall
2017-10-01 15:15 150354002 Ekerö IK (B) - Täby FC (E) Tappströms Bollhall
150354007 Stäkets IF - Vallentuna IBK Kallhälls sporthall
150354010 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK
2017-10-07 10:00 150354009 Täby FC (E) - Bro IK Skarpängskolan B
2017-10-07 13:00 150354008 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan B
2017-10-08 11:00 150354006 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
150354014 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2017-10-21 18:00 150354012 Ekerö IK (B) - Stäkets IF Tappströms Bollhall
2017-10-22 12:30 150354011 Bro IK - Täby FC (D) Bro Sporthall
2017-11-18 09:00 150354013 Vallentuna IBK - Silverdals IF (B) Hammarbackens Sporthall
2017-11-19 11:30 150354015 Täby FC (E) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
150354016 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK
2017-10-14 16:30 150354017 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (B) Silverdalshallen
2017-10-28 10:00 150354019 Täby FC (D) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2017-10-28 15:15 150354020 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-29 11:00 150354018 Stäkets IF - Bro IK Kallhälls sporthall
150354022 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK Tappströms Bollhall
2017-11-11 13:00 150354025 Täby FC (E) - Stäkets IF Skarpängskolan A
2017-11-11 14:00 150354024 Täby FC (D) - Töjnan IBK Skarpängskolan A
2017-11-11 14:45 150354023 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-11-12 12:30 150354021 Bro IK - Silverdals IF (B) Bro Sporthall
150354027 Rotebro IS IBK - Bro IK
2017-11-25 10:00 150354026 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2017-11-26 09:00 150354029 Stäkets IF - Täby FC (D) Kallhälls sporthall
2017-11-26 12:30 150354028 Silverdals IF (B) - Täby FC (E) Silverdalshallen
2017-11-26 13:30 150354030 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Silverdalshallen
150354035 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2017-12-02 09:00 150354034 Täby FC (D) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B
2017-12-03 09:00 150354033 Stäkets IF - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2017-12-03 11:30 150354031 Bro IK - Hässelby SK IBK (B) Bro Sporthall
2017-12-03 13:15 150354032 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK Tappströms Bollhall
2017-11-19 09:45 150354039 Silverdals IF (B) - Stäkets IF Arena Satelliten
2017-12-09 09:00 150354036 Vallentuna IBK - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2017-12-09 19:00 150354037 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Riddersvik
2017-12-10 09:30 150354040 Töjnan IBK - Ekerö IK (B) Silverdalshallen
2017-12-10 12:30 150354038 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-13 10:00 150354045 Täby FC (E) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2018-01-13 12:00 150354044 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-14 08:15 150354042 Silverdals IF (B) - Töjnan IBK Silverdalshallen
2018-01-14 10:00 150354043 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2018-01-14 11:30 150354041 Bro IK - Ekerö IK (B) Bro Sporthall
2018-01-20 09:00 150354048 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2018-01-20 10:00 150354049 Täby FC (E) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan B
2018-01-20 12:00 150354050 Töjnan IBK - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-20 13:00 150354046 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-21 09:00 150354047 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (B) Kallhälls sporthall
2018-01-27 12:00 150354053 Vallentuna IBK - Stäkets IF Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 14:00 150354055 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-27 14:15 150354054 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (B) Riddersvik
2018-01-27 17:15 150354052 Ekerö IK (B) - Täby FC (D) Tappströms Bollhall
2018-01-28 12:00 150354051 Bro IK - Täby FC (E) Bro Sporthall
2018-02-10 13:00 150354059 Täby FC (D) - Bro IK Skarpängskolan B
2018-02-10 15:00 150354060 Töjnan IBK - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 17:00 150354056 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-11 09:00 150354058 Stäkets IF - Ekerö IK (B) Kallhälls sporthall
2018-02-11 09:30 150354057 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2018-02-17 12:00 150354063 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2018-02-17 12:00 150354064 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2018-02-18 12:00 150354065 Täby FC (E) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
2018-02-18 13:30 150354061 Bro IK - Stäkets IF Bro Sporthall
2018-02-18 16:15 150354062 Ekerö IK (B) - Silverdals IF (B) Tappströms Bollhall
150354067 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B)
2018-02-04 08:15 150354070 Töjnan IBK - Täby FC (D) Silverdalshallen
2018-02-04 10:00 150354069 Stäkets IF - Täby FC (E) Kallhälls sporthall
2018-02-04 11:00 150354066 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK Hässelbyhallen
2018-02-04 11:15 150354068 Silverdals IF (B) - Bro IK Silverdalshallen
2018-03-10 09:00 150354072 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Mälaröhallen
2018-03-10 09:00 150354073 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2018-03-10 09:00 150354075 Täby FC (E) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B
2018-03-10 10:00 150354074 Täby FC (D) - Stäkets IF Skarpängskolan B
2018-03-11 11:30 150354071 Bro IK - Rotebro IS IBK Bro Sporthall
2018-03-15 18:30 150354079 Silverdals IF (B) - Täby FC (D) Silverdalshallen
2018-03-17 10:00 150354076 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-03-17 10:00 150354078 Rotebro IS IBK - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 13:00 150354080 Töjnan IBK - Stäkets IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-18 12:00 150354077 Hässelby SK IBK (B) - Bro IK Hässelbyhallen
2018-03-24 11:00 150354084 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2018-03-24 12:00 150354085 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2018-03-25 09:45 150354083 Stäkets IF - Silverdals IF (B) Kallhälls sporthall
2018-03-25 12:30 150354081 Bro IK - Vallentuna IBK Bro Sporthall
2018-04-07 11:00 150354082 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Mälaröhallen
2018-04-07 10:00 150354086 Ekerö IK (B) - Bro IK Mälaröhallen
2018-04-07 10:15 150354089 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-07 12:00 150354087 Vallentuna IBK - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2018-04-07 16:15 150354090 Töjnan IBK - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-07 17:00 150354088 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Riddersvik
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150355005 Jakobsbergs IBF - Mariebergs SK
2017-09-30 09:15 150355004 Högdalens AIS - Norrtulls SK Högdalshallen
2017-10-01 10:00 150355001 AIK IBF - Ekerö IK (D) Tallbackaskolan
2017-10-01 13:15 150355003 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
150355010 Ekerö IK (D) - Jakobsbergs IBF Tappströms Bollhall
2017-10-07 09:00 150355009 Ängby IF - AIK IBF Stora Mossen 1
2017-10-07 10:00 150355006 Mariebergs SK - Högdalens AIS Stora Mossen 1
2017-10-07 13:15 150355007 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
150355014 Högdalens AIS - Jakobsbergs IBF Bandhagshallen
2017-10-21 11:00 150355015 Ängby IF - Ekerö IK (D) Hässelbyhallen
2017-10-21 16:00 150355013 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK Tappströms Bollhall
2017-10-22 09:00 150355011 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF Ulriksdalshallen
150355016 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (A)
2017-10-28 09:30 150355020 Ekerö IK (D) - Högdalens AIS Mälaröhallen
2017-10-28 11:45 150355019 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF Sätrahallen
2017-10-29 09:00 150355018 Norrtulls SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2017-11-11 09:00 150355025 Ängby IF - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2017-11-11 11:30 150355024 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (D) Sätrahallen
2017-11-12 11:00 150355021 AIK IBF - Mariebergs SK Tallbackaskolan
2017-11-12 15:15 150355023 Ekerö IK (A) - Högdalens AIS Tappströms Bollhall
150355027 Jakobsbergs IBF - AIK IBF
2017-11-25 10:30 150355030 Ekerö IK (D) - Ekerö IK (A) Mälaröhallen
2017-11-26 10:00 150355029 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF Engelbrektshallen
2017-11-26 11:00 150355028 Mariebergs SK - Ängby IF Engelbrektshallen
150355035 Ängby IF - Jakobsbergs IBF Grimstahallen
2017-12-02 09:00 150355034 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK Sätrahallen
2017-12-03 10:00 150355031 AIK IBF - Högdalens AIS Ulriksdalshallen
2017-12-17 12:00 150355033 Norrtulls SK - Ekerö IK (D) Gärdeshallen
2017-12-09 09:00 150355036 Ekerö IK (A) - AIK IBF Mälaröhallen
2017-12-09 12:15 150355037 Högdalens AIS - Ängby IF Bandhagshallen
2017-12-09 14:00 150355039 Mariebergs SK - Norrtulls SK Gärdeshallen
2017-12-10 11:00 150355038 Jakobsbergs IBF - Älvsjö AIK IBF Viksjö Sporthall
2018-01-13 10:00 150355044 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Sätrahallen
2018-01-13 13:00 150355043 Norrtulls SK - Jakobsbergs IBF Gärdeshallen
2018-01-14 09:00 150355045 Ängby IF - Ekerö IK (A) Grimstahallen
2018-01-14 12:00 150355042 Mariebergs SK - Ekerö IK (D) Grimstahallen
2018-01-20 09:00 150355048 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (A) Sätrahallen
2018-01-20 12:00 150355047 Norrtulls SK - Högdalens AIS Gärdeshallen
2018-01-21 10:00 150355046 Mariebergs SK - Jakobsbergs IBF Grimstahallen
2018-01-21 12:30 150355050 Ekerö IK (D) - AIK IBF Tappströms Bollhall
2018-01-27 13:15 150355054 Högdalens AIS - Mariebergs SK Bandhagshallen
2018-01-27 16:00 150355051 AIK IBF - Ängby IF Tallbackaskolan
2018-01-27 18:15 150355053 Ekerö IK (A) - Norrtulls SK Tappströms Bollhall
2018-01-28 10:00 150355055 Jakobsbergs IBF - Ekerö IK (D) Viksjö Sporthall
2018-02-10 09:00 150355057 Mariebergs SK - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2018-02-10 11:00 150355059 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF Sätrahallen
2018-02-11 09:00 150355056 Jakobsbergs IBF - Högdalens AIS Viksjö Sporthall
2018-02-11 13:15 150355060 Ekerö IK (D) - Ängby IF Tappströms Bollhall
150355064 Högdalens AIS - Ekerö IK (D) Bandhagshallen
2018-02-18 10:00 150355065 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF Grimstahallen
2018-02-18 12:00 150355061 AIK IBF - Norrtulls SK Ulriksdalshallen
2018-02-18 13:15 150355063 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Tappströms Bollhall
2018-02-03 09:15 150355066 Högdalens AIS - Ekerö IK (A) Högdalshallen
2018-02-04 11:00 150355068 Mariebergs SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2018-02-04 12:00 150355069 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2018-02-04 16:15 150355070 Ekerö IK (D) - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2018-03-10 10:00 150355074 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Sätrahallen
2018-03-10 10:15 150355075 Ängby IF - Mariebergs SK Stora Mossen 1
2018-03-11 14:00 150355071 AIK IBF - Jakobsbergs IBF Tallbackaskolan
2018-03-11 14:15 150355073 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (D) Tappströms Bollhall
2018-03-17 08:45 150355080 Ekerö IK (D) - Norrtulls SK Mälaröhallen
2018-03-17 11:15 150355077 Högdalens AIS - AIK IBF Bandhagshallen
2018-03-17 15:15 150355079 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF Skanstullshallen
2018-03-18 11:00 150355078 Jakobsbergs IBF - Ängby IF Viksjö Sporthall
2018-03-24 09:00 150355084 Älvsjö AIK IBF - Jakobsbergs IBF Sätrahallen
2018-03-24 13:00 150355085 Ängby IF - Högdalens AIS Stora Mossen 1
2018-03-24 15:15 150355083 Norrtulls SK - Mariebergs SK Engelbrektshallen
2018-03-25 09:00 150355081 AIK IBF - Ekerö IK (A) Ulriksdalshallen
2018-04-07 09:00 150355087 Ekerö IK (A) - Ängby IF Mälaröhallen
2018-04-07 10:15 150355088 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Högdalshallen
2018-04-08 10:45 150355089 Jakobsbergs IBF - Norrtulls SK Viksjö Sporthall
2018-04-08 15:15 150355090 Ekerö IK (D) - Mariebergs SK Tappströms Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150380003 Huddinge IBS (C) - Ängby IF Tomtbergahallen
150380005 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2017-09-30 11:00 150380004 Salems IF (A) - Sköndals IK Skogsängshallen
2017-09-30 13:15 150380002 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2017-10-01 11:00 150380001 Djurgårdens IF IBS (B) - Värmdö IF (B) Engelbrektshallen
150380010 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Värmdö sporthall
2017-10-07 10:00 150380009 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2017-10-07 11:00 150380008 Ängby IF - FBI Tullinge (A) Stora Mossen 1
2017-10-08 10:00 150380007 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2017-10-14 11:00 150380006 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF (A) Skogåshallen
150380014 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2017-10-20 17:45 150380015 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-10-21 08:00 150380012 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Tullingehallen
2017-10-22 08:45 150380013 Huddinge IBS (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnbergshallen
2017-10-22 10:00 150380011 Djurgårdens IF IBS (B) - Ängby IF Engelbrektshallen
150380016 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C)
150380018 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS (B) Sköndalshallen
150380020 Värmdö IF (B) - Salems IF (A) Värmdö sporthall
2017-10-14 12:00 150380019 Ängby IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stora Mossen 1
2017-10-28 10:00 150380017 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
150380022 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2017-11-11 10:00 150380025 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2017-11-11 12:00 150380023 Huddinge IBS (C) - Salems IF (A) Flemingsbergshallen
2017-11-12 10:00 150380024 Ängby IF - Värmdö IF (B) Grimstahallen
2017-11-12 12:00 150380021 Djurgårdens IF IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Engelbrektshallen
150380027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
2017-11-25 11:00 150380026 Salems IF (A) - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
2017-11-25 12:15 150380030 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2017-11-26 09:00 150380029 Sköndals IK - Ängby IF Sköndalshallen
2017-11-26 11:00 150380028 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogåshallen
2017-12-02 11:00 150380035 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2017-12-02 13:15 150380032 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (C) Rikstenshallen
2017-12-03 10:00 150380034 Ängby IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Grimstahallen
2017-12-03 11:00 150380031 Djurgårdens IF IBS (B) - Salems IF (A) Engelbrektshallen
2017-12-03 14:00 150380033 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2017-12-09 14:15 150380040 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2017-12-10 11:00 150380036 Huddinge IBS (C) - Djurgårdens IF IBS (B) Tomtbergahallen
2017-12-10 12:30 150380039 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sköndals IK Skogåshallen
2017-12-10 14:00 150380038 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF Ormingehallen
2017-12-10 16:00 150380037 Salems IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogsängshallen
2018-01-13 10:00 150380044 Ängby IF - Salems IF (A) Stora Mossen 1
2018-01-14 10:15 150380042 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2018-01-14 11:00 150380041 Djurgårdens IF IBS (B) - FBI Tullinge (A) Engelbrektshallen
2018-01-14 13:00 150380043 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2018-01-14 16:00 150380045 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
2017-11-18 12:00 150380048 Ängby IF - Huddinge IBS (C) Stora Mossen 1
2018-01-20 09:00 150380049 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Strandhallen - Tyresö
2018-01-21 10:00 150380046 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2018-01-21 10:00 150380047 Sköndals IK - Salems IF (A) Sköndalshallen
2018-01-21 10:00 150380050 Värmdö IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Värmdö sporthall
2018-01-27 09:15 150380054 Salems IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Skogsängshallen
2018-01-28 11:00 150380055 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Ormingehallen
2018-01-28 14:45 150380053 Huddinge IBS (C) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2018-01-28 17:30 150380052 FBI Tullinge (A) - Ängby IF Tullingehallen
2018-02-03 12:00 150380051 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Gärdeshallen
2017-12-16 12:00 150380059 Ängby IF - Djurgårdens IF IBS (B) Stora Mossen 1
2018-01-27 12:15 150380060 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2018-02-11 09:00 150380058 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
2018-02-11 12:00 150380057 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Huddinge IBS (C) Skogåshallen
2018-02-11 13:00 150380056 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (A) Ormingehallen
2018-02-17 10:15 150380064 Salems IF (A) - Värmdö IF (B) Skogsängshallen
2018-02-17 13:00 150380065 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ängby IF Trollbäckshallen
2018-02-17 13:15 150380061 Djurgårdens IF IBS (B) - Sköndals IK Engelbrektshallen
2018-02-17 13:15 150380062 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Rikstenshallen
2018-02-18 09:00 150380063 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2018-02-03 12:00 150380066 Salems IF (A) - Huddinge IBS (C) Skogsängshallen
2018-02-03 15:45 150380067 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2018-02-04 09:15 150380070 Värmdö IF (B) - Ängby IF Värmdö sporthall
2018-02-04 10:00 150380069 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sköndalshallen
2018-02-04 11:00 150380068 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogåshallen
2018-03-10 09:00 150380075 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-03-10 10:00 150380074 Ängby IF - Sköndals IK Ärvingehallen
2018-03-10 12:15 150380073 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2018-03-10 13:15 150380072 FBI Tullinge (A) - Salems IF (A) Rikstenshallen
2018-03-11 09:15 150380071 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Eriksdalshallen
150380078 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
150380079 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ängby IF Skogåshallen
2018-03-17 10:15 150380077 Salems IF (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogsängshallen
2018-03-18 09:00 150380076 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2018-03-18 12:15 150380080 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2018-03-24 09:00 150380084 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2018-03-24 10:00 150380082 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2018-03-24 13:15 150380081 Djurgårdens IF IBS (B) - Huddinge IBS (C) Engelbrektshallen
2018-03-25 11:00 150380083 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Sköndalshallen
2018-03-25 11:00 150380085 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 13:00 150380088 Salems IF (A) - Ängby IF Skogsängshallen
2018-04-07 13:15 150380086 FBI Tullinge (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Rikstenshallen
2018-04-08 11:00 150380089 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK Ormingehallen
2018-04-08 11:15 150380090 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
2018-04-08 11:45 150380087 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tomtbergahallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 09:00 150382005 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Skogsängshallen
2017-09-30 09:15 150382002 Farsta IBK - Segeltorps IF Farstahallen 1
2017-10-01 10:45 150382004 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tomtbergahallen
2017-11-19 15:30 150382003 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (C) Tullingehallen
2017-10-07 10:00 150382009 Segeltorps IF - Enskededalens IBK Kvarnbergshallen
2017-10-07 11:00 150382007 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2017-10-08 11:00 150382006 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2017-10-08 12:15 150382008 Värmdö IF (C) - Farsta IBK Värmdö sporthall
2017-10-21 08:00 150382014 Huddinge IBS (B) - Salems IF (B) Kvarnbergshallen
2017-10-21 12:15 150382011 Enskededalens IBK - Värmdö IF (C) Bandhagshallen
2017-10-22 11:00 150382012 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sköndalshallen
2017-10-22 13:00 150382013 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Rikstenshallen
2017-10-27 19:00 150382016 Salems IF (B) - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2017-10-28 09:00 150382017 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Farsta IBK Skogåshallen
2017-10-28 10:00 150382018 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Enskededalens IBK Strandhallen - Tyresö
2017-10-29 14:15 150382019 Värmdö IF (C) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2017-11-11 09:15 150382022 Farsta IBK - Salems IF (B) Farstahallen 1
2017-11-11 11:15 150382021 Enskededalens IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Bandhagshallen
2017-11-11 13:15 150382023 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Rikstenshallen
2017-11-12 10:30 150382025 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2017-11-25 09:00 150382027 Salems IF (B) - Enskededalens IBK Skogsängshallen
2017-11-25 09:00 150382029 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (C) Strandhallen - Tyresö
2017-11-26 08:30 150382026 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK Tomtbergahallen
2017-11-26 10:00 150382028 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Segeltorps IF Skogåshallen
2017-12-02 09:00 150382032 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) Liljeholmshallen 1
2017-12-02 11:15 150382031 Enskededalens IBK - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2017-12-03 09:00 150382035 Segeltorps IF - Salems IF (B) Kvarnbergshallen
2017-12-17 12:15 150382034 Värmdö IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Värmdö sporthall
2017-12-09 09:00 150382036 FBI Tullinge (B) - Enskededalens IBK Tullingehallen
2017-12-10 10:00 150382037 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2017-12-10 13:30 150382039 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2017-12-10 17:00 150382038 Salems IF (B) - Värmdö IF (C) Skogsängshallen
2018-01-13 11:15 150382041 Enskededalens IBK - Farsta IBK Bandhagshallen
2018-01-14 11:15 150382044 Värmdö IF (C) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2018-01-14 14:00 150382045 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2018-01-14 17:00 150382043 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-01-21 09:00 150382048 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2018-01-21 09:00 150382049 Segeltorps IF - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2018-01-21 11:00 150382046 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (B) Skogåshallen
2018-01-21 15:00 150382047 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (B) Tyresöhallen
2018-01-27 11:15 150382051 Enskededalens IBK - Segeltorps IF Bandhagshallen
2018-01-28 12:00 150382052 Farsta IBK - Värmdö IF (C) Sköndalshallen
2018-01-28 13:45 150382054 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tomtbergahallen
2018-02-18 15:30 150382053 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2018-01-14 11:15 150382057 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) Skogåshallen
2018-02-10 10:00 150382056 Salems IF (B) - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2018-02-10 10:00 150382058 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2018-02-11 12:30 150382059 Värmdö IF (C) - Enskededalens IBK Värmdö sporthall
2018-02-17 11:15 150382061 Enskededalens IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Bandhagshallen
2018-02-17 14:15 150382063 FBI Tullinge (B) - Salems IF (B) Rikstenshallen
2018-02-17 15:15 150382062 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Farstahallen 1
2018-02-18 09:00 150382065 Segeltorps IF - Värmdö IF (C) Kvarnbergshallen
2018-02-03 13:00 150382067 Salems IF (B) - Farsta IBK Skogsängshallen
2018-02-04 08:15 150382066 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2018-02-04 10:00 150382068 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Enskededalens IBK Skogåshallen
2018-02-04 10:00 150382069 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Segeltorps IF Tyresöhallen
2018-03-10 10:15 150382072 Farsta IBK - Huddinge IBS (B) Farstahallen 1
2018-03-10 11:15 150382071 Enskededalens IBK - Salems IF (B) Bandhagshallen
2018-03-11 10:00 150382075 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Kvarnbergshallen
2018-03-11 12:15 150382074 Värmdö IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2018-03-17 11:00 150382079 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (C) Skogåshallen
2018-03-17 11:15 150382078 Salems IF (B) - Segeltorps IF Skogsängshallen
2018-03-18 10:00 150382077 Huddinge IBS (B) - Enskededalens IBK Tomtbergahallen
2018-04-08 15:40 150382076 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK Tullingehallen
2018-03-24 11:15 150382081 Enskededalens IBK - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2018-03-24 15:30 150382083 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2018-03-25 11:15 150382084 Värmdö IF (C) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2018-03-25 11:45 150382085 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B) Kvarnbergshallen
2018-03-28 16:30 150382086 Farsta IBK - Enskededalens IBK Gubbängshallen
2018-04-07 10:00 150382087 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Tullingehallen
2018-04-08 10:45 150382088 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (C) Tomtbergahallen
2018-04-08 14:15 150382089 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogsängshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150383001 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tomtbergahallen
150383004 Saltsjöbadens IF - Sköndals IK
2017-09-30 10:00 150383002 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Ingarö Sporthall
2017-09-30 12:00 150383003 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A) Järla Sporthall
2017-09-30 13:00 150383005 Sickla IF - Tungelsta IF Järla Sporthall
150383007 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK
150383010 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF
2017-10-07 14:00 150383009 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Ribby Sporthall
2017-10-08 13:15 150383008 Värmdö IF (A) - Ingarö IF Värmdö sporthall
2017-10-15 15:30 150383006 Tungelsta IF - Saltsjöbadens IF Tungelsta Sporthall
150383012 Ingarö IF - Sköndals IK
150383015 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Ribby Sporthall
2017-10-14 13:15 150383013 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Järla Sporthall
2017-10-22 09:00 150383011 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2017-10-22 09:00 150383014 Saltsjöbadens IF - Sickla IF Fisksätra sporthall
150383018 Sköndals IK - Huddinge IBS (A)
150383020 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Saltsjöbadens IF
2017-10-28 16:00 150383016 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK Järla Sporthall
2017-10-29 16:15 150383019 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2017-11-19 10:00 150383017 Tungelsta IF - Ingarö IF Tungelsta Sporthall
150383024 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Värmdö sporthall
150383025 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Ribby Sporthall
2017-11-11 10:00 150383022 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2017-11-12 10:00 150383021 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF Tomtbergahallen
2017-11-12 12:00 150383023 Nacka Wallenstam IBK - Saltsjöbadens IF Ormingehallen
150383029 Sköndals IK - Värmdö IF (A)
150383030 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK
2017-11-25 10:30 150383028 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
2017-11-25 13:00 150383027 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
2017-11-26 10:00 150383026 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
150383033 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2017-12-02 10:00 150383032 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Ingarö Sporthall
2017-12-02 13:00 150383035 Västerhaninge IBK - Sickla IF Ribby Sporthall
2017-12-03 09:15 150383034 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2017-12-03 10:00 150383031 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Kvarnbergshallen
150383039 Tungelsta IF - Sköndals IK Tungelsta Sporthall
150383040 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Ingarö IF
2017-12-09 12:00 150383036 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
2017-12-09 13:00 150383038 Sickla IF - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2017-12-10 08:45 150383037 Saltsjöbadens IF - Västerhaninge IBK Fisksätra sporthall
2018-01-13 13:00 150383045 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Ribby Sporthall
2018-01-14 11:45 150383041 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-01-14 12:15 150383042 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tungelsta Sporthall
2018-01-14 12:15 150383044 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2018-01-14 16:45 150383043 Sköndals IK - Sickla IF Sköndalshallen
2018-01-20 12:15 150383050 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2018-01-20 12:30 150383046 Tungelsta IF - Sickla IF Tungelsta Sporthall
2018-01-20 13:00 150383049 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Ribby Sporthall
2018-01-21 09:00 150383047 Sköndals IK - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2018-01-21 11:00 150383048 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2018-01-27 09:00 150383052 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2018-01-27 16:00 150383055 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Myrsjöskolan
2018-01-28 08:30 150383054 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF Fisksätra sporthall
2018-01-28 09:00 150383053 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK Ormingehallen
2018-01-28 12:45 150383051 Huddinge IBS (A) - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2018-02-10 12:00 150383057 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Tungelsta Sporthall
2018-02-10 13:00 150383056 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2018-02-10 14:30 150383058 Ingarö IF - Sköndals IK Ingarö Sporthall
2018-02-11 09:00 150383060 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2018-02-11 13:30 150383059 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2018-02-17 10:00 150383062 Ingarö IF - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2018-02-17 13:00 150383065 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Ribby Sporthall
2018-02-18 09:00 150383063 Nacka Wallenstam IBK - Sickla IF Ormingehallen
2018-02-18 09:45 150383064 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Fisksätra sporthall
2018-02-18 12:30 150383061 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) Sköndalshallen
2018-02-03 11:30 150383068 Tungelsta IF - Huddinge IBS (A) Tungelsta Sporthall
2018-02-04 09:00 150383067 Sickla IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2018-02-04 09:00 150383070 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF (A) Tyresöhallen
2018-02-04 10:00 150383066 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK Fisksätra sporthall
2018-02-04 12:00 150383069 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Sköndalshallen
2018-03-10 10:30 150383072 Ingarö IF - Saltsjöbadens IF Ingarö Sporthall
2018-03-10 13:00 150383075 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Ribby Sporthall
2018-03-10 13:15 150383071 Huddinge IBS (A) - Sickla IF Tomtbergahallen
2018-03-11 10:15 150383073 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Ormingehallen
2018-03-11 11:15 150383074 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2018-03-17 09:00 150383080 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2018-03-17 11:30 150383079 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Tungelsta Sporthall
2018-03-17 13:00 150383078 Sickla IF - Västerhaninge IBK Järla Sporthall
2018-03-18 11:00 150383076 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Ormingehallen
2018-03-18 11:15 150383077 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
2018-03-24 09:15 150383082 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Ingarö Sporthall
2018-03-24 13:00 150383085 Västerhaninge IBK - Saltsjöbadens IF Ribby Sporthall
2018-03-25 10:00 150383083 Sköndals IK - Tungelsta IF Sköndalshallen
2018-03-25 10:15 150383084 Värmdö IF (A) - Sickla IF Värmdö sporthall
2018-03-25 12:00 150383081 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK Tomtbergahallen
2018-04-07 11:00 150383086 Ingarö IF - Huddinge IBS (A) Ingarö Sporthall
2018-04-07 12:30 150383090 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2018-04-07 14:00 150383087 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Järla Sporthall
2018-04-07 15:00 150383089 Sickla IF - Sköndals IK Järla Sporthall
2018-04-08 09:00 150383088 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Fisksätra sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis