Pantamera P Blå Medel-Lätt (08-09) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150347002 Täby FC (A) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
150347004 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (B) Sollentuna sim och sporthall
150347005 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Töjnan IBK Bodals Bollhall
2018-09-29 12:15 150347010 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 12:30 150347007 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-09-29 13:00 150347003 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-09-30 12:00 150347011 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Hässelbyhallen
2018-09-30 14:15 150347006 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen
2018-09-30 17:15 150347008 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (D) Danderyds Gymnasium
2018-10-02 17:15 150347001 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Vilundahallen
150347012 Täby FC (E) - Grimsta AIK (A)
150347014 Ekerö IK (B) - Täby FC (A)
2018-10-06 10:00 150347013 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 10:00 150347016 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2018-10-06 10:00 150347017 IK Frej Täby IBK - IBF Offensiv Lidingö (XX) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-06 10:15 150347021 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-07 12:15 150347018 Åkersberga IBF (D) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2018-10-07 13:15 150347020 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF Skärgårdsstadshallen
2018-10-07 14:30 150347015 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2018-10-07 15:00 150347022 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
150347024 Täby FC (E) - Ekerö IK (B)
2018-10-13 11:30 150347023 Grimsta AIK (A) - Täby FC (F) Väsby skolan
2018-10-13 13:00 150347026 Täby FC (A) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan B
2018-10-13 13:00 150347027 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 14:00 150347033 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2018-10-14 10:00 150347028 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (D) Silverdalshallen
2018-10-14 15:15 150347030 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (C) Mörbyhallen
2018-10-14 16:00 150347025 Sigtuna IF IBK (A) - Töjnan IBK Prästängshallen
2018-10-14 18:30 150347032 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
2018-11-03 13:00 150347031 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
150347034 Ekerö IK (B) - Grimsta AIK (A)
150347036 Grimsta AIK (C) - Täby FC (E) Väsby skolan
2018-10-20 09:00 150347042 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-10-20 09:15 150347038 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 09:30 150347035 Töjnan IBK - Täby FC (F) Sollentuna sim och sporthall
2018-10-20 10:00 150347037 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-20 11:00 150347041 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-20 13:00 150347044 Täby FC (B) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-10-21 10:15 150347043 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 11:15 150347040 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (A) Åkersberga Sporthall A
150347046 Ekerö IK (B) - Grimsta AIK (C) Tappströms Bollhall
2018-10-22 18:20 150347051 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 10:15 150347045 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK Väsby skolan
2018-10-27 13:00 150347047 Täby FC (F) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2018-10-27 14:00 150347050 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2018-10-27 14:30 150347055 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-27 15:45 150347053 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
2018-10-27 17:00 150347048 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan B
2018-10-28 16:15 150347054 Danderyds SK IBF - Täby FC (B) Mörbyhallen
2018-11-04 18:00 150347052 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2018-11-10 10:00 150347062 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-11-10 10:15 150347063 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 11:15 150347061 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 12:00 150347056 Grimsta AIK (C) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2018-11-10 12:00 150347064 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-11-10 13:15 150347060 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 13:30 150347066 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-10 14:15 150347058 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 14:30 150347057 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-11-11 17:15 150347065 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (XX) Danderyds Gymnasium
2018-11-17 11:00 150347068 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (D) Väsby skolan
2018-11-17 11:00 150347074 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2018-11-17 12:00 150347067 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2018-11-17 12:00 150347071 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-17 12:00 150347076 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Sollentuna sim och sporthall
2018-11-17 12:30 150347077 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Danderyds SK IBF Bodals Bollhall
2018-11-17 13:00 150347072 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2018-11-17 13:15 150347070 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C) Mälaröhallen
2018-11-17 14:00 150347075 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2018-11-18 11:00 150347073 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2018-11-04 11:15 150347078 Åkersberga IBF (D) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-11-04 12:15 150347083 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2018-11-11 14:00 150347080 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (C) Åkersberga Sporthall A
2018-11-24 12:30 150347088 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Silverdals IF (A) Bodals Bollhall
2018-11-24 13:00 150347084 Täby FC (B) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2018-11-24 14:00 150347081 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 16:30 150347082 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (B) Riddersvik
2018-11-25 12:30 150347086 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-25 15:15 150347087 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2018-11-25 17:15 150347085 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (A) Danderyds Gymnasium
2018-12-01 09:00 150347092 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2018-12-01 10:00 150347095 Täby FC (F) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-12-01 11:00 150347098 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Skarpängskolan B
2018-12-01 12:00 150347091 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-01 13:00 150347099 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 14:00 150347096 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-12-02 11:00 150347097 Sigtuna IF IBK (A) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-12-02 11:15 150347090 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-12-02 13:00 150347093 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2018-12-02 13:15 150347094 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Tappströms Bollhall
2018-12-08 12:15 150347103 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 13:00 150347104 Täby FC (B) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan B
2018-12-08 13:00 150347110 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 13:15 150347100 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 17:30 150347106 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-08 18:15 150347102 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Riddersvik
2018-12-09 10:00 150347109 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Silverdalshallen
2018-12-09 14:15 150347107 Danderyds SK IBF - Täby FC (F) Mörbyhallen
2018-12-09 18:00 150347108 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (E) Bodals Bollhall
2018-12-09 18:15 150347105 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
2018-12-14 20:00 150347115 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-15 09:00 150347117 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Sollentuna sim och sporthall
2018-12-15 09:00 150347120 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-12-15 10:00 150347119 Täby FC (F) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-12-15 11:00 150347111 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2018-12-15 11:00 150347118 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Mälaröhallen
2018-12-15 12:00 150347116 Grimsta AIK (C) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2018-12-16 09:15 150347112 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Grimstahallen
2018-12-16 11:00 150347114 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan A
2018-12-16 11:00 150347121 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (A) Prästängshallen
2019-01-12 09:00 150347131 Täby FC (A) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2019-01-12 11:00 150347124 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2019-01-12 11:15 150347123 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 15:30 150347128 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Grimsta AIK (C) Bodals Bollhall
2019-01-13 08:30 150347129 Silverdals IF (A) - Töjnan IBK Silverdalshallen
2019-01-13 11:00 150347122 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2019-01-13 13:15 150347132 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (E) Prästängshallen
2019-01-13 13:30 150347126 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (D) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-13 14:15 150347127 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2019-01-13 14:15 150347130 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-19 09:15 150347138 Åkersberga IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 10:00 150347141 Töjnan IBK - Täby FC (A) Sollentuna sim och sporthall
2019-01-19 11:00 150347140 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2019-01-19 11:15 150347135 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-19 12:00 150347133 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-01-19 13:00 150347139 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (A) Erikslundshallen
2019-01-20 09:00 150347134 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Grimstahallen
2019-01-20 10:00 150347142 Sigtuna IF IBK (A) - Ekerö IK (B) Prästängshallen
2019-01-20 11:00 150347143 Täby FC (F) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2019-01-20 11:15 150347136 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2019-01-26 09:30 150347154 Täby FC (F) - Ekerö IK (B) Erikslundshallen
2019-01-26 13:00 150347150 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 13:30 150347144 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Erikslundshallen
2019-01-26 13:30 150347148 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2019-01-26 14:30 150347146 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-26 15:00 150347153 Täby FC (E) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2019-01-27 11:00 150347151 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-01-27 11:00 150347152 Sigtuna IF IBK (A) - Grimsta AIK (C) Prästängshallen
2019-01-27 14:15 150347147 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2019-01-27 18:15 150347145 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2019-02-02 10:00 150347155 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2019-02-02 10:15 150347157 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 11:00 150347164 Grimsta AIK (C) - Täby FC (F) Väsby skolan
2019-02-02 11:30 150347163 IK Frej Täby IBK - Täby FC (E) Erikslundshallen
2019-02-02 12:15 150347162 Åkersberga IBF (D) - Sigtuna IF IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 13:00 150347159 Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 13:15 150347160 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-03 08:45 150347165 Töjnan IBK - Ekerö IK (B) Silverdalshallen
2019-02-03 14:00 150347158 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Hässelbyhallen
2019-02-03 15:00 150347156 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2019-02-09 09:15 150347176 Töjnan IBK - Grimsta AIK (C) Sollentuna sim och sporthall
2019-02-09 10:00 150347175 IK Frej Täby IBK - Ekerö IK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-09 12:00 150347174 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan B
2019-02-09 13:00 150347171 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan B
2019-02-09 13:30 150347166 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-09 13:30 150347168 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2019-02-09 14:00 150347170 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-10 10:00 150347169 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Arena Satelliten
2019-02-10 11:00 150347172 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Prästängshallen
2019-02-10 15:15 150347167 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
150347178 Vaxholms IBF - IBF Offensiv Lidingö (XX) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-16 09:15 150347184 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 10:15 150347181 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 11:00 150347177 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2019-02-16 11:00 150347180 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2019-02-16 11:00 150347187 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-16 13:00 150347183 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-17 09:15 150347186 Åkersberga IBF (D) - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2019-02-17 11:00 150347182 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Grimstahallen
2019-02-17 17:15 150347179 Enebybergs IF - Silverdals IF (A) Danderyds Gymnasium
2019-03-09 10:00 150347194 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-09 10:00 150347195 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (A) Mälaröhallen
2019-03-09 11:00 150347191 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2019-03-09 12:00 150347190 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 12:15 150347198 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-09 14:00 150347193 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2019-03-09 15:00 150347188 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Grimsta AIK (A) Bodals Bollhall
2019-03-10 10:00 150347192 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (B) Prästängshallen
2019-03-10 12:00 150347189 Silverdals IF (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2019-03-10 12:45 150347196 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
150347203 Enebybergs IF - Täby FC (E) Danderyds Gymnasium
2019-03-16 11:00 150347199 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2019-03-16 12:30 150347200 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2019-03-16 13:00 150347204 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2019-03-16 13:00 150347207 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 13:30 150347202 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-16 15:45 150347205 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 11:15 150347208 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 12:15 150347201 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2019-03-23 17:00 150347206 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK Riddersvik
150347211 Täby FC (A) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
150347214 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 11:00 150347218 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-23 11:15 150347215 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Mälaröhallen
2019-03-23 12:00 150347216 Töjnan IBK - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-23 14:00 150347210 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 16:00 150347213 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 17:15 150347217 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-03-24 10:00 150347212 Sigtuna IF IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Prästängshallen
2019-03-24 13:45 150347219 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-03-24 16:15 150347226 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-30 10:30 150347225 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
2019-03-30 11:00 150347221 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2019-03-30 12:30 150347224 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (F) Bodals Bollhall
2019-03-30 13:00 150347228 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2019-03-30 13:00 150347231 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 16:00 150347222 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-30 16:30 150347223 Silverdals IF (A) - Täby FC (E) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-31 09:15 150347229 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2019-03-31 16:30 150347227 Enebybergs IF - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150348006 Ängby IF (A) - Duvbo IK
2018-09-29 10:00 150348010 Kungsängens IF - Täby FC (D) Hagnäshallen
2018-09-29 11:15 150348009 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 14:00 150348005 Täby FC (C) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-09-29 14:15 150348002 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Riddersvik
2018-09-30 10:00 150348008 Jakobsbergs IBF - Täby FC (G) Viksjö Sporthall
2018-10-12 17:15 150348001 Ekerö IK (A) - Karlbergs BK (A) Tappströms Bollhall
150348018 Täby FC (G) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 11:00 150348014 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2018-10-06 12:00 150348012 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 13:00 150348020 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2018-10-07 10:00 150348017 Täby FC (H) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-10-07 13:00 150348015 Järfälla IBK - Silverdals IF (B) Viksjö Sporthall
150348026 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2018-10-13 14:15 150348025 Karlbergs BK (A) - Järfälla IBK Engelbrektshallen
2018-10-13 15:00 150348024 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 15:00 150348029 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2018-10-14 10:00 150348030 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2018-10-14 11:00 150348027 Silverdals IF (B) - Täby FC (H) Silverdalshallen
2018-10-14 11:15 150348033 Åkersberga IBF (B) - Kungsängens IF Åkersberga Sporthall A
150348036 Duvbo IK - Vallentuna IBK (B)
2018-10-20 10:15 150348044 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 12:00 150348034 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2018-10-20 14:00 150348037 Täby FC (H) - Karlbergs BK (A) Skarpängskolan B
2018-10-20 16:00 150348038 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-21 10:00 150348039 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (B) Björkebyhallen
2018-10-27 09:00 150348050 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2018-10-27 12:00 150348054 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2018-10-27 12:15 150348049 Karlbergs BK (A) - Bele Barkarby IF IBF Gärdeshallen
2018-10-27 14:45 150348046 Grimsta AIK (B) - Duvbo IK Väsby skolan
2018-10-27 15:00 150348048 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (G) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 15:00 150348053 Täby FC (C) - Kungsängens IF Skarpängskolan B
2018-10-28 13:30 150348045 Ekerö IK (A) - Järfälla IBK Viksjö Sporthall
2018-11-10 09:00 150348063 Kungsängens IF - Silverdals IF (B) Hagnäshallen
2018-11-10 13:00 150348057 Täby FC (H) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-11-10 14:00 150348058 Täby FC (G) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:00 150348060 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:15 150348056 Duvbo IK - Ekerö IK (A) Brotorpshallen
2018-11-11 11:00 150348065 Jakobsbergs IBF - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2018-11-17 10:00 150348070 Grimsta AIK (B) - Täby FC (D) Väsby skolan
2018-11-17 11:00 150348073 Karlbergs BK (A) - Kungsängens IF Stora Mossen 1
2018-11-17 14:15 150348068 Duvbo IK - Täby FC (G) Hallonbergshallen
2018-11-17 15:00 150348077 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-11-18 12:00 150348069 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2018-11-18 12:00 150348074 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2018-11-18 16:15 150348067 Ekerö IK (A) - Täby FC (H) Tappströms Bollhall
2019-01-25 18:00 150348075 Silverdals IF (B) - Jakobsbergs IBF Silverdalshallen
2018-11-24 12:00 150348087 Ängby IF (A) - Silverdals IF (B) Stora Mossen 1
2018-11-24 13:30 150348084 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 14:00 150348078 Täby FC (G) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2018-11-25 10:00 150348079 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (H) Björkebyhallen
2018-11-25 10:00 150348080 Täby FC (D) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2018-11-25 11:00 150348085 Jakobsbergs IBF - Karlbergs BK (A) Viksjö Sporthall
2018-12-01 09:00 150348090 Täby FC (G) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
2018-12-01 12:00 150348094 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-12-01 15:00 150348098 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-12-02 10:00 150348097 Karlbergs BK (A) - Ängby IF (A) Engelbrektshallen
2018-12-02 11:00 150348093 Järfälla IBK - Kungsängens IF Viksjö Sporthall
2018-12-02 16:15 150348089 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Tappströms Bollhall
2018-12-08 09:00 150348103 Kungsängens IF - Täby FC (H) Hagnäshallen
2018-12-08 14:00 150348100 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2018-12-08 15:00 150348108 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-12-09 09:00 150348110 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2018-12-09 11:00 150348105 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK Viksjö Sporthall
2018-12-09 14:15 150348104 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK Skärgårdsstadshallen
2018-12-15 12:00 150348114 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-12-15 13:00 150348115 Täby FC (H) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2018-12-15 13:00 150348118 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C) Väsby skolan
2018-12-15 13:00 150348120 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 13:15 150348121 Karlbergs BK (A) - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2018-12-16 11:00 150348117 Järfälla IBK - Ängby IF (A) Viksjö Sporthall
2018-12-16 13:00 150348113 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF Björkebyhallen
2019-01-12 12:15 150348124 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 13:00 150348127 Ängby IF (A) - Täby FC (H) Grimstahallen
2019-01-12 15:00 150348128 Täby FC (C) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2019-01-12 16:15 150348132 Karlbergs BK (A) - Vallentuna IBK (B) Engelbrektshallen
2019-01-13 10:30 150348130 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2019-01-13 12:00 150348125 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2019-01-19 13:00 150348142 Grimsta AIK (B) - Karlbergs BK (A) Väsby skolan
2019-01-19 15:00 150348138 Täby FC (G) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2019-01-20 09:00 150348137 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2019-01-20 12:00 150348140 Duvbo IK - Silverdals IF (B) Löthallen
2019-01-20 12:00 150348141 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2019-01-20 13:15 150348133 Ekerö IK (A) - Kungsängens IF Tappströms Bollhall
2019-01-26 12:30 150348148 Täby FC (C) - Täby FC (D) Erikslundshallen
2019-01-26 15:00 150348153 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 17:15 150348151 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (H) Riddersvik
2019-01-27 09:15 150348145 Jakobsbergs IBF - Kungsängens IF Viksjö Sporthall
2019-01-27 11:30 150348150 Silverdals IF (B) - Täby FC (G) Silverdalshallen
2019-01-27 12:00 150348152 Karlbergs BK (A) - Duvbo IK Engelbrektshallen
2019-01-27 14:00 150348144 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Skärgårdsstadshallen
2019-02-02 10:15 150348163 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B) Grindtorpshallen
2019-02-02 11:00 150348157 Kungsängens IF - Ängby IF (A) Hagnäshallen
2019-02-03 10:00 150348161 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2019-02-03 11:00 150348165 Järfälla IBK - Grimsta AIK (B) Viksjö Sporthall
2019-02-03 13:00 150348160 Täby FC (D) - Silverdals IF (B) Erikslundshallen
2019-02-03 14:00 150348162 Täby FC (G) - Karlbergs BK (A) Erikslundshallen
2019-02-03 14:15 150348155 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Tappströms Bollhall
2019-02-09 10:00 150348167 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2019-02-09 11:00 150348175 Grimsta AIK (B) - Täby FC (H) Väsby skolan
2019-02-09 13:00 150348173 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 13:15 150348172 Karlbergs BK (A) - Täby FC (D) Gärdeshallen
2019-02-09 14:00 150348168 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2019-02-10 09:00 150348176 Järfälla IBK - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2019-02-16 09:00 150348181 Kungsängens IF - Hässelby SK IBK (A) Hagnäshallen
2019-02-16 09:30 150348177 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Mälaröhallen
2019-02-16 11:15 150348180 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 12:00 150348186 Täby FC (G) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2019-02-16 17:00 150348187 Täby FC (H) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2019-02-17 14:00 150348185 Bele Barkarby IF IBF - Grimsta AIK (B) Herresta Sporthall
2019-03-09 09:00 150348198 Täby FC (H) - Täby FC (G) Skarpängskolan B
2019-03-09 12:00 150348188 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2019-03-09 13:00 150348193 Vallentuna IBK (B) - Kungsängens IF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 13:15 150348192 Karlbergs BK (A) - Åkersberga IBF (B) Gärdeshallen
2019-03-09 14:00 150348191 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-03-10 10:30 150348197 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF Löthallen
2019-03-10 13:00 150348196 Järfälla IBK - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
2019-03-16 10:00 150348205 Kungsängens IF - Grimsta AIK (B) Hagnäshallen
2019-03-16 13:00 150348201 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Grimstahallen
2019-03-16 14:00 150348200 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B
2019-03-16 15:00 150348208 Täby FC (D) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2019-03-17 10:00 150348203 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-03-17 11:00 150348209 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (G) Björkebyhallen
2019-03-23 13:00 150348213 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 16:15 150348215 Grimsta AIK (B) - Jakobsbergs IBF Väsby skolan
2019-03-24 09:00 150348220 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2019-03-24 11:45 150348212 Karlbergs BK (A) - Täby FC (C) Engelbrektshallen
2019-03-24 12:00 150348210 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (A) Arena Satelliten
2019-03-24 12:00 150348216 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-03-24 12:45 150348217 Duvbo IK - Kungsängens IF Löthallen
2019-03-30 09:00 150348229 Kungsängens IF - Täby FC (G) Hagnäshallen
2019-03-31 09:00 150348222 Silverdals IF (B) - Karlbergs BK (A) Silverdalshallen
2019-03-31 09:00 150348225 Ängby IF (A) - Grimsta AIK (B) Grimstahallen
2019-03-31 12:15 150348228 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (H) Skärgårdsstadshallen
2019-03-31 13:30 150348227 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2019-03-31 15:15 150348221 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150349007 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2018-09-29 10:00 150349009 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 10:00 150349011 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (B) Lyckeby Sporthall
2018-09-29 11:30 150349001 Tungelsta IF (B) - Hammarby IF IBF Tungelsta Sporthall
2018-09-29 14:00 150349002 Örby IS (A) - Salems IF (A) Bandhagshallen
2018-09-29 14:00 150349006 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Sätrahallen
2018-09-29 15:00 150349008 Huddinge IBS (B) - AIK IBF Tomtbergahallen
150349019 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF Ormingehallen
2018-10-06 10:00 150349012 Salems IF (A) - Tungelsta IF (B) Skogsängshallen
2018-10-06 13:00 150349017 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Kärrtorps IBK Skogåshallen
2018-10-06 13:15 150349021 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2018-10-06 14:00 150349020 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2018-10-07 09:00 150349018 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF Ulriksdalshallen
2018-10-07 09:45 150349014 Segeltorps IF (A) - Örby IS (A) Kvarnbergshallen
2018-10-07 13:00 150349013 Älta IF (A) - Hammarby IF IBF Stavsborgshallen
150349031 Högalids IF - FBI Tullinge (B)
2018-10-12 19:00 150349032 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2018-10-13 11:00 150349024 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Skogsängshallen
2018-10-13 12:30 150349023 Tungelsta IF (B) - Älta IF (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-13 14:00 150349029 Kärrtorps IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Bandhagshallen
2018-10-13 15:00 150349026 Örby IS (A) - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-10-14 09:00 150349030 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Vintervikshallen
2018-10-20 09:00 150349037 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2018-10-20 10:00 150349034 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF (B) Kvarnbergshallen
2018-10-20 10:00 150349042 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-10-20 10:00 150349044 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2018-10-20 13:15 150349041 FBI Tullinge (B) - Kärrtorps IBK Malmsjö Sporthall
2018-10-21 09:00 150349038 AIK IBF - Örby IS (A) Ulriksdalshallen
2018-10-21 13:00 150349036 Sköndals IK - Salems IF (A) Sköndalshallen
150349055 Högalids IF - Huddinge IBS (B)
2018-10-26 18:40 150349048 Salems IF (A) - AIK IBF Skogsängshallen
2018-10-27 10:00 150349046 Segeltorps IF (A) - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2018-10-27 11:15 150349049 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 16:00 150349050 Örby IS (A) - Högdalens AIS Bandhagshallen
2018-10-28 15:00 150349047 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Stavsborgshallen
2018-12-02 11:00 150349054 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Västertorpshallen
2018-11-10 10:00 150349062 Vendelsö IK (A) - Örby IS (A) Vendelsömalmshallen
2018-11-10 12:15 150349066 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2018-11-10 14:00 150349060 Högdalens AIS - Salems IF (A) Bandhagshallen
2018-11-10 15:00 150349059 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (A) Myrsjöskolan
2018-11-11 08:45 150349065 Huddinge IBS (B) - Kärrtorps IBK Tomtbergahallen
2018-11-11 11:00 150349056 Sköndals IK - Tungelsta IF (B) Sköndalshallen
2018-11-11 13:00 150349058 AIK IBF - Segeltorps IF (A) Tallbackaskolan
2019-01-13 16:00 150349061 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF Rikstenshallen
2018-11-17 10:30 150349067 Tungelsta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-17 14:00 150349074 Örby IS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2018-11-18 09:00 150349068 Sköndals IK - AIK IBF Sköndalshallen
2018-11-18 09:45 150349070 Segeltorps IF (A) - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2018-11-18 10:00 150349077 Kärrtorps IBK - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
2018-11-18 13:00 150349071 Älta IF (A) - FBI Tullinge (B) Stavsborgshallen
2018-11-18 14:00 150349072 Salems IF (A) - Vendelsö IK (A) Skogsängshallen
2018-11-24 09:00 150349084 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 14:00 150349082 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF (A) Lyckeby Sporthall
2018-11-24 15:00 150349080 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-11-24 15:15 150349086 Högalids IF - Örby IS (A) Skanstullshallen
2018-11-25 09:00 150349079 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Ormingehallen
2018-11-25 09:15 150349078 AIK IBF - Tungelsta IF (B) Råstaparkhallen
2018-11-25 10:00 150349085 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Tomtbergahallen
2018-12-01 09:00 150349091 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) Skogåshallen
2018-12-01 09:00 150349097 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Sjöstadshallen
2018-12-01 10:00 150349096 Salems IF (A) - Högalids IF Skogsängshallen
2018-12-01 11:30 150349089 Tungelsta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-01 14:00 150349098 Örby IS (A) - Kärrtorps IBK Bandhagshallen
2018-12-01 15:00 150349092 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
2018-12-01 15:00 150349094 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-12-02 10:00 150349090 AIK IBF - Högdalens AIS Ulriksdalshallen
2018-12-02 13:00 150349095 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B) Stavsborgshallen
2018-12-08 10:00 150349104 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 10:00 150349106 Högalids IF - Segeltorps IF (A) Liljeholmshallen 1
2018-12-08 10:30 150349101 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
2018-12-08 12:00 150349107 Älvsjö AIK IBF - Älta IF (A) Sätrahallen
2018-12-08 15:00 150349100 Högdalens AIS - Tungelsta IF (B) Bandhagshallen
2018-12-08 16:00 150349102 Vendelsö IK (A) - AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-12-09 11:00 150349108 Kärrtorps IBK - Salems IF (A) Sköndalshallen
2018-12-15 11:30 150349111 Tungelsta IF (B) - FBI Tullinge (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-15 11:30 150349121 Hammarby IF IBF - Örby IS (A) Sjöstadshallen
2018-12-16 10:00 150349114 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ulriksdalshallen
2018-12-16 11:00 150349115 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2018-12-16 11:30 150349116 Sköndals IK - Högalids IF Sköndalshallen
2018-12-16 12:00 150349118 Segeltorps IF (A) - Kärrtorps IBK Kvarnbergshallen
2018-12-16 15:00 150349112 Högdalens AIS - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
2019-01-12 10:00 150349122 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-12 11:00 150349124 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högdalens AIS Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 11:00 150349126 Högalids IF - AIK IBF Liljeholmshallen 1
2019-01-12 11:00 150349132 Hammarby IF IBF - Salems IF (A) Sjöstadshallen
2019-01-12 15:00 150349131 Örby IS (A) - Älta IF (A) Bandhagshallen
2019-01-12 16:00 150349128 Kärrtorps IBK - Sköndals IK Bandhagshallen
2019-01-13 09:00 150349127 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Vintervikshallen
2019-01-13 10:00 150349125 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2019-01-19 10:00 150349134 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 13:00 150349135 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2019-01-20 10:00 150349136 Högdalens AIS - Högalids IF Högdalshallen
2019-01-20 10:00 150349137 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Ormingehallen
2019-01-20 10:00 150349138 AIK IBF - Kärrtorps IBK Råstaparkhallen
2019-01-20 11:00 150349142 Segeltorps IF (A) - Hammarby IF IBF Kvarnbergshallen
2019-01-20 13:00 150349143 Älta IF (A) - Salems IF (A) Stavsborgshallen
2019-01-26 09:15 150349151 Örby IS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Högdalshallen
2019-01-26 11:00 150349147 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B) Sätrahallen
2019-01-26 11:00 150349152 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Sjöstadshallen
2019-01-27 10:00 150349144 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 10:30 150349148 Kärrtorps IBK - Högdalens AIS Sköndalshallen
2019-01-27 13:00 150349154 Älta IF (A) - Segeltorps IF (A) Stavsborgshallen
2019-01-27 15:45 150349146 Högalids IF - Vendelsö IK (A) Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 150349158 Vendelsö IK (A) - Kärrtorps IBK Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 150349163 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (A) Skogåshallen
2019-02-02 12:00 150349155 Tungelsta IF (B) - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2019-02-03 09:00 150349156 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2019-02-03 11:00 150349161 Nacka Wallenstam IBK (B) - Örby IS (A) Ormingehallen
2019-02-03 11:00 150349162 AIK IBF - Hammarby IF IBF Ulriksdalshallen
2019-02-03 12:00 150349164 Sköndals IK - Älta IF (A) Sköndalshallen
2019-02-09 08:00 150349175 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-02-09 09:00 150349172 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Sjöstadshallen
2019-02-09 11:00 150349167 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) Sätrahallen
2019-02-09 12:30 150349166 Högalids IF - Tungelsta IF (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 14:15 150349171 Örby IS (A) - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2019-02-10 09:00 150349168 Kärrtorps IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sköndalshallen
2019-02-10 13:00 150349174 Älta IF (A) - AIK IBF Stavsborgshallen
2019-02-10 14:00 150349173 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2019-02-16 09:00 150349183 FBI Tullinge (B) - Salems IF (A) Tullingehallen
2019-02-16 10:00 150349182 Vendelsö IK (A) - Hammarby IF IBF Lyckeby Sporthall
2019-02-16 10:15 150349178 Högalids IF - Kärrtorps IBK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 10:15 150349187 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sköndals IK Skogåshallen
2019-02-16 13:00 150349177 Tungelsta IF (B) - Älvsjö AIK IBF Tungelsta Sporthall
2019-02-16 15:00 150349184 Högdalens AIS - Älta IF (A) Bandhagshallen
2019-02-17 11:15 150349185 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Ormingehallen
2019-03-09 11:15 150349192 Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sjöstadshallen
2019-03-09 14:15 150349191 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2019-03-10 09:00 150349197 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-03-10 10:00 150349188 Kärrtorps IBK - Tungelsta IF (B) Sköndalshallen
2019-03-10 10:00 150349195 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 150349198 Skogås/Trångsunds IBK (A) - AIK IBF Skogåshallen
2019-03-10 13:00 150349194 Älta IF (A) - Vendelsö IK (A) Stavsborgshallen
2019-03-16 09:00 150349202 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2019-03-16 11:00 150349201 Älvsjö AIK IBF - Örby IS (A) Sätrahallen
2019-03-16 11:00 150349203 Huddinge IBS (B) - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2019-03-16 13:00 150349207 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Malmsjö Sporthall
2019-03-16 16:00 150349209 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF Myrsjöskolan
2019-03-16 17:00 150349208 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Bandhagshallen
2019-03-17 10:00 150349204 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (A) Strandhallen - Tyresö
2019-03-23 09:00 150349212 Hammarby IF IBF - Kärrtorps IBK Sjöstadshallen
2019-03-24 09:00 150349219 AIK IBF - FBI Tullinge (B) Ulriksdalshallen
2019-03-24 09:00 150349220 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Ormingehallen
2019-03-24 11:00 150349213 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2019-03-24 11:00 150349218 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (A) Skogåshallen
2019-03-24 12:00 150349215 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (B) Kvarnbergshallen
2019-03-24 13:00 150349214 Älta IF (A) - Högalids IF Stavsborgshallen
2019-03-17 17:00 150349230 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2019-03-30 08:45 150349231 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Tullingehallen
2019-03-30 10:00 150349224 Kärrtorps IBK - Älta IF (A) Sköndalshallen
2019-03-30 10:00 150349228 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 11:00 150349227 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-03-30 11:30 150349221 Tungelsta IF (B) - Örby IS (A) Tungelsta Sporthall
2019-03-30 13:00 150349225 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF (A) Sätrahallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150350006 Sickla IF - Nynäshamns IBK
150350010 Vendelsö IK ( B ) - Örby IS (B)
150350011 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogsängshallen
2018-09-29 10:00 150350007 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Segeltorps IF (B) Skogåshallen
2018-09-29 12:30 150350008 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (A) Tungelsta Sporthall
2018-09-29 13:00 150350002 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Eriksdalshallen
2018-09-30 10:15 150350004 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2018-09-30 15:00 150350003 Älta IF (B) - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
150350016 Nynäshamns IBK - Värmdö IF
150350021 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Engelbrektshallen
150350022 Salems IF (B) - Vendelsö IK ( B )
2018-10-06 10:00 150350017 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2018-10-06 10:00 150350018 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Tullingehallen
2018-10-06 15:00 150350020 Örby IS (B) - Tungelsta IF (A) Bandhagshallen
2018-10-07 10:00 150350014 Saltsjöbadens IF - Djurgårdens IF IBS (A) Fisksätra sporthall
2018-10-19 19:00 150350013 Huddinge IBS (A) - Älta IF (C) Tomtbergahallen
150350026 Djurgårdens IF IBS (A) - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
150350033 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK ( B )
2018-10-13 10:00 150350024 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 11:15 150350031 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogåshallen
2018-10-13 11:30 150350032 Tungelsta IF (A) - Salems IF (B) Tungelsta Sporthall
2018-10-13 15:00 150350030 Sickla IF - Örby IS (B) Järla Sporthall
2018-10-14 10:15 150350028 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2018-10-14 13:00 150350027 Älta IF (B) - Segeltorps IF (B) Stavsborgshallen
150350036 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
150350043 Vendelsö IK ( B ) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2018-10-20 09:00 150350037 Segeltorps IF (B) - Älta IF (C) Kvarnbergshallen
2018-10-20 10:00 150350038 FBI Tullinge (A) - Djurgårdens IF IBS (A) Tullingehallen
2018-10-20 15:00 150350040 Örby IS (B) - Värmdö IF Bandhagshallen
2018-10-20 15:00 150350044 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF (A) Myrsjöskolan
2018-10-21 12:00 150350041 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Eriksdalshallen
2018-11-18 12:00 150350042 Salems IF (B) - Sickla IF Skogsängshallen
150350046 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
150350053 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK ( B ) Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 10:00 150350048 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (A) Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 10:00 150350055 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tungelsta IF (A) Skogåshallen
2018-10-27 11:00 150350047 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B) Tomtbergahallen
2018-10-27 12:15 150350050 Djurgårdens IF IBS (A) - Örby IS (B) Liljeholmshallen 1
2018-10-28 10:15 150350052 Värmdö IF - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2018-11-11 16:10 150350054 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Järla Sporthall
2018-11-25 16:15 150350051 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Stavsborgshallen
2018-11-10 10:15 150350063 Vendelsö IK ( B ) - Älta IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-11-10 11:30 150350065 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-10 13:00 150350058 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Botkyrkahallen
2018-11-10 15:00 150350060 Örby IS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Bandhagshallen
2018-11-10 16:00 150350064 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF Myrsjöskolan
2018-11-11 10:00 150350061 Djurgårdens IF IBS (B) - Älta IF (C) Engelbrektshallen
2018-11-11 12:00 150350062 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Skogsängshallen
2018-11-25 16:00 150350066 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sickla IF Järla Sporthall
150350068 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A)
2018-11-17 11:00 150350077 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 12:00 150350072 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-11-18 09:15 150350076 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
2018-11-18 09:45 150350070 Saltsjöbadens IF - Örby IS (B) Fisksätra sporthall
2018-11-18 12:15 150350071 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Tomtbergahallen
2018-11-18 14:00 150350073 Älta IF (C) - Vendelsö IK ( B ) Stavsborgshallen
2018-11-18 15:00 150350075 Älta IF (B) - Tungelsta IF (A) Stavsborgshallen
2018-11-18 16:00 150350074 Djurgårdens IF IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Eriksdalshallen
150350080 Örby IS (B) - Nynäshamns IBK Bandhagshallen
2018-11-24 10:00 150350088 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 11:00 150350082 Salems IF (B) - Saltsjöbadens IF Skogsängshallen
2018-11-24 11:00 150350086 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Skogåshallen
2018-11-24 11:30 150350085 Tungelsta IF (A) - Älta IF (C) Tungelsta Sporthall
2018-11-24 13:00 150350087 Sickla IF - Älta IF (B) Järla Sporthall
2018-11-24 15:00 150350084 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Myrsjöskolan
2018-11-24 17:00 150350083 Vendelsö IK ( B ) - Huddinge IBS (A) Lyckeby Sporthall
150350091 Segeltorps IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Kvarnbergshallen
150350092 Nynäshamns IBK - Salems IF (B)
2018-12-01 09:00 150350090 FBI Tullinge (A) - Örby IS (B) Tullingehallen
2018-12-01 10:00 150350096 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 12:15 150350095 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF (A) Tomtbergahallen
2018-12-02 09:00 150350094 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2018-12-02 11:00 150350098 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Engelbrektshallen
2018-12-02 14:00 150350099 Älta IF (B) - Värmdö IF Stavsborgshallen
2018-12-02 15:00 150350097 Älta IF (C) - Sickla IF Stavsborgshallen
150350104 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2018-12-08 11:00 150350106 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Saltsjöbadens IF Skogåshallen
2018-12-08 11:00 150350108 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 15:00 150350103 Vendelsö IK ( B ) - Segeltorps IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-12-09 10:15 150350109 Värmdö IF - Älta IF (C) Värmdö sporthall
2018-12-09 13:00 150350102 Salems IF (B) - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
2018-12-09 13:00 150350110 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Stavsborgshallen
2019-01-20 16:00 150350107 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
2018-12-14 18:45 150350119 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF Tomtbergahallen
2018-12-15 09:00 150350116 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnängshallen
2018-12-15 10:00 150350120 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 16:00 150350112 Örby IS (B) - Salems IF (B) Bandhagshallen
2018-12-16 10:00 150350118 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Fisksätra sporthall
2018-12-16 11:00 150350115 Segeltorps IF (B) - Tungelsta IF (A) Kvarnbergshallen
2018-12-16 13:00 150350121 Älta IF (C) - Djurgårdens IF IBS (A) Stavsborgshallen
2019-03-17 16:00 150350114 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Rikstenshallen
2019-01-12 09:00 150350128 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 10:00 150350126 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
2019-01-12 16:00 150350127 Sickla IF - Segeltorps IF (B) Myrsjöskolan
2019-01-12 16:00 150350131 Djurgårdens IF IBS (A) - Huddinge IBS (A) Eriksdalshallen
2019-01-13 09:00 150350124 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS (B) Ormingehallen
2019-01-13 12:00 150350132 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Stavsborgshallen
2019-01-13 13:00 150350130 Älta IF (B) - Saltsjöbadens IF Stavsborgshallen
2019-01-27 14:45 150350123 Vendelsö IK ( B ) - Djurgårdens IF IBS (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 10:45 150350135 Djurgårdens IF IBS (B) - Tungelsta IF (A) Liljeholmshallen 1
2019-01-19 11:15 150350140 Nynäshamns IBK - Älta IF (B) Kvarnängshallen
2019-01-19 13:00 150350143 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tomtbergahallen
2019-01-19 16:30 150350138 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2019-01-20 08:30 150350134 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
2019-01-20 09:30 150350142 Saltsjöbadens IF - Älta IF (C) Fisksätra sporthall
2019-01-20 11:00 150350136 Örby IS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Högdalshallen
2019-01-20 12:00 150350139 Segeltorps IF (B) - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2019-01-26 11:15 150350154 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2019-01-26 11:30 150350145 Tungelsta IF (A) - Vendelsö IK ( B ) Tungelsta Sporthall
2019-01-26 12:30 150350150 Älta IF (B) - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
2019-01-26 13:00 150350147 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (B) Järla Sporthall
2019-01-26 16:00 150350151 Djurgårdens IF IBS (A) - Segeltorps IF (B) Eriksdalshallen
2019-01-27 11:00 150350148 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (B) Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 13:00 150350146 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF (B) Skogåshallen
2019-01-27 15:00 150350152 Älta IF (C) - Nynäshamns IBK Stavsborgshallen
2019-02-02 11:00 150350164 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (A) Kvarnängshallen
2019-02-02 12:00 150350157 Vendelsö IK ( B ) - Sickla IF Lyckeby Sporthall
2019-02-02 14:15 150350162 FBI Tullinge (A) - Älta IF (C) Rikstenshallen
2019-02-02 15:15 150350160 Örby IS (B) - Älta IF (B) Bandhagshallen
2019-02-03 10:00 150350156 Nacka Wallenstam IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2019-02-03 12:00 150350158 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogsängshallen
2019-02-03 14:00 150350163 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Kvarnbergshallen
2019-02-03 17:00 150350159 Djurgårdens IF IBS (B) - Värmdö IF Eriksdalshallen
2019-02-09 11:00 150350168 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 13:00 150350167 Sickla IF - Tungelsta IF (A) Järla Sporthall
2019-02-09 15:15 150350171 Djurgårdens IF IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Engelbrektshallen
2019-02-10 10:00 150350174 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2019-02-10 10:00 150350175 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (B) Fisksätra sporthall
2019-02-10 10:30 150350169 Värmdö IF - Vendelsö IK ( B ) Värmdö sporthall
2019-02-10 14:00 150350170 Älta IF (B) - Salems IF (B) Stavsborgshallen
2019-02-10 15:00 150350172 Älta IF (C) - Örby IS (B) Stavsborgshallen
2019-02-16 10:00 150350182 Salems IF (B) - Älta IF (C) Skogsängshallen
2019-02-16 10:00 150350187 Segeltorps IF (B) - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2019-02-16 11:00 150350181 Vendelsö IK ( B ) - Djurgårdens IF IBS (A) Lyckeby Sporthall
2019-02-16 11:15 150350178 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2019-02-16 12:00 150350179 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
2019-02-16 17:00 150350184 Örby IS (B) - Huddinge IBS (A) Bandhagshallen
2019-02-16 17:15 150350180 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B) Myrsjöskolan
2019-02-17 14:00 150350183 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Engelbrektshallen
2019-03-03 13:00 150350192 Älta IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2019-03-09 13:00 150350193 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK ( B ) Strandhallen - Tyresö
2019-03-10 09:15 150350189 Värmdö IF - Sickla IF Värmdö sporthall
2019-03-10 09:30 150350195 Saltsjöbadens IF - Djurgårdens IF IBS (B) Fisksätra sporthall
2019-03-10 10:00 150350194 Huddinge IBS (A) - Salems IF (B) Tomtbergahallen
2019-03-10 11:00 150350198 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 150350190 Älta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Stavsborgshallen
2019-03-10 16:00 150350191 Djurgårdens IF IBS (A) - Tungelsta IF (A) Eriksdalshallen
2019-03-16 10:00 150350205 Vendelsö IK ( B ) - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2019-03-16 11:00 150350202 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älta IF (C) Skogåshallen
2019-03-16 11:30 150350203 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tungelsta Sporthall
2019-03-16 12:00 150350200 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 14:00 150350201 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (A) Järla Sporthall
2019-03-16 15:00 150350204 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2019-03-16 15:00 150350208 Örby IS (B) - Segeltorps IF (B) Bandhagshallen
2019-03-16 15:15 150350207 Djurgårdens IF IBS (B) - Nynäshamns IBK Gärdeshallen
2019-03-23 11:15 150350217 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK ( B ) Kvarnängshallen
2019-03-23 13:00 150350214 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Tomtbergahallen
2019-03-23 14:00 150350212 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Järla Sporthall
2019-03-23 14:15 150350219 FBI Tullinge (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Rikstenshallen
2019-03-24 09:00 150350213 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-24 10:00 150350215 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (A) Fisksätra sporthall
2019-03-24 10:45 150350211 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF Engelbrektshallen
2019-03-24 11:00 150350218 Segeltorps IF (B) - Salems IF (B) Kvarnbergshallen
2019-03-30 11:00 150350224 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 11:00 150350229 Vendelsö IK ( B ) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
2019-03-30 13:15 150350231 Djurgårdens IF IBS (B) - Örby IS (B) Engelbrektshallen
2019-03-30 14:00 150350225 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Järla Sporthall
2019-03-30 16:15 150350227 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2019-03-31 09:15 150350223 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Värmdö sporthall
2019-03-31 11:00 150350228 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF (B) Ormingehallen
2019-03-31 14:00 150350222 Älta IF (B) - Älta IF (C) Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis