Pantamera P Blå Lätt-Lätt (10) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150356003 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (B)
150356007 Hässelby SK IBK (E) - Silverdals IF (B)
2018-09-29 09:00 150356008 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2018-09-29 09:00 150356009 Duvbo IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2018-09-29 11:00 150356001 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2018-09-29 11:30 150356005 Erikslunds KF - Bro IK (A) Erikslundshallen
2018-09-29 12:00 150356006 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan A
150356012 Grimsta AIK (B) - Mariebergs SK (B)
150356016 Silverdals IF (B) - Erikslunds KF
150356018 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (E) Herresta Sporthall
2018-10-06 09:00 150356015 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-06 10:00 150356020 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2018-10-06 11:00 150356017 Täby FC (E) - Täby FC (A) Skarpängskolan A
2018-10-07 12:00 150356014 Bro IK (A) - Åkersberga IBF (A) Bro Sporthall
2018-10-07 13:00 150356011 Hässelby SK IBK (C) - Sollentuna IBF Grimstahallen
150356022 Hässelby SK IBK (C) - Grimsta AIK (B)
150356025 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
150356029 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (C)
2018-10-13 09:30 150356030 Grimsta AIK (A) - Duvbo IK (B) Väsby skolan
2018-10-13 10:00 150356023 Mariebergs SK (B) - Bro IK (A) Stora Mossen 1
2018-10-13 10:00 150356026 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 11:30 150356027 Erikslunds KF - Bele Barkarby IF IBF Erikslundshallen
2018-10-14 11:00 150356024 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
150356031 Grimsta AIK (B) - Sollentuna IBF
150356040 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (E) Väsby skolan
2018-10-20 11:00 150356038 Täby FC (C) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2018-10-20 11:00 150356039 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Brotorpshallen
2018-10-20 12:00 150356035 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan A
2018-10-21 09:00 150356036 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (A) Björkebyhallen
2018-10-21 12:00 150356033 Bro IK (A) - Hässelby SK IBK (C) Bro Sporthall
2018-10-21 12:00 150356034 Silverdals IF (B) - Mariebergs SK (B) Arena Satelliten
150356050 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E) Skarpängskolan A
2018-10-27 10:00 150356045 Mariebergs SK (B) - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2018-10-27 10:00 150356048 Vallentuna IBK (A) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 11:00 150356044 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF (B) Hässelbyhallen
2018-10-27 12:00 150356049 Erikslunds KF - Grimsta AIK (A) Erikslundshallen
2018-10-28 10:15 150356047 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 13:00 150356042 Grimsta AIK (B) - Bro IK (A) Väsby skolan
150356059 Hässelby SK IBK (E) - Vallentuna IBK (A)
2018-11-10 09:00 150356057 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2018-11-10 10:00 150356058 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2018-11-10 13:00 150356056 Täby FC (C) - Mariebergs SK (B) Skarpängskolan A
2018-11-10 14:00 150356060 Täby FC (A) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2018-11-11 09:00 150356055 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
2018-11-11 13:00 150356051 Bro IK (A) - Sollentuna IBF Bro Sporthall
2018-11-11 15:00 150356053 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
150356068 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
2018-11-17 09:00 150356067 Mariebergs SK (B) - Grimsta AIK (A) Stora Mossen 1
2018-11-17 09:00 150356070 Vallentuna IBK (A) - Erikslunds KF Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 15:00 150356064 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2018-11-18 09:00 150356061 Sollentuna IBF - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
2018-11-18 10:00 150356066 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-11-18 13:00 150356062 Bro IK (A) - Silverdals IF (B) Bro Sporthall
2018-11-18 15:15 150356069 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2018-11-24 08:30 150356080 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 09:00 150356072 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan A
2018-11-24 11:00 150356075 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2018-11-24 11:00 150356077 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2018-11-24 11:30 150356079 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (A) Erikslundshallen
2018-11-24 13:00 150356078 Täby FC (A) - Mariebergs SK (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 09:00 150356071 Sollentuna IBF - Silverdals IF (B) Arena Satelliten
2018-11-25 09:00 150356073 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK (A) Björkebyhallen
2018-12-01 10:00 150356086 Grimsta AIK (B) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2018-12-01 11:00 150356089 Mariebergs SK (B) - Vallentuna IBK (A) Stora Mossen 1
2018-12-01 11:00 150356090 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2018-12-01 12:00 150356088 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-12-02 08:30 150356081 Sollentuna IBF - Täby FC (E) Arena Satelliten
2018-12-02 10:00 150356082 Silverdals IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2018-12-02 12:00 150356084 Bro IK (A) - Täby FC (C) Bro Sporthall
2018-12-08 09:00 150356099 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 11:00 150356094 Duvbo IK (B) - IK Frej Täby IBK Hallonbergshallen
2018-12-08 11:00 150356095 Grimsta AIK (A) - Bro IK (A) Väsby skolan
2018-12-09 09:00 150356091 Bele Barkarby IF IBF - Sollentuna IBF Björkebyhallen
2018-12-09 10:00 150356097 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2018-12-09 10:00 150356100 Hässelby SK IBK (A) - Mariebergs SK (B) Grimstahallen
2018-12-09 11:00 150356093 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 12:30 150356110 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Hässelbyhallen
2018-12-15 10:00 150356104 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (B) Väsby skolan
2018-12-15 10:00 150356108 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 15:00 150356105 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (E) Skarpängskolan A
2018-12-16 09:00 150356102 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Björkebyhallen
2018-12-16 10:00 150356103 Täby FC (E) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan A
2019-01-06 12:00 150356106 Bro IK (A) - Täby FC (A) Bro Sporthall
2019-01-12 09:00 150356114 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2019-01-12 10:00 150356113 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2019-01-12 10:00 150356119 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B) Hässelbyhallen
2019-01-12 11:00 150356117 Vallentuna IBK (A) - Bro IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 13:00 150356115 Täby FC (A) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2019-01-12 13:30 150356116 Erikslunds KF - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-01-12 15:00 150356111 Täby FC (C) - Sollentuna IBF Skarpängskolan A
2019-01-19 10:00 150356125 Täby FC (E) - Erikslunds KF Skarpängskolan A
2019-01-19 11:00 150356122 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A) Skarpängskolan A
2019-01-19 12:00 150356127 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-01-20 08:00 150356124 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2019-01-20 08:15 150356126 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2019-01-20 10:00 150356121 Sollentuna IBF - Duvbo IK (B) Arena Satelliten
2019-01-20 12:00 150356128 Bro IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Bro Sporthall
2019-01-26 09:00 150356138 Mariebergs SK (B) - IK Frej Täby IBK Stora Mossen 1
2019-01-26 10:00 150356131 Grimsta AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2019-01-26 11:00 150356135 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 14:15 150356132 Hässelby SK IBK (E) - Duvbo IK (B) Riddersvik
2019-01-27 09:00 150356133 Täby FC (A) - Täby FC (C) Erikslundshallen
2019-01-27 12:45 150356137 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF (B) Grimstahallen
2019-01-27 13:00 150356136 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (E) Skärgårdsstadshallen
2019-02-02 09:00 150356142 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2019-02-02 10:00 150356143 Duvbo IK (B) - Erikslunds KF Brotorpshallen
2019-02-02 10:00 150356148 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-03 09:00 150356141 Sollentuna IBF - Hässelby SK IBK (E) Arena Satelliten
2019-02-03 09:00 150356146 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2019-02-03 09:00 150356147 Täby FC (E) - Mariebergs SK (B) Erikslundshallen
2019-02-03 12:00 150356144 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (A) Erikslundshallen
2019-02-09 09:00 150356153 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 09:00 150356159 Grimsta AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-02-09 10:00 150356155 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2019-02-09 11:00 150356157 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2019-02-09 11:45 150356152 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (E) Erikslundshallen
2019-02-09 15:00 150356151 Täby FC (A) - Sollentuna IBF Skarpängskolan B
2019-02-10 13:00 150356154 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (B) Skärgårdsstadshallen
2019-02-16 09:00 150356165 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (B) Brotorpshallen
2019-02-16 10:00 150356164 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2019-02-16 11:00 150356162 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan A
2019-02-16 11:30 150356170 IK Frej Täby IBK - Bro IK (A) Erikslundshallen
2019-02-16 12:00 150356168 Täby FC (E) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan A
2019-02-17 09:00 150356163 Hässelby SK IBK (E) - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
2019-02-17 11:30 150356161 Sollentuna IBF - Erikslunds KF Silverdalshallen
2019-03-09 09:00 150356174 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (E) Stora Mossen 1
2019-03-09 10:00 150356171 Vallentuna IBK (A) - Sollentuna IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 10:00 150356173 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2019-03-09 11:00 150356175 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-03-09 11:15 150356180 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-10 12:00 150356179 Bro IK (A) - Täby FC (E) Bro Sporthall
2019-03-10 12:15 150356172 Åkersberga IBF (A) - Erikslunds KF Skärgårdsstadshallen
2019-03-16 09:00 150356181 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (A) Nya Edsbergshallen
2019-03-16 10:00 150356182 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 10:00 150356186 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2019-03-16 11:30 150356183 Erikslunds KF - Mariebergs SK (B) Erikslundshallen
2019-03-16 14:00 150356190 Täby FC (E) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan A
2019-03-17 09:00 150356184 Hässelby SK IBK (E) - Hässelby SK IBK (C) Grimstahallen
2019-03-17 09:00 150356189 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK Björkebyhallen
2019-03-23 10:00 150356192 Mariebergs SK (B) - Åkersberga IBF (A) Stora Mossen 1
2019-03-23 12:45 150356198 IK Frej Täby IBK - Täby FC (C) Erikslundshallen
2019-03-23 14:00 150356200 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan A
2019-03-23 16:00 150356191 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF Hässelbyhallen
2019-03-24 12:00 150356197 Bro IK (A) - Duvbo IK (B) Bro Sporthall
2019-03-24 17:00 150356195 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (E) Väsby skolan
2019-03-25 18:30 150356193 Hässelby SK IBK (C) - Erikslunds KF Erikslundshallen
2019-03-30 09:00 150356209 Täby FC (C) - Täby FC (E) Skarpängskolan A
2019-03-30 10:00 150356206 Hässelby SK IBK (E) - Bro IK (A) Hässelbyhallen
2019-03-30 10:00 150356207 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-03-30 10:30 150356208 Duvbo IK (B) - Silverdals IF (B) Brotorpshallen
2019-03-30 11:30 150356204 Erikslunds KF - Grimsta AIK (B) Erikslundshallen
2019-03-31 09:30 150356201 Sollentuna IBF - Mariebergs SK (B) Arena Satelliten
2019-03-31 10:15 150356202 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 09:00 150357010 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 10:00 150357009 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 11:00 150357002 Vallentuna IBK (D) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 12:00 150357003 Dubvo IK (A) - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2018-09-30 09:00 150357007 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-09-30 10:00 150357001 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hässelbyhallen
2018-09-30 12:00 150357004 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 12:15 150357006 Danderyds SK IBF - Täby FC (D) Mörbyhallen
150357020 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 10:00 150357016 Vallentuna IBK (B) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 12:00 150357012 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2018-10-07 10:00 150357013 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Viksjö Sporthall
2018-10-07 10:00 150357018 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF Prästängshallen
2018-10-07 14:00 150357011 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2018-10-07 16:15 150357017 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
2018-10-21 14:00 150357015 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-10-13 09:00 150357024 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 09:15 150357026 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:00 150357029 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (C) Viksjö Sporthall
2018-10-14 10:00 150357021 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Arena Satelliten
2018-10-14 10:00 150357022 Hässelby SK IBK (D) - Dubvo IK (A) Hässelbyhallen
2018-10-14 10:00 150357025 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2018-10-14 12:15 150357028 Danderyds SK IBF - Täby FC (F) Mörbyhallen
2018-10-14 13:00 150357027 AIK IBF - Sigtuna IF IBK (B) Tallbackaskolan
2018-10-20 09:00 150357031 Dubvo IK (A) - Töjnan IBK (B) Brotorpshallen
2018-10-20 09:00 150357034 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 10:00 150357038 Vallentuna IBK (C) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 13:00 150357037 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-10-20 14:00 150357039 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-21 09:00 150357036 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2018-10-21 10:30 150357032 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-10-21 12:15 150357035 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (D) Mörbyhallen
2018-10-27 09:00 150357046 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 12:00 150357044 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2018-10-27 13:45 150357041 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK (B) Sollentuna sim och sporthall
2018-10-27 14:15 150357045 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Riddersvik
2018-10-27 15:00 150357047 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2018-10-28 11:15 150357048 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 13:30 150357043 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 09:30 150357050 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF Mörbyhallen
2018-11-10 09:15 150357057 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 10:00 150357056 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-10 11:00 150357052 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-10 11:00 150357053 Vallentuna IBK (B) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-11 09:00 150357059 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2018-11-11 11:00 150357055 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2018-11-11 12:15 150357060 Danderyds SK IBF - AIK IBF Mörbyhallen
2018-11-11 13:15 150357054 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2018-11-04 09:15 150357070 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 10:00 150357068 Vallentuna IBK (D) - Jakobsbergs IBF Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 13:00 150357069 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2018-11-18 09:00 150357064 Sigtuna IF IBK (B) - Dubvo IK (A) Prästängshallen
2018-11-18 11:00 150357061 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Arena Satelliten
2018-11-18 11:00 150357063 Järfälla IBK (B) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2018-11-18 11:00 150357066 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hässelbyhallen
2018-11-18 12:30 150357065 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (F) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 09:00 150357076 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 09:30 150357075 Vallentuna IBK (C) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 10:00 150357080 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-11-24 10:30 150357071 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 12:00 150357074 Täby FC (F) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 12:15 150357072 Enebybergs IF - Täby FC (D) Mörbyhallen
2018-11-25 13:00 150357079 AIK IBF - Vallentuna IBK (D) Tallbackaskolan
2018-11-25 13:15 150357078 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
2018-12-01 09:00 150357082 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 09:00 150357088 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 150357089 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 150357090 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 12:00 150357083 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-12-02 09:00 150357085 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2018-12-02 10:30 150357081 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2018-12-02 13:30 150357087 Vaxholms IBF (A) - Jakobsbergs IBF Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-08 09:00 150357094 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 10:00 150357093 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 11:00 150357100 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-09 09:00 150357092 Täby FC (F) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2018-12-09 09:00 150357096 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-12-09 10:00 150357091 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2018-12-09 10:00 150357098 AIK IBF - Vaxholms IBF (A) Ulriksdalshallen
2018-12-09 12:15 150357099 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Skärgårdsstadshallen
2018-12-09 13:15 150357097 Danderyds SK IBF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
2018-12-15 09:00 150357110 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 10:00 150357108 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2018-12-16 09:00 150357102 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Prästängshallen
2018-12-16 09:00 150357105 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2018-12-16 09:00 150357107 Järfälla IBK (B) - AIK IBF Kallhälls sporthall
2018-12-16 14:30 150357109 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-16 16:15 150357103 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2019-01-06 10:00 150357101 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Silverdalshallen
2019-01-12 09:00 150357111 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 09:00 150357112 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-12 10:00 150357119 Vallentuna IBK (D) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 14:00 150357118 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2019-01-13 09:00 150357116 AIK IBF - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2019-01-13 10:00 150357114 Jakobsbergs IBF - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-01-13 10:00 150357120 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hässelbyhallen
2019-01-13 12:15 150357115 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
2019-01-19 09:00 150357126 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-19 09:00 150357127 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2019-01-19 12:00 150357123 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2019-01-20 09:00 150357121 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Arena Satelliten
2019-01-20 09:00 150357124 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2019-01-20 13:30 150357130 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-20 16:15 150357125 Enebybergs IF - AIK IBF Danderyds Gymnasium
2019-03-24 10:00 150357129 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-01-26 10:00 150357137 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 13:30 150357140 Vaxholms IBF (A) - Dubvo IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-26 15:15 150357138 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Riddersvik
2019-01-26 16:15 150357139 Hässelby SK IBK (D) - Järfälla IBK (B) Riddersvik
2019-01-27 09:00 150357132 Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2019-01-27 09:00 150357134 AIK IBF - Täby FC (F) Ulriksdalshallen
2019-01-27 09:15 150357135 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 10:00 150357136 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2019-01-27 12:15 150357133 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen
2019-02-02 09:00 150357143 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 11:00 150357144 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-03 10:00 150357141 Töjnan IBK (B) - Jakobsbergs IBF Arena Satelliten
2019-02-03 10:00 150357148 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2019-02-03 10:00 150357150 Järfälla IBK (B) - Dubvo IK (A) Kallhälls sporthall
2019-02-03 11:00 150357145 Täby FC (F) - Täby FC (B) Erikslundshallen
2019-02-03 11:00 150357146 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Prästängshallen
2019-02-03 16:15 150357147 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-02-09 09:00 150357156 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2019-02-09 10:00 150357155 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 11:00 150357159 Dubvo IK (A) - Täby FC (D) Brotorpshallen
2019-02-09 12:00 150357157 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2019-02-09 12:30 150357158 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-09 16:00 150357154 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2019-02-10 09:00 150357152 AIK IBF - Jakobsbergs IBF Ulriksdalshallen
2019-02-10 13:15 150357151 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
2019-02-16 10:00 150357165 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-16 10:00 150357166 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-02-16 10:00 150357169 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-17 09:00 150357163 Jakobsbergs IBF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2019-02-17 09:30 150357161 Töjnan IBK (B) - AIK IBF Silverdalshallen
2019-02-17 10:00 150357167 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2019-02-17 13:15 150357162 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2019-02-17 14:15 150357168 Enebybergs IF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
2019-03-03 10:00 150357171 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 09:00 150357174 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-03-09 09:30 150357177 Dubvo IK (A) - Täby FC (F) Brotorpshallen
2019-03-09 11:00 150357173 Vallentuna IBK (D) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 12:00 150357175 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2019-03-09 12:00 150357180 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-09 13:00 150357172 Täby FC (B) - AIK IBF Skarpängskolan A
2019-03-09 14:30 150357176 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-10 10:00 150357178 Järfälla IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-03-16 09:00 150357187 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 10:00 150357186 Rotebro IS IBK - Dubvo IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 10:15 150357181 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-17 09:15 150357182 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 09:15 150357184 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (D) Kallhälls sporthall
2019-03-17 11:00 150357189 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2019-03-17 13:00 150357183 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Tallbackaskolan
2019-03-17 16:15 150357190 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-03-23 09:00 150357191 Vallentuna IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:00 150357193 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF Hässelbyhallen
2019-03-23 10:00 150357199 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:15 150357195 Dubvo IK (A) - Jakobsbergs IBF Brotorpshallen
2019-03-23 12:00 150357192 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2019-03-23 13:30 150357194 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-23 15:00 150357198 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2019-03-24 17:15 150357200 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-03-30 10:00 150357202 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-03-30 10:00 150357208 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 11:00 150357210 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-30 14:00 150357209 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2019-03-31 08:30 150357201 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Arena Satelliten
2019-03-31 09:00 150357204 AIK IBF - Dubvo IK (A) Ulriksdalshallen
2019-03-31 13:15 150357203 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2019-03-31 13:15 150357205 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK (B) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150358004 Salems IF - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2018-09-29 09:00 150358008 Ängby IF - Huddinge IBS (A) Stora Mossen 1
2018-09-29 12:00 150358005 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF Stora Mossen 1
2018-09-29 12:15 150358010 Djurö-Vindö IF - Norrtulls SK Djurö Sporthall
2018-09-30 09:15 150358006 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Ormingehallen
2018-09-30 10:15 150358002 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF Ormingehallen
2018-11-04 15:00 150358009 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-10-06 09:00 150358013 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tullingehallen
2018-10-06 09:00 150358014 Segeltorps IF - Ekerö IK (B) Kvarnbergshallen
2018-10-06 11:00 150358017 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 12:15 150358020 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2018-10-07 09:00 150358018 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B) Sköndalshallen
2018-10-07 09:00 150358019 Norrtulls SK - Ängby IF Engelbrektshallen
2018-10-07 09:15 150358015 Värmdö IF (A) - Salems IF Värmdö sporthall
2018-10-13 09:00 150358026 Salems IF - Huddinge IBS (A) Skogsängshallen
2018-10-13 13:00 150358021 Älta IF - Ingarö IF Järla Sporthall
2018-10-13 14:00 150358024 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2018-10-13 15:00 150358023 IBF Offensiv Lidingö - Segeltorps IF Bodals Bollhall
2018-10-14 09:00 150358027 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK Engelbrektshallen
2018-10-14 09:00 150358028 Nacka Wallenstam IBK (B) - Norrtulls SK Ormingehallen
2018-10-14 09:00 150358030 Ängby IF - Högdalens AIS Grimstahallen
2018-10-14 10:00 150358029 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Vintervikshallen
150358039 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B) Högdalshallen
2018-10-20 09:00 150358040 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2018-10-20 11:00 150358037 Norrtulls SK - Salems IF Stora Mossen 1
2018-10-21 09:00 150358035 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tomtbergahallen
2018-10-21 10:00 150358036 Sköndals IK - Ekerö IK (B) Sköndalshallen
2018-10-21 16:00 150358032 Ingarö IF - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2018-11-10 14:30 150358038 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (A) Djurö Sporthall
150358047 Ekerö IK (B) - Djurö-Vindö IF Tappströms Bollhall
2018-10-27 09:00 150358043 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2018-10-27 09:00 150358048 Salems IF - Högdalens AIS Skogsängshallen
2018-10-27 09:00 150358049 Mariebergs SK (A) - Ängby IF Stora Mossen 1
2018-10-27 11:30 150358045 IBF Offensiv Lidingö - Sköndals IK Bodals Bollhall
2018-10-27 13:15 150358041 FBI Tullinge (B) - Älta IF Rikstenshallen
2018-10-28 09:00 150358050 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2018-11-18 09:00 150358046 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK Ormingehallen
2018-11-10 10:15 150358054 Huddinge IBS (A) - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-11-10 10:15 150358059 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Liljeholmshallen 1
2018-11-10 11:15 150358057 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Farstahallen 1
2018-11-10 12:15 150358052 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2018-11-10 12:15 150358056 Djurö-Vindö IF - IBF Offensiv Lidingö Djurö Sporthall
2018-11-10 13:00 150358051 Segeltorps IF - Älta IF Kvarnbergshallen
2018-11-11 09:00 150358058 Ängby IF - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2018-12-02 14:45 150358060 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK (A) Ormingehallen
2018-11-17 08:00 150358063 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2018-11-17 11:30 150358067 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF Bodals Bollhall
2018-11-17 12:00 150358065 Ingarö IF - Norrtulls SK Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:00 150358068 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Myrsjöskolan
2018-11-18 12:00 150358061 Älta IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2018-11-18 13:00 150358070 Salems IF - Mariebergs SK (A) Skogsängshallen
2018-11-18 14:15 150358069 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tappströms Bollhall
2018-11-24 10:00 150358080 Salems IF - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2018-11-24 11:00 150358079 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Stora Mossen 1
2018-11-24 12:00 150358078 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Myrsjöskolan
2018-11-24 14:00 150358076 Högdalens AIS - Ingarö IF Bandhagshallen
2018-11-25 09:00 150358072 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2018-11-25 09:00 150358074 Norrtulls SK - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2018-11-25 10:00 150358073 Sköndals IK - Segeltorps IF Sköndalshallen
2018-12-01 11:00 150358087 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ingarö Sporthall
2018-12-01 12:00 150358090 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ekerö IK (B) Myrsjöskolan
2018-12-01 13:00 150358084 Segeltorps IF - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2018-12-01 15:15 150358083 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK Värmdö sporthall
2018-12-01 15:15 150358085 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Rikstenshallen
2018-12-02 12:00 150358081 Älta IF - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
2018-12-02 17:00 150358089 IBF Offensiv Lidingö - Salems IF Bodals Bollhall
2018-12-08 09:15 150358092 Norrtulls SK - Huddinge IBS (A) Gärdeshallen
2018-12-08 11:30 150358095 Ängby IF - Segeltorps IF Ärvingehallen
2018-12-08 11:30 150358096 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
2018-12-08 13:15 150358098 Mariebergs SK (A) - Ingarö IF Gärdeshallen
2018-12-08 14:00 150358094 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Bandhagshallen
2018-12-09 09:00 150358091 Sköndals IK - Älta IF Sköndalshallen
2018-12-09 10:00 150358100 Nacka Wallenstam IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
2018-12-15 10:00 150358103 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2018-12-15 12:15 150358105 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2018-12-15 12:15 150358107 Mariebergs SK (A) - FBI Tullinge (B) Gärdeshallen
2018-12-15 12:30 150358109 Ingarö IF - Ekerö IK (B) Ingarö Sporthall
2018-12-16 10:00 150358106 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-12-16 10:30 150358102 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2018-12-16 12:00 150358101 Älta IF - Norrtulls SK Stavsborgshallen
2019-01-12 10:00 150358116 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-01-12 11:15 150358112 Högdalens AIS - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-01-12 12:00 150358113 Ängby IF - Sköndals IK Grimstahallen
2019-01-12 12:15 150358111 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2019-01-13 11:00 150358114 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Vintervikshallen
2019-01-13 11:00 150358117 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2019-01-13 15:15 150358118 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (B) Tappströms Bollhall
2019-01-13 17:00 150358120 IBF Offensiv Lidingö - Ingarö IF Bodals Bollhall
2019-01-19 11:15 150358123 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B) Stora Mossen 1
2019-01-19 12:00 150358125 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 12:15 150358122 Djurö-Vindö IF - Ängby IF Djurö Sporthall
2019-01-19 17:15 150358129 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge (B) Bodals Bollhall
2019-01-20 09:00 150358124 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-01-20 09:00 150358128 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnbergshallen
2019-01-20 09:15 150358127 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (B) Värmdö sporthall
2019-01-20 12:00 150358121 Älta IF - Högdalens AIS Stavsborgshallen
2019-01-26 09:00 150358132 Älvsjö AIK IBF (B) - Högdalens AIS Sätrahallen
2019-01-26 10:00 150358131 Ängby IF - Älta IF Stora Mossen 1
2019-01-26 10:00 150358135 Salems IF - Sköndals IK Skogsängshallen
2019-01-26 11:30 150358138 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Bodals Bollhall
2019-01-26 13:15 150358134 Mariebergs SK (A) - Norrtulls SK Gärdeshallen
2019-01-27 11:00 150358133 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-01-27 13:15 150358136 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS (A) Tappströms Bollhall
2019-02-02 10:00 150358143 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A) Farstahallen 4
2019-02-02 10:00 150358145 Norrtulls SK - Ekerö IK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 11:00 150358142 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2019-02-02 12:00 150358147 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö Tomtbergahallen
2019-02-02 12:15 150358144 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
2019-02-03 09:00 150358146 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2019-02-03 13:00 150358141 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2019-02-03 13:00 150358149 Segeltorps IF - Ingarö IF Kvarnbergshallen
2019-02-09 09:00 150358154 Ekerö IK (B) - Högdalens AIS Mälaröhallen
2019-02-09 11:30 150358156 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2019-02-09 12:15 150358152 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Gärdeshallen
2019-02-09 13:15 150358160 FBI Tullinge (B) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2019-02-09 14:00 150358155 Nacka Wallenstam IBK (D) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2019-02-09 15:00 150358151 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-02-10 13:00 150358153 Salems IF - Ängby IF Skogsängshallen
2019-02-16 11:00 150358163 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK (B) Sätrahallen
2019-02-16 12:15 150358162 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF Myrsjöskolan
2019-02-16 12:15 150358170 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2019-02-16 14:00 150358165 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö Bandhagshallen
2019-02-17 10:00 150358167 Sköndals IK - Ingarö IF Sköndalshallen
2019-02-17 12:00 150358161 Älta IF - Mariebergs SK (A) Stavsborgshallen
2019-02-17 13:00 150358164 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Grimstahallen
2019-03-09 09:00 150358172 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK (A) Mälaröhallen
2019-03-09 10:30 150358176 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Ingarö Sporthall
2019-03-09 13:15 150358178 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-09 14:00 150358173 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-09 14:00 150358174 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Bodals Bollhall
2019-03-10 09:00 150358179 Segeltorps IF - Huddinge IBS (A) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 150358171 Salems IF - Älta IF Skogsängshallen
2019-03-16 10:00 150358182 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogsängshallen
2019-03-16 10:15 150358188 Norrtulls SK - Segeltorps IF Gärdeshallen
2019-03-16 12:15 150358187 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (B) Djurö Sporthall
2019-03-16 13:15 150358183 Mariebergs SK (A) - IBF Offensiv Lidingö Gärdeshallen
2019-03-16 13:45 150358185 Ängby IF - Ingarö IF Ärvingehallen
2019-03-17 12:45 150358181 Älta IF - Ekerö IK (B) Stavsborgshallen
2019-03-17 16:45 150358189 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Sköndalshallen
2019-03-23 09:00 150358196 FBI Tullinge (B) - Ängby IF Tullingehallen
2019-03-23 10:00 150358198 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2019-03-23 10:00 150358200 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-03-23 14:00 150358191 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älta IF Myrsjöskolan
2019-03-24 10:00 150358197 Segeltorps IF - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2019-03-24 16:15 150358194 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2019-03-24 17:00 150358192 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2019-03-30 10:00 150358203 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2019-03-30 10:00 150358206 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF Sätrahallen
2019-03-30 12:15 150358209 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) Djurö Sporthall
2019-03-31 09:00 150358205 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2019-03-31 09:00 150358207 Ängby IF - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2019-03-31 09:00 150358210 Norrtulls SK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-03-31 13:00 150358201 Älta IF - IBF Offensiv Lidingö Stavsborgshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150359001 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 3
150359006 Högalids IF - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2018-09-29 09:00 150359005 Skogås Trångsund IBK (A) - Vendelsö IK Skogåshallen
2018-09-29 09:15 150359004 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Kvarnängshallen
2018-09-29 10:00 150359009 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (B) Sätrahallen
2018-09-29 10:30 150359007 Hammarby IF IBF - Tungelsta IF Sjöstadshallen
2018-09-29 12:00 150359003 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2018-09-29 12:00 150359008 FBI Tullinge - Örby IS Botkyrkahallen
2018-09-30 09:15 150359002 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Värmdö sporthall
150359015 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2018-10-06 09:00 150359012 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (A) Storvretens Sporthall
2018-10-06 09:00 150359014 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Lyckeby Sporthall
2018-10-06 09:00 150359017 Högalids IF - Örby IS Liljeholmshallen 1
2018-10-06 10:00 150359013 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 11:00 150359016 Tungelsta IF - Skogås Trångsund IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-06 11:15 150359018 Farsta IBK (B) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2018-10-06 12:00 150359019 Nacka Wallenstam IBK (G) - FBI Tullinge Myrsjöskolan
2018-10-06 15:30 150359011 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (B) Djurö Sporthall
150359024 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2018-10-13 09:00 150359028 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Liljeholmshallen 1
2018-10-13 09:15 150359023 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-10-13 09:15 150359027 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (B) Skogåshallen
2018-10-13 09:15 150359030 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2018-10-13 10:00 150359026 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2018-10-13 10:15 150359021 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
2018-10-13 13:00 150359025 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2018-10-13 13:15 150359022 Djurö-Vindö IF (B) - Tumba GOIF (A) Djurö Sporthall
2018-10-20 08:00 150359040 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Tullingehallen
2018-10-20 09:00 150359031 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2018-10-20 09:00 150359033 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-10-20 09:15 150359039 Älvsjö AIK IBF (A) - Högalids IF Sätrahallen
2018-10-20 10:30 150359034 Tungelsta IF - Farsta IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-20 12:00 150359037 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2018-10-20 14:00 150359035 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2018-10-20 16:15 150359036 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 1
2018-10-21 10:00 150359032 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
2018-10-27 08:15 150359050 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2018-10-27 09:00 150359049 Skogås Trångsund IBK (A) - FBI Tullinge Skogåshallen
2018-10-27 09:30 150359048 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnängshallen
2018-10-27 10:00 150359041 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (C) Tomtbergahallen
2018-10-27 10:00 150359042 Tumba GOIF (A) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:00 150359043 Nacka Wallenstam IBK (F) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2018-10-27 14:00 150359045 Farsta IBK (A) - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2018-10-27 15:15 150359044 Djurö-Vindö IF (B) - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2018-11-04 10:45 150359046 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Värmdö sporthall
2018-11-03 14:00 150359054 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (F) Bandhagshallen
2018-11-10 09:00 150359051 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2018-11-10 09:15 150359055 Farsta IBK (B) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 1
2018-11-10 09:15 150359059 Hammarby IF IBF - Nynäshamns IBK Sjöstadshallen
2018-11-10 09:30 150359057 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2018-11-10 10:30 150359053 Tungelsta IF - Tumba GOIF (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-10 11:15 150359060 Högalids IF - Skogås Trångsund IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-11-10 12:00 150359058 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (E) Botkyrkahallen
2018-11-11 10:00 150359052 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
2018-11-17 10:00 150359062 Vendelsö IK - Tungelsta IF Lyckeby Sporthall
2018-11-17 10:15 150359064 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2018-11-17 10:15 150359067 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge Farstahallen 1
2018-11-17 10:15 150359070 Skogås Trångsund IBK (A) - Nynäshamns IBK Skogåshallen
2018-11-17 12:00 150359069 Nacka Wallenstam IBK (E) - Högalids IF Myrsjöskolan
2018-11-17 12:30 150359068 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF Värmdö sporthall
2018-11-17 13:00 150359065 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (G) Myrsjöskolan
2018-11-18 11:15 150359061 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2018-11-18 13:15 150359063 Huddinge IBS (C) - Örby IS Tomtbergahallen
150359077 FBI Tullinge - Djurö-Vindö IF (B) Botkyrkahallen
2018-11-24 09:00 150359079 Skogås Trångsund IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2018-11-24 09:30 150359080 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (E) Kvarnängshallen
2018-11-24 10:15 150359073 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-11-24 10:30 150359071 Tungelsta IF - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2018-11-24 13:00 150359074 Nacka Wallenstam IBK (G) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2018-11-24 16:00 150359072 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-11-25 10:00 150359076 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Vintervikshallen
2018-11-25 14:15 150359078 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
150359088 Djurö-Vindö IF (B) - Högalids IF Djurö Sporthall
2018-12-01 09:15 150359089 Farsta IBK (A) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2018-12-01 09:30 150359083 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (G) Högdalshallen
2018-12-01 10:00 150359086 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Storvretens Sporthall
2018-12-01 10:15 150359085 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2018-12-01 10:30 150359082 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-01 11:15 150359081 Huddinge IBS (B) - Örby IS Tomtbergahallen
2018-12-01 13:00 150359087 Nacka Wallenstam IBK (F) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2018-12-01 14:15 150359090 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Värmdö sporthall
2018-12-08 09:00 150359096 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C) Sjöstadshallen
2018-12-08 09:00 150359097 Högalids IF - Tumba GOIF (A) Liljeholmshallen 1
2018-12-08 09:00 150359098 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Skogåshallen
2018-12-08 09:30 150359095 FBI Tullinge - Vendelsö IK Tullingehallen
2018-12-08 10:00 150359099 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF (B) Kvarnängshallen
2018-12-08 10:30 150359091 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2018-12-08 15:15 150359094 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2018-12-09 09:00 150359092 Nacka Wallenstam IBK (G) - Örby IS Ormingehallen
2018-12-09 09:15 150359100 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
2018-12-15 10:15 150359106 Vendelsö IK - Högalids IF Lyckeby Sporthall
2018-12-15 10:30 150359104 Tungelsta IF - FBI Tullinge Tungelsta Sporthall
2018-12-15 11:00 150359101 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Tomtbergahallen
2018-12-15 13:00 150359109 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2018-12-15 14:15 150359110 Djurö-Vindö IF (B) - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2018-12-15 15:00 150359103 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2018-12-16 09:30 150359105 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2018-12-16 10:30 150359107 Huddinge IBS (C) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-06 09:15 150359108 Tumba GOIF (A) - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall
2019-01-12 09:00 150359114 Hammarby IF IBF - Örby IS Sjöstadshallen
2019-01-12 09:30 150359117 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2019-01-12 10:00 150359113 FBI Tullinge - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2019-01-12 10:00 150359115 Högalids IF - Tungelsta IF Liljeholmshallen 1
2019-01-12 10:15 150359120 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-01-12 11:00 150359116 Skogås Trångsund IBK (A) - Sköndals IK Skogåshallen
2019-01-12 13:00 150359118 Nacka Wallenstam IBK (E) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2019-01-12 14:00 150359119 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF (A) Värmdö sporthall
2019-01-13 10:00 150359112 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Vintervikshallen
2019-01-19 09:00 150359128 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 09:15 150359124 Farsta IBK (B) - Högalids IF Farstahallen 3
2019-01-19 10:00 150359121 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 11:30 150359126 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2019-01-19 12:00 150359123 Nacka Wallenstam IBK (G) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2019-01-19 14:15 150359125 Örby IS - Skogås Trångsund IBK (A) Bandhagshallen
2019-01-19 17:00 150359129 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 17:00 150359130 Nacka Wallenstam IBK (F) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-01-20 10:00 150359127 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Sköndalshallen
2019-01-26 09:00 150359132 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Sjöstadshallen
2019-01-26 11:00 150359135 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (B) Kvarnängshallen
2019-01-26 13:00 150359140 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 150359136 Nacka Wallenstam IBK (E) - Örby IS Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 150359137 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2019-01-26 14:15 150359139 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2019-01-26 15:30 150359138 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Farstahallen 1
2019-01-27 08:00 150359131 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
2019-01-27 11:00 150359134 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Skogåshallen
2019-02-02 09:00 150359149 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (F) Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 150359143 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås Trångsund IBK (A) Sätrahallen
2019-02-02 10:00 150359150 Huddinge IBS (C) - Tumba GOIF (A) Tomtbergahallen
2019-02-02 11:00 150359141 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Tomtbergahallen
2019-02-02 13:15 150359142 FBI Tullinge - Högalids IF Rikstenshallen
2019-02-02 14:15 150359147 Örby IS - Farsta IBK (A) Bandhagshallen
2019-02-03 10:00 150359146 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2019-02-03 11:00 150359145 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2019-02-03 11:00 150359148 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF (B) Sköndalshallen
2019-02-09 09:00 150359159 Tumba GOIF (A) - Sköndals IK Storvretens Sporthall
2019-02-09 10:00 150359152 Skogås Trångsund IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2019-02-09 10:15 150359156 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Farstahallen 3
2019-02-09 10:30 150359151 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 10:30 150359153 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-02-09 12:00 150359158 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2019-02-09 13:00 150359154 Nacka Wallenstam IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2019-02-09 13:15 150359157 Djurö-Vindö IF (B) - Örby IS Djurö Sporthall
2019-02-10 09:00 150359160 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK Tomtbergahallen
150359166 Nacka Wallenstam IBK (G) - Djurö-Vindö IF (B)
2019-02-16 09:00 150359165 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (A) Sätrahallen
2019-02-16 10:00 150359163 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Sjöstadshallen
2019-02-16 10:00 150359164 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2019-02-16 10:00 150359167 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-02-16 11:00 150359169 Tungelsta IF - Huddinge IBS (C) Tungelsta Sporthall
2019-02-16 12:30 150359162 Högalids IF - Nynäshamns IBK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 16:00 150359168 Örby IS - Tumba GOIF (A) Bandhagshallen
2019-02-17 11:00 150359161 Huddinge IBS (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-02-17 11:00 150359170 Sköndals IK - Vendelsö IK Sköndalshallen
2019-03-09 09:00 150359179 Vendelsö IK - Örby IS Lyckeby Sporthall
2019-03-09 09:30 150359171 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2019-03-09 10:00 150359177 Tumba GOIF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Storvretens Sporthall
2019-03-09 12:15 150359173 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2019-03-09 13:00 150359172 Nacka Wallenstam IBK (E) - Skogås Trångsund IBK (A) Myrsjöskolan
2019-03-09 15:15 150359175 Djurö-Vindö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Djurö Sporthall
2019-03-10 09:00 150359178 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (B) Tomtbergahallen
2019-03-10 11:00 150359174 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2019-03-10 11:00 150359180 Sköndals IK - Tungelsta IF Sköndalshallen
2019-03-16 08:45 150359185 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (F) Tullingehallen
2019-03-16 09:00 150359183 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (A) Skogåshallen
2019-03-16 09:15 150359189 Farsta IBK (B) - Sköndals IK Högdalshallen
2019-03-16 10:00 150359186 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF (A) Sätrahallen
2019-03-16 10:45 150359182 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Kvarnängshallen
2019-03-16 13:00 150359188 Nacka Wallenstam IBK (G) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2019-03-16 14:00 150359190 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2019-03-17 10:00 150359181 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Tomtbergahallen
2019-03-17 14:15 150359184 Hammarby IF IBF - Djurö-Vindö IF (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-23 15:30 150359193 Djurö-Vindö IF (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Djurö Sporthall
2019-03-23 09:00 150359191 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2019-03-23 09:00 150359197 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Lyckeby Sporthall
2019-03-23 10:15 150359192 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 3
2019-03-23 10:30 150359199 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Tungelsta Sporthall
2019-03-23 11:00 150359196 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2019-03-23 13:00 150359194 Nacka Wallenstam IBK (F) - Högalids IF Myrsjöskolan
2019-03-23 14:15 150359200 Örby IS - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2019-03-23 15:45 150359195 Tumba GOIF (A) - Hammarby IF IBF Tullingehallen
2019-03-30 09:00 150359204 Skogås Trångsund IBK (A) - Tumba GOIF (A) Skogåshallen
2019-03-30 09:00 150359206 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK Sjöstadshallen
2019-03-30 09:00 150359208 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Sätrahallen
2019-03-30 10:00 150359201 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-03-30 10:30 150359203 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (F) Kvarnängshallen
2019-03-30 12:00 150359202 Nacka Wallenstam IBK (E) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:00 150359210 Nacka Wallenstam IBK (G) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:15 150359207 FBI Tullinge - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-31 14:15 150359205 Högalids IF - Huddinge IBS (C) Liljeholmshallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis