Pantamera P Blå Medel-Lätt (09-10) (2020/21)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 09:00 150347005 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF (A) Isac Gren, Jakob Andermyr Hässelbyhallen
2020-09-26 10:00 150347009 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK (A) Jan Lingemark, Thomas Josbrink Väsby skolan
2020-09-26 11:00 150347006 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (B) Isac Gren, Jakob Andermyr Hässelbyhallen
2020-09-26 13:30 150347002 Vaxholms IBF (A) - Bro IK Lars Samuelsson, Anna Mandelstam Vaxholm innebandyhallen
2020-09-27 10:00 150347001 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Mattias Thomasson, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-09-27 13:00 150347004 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (A) Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
2020-09-27 14:00 150347007 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
2020-10-10 10:30 150347017 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Oscar Isacsson, Anton Jederström/Hansson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-10 15:00 150347014 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Grindtorpshallen
2020-10-10 17:45 150347013 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Carl Theorén, Hugo Nilsson Mörbyhallen
2020-10-11 10:00 150347012 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Arash Sohrevardi, Jonathan Ström Löthallen
2020-10-11 12:15 150347010 Bro IK - Täby FC (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Bro Sporthall
2020-10-11 16:30 150347015 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (D) Johan Nima, Isabelle Lassfolk Danderyds Gymnasium
2020-10-11 17:30 150347018 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK (A) Edvin Johansson, Agaton Östlund Väsby skolan
2020-10-17 12:00 150347026 Hässelby SK IBK (E) - Väsby AIK (B) Hampus Ljungsäter, Olle Forsberg Riddersvik
2020-10-17 13:00 150347025 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK (A) Hampus Ljungsäter, Olle Forsberg Riddersvik
2020-10-17 15:00 150347023 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF William De Besche, Andreas Beijer Vikingavallen
2020-10-18 12:00 150347021 Bele Barkaby IF IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Hampus Ljungsäter, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2020-10-18 12:15 150347020 Bro IK - Duvbo IK (A) Sebastian Johansson, Mattias Lönnborg Bro Sporthall
2020-10-18 13:15 150347027 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Chelsea Wickenbergh, Tommy Hallgren Skärgårdsstadshallen
2020-10-18 15:30 150347022 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Ayub Aden, Jonas Kouao Vaxholm innebandyhallen
2020-10-24 08:45 150347035 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Carl Theorén, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-10-24 09:00 150347034 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (A) Fredrik Nensén, Jesper Sandström Väsby skolan
2020-10-24 12:00 150347033 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby IBK Filip Saverstam, Oscar Isacsson Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 11:00 150347030 Täby FC (B) - Bro IK Emmie Helleday, Roger Nyström Grindtorpshallen
2020-10-25 11:15 150347036 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (E) Edvin Svensson, Hugo Joråd Åkersberga Sporthall A
2020-10-25 16:30 150347028 Duvbo IK (A) - Täby FC (A) Arvid Stegrud, Vincent Holmgren Hallonbergshallen
2020-10-25 17:15 150347031 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Filip Saverstam, Andreas Theorén Danderyds Gymnasium
150347037 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF (A) Grindtorpshallen
150347038 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) Löthallen
150347041 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Björkebyhallen
150347042 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B) Vaxholm innebandyhallen
150347043 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (A) Vikingavallen
150347044 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
150347045 Hässelby SK IBK (D) - Hässelby SK IBK (E) Hässelbyhallen
2020-11-21 09:15 150347052 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 10:00 150347054 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-11-21 11:00 150347050 Väsby AIK (B) - Bro IK Smedsgärdshallen
2020-11-21 13:00 150347046 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-11-22 09:30 150347051 Töjnan IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Töjnahallen
2020-11-22 12:00 150347053 Hässelby SK IBK (E) - IK Frej Täby IBK Riddersvik
2020-11-22 16:15 150347047 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF (A) Danderyds Gymnasium
2020-11-28 11:15 150347063 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2020-11-29 12:30 150347058 Duvbo IK (A) - Väsby AIK (B) Löthallen
2020-11-29 13:15 150347060 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2020-11-29 14:15 150347057 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2020-11-29 14:30 150347062 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 15:45 150347061 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Björkebyhallen
2020-11-29 16:00 150347055 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-12-05 09:15 150347068 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-12-05 10:15 150347072 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF (A) Vikingavallen
2020-12-05 12:00 150347065 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 12:00 150347070 Hässelby SK IBK (D) - Bro IK Riddersvik
2020-12-05 13:00 150347066 Väsby AIK (B) - Täby FC (B) Väsby skolan
2020-12-06 09:15 150347067 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Töjnahallen
2020-12-06 12:15 150347071 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2020-12-12 13:00 150347073 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2020-12-12 14:00 150347076 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-12-13 10:00 150347078 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Löthallen
2020-12-13 11:00 150347081 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
2020-12-13 13:15 150347080 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2020-12-13 17:00 150347077 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Mörbyhallen
2020-12-13 17:45 150347075 Enebybergs IF - Töjnan IBK (A) Danderyds Gymnasium
2021-01-16 12:15 150347088 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (A) Vikingavallen
2021-01-16 13:00 150347086 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Riddersvik
2021-01-16 13:15 150347082 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-01-16 14:00 150347085 Hässelby SK IBK (E) - Enebybergs IF Riddersvik
2021-01-17 09:00 150347090 Bele Barkaby IF IBF (A) - Bro IK Björkebyhallen
2021-01-17 09:15 150347083 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Töjnahallen
2021-01-17 14:00 150347087 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2021-01-23 10:00 150347098 Duvbo IK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Brotorpshallen
2021-01-23 13:00 150347093 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (E) Rotebrohallen (Nya)
2021-01-24 11:30 150347092 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2021-01-24 14:00 150347096 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2021-01-24 15:00 150347091 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2021-01-24 15:00 150347097 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
2021-01-24 16:15 150347095 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-01-30 11:00 150347101 Hässelby SK IBK (E) - Töjnan IBK (A) Riddersvik
2021-01-30 12:00 150347102 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (B) Riddersvik
2021-01-31 09:15 150347103 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 10:00 150347106 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2021-01-31 11:15 150347107 Bro IK - Danderyds SK IBF (A) Bro Sporthall
2021-01-31 14:00 150347100 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
2021-01-31 14:30 150347105 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
2021-02-06 10:00 150347113 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Edsbergshallen
2021-02-06 11:00 150347112 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2021-02-06 12:00 150347109 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E) Grindtorpshallen
2021-02-07 11:00 150347111 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Töjnahallen
2021-02-07 13:30 150347110 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2021-02-07 18:15 150347115 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2021-03-21 14:15 150347117 Danderyds SK IBF (A) - Duvbo IK (A) Mörbyhallen
2021-02-13 10:00 150347118 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2021-02-13 11:00 150347125 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Brotorpshallen
2021-02-13 12:15 150347120 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen
2021-02-13 13:30 150347121 Vaxholms IBF (A) - Töjnan IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-14 12:15 150347119 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (E) Skärgårdsstadshallen
2021-02-14 12:15 150347123 Bro IK - Rotebro IS IBK (A) Bro Sporthall
2021-02-14 13:00 150347122 Bele Barkaby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2021-02-14 18:15 150347126 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
2021-02-20 11:00 150347129 Hässelby SK IBK (E) - Vaxholms IBF (A) Riddersvik
2021-02-20 11:15 150347130 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 11:15 150347133 Rotebro IS IBK (A) - Duvbo IK (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 12:00 150347128 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Riddersvik
2021-02-20 16:00 150347127 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2021-02-21 10:45 150347131 Töjnan IBK (A) - Bro IK Töjnahallen
2021-02-21 17:15 150347135 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
2021-03-13 10:00 150347136 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen
2021-03-14 10:00 150347138 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Björkebyhallen
2021-03-14 11:15 150347139 Bro IK - Hässelby SK IBK (E) Bro Sporthall
2021-03-14 11:15 150347141 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK (A) Löthallen
2021-03-14 14:00 150347142 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
2021-03-14 14:30 150347137 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-03-14 15:15 150347143 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2021-03-27 10:00 150347152 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2021-03-27 10:15 150347146 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen
2021-03-27 12:00 150347149 Hässelby SK IBK (E) - Duvbo IK (A) Riddersvik
2021-03-27 13:00 150347145 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
2021-03-27 13:00 150347151 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Edsbergshallen
2021-03-28 09:15 150347150 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 10:15 150347147 Åkersberga IBF (A) - Bro IK Åkersberga Sporthall A
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 11:00 150348007 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Isak Ålenius, Marcus Höök Riddersvik
2020-09-27 09:00 150348002 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mattias Thomasson, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-09-27 09:00 150348008 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Per Sundvall, Roger Nyström Töjnahallen
2020-09-27 10:00 150348001 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ekerö IK (B) Jesper Sandström, Adam Strömberg Grimstahallen
2020-09-27 12:00 150348006 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
2020-09-27 14:00 150348009 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Mörbyhallen
2020-10-10 09:30 150348017 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Emmie Helleday, William Tegnér Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-10 11:00 150348016 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Max Åstrand, Simon Åbom Hammarbackens Sporthall
2020-10-11 09:00 150348010 Bele Barkaby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Oliver Hallgren, Agaton Östlund Björkebyhallen
2020-10-11 10:00 150348012 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Ayub Aden, Mattias Thomasson Grimstahallen
2020-10-11 14:00 150348018 Danderyds SK IBF (B) - Töjnan IBK (B) Mattias Thomasson, Leif Karlsson Mörbyhallen
2020-10-17 09:00 150348027 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B) Johan Engvall, Thomas Josbrink Ärvingehallen
2020-10-17 10:00 150348021 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (C) Agaton Östlund, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2020-10-17 16:15 150348024 Åkersberga IBF (D) - Vallentuna IBK (C) Mimma Spasic, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 09:00 150348022 Täby FC (C) - Silverdals IF Andreas Theorén, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-10-18 09:15 150348026 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK IBF (B) Chelsea Wickenbergh, Tommy Hallgren Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 13:00 150348020 Bele Barkaby IF IBF (B) - Ängby IF (A) Hampus Ljungsäter, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2020-10-24 10:00 150348032 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (C) Max Åstrand, Edvin Johansson Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 12:00 150348036 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Alice Fritshammar, Matilda Jennersjö Riddersvik
2020-10-24 13:00 150348030 Silverdals IF - Bele Barkaby IF IBF (B) Filip Saverstam, Oscar Isacsson Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 10:00 150348031 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Emmie Helleday, Roger Nyström Grindtorpshallen
2020-10-25 12:00 150348028 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Ärvingehallen
2020-10-25 15:00 150348034 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Filip Saverstam, Andreas Theorén Mörbyhallen
150348037 Bromma KFUK-KFUM (B) - Väsby AIK (C) Stora Mossen 1
150348038 Ängby IF (A) - Silverdals IF Grimstahallen
150348040 Bele Barkaby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Björkebyhallen
150348041 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B) Tappströms Bollhall
150348042 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF (B) Grindtorpshallen
150348044 Åkersberga IBF (D) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-11-21 10:45 150348046 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM (B) Silverdalshallen
2020-11-21 11:00 150348048 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 12:00 150348047 Täby FC (D) - Väsby AIK (C) Grindtorpshallen
2020-11-21 16:30 150348050 Danderyds SK IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mörbyhallen
2020-11-22 10:30 150348051 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK (B) Töjnahallen
2020-11-22 15:00 150348052 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Riddersvik
2020-11-28 10:45 150348056 Silverdals IF - Vallentuna IBK (C) Silverdalshallen
2020-11-28 10:45 150348057 Väsby AIK (C) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2020-11-28 11:00 150348055 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2020-11-29 11:00 150348058 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF (B) Grimstahallen
2020-11-29 11:00 150348061 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C) Mälaröhallen
2020-11-29 14:45 150348060 Bele Barkaby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2020-12-05 13:00 150348065 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (D) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 16:15 150348064 Vallentuna IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (B) Hammarbackens Sporthall
2020-12-06 10:15 150348067 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK (C) Töjnahallen
2020-12-06 12:00 150348068 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2020-12-06 18:15 150348066 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF Danderyds Gymnasium
2020-12-19 13:15 150348071 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-12 08:30 150348076 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2020-12-12 12:00 150348075 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2020-12-13 11:00 150348081 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Mälaröhallen
2020-12-13 12:00 150348073 Bromma KFUK-KFUM (B) - Rotebro IS IBK (B) Grimstahallen
2020-12-19 11:30 150348077 Väsby AIK (C) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2020-12-19 14:00 150348074 Vallentuna IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2021-01-16 11:15 150348087 Åkersberga IBF (D) - Väsby AIK (C) Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 14:15 150348090 Ekerö IK (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
2021-01-16 15:00 150348084 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Riddersvik
2021-01-17 10:15 150348083 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Töjnahallen
2021-01-17 15:00 150348085 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Skärgårdsstadshallen
2021-03-21 16:15 150348082 Danderyds SK IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Mörbyhallen
2021-01-23 09:00 150348091 Bromma KFUK-KFUM (B) - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2021-01-23 09:15 150348097 Väsby AIK (C) - Täby FC (C) Väsby skolan
2021-01-23 12:00 150348093 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 13:00 150348095 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Grindtorpshallen
2021-01-24 12:00 150348098 Ängby IF (A) - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2021-01-24 16:00 150348092 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2021-01-30 09:00 150348100 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Riddersvik
2021-01-30 09:15 150348103 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-30 12:00 150348105 Täby FC (C) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2021-01-30 12:30 150348106 Ekerö IK (B) - Silverdals IF Mälaröhallen
2021-01-30 13:00 150348107 Bele Barkaby IF IBF (B) - Väsby AIK (C) Kallhälls sporthall
2021-01-31 15:00 150348101 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2021-02-06 10:00 150348109 Bromma KFUK-KFUM (B) - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2021-02-06 10:00 150348117 Väsby AIK (C) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2021-02-06 11:00 150348113 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Edsbergshallen
2021-02-06 11:00 150348115 Täby FC (D) - Bele Barkaby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2021-02-07 10:00 150348111 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Töjnahallen
2021-02-07 13:15 150348114 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 10:00 150348126 Väsby AIK (C) - Silverdals IF Väsby skolan
2021-02-13 11:00 150348122 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF (B) Mälaröhallen
2021-02-13 13:00 150348121 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2021-02-13 13:30 150348119 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 13:00 150348125 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2021-02-14 14:00 150348123 Bele Barkaby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2021-02-20 09:00 150348134 Vallentuna IBK (C) - Väsby AIK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 10:00 150348127 Bromma KFUK-KFUM (B) - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2021-02-20 10:15 150348133 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 12:15 150348129 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 13:00 150348130 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B) Riddersvik
2021-02-20 15:00 150348135 Täby FC (D) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-02-21 08:45 150348131 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Töjnahallen
2021-03-13 11:00 150348142 Väsby AIK (C) - Danderyds SK IBF (B) Väsby skolan
2021-03-13 11:45 150348143 Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2021-03-13 12:00 150348139 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Kallhälls sporthall
2021-03-14 11:00 150348141 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2021-03-14 12:15 150348144 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C) Grindtorpshallen
2021-03-14 13:15 150348137 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (D) Grindtorpshallen
2021-03-27 10:15 150348149 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 11:15 150348147 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkaby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 12:00 150348145 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2021-03-27 12:15 150348153 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 13:00 150348150 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (C) Riddersvik
2021-03-28 08:30 150348151 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF Töjnahallen
2021-03-28 14:00 150348152 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D) Mörbyhallen
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26   Uppskj. 150349004 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Uppskj. , Elliot Karlsson Riddersvik
2020-09-26 13:15 150349002 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hammarby IF IBF Alexander Löfgren, Andreas Theorén Bodals Bollhall
2020-09-27 12:15 150349008 Töjnan IBK (C) - Ingarö IF Andreas Theorén, Carl Theorén Töjnahallen
2020-09-27 17:00 150349007 AIK IBF - Täby FC (F) Isak Ålenius, Alexander Hellström Tallbackaskolan
2020-10-18 14:00 150349001 Nacka Wallenstam IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Shabbir Ahmed Myrsjöskolan
2020-10-10 11:00 150349010 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Sam Robertsson, Johan Ståhl Sjöstadshallen
2020-10-10 11:15 150349017 Ekerö IK (A) - AIK IBF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Tappströms Bollhall
2020-10-10 13:00 150349015 Täby FC (F) - Täby FC (E) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2020-10-10 14:15 150349014 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (C) Agaton Östlund, Vincent Holmgren Engelbrektshallen
2020-10-10 17:15 150349012 Djurgårdens IF IBS - IBF Offensiv Lidingö (A) Agaton Östlund, Mario Mallengren Engelbrektshallen
2020-10-16 17:30 150349022 IBF Offensiv Lidingö (A) - Norrtulls SK Ayub Aden, Jonas Kouao Bodals Bollhall
2020-10-16 18:30 150349025 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Erikslundshallen
2020-10-17 11:00 150349023 Mariebergs SK (B) - Täby FC (F) Arvid Stegrud, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2020-10-18 09:30 150349024 Hässelby SK IBK (C) - Ingarö IF Agaton Östlund, Hugo Nilsson Hässelbyhallen
2020-10-18 10:00 150349020 Hammarby IF IBF - Djurgårdens IF IBS Åsa Gustavsson, Alexander Hellström Eriksdalshallen
2020-10-18 10:00 150349027 AIK IBF - Töjnan IBK (C) Elliot Karlsson, Mattias Lönnborg Ulriksdalshallen
2020-10-24 09:45 150349035 Töjnan IBK (C) - Täby FC (E) Carl Theorén, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-10-24 12:00 150349031 Täby FC (F) - Bromma KFUK-KFUM (A) Emmie Helleday, Isabelle Lassfolk Erikslundshallen
2020-10-24 12:15 150349028 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (E) Linn Skotte, Ida Torbjörner Hjorthagshallen
2020-10-25 13:15 150349033 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B) Sezgin Youmer, Anna Mandelstam Mälaröhallen
2020-11-22 09:30 150349030 Norrtulls SK - Hammarby IF IBF Gärdeshallen
2020-12-05 16:00 150349032 Ingarö IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Ingarö Sporthall
150349038 Djurgårdens IF IBS - Norrtulls SK Hjorthagshallen
150349040 Hammarby IF IBF - Ingarö IF Sjöstadshallen
150349041 Bromma KFUK-KFUM (A) - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
150349043 Mariebergs SK (B) - Töjnan IBK (C) Stora Mossen 1
150349044 Hässelby SK IBK (C) - AIK IBF Hässelbyhallen
2020-11-21 10:00 150349052 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Bodals Bollhall
2020-11-21 10:00 150349054 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-11-21 10:15 150349048 Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS Ingarö Sporthall
2020-11-21 13:15 150349046 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (E) Engelbrektshallen
2020-11-22 11:30 150349051 Töjnan IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A) Töjnahallen
2020-11-28 10:00 150349063 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2020-11-28 11:00 150349060 Hammarby IF IBF - AIK IBF Sjöstadshallen
2020-11-28 12:15 150349062 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (E) Bodals Bollhall
2020-11-28 13:15 150349055 Nacka Wallenstam IBK (E) - Täby FC (F) Järla Sporthall
2020-11-28 14:15 150349056 Norrtulls SK - Ingarö IF Engelbrektshallen
2020-12-05 09:00 150349064 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Ingarö Sporthall
2020-12-05 11:00 150349070 Täby FC (E) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-12-05 11:00 150349071 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A) Riddersvik
2020-12-05 12:00 150349072 Mariebergs SK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2020-12-06 10:00 150349068 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Ulriksdalshallen
2020-12-06 12:00 150349065 Ekerö IK (A) - Täby FC (F) Mälaröhallen
2020-12-12 11:00 150349075 Täby FC (F) - Töjnan IBK (C) Grindtorpshallen
2020-12-12 11:00 150349081 Bromma KFUK-KFUM (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ärvingehallen
2020-12-12 12:00 150349080 Hammarby IF IBF - Mariebergs SK (B) Sjöstadshallen
2020-12-12 12:15 150349078 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (E) Hjorthagshallen
2020-12-12 14:15 150349076 Norrtulls SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2020-12-12 16:00 150349073 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ekerö IK (A) Myrsjöskolan
2021-01-16 11:00 150349090 Bromma KFUK-KFUM (A) - Hammarby IF IBF Stora Mossen 1
2021-01-16 12:00 150349088 Mariebergs SK (B) - Djurgårdens IF IBS Stora Mossen 1
2021-01-17 10:00 150349086 Täby FC (E) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
2021-01-17 11:15 150349083 Töjnan IBK (C) - Ekerö IK (A) Töjnahallen
2021-01-17 11:30 150349084 AIK IBF - Ingarö IF Ulriksdalshallen
2021-01-23 12:00 150349094 Ingarö IF - Täby FC (E) Ingarö Sporthall
2021-01-23 12:00 150349095 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2021-01-23 13:00 150349091 Nacka Wallenstam IBK (E) - Töjnan IBK (C) Myrsjöskolan
2021-01-23 14:15 150349098 Djurgårdens IF IBS - Bromma KFUK-KFUM (A) Hjorthagshallen
2021-01-23 15:15 150349096 Norrtulls SK - Mariebergs SK (B) Engelbrektshallen
2021-01-30 11:00 150349106 Bromma KFUK-KFUM (A) - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2021-01-30 12:00 150349104 Mariebergs SK (B) - Ingarö IF Stora Mossen 1
2021-01-30 12:15 150349105 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (F) Bodals Bollhall
2021-01-31 11:00 150349100 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Ulriksdalshallen
2021-01-31 11:00 150349103 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Grimstahallen
2021-02-06 10:00 150349115 Täby FC (F) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-02-06 10:45 150349114 Ingarö IF - Bromma KFUK-KFUM (A) Ingarö Sporthall
2021-02-06 11:15 150349113 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2021-02-07 09:30 150349110 AIK IBF - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2021-02-07 12:00 150349111 Töjnan IBK (C) - Hässelby SK IBK (C) Töjnahallen
2021-02-13 11:00 150349123 Hammarby IF IBF - Ekerö IK (A) Sjöstadshallen
2021-02-13 12:00 150349118 Täby FC (E) - Nacka Wallenstam IBK (E) Grindtorpshallen
2021-02-13 13:15 150349125 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (F) Hjorthagshallen
2021-02-14 14:00 150349120 Mariebergs SK (B) - AIK IBF Grimstahallen
2021-02-14 17:15 150349121 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (C) Bodals Bollhall
2021-02-20 13:00 150349135 Täby FC (F) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
2021-02-20 14:00 150349128 Täby FC (E) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
2021-02-20 15:00 150349133 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS Tappströms Bollhall
2021-02-20 16:00 150349127 Nacka Wallenstam IBK (E) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2021-02-21 09:45 150349131 Töjnan IBK (C) - Hammarby IF IBF Töjnahallen
2021-02-21 10:30 150349130 AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM (A) Ulriksdalshallen
2021-03-13 10:00 150349144 Täby FC (F) - Ingarö IF Grindtorpshallen
2021-03-13 11:00 150349138 Bromma KFUK-KFUM (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:00 150349136 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:15 150349141 Djurgårdens IF IBS - Töjnan IBK (C) Hjorthagshallen
2021-03-13 13:15 150349137 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2021-03-13 15:15 150349143 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2021-03-27 10:00 150349146 Mariebergs SK (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Stora Mossen 1
2021-03-27 14:00 150349147 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF Riddersvik
2021-03-27 14:30 150349153 Ekerö IK (A) - Ingarö IF Mälaröhallen
2021-03-28 09:30 150349151 Töjnan IBK (C) - Norrtulls SK Töjnahallen
2021-03-28 10:00 150349145 Nacka Wallenstam IBK (E) - IBF Offensiv Lidingö (A) Fisksätra sporthall
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-09-26 09:15 150350001 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Viggo Holm, Svante Lindholm Högdalshallen
2020-09-26 10:00 150350005 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 10:15 150350002 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-09-26 11:00 150350009 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-09-26 12:00 150350004 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-09-26 14:00 150350007 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-09-26 14:15 150350008 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sköndals IK Alexander Löfgren, Andreas Theorén Bodals Bollhall
2020-09-27 13:00 150350006 Älta IF (B) - Vendelsö IK (A) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
150350017 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stora Mossen 1
2020-10-10 13:00 150350014 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Woxmark, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-10-10 13:00 150350015 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Malva Sölvemark Kämpetorpshallen 2
2020-10-10 13:00 150350018 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Rasmus Bergne, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2020-10-11 09:45 150350013 Saltsjöbadens IF - Örby IS (B) Daniel Mårtensson, Johan Hessing Fisksätra sporthall
2020-10-11 10:00 150350016 Sköndals IK - Älta IF (B) Ella Lassen Eriksson, Marcus Rückert Sköndalshallen
2020-10-11 10:15 150350012 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-10-11 11:00 150350010 Segeltorps IF - Högdalens AIS Jakob Jansson, Sixten Thorén Kvarnbergshallen
2020-10-17 10:15 150350022 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A) Maja Bergman, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-17 11:00 150350024 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2020-10-17 15:00 150350027 Nacka Wallenstam IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B) Christoffer Hellström, Aida Jönsson Myrsjöskolan
2020-10-17 16:00 150350025 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK (A) Ludwig Dahlberg, Joacim Hansson Rikstenshallen
2020-10-18 11:00 150350023 Örby IS (B) - Älvsjö AIK IBF Asta Hansson, Tindra Henriksson Telefonplanshallen
2020-10-18 13:00 150350020 Segeltorps IF - Värmdö IF (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2020-10-18 13:00 150350026 Älta IF (B) - Huddinge IBS (A) Tyra Müller-Nord, Ida Stenberg Stavsborgshallen
2020-10-18 17:15 150350021 Nacka Wallenstam IBK (D) - Saltsjöbadens IF Ida Stenberg, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-10-24 10:15 150350031 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (D) Ella Lassen Eriksson, Mattias Thomasson Kämpetorpshallen 2
2020-10-24 11:00 150350030 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF Ida Stenberg, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-10-24 11:15 150350028 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Maja Bergman, Mio Fagerström Värmdö sporthall
2020-10-24 13:15 150350034 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Tomtbergahallen
2020-10-24 13:15 150350035 IBF Offensiv Lidingö (B) - FBI Tullinge (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Bodals Bollhall
2020-10-24 17:00 150350036 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B) Filippa Ekman, Erik Hellgren Myrsjöskolan
2020-10-25 11:00 150350033 Mariebergs SK (A) - Örby IS (B) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Ärvingehallen
2020-10-25 13:00 150350032 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Johan Ståhl, Amanda Kaiser Sköndalshallen
150350037 Högdalens AIS - Saltsjöbadens IF Högdalshallen
150350038 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
150350040 Segeltorps IF - Sköndals IK Kvarnbergshallen
150350041 Nacka Wallenstam IBK (D) - Mariebergs SK (A) Myrsjöskolan
150350042 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
150350043 Örby IS (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Telefonplanshallen
150350044 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
150350045 FBI Tullinge (A) - Älta IF (B) Tullingehallen
2020-11-21 10:15 150350047 Älvsjö AIK IBF - Saltsjöbadens IF Kämpetorpshallen 1
2020-11-21 11:00 150350050 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2020-11-21 11:15 150350051 IBF Offensiv Lidingö (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Bodals Bollhall
2020-11-21 13:00 150350046 Vendelsö IK (A) - Högdalens AIS Lyckeby Sporthall
2020-11-21 13:00 150350052 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-11-21 13:15 150350054 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2020-11-22 11:00 150350048 Sköndals IK - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2020-11-22 15:00 150350053 Älta IF (B) - Örby IS (B) Stavsborgshallen
2020-11-28 11:15 150350055 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF Högdalshallen
2020-11-28 13:15 150350060 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Kvarnbergshallen
2020-11-29 10:00 150350061 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älta IF (B) Fisksätra sporthall
2020-11-29 10:15 150350058 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (A) Värmdö sporthall
2020-11-29 11:00 150350057 Saltsjöbadens IF - Mariebergs SK (A) Fisksätra sporthall
2020-11-29 11:00 150350063 Örby IS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Telefonplanshallen
2020-11-29 11:15 150350062 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2020-11-29 16:00 150350056 Vendelsö IK (A) - Sköndals IK Åbyhallen - Haninge
2020-12-05 11:00 150350065 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Stora Mossen 1
2020-12-05 12:00 150350066 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2020-12-05 13:15 150350067 IBF Offensiv Lidingö (B) - Saltsjöbadens IF Bodals Bollhall
2020-12-05 15:15 150350070 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF Rikstenshallen
2020-12-05 16:00 150350068 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2020-12-06 10:00 150350071 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Tyresöhallen
2020-12-06 11:30 150350072 Örby IS (B) - Värmdö IF (A) Telefonplanshallen
2020-12-06 12:00 150350064 Sköndals IK - Högdalens AIS Sköndalshallen
2020-12-12 10:15 150350073 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A) Högdalshallen
2020-12-12 12:00 150350075 Älvsjö AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B) Kämpetorpshallen 2
2020-12-12 13:00 150350076 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Lyckeby Sporthall
2020-12-12 15:00 150350081 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2020-12-13 09:00 150350080 Segeltorps IF - Örby IS (B) Kvarnbergshallen
2020-12-13 09:45 150350077 Saltsjöbadens IF - Älta IF (B) Fisksätra sporthall
2020-12-13 10:00 150350074 Sköndals IK - Huddinge IBS (A) Sköndalshallen
2020-12-13 10:15 150350078 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2021-01-09 14:00 150350090 Nacka Wallenstam IBK (D) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2021-01-16 11:00 150350082 Huddinge IBS (A) - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2021-01-16 12:00 150350086 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK (A) Tullingehallen
2021-01-16 12:15 150350083 IBF Offensiv Lidingö (B) - Mariebergs SK (A) Bodals Bollhall
2021-01-16 13:00 150350087 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2021-01-16 17:00 150350084 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2021-01-17 10:15 150350088 Örby IS (B) - Värmdö IF (B) Telefonplanshallen
2021-01-17 14:00 150350085 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
2021-01-23 10:00 150350092 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Tomtbergahallen
2021-01-23 10:00 150350096 Vendelsö IK (A) - Örby IS (B) Lyckeby Sporthall
2021-01-23 11:00 150350093 Mariebergs SK (A) - Älta IF (B) Stora Mossen 1
2021-01-23 12:00 150350095 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-23 14:00 150350097 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2021-01-23 14:30 150350091 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö (B) Bandhagshallen
2021-01-24 09:15 150350098 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2021-01-24 11:00 150350094 Sköndals IK - FBI Tullinge (A) Sköndalshallen
2021-01-30 10:00 150350102 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2021-01-30 11:30 150350103 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Mariebergs SK (A) Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 14:15 150350100 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2021-01-30 16:15 150350106 Nacka Wallenstam IBK (D) - Vendelsö IK (A) Myrsjöskolan
2021-01-31 10:30 150350107 Segeltorps IF - Saltsjöbadens IF Kvarnbergshallen
2021-01-31 12:15 150350105 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2021-01-31 13:00 150350104 Örby IS (B) - Sköndals IK Telefonplanshallen
2021-01-31 13:15 150350101 Älta IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Stavsborgshallen
2021-02-06 10:15 150350109 Högdalens AIS - Älta IF (B) Högdalshallen
2021-02-06 11:00 150350113 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A) Stora Mossen 1
2021-02-06 12:00 150350115 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 14:00 150350110 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-02-07 09:30 150350117 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (B) Fisksätra sporthall
2021-02-07 10:15 150350114 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Sköndalshallen
2021-02-07 13:00 150350112 Huddinge IBS (A) - Örby IS (B) Tomtbergahallen
2021-02-07 17:15 150350111 IBF Offensiv Lidingö (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bodals Bollhall
2021-02-13 09:15 150350121 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2021-02-13 11:00 150350118 FBI Tullinge (A) - Högdalens AIS Tullingehallen
2021-02-13 12:15 150350125 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
2021-02-13 14:00 150350122 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2021-02-14 10:00 150350120 Örby IS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Telefonplanshallen
2021-02-14 10:00 150350126 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A) Fisksätra sporthall
2021-02-14 11:00 150350119 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2021-02-14 12:30 150350123 Segeltorps IF - Mariebergs SK (A) Kvarnbergshallen
2021-02-20 11:00 150350135 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-02-20 12:00 150350133 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (B) Stora Mossen 1
2021-02-20 13:00 150350128 FBI Tullinge (A) - Örby IS (B) Tullingehallen
2021-02-20 13:15 150350131 IBF Offensiv Lidingö (B) - Segeltorps IF Bodals Bollhall
2021-02-20 14:30 150350127 Högdalens AIS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2021-02-20 15:00 150350130 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2021-02-21 11:00 150350134 Sköndals IK - Saltsjöbadens IF Sköndalshallen
2021-02-28 12:00 150350129 Älta IF (B) - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2021-03-13 11:00 150350143 Vendelsö IK (A) - Mariebergs SK (A) Lyckeby Sporthall
2021-03-13 12:00 150350138 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2021-03-13 13:15 150350139 Segeltorps IF - Älta IF (B) Kvarnbergshallen
2021-03-13 14:30 150350144 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Kämpetorpshallen 1
2021-03-14 09:15 150350141 Värmdö IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Värmdö sporthall
2021-03-14 10:00 150350136 Örby IS (B) - Högdalens AIS Telefonplanshallen
2021-03-14 10:15 150350137 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Värmdö sporthall
2021-03-21 09:30 150350142 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
2021-03-21 13:00 150350149 Älta IF (B) - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2021-03-27 09:00 150350146 Örby IS (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Telefonplanshallen
2021-03-27 09:15 150350145 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) Högdalshallen
2021-03-27 11:00 150350152 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF Tomtbergahallen
2021-03-27 11:00 150350153 Mariebergs SK (A) - Sköndals IK Stora Mossen 1
2021-03-27 13:00 150350150 Nacka Wallenstam IBK (C) - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2021-03-27 17:15 150350151 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vendelsö IK (A) Bodals Bollhall
2021-03-28 11:15 150350147 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Segeltorps IF Strandhallen - Tyresö
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150323007 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2020-09-26 09:00 150323001 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 09:15 150323004 Värmdö IF (C) - FBI Tullinge (B) Filip Öhman, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-09-26 11:45 150323008 Salems IF (A) - Nynäshamns IBK Shabbir Ahmed, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-09-26 13:00 150323003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-09-26 14:15 150323002 Djurö-Vindö IF - Örby IS (A) Johan Ståhl, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-09-27 11:30 150323009 Skogås/Trångsund IBK - Sörskogens IF Kenneth Johansson, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2020-09-27 12:00 150323005 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B) Niklas Lundberg, Simon Lundberg Stavsborgshallen
2020-10-03 14:45 150323006 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tony Verho, Petra Dynesius Lyckeby Sporthall
150323017 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fleminghallen
2020-10-10 10:00 150323010 Örby IS (A) - Tumba GOIF Ines Löfstedt, Adessa Hindawi Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 11:00 150323013 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Amir Edström, Linus Bälter Tomtbergahallen
2020-10-10 11:00 150323016 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) Mauricio Castillo, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-10-10 12:00 150323011 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Karima Sharipova, Anders Hillebrink Strandhallen - Tyresö
2020-10-10 12:00 150323012 FBI Tullinge (B) - Djurö-Vindö IF Oskar Ekman, Viggo Modigh Tullingehallen
2020-10-10 12:00 150323014 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (C) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 1
2020-10-10 12:00 150323015 Huddinge IBS (C) - Älta IF (A) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tomtbergahallen
2020-10-11 11:00 150323018 Skogås/Trångsund IBK - Salems IF (A) Vanessa Permatz, Josefine Svensson Skogåshallen
2020-10-17 09:00 150323019 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Storvretens Sporthall
2020-10-17 09:00 150323026 Vendelsö IK (B) - Skogås/Trångsund IBK Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-10-17 09:15 150323024 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK Maja Bergman, Ella Lassen Eriksson Värmdö sporthall
2020-10-17 10:00 150323021 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (B) Kenneth Johansson, Fredrik Bousset Åbyhallen - Haninge
2020-10-17 13:30 150323022 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Carl Brorsson, Filip Öhman Djurö Sporthall
2020-10-17 14:00 150323023 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C) Christoffer Hellström, Aida Jönsson Myrsjöskolan
2020-10-17 17:00 150323027 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF (A) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Myrsjöskolan
2020-10-18 10:00 150323020 Örby IS (A) - FBI Tullinge (B) Asta Hansson, Tindra Henriksson Telefonplanshallen
2020-10-18 14:00 150323025 Älta IF (A) - Sörskogens IF Tyra Müller-Nord, Ida Stenberg Stavsborgshallen
2020-10-24 11:00 150323032 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Joacim Hansson, Ludwig Dahlberg Kvarnängshallen
2020-10-24 12:00 150323030 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS (A) Asta Hansson, Tindra Henriksson Kämpetorpshallen 1
2020-10-24 12:15 150323035 Salems IF (A) - Älta IF (A) Oskar Ekman, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-10-24 14:15 150323029 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Marcus Jansson, Amir Edström Tomtbergahallen
2020-10-24 15:15 150323031 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Marcus Jansson, Amir Edström Tomtbergahallen
2020-10-24 16:15 150323028 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF Ayub Aden, Jonas Kouao Rikstenshallen
2020-10-25 09:00 150323033 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Mattias Patrik Robert Thorsén, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2020-10-25 10:00 150323034 Skogås/Trångsund IBK - Värmdö IF (C) Rasmus Bergne, Niclas Woxmark Skogåshallen
2020-10-25 10:00 150323036 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Fredrik Hallenberg, Alexander Hellström Ormingehallen
150323037 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Storvretens Sporthall
150323038 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tullingehallen
150323039 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (C) Strandhallen - Tyresö
150323040 Örby IS (A) - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 1
150323041 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Åbyhallen - Haninge
150323042 Djurö-Vindö IF - Skogås/Trångsund IBK Djurö Sporthall
150323043 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (A) Myrsjöskolan
150323044 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Värmdö sporthall
2020-10-04 13:00 150323045 Älta IF (A) - Vendelsö IK (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Stavsborgshallen
2020-11-21 10:00 150323048 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Kvarnängshallen
2020-11-21 10:00 150323050 Skogås/Trångsund IBK - Örby IS (A) Skogåshallen
2020-11-21 12:00 150323047 Huddinge IBS (C) - Huddinge IBS (B) Tomtbergahallen
2020-11-21 12:00 150323052 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2020-11-21 12:00 150323053 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-11-21 13:15 150323049 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2020-11-22 10:45 150323046 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Västertorpshallen
2020-11-22 14:00 150323054 Älta IF (A) - Värmdö IF (C) Stavsborgshallen
2020-11-22 14:15 150323051 Salems IF (A) - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2020-11-28 09:00 150323059 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-11-28 10:00 150323055 Tumba GOIF - Huddinge IBS (C) Storvretens Sporthall
2020-11-28 12:00 150323060 Örby IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 13:00 150323056 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 1
2020-11-28 13:15 150323062 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Djurö Sporthall
2020-11-28 14:30 150323057 Huddinge IBS (B) - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2020-11-28 16:00 150323058 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsund IBK Tullingehallen
2020-11-29 14:00 150323063 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (C) Myrsjöskolan
2020-11-29 15:00 150323061 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (B) Åbyhallen - Haninge
2020-12-05 08:45 150323065 Sörskogens IF - Huddinge IBS (C) Kvarnbergshallen
2020-12-05 10:00 150323069 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lyckeby Sporthall
2020-12-05 12:00 150323064 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Kvarnängshallen
2020-12-05 15:00 150323072 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2020-12-06 09:15 150323071 Värmdö IF (C) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2020-12-06 13:30 150323067 Salems IF (A) - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
2020-12-06 14:00 150323070 Älta IF (A) - Örby IS (A) Stavsborgshallen
2020-12-06 15:00 150323068 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2020-12-06 15:30 150323066 Skogås/Trångsund IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Skogåshallen
2020-12-12 09:30 150323079 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (C) Strandhallen - Tyresö
2020-12-12 10:00 150323073 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2020-12-12 11:00 150323074 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsund IBK Kvarnängshallen
2020-12-12 13:00 150323077 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (B) Tomtbergahallen
2020-12-12 14:00 150323075 Huddinge IBS (C) - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2020-12-12 15:30 150323076 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-12-13 10:00 150323080 Örby IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Telefonplanshallen
2020-12-13 16:00 150323081 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Åbyhallen - Haninge
2020-12-19 16:00 150323078 FBI Tullinge (B) - Älta IF (A) Tullingehallen
150323086 Älta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2021-01-09 13:15 150323084 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK Järla Sporthall
2021-01-16 10:00 150323090 Västerhaninge IBK - Örby IS (A) Åbyhallen - Haninge
2021-01-16 12:00 150323085 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (C) Lyckeby Sporthall
2021-01-16 13:15 150323089 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Djurö Sporthall
2021-01-16 14:30 150323083 Salems IF (A) - Sörskogens IF Skogsängshallen
2021-01-16 18:00 150323088 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Myrsjöskolan
2021-01-17 10:00 150323082 Skogås/Trångsund IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-01-17 11:15 150323087 Värmdö IF (C) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2021-01-09 15:15 150323098 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Rikstenshallen
2021-01-23 11:00 150323094 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Kvarnängshallen
2021-01-23 11:00 150323097 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2021-01-23 11:15 150323091 Tumba GOIF - Salems IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-23 12:00 150323095 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (C) Tomtbergahallen
2021-01-23 15:15 150323093 Sörskogens IF - Vendelsö IK (B) Kvarnbergshallen
2021-01-23 15:30 150323096 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-01-24 09:00 150323099 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (A) Tyresöhallen
2021-01-24 12:00 150323092 Skogås/Trångsund IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Skogåshallen
2021-01-30 11:00 150323101 Vendelsö IK (B) - Salems IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-01-30 12:15 150323106 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Åbyhallen - Haninge
2021-01-30 12:30 150323108 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2021-01-30 13:15 150323105 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2021-01-30 15:15 150323104 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2021-01-31 09:00 150323100 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tumba GOIF Fisksätra sporthall
2021-01-31 11:15 150323103 Värmdö IF (C) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2021-01-31 14:15 150323102 Älta IF (A) - Skogås/Trångsund IBK Stavsborgshallen
2021-01-31 16:15 150323107 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B) Kämpetorpshallen 2
2021-02-06 09:15 150323112 Skogås/Trångsund IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2021-02-06 09:30 150323113 Sörskogens IF - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2021-02-06 11:00 150323114 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kvarnängshallen
2021-02-06 11:30 150323109 Tumba GOIF - Vendelsö IK (B) Storvretens Sporthall
2021-02-06 17:30 150323116 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2021-02-07 11:00 150323117 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2021-02-07 12:00 150323115 Huddinge IBS (C) - Örby IS (A) Tomtbergahallen
2021-02-07 13:00 150323111 Salems IF (A) - Värmdö IF (C) Skogsängshallen
2021-02-07 14:00 150323110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (A) Ormingehallen
2021-02-13 10:00 150323122 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsund IBK Åbyhallen - Haninge
2021-02-13 10:00 150323125 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (C) Tullingehallen
2021-02-13 11:15 150323119 Värmdö IF (C) - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
2021-02-13 12:00 150323126 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2021-02-13 13:00 150323120 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2021-02-13 13:00 150323123 Örby IS (A) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 2
2021-02-13 13:15 150323121 Djurö-Vindö IF - Salems IF (A) Djurö Sporthall
2021-02-14 12:00 150323118 Älta IF (A) - Tumba GOIF Stavsborgshallen
2021-02-14 12:00 150323124 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2021-02-20 08:45 150323135 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnbergshallen
2021-02-20 10:00 150323127 Tumba GOIF - Värmdö IF (C) Storvretens Sporthall
2021-02-20 10:00 150323129 Vendelsö IK (B) - Djurö-Vindö IF Lyckeby Sporthall
2021-02-20 10:45 150323133 Sörskogens IF - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2021-02-20 12:00 150323132 Skogås/Trångsund IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2021-02-20 12:00 150323134 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2021-02-21 10:00 150323130 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Ormingehallen
2021-02-21 13:00 150323128 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgshallen
2021-02-21 14:00 150323131 Salems IF (A) - Örby IS (A) Skogsängshallen
2021-03-13 09:45 150323138 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Åbyhallen - Haninge
2021-03-13 11:00 150323139 Örby IS (A) - Vendelsö IK (B) Kämpetorpshallen 1
2021-03-13 11:00 150323141 FBI Tullinge (B) - Salems IF (A) Tullingehallen
2021-03-13 11:00 150323144 Huddinge IBS (C) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2021-03-13 12:00 150323142 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsund IBK Tomtbergahallen
2021-03-13 12:15 150323137 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (C) Djurö Sporthall
2021-03-13 13:00 150323136 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2021-03-13 15:30 150323143 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 1
2021-03-14 12:00 150323140 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 16:00 150323150 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Myrsjöskolan
2021-03-21 11:15 150323151 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Skogsängshallen
2021-03-21 12:00 150323148 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgshallen
2021-03-27 10:00 150323145 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
2021-03-27 10:45 150323153 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2021-03-27 11:00 150323152 Skogås/Trångsund IBK - Huddinge IBS (C) Skogåshallen
2021-03-27 11:15 150323147 Värmdö IF (C) - Örby IS (A) Värmdö sporthall
2021-03-27 14:00 150323146 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2021-03-28 13:15 150323149 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis