Pantamera P Blå Lättlätt (13) (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:00 150356001 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-02 09:00 150356003 Väsby AIK - Täby FC (A) Väsby skolan
2021-10-02 09:15 150356002 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Vikingavallen
2021-10-09 09:00 150356007 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2021-10-09 16:30 150356006 Vaxholms IBF - Täby FC (F) Vaxholm innebandyhallen
2021-10-10 11:00 150356008 Töjnan IBK (C) - IK Frej Täby IBK Töjnahallen
2021-10-23 09:00 150356014 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Vikingavallen
2021-10-23 10:00 150356011 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2021-10-24 13:30 150356012 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-10-30 09:00 150356016 Täby FC (A) - Täby FC (F) Grindtorpshallen
2021-10-30 09:00 150356020 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2021-10-31 10:00 150356017 Töjnan IBK (C) - Rotebro IS IBK Töjnahallen
2021-11-13 10:00 150356021 Täby FC (F) - Töjnan IBK (C) Grindtorpshallen
2021-11-13 10:00 150356023 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-11-13 10:15 150356025 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-11-20 09:00 150356030 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen
2021-11-21 10:00 150356029 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Nya)
2021-11-21 10:30 150356027 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (C) Prästängshallen
2021-11-27 10:00 150356034 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2021-11-27 10:30 150356035 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-11-28 09:45 150356033 Töjnan IBK (C) - Väsby AIK Töjnahallen
2021-12-18 15:15 150356031 Sigtuna IF IBK - Täby FC (F) Prästängshallen
2021-12-04 10:00 150356037 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2021-12-04 10:30 150356039 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (C) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-19 12:30 150356040 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-12-11 09:00 150356041 Täby FC (F) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2021-12-11 16:45 150356045 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-12-12 10:30 150356043 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
2021-12-12 11:15 150356044 Töjnan IBK (C) - Vaxholms IBF Töjnahallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 150357005 Silverdals IF - Enebybergs IF Silverdalshallen
2021-10-03 15:00 150357001 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (G) Mörbyhallen
2021-10-09 10:00 150357006 Täby FC (G) - AIK IBF Grindtorpshallen
2021-10-10 16:15 150357009 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-10-24 09:15 150357014 Råsunda IS - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2021-10-24 14:00 150357013 Danderyds SK IBF (B) - Enebybergs IF Mörbyhallen
2021-10-30 10:15 150357020 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS Åkersberga Sporthall A
2021-10-31 17:00 150357018 Enebybergs IF - Täby FC (G) Danderyds Gymnasium
2021-11-13 09:00 150357056 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2021-11-14 13:00 150357025 Danderyds SK IBF (B) - Råsunda IS Mörbyhallen
2021-11-21 11:00 150357030 Råsunda IS - Täby FC (G) Ulriksdalshallen
2021-12-18 17:00 150357026 Enebybergs IF - AIK IBF Danderyds Gymnasium
2021-11-28 09:00 150357031 AIK IBF - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2021-11-28 13:30 150357058 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Skärgårdsstadshallen
2021-11-28 15:30 150357060 Danderyds SK IBF (B) - Råsunda IS Mörbyhallen
2021-12-05 09:00 150357038 Råsunda IS - Enebybergs IF Ulriksdalshallen
2021-12-05 12:15 150357055 AIK IBF - Danderyds SK IBF (B) Ulriksdalshallen
2021-12-05 13:15 150357037 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Skärgårdsstadshallen
2021-12-11 10:00 150357043 Silverdals IF - Danderyds SK IBF (B) Silverdalshallen
2021-12-11 10:30 150357041 AIK IBF - Åkersberga IBF (A) Ulriksdalshallen
2021-12-12 17:15 150357057 Råsunda IS - Täby FC (G) Tallbackaskolan
2021-12-18 10:15 150357059 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-12-18 12:15 150357062 Silverdals IF - Täby FC (G) Silverdalshallen
2021-12-19 09:15 150357061 Råsunda IS - AIK IBF Ulriksdalshallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:15 150358001 Sundbybergs IK (C) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2021-10-02 12:00 150358002 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2021-10-03 09:00 150358003 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF Björkebyhallen
2021-10-03 17:15 150358005 Bromma KFUK-KFUM - Järfälla IBK Fjällenskolan
2021-10-09 09:00 150358006 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK Hässelbyhallen
2021-10-10 08:00 150358009 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2021-10-10 10:00 150358007 Kungsängens IF - Sundbybergs IK (C) Kungshallen Sporthallen
2021-10-23 09:00 150358011 Ekerö IK - Täby FC (C) Mälaröhallen
2021-10-23 09:00 150358013 Sundbybergs IK (C) - Järfälla IBK Brotorpshallen
2021-10-23 09:45 150358012 Hässelby SK IBK (A) - Kungsängens IF Riddersvik
2021-10-23 12:45 150358014 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM Stora Mossen 1
2021-10-31 09:00 150358020 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2021-10-31 10:00 150358018 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2021-10-31 11:15 150358016 Kungsängens IF - Ekerö IK Kungshallen Sporthallen
2021-11-13 11:00 150358023 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM Grindtorpshallen
2021-11-13 11:15 150358025 Sundbybergs IK (C) - Ängby IF (A) Brotorpshallen
2021-11-14 10:15 150358022 Kungsängens IF - Järfälla IBK Kungshallen Sporthallen
2021-11-20 13:00 150358026 Järfälla IBK - Ekerö IK Kallhälls sporthall
2021-11-21 09:45 150358029 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Björkebyhallen
2021-11-21 12:00 150358030 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Grimstahallen
2021-11-27 12:00 150358031 Ekerö IK - Bromma KFUK-KFUM Tappströms Bollhall
2021-11-27 12:00 150358035 Täby FC (C) - Sundbybergs IK (C) Grindtorpshallen
2021-11-27 15:00 150358034 Kungsängens IF - Ängby IF (A) Kungshallen Sporthallen
150358038 Ängby IF (A) - Järfälla IBK
2021-12-04 10:00 150358040 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Riddersvik
2021-12-04 12:00 150358037 Bromma KFUK-KFUM - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 1
2021-12-11 13:00 150358041 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF Tappströms Bollhall
2021-12-12 10:00 150358043 Bromma KFUK-KFUM - Sundbybergs IK (C) Grimstahallen
2021-12-18 10:00 150358045 Täby FC (C) - Kungsängens IF Grindtorpshallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-03 14:00 150359001 Danderyds SK IBF (A) - Karlbergs BK (B) Mörbyhallen
2021-12-19 15:30 150359004 AIK IBF (B) - Duvbo IK Ulriksdalshallen
150359010 Hammarby IF IBF - AIK IBF (B)
2021-10-09 12:30 150359006 Karlbergs BK (B) - Sundbybergs IK (B) S:t Erikshallen
2021-10-10 09:00 150359008 Duvbo IK - Täby FC (D) Löthallen
2021-10-23 09:00 150359014 Täby FC (D) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-11-20 10:00 150359015 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B) Riddersvik
2021-10-30 10:00 150359020 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2021-10-31 14:00 150359019 AIK IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Ulriksdalshallen
2021-11-13 10:00 150359021 Sundbybergs IK (B) - Duvbo IK Brotorpshallen
2021-11-13 12:15 150359024 Karlbergs BK (B) - AIK IBF (B) S:t Erikshallen
2021-11-14 14:00 150359025 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (D) Mörbyhallen
2021-11-20 10:00 150359027 Hammarby IF IBF - Duvbo IK Sjöstadshallen
2021-11-20 11:00 150359030 Täby FC (D) - Karlbergs BK (B) Grindtorpshallen
2021-11-27 09:00 150359031 Sundbybergs IK (B) - Hammarby IF IBF Brotorpshallen
2021-11-28 09:15 150359033 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (B) Löthallen
2021-12-04 09:00 150359037 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF Riddersvik
2021-12-05 09:30 150359039 Duvbo IK - Danderyds SK IBF (A) Löthallen
2021-12-05 13:15 150359036 AIK IBF (B) - Sundbybergs IK (B) Tallbackaskolan
2021-12-11 10:00 150359043 Hammarby IF IBF - Danderyds SK IBF (A) Sjöstadshallen
2021-12-11 10:45 150359041 Sundbybergs IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Brotorpshallen
2021-12-12 10:00 150359044 Duvbo IK - Karlbergs BK (B) Löthallen
2022-01-08 11:50 150359042 Täby FC (D) - AIK IBF (B) Bagartorpshallen
2021-12-19 16:30 150359056 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
2021-10-30 16:00 150359055 Karlbergs BK (B) - Sundbybergs IK (B) Engelbrektshallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 09:00 150320005 IBF Offensiv Lidingö - Älta IF (A) Torsviks Idrottshall
2021-10-02 11:00 150320004 Ängby IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Stora Mossen 1
2021-10-02 13:15 150320003 Norrtulls SK (B) - Sundbybergs IK (A) Engelbrektshallen
2021-11-21 12:00 150320002 Karlbergs BK (A) - Täby FC (E) S:t Erikshallen
2021-10-09 09:45 150320007 Sundbybergs IK (A) - Nacka IBK (E) Hallonbergshallen
2021-10-09 14:00 150320008 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK (A) Järla Sporthall
2021-10-09 14:00 150320010 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (B) Torsviks Idrottshall
2021-10-10 12:00 150320009 Älta IF (A) - Norrtulls SK (B) Stavsborgs sporthall
150320013 Nacka IBK (E) - Älta IF (A) Uppskj.
2021-10-23 13:15 150320015 Norrtulls SK (B) - Ängby IF (B) Engelbrektshallen
2021-10-24 16:00 150320014 Karlbergs BK (A) - IBF Offensiv Lidingö S:t Erikshallen
150320020 Norrtulls SK (B) - Karlbergs BK (A) Engelbrektshallen
2021-10-16 12:00 150320019 Ängby IF (B) - Nacka IBK (E) Stora Mossen 1
2021-10-30 13:15 150320017 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (E) Järla Sporthall
2021-11-13 12:00 150320023 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2021-11-13 17:00 150320022 Älta IF (A) - Sundbybergs IK (A) Järla Sporthall
2021-11-14 12:30 150320025 Nacka IBK (E) - Karlbergs BK (A) Myrsjöskolan
2021-11-20 10:00 150320027 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (A) Torsviks Idrottshall
2021-11-20 14:15 150320029 Norrtulls SK (B) - Täby FC (E) Engelbrektshallen
2021-11-21 11:00 150320028 Ängby IF (B) - Sundbybergs IK (A) Grimstahallen
2021-11-27 10:00 150320034 Sundbybergs IK (A) - Karlbergs BK (A) Brotorpshallen
2021-11-27 11:00 150320035 Täby FC (E) - Nacka IBK (E) Grindtorpshallen
2021-11-27 14:15 150320033 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B) Järla Sporthall
2021-11-28 12:00 150320032 Älta IF (A) - Ängby IF (B) Stavsborgs sporthall
2021-12-04 13:15 150320037 Norrtulls SK (B) - IBF Offensiv Lidingö Engelbrektshallen
2021-12-05 09:45 150320039 Nacka IBK (E) - Nacka Wallenstam IBK (A) Ormingehallen
2021-12-18 12:30 150320038 Karlbergs BK (A) - Älta IF (A) S:t Erikshallen
2021-12-11 09:00 150320043 IBF Offensiv Lidingö - Nacka IBK (E) Torsviks Idrottshall
2021-12-11 11:45 150320045 Sundbybergs IK (A) - Täby FC (E) Brotorpshallen
2021-12-12 11:00 150320042 Ängby IF (B) - Karlbergs BK (A) Grimstahallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt F
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 150362003 Vendelsö IK - Tumba GOIF Lyckeby Sporthall
2021-10-02 10:00 150362004 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nynäshamns IBK Skogåshallen
2021-10-03 08:45 150362001 Sörskogens IF - Segeltorps IF Kvarnbergshallen
2021-10-03 09:00 150362005 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2021-10-09 09:00 150362009 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Åbyhallen - Haninge
2021-10-09 10:00 150362007 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2021-10-09 10:00 150362010 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tomtbergahallen
2021-10-10 08:45 150362006 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Glömstahallen
2021-10-23 15:30 150362011 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ormingehallen
2021-10-24 08:45 150362013 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Glömstahallen
2021-10-24 09:45 150362012 Segeltorps IF - Tumba GOIF Glömstahallen
2021-10-24 14:30 150362015 Vendelsö IK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Lyckeby Sporthall
2021-10-30 09:00 150362016 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Storvretens Sporthall
2021-10-30 09:00 150362018 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Åbyhallen - Haninge
2021-10-30 09:30 150362017 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnängshallen
2021-10-31 10:00 150362019 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sörskogens IF Skogåshallen
2021-11-13 09:00 150362023 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Kämpetorpshallen 2
2021-11-13 09:30 150362022 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
2021-11-14 08:45 150362024 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Glömstahallen
2021-11-14 10:30 150362021 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2021-11-20 09:00 150362029 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Lyckeby Sporthall
2021-11-20 09:15 150362028 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-11-20 10:00 150362027 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2021-11-20 10:30 150362026 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Åbyhallen - Haninge
2021-11-27 09:00 150362032 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Åbyhallen - Haninge
2021-11-27 10:00 150362033 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2021-11-27 11:00 150362035 Älvsjö AIK IBF (A) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 2
2021-11-27 13:00 150362031 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2021-12-04 09:45 150362039 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2021-12-04 10:00 150362040 Älvsjö AIK IBF (A) - Segeltorps IF
2021-12-04 10:45 150362037 Vendelsö IK - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2021-12-05 09:00 150362036 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2021-12-11 09:00 150362045 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (A) Storvretens Sporthall
2021-12-11 10:00 150362043 Huddinge IBS - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2021-12-11 13:15 150362041 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2021-12-19 11:30 150362044 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF Kvarnängshallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 150360002 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Kämpetorpshallen 2
2021-10-16 17:30 150360005 Ingarö IF (A) - Örby IS Ingarö Sporthall
2021-10-09 10:15 150360010 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
150360011 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D)
2021-10-24 14:45 150360014 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF (A) Västertorpshallen
2021-10-31 12:00 150360016 Älta IF (C) - Högdalens AIS Stavsborgs sporthall
2021-11-14 11:30 150360023 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ingarö IF (A) Myrsjöskolan
2021-11-14 13:00 150360022 Älta IF (C) - Örby IS Stavsborgs sporthall
2021-11-20 14:30 150360026 Örby IS - Högdalens AIS Bandhagshallen
2021-11-21 10:30 150360028 Värmdö IF (B) - Älta IF (C) Grantomtahallen
2021-11-27 09:00 150360034 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF (C) Kämpetorpshallen 2
2021-11-27 14:45 150360031 Högdalens AIS - Ingarö IF (A) Bandhagshallen
2021-11-27 17:45 150360032 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2021-12-04 10:15 150360036 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS Värmdö sporthall
2021-12-04 15:45 150360038 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) Bandhagshallen
2021-12-11 09:15 150360042 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2021-12-11 13:15 150360045 Älta IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Järla Sporthall
2021-12-18 13:00 150360059 Nacka Wallenstam IBK (D) - Örby IS Myrsjöskolan
2021-10-30 12:00 150360058 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2021-11-13 11:20 150360056 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (B) Högdalshallen
2021-12-04 14:30 150360057 Ingarö IF (A) - Älta IF (C) Ingarö Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 10:00 150355003 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2021-10-03 09:45 150355002 Saltsjöbadens IF - Hästhagen IF Fisksätra sporthall
2021-10-16   Uppskj. 150355001 Ingarö IF (B) - Älta IF (B) Uppskj. Ingarö Sporthall
2021-10-09 13:00 150355006 Älta IF (B) - Sköndals IK Järla Sporthall
2021-10-09 13:00 150355007 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ingarö IF (B) Myrsjöskolan
2021-10-10 10:30 150355009 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2021-10-23 12:45 150355015 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Djurö-Vindö IF Strandhallen - Tyresö
2021-10-23 14:00 150355012 Älta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgs sporthall
2021-10-24 09:00 150355011 Sköndals IK - Hästhagen IF Sköndalshallen
2021-11-13 13:45 150355013 Ingarö IF (B) - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2021-10-30 09:00 150355020 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2021-10-30 12:15 150355019 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF (B) Djurö Sporthall
2021-10-30 13:00 150355016 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2021-10-31 11:15 150355018 Värmdö IF (A) - Älta IF (B) Värmdö sporthall
2021-11-13 10:15 150355025 Ingarö IF (B) - Saltsjöbadens IF Ingarö Sporthall
2021-11-14 09:30 150355022 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2021-11-14 14:00 150355024 Älta IF (B) - Djurö-Vindö IF Stavsborgs sporthall
2021-11-20 09:15 150355029 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Hästhagen IF Strandhallen - Tyresö
2021-11-20 12:15 150355028 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Djurö Sporthall
2021-11-21 11:00 150355030 Saltsjöbadens IF - Älta IF (B) Fisksätra sporthall
2021-11-21 11:30 150355026 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Grantomtahallen
2021-11-27 13:15 150355035 Hästhagen IF - Ingarö IF (B) Järla Sporthall
2021-11-27 14:00 150355034 Nacka Wallenstam IBK (C) - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2021-11-28 09:30 150355032 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2021-12-04 12:15 150355036 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK Djurö Sporthall
2021-12-05 10:00 150355038 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A) Fisksätra sporthall
2021-12-19 19:30 150355040 Älta IF (B) - Hästhagen IF Stavsborgs sporthall
2021-10-17 09:00 150355041 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sköndalshallen
2021-12-11 12:30 150355042 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2021-12-11 14:15 150355045 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hästhagen IF Myrsjöskolan
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt I Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 150384004 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2022-01-15 11:00 150384002 Täby FC (E) - Sundbybergs IK (B) Grindtorpshallen
2022-01-16 09:45 150384003 Nacka IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM Ormingehallen
2022-01-16 13:15 150384005 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
150384008 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (B) Uppskj.
2022-01-22 10:00 150384009 Sundbybergs IK (B) - Nacka IBK (E) Brotorpshallen
2022-01-22 15:00 150384010 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2022-03-26 10:00 150384007 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Björkebyhallen
2022-01-29 11:00 150384012 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (E) Torsviks Idrottshall
2022-01-29 11:00 150384014 Sundbybergs IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2022-01-30 08:45 150384015 Bele Barkarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Björkebyhallen
2022-01-30 09:00 150384013 Nacka IBK (E) - Ängby IF (A) Ormingehallen
2022-02-05 09:00 150384018 Sundbybergs IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Brotorpshallen
2022-02-05 15:15 150384016 IBF Offensiv Lidingö - Nacka IBK (E) Torsviks Idrottshall
2022-02-06 09:15 150384020 Järfälla IBK - Bromma KFUK-KFUM Viksjö Sporthall
2022-02-06 14:30 150384019 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
2022-02-12 10:00 150384023 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2022-02-13 08:00 150384024 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2022-02-13 10:45 150384025 Bromma KFUK-KFUM - Sundbybergs IK (B) Grimstahallen
2022-03-06 17:00 150384021 Täby FC (E) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2022-02-19 09:00 150384028 Täby FC (E) - Nacka IBK (E) Grindtorpshallen
2022-02-19 09:45 150384026 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF Torsviks Idrottshall
2022-02-19 15:15 150384029 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM Stora Mossen 1
2022-02-20 08:00 150384030 Järfälla IBK - Sundbybergs IK (B) Kallhälls sporthall
2022-03-12 09:00 150384032 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2022-03-12 09:00 150384035 Sundbybergs IK (B) - Ängby IF (A) Brotorpshallen
2022-03-13 09:00 150384031 Nacka IBK (E) - Järfälla IBK Ormingehallen
2022-03-13 10:30 150384034 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Grimstahallen
2022-03-19 14:15 150384039 Nacka IBK (E) - Hässelby SK IBK (B) Myrsjöskolan
2022-03-19 15:45 150384036 IBF Offensiv Lidingö - Sundbybergs IK (B) Torsviks Idrottshall
2022-03-20 09:00 150384038 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2022-03-20 09:30 150384040 Järfälla IBK - Ängby IF (A) Kallhälls sporthall
2022-04-02 09:00 150384041 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Hässelbyhallen
2022-04-02 09:00 150384045 Ängby IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Stora Mossen 1
2022-04-02 10:00 150384043 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2022-04-03 12:45 150384042 Bele Barkarby IF IBF - Nacka IBK (E) Björkebyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt J Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 150385002 Ängby IF (B) - Duvbo IK Stora Mossen 1
2022-01-15 09:00 150385005 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (C) Vikingavallen
2022-01-15 15:00 150385004 Sundbybergs IK (C) - Åkersberga IBF (A) Brotorpshallen
2022-01-16 14:00 150385001 Danderyds SK IBF (A) - Danderyds SK IBF (B) Mörbyhallen
2022-01-22 09:00 150385008 Sundbybergs IK (C) - Ängby IF (B) Brotorpshallen
2022-01-22 09:00 150385010 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen
2022-01-22 09:15 150385007 Ekerö IK - Danderyds SK IBF (A) Mälaröhallen
2022-01-23 13:00 150385006 Danderyds SK IBF (B) - Sundbybergs IK (A) Mörbyhallen
2022-01-29 09:00 150385014 Ängby IF (B) - IK Frej Täby IBK Stora Mossen 1
2022-01-29 12:00 150385011 Sundbybergs IK (A) - Duvbo IK Hallonbergshallen
2022-01-30 13:00 150385012 Danderyds SK IBF (B) - Ekerö IK Mörbyhallen
2022-01-30 15:00 150385013 Danderyds SK IBF (A) - Töjnan IBK (C) Mörbyhallen
2022-02-05 09:00 150385016 Ekerö IK - Sundbybergs IK (A) Mälaröhallen
2022-02-05 10:00 150385017 Sundbybergs IK (C) - Duvbo IK Brotorpshallen
2022-02-06 09:15 150385019 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2022-02-06 11:00 150385018 Töjnan IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Töjnahallen
2022-02-12 08:15 150385022 Ekerö IK - Töjnan IBK (C) Mälaröhallen
2022-02-12 09:00 150385021 Sundbybergs IK (A) - Sundbybergs IK (C) Brotorpshallen
2022-02-13 10:15 150385023 Duvbo IK - IK Frej Täby IBK Löthallen
2022-02-13 13:00 150385024 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2022-02-13 14:00 150385025 Danderyds SK IBF (A) - Ängby IF (B) Mörbyhallen
2022-02-19 09:00 150385030 Ängby IF (B) - Danderyds SK IBF (B) Stora Mossen 1
2022-02-19 10:00 150385027 IK Frej Täby IBK - Sundbybergs IK (C) Vikingavallen
2022-02-20 08:15 150385026 Töjnan IBK (C) - Sundbybergs IK (A) Töjnahallen
2022-02-20 09:15 150385028 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Åkersberga Sporthall A
2022-03-06 09:00 150385035 Duvbo IK - Danderyds SK IBF (A) Löthallen
2022-03-06 10:15 150385032 Töjnan IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Töjnahallen
2022-03-20 17:00 150385031 Sundbybergs IK (A) - IK Frej Täby IBK Brotorpshallen
2022-03-26 15:00 150385034 Ekerö IK - Ängby IF (B) Tappströms Bollhall
2022-03-12 17:00 150385038 Ängby IF (B) - Töjnan IBK (C) Stora Mossen 1
2022-03-13 09:15 150385036 Åkersberga IBF (A) - Sundbybergs IK (A) Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 14:00 150385040 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK Mörbyhallen
2022-03-13 15:00 150385039 Danderyds SK IBF (A) - Sundbybergs IK (C) Mörbyhallen
2022-03-19   Uppskj. 150385043 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF (A) Uppskj. Vikingavallen
2022-03-19 09:00 150385044 Sundbybergs IK (C) - Danderyds SK IBF (B) Brotorpshallen
2022-03-19 11:00 150385045 Duvbo IK - Ekerö IK Brotorpshallen
2022-03-20 09:15 150385042 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
2022-03-26 09:45 150385050 Ekerö IK - Sundbybergs IK (C) Mälaröhallen
2022-03-26 11:00 150385046 Ängby IF (B) - Sundbybergs IK (A) Stora Mossen 1
2022-03-27 09:00 150385049 Duvbo IK - Töjnan IBK (C) Löthallen
2022-03-27   Uppskj. 150385048 Danderyds SK IBF (B) - IK Frej Täby IBK Uppskj. Mörbyhallen
2022-04-02 09:00 150385051 Sundbybergs IK (A) - Danderyds SK IBF (A) Brotorpshallen
2022-04-02 09:00 150385054 IK Frej Täby IBK - Ekerö IK Vikingavallen
2022-04-03 08:45 150385055 Töjnan IBK (C) - Sundbybergs IK (C) Töjnahallen
2022-04-03 10:45 150385053 Duvbo IK - Åkersberga IBF (A) Löthallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt K Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 150386003 Täby FC (G) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2022-01-15 09:15 150386002 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2022-01-15 12:00 150386005 Täby FC (D) - Täby FC (F) Grindtorpshallen
2022-01-16 13:00 150386001 Enebybergs IF - Silverdals IF Mörbyhallen
2022-01-22 08:15 150386010 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2022-01-22 09:00 150386008 Täby FC (C) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2022-01-22 11:00 150386006 Täby FC (F) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2022-02-06 12:30 150386009 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Vaxholm innebandyhallen
2022-01-29 09:00 150386014 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-01-29 10:45 150386012 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Nya)
2022-01-29 17:00 150386011 Enebybergs IF - Täby FC (D) Danderyds Gymnasium
2022-01-30 14:00 150386013 Täby FC (G) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2022-02-05   Uppskj. 150386016 Täby FC (F) - Täby FC (G) Uppskj. Grindtorpshallen
2022-02-05 09:30 150386019 Silverdals IF - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2022-02-05 17:00 150386017 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2022-02-06 09:00 150386020 Täby FC (D) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2022-02-12 09:00 150386023 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-02-12 09:15 150386021 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2022-02-12 10:00 150386025 Täby FC (C) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2022-02-12 16:30 150386022 Täby FC (G) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2022-02-19 09:00 150386030 Täby FC (D) - Vaxholms IBF K-Rauta Arena
2022-02-19 10:45 150386029 Silverdals IF - Täby FC (C) Silverdalshallen
2022-02-19 18:00 150386027 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Danderyds Gymnasium
2022-02-20 15:00 150386028 Rotebro IS IBK - Täby FC (G) Rotebrohallen (Nya)
2022-03-12 09:00 150386032 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-03-12 12:00 150386034 Täby FC (C) - Täby FC (F) Grindtorpshallen
2022-03-12 13:00 150386031 Täby FC (G) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2022-03-13 14:00 150386035 Vaxholms IBF - Silverdals IF Vaxholm innebandyhallen
2022-03-19 10:00 150386039 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2022-03-19 11:00 150386040 Täby FC (D) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2022-03-19   Uppskj. 150386036 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Uppskj. Grindtorpshallen
2022-03-19 17:00 150386037 Enebybergs IF - Täby FC (C) Danderyds Gymnasium
2022-04-02 08:45 150386045 Silverdals IF - Täby FC (F) Silverdalshallen
2022-04-02 09:45 150386041 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-04-02 11:00 150386043 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2022-04-02 13:30 150386044 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt L Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 13:15 150387001 Norrtulls SK (B) - Sigtuna IF IBK Engelbrektshallen
2022-01-15 15:15 150387002 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Skanstullshallen
2022-01-16 09:00 150387004 Råsunda IS - Väsby AIK Ulriksdalshallen
2022-04-23   Uppskj. 150387003 Kungsängens IF - Karlbergs BK (A) Uppskj. Hagnäshallen
2022-01-22 10:00 150387009 Täby FC (A) - Kungsängens IF Grindtorpshallen
2022-01-22 13:15   Uppskj. 150387007 Karlbergs BK (A) - Norrtulls SK (B) Uppskj. S:t Erikshallen
2022-01-22 15:15 150387006 Sigtuna IF IBK - AIK IBF (A) Prästängshallen
2022-01-23 11:30 150387008 Väsby AIK - Hammarby IF IBF Väsby skolan
150387012 Sigtuna IF IBK - Karlbergs BK (A)
2022-01-29 14:30 150387013 Norrtulls SK (B) - Täby FC (A) Engelbrektshallen
2022-01-30 10:45 150387011 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Ulriksdalshallen
2022-01-30 16:00 150387015 Kungsängens IF - Råsunda IS Kungshallen Sporthallen
2022-02-05 12:15 150387016 Karlbergs BK (A) - AIK IBF (A) S:t Erikshallen
2022-02-06 09:15 150387019 Råsunda IS - Norrtulls SK (B) Ulriksdalshallen
2022-02-06 10:00 150387018 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2022-02-06 11:30 150387017 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2022-02-06 13:00 150387020 Kungsängens IF - Hammarby IF IBF Kungshallen Sporthallen
2022-02-12 12:15 150387022 Karlbergs BK (A) - Täby FC (A) S:t Erikshallen
2022-02-12 13:45 150387025 Norrtulls SK (B) - Hammarby IF IBF Engelbrektshallen
2022-02-12 15:15 150387024 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS Prästängshallen
2022-02-13 13:15 150387021 AIK IBF (A) - Väsby AIK Tallbackaskolan
2022-02-19 10:00 150387029 Hässelby SK IBK (A) - Kungsängens IF Riddersvik
2022-02-19 10:00 150387030 Hammarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Sjöstadshallen
2022-02-20 09:00 150387026 Täby FC (A) - AIK IBF (A) K-Rauta Arena
2022-03-12 13:30 150387028 Råsunda IS - Karlbergs BK (A) S:t Erikshallen
2022-03-12 13:15 150387039 Norrtulls SK (B) - Väsby AIK Engelbrektshallen
2022-03-13 09:00 150387036 Råsunda IS - AIK IBF (A) Ulriksdalshallen
2022-03-13 09:45 150387038 Hammarby IF IBF - Täby FC (A) Eriksdalshallen
2022-03-13 10:30 150387040 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2022-03-19 11:00 150387042 Hammarby IF IBF - Råsunda IS Sjöstadshallen
2022-03-20 10:00 150387041 AIK IBF (A) - Kungsängens IF Ulriksdalshallen
2022-03-20 12:00 150387044 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2022-05-07 16:00 150387045 Hässelby SK IBK (A) - Karlbergs BK (A) S:t Erikshallen
2022-03-26 09:00 150387049 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2022-03-26 10:00 150387046 Hammarby IF IBF - AIK IBF (A) Sjöstadshallen
2022-03-26 12:15 150387050 Karlbergs BK (A) - Väsby AIK S:t Erikshallen
2022-03-26 13:15 150387047 Norrtulls SK (B) - Kungsängens IF Engelbrektshallen
2022-04-02 12:00 150387055 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2022-04-03 10:00 150387052 Kungsängens IF - Sigtuna IF IBK Hagnäshallen
2022-04-03 13:00 150387053 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (A) Tallbackaskolan
2022-04-03 14:00 150387051 AIK IBF (A) - Norrtulls SK (B) Tallbackaskolan
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt M Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:15 150390003 Vendelsö IK - Sörskogens IF Lyckeby Sporthall
2022-01-15 12:15 150390004 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Farstahallen 3
2022-01-15 17:00 150390005 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2022-03-13 12:00 150390002 Nynäshamns IBK - Saltsjöbadens IF Kvarnängshallen
2022-01-22 09:00 150390010 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Kämpetorpshallen 2
2022-01-22 09:15 150390008 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2022-01-22 15:00 150390009 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2022-01-23 08:30 150390007 Sörskogens IF - Älta IF (B) Glömstahallen
2022-01-29 09:45 150390015 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Lyckeby Sporthall
2022-01-29 11:15 150390014 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnängshallen
2022-01-30 09:30 150390011 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Fisksätra sporthall
2022-01-30 12:00 150390013 Älta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Stavsborgs sporthall
2022-02-05 10:00 150390020 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Lyckeby Sporthall
2022-02-05 12:00 150390019 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B) Myrsjöskolan
2022-02-05 14:45 150390017 Farsta IBK - Saltsjöbadens IF Farstahallen 3
2022-02-06 12:15 150390016 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B) Glömstahallen
2022-02-12 09:00 150390021 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK Kämpetorpshallen 1
2022-02-12 13:15 150390022 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnbergshallen
2022-02-13 09:45 150390023 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (A) Fisksätra sporthall
2022-02-13 12:00 150390025 Älta IF (B) - Nynäshamns IBK Stavsborgs sporthall
2022-02-19 09:00 150390027 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK Kämpetorpshallen 2
2022-02-19 10:45 150390029 Vendelsö IK - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2022-02-19 16:15 150390028 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2022-02-19 19:00 150390026 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Järla Sporthall
2022-02-26 11:00 150390032 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Järla Sporthall
2022-04-10 10:00 150390031 Älvsjö AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Kämpetorpshallen 2
2022-03-12 10:00 150390038 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
2022-03-12 11:00 150390037 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Lyckeby Sporthall
2022-03-12 14:15 150390036 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Myrsjöskolan
2022-03-13 15:30 150390039 Älta IF (B) - Farsta IBK Stavsborgs sporthall
2022-03-19 09:00 150390041 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK Kämpetorpshallen 1
2022-03-19 09:00 150390043 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF (B) Kämpetorpshallen 2
2022-03-19 16:15 150390042 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2022-03-20 08:30 150390045 Sörskogens IF - Saltsjöbadens IF Glömstahallen
2022-03-26 10:00 150390046 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnängshallen
2022-03-26 10:30 150390050 Farsta IBK - Sörskogens IF Farstahallen 1
2022-03-27 09:00 150390049 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fisksätra sporthall
2022-03-27 12:00 150390047 Älta IF (B) - Vendelsö IK Stavsborgs sporthall
2022-04-02 15:15 150390055 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK Järla Sporthall
2022-04-03 09:15 150390054 Älvsjö AIK IBF (A) - Sörskogens IF Västertorpshallen
2022-04-03 09:45 150390053 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2022-04-03 10:15 150390051 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF (B) Västertorpshallen
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt N Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15   Uppskj. 150394001 Värmdö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Uppskj. Värmdö sporthall
2022-01-15 09:45 150394002 Tumba GOIF - Värmdö IF (B) Storvretens Sporthall
2022-01-15 12:00 150394005 Ingarö IF (B) - Karlbergs BK (B) Ingarö Sporthall
2022-01-16 13:00 150394003 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Stavsborgs sporthall
2022-01-22 10:00 150394007 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2022-01-22 12:15 150394009 Karlbergs BK (B) - Älta IF (C) S:t Erikshallen
2022-01-22 13:15 150394010 Ingarö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2022-01-23   Uppskj. 150394006 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF (A) Uppskj. Skogåshallen
2022-01-29 08:45 150394012 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2022-01-29 09:00 150394011 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
2022-01-30   Uppskj. 150394013 Värmdö IF (A) - Karlbergs BK (B) Uppskj. Värmdö sporthall
2022-01-30 13:00 150394015 Älta IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Stavsborgs sporthall
2022-04-09   Uppskj. 150394014 Tumba GOIF - Ingarö IF (B) Uppskj. Storvretens Sporthall
2022-02-05 09:00 150394016 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2022-02-05 13:00 150394019 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A) Myrsjöskolan
2022-02-05 13:15 150394018 Karlbergs BK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) S:t Erikshallen
2022-02-06 17:15 150394020 Älta IF (C) - Tumba GOIF Stavsborgs sporthall
2022-02-12 09:00 150394022 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Karlbergs BK (B) Strandhallen - Tyresö
2022-02-13 09:15 150394024 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2022-02-13 09:15 150394025 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2022-02-13 10:15 150394023 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (B) Värmdö sporthall
2022-02-19 09:15 150394029 Värmdö IF (B) - Älta IF (C) Värmdö sporthall
2022-02-19 09:30 150394030 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Storvretens Sporthall
2022-02-19 12:15 150394026 Karlbergs BK (B) - Ingarö IF (A) S:t Erikshallen
2022-02-19 17:15 150394028 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
150394031 Ingarö IF (A) - Ingarö IF (B) Ingarö Sporthall
150394032 Karlbergs BK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) S:t Erikshallen
150394034 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
150394035 Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) Värmdö sporthall
2022-03-12 09:45 150394036 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Ingarö Sporthall
2022-03-12 10:15 150394040 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Värmdö sporthall
2022-03-12 12:30 150394038 Karlbergs BK (B) - Tumba GOIF S:t Erikshallen
2022-03-13 13:30 150394037 Älta IF (C) - Ingarö IF (B) Stavsborgs sporthall
2022-03-19 09:00 150394043 Ingarö IF (B) - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2022-03-19 09:00 150394045 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2022-03-19   Uppskj. 150394041 Ingarö IF (A) - Älta IF (C) Uppskj. Ingarö Sporthall
2022-03-19 17:15 150394042 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2022-03-26   Uppskj. 150394048 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Ingarö IF (B) Uppskj. Skogåshallen
2022-03-26   Uppskj. 150394046 Tumba GOIF - Ingarö IF (A) Uppskj. Malmsjö Sporthall
2022-03-27 09:15 150394047 Värmdö IF (A) - Älta IF (C) Värmdö sporthall
2022-03-27 13:15 150394049 Värmdö IF (B) - Karlbergs BK (B) Värmdö sporthall
2022-04-02 09:00 150394051 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2022-04-02 10:00 150394054 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Ingarö Sporthall
2022-04-02 12:00 150394053 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B) Myrsjöskolan
2022-04-03 13:00 150394052 Älta IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Stavsborgs sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lättlätt O Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 09:00 150395002 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (D) Åbyhallen - Haninge
2022-01-15 12:15 150395003 Djurö-Vindö IF - Segeltorps IF Djurö Sporthall
2022-01-15 15:45 150395005 Högdalens AIS - Hästhagen IF Bandhagshallen
2022-01-15 16:00 150395001 Nacka IBK (E) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2022-01-15 16:45 150395004 Örby IS - Älta IF (A) Bandhagshallen
2022-01-22   Uppskj. 150395006 Huddinge IBS - Sköndals IK Uppskj. Tomtbergahallen
2022-01-22   Uppskj. 150395010 Högdalens AIS - Älta IF (A) Uppskj. Bandhagshallen
2022-01-22 15:30 150395008 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (D) Bandhagshallen
2022-01-22 16:30 150395009 Hästhagen IF - Djurö-Vindö IF Järla Sporthall
2022-01-23 09:00 150395007 Segeltorps IF - Nacka IBK (E) Kvarnbergshallen
2022-01-29 12:15 150395015 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Djurö Sporthall
2022-01-29 13:45 150395014 Nacka Wallenstam IBK (D) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2022-01-29 14:45 150395013 Nacka IBK (E) - Hästhagen IF Myrsjöskolan
2022-01-30 10:15 150395012 Huddinge IBS - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2022-01-30 11:00 150395011 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Sköndalshallen
2022-02-05 12:15 150395020 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Djurö Sporthall
2022-02-05 13:30 150395018 Hästhagen IF - Huddinge IBS Järla Sporthall
2022-02-05 14:30 150395017 Örby IS - Västerhaninge IBK Bandhagshallen
2022-02-06 08:00 150395016 Segeltorps IF - Sköndals IK Glömstahallen
2022-02-06 18:15 150395019 Älta IF (A) - Nacka IBK (E) Stavsborgs sporthall
2022-02-12 09:00 150395023 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS Åbyhallen - Haninge
2022-02-12 11:45 150395024 Huddinge IBS - Älta IF (A) Tomtbergahallen
2022-02-12 12:00 150395025 Nacka IBK (E) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2022-02-13 13:00 150395021 Sköndals IK - Örby IS Sköndalshallen
2022-02-13 14:45 150395022 Segeltorps IF - Hästhagen IF Glömstahallen
2022-02-19 09:45 150395029 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Åbyhallen - Haninge
2022-02-19 13:15 150395030 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2022-02-19 17:00 150395027 Högdalens AIS - Örby IS Bandhagshallen
2022-02-20 10:00 150395026 Hästhagen IF - Sköndals IK Ormingehallen
2022-02-20 12:00 150395028 Älta IF (A) - Segeltorps IF Stavsborgs sporthall
150395031 Sköndals IK - Högdalens AIS Uppskj. Sköndalshallen
150395032 Hästhagen IF - Älta IF (A) Järla Sporthall
150395033 Örby IS - Djurö-Vindö IF Bandhagshallen
150395034 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Glömstahallen
150395035 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (E) Åbyhallen - Haninge
2022-03-12 12:15 150395037 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2022-03-12 13:15 150395038 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hästhagen IF Myrsjöskolan
2022-03-12 15:15 150395039 Nacka IBK (E) - Örby IS Myrsjöskolan
2022-03-13 10:30 150395040 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2022-03-13 11:00 150395036 Sköndals IK - Älta IF (A) Sköndalshallen
2022-03-19 13:00 150395042 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Järla Sporthall
2022-03-19 14:30 150395044 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2022-03-19 17:30 150395043 Högdalens AIS - Nacka IBK (E) Bandhagshallen
2022-03-20 09:00 150395041 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2022-03-20 09:00 150395045 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
2022-03-26 09:00 150395049 Västerhaninge IBK - Hästhagen IF Åbyhallen - Haninge
2022-03-26 11:45 150395048 Huddinge IBS - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2022-03-26 13:30 150395046 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2022-03-26 15:30 150395047 Nacka IBK (E) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2022-03-27 10:45 150395050 Segeltorps IF - Örby IS Kvarnbergshallen
2022-04-02 12:15 150395052 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS Djurö Sporthall
2022-04-02 14:15 150395055 Hästhagen IF - Örby IS Järla Sporthall
2022-04-02 16:00 150395054 Högdalens AIS - Segeltorps IF Bandhagshallen
2022-04-03 09:45 150395051 Sköndals IK - Nacka IBK (E) Sköndalshallen
2022-04-03 12:00 150395053 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK Stavsborgs sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis