Pantamera P Blå Lätt-Lätt (10) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150356004 Duvbo IK (C) - Åkersberga IBF (B)
2019-09-28 09:15 150356005 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-09-28 10:00 150356011 Väsby AIK (A) - IK Frej Täby IBK Smedsgärdshallen
2019-09-29 09:15 150356009 Duvbo IK (B) - Sigtuna IF IBK Löthallen
2019-09-29 11:00 150356007 Bro IK - Töjnan IBK (A) Bro Sporthall
2019-09-29 12:00 150356006 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2019-09-29 13:00 150356002 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2019-09-29 16:15 150356010 Enebybergs IF (A) - Järfälla IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-10-10 17:00 150356001 Täby FC (A) - Erikslunds KF Skarpängskolan B
2019-12-15 12:15 150356008 Danderyds SK IBF - Sollentuna IBF Mörbyhallen
150356016 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (C) Hammarbackens Sporthall
150356018 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2019-10-05 09:00 150356012 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Riddersvik
2019-10-05 09:00 150356021 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-05 10:00 150356022 Väsby AIK (A) - Enebybergs IF (A) Väsby skolan
2019-10-05 12:30 150356015 Vaxholms IBF - Täby FC (E) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 09:15 150356014 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 09:30 150356019 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2019-10-06 10:00 150356020 Järfälla IBK (B) - Danderyds SK IBF Viksjö Sporthall
2019-10-06 13:00 150356017 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Arena Satelliten
150356028 Duvbo IK (C) - Sollentuna IBF
2019-10-12 09:00 150356026 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (B) Grindtorpshallen
2019-10-12 09:30 150356029 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-12 11:45 150356025 Erikslunds KF - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2019-10-12 12:00 150356024 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2019-10-12 13:00 150356027 Täby FC (E) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-10-13 10:15 150356030 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 11:00 150356031 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2019-10-13 15:30 150356032 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (A) Mörbyhallen
2019-10-19 14:30 150356033 Duvbo IK (B) - Enebybergs IF (A) Brotorpshallen
150356040 Järfälla IBK (B) - Duvbo IK (C) Kallhälls sporthall
2019-10-19 09:00 150356041 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 10:00 150356036 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 16:30 150356034 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 09:00 150356037 Töjnan IBK (A) - Erikslunds KF Silverdalshallen
2019-10-20 09:00 150356039 Sigtuna IF IBK - Täby FC (E) Prästängshallen
2019-10-20 09:15 150356044 Duvbo IK (B) - Danderyds SK IBF Löthallen
2019-10-20 11:30 150356042 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-10-20 13:00 150356038 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Arena Satelliten
2019-10-27 12:15 150356043 Enebybergs IF (A) - Bro IK Mörbyhallen
150356052 Duvbo IK (C) - Väsby AIK (A)
2019-11-09 09:00 150356051 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2019-11-09 09:15 150356046 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 10:00 150356053 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-09 11:15 150356054 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 11:45 150356049 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK Erikslundshallen
2019-11-09 12:00 150356050 Täby FC (C) - Järfälla IBK (B) Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 150356045 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 150356048 Hässelby SK IBK (D) - Sollentuna IBF Hässelbyhallen
2019-11-10 11:00 150356055 Bro IK - Danderyds SK IBF Bro Sporthall
150356064 Duvbo IK (B) - Duvbo IK (C) Löthallen
2019-11-16 09:00 150356062 Väsby AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2019-11-16 10:00 150356061 IK Frej Täby IBK - Erikslunds KF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 11:00 150356057 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 16:30 150356065 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2019-11-17 10:00 150356060 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2019-11-17 11:15 150356066 Bro IK - Åkersberga IBF (A) Bro Sporthall
2019-11-17 12:00 150356056 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 12:00 150356058 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) Arena Satelliten
2020-01-11 12:00 150356063 Enebybergs IF (A) - Täby FC (E) Danderyds Gymnasium
150356076 Duvbo IK (C) - Bro IK
2019-11-23 09:00 150356069 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 10:00 150356068 Vallentuna IBK (B) - Sollentuna IBF Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 10:00 150356072 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (A) Riddersvik
2019-11-23 10:00 150356075 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2019-11-23 10:00 150356077 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 11:00 150356067 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-11-23 12:45 150356073 Erikslunds KF - Enebybergs IF (A) Erikslundshallen
2019-11-23 13:00 150356074 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2019-11-24 09:30 150356070 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
150356078 Sollentuna IBF - Täby FC (A) Nya Edsbergshallen
150356088 Rotebro IS IBK (A) - Duvbo IK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 09:15 150356087 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2019-11-30 10:00 150356081 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 10:00 150356082 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2019-11-30 10:30 150356085 Danderyds SK IBF - Erikslunds KF Mörbyhallen
2019-11-30 11:00 150356084 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (D) Brotorpshallen
2019-11-30 12:15 150356080 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2019-12-01 09:00 150356079 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (A) Prästängshallen
2019-12-01 11:00 150356086 Bro IK - Täby FC (C) Bro Sporthall
150356099 Täby FC (E) - Duvbo IK (C) Grindtorpshallen
2019-12-07 09:00 150356089 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2019-12-07 11:00 150356096 Hässelby SK IBK (D) - Bro IK Riddersvik
2019-12-07 11:00 150356098 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2019-12-07 12:30 150356093 Vaxholms IBF - Enebybergs IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-07 12:45 150356097 Erikslunds KF - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-12-07 13:00 150356090 Sollentuna IBF - Järfälla IBK (B) Nya Edsbergshallen
2019-12-07 13:00 150356091 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-08 12:15 150356094 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Skärgårdsstadshallen
2019-12-08 14:30 150356092 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-01-11 09:00 150356102 Väsby AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2020-01-11 09:00 150356110 Täby FC (E) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2020-01-11 10:00 150356101 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 10:00 150356108 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 12:15 150356109 Duvbo IK (C) - Erikslunds KF Hallonbergshallen
2020-01-12 10:00 150356100 Järfälla IBK (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2020-01-12 10:15 150356104 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (B) Löthallen
2020-01-12 11:00 150356106 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2020-01-12 14:00 150356103 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2020-01-12 15:00 150356105 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2020-01-18 11:45 150356121 Erikslunds KF - Täby FC (C) Erikslundshallen
2020-01-18 12:15 150356112 Järfälla IBK (B) - Väsby AIK (A) Kallhälls sporthall
2020-01-18 13:30 150356117 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-18 14:00 150356114 Sollentuna IBF - Duvbo IK (B) Nya Edsbergshallen
2020-01-19 09:15 150356113 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A) Prästängshallen
2020-01-19 10:00 150356111 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-01-19 10:00 150356120 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2020-01-19 12:00 150356115 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2020-01-19 13:15 150356118 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-01-19 14:00 150356116 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2020-01-25 09:00 150356122 Väsby AIK (A) - Täby FC (A) Smedsgärdshallen
2020-01-25 09:15 150356127 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-01-25 09:15 150356128 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-25 10:00 150356124 Duvbo IK (B) - Järfälla IBK (B) Brotorpshallen
2020-01-25 11:45 150356132 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2020-01-25 13:30 150356129 Duvbo IK (C) - Vaxholms IBF Brotorpshallen
2020-01-26 11:00 150356126 Bro IK - Sollentuna IBF Bro Sporthall
2020-01-26 12:00 150356130 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-01-26 12:15 150356123 Enebybergs IF (A) - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2020-01-26 13:15 150356125 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
2020-02-08 08:45 150356138 Sollentuna IBF - Rotebro IS IBK (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-08 09:00 150356133 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A) Grindtorpshallen
2020-02-08 10:00 150356134 Väsby AIK (A) - Duvbo IK (B) Väsby skolan
2020-02-08 11:15 150356135 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-08 12:30 150356141 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 08:30 150356136 Järfälla IBK (B) - Bro IK Viksjö Sporthall
2020-02-09 09:00 150356137 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2020-02-09 13:00 150356142 Åkersberga IBF (B) - Erikslunds KF Skärgårdsstadshallen
2020-02-09 14:00 150356140 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2020-02-09 14:15 150356139 Töjnan IBK (A) - Duvbo IK (C) Silverdalshallen
2020-02-15 09:00 150356151 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2020-02-15 10:00 150356144 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Brotorpshallen
2020-02-15 11:00 150356148 Rotebro IS IBK (A) - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-15 11:45 150356152 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (B) Erikslundshallen
2020-02-15 12:00 150356150 Täby FC (E) - Sollentuna IBF Grindtorpshallen
2020-02-15 15:15 150356149 Duvbo IK (C) - Sigtuna IF IBK Brotorpshallen
2020-02-16 11:00 150356146 Bro IK - Väsby AIK (A) Bro Sporthall
2020-02-16 12:00 150356153 Hässelby SK IBK (D) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2020-02-16 13:00 150356145 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF (A) Mörbyhallen
2020-02-16 13:00 150356147 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
2020-03-07 09:00 150356155 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2020-03-07 09:00 150356159 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-07 09:30 150356156 Duvbo IK (B) - Bro IK Brotorpshallen
2020-03-07 10:00 150356158 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2020-03-07 12:30 150356165 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-07 15:00 150356163 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Nya Edsbergshallen
2020-03-07 17:00 150356162 Sollentuna IBF - Erikslunds KF Nya Edsbergshallen
2020-03-08 09:00 150356160 Järfälla IBK (B) - Täby FC (E) Viksjö Sporthall
2020-03-08 10:30 150356161 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C) Prästängshallen
2020-03-08 14:00 150356157 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2020-03-14 09:00 150356169 Duvbo IK (C) - Enebybergs IF (A) Brotorpshallen
2020-03-14 10:00 150356171 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-03-14 10:15 150356168 Rotebro IS IBK (A) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-14 11:00 150356173 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK Riddersvik
2020-03-14 11:45 150356172 Erikslunds KF - Järfälla IBK (B) Erikslundshallen
2020-03-14 12:00 150356170 Täby FC (E) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-03-14 12:30 150356176 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-15 11:15 150356166 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
2020-03-15 13:00 150356167 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2020-03-15 14:00 150356175 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-03-21 09:00 150356177 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2020-03-21 09:00 150356182 Väsby AIK (A) - Erikslunds KF Väsby skolan
2020-03-21 09:30 150356183 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-21 13:00 150356186 Sollentuna IBF - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 14:00 150356187 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-22 09:00 150356185 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2020-03-22 10:15 150356180 Duvbo IK (B) - Täby FC (E) Löthallen
2020-03-22 11:00 150356178 Bro IK - Rotebro IS IBK (A) Bro Sporthall
2020-03-22 13:15 150356181 Enebybergs IF (A) - Täby FC (C) Mörbyhallen
2020-03-22 14:15 150356179 Danderyds SK IBF - Duvbo IK (C) Mörbyhallen
2020-03-28 09:00 150356191 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2020-03-28 09:15 150356195 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 11:00 150356190 Täby FC (E) - Bro IK Grindtorpshallen
2020-03-28 11:15 150356188 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 11:45 150356192 Erikslunds KF - Duvbo IK (B) Erikslundshallen
2020-03-29 11:00 150356193 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF (A) Hässelbyhallen
2020-03-29 12:00 150356198 Töjnan IBK (A) - Sollentuna IBF Arena Satelliten
2020-03-29 12:30 150356196 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-29 13:00 150356189 Duvbo IK (C) - Åkersberga IBF (A) Löthallen
2020-03-29 14:00 150356197 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150357010 Enebybergs IF (B) - Nockebyhovs IF Danderyds Gymnasium
2019-09-28 08:15 150357009 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B) Mälaröhallen
2019-09-28 09:00 150357002 Hässelby SK IBK (C) - Vallentuna IBK (C) Riddersvik
2019-09-28 09:30 150357008 Duvbo IK (A) - Råsunda IS Brotorpshallen
2019-09-28 11:00 150357011 Väsby AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö Smedsgärdshallen
2019-09-28 18:00 150357007 Bromma KFUK-KFUM (A) - Silverdals IF Riddersvik
2019-09-29 09:00 150357004 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (A) Grimstahallen
2019-09-29 09:00 150357005 AIK IBF (A) - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2019-09-29 13:00 150357006 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK Herresta Sporthall
2019-09-29 14:00 150357003 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) Grindtorpshallen
150357020 Nockebyhovs IF - Duvbo IK (A)
2019-10-04 19:00 150357019 Rotebro IS IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-05 08:30 150357014 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 09:00 150357022 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF (B) Väsby skolan
2019-10-05 12:00 150357016 Sundbybergs IK - Ängby IF (A) Hallonbergshallen
2019-10-06 09:00 150357018 Råsunda IS - Bele Barkarby IF IBF Ulriksdalshallen
2019-10-06 12:00 150357015 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Arena Satelliten
2019-10-06 14:00 150357017 Silverdals IF - AIK IBF (A) Arena Satelliten
2019-10-25 18:15 150357012 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-26 11:15 150357021 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
150357030 Bele Barkarby IF IBF - Nockebyhovs IF Björkebyhallen
2019-10-12 09:15 150357024 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-12 10:00 150357027 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2019-10-12 10:00 150357032 Duvbo IK (A) - Väsby AIK (B) Hallonbergshallen
2019-10-12 11:00 150357023 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2019-10-12 14:00 150357028 Ängby IF (A) - Råsunda IS Ärvingehallen
2019-10-13 13:00 150357029 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Tallbackaskolan
2019-10-20 18:00 150357033 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF (B) Tappströms Bollhall
2019-10-26 09:30 150357026 Hässelby SK IBK (C) - Sundbybergs IK Riddersvik
2019-12-14 13:30 150357031 Bromma KFUK-KFUM (A) - IBF Offensiv Lidingö Stora Mossen 1
150357040 Nockebyhovs IF - Ängby IF (A)
2019-10-19 09:00 150357034 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 09:15 150357036 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK (C) Brotorpshallen
2019-10-19 09:30 150357039 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 14:00 150357041 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) Bodals Bollhall
2019-10-20 08:30 150357044 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (A) Mälaröhallen
2019-10-20 09:00 150357038 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (C) Ulriksdalshallen
2019-10-20 12:00 150357035 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Arena Satelliten
2019-10-20 12:30 150357042 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2019-12-12 17:30 150357043 Enebybergs IF (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Stora Mossen 1
150357050 Hässelby SK IBK (C) - Nockebyhovs IF Hässelbyhallen
2019-11-09 10:00 150357055 Bromma KFUK-KFUM (A) - Duvbo IK (A) Stora Mossen 1
2019-11-09 10:15 150357047 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 11:00 150357051 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 150357054 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2019-11-10 09:15 150357052 Ängby IF (A) - Väsby AIK (B) Grimstahallen
2019-11-10 13:15 150357053 AIK IBF (A) - Enebybergs IF (B) Tallbackaskolan
2019-11-10 14:15 150357046 Vallentuna IBK (A) - Sundbybergs IK Hammarbackens Sporthall
2019-11-10 15:15 150357048 Vallentuna IBK (C) - Råsunda IS Hammarbackens Sporthall
2019-11-10 15:30 150357045 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
150357060 Nockebyhovs IF - Vallentuna IBK (C)
2019-11-16 09:00 150357063 Täby FC (B) - Enebybergs IF (B) Grindtorpshallen
2019-11-16 09:30 150357056 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (B) Brotorpshallen
2019-11-16 10:00 150357059 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 10:00 150357062 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (C) Väsby skolan
2019-11-16 11:15 150357066 Bromma KFUK-KFUM (A) - Bele Barkarby IF IBF Grimstahallen
2019-11-16 15:45 150357064 Ekerö IK (B) - Ängby IF (A) Tappströms Bollhall
2019-11-17 09:00 150357065 Duvbo IK (A) - AIK IBF (A) Löthallen
2019-11-17 10:00 150357058 Råsunda IS - Vallentuna IBK (A) Ulriksdalshallen
2019-11-17 11:00 150357057 Silverdals IF - Töjnan IBK (B) Arena Satelliten
150357070 Vallentuna IBK (A) - Nockebyhovs IF Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 09:00 150357068 Sundbybergs IK - Råsunda IS Brotorpshallen
2019-11-23 10:00 150357076 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (A) Stora Mossen 1
2019-11-23 11:00 150357067 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Riddersvik
2019-11-23 11:00 150357072 Vallentuna IBK (C) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 12:00 150357069 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 12:00 150357074 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (B) Riddersvik
2019-11-23 12:00 150357075 Täby FC (B) - Duvbo IK (A) Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 150357077 AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Ulriksdalshallen
2019-11-24 10:30 150357071 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö Åkersberga Sporthall A
150357080 Nockebyhovs IF - Sundbybergs IK
2019-11-30 09:00 150357082 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2019-11-30 11:00 150357079 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 11:15 150357081 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK (B) Bodals Bollhall
2019-11-30 11:15 150357084 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (C) Tappströms Bollhall
2019-12-01 09:00 150357087 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
2019-12-01 13:00 150357078 Råsunda IS - Hässelby SK IBK (B) Tallbackaskolan
2019-12-01 13:30 150357083 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF (B) Skärgårdsstadshallen
2019-12-01 14:00 150357088 AIK IBF (A) - Ängby IF (A) Tallbackaskolan
2019-12-14 11:30 150357086 Bromma KFUK-KFUM (A) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
150357090 Råsunda IS - Nockebyhovs IF Tallbackaskolan
2019-12-07 09:00 150357089 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Riddersvik
2019-12-07 09:15 150357094 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 09:30 150357092 Sundbybergs IK - Väsby AIK (B) Brotorpshallen
2019-12-07 10:00 150357091 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 10:00 150357098 Hässelby SK IBK (C) - AIK IBF (A) Riddersvik
2019-12-07 10:00 150357099 Täby FC (B) - Ängby IF (A) Grindtorpshallen
2019-12-08 09:30 150357093 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF (B) Silverdalshallen
2019-12-08 13:15 150357095 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (A) Skärgårdsstadshallen
2019-12-08 15:30 150357096 Vallentuna IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A) Hammarbackens Sporthall
150357100 Nockebyhovs IF - Hässelby SK IBK (B)
2020-01-11 09:00 150357106 Bromma KFUK-KFUM (A) - Vallentuna IBK (A) Stora Mossen 1
2020-01-11 10:00 150357102 Väsby AIK (B) - Råsunda IS Väsby skolan
2020-01-11 10:00 150357110 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-01-11 13:45 150357101 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK (B) Bodals Bollhall
2020-01-12 09:00 150357104 Ekerö IK (B) - Sundbybergs IK Mälaröhallen
2020-01-12 09:00 150357107 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2020-01-12 09:15 150357105 Duvbo IK (A) - Töjnan IBK (B) Löthallen
2020-01-12 10:00 150357108 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Ulriksdalshallen
2020-01-12 16:15 150357103 Enebybergs IF (B) - Silverdals IF Danderyds Gymnasium
150357111 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Riddersvik
150357112 Nockebyhovs IF - Väsby AIK (B)
2020-01-18 09:00 150357116 Sundbybergs IK - Bromma KFUK-KFUM (A) Brotorpshallen
2020-01-18 09:15 150357113 Rotebro IS IBK (B) - Enebybergs IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-18 10:15 150357120 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2020-01-19 10:00 150357115 Silverdals IF - Duvbo IK (A) Arena Satelliten
2020-01-19 11:00 150357114 Råsunda IS - Ekerö IK (B) Ulriksdalshallen
2020-01-19 13:00 150357117 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Arena Satelliten
2020-01-19 14:15 150357119 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Skärgårdsstadshallen
2020-01-19 15:00 150357118 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
150357124 Ekerö IK (B) - Nockebyhovs IF Tappströms Bollhall
2020-01-25 09:00 150357125 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK (B) Brotorpshallen
2020-01-26 08:30 150357127 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF Björkebyhallen
2020-01-26 09:00 150357129 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2020-01-26 10:00 150357131 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2020-01-26 12:00 150357122 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2020-01-26 12:15 150357126 Bromma KFUK-KFUM (A) - Råsunda IS Stora Mossen 1
2020-01-26 13:00 150357128 AIK IBF (A) - Sundbybergs IK Tallbackaskolan
2020-01-26 13:00 150357130 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Grindtorpshallen
2020-01-26 16:15 150357123 Enebybergs IF (B) - IBF Offensiv Lidingö Danderyds Gymnasium
2020-02-04 17:00 150357136 Nockebyhovs IF - Bromma KFUK-KFUM (A) Stora Mossen 2
2020-02-08 09:30 150357140 Sundbybergs IK - Täby FC (B) Brotorpshallen
2020-02-08 10:15 150357137 Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-08 11:15 150357135 IBF Offensiv Lidingö - Duvbo IK (A) Bodals Bollhall
2020-02-08 12:00 150357134 Väsby AIK (B) - Ekerö IK (B) Väsby skolan
2020-02-09 10:00 150357133 Hässelby SK IBK (B) - Enebybergs IF (B) Grimstahallen
2020-02-09 11:15 150357139 Silverdals IF - Ängby IF (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-09 12:15 150357141 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-09 13:00 150357138 Råsunda IS - AIK IBF (A) Tallbackaskolan
2020-02-09 14:00 150357143 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (C) Skärgårdsstadshallen
2020-02-15 09:00 150357144 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Tappströms Bollhall
2020-02-15 09:00 150357145 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF (B) Brotorpshallen
2020-02-15 09:00 150357153 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 09:30 150357146 Bromma KFUK-KFUM (A) - Väsby AIK (B) Riddersvik
2020-02-15 11:00 150357150 Täby FC (B) - Råsunda IS Grindtorpshallen
2020-02-16 09:00 150357147 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Björkebyhallen
2020-02-16 09:00 150357151 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2020-02-16 10:00 150357149 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (B) Grimstahallen
2020-02-16 13:00 150357148 AIK IBF (A) - Nockebyhovs IF Tallbackaskolan
2020-02-16 14:00 150357154 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-03-07 09:00 150357158 Väsby AIK (B) - AIK IBF (A) Väsby skolan
2020-03-07 09:15 150357161 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-07 10:00 150357156 Ekerö IK (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Tappströms Bollhall
2020-03-07 10:30 150357164 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (C) Brotorpshallen
2020-03-07 12:15 150357159 IBF Offensiv Lidingö - Ängby IF (A) Bodals Bollhall
2020-03-07 14:00 150357163 Silverdals IF - Vallentuna IBK (C) Nya Edsbergshallen
2020-03-07 15:30 150357160 Nockebyhovs IF - Täby FC (B) Stora Mossen 1
2020-03-07 16:00 150357165 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Nya Edsbergshallen
2020-03-08 09:00 150357155 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) Hässelbyhallen
2020-03-08 16:15 150357157 Enebybergs IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2020-03-14 09:00 150357175 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 10:00 150357173 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 11:00 150357170 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2020-03-14 12:00 150357171 Hässelby SK IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Riddersvik
2020-03-14 14:00 150357166 Bromma KFUK-KFUM (A) - Hässelby SK IBK (B) Riddersvik
2020-03-15 09:00 150357167 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
2020-03-15 09:00 150357168 AIK IBF (A) - Ekerö IK (B) Ulriksdalshallen
2020-03-15 09:00 150357169 Ängby IF (A) - Enebybergs IF (B) Grimstahallen
2020-03-15 10:00 150357176 Töjnan IBK (B) - Sundbybergs IK Silverdalshallen
2020-03-15 15:00 150357174 Åkersberga IBF (C) - Råsunda IS Skärgårdsstadshallen
2020-03-19 17:30 150357178 Bromma KFUK-KFUM (A) - AIK IBF (A) Stora Mossen 1
2020-03-21 11:00 150357185 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 12:00 150357187 Silverdals IF - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 16:30 150357184 Nockebyhovs IF - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2020-03-22 09:00 150357180 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2020-03-22 09:00 150357186 Råsunda IS - Töjnan IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-03-22 09:15 150357179 Duvbo IK (A) - Ängby IF (A) Löthallen
2020-03-22 10:00 150357177 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2020-03-22 13:30 150357183 Vallentuna IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2020-03-22 16:15 150357181 Enebybergs IF (B) - Hässelby SK IBK (C) Danderyds Gymnasium
2020-03-28 10:00 150357190 Täby FC (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Grindtorpshallen
2020-03-28 10:15 150357194 Åkersberga IBF (C) - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 10:15 150357197 Rotebro IS IBK (B) - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 11:15 150357198 Silverdals IF - Råsunda IS Rotebrohallen (Nya)
2020-03-29 09:00 150357188 AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2020-03-29 09:00 150357189 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF Grimstahallen
2020-03-29 09:00 150357191 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (A) Hässelbyhallen
2020-03-29 13:00 150357196 Töjnan IBK (B) - Nockebyhovs IF Arena Satelliten
2020-03-29 15:00 150357195 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Hammarbackens Sporthall
2020-03-29 17:00 150357193 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF (B) Hammarbackens Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150358011 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK
2019-09-28 11:00 150358005 FBI Tullinge (A) - Älta IF Storvretens Sporthall
2019-09-28 11:00 150358007 Högalids IF - Vendelsö IK (A) Liljeholmshallen 1
2019-09-28 13:15 150358009 Karlbergs BK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2019-09-28 14:15 150358010 Mariebergs SK - Skogås/Trångsund IBK (A) Engelbrektshallen
2019-09-28 16:15 150358008 Högdalens AIS - Sörskogens IF Bandhagshallen
2019-09-29 09:30 150358002 Älvsjö AIK IBF (C) - Ekerö IK (A) Västertorpshallen
2019-09-29 11:30 150358006 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (B) Eriksdalshallen
2019-12-07 12:00 150358003 Älvsjö AIK IBF (D) - Bromma KFUK-KFUM (B) Sätrahallen
150358022 Nacka Wallenstam IBK (D) - Mariebergs SK
2019-10-05 08:30 150358012 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Mälaröhallen
2019-10-05 13:15 150358021 Norrtulls SK - Karlbergs BK Engelbrektshallen
2019-10-05 16:45 150358013 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ängby IF (B) Riddersvik
2019-10-06 09:00 150358019 Sköndals IK - Högalids IF Sköndalshallen
2019-10-06 09:00 150358020 Skogås/Trångsund IBK (A) - Högdalens AIS Skogåshallen
2019-10-06 09:30 150358018 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF Glömstahallen
2019-10-06 10:00 150358014 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Ulriksdalshallen
2019-10-06 13:00 150358015 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (D) Stavsborgshallen
2019-10-26 09:00 150358017 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
150358032 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D) Bandhagshallen
2019-10-12 09:00 150358026 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2019-10-12 09:00 150358029 FBI Tullinge (A) - Sköndals IK Storvretens Sporthall
2019-10-12 09:15 150358031 Högalids IF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2019-10-12 10:00 150358024 Ekerö IK (A) - AIK IBF (B) Tappströms Bollhall
2019-10-12 11:00 150358023 Älvsjö AIK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Sätrahallen
2019-10-12 11:00 150358030 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsund IBK (A) Sjöstadshallen
2019-10-12 12:15 150358033 Karlbergs BK - Mariebergs SK Gärdeshallen
2019-10-12 15:00 150358025 Ängby IF (B) - Älta IF Ärvingehallen
2019-10-13 10:00 150358027 Älvsjö AIK IBF (D) - Vendelsö IK (A) Västertorpshallen
150358042 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hammarby IF IBF
2019-10-19 09:00 150358037 Vendelsö IK (A) - Ängby IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-10-19 09:30 150358043 Mariebergs SK - Högalids IF Stora Mossen 1
2019-10-19 10:00 150358036 Värmdö IF (B) - Ekerö IK (A) Värmdö sporthall
2019-10-19 12:00 150358044 Karlbergs BK - Högdalens AIS Gärdeshallen
2019-10-19 13:00 150358041 Norrtulls SK - FBI Tullinge (A) Gärdeshallen
2019-10-19 13:30 150358038 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (C) Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:00 150358039 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (D) Sköndalshallen
2019-10-20 10:00 150358034 AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Ulriksdalshallen
2019-10-20 13:00 150358035 Älta IF - Bromma KFUK-KFUM (B) Stavsborgshallen
2019-11-09 09:00 150358045 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Sätrahallen
2019-11-09 09:00 150358047 Bromma KFUK-KFUM (B) - Vendelsö IK (A) Stora Mossen 1
2019-11-09 09:00 150358048 Ekerö IK (A) - Sörskogens IF Mälaröhallen
2019-11-09 09:45 150358055 Högalids IF - Högdalens AIS Liljeholmshallen 1
2019-11-09 10:00 150358054 Hammarby IF IBF - Karlbergs BK Sjöstadshallen
2019-11-09 13:30 150358053 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK Rikstenshallen
2019-11-10 10:15 150358049 Ängby IF (B) - Sköndals IK Grimstahallen
2019-11-10 11:30 150358050 Älvsjö AIK IBF (C) - Skogås/Trångsund IBK (A) Västertorpshallen
2019-11-10 12:30 150358051 Älvsjö AIK IBF (D) - Norrtulls SK Västertorpshallen
2019-11-10 14:15 150358046 AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Tallbackaskolan
150358062 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (C)
2019-10-26 11:15 150358066 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2019-11-16 09:00 150358057 Vendelsö IK (A) - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-11-16 09:30 150358065 Högdalens AIS - FBI Tullinge (A) Högdalshallen
2019-11-16 17:15 150358063 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (D) Gärdeshallen
2019-11-17 08:15 150358058 Sörskogens IF - AIK IBF (B) Glömstahallen
2019-11-17 09:15 150358056 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2019-11-17 10:00 150358059 Sköndals IK - Bromma KFUK-KFUM (B) Sköndalshallen
2019-11-17 10:00 150358060 Skogås/Trångsund IBK (A) - Ekerö IK (A) Skogåshallen
2019-12-14 13:00 150358061 Norrtulls SK - Ängby IF (B) Hjorthagshallen
150358072 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Mälaröhallen
2019-11-23 09:00 150358071 Bromma KFUK-KFUM (B) - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2019-11-23 09:00 150358075 Älvsjö AIK IBF (D) - Högdalens AIS Sätrahallen
2019-11-23 11:00 150358067 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (A) Sätrahallen
2019-11-23 11:00 150358073 Ängby IF (B) - Mariebergs SK Stora Mossen 1
2019-11-23 12:30 150358068 Värmdö IF (B) - Sörskogens IF Värmdö sporthall
2019-11-23 13:00 150358074 Älvsjö AIK IBF (C) - Karlbergs BK Sätrahallen
2019-11-23 14:30 150358077 FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF Rikstenshallen
2019-11-24 10:00 150358070 AIK IBF (B) - Skogås/Trångsund IBK (A) Ulriksdalshallen
2019-11-24 13:00 150358069 Älta IF - Sköndals IK Stavsborgshallen
150358082 Nacka Wallenstam IBK (D) - AIK IBF (B)
2019-11-30 09:00 150358080 Skogås/Trångsund IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2019-11-30 09:15 150358085 Högdalens AIS - Ängby IF (B) Högdalshallen
2019-11-30 10:00 150358087 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (D) Sjöstadshallen
2019-11-30 10:30 150358084 Karlbergs BK - Ekerö IK (A) Gärdeshallen
2019-11-30 11:00 150358086 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (C) Sjöstadshallen
2019-11-30 11:30 150358083 Mariebergs SK - Bromma KFUK-KFUM (B) Gärdeshallen
2019-11-30 12:30 150358081 Norrtulls SK - Älta IF Gärdeshallen
2019-11-30 14:15 150358078 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnbergshallen
2019-12-01 10:00 150358079 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Sköndalshallen
150358092 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2019-12-07 09:00 150358091 Vendelsö IK (A) - Norrtulls SK Lyckeby Sporthall
2019-12-07 10:00 150358096 Ekerö IK (A) - Högalids IF Mälaröhallen
2019-12-07 11:00 150358098 Älvsjö AIK IBF (C) - FBI Tullinge (A) Sätrahallen
2019-12-07 13:00 150358089 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2019-12-08 09:00 150358090 Sörskogens IF - Skogås/Trångsund IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-12-08 09:45 150358097 Ängby IF (B) - Hammarby IF IBF Grimstahallen
2019-12-08 13:00 150358093 Älta IF - Mariebergs SK Stavsborgshallen
2019-12-08 14:00 150358094 AIK IBF (B) - Karlbergs BK Tallbackaskolan
2019-12-14 10:30 150358095 Bromma KFUK-KFUM (B) - Högdalens AIS Stora Mossen 1
2020-01-11 09:15 150358104 Karlbergs BK - Värmdö IF (B) Gärdeshallen
2020-01-11 10:00 150358100 Skogås/Trångsund IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Skogåshallen
2020-01-11 10:00 150358103 Mariebergs SK - Vendelsö IK (A) Stora Mossen 1
2020-01-11 10:00 150358110 Älvsjö AIK IBF (D) - Älvsjö AIK IBF (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 10:15 150358106 Högalids IF - AIK IBF (B) Liljeholmshallen 1
2020-01-11 12:00 150358102 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2020-01-11 13:15 150358101 Norrtulls SK - Sköndals IK Engelbrektshallen
2020-01-11 13:15 150358108 FBI Tullinge (A) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen
2020-01-11 17:30 150358105 Högdalens AIS - Älta IF Bandhagshallen
2020-01-12 09:00 150358107 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM (B) Sjöstadshallen
2020-01-12 15:30 150358115 Vendelsö IK (A) - Högdalens AIS Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:00 150358111 Älvsjö AIK IBF (A) - Norrtulls SK Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 10:00 150358116 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2020-01-19 09:00 150358113 Sköndals IK - Mariebergs SK Sköndalshallen
2020-01-19 09:30 150358120 Ekerö IK (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Mälaröhallen
2020-01-19 10:00 150358118 AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Ulriksdalshallen
2020-01-19 10:00 150358121 Ängby IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C) Grimstahallen
2020-01-19 11:00 150358114 Sörskogens IF - Karlbergs BK Glömstahallen
2020-01-19 11:30 150358112 Skogås/Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Skogåshallen
2020-01-19 13:00 150358117 Älta IF - Hammarby IF IBF Stavsborgshallen
2020-01-25 09:45 150358126 Högalids IF - Sörskogens IF Liljeholmshallen 1
2020-01-25 10:00 150358131 Älvsjö AIK IBF (C) - Bromma KFUK-KFUM (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 11:00 150358130 Älvsjö AIK IBF (D) - AIK IBF (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 12:00 150358122 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2020-01-25 13:15 150358124 Karlbergs BK - Skogås/Trångsund IBK (A) Engelbrektshallen
2020-01-25 13:30 150358127 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK (A) Sjöstadshallen
2020-01-25 13:30 150358128 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF (B) Rikstenshallen
2020-01-25 14:30 150358125 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2020-01-25 15:00 150358132 Ängby IF (B) - Ekerö IK (A) Stora Mossen 1
2020-01-26 13:15 150358123 Mariebergs SK - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2020-02-08 09:00 150358133 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 10:45 150358138 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2020-02-08 12:15 150358134 Karlbergs BK - Nacka Wallenstam IBK (D) Gärdeshallen
2020-02-08 13:15 150358135 Norrtulls SK - Högdalens AIS Gärdeshallen
2020-02-09 09:00 150358136 Skogås/Trångsund IBK (A) - Högalids IF Skogåshallen
2020-02-09 09:00 150358137 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2020-02-09 09:00 150358142 AIK IBF (B) - Ängby IF (B) Ulriksdalshallen
2020-02-09 09:00 150358143 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ekerö IK (A) Grimstahallen
2020-02-09 09:15 150358140 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D) Värmdö sporthall
2020-02-09 13:00 150358141 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C) Stavsborgshallen
2020-02-15 09:00 150358151 Älvsjö AIK IBF (C) - Vendelsö IK (A) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 10:00 150358146 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Liljeholmshallen 1
2020-02-15 10:00 150358148 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsund IBK (A) Tullingehallen
2020-02-15 10:00 150358153 Ekerö IK (A) - Älta IF Tappströms Bollhall
2020-02-15 10:30 150358154 Bromma KFUK-KFUM (B) - AIK IBF (B) Riddersvik
2020-02-15 11:00 150358150 Älvsjö AIK IBF (D) - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 12:15 150358144 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (A) Gärdeshallen
2020-02-15 14:15 150358145 Högdalens AIS - Mariebergs SK Bandhagshallen
2020-02-16 09:00 150358152 Ängby IF (B) - Värmdö IF (B) Grimstahallen
2020-02-16 16:00 150358147 Hammarby IF IBF - Norrtulls SK Eriksdalshallen
2020-03-01 09:00 150358162 Sörskogens IF - Ängby IF (B) Glömstahallen
2020-03-01 10:30 150358164 Värmdö IF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Värmdö sporthall
2020-03-07 09:00 150358155 Älvsjö AIK IBF (A) - Högdalens AIS Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 09:00 150358157 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF Stora Mossen 1
2020-03-07 12:00 150358163 Vendelsö IK (A) - Ekerö IK (A) Lyckeby Sporthall
2020-03-07 13:15 150358158 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Järla Sporthall
2020-03-07 14:15 150358156 Karlbergs BK - Högalids IF Gärdeshallen
2020-03-08 08:45 150358160 Skogås/Trångsund IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (D) Skogåshallen
2020-03-08 09:00 150358161 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (C) Sköndalshallen
2020-03-08 13:00 150358165 Älta IF - AIK IBF (B) Stavsborgshallen
2020-02-01 13:45 150358170 Älvsjö AIK IBF (D) - Nacka Wallenstam IBK (D) Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 14:30 150358174 Bromma KFUK-KFUM (B) - Sörskogens IF Stora Mossen 1
2020-03-14 09:00 150358173 Ekerö IK (A) - Sköndals IK Mälaröhallen
2020-03-14 10:00 150358166 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF (A) Liljeholmshallen 1
2020-03-14 10:00 150358167 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Sjöstadshallen
2020-03-14 11:00 150358171 Älvsjö AIK IBF (C) - Norrtulls SK Kämpetorpshallen 2
2020-03-14 15:00 150358172 Ängby IF (B) - Skogås/Trångsund IBK (A) Riddersvik
2020-03-15 10:00 150358175 AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A) Ulriksdalshallen
2020-03-15 11:00 150358168 FBI Tullinge (A) - Karlbergs BK Storvretens Sporthall
2020-03-15 13:00 150358176 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgshallen
2020-02-02 14:00 150358182 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ängby IF (B) Myrsjöskolan
2020-03-21 09:00 150358181 Mariebergs SK - Älvsjö AIK IBF (C) Stora Mossen 1
2020-03-21 09:00 150358187 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2020-03-21 09:45 150358178 Högalids IF - FBI Tullinge (A) Liljeholmshallen 1
2020-03-21 10:00 150358184 Skogås/Trångsund IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Skogåshallen
2020-03-21 13:15 150358180 Karlbergs BK - Älvsjö AIK IBF (D) Engelbrektshallen
2020-03-21 14:15 150358183 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
2020-03-22 09:00 150358185 Sköndals IK - AIK IBF (B) Sköndalshallen
2020-03-22 09:30 150358177 Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF Västertorpshallen
2020-03-22 10:00 150358186 Sörskogens IF - Älta IF Glömstahallen
2020-03-28 10:00 150358191 Älvsjö AIK IBF (C) - Högdalens AIS Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 12:00 150358198 Vendelsö IK (A) - Sörskogens IF Lyckeby Sporthall
2020-03-28 13:00 150358190 Älvsjö AIK IBF (D) - Högalids IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 13:15 150358188 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Rikstenshallen
2020-03-28 14:00 150358194 Bromma KFUK-KFUM (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Stora Mossen 1
2020-03-29 09:00 150358193 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK Mälaröhallen
2020-03-29 10:00 150358192 Ängby IF (B) - Karlbergs BK Grimstahallen
2020-03-29 10:00 150358195 AIK IBF (B) - Norrtulls SK Ulriksdalshallen
2020-03-29 11:15 150358197 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2020-03-29 12:00 150358196 Älta IF - Skogås/Trångsund IBK (A) Stavsborgshallen
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150359008 Örby IS - Tumba GOIF
2019-09-28 10:00 150359005 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2019-09-28 12:30 150359003 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2019-09-29 09:00 150359011 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
2019-10-26 09:00 150359004 Älvsjö AIK IBF (B) - Fullersta IBK Sätrahallen
2019-10-26 10:15 150359009 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnängshallen
2019-10-26 13:00 150359001 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (C) Myrsjöskolan
2019-10-26 14:00 150359002 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (E) Myrsjöskolan
2019-10-27 13:30 150359010 Salems IF - Sickla IF Skogsängshallen
150359020 Sickla IF - Örby IS Stavsborgshallen
2019-10-05 10:00 150359013 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (C) Åbyhallen
2019-10-05 10:15 150359012 Älvsjö AIK IBF (E) - Nacka Wallenstam IBK (A) Liljeholmshallen 1
2019-10-05 14:15 150359015 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (A) Rikstenshallen
2019-10-06 09:00 150359022 Saltsjöbadens IF - Salems IF Fisksätra sporthall
2019-10-06 10:00 150359019 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurö-Vindö IF Skogåshallen
2019-10-06 10:15 150359014 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Kvarnbergshallen
2019-10-06 11:15 150359021 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2019-12-01 13:00 150359018 Tumba GOIF - Ingarö IF Storvretens Sporthall
150359032 Örby IS - Saltsjöbadens IF
2019-10-12 10:00 150359028 Älvsjö AIK IBF (B) - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-10-12 10:00 150359029 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Tomtbergahallen
2019-10-12 12:15 150359031 Djurö-Vindö IF - Segeltorps IF Djurö Sporthall
2019-10-12 13:30 150359025 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (C) Rikstenshallen
2019-10-13 11:00 150359024 Älvsjö AIK IBF (E) - Fullersta IBK Västertorpshallen
2019-10-26 09:00 150359030 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2019-11-02 09:15 150359033 Nynäshamns IBK - Salems IF Kvarnängshallen
2019-12-08 14:00 150359023 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
150359044 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2019-10-19 09:45 150359039 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Värmdö IF (A) Skogåshallen
2019-10-19 12:15 150359035 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK Botkyrkahallen
2019-10-19 13:30 150359038 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (C) Malmsjö Sporthall
2019-10-19 14:30 150359034 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:00 150359041 Segeltorps IF - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2019-10-20 09:15 150359042 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF Fisksätra sporthall
2019-10-20 11:15 150359043 Salems IF - Djurö-Vindö IF Skogsängshallen
2019-10-20 14:00 150359040 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (B) Stavsborgshallen
150359055 Djurö-Vindö IF - Örby IS Djurö Sporthall
2019-11-09 10:00 150359052 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF Sätrahallen
2019-11-09 10:00 150359053 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2019-11-09 10:00 150359054 Ingarö IF - Nynäshamns IBK Ingarö Sporthall
2019-11-09 12:00 150359045 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B) Myrsjöskolan
2019-11-10 10:30 150359048 Älvsjö AIK IBF (E) - Tumba GOIF Västertorpshallen
2019-11-10 12:00 150359050 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2019-12-15 17:00 150359051 Värmdö IF (A) - Segeltorps IF Värmdö sporthall
2020-02-01 16:30 150359049 Värmdö IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
2019-11-16 09:30 150359064 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Kvarnängshallen
2019-11-16 12:15 150359066 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Djurö Sporthall
2019-11-17 08:30 150359061 Segeltorps IF - Värmdö IF (C) Kvarnbergshallen
2019-11-17 09:00 150359059 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2019-11-17 09:00 150359062 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2019-11-17 10:00 150359058 Tumba GOIF - Fullersta IBK Storvretens Sporthall
2019-11-17 12:15 150359063 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
2019-11-17 13:00 150359060 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (E) Stavsborgshallen
2019-11-27 17:30 150359065 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2019-11-23 09:00 150359071 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Åbyhallen
2019-11-23 10:00 150359072 Älvsjö AIK IBF (E) - Saltsjöbadens IF Sätrahallen
2019-11-23 10:00 150359077 Huddinge IBS - Ingarö IF Tomtbergahallen
2019-11-23 10:30 150359075 Värmdö IF (A) - Örby IS Värmdö sporthall
2019-11-23 11:30 150359073 Värmdö IF (C) - Salems IF Värmdö sporthall
2019-11-23 12:00 150359076 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Sätrahallen
2019-11-23 13:15 150359074 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2019-11-23 13:30 150359069 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Rikstenshallen
2019-11-24 09:00 150359070 Fullersta IBK - Sickla IF Glömstahallen
2019-11-30 08:15 150359081 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2019-11-30 09:00 150359087 Ingarö IF - Värmdö IF (A) Ingarö Sporthall
2019-11-30 09:15 150359078 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Storvretens Sporthall
2019-11-30 09:15 150359084 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (E) Kvarnängshallen
2019-11-30 12:15 150359086 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Djurö Sporthall
2019-11-30 15:15 150359085 Örby IS - Värmdö IF (C) Bandhagshallen
2019-12-01 09:15 150359082 Saltsjöbadens IF - Fullersta IBK Fisksätra sporthall
2019-12-01 10:00 150359088 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B) Tomtbergahallen
2019-12-01 11:30 150359083 Salems IF - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2019-12-07 10:00 150359096 Älvsjö AIK IBF (E) - Djurö-Vindö IF Sätrahallen
2019-12-07 10:30 150359097 Värmdö IF (C) - Ingarö IF Värmdö sporthall
2019-12-07 12:30 150359099 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Värmdö sporthall
2019-12-07 13:00 150359098 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-12-07 13:30 150359093 FBI Tullinge (B) - Salems IF Rikstenshallen
2019-12-07 14:00 150359089 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Myrsjöskolan
2019-12-08 08:30 150359094 Fullersta IBK - Nynäshamns IBK Glömstahallen
2019-12-08 10:00 150359090 Tumba GOIF - Sickla IF Storvretens Sporthall
2019-12-14 11:00 150359095 Västerhaninge IBK - Örby IS Åbyhallen
2020-01-11 09:00 150359107 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Ingarö Sporthall
2020-01-11 09:00 150359109 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 10:00 150359108 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (E) Tomtbergahallen
2020-01-11 10:30 150359110 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2020-01-11 11:00 150359102 Tumba GOIF - Saltsjöbadens IF Storvretens Sporthall
2020-01-11 12:15 150359106 Djurö-Vindö IF - Fullersta IBK Djurö Sporthall
2020-01-11 16:00 150359100 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Myrsjöskolan
2020-01-12 08:00 150359101 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Glömstahallen
2020-01-15 18:00 150359105 Örby IS - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2020-01-18 09:00 150359119 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Åbyhallen
2020-01-18 09:00 150359121 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Värmdö sporthall
2020-01-18 11:00 150359120 Älvsjö AIK IBF (E) - Värmdö IF (A) Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 12:00 150359112 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Myrsjöskolan
2020-01-18 13:00 150359111 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2020-01-19 09:30 150359117 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF Storvretens Sporthall
2020-01-19 10:00 150359118 Fullersta IBK - Huddinge IBS Glömstahallen
2020-01-19 10:30 150359113 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF Skogåshallen
2020-01-19 10:30 150359114 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall
2020-01-25 09:00 150359129 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B) Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 09:15 150359124 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kvarnängshallen
2020-01-25 10:15 150359132 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF (E) Värmdö sporthall
2020-01-25 12:15 150359126 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF Djurö Sporthall
2020-01-25 13:00 150359131 Nacka Wallenstam IBK (C) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2020-01-25 15:30 150359125 Örby IS - Skogås/Trångsunds IBK (B) Bandhagshallen
2020-01-26 09:15 150359130 Värmdö IF (A) - Fullersta IBK Värmdö sporthall
2020-01-26 11:30 150359123 Salems IF - Segeltorps IF Skogsängshallen
2020-02-02 09:15 150359122 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Fisksätra sporthall
2020-02-08 08:45 150359142 Fullersta IBK - Värmdö IF (C) Kvarnbergshallen
2020-02-08 09:45 150359135 Segeltorps IF - Örby IS Kvarnbergshallen
2020-02-08 09:45 150359138 Tumba GOIF - Huddinge IBS Storvretens Sporthall
2020-02-08 09:45 150359143 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (E) Åbyhallen
2020-02-08 13:00 150359141 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Rikstenshallen
2020-02-09 10:00 150359133 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF Ormingehallen
2020-02-09 10:00 150359134 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
2020-02-09 10:00 150359137 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF Skogåshallen
2020-02-09 14:00 150359136 Sickla IF - Djurö-Vindö IF Stavsborgshallen
2020-01-26 15:00 150359144 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
2020-02-15 09:00 150359150 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF Värmdö sporthall
2020-02-15 10:00 150359148 Huddinge IBS - Sickla IF Tomtbergahallen
2020-02-15 10:00 150359153 Älvsjö AIK IBF (E) - FBI Tullinge (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 10:00 150359154 Västerhaninge IBK - Fullersta IBK Åbyhallen
2020-02-15 10:45 150359147 Segeltorps IF - Ingarö IF Kvarnbergshallen
2020-02-15 12:00 150359149 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2020-02-15 13:15 150359146 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2020-02-15 17:15 150359145 Örby IS - Salems IF Högdalshallen
2020-03-07 09:15 150359156 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2020-03-07 10:00 150359159 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-07 10:00 150359162 Tumba GOIF - Värmdö IF (C) Storvretens Sporthall
2020-03-07 12:15 150359157 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2020-03-07 12:30 150359165 FBI Tullinge (B) - Fullersta IBK Botkyrkahallen
2020-03-07 18:00 150359155 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS Myrsjöskolan
2020-03-08 09:15 150359158 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS Fisksätra sporthall
2020-03-08 09:45 150359161 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogåshallen
2020-03-08 14:00 150359160 Sickla IF - Värmdö IF (A) Stavsborgshallen
2020-03-14 09:00 150359173 Älvsjö AIK IBF (E) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kämpetorpshallen 2
2020-03-14 09:00 150359174 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Åbyhallen
2020-03-14 10:00 150359168 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-03-14 10:00 150359169 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-14 12:30 150359166 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Djurö Sporthall
2020-03-14 16:30 150359167 Örby IS - Ingarö IF Bandhagshallen
2020-03-15 09:15 150359170 Värmdö IF (A) - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2020-03-15 10:15 150359172 Värmdö IF (C) - Sickla IF Värmdö sporthall
2020-03-15 10:30 150359171 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF Fisksätra sporthall
2020-03-21 09:45 150359180 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (A) Kvarnängshallen
2020-03-21 11:00 150359185 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Fullersta IBK Skogåshallen
2020-03-21 13:15 150359177 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF Myrsjöskolan
2020-03-21 13:30 150359178 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS Djurö Sporthall
2020-03-21 17:30 150359179 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) Bandhagshallen
2020-03-22 09:00 150359182 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (C) Fisksätra sporthall
2020-03-22 09:00 150359183 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (E) Glömstahallen
2020-03-22 09:15 150359186 Tumba GOIF - FBI Tullinge (B) Storvretens Sporthall
2020-03-22 11:15 150359181 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
2020-03-22 12:00 150359184 Sickla IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
2020-03-28 09:00 150359194 Västerhaninge IBK - Saltsjöbadens IF Åbyhallen
2020-03-28 09:00 150359196 FBI Tullinge (B) - Sickla IF Tullingehallen
2020-03-28 10:00 150359188 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (A) Tomtbergahallen
2020-03-28 11:00 150359189 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 12:00 150359193 Älvsjö AIK IBF (E) - Salems IF Kämpetorpshallen 2
2020-03-28 18:00 150359191 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS Myrsjöskolan
2020-03-29 09:15 150359190 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2020-03-29 10:15 150359192 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2020-03-29 10:30 150359195 Fullersta IBK - Segeltorps IF Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis