Juniorallsvenskan HJ18 (2021/22)

Gruppspel
Juniorallsvenskan A HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-17 19:00 580700003 Gimonäs Umeå IF - RIG Umeå IBF 0 - 14 Gustav Broadhall, Daniel Johannesson Sjöfruhallen
2021-09-18 13:00 580700001 IBF Dalen /IBS Dalen - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare 4 - 1 Jonas Ahlehjelm, Mats Öster Umeå Energi Arena Öst
2021-09-18 15:00 580700004 Örnsköldsvik IBK - Öjebyns IBF 5 - 5 Peder Lövdahl, Mikael Körning Skyttis Arena
2021-09-19 14:00 580700005 Sundsvall FBC Ungdom - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK 7 - 4 Per Pålsson, Pierre Björklund Skönsbergshallen
2021-09-21 19:45 580700009 RIG Umeå IBF - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke 18 - 0 Jonas Ahlehjelm, David Lundberg Umeå Energi Arena Väst
2021-09-26 12:00 580700008 Öjebyns IBF - Gimonäs Umeå IF 9 - 4 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Norrmalmia Sph
2021-11-21 12:00 580700006 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Sundsvall FBC Ungdom Eddahallen
2021-12-03 19:00 580700007 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Örnsköldsvik IBK Midgårdshallen
2021-09-28 19:30 580700013 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Öjebyns IBF 4 - 5 Patrik Häggström, Daniel Degerman Morö Backe A
2021-09-29 19:15 580700015 Sundsvall FBC Ungdom - Örnsköldsvik IBK 11 - 1 Pierre Björklund, Roger Lundbäck Skönsbergshallen
2021-09-30 20:30 580700012 IBF Dalen /IBS Dalen - RIG Umeå IBF 4 - 8 Mattias Karlsson, Roger Karlsson Musköten 1
2021-10-17 14:00 580700014 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Gimonäs Umeå IF 16 - 2 Manuel Garzon, Daniel Johannesson Vildmannahallen
2021-10-01 19:00 580700016 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare 4 - 4 Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen A
2021-10-02 14:30 580700020 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Öjebyns IBF 11 - 2 Albin Berglund, Linus Berglund Sävaråhallen
2021-10-04 20:20 580700017 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen /IBS Dalen 0 - 11 Patrik Andersson, Marcus Lineruth Sjöfruhallen
2022-02-26 16:00 580700019 Sundsvall FBC Ungdom - RIG Umeå IBF Hagahallen
2021-10-05 19:45 580700023 RIG Umeå IBF - Örnsköldsvik IBK 14 - 1 Peter Saari, Mattias Karlsson Umeå Energi Arena Väst
2021-10-06 20:15 580700021 IBF Dalen /IBS Dalen - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke 10 - 2 Patrik Andersson, Marcus Lineruth Musköten 1
2021-10-09 17:00 580700022 Öjebyns IBF - Sundsvall FBC Ungdom 3 - 7 Jörgen Eriksson, Petter Lindkvist Norrmalmia Sph
2021-11-12 19:30 580700025 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Eddahallen
2021-10-16 13:30 580700027 Örnsköldsvik IBK - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke 2 - 2 Jonas Melin, Adrian Näslund Melin Skyttis Arena
2021-10-27 19:30 580700026 Gimonäs Umeå IF - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Albin Berglund, Linus Berglund Sjöfruhallen
2021-11-07 15:30 580700028 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen /IBS Dalen Robin Palander, Teodor Lundgren Skönsbergshallen
2021-11-28 14:00 580700030 Öjebyns IBF - RIG Umeå IBF Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Norrmalmia Sph
2021-10-29 19:30 580700031 IBF Dalen /IBS Dalen - Örnsköldsvik IBK Musköten 1
2021-11-07 13:30 580700032 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Gimonäs Umeå IF Balderhallen A
2021-11-09 19:20 580700035 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Öjebyns IBF Eddahallen
2021-11-23 20:30 580700033 RIG Umeå IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Midgårdshallen
2021-10-10 13:30 580700037 Gimonäs Umeå IF - Sundsvall FBC Ungdom 1 - 15 Jonas Ahlehjelm, David Lundberg Sjöfruhallen
2021-10-24 15:00 580700036 Örnsköldsvik IBK - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Jonas Melin, Adrian Näslund Melin Skyttis Arena
2021-11-13 16:30 580700039 Öjebyns IBF - IBF Dalen /IBS Dalen Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Norrmalmia Sph
2021-11-21 12:30 580700038 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Balderhallen A
2021-10-15 19:00 580700041 IBF Dalen /IBS Dalen - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK 8 - 5 Jonas Ahlehjelm, Mats Öster Musköten 1
2021-11-12 19:15 580700043 Gimonäs Umeå IF - Örnsköldsvik IBK Midgårdshallen
2021-11-16 19:30 580700045 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - RIG Umeå IBF Eddahallen
2021-11-20 16:00 580700042 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Sundsvall FBC Ungdom Balderhallen A
2021-12-12 11:30 580700046 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Sundsvall FBC Ungdom Thoren Arena
2021-12-12 15:00 580700050 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - IBF Dalen /IBS Dalen Eddahallen
2021-12-12 15:15 580700047 Öjebyns IBF - Örnsköldsvik IBK Norrmalmia Sph
2021-12-14 19:45 580700048 RIG Umeå IBF - Gimonäs Umeå IF Umeå Energi Arena Väst
2021-09-26 11:30 580700054 Örnsköldsvik IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK 2 - 9 Isac Rönkä, Tindra Edlund Skyttis Arena
2021-12-07 19:30 580700052 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - RIG Umeå IBF Balderhallen A
2021-12-18 13:00 580700053 Gimonäs Umeå IF - Öjebyns IBF Vildmannahallen
2021-12-19 14:00 580700055 Sundsvall FBC Ungdom - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Skönsbergshallen
2022-01-11 20:15 580700058 Öjebyns IBF - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke Norrmalmia Sph
2022-01-13 20:30 580700057 Gimonäs Umeå IF - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Vildmannahallen
2022-01-18 19:15 580700056 Örnsköldsvik IBK - Sundsvall FBC Ungdom Skyttis Arena
2022-01-25 19:45 580700059 RIG Umeå IBF - IBF Dalen /IBS Dalen Umeå Energi Arena Väst
2021-12-11 15:00 580700063 RIG Umeå IBF - Sundsvall FBC Ungdom Umeå Energi Arena Väst
2022-01-16 15:00 580700065 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke Eddahallen
2022-01-19 20:15 580700061 IBF Dalen /IBS Dalen - Gimonäs Umeå IF Musköten 1
2022-02-26 12:00 580700062 Öjebyns IBF - Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK Norrmalmia Sph
2022-01-19 19:30 580700066 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - IBF Dalen /IBS Dalen Morö Backe A
2022-01-21 19:30 580700068 Örnsköldsvik IBK - RIG Umeå IBF Skyttis Arena
2022-01-23 16:00 580700069 Sundsvall FBC Ungdom - Öjebyns IBF Skönsbergshallen
2022-01-26 19:20 580700070 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Thoren Arena
2022-01-30 14:00 580700075 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Gimonäs Umeå IF Eddahallen
2022-01-30 15:00 580700072 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Örnsköldsvik IBK Balderhallen A
2022-01-30 16:00 580700071 IBF Dalen /IBS Dalen - Sundsvall FBC Ungdom Musköten 1
2022-02-27 13:00 580700073 RIG Umeå IBF - Öjebyns IBF Sjöfruhallen
2022-02-01 19:30 580700079 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - RIG Umeå IBF Thoren Arena
2022-02-08 20:15 580700080 Öjebyns IBF - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Norrmalmia Sph
2022-02-13 15:00 580700076 Gimonäs Umeå IF - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke Midgårdshallen
2022-02-13 15:30 580700077 Örnsköldsvik IBK - IBF Dalen /IBS Dalen Skyttis Arena
2022-01-29 12:00 580700085 Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare - Örnsköldsvik IBK Eddahallen
2022-02-06 12:30 580700083 Sundsvall FBC Ungdom - Gimonäs Umeå IF Sundsvalls Sporthall-A
2022-02-18 19:00 580700082 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke Umeå Energi Arena Öst
2022-02-20 13:00 580700081 IBF Dalen /IBS Dalen - Öjebyns IBF Umeå Energi Arena Väst
2022-02-15 20:30 580700090 RIG Umeå IBF - Skellefteå IBK/Rönnskär Railcare Midgårdshallen
2022-02-21 19:15 580700088 Team Thorengruppen Ungdom SK /Thorengruppen IBK - IBF Dalen /IBS Dalen Thoren Arena
2022-02-27 14:00 580700087 Sundsvall FBC Ungdom - Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke Skönsbergshallen
2022-02-27 15:30 580700086 Örnsköldsvik IBK - Gimonäs Umeå IF Skyttis Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. RIG Umeå IBF 4 4 0 0 54-5 49 12
2. Sundsvall FBC Ungdom 4 4 0 0 40-9 31 12
3. IBF Dalen / IBS Dalen 5 4 0 1 37-16 21 12
4. Team Thorengruppen Ungdom SK / Thorengruppen IBK 5 3 0 2 45-21 24 9
5. Öjebyns IBF 5 2 1 2 24-31 -7 7
6. Gamla Stan IBK/ FBC Moröbacke 5 0 2 3 12-39 -27 2
7. Örnsköldsvik IBK 5 0 2 3 11-41 -30 2
8. Skellefteå IBK/ Rönnskär Railcare 2 0 1 1 5-8 -3 1
9. Gimonäs Umeå IF 5 0 0 5 7-65 -58 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan B HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-18 16:20 580701003 Storvreta IBK - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK 9 - 0 Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg Storvreta IBK Sporthall
2021-09-19 16:00 580701005 IBF Borlänge/IBF Säter - Sandvikens AIK /Hofors IBK 8 - 5 Fredrik Andersson, Jussi Nissinen Maserhallen
2021-09-19 16:30 580701001 Gävle GIK - KAIS Mora UIF 4 - 4 Benny Grönblad, Håkan Thunman Novahallen - Gavlehov
2021-09-20 20:00 580701004 IBF Falun Utveckling - IK Sirius FBC/IBK 4 - 2 Fredrik Andersson, Tim Green Guide Arena 1
2021-10-24 14:00 580701002 Hagunda IF - LI 20 IBF/IBF Gagnef Tim Solig, Isak Norén IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-09-24 19:00 580701007 Sandvikens AIK /Hofors IBK - IBF Falun Utveckling 4 - 8 Sean Norouz, Gustav Johansson Arena Jernvallen
2021-09-24 19:00 580701010 LI 20 IBF/IBF Gagnef - Gävle GIK 3 - 12 Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Rättvik Arena
2021-09-24 19:30 580701006 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge/IBF Säter 10 - 2 Linus Isberg, Mikael Svenske Idre Fjäll Arena
2021-09-26 18:00 580701008 IK Sirius FBC/IBK - Storvreta IBK 4 - 5 Bo Pettersson Loklint, Handrin Thunqvist IFU Arena – DHinox
2021-12-10 20:15 580701009 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - Hagunda IF Håstaholmen
2021-09-28 19:15 580701013 Hagunda IF - IK Sirius FBC/IBK 3 - 9 Eskil Simonsen, Simon Holm Schlemowitz IFU Arena - Upplands Energi
2021-09-28 20:00 580701015 IBF Borlänge/IBF Säter - IBF Falun Utveckling 3 - 11 Jussi Nissinen, Samuel Nissinen-Eriksson Maserhallen
2021-09-29 19:30 580701011 KAIS Mora UIF - LI 20 IBF/IBF Gagnef 6 - 7 Jonas Matsson, Terje Severinsson Idre Fjäll Arena
2021-09-29 19:30 580701012 Gävle GIK - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK 8 - 5 Erik Lindberg, Henrik Hultin-Öberg Alfahallen - Gavlehov
2021-09-29 19:30 580701014 Storvreta IBK - Sandvikens AIK /Hofors IBK 5 - 2 Bo Pettersson Loklint, Christoffer Wallenborg Storvreta IBK Sporthall
2021-10-02 14:00 580701019 IBF Borlänge/IBF Säter - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK 5 - 3 Per Nordström, Linus Isberg Maserhallen
2021-10-02 16:20 580701016 Hagunda IF - KAIS Mora UIF 3 - 4 Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-10-03 14:30 580701017 Storvreta IBK - Gävle GIK 5 - 5 Pontus Orebrand, Jonas Nordqvist Storvreta IBK Sporthall
2021-10-05 19:00 580701020 Sandvikens AIK /Hofors IBK - IK Sirius FBC/IBK 5 - 12 Sean Norouz, Gustav Johansson Arena Jernvallen
2021-10-05 20:00 580701018 IBF Falun Utveckling - LI 20 IBF/IBF Gagnef 9 - 3 Linus Isberg, Jussi Nissinen Guide Arena 1
2021-10-08 19:30 580701021 Gävle GIK - Hagunda IF 11 - 0 Sean Norouz, Gustav Johansson Novahallen - Gavlehov
2021-10-09 11:00 580701022 IK Sirius FBC/IBK - IBF Borlänge/IBF Säter 8 - 4 Pontus Orebrand, Martin Hallén Almroth IFU Arena A
2021-10-15 19:30 580701025 KAIS Mora UIF - Sandvikens AIK /Hofors IBK 4 - 4 Johan Forsström, Mikael Svenske Idre Fjäll Arena
2021-10-16 14:00 580701024 LI 20 IBF/IBF Gagnef - Storvreta IBK 4 - 7 Roger Pernling, Jonas Matsson Rättvik Arena
2021-11-27 15:00 580701023 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - IBF Falun Utveckling Leif Sundberg, Johnny Sundberg Håstaholmen
2021-10-20 20:15 580701030 IK Sirius FBC/IBK - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK 15 - 1 Niklas Arvidsson, Christoffer Stenlund IFU Arena B - Turbo Sport
2021-10-21 19:00 580701029 Sandvikens AIK /Hofors IBK - LI 20 IBF/IBF Gagnef 6 - 6 Henrik Hultin-Öberg, Richard Öhneskog Arena Jernvallen
2021-10-22 19:30 580701027 IBF Falun Utveckling - Hagunda IF Fredrik Andersson, Tim Green Guide Arena 1
2021-10-23 14:20 580701026 Storvreta IBK - KAIS Mora UIF Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist Storvreta IBK Sporthall
2021-10-24 14:30 580701028 IBF Borlänge/IBF Säter - Gävle GIK Mattias Hedberg, Anders Fredriksson Paradishallen
2021-11-05 19:30 580701031 Gävle GIK - IBF Falun Utveckling Ej offentliggjord, Henrik Hultin-Öberg Nynäshallen
2021-11-06 14:00 580701032 Hagunda IF - Storvreta IBK Christoffer Wallenborg, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2021-11-06 14:00 580701034 LI 20 IBF/IBF Gagnef - IBF Borlänge/IBF Säter Rättvik Arena
2021-11-07 16:30 580701035 KAIS Mora UIF - IK Sirius FBC/IBK Terje Severinsson, Conny Törehed Idre Fjäll Arena
2021-11-07 17:00 580701033 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - Sandvikens AIK /Hofors IBK Leif Sundberg, Johnny Sundberg Håstaholmen
2021-11-12 19:00 580701039 IK Sirius FBC/IBK - Gävle GIK Pontus Orebrand, Ej offentliggjord IFU Arena - Upplands Energi
2021-11-13 14:30 580701037 IBF Borlänge/IBF Säter - Storvreta IBK Jussi Nissinen, Samuel Nissinen-Eriksson Paradishallen
2021-11-14 14:00 580701038 Sandvikens AIK /Hofors IBK - Hagunda IF Benny Grönblad, Ej offentliggjord Arena Jernvallen
2021-11-14 15:00 580701036 IBF Falun Utveckling - KAIS Mora UIF Fredrik Andersson, Tim Green Guide Arena 1
2021-12-05 17:30 580701040 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - LI 20 IBF/IBF Gagnef Leif Sundberg, Ej offentliggjord Håstaholmen
2021-11-19 19:30 580701041 Gävle GIK - Sandvikens AIK /Hofors IBK Erik Lindberg, Magnus Undén Novahallen - Gavlehov
2021-11-20 14:00 580701044 LI 20 IBF/IBF Gagnef - IK Sirius FBC/IBK Conny Törehed, Terje Severinsson Rättvik Arena
2021-11-20 14:00 580701045 KAIS Mora UIF - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK Felix Carlsson, Emil Karlsson Idre Fjäll Arena
2021-11-21 16:00 580701042 Hagunda IF - IBF Borlänge/IBF Säter IFU Arena – DHinox
2021-12-05 16:00 580701043 Storvreta IBK - IBF Falun Utveckling Storvreta IBK Sporthall
2021-12-11 13:00 580701047 IK Sirius FBC/IBK - IBF Falun Utveckling IFU Arena E – Lundqvist EL
2021-12-12 14:00 580701049 LI 20 IBF/IBF Gagnef - Hagunda IF Rättvik Arena
2021-12-12 16:30 580701050 KAIS Mora UIF - Gävle GIK Idre Fjäll Arena
2021-12-12 17:00 580701048 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - Storvreta IBK Håstaholmen
2021-12-12 18:00 580701046 Sandvikens AIK /Hofors IBK - IBF Borlänge/IBF Säter Arena Jernvallen
2021-12-03 19:30 580701051 Gävle GIK - LI 20 IBF/IBF Gagnef Erik Lindberg, Ej offentliggjord Novahallen - Gavlehov
2021-12-16 20:00 580701054 IBF Falun Utveckling - Sandvikens AIK /Hofors IBK Guide Arena 1
2021-12-18 14:00 580701052 Hagunda IF - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK IFU Arena B - Turbo Sport
2021-12-19 18:20 580701053 Storvreta IBK - IK Sirius FBC/IBK Storvreta IBK Sporthall
2021-12-20 19:30 580701055 IBF Borlänge/IBF Säter - KAIS Mora UIF Paradishallen
2022-01-09 12:00 580701058 IK Sirius FBC/IBK - Hagunda IF IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-11 18:30 580701060 LI 20 IBF/IBF Gagnef - KAIS Mora UIF Rättvik Arena
2022-01-11 20:00 580701056 IBF Falun Utveckling - IBF Borlänge/IBF Säter Guide Arena 1
2022-01-12 20:00 580701059 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - Gävle GIK Håstaholmen
2022-01-13 19:00 580701057 Sandvikens AIK /Hofors IBK - Storvreta IBK Arena Jernvallen
2022-01-09 14:00 580701064 LI 20 IBF/IBF Gagnef - IBF Falun Utveckling Rättvik Arena
2022-01-14 19:30 580701061 Gävle GIK - Storvreta IBK Novahallen - Gavlehov
2022-01-15 17:30 580701065 KAIS Mora UIF - Hagunda IF Idre Fjäll Arena
2022-01-16 16:30 580701062 IK Sirius FBC/IBK - Sandvikens AIK /Hofors IBK IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-16 17:00 580701063 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - IBF Borlänge/IBF Säter Håstaholmen
2022-01-22 14:30 580701068 IBF Falun Utveckling - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK Guide Arena 1
2022-01-23 14:40 580701067 Storvreta IBK - LI 20 IBF/IBF Gagnef Storvreta IBK Sporthall
2022-01-23 16:30 580701069 IBF Borlänge/IBF Säter - IK Sirius FBC/IBK Paradishallen
2022-01-23 17:00 580701066 Hagunda IF - Gävle GIK IFU Arena – DHinox
2022-02-06 14:00 580701070 Sandvikens AIK /Hofors IBK - KAIS Mora UIF Arena Jernvallen
2022-01-28 19:30 580701071 Gävle GIK - IBF Borlänge/IBF Säter Nynäshallen
2022-01-29 17:30 580701075 KAIS Mora UIF - Storvreta IBK Idre Fjäll Arena
2022-01-30 14:00 580701072 Hagunda IF - IBF Falun Utveckling IFU Arena E – Lundqvist EL
2022-01-30 17:00 580701073 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - IK Sirius FBC/IBK Håstaholmen
2022-02-05 14:00 580701074 LI 20 IBF/IBF Gagnef - Sandvikens AIK /Hofors IBK Rättvik Arena
2022-02-12 16:20 580701076 Storvreta IBK - Hagunda IF Storvreta IBK Sporthall
2022-02-13 14:00 580701079 Sandvikens AIK /Hofors IBK - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK Arena Jernvallen
2022-02-13 15:00 580701077 IBF Falun Utveckling - Gävle GIK Guide Arena 1
2022-02-13 15:20 580701080 IK Sirius FBC/IBK - KAIS Mora UIF IFU Arena – DHinox
2022-02-14 19:30 580701078 IBF Borlänge/IBF Säter - LI 20 IBF/IBF Gagnef Paradishallen
2022-02-19 14:00 580701082 Hagunda IF - Sandvikens AIK /Hofors IBK IFU Arena - Upplands Energi
2022-02-19 17:00 580701085 KAIS Mora UIF - IBF Falun Utveckling Idre Fjäll Arena
2022-02-20 16:00 580701084 LI 20 IBF/IBF Gagnef - Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK Rättvik Arena
2022-02-20 16:30 580701081 Gävle GIK - IK Sirius FBC/IBK Novahallen - Gavlehov
2022-02-20 18:00 580701083 Storvreta IBK - IBF Borlänge/IBF Säter Storvreta IBK Sporthall
2022-02-11 20:00 580701090 Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK - KAIS Mora UIF Håstaholmen
2022-02-26 14:00 580701088 Sandvikens AIK /Hofors IBK - Gävle GIK Arena Jernvallen
2022-02-27 13:00 580701089 IK Sirius FBC/IBK - LI 20 IBF/IBF Gagnef IFU Arena A
2022-02-27 15:00 580701086 IBF Falun Utveckling - Storvreta IBK Guide Arena 1
2022-02-27 17:30 580701087 IBF Borlänge/IBF Säter - Hagunda IF Paradishallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Storvreta IBK 5 4 1 0 31-15 16 13
2. IK Sirius FBC/ IBK 6 4 0 2 50-22 28 12
3. IBF Falun Utveckling 4 4 0 0 32-12 20 12
4. Gävle GIK 5 3 2 0 40-17 23 11
5. KAIS Mora UIF 5 2 2 1 28-20 8 8
6. IBF Borlänge/ IBF Säter 5 2 0 3 22-37 -15 6
7. LI 20 IBF/ IBF Gagnef 5 1 1 3 23-40 -17 4
8. Sandvikens AIK / Hofors IBK 6 0 2 4 26-43 -17 2
9. Hagunda IF 3 0 0 3 6-24 -18 0
10. Håsta IBK/ Hudik-Björkberg IBK 4 0 0 4 9-37 -28 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan C HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-19 11:00 580702005 Skoghalls IBK Utveckling - Örebro SK Ungdomsklubb 7 - 4 Nicklas Johansson, Johan Friman Hammarö Arena
2021-09-19 15:00 580702001 Karlstad IBF Ungdom - Lillån IBK/Ungdom 4 - 4 Nicklas Johansson, Johan Friman Colorama Arena
2021-09-19 15:15 580702004 Hagfors IBS /Edebäck IBF - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom 2 - 7 Jonas Snäll, Gabriel Gunnarsson Uddeholm Arena
2021-09-19 16:00 580702002 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Karlskoga IBF 9 - 2 Filip Larsson, Jimmy Lindell Mälarenergi Arena A
2021-09-22 20:00 580702008 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping 11 - 3 Martin Johansson, Christoffer Danielsson ICA-kvantum hallen, Mariestad
2021-09-24 19:30 580702007 Örebro SK Ungdomsklubb - Hagfors IBS /Edebäck IBF 4 - 4 Mohamed Abdirisak, Francisco Contreras Mellringehallen - Örebro
2021-09-25 16:00 580702010 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Karlstad IBF Ungdom 5 - 4 Dan Barthlen, Filip Larsson Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2021-09-26 14:30 580702006 Lillån IBK/Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling 11 - 1 Tomas Persson, Berndt Swärd Idrottshuset, Örebro Plan 2
2021-09-28 20:00 580702015 Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS /Edebäck IBF 4 - 2 Christoffer Frykestam, Erik Bergström Hammarö Arena
2021-09-29 18:45 580702014 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Örebro SK Ungdomsklubb 1 - 6 Henrik Brehmer, Fredrik Knutsson Mellringehallen - Örebro
2021-09-29 19:30 580702013 Karlskoga IBF - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom 6 - 7 Henrik Jansson, Pierre Malmgren Karlbergshallen A Karlskoga
2021-09-29 20:00 580702011 Lillån IBK/Ungdom - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF 3 - 4 Tomas Persson, Berndt Swärd Rostahallen Örebro
2021-10-03 17:00 580702017 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Karlstad IBF Ungdom 2 - 11 Berndt Swärd, Tomas Persson Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-10-05 19:00 580702020 Örebro SK Ungdomsklubb - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom 2 - 4 Berndt Swärd, Fredrik Knutsson Mellringehallen - Örebro
2021-10-11 19:30 580702016 Karlskoga IBF - Lillån IBK/Ungdom 3 - 14 Gabriel Gunnarsson, David Granström Karlbergshallen A Karlskoga
2021-10-16 13:15 580702018 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF 1 - 9 Nicklas Johansson, Johan Friman Uddeholm Arena
2021-09-08 20:00 580702025 Lillån IBK/Ungdom - Örebro SK Ungdomsklubb 6 - 3 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Rostahallen Örebro
2021-10-06 19:45 580702021 Karlstad IBF Ungdom - Karlskoga IBF 5 - 0 Erik Ejerfeldt, Gabriel Nääs Colorama Arena
2021-10-08 19:30 580702024 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping 19 - 5 August Ericsson, Francisco Contreras Mälarenergi Arena A
2021-12-05 13:00 580702022 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling ICA-kvantum hallen, Mariestad
2021-10-19 19:30 580702028 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 4 - 4 Christoffer Frykestam, Anders Leander Hammarö Arena
2021-10-22 20:00 580702029 Örebro SK Ungdomsklubb - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Lars Fridell, Micael Svensson Mellringehallen - Örebro
2021-10-24 17:00 580702027 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Karlskoga IBF Christoffer Frykestam, Erik Bergström Uddeholm Arena
2021-11-22 20:00 580702026 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Lillån IBK/Ungdom Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Norrbyhallen
2021-11-03 19:00 580702032 Karlskoga IBF - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Sebastian Falk-Asplund, Gabriel Nääs Karlbergshallen A Karlskoga
2021-11-07 10:45 580702031 Karlstad IBF Ungdom - Hagfors IBS /Edebäck IBF Christoffer Risberg, Christian Fröding Colorama Arena
2021-11-07 15:30 580702035 Lillån IBK/Ungdom - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom Oscar Söljén, Mats Eriksson Mellringehallen - Örebro
2021-11-07 16:00 580702034 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Skoghalls IBK Utveckling Mälarenergi Arena A
2021-11-12 20:00 580702038 Örebro SK Ungdomsklubb - Karlskoga IBF Lars Fridell, Micael Svensson Mellringehallen - Örebro
2021-11-14 11:30 580702037 Skoghalls IBK Utveckling - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Erik Ejerfeldt, Gabriel Nääs Hammarö Arena
2021-11-14 15:30 580702039 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Karlstad IBF Ungdom Christoffer Danielsson, Martin Johansson ICA-kvantum hallen, Mariestad
2021-11-14 16:45 580702036 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Lillån IBK/Ungdom Patrik Gottfridsson, Anders Leander Uddeholm Arena
2021-10-15 19:30 580702041 Karlstad IBF Ungdom - Örebro SK Ungdomsklubb 9 - 1 Gabriel Gunnarsson, Christoffer Risberg Klubbhuset Arena
2021-11-15 19:30 580702042 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Lars Larsson, Sebastian Falk-Asplund Karlbergshallen A Karlskoga
2021-11-21 16:00 580702044 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Mikael Magnusson, Kronoslav Kis ICA-kvantum hallen, Mariestad
2021-12-05 13:00 580702043 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Hagfors IBS /Edebäck IBF Berndt Swärd, Tomas Persson Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-12-11 15:30 580702046 Örebro SK Ungdomsklubb - Skoghalls IBK Utveckling Mellringehallen - Örebro
2021-12-11 17:00 580702049 Karlskoga IBF - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Karlbergshallen A Karlskoga
2021-12-11 17:00 580702050 Lillån IBK/Ungdom - Karlstad IBF Ungdom Idrottshuset, Örebro Plan 2
2021-12-12 16:00 580702047 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Hagfors IBS /Edebäck IBF ICA-kvantum hallen, Mariestad
2021-11-28 15:30 580702054 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Örebro SK Ungdomsklubb Nicklas Johansson, Johan Friman Uddeholm Arena
2021-12-14 20:00 580702055 Skoghalls IBK Utveckling - Lillån IBK/Ungdom Hammarö Arena
2021-12-19 14:00 580702053 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2022-01-09 13:00 580702051 Karlstad IBF Ungdom - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-11 18:45 580702057 Örebro SK Ungdomsklubb - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Mellringehallen - Örebro
2022-01-11 19:45 580702056 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling Uddeholm Arena
2022-01-12 19:00 580702058 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Karlskoga IBF ICA-kvantum hallen, Mariestad
2022-01-12 19:30 580702060 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Lillån IBK/Ungdom Mälarenergi Arena A
2022-01-14 20:00 580702065 Lillån IBK/Ungdom - Karlskoga IBF Idrottshuset, Örebro Plan 2
2022-01-16 13:00 580702062 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Örebro SK Ungdomsklubb ICA-kvantum hallen, Mariestad
2022-01-16 14:00 580702061 Karlstad IBF Ungdom - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Colorama Arena
2022-01-16 16:00 580702064 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Hagfors IBS /Edebäck IBF Mälarenergi Arena A
2022-01-19 19:00 580702066 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Ungdom Karlbergshallen A Karlskoga
2022-01-21 20:00 580702070 Örebro SK Ungdomsklubb - Lillån IBK/Ungdom Mellringehallen - Örebro
2022-01-22 16:30 580702067 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2022-01-23 11:30 580702069 Skoghalls IBK Utveckling - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom Hammarö Arena
2022-01-26 19:30 580702072 Karlskoga IBF - Hagfors IBS /Edebäck IBF Karlbergshallen A Karlskoga
2022-01-26 19:45 580702071 Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling Colorama Arena
2022-01-28 19:30 580702074 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - Örebro SK Ungdomsklubb Mälarenergi Arena A
2022-01-29 17:00 580702075 Lillån IBK/Ungdom - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2022-02-11 19:30 580702078 Skoghalls IBK Utveckling - Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF Hammarö Arena
2022-02-11 19:30 580702080 IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Lillån IBK/Ungdom ICA-kvantum hallen, Mariestad
2022-02-11 20:00 580702077 Hagfors IBS /Edebäck IBF - Karlstad IBF Ungdom Uddeholm Arena
2022-02-13 17:00 580702076 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Karlskoga IBF Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2022-02-20 12:30 580702083 IBF Örebro Utveckling/IBK Köping - Skoghalls IBK Utveckling Mellringehallen - Örebro
2022-02-20 14:00 580702082 Karlskoga IBF - Örebro SK Ungdomsklubb Karlbergshallen A Karlskoga
2022-02-20 14:00 580702085 Lillån IBK/Ungdom - Hagfors IBS /Edebäck IBF Rostahallen Örebro
2022-02-20 17:30 580702081 Karlstad IBF Ungdom - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom Colorama Arena
2022-02-25 19:30 580702087 Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF Hammarö Arena
2022-02-25 20:00 580702088 Örebro SK Ungdomsklubb - Karlstad IBF Ungdom Mellringehallen - Örebro
2022-02-27 13:15 580702086 Hagfors IBS /Edebäck IBF - IBF Örebro Utveckling/IBK Köping Uddeholm Arena
2022-02-27 16:00 580702089 Västerås IBS Ungdom /Surahammar IBF - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom Mälarenergi Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Västerås IBS Ungdom / Surahammar IBF 5 5 0 0 46-15 31 15
2. IBK Lockerud Mariestad/ Ungdom 4 4 0 0 29-13 16 12
3. Karlstad IBF Ungdom 6 3 2 1 37-16 21 11
4. Lillån IBK/ Ungdom 5 3 1 1 38-15 23 10
5. Skoghalls IBK Utveckling 4 2 1 1 16-21 -5 7
6. Örebro SK Ungdomsklubb 6 1 1 4 20-31 -11 4
7. Hagfors IBS / Edebäck IBF 4 0 1 3 9-24 -15 1
8. Karlskoga IBF 4 0 0 4 11-35 -24 0
9. IBF Örebro Utveckling/ IBK Köping 4 0 0 4 11-47 -36 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan D HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-15 19:30 580703004 AIK IBF - Åkersberga IBF 10 - 10 Arash Sohrevardi, Stefano Bianque Ulriksdalshallen
2021-09-17 19:00 580703003 Järfälla IBK - Rosersberg Arlanda IBK 2 - 4 Jakub Horyna, Alexander Mattsson Viksjö Sporthall
2021-09-17 20:00 580703001 Väsby AIK - Täby FC 5 - 5 Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Smedsgärdshallen
2021-09-17 20:00 580703005 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK 8 - 4 Arash Sohrevardi, Niklas Forsman Björkebyhallen
2021-09-24 20:00 580703006 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF 6 - 5 Jakub Horyna, William Albrecht K-Rauta Arena
2021-09-24 20:00 580703008 Åkersberga IBF - Järfälla IBK 6 - 1 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Åkersberga Sporthall A
2021-09-26 16:00 580703010 Rotebro IS IBK - Väsby AIK 3 - 8 Linus Warrenstein, Niklas Forsman Rotebrohallen (Nya)
2021-10-15 20:15 580703007 Hässelby SK IBK - AIK IBF 2 - 6 Jonas Edström, Sabina Åström Hässelbyhallen
2021-09-28 20:00 580703011 Täby FC - Rotebro IS IBK 11 - 4 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn K-Rauta Arena
2021-09-28 20:00 580703014 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK 2 - 8 Erik Palmertz, Kenny Ly Kallhälls sporthall
2021-09-28 20:00 580703015 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF 9 - 3 Svedje Ohlson, Petra Dynesius Björkebyhallen
2021-10-19 20:00 580703012 Väsby AIK - Rosersberg Arlanda IBK 4 - 2 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Smedsgärdshallen
2021-09-19 15:00 580703017 Järfälla IBK - Väsby AIK 2 - 9 Jakub Horyna, Jonas Edström Viksjö Sporthall
2021-10-01 20:00 580703019 Bele Barkarby IF IBF - Rosersberg Arlanda IBK 7 - 6 Niklas Forsman, William Albrecht Björkebyhallen
2021-10-01 20:15 580703020 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF 1 - 8 Jonas Edström, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2021-10-06 19:30 580703018 AIK IBF - Rotebro IS IBK 11 - 4 Linus Warrenstein, Jonas Edström Ulriksdalshallen
2021-10-08 20:00 580703022 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF 5 - 5 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Åkersberga Sporthall A
2021-10-08 20:30 580703025 Täby FC - Hässelby SK IBK 5 - 2 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn K-Rauta Arena
2021-10-09 12:30 580703023 Rosersberg Arlanda IBK - AIK IBF 9 - 6 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Rosershallen
2021-10-10 16:00 580703024 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK 2 - 2 Håkan Taxén, Magnus Eriksson Rotebrohallen (Nya)
2021-10-22 19:00 580703026 Järfälla IBK - Täby FC Anton Fritshammar, Andreas Persson Stenberg Viksjö Sporthall
2021-10-22 20:00 580703028 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK Julius Olesen, Magnus Johansson Björkebyhallen
2021-10-22 20:00 580703030 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK Jonas Edström, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2021-10-22 20:15 580703029 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Hässelbyhallen
2021-10-29 19:30 580703033 Rosersberg Arlanda IBK - Hässelby SK IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ekilla Sporthall
2021-11-09 20:00 580703031 Väsby AIK - AIK IBF Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Smedsgärdshallen
2021-11-10 20:15 580703034 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Julius Olesen, Magnus Johansson Rotebrohallen (Nya)
2021-11-25 21:00 580703035 Täby FC - Åkersberga IBF Daniel Bäckner, Jonatan Svahn K-Rauta Arena
2021-11-12 19:00 580703040 Rosersberg Arlanda IBK - Rotebro IS IBK Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Rosershallen
2021-11-12 20:00 580703039 Åkersberga IBF - Väsby AIK Daniel Bäckner, Anton Fritshammar Åkersberga Sporthall A
2021-11-12 20:30 580703037 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Jonas Edström, Jakub Horyna Kallhälls sporthall
2021-11-17 19:30 580703036 AIK IBF - Täby FC Aldin Imamovic, Jonas Edström Ulriksdalshallen
2021-11-19 19:00 580703043 Järfälla IBK - AIK IBF Totte Hallgren, Fredrik Hallenberg Viksjö Sporthall
2021-11-19 19:00 580703045 Täby FC - Rosersberg Arlanda IBK Ken Johansson, Jonas Edström K-Rauta Arena
2021-11-20 17:30 580703044 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Jakub Horyna, Magnus Johansson Rotebrohallen (Nya)
2021-11-23 20:30 580703041 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Daniel Bäckner, Jonas Edström Smedsgärdshallen
2021-12-10 19:30 580703048 Rosersberg Arlanda IBK - Järfälla IBK Ekilla Sporthall
2021-12-10 20:00 580703047 Åkersberga IBF - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2021-12-10 20:00 580703050 Täby FC - Väsby AIK K-Rauta Arena
2021-12-10 20:15 580703046 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Hässelbyhallen
2021-12-15 19:30 580703054 AIK IBF - Hässelby SK IBK Ulriksdalshallen
2021-12-17 19:00 580703053 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Viksjö Sporthall
2021-12-17 20:00 580703051 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2021-12-17 20:00 580703055 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC Björkebyhallen
2022-01-11 20:30 580703057 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK Riddersvik
2022-01-12 18:45 580703059 Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK Rosershallen
2022-01-12 19:30 580703056 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Ulriksdalshallen
2022-01-13 16:00 580703060 Rotebro IS IBK - Täby FC Rotebrohallen (Nya)
2022-01-14 20:00 580703062 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Åkersberga Sporthall A
2022-01-15 12:30 580703063 Rosersberg Arlanda IBK - Bele Barkarby IF IBF Ekilla Sporthall
2022-01-17 20:00 580703064 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Nya)
2022-01-18 20:30 580703061 Väsby AIK - Järfälla IBK Smedsgärdshallen
2022-01-19 19:30 580703068 AIK IBF - Rosersberg Arlanda IBK Ulriksdalshallen
2022-01-21 19:00 580703067 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2022-01-21 20:00 580703069 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
2022-01-21 20:15 580703070 Hässelby SK IBK - Täby FC Hässelbyhallen
2022-01-28 20:00 580703075 Täby FC - Järfälla IBK K-Rauta Arena
2022-01-29 17:00 580703071 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF Smedsgärdshallen
2022-01-31 20:00 580703074 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-02-04 19:30 580703073 Rosersberg Arlanda IBK - Åkersberga IBF Ekilla Sporthall
2022-02-09 19:30 580703077 AIK IBF - Väsby AIK Ulriksdalshallen
2022-02-11 20:00 580703078 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2022-02-11 20:00 580703080 Åkersberga IBF - Täby FC Åkersberga Sporthall A
2022-02-11 20:15 580703079 Hässelby SK IBK - Rosersberg Arlanda IBK Hässelbyhallen
2022-02-18 19:00 580703083 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2022-02-18 20:00 580703081 Väsby AIK - Åkersberga IBF Smedsgärdshallen
2022-02-18 20:00 580703084 Rotebro IS IBK - Rosersberg Arlanda IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-02-19 17:00 580703085 Täby FC - AIK IBF K-Rauta Arena
2022-02-23 19:30 580703086 AIK IBF - Järfälla IBK Ulriksdalshallen
2022-02-25 20:00 580703089 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2022-02-25 20:15 580703088 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Hässelbyhallen
2022-02-26 11:00 580703090 Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC Ekilla Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Väsby AIK 4 3 1 0 26-12 14 10
2. Täby FC 4 3 1 0 27-16 11 10
3. Bele Barkarby IF IBF 5 3 1 1 34-24 10 10
4. Åkersberga IBF 4 2 2 0 29-17 12 8
5. AIK IBF 5 2 1 2 36-34 2 7
6. Rosersberg Arlanda IBK 4 2 0 2 21-19 2 6
7. Hässelby SK IBK 5 1 0 4 17-29 -12 3
8. Rotebro IS IBK 4 0 1 3 13-32 -19 1
9. Järfälla IBK 5 0 1 4 9-29 -20 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan E HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-17 19:00 580704003 Nynäshamns IBK - Djurgårdens IF IBS 0 - 12 Ida Sandberg, Kevin Helly Kvarnängshallen
2021-09-17 20:00 580704002 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 3 Hampus Viking, William Rennerfelt Glömstahallen
2021-09-17 20:00 580704005 Värmdö IF / Ingarö IF - Vendelsö IK 3 - 8 William Albrecht, Jonas Edström Värmdö sporthall
2021-09-19 15:00 580704004 Nacka IBK - FBI Tullinge 7 - 4 Can Asal, Lucas Werelius Ormingehallen
2021-09-22 19:30 580704006 Farsta IBK - Värmdö IF / Ingarö IF 14 - 5 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Farstahallen 1
2021-09-24 18:30 580704008 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK 6 - 6 Can Asal, Lucas Werelius Tullingehallen
2021-09-24 20:30 580704007 Vendelsö IK - Nacka IBK 3 - 1 Anton Fritshammar, Anders Westerberg Lyckeby Sporthall
2022-02-04 20:00 580704009 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS Telefonplanshallen
2021-09-28 19:00 580704013 Huddinge IBS - FBI Tullinge 9 - 1 Aldin Imamovic, Martin Eriksson Fleminghallen
2021-09-29 19:30 580704011 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 4 - 3 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Farstahallen 1
2021-09-30 19:00 580704015 Värmdö IF / Ingarö IF - Nacka IBK 0 - 4 Svedje Ohlson, Erik Palmertz Grantomtahallen
2021-09-30 20:00 580704014 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK 4 - 5 Christian Ljunggren, Niklas Forsman Kvarnängshallen
2021-10-01 18:45 580704016 Huddinge IBS - Farsta IBK 7 - 7 Kerin Maclean Mitchell, Bjarne Hekkelstrand Glömstahallen
2021-10-01 19:00 580704018 Nacka IBK - Tyresö Trollbäcken IBK 3 - 4 Hampus Viking, William Rennerfelt Ormingehallen
2021-10-01 19:30 580704020 Vendelsö IK - FBI Tullinge 5 - 6 Svedje Ohlson, Petra Dynesius Lyckeby Sporthall
2021-10-01 20:00 580704019 Värmdö IF / Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS 2 - 7 Osama Abaied, Didrik Axen Värmdö sporthall
2021-10-08 20:00 580704024 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK 15 - 0 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Strandhallen - Tyresö
2021-10-08 20:30 580704022 FBI Tullinge - Värmdö IF / Ingarö IF 4 - 6 Petra Dynesius, Svedje Ohlson Tullingehallen
2021-10-09 12:30 580704025 Farsta IBK - Vendelsö IK 7 - 2 Daniel Söderberg, Kent Budell Farstahallen 1
2021-10-10 19:15 580704023 Djurgårdens IF IBS - Nacka IBK 7 - 3 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Eriksdalshallen
2021-10-22 18:30 580704029 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Magnus Eriksson, Håkan Taxén Lyckeby Sporthall
2021-10-22 19:00 580704026 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Ida Sandberg, Osama Abaied Kvarnängshallen
2021-10-22 19:00 580704027 Nacka IBK - Huddinge IBS Kevin Helly, Mauricio Castillo Ormingehallen
2021-10-22 20:30 580704030 FBI Tullinge - Djurgårdens IF IBS Hampus Viking, William Rennerfelt Tullingehallen
2021-11-03 19:30 580704035 Farsta IBK - FBI Tullinge Magnus Eriksson, Aldin Imamovic Farstahallen 1
2021-11-07 12:45 580704033 Djurgårdens IF IBS - Vendelsö IK Svedje Ohlson Eriksdalshallen
2021-11-07 19:30 580704032 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK Aarre Hietanen, Alexander Mattsson Glömstahallen
2021-11-11 19:30 580704034 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF / Ingarö IF Aldin Imamovic, Jakub Horyna Strandhallen - Tyresö
2021-11-12 19:00 580704036 Nacka IBK - Farsta IBK Aldin Imamovic, Magnus Johansson Ormingehallen
2021-11-12 19:30 580704038 Vendelsö IK - Huddinge IBS Sebastian Öhman, Johan Larsson Lyckeby Sporthall
2021-11-12 20:00 580704037 Värmdö IF / Ingarö IF - Nynäshamns IBK Värmdö sporthall
2021-11-14 19:00 580704040 Djurgårdens IF IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Jakub Horyna, Ej offentliggjord Eriksdalshallen
2021-11-19 19:00 580704043 Nynäshamns IBK - Nacka IBK Aldin Imamovic, Svedje Ohlson Kvarnängshallen
2021-11-19 19:45 580704045 Farsta IBK - Djurgårdens IF IBS Sebastian Öhman, Johan Larsson Farstahallen 3
2021-11-19 20:00 580704042 Huddinge IBS - Värmdö IF / Ingarö IF Ida Sandberg Glömstahallen
2021-11-19 20:00 580704044 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Strandhallen - Tyresö
2021-12-10 19:30 580704046 Vendelsö IK - Värmdö IF / Ingarö IF Lyckeby Sporthall
2021-12-10 20:00 580704049 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2021-12-10 20:30 580704047 FBI Tullinge - Nacka IBK Tullingehallen
2021-12-12 12:00 580704048 Djurgårdens IF IBS - Nynäshamns IBK Eriksdalshallen
2021-12-17 19:00 580704053 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2021-12-17 19:00 580704054 Nacka IBK - Vendelsö IK Ormingehallen
2021-12-17 20:00 580704055 Värmdö IF / Ingarö IF - Farsta IBK Värmdö sporthall
2021-12-17 20:30 580704052 Huddinge IBS - Djurgårdens IF IBS Glömstahallen
2022-01-11 20:40 580704056 Nacka IBK - Värmdö IF / Ingarö IF Ormingehallen
2022-01-12 20:30 580704057 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Lyckeby Sporthall
2022-01-12 20:30 580704058 FBI Tullinge - Huddinge IBS Tullingehallen
2022-01-20 19:30 580704060 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2022-01-14 19:45 580704065 Farsta IBK - Huddinge IBS Farstahallen 3
2022-01-14 20:30 580704062 FBI Tullinge - Vendelsö IK Tullingehallen
2022-01-16 16:00 580704063 Djurgårdens IF IBS - Värmdö IF / Ingarö IF Eriksdalshallen
2022-02-01 19:45 580704064 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka IBK Strandhallen - Tyresö
2022-01-21 18:30 580704070 Vendelsö IK - Farsta IBK Lyckeby Sporthall
2022-01-21 19:00 580704067 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnängshallen
2022-01-21 20:00 580704069 Värmdö IF / Ingarö IF - FBI Tullinge Värmdö sporthall
2022-01-23 18:00 580704068 Nacka IBK - Djurgårdens IF IBS Ormingehallen
2022-01-28 18:45 580704072 Huddinge IBS - Nacka IBK Glömstahallen
2022-01-28 19:45 580704075 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2022-01-30 19:00 580704073 Djurgårdens IF IBS - FBI Tullinge Eriksdalshallen
2022-02-04 20:00 580704074 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2022-02-11 19:00 580704076 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS Kvarnängshallen
2022-02-11 19:30 580704079 Vendelsö IK - Djurgårdens IF IBS Lyckeby Sporthall
2022-02-11 20:00 580704078 Värmdö IF / Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
2022-02-11 20:30 580704080 FBI Tullinge - Farsta IBK Tullingehallen
2022-02-18 19:00 580704083 Nynäshamns IBK - Värmdö IF / Ingarö IF Kvarnängshallen
2022-02-18 19:30 580704085 Farsta IBK - Nacka IBK Farstahallen 3
2022-02-18 20:00 580704084 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS Strandhallen - Tyresö
2022-02-18 20:30 580704082 Huddinge IBS - Vendelsö IK Glömstahallen
2022-02-25 20:00 580704090 Djurgårdens IF IBS - Farsta IBK Telefonplanshallen
2022-02-25 20:30 580704089 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Tullingehallen
2022-02-26 17:00 580704087 Värmdö IF / Ingarö IF - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2022-02-27 18:00 580704086 Nacka IBK - Nynäshamns IBK Ormingehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Farsta IBK 4 3 1 0 32-17 15 10
2. Djurgårdens IF IBS 3 3 0 0 26-5 21 9
3. Vendelsö IK 5 3 0 2 23-21 2 9
4. Tyresö Trollbäcken IBK 4 2 1 1 25-10 15 7
5. Nacka IBK 5 2 0 3 18-18 0 6
6. Huddinge IBS 3 1 2 0 19-11 8 5
7. FBI Tullinge 5 1 1 3 21-33 -12 4
8. Värmdö IF / Ingarö IF 5 1 0 4 16-37 -21 3
9. Nynäshamns IBK 4 0 1 3 10-38 -28 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan F HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-17 19:30 580705001 IFK Gnesta /Telge SIBK - Torshälla IBK 3 - 5 Robin Hynninen, Jesper Asplund Gnesta Sporthall
2021-09-17 19:30 580705005 Nykvarns IF - Onyx IBS 7 - 1 Sigge Maurer, Emil Moberg Furuborgshallen
2021-09-19 15:00 580705002 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Strängnäs IBK 3 - 1 Johan Nordlander, Henric Lundeborg Motala Sporthall
2021-09-19 15:15 580705003 Linköping IBK Ungdom - Trosa Edanö IBK 3 - 7 Oscar Bard, Edo Sabanovic Folkungahallen
2021-09-19 17:00 580705004 Salems IF - Linköping FBC 7 - 7 Fredrik Landin, Håkan Taxén Skogsängshallen
2021-09-24 19:00 580705006 Torshälla IBK - Nykvarns IF 7 - 4 Stefan Öberg, Göran Engfors Skjulstahallen A
2021-09-24 19:00 580705007 Onyx IBS - Salems IF 5 - 9 Rasmus Widén, Bemir Brkic Ramdalens Sportcenter
2021-09-24 19:30 580705009 Trosa Edanö IBK - Ledberg IBF/Solfjäderstaden 6 - 8 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2021-09-26 16:45 580705010 Strängnäs IBK - IFK Gnesta /Telge SIBK 8 - 7 Stefan Öberg, Dennis Wagermark Thomas Arena
2021-09-26 19:00 580705008 Linköping FBC - Linköping IBK Ungdom 4 - 4 Johan Nordlander, William Wengelin Linköpings Sporthall
2021-09-28 19:30 580705011 Torshälla IBK - Strängnäs IBK 8 - 7 Peter Palmelius, Christian Johnsson Skjulstahallen A
2021-09-29 19:00 580705013 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Linköping FBC 2 - 9 Robin Rosendal, Alexander Lagerström Campushallen-Ebbepark
2021-09-29 19:00 580705014 Linköping IBK Ungdom - Onyx IBS 2 - 1 Oscar Bard, Didrik Axen Linköpings Sporthall
2021-09-30 19:30 580705015 Nykvarns IF - Salems IF 6 - 3 Christian Johnsson, Peter Palmelius Furuborgshallen
2021-10-01 19:30 580705012 IFK Gnesta /Telge SIBK - Trosa Edanö IBK 1 - 7 Robin Hynninen, Jesper Asplund Gnesta Sporthall
2021-10-01 19:00 580705020 Onyx IBS - Linköping FBC 0 - 8 Sigge Maurer, Fredrik Strandlund Ramdalens Sportcenter
2021-10-01 19:30 580705016 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Torshälla IBK 4 - 2 Marthin Andersson, Simon Eriksson Motala Sporthall
2021-10-03 12:00 580705019 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 5 - 1 Martin Morén, Stefan Öberg Furuborgshallen
2021-10-03 13:30 580705017 Linköping IBK Ungdom - IFK Gnesta /Telge SIBK 7 - 4 Oscar Bard, Robin Rosendal Folkungahallen
2021-10-17 17:00 580705018 Salems IF - Strängnäs IBK 8 - 3 Christoffer Markovski, Martin Eriksson Skogsängshallen
2021-10-08 19:30 580705025 Torshälla IBK - Onyx IBS 1 - 4 Peter Palmelius, Christian Johnsson Skjulstahallen A
2021-10-08 20:00 580705021 IFK Gnesta /Telge SIBK - Ledberg IBF/Solfjäderstaden 6 - 4 Sigge Maurer, Arne Brattehag Gnesta Sporthall
2021-10-10 11:45 580705024 Strängnäs IBK - Linköping IBK Ungdom 5 - 4 Christian Engfors, Göran Karlsson Thomas Arena
2021-10-10 12:00 580705023 Trosa Edanö IBK - Salems IF 6 - 6 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Hedebyhallen
2021-10-10 18:30 580705022 Linköping FBC - Nykvarns IF 6 - 4 Johan Nordlander, William Wengelin Folkungahallen
2021-10-24 12:00 580705028 Nykvarns IF - IFK Gnesta /Telge SIBK Christer Avasjö, Ej offentliggjord Furuborgshallen
2021-10-24 14:00 580705029 Onyx IBS - Strängnäs IBK Aarre Hietanen, Sigge Maurer Ramdalens Sportcenter
2021-10-24 17:00 580705027 Salems IF - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Kim Svedberg, Kent Budell Skogsängshallen
2021-10-24 17:00 580705030 Linköping FBC - Trosa Edanö IBK Thomas Nystrand, Magnus Jakobsson Linköpings Sporthall
2021-10-24 17:15 580705026 Linköping IBK Ungdom - Torshälla IBK Oscar Bard, Alexander Lagerström Folkungahallen
2021-11-05 19:30 580705031 IFK Gnesta /Telge SIBK - Salems IF Robin Hynninen, Jesper Asplund Gnesta Sporthall
2021-11-05 19:30 580705035 Torshälla IBK - Linköping FBC Christian Engfors, Martin Morén Skjulstahallen A
2021-11-06 16:30 580705032 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Linköping IBK Ungdom Kärnahallen
2021-11-07 19:00 580705034 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Fredrik Wernqvist, Christian Johnsson Thomas Arena
2021-11-09 18:30 580705033 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Kent Erlandsson, Henrik Ibjer Hedebyhallen
2021-11-12 19:00 580705040 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Ej offentliggjord, Rasmus Widén Hedebyhallen
2021-11-13 18:30 580705038 Onyx IBS - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Rosvalla Arena
2021-11-14 12:00 580705037 Nykvarns IF - Linköping IBK Ungdom Fredrik Wernqvist, Christian Johnsson Furuborgshallen
2021-11-14 15:00 580705039 Linköping FBC - IFK Gnesta /Telge SIBK Linköpings Sporthall
2021-11-14 17:00 580705036 Salems IF - Torshälla IBK Robin Vall, Ola Bigestans Skogsängshallen
2021-11-19 19:30 580705041 IFK Gnesta /Telge SIBK - Onyx IBS Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Gnesta Sporthall
2021-11-19 19:30 580705045 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK , Peter Palmelius Skjulstahallen A
2021-11-21 12:00 580705044 Strängnäs IBK - Linköping FBC Christian Engfors Thomas Arena
2021-11-21 14:30 580705043 Linköping IBK Ungdom - Salems IF Folkungahallen
2021-11-21 15:00 580705042 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Nykvarns IF Motala Sporthall
2021-12-10 19:00 580705046 Onyx IBS - Nykvarns IF Ramdalens Sportcenter
2021-12-10 19:30 580705048 Trosa Edanö IBK - Linköping IBK Ungdom Hedebyhallen
2021-12-10 19:30 580705050 Torshälla IBK - IFK Gnesta /Telge SIBK Skjulstahallen A
2021-12-11 12:00 580705049 Strängnäs IBK - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Thomas Arena
2021-12-12 17:00 580705047 Linköping FBC - Salems IF Linköpings Sporthall
2021-12-17 19:30 580705051 IFK Gnesta /Telge SIBK - Strängnäs IBK Västergård Arena A
2021-12-19 11:30 580705052 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Trosa Edanö IBK Kärnahallen
2021-12-19 12:00 580705055 Nykvarns IF - Torshälla IBK Furuborgshallen
2021-12-19 17:00 580705053 Linköping IBK Ungdom - Linköping FBC Linköpings Sporthall
2021-12-19 18:00 580705054 Salems IF - Onyx IBS Skogsängshallen
2022-01-07 20:30 580705056 Salems IF - Nykvarns IF Skogsängshallen
2022-01-11 19:00 580705059 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta /Telge SIBK Hedebyhallen
2022-01-11 19:30 580705057 Onyx IBS - Linköping IBK Ungdom Ramdalens Sportcenter
2022-01-12 19:30 580705058 Linköping FBC - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Linköpings Sporthall
2022-01-12 20:00 580705060 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Thomas Arena
2022-01-14 19:00 580705063 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Hedebyhallen
2022-01-14 19:30 580705062 Linköping FBC - Onyx IBS Linköpings Sporthall
2022-01-14 19:30 580705065 Torshälla IBK - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Skjulstahallen A
2022-01-16 10:30 580705064 Strängnäs IBK - Salems IF Thomas Arena
2022-02-04 19:30 580705061 IFK Gnesta /Telge SIBK - Linköping IBK Ungdom Gnesta Sporthall
2022-01-21 19:00 580705070 Onyx IBS - Torshälla IBK Ramdalens Sportcenter
2022-01-21 19:30 580705066 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - IFK Gnesta /Telge SIBK Motala Sporthall
2022-01-23 12:00 580705069 Nykvarns IF - Linköping FBC Furuborgshallen
2022-01-23 14:00 580705067 Linköping IBK Ungdom - Strängnäs IBK Folkungahallen
2022-01-23 19:45 580705068 Salems IF - Trosa Edanö IBK Skogsängshallen
2022-01-28 19:00 580705074 Strängnäs IBK - Onyx IBS Thomas Arena
2022-01-28 19:30 580705071 IFK Gnesta /Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2022-01-28 19:30 580705073 Trosa Edanö IBK - Linköping FBC Hedebyhallen
2022-01-28 19:30 580705075 Torshälla IBK - Linköping IBK Ungdom Skjulstahallen A
2022-01-29 15:00 580705072 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Salems IF Kärnahallen
2022-02-11 19:00 580705079 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Ramdalens Sportcenter
2022-02-11 19:30 580705078 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Björkestahallen
2022-02-13 15:30 580705080 Linköping FBC - Torshälla IBK Folkungahallen
2022-02-13 17:00 580705077 Salems IF - IFK Gnesta /Telge SIBK Skogsängshallen
2022-02-13 17:30 580705076 Linköping IBK Ungdom - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Folkungahallen
2022-02-18 19:30 580705081 IFK Gnesta /Telge SIBK - Linköping FBC Gnesta Sporthall
2022-02-18 19:30 580705085 Torshälla IBK - Salems IF Skjulstahallen A
2022-02-19 17:15 580705083 Linköping IBK Ungdom - Nykvarns IF Folkungahallen
2022-02-20 15:00 580705082 Ledberg IBF/Solfjäderstaden - Onyx IBS Motala Sporthall
2022-02-20 19:00 580705084 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2022-02-25 19:00 580705088 Onyx IBS - IFK Gnesta /Telge SIBK Ramdalens Sportcenter
2022-02-25 19:00 580705090 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Hedebyhallen
2022-02-25 19:30 580705089 Linköping FBC - Strängnäs IBK Linköpings Sporthall
2022-02-27 12:00 580705087 Nykvarns IF - Ledberg IBF/Solfjäderstaden Furuborgshallen
2022-02-27 17:00 580705086 Salems IF - Linköping IBK Ungdom Skogsängshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Linköping FBC 5 3 2 0 34-17 17 11
2. Nykvarns IF 5 3 0 2 26-18 8 9
3. Torshälla IBK 5 3 0 2 23-22 1 9
4. Ledberg IBF/ Solfjäderstaden 5 3 0 2 21-24 -3 9
5. Salems IF 5 2 2 1 33-27 6 8
6. Trosa Edanö IBK 5 2 1 2 27-23 4 7
7. Linköping IBK Ungdom 5 2 1 2 20-21 -1 7
8. Strängnäs IBK 5 2 0 3 24-30 -6 6
9. IFK Gnesta / Telge SIBK 5 1 0 4 21-31 -10 3
10. Onyx IBS 5 1 0 4 11-27 -16 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan G HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-17 19:30 580706005 KFUM Jönköping - CL98IC 4 - 7 Anders A Nilsson, Jonas Einarsson KFUM Sporthall, Jönköping
2021-09-18 14:00 580706001 Värnamo IK - Fagerhult Habo IBK Ungdom 6 - 1 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Värnamo Sporthall
2021-09-19 11:30 580706004 Hovslätts IK - Husqvarna IK 12 - 0 Oskar Lööke, Isak Mörnstål Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-09-19 16:00 580706003 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Växjö IBK Utveckling 9 - 9 Per Elofsson, Ulf Åberg Färjehallen
2021-09-20 19:30 580706002 Vetlanda IBF - Jönköpings IK Utveckling 4 - 9 Viktor Bringstam, Linus Sandberg Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-24 20:00 580706008 Husqvarna IK - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom 6 - 11 Johan Ferm, Magnus Widlund Huskvarna Sporthall A
2021-09-25 12:00 580706006 Fagerhult Habo IBK Ungdom - KFUM Jönköping 7 - 7 Johnny Edh, Daniel Pettersson Habo Sporthall A-hall
2021-09-25 17:00 580706009 Växjö IBK Utveckling - Vetlanda IBF 4 - 1 Mathias Linde, Johan Palm Fortnox Arena B-hall
2021-09-26 12:00 580706007 CL98IC - Hovslätts IK 9 - 7 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Falkenbergshallen
2021-12-05 14:00 580706010 Jönköpings IK Utveckling - Värnamo IK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-09-28 19:30 580706013 Vetlanda IBF - Husqvarna IK 8 - 5 Jonny Nilsson, Nicklas Bard Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-09-28 19:30 580706014 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - CL98IC 5 - 10 Robert Risberg, Andreas Nilsson KIFAB Arena
2021-09-29 19:30 580706011 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Jönköpings IK Utveckling 2 - 4 Johnny Edh, Adam Nikolausson Habo Sporthall A-hall
2021-09-29 19:45 580706012 Värnamo IK - Växjö IBK Utveckling 2 - 3 Gustav Jarnegren, Viktor Bringstam Värnamo Sporthall
2021-09-30 18:15 580706015 KFUM Jönköping - Hovslätts IK 6 - 7 Johan Ferm, Magnus Widlund KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-02 12:00 580706016 Vetlanda IBF - Fagerhult Habo IBK Ungdom 12 - 7 Filip Karlsson, Kim Bjurek Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-10-03 12:00 580706019 KFUM Jönköping - Växjö IBK Utveckling 4 - 7 Magnus Widlund, Nicklas Bard KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-03 13:00 580706020 CL98IC - Husqvarna IK 14 - 5 Senad Hamula, Linus Sandberg Falkenbergshallen
2021-10-03 16:00 580706017 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Värnamo IK 12 - 8 Senad Hamula, Linus Sandberg KIFAB Arena
2021-10-06 19:00 580706018 Hovslätts IK - Jönköpings IK Utveckling 3 - 6 Thomas Bergström, Jonas Einarsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-10-10 10:30 580706021 Värnamo IK - Vetlanda IBF 9 - 3 Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Värnamo Sporthall
2021-10-10 11:30 580706025 Fagerhult Habo IBK Ungdom - CL98IC 6 - 8 Johnny Edh, Nicklas Bard Habo Sporthall A-hall
2021-10-10 12:30 580706023 Växjö IBK Utveckling - Hovslätts IK 7 - 3 Henrik Gilliusson, Marcus Ingolf Fortnox Arena A-hall
2021-10-10 14:00 580706024 Jönköpings IK Utveckling - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom 5 - 3 Gustav Jarnegren, Fredrik Billemark Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-10-10 18:30 580706022 Husqvarna IK - KFUM Jönköping 3 - 7 Oskar Lööke, Isak Mörnstål Huskvarna Sporthall A
2021-10-23 16:00 580706030 Husqvarna IK - Växjö IBK Utveckling Adam Rydholm, Anders A Nilsson Huskvarna Sporthall A
2021-10-24 11:30 580706029 CL98IC - Jönköpings IK Utveckling Mikael Lundin, Linus Sjöberg Falkenbergshallen
2021-10-24 12:00 580706028 KFUM Jönköping - Värnamo IK Thomas Bergström, Jonas Einarsson KFUM Sporthall, Jönköping
2021-10-24 16:00 580706026 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Fagerhult Habo IBK Ungdom Jonas Hellberg, Anders Stenberg KIFAB Arena
2021-12-02 19:00 580706027 Hovslätts IK - Vetlanda IBF Oskar Lööke, Isak Mörnstål Jönköpings Idrottshus B-hall
2021-10-19 20:00 580706034 Jönköpings IK Utveckling - KFUM Jönköping 4 - 3 Johnny Edh, Anders A Nilsson Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-07 11:00 580706031 Värnamo IK - Hovslätts IK Jonny Nilsson, Nicklas Bard Värnamo Sporthall
2021-11-07 13:00 580706035 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Husqvarna IK Fredrik Fältskog, Johan Nero Wikstrand Habo Sporthall A-hall
2021-11-07 15:00 580706033 Växjö IBK Utveckling - CL98IC Henrik Gilliusson, Marcus Ingolf Fortnox Arena A-hall
2021-12-04 14:30 580706032 Vetlanda IBF - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Viktor Bringstam, Johan Magnusson Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-11-14 12:30 580706040 Växjö IBK Utveckling - Jönköpings IK Utveckling Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Fortnox Arena A-hall
2021-11-14 13:00 580706038 CL98IC - Vetlanda IBF Jonas Hellberg, Anders Stenberg Falkenbergshallen
2021-11-14 14:00 580706036 Hovslätts IK - Fagerhult Habo IBK Ungdom Adam Nikolausson, Anders A Nilsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-14 16:00 580706039 Husqvarna IK - Värnamo IK Oskar Lööke, Isak Mörnstål Huskvarna Sporthall A
2021-11-28 12:00 580706037 KFUM Jönköping - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom KFUM Sporthall, Jönköping
2021-11-20 14:00 580706044 Jönköpings IK Utveckling - Husqvarna IK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-11-21 10:00 580706045 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Växjö IBK Utveckling Habo Sporthall A-hall
2021-11-21 14:00 580706041 Värnamo IK - CL98IC Värnamo Sporthall
2021-11-21 16:00 580706043 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Hovslätts IK KIFAB Arena
2021-11-23 19:30 580706042 Vetlanda IBF - KFUM Jönköping Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2021-12-10 19:00 580706048 Växjö IBK Utveckling - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Fortnox Arena A-hall
2021-12-11 12:00 580706046 CL98IC - KFUM Jönköping Falkenbergshallen
2021-12-12 12:00 580706049 Jönköpings IK Utveckling - Vetlanda IBF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-12-12 17:30 580706047 Husqvarna IK - Hovslätts IK Huskvarna Sporthall A
2021-12-15 19:30 580706050 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Värnamo IK Habo Sporthall A-hall
2021-12-18 15:00 580706055 KFUM Jönköping - Fagerhult Habo IBK Ungdom KFUM Sporthall, Jönköping
2021-12-18 16:00 580706053 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Husqvarna IK KIFAB Arena
2021-12-19 14:00 580706054 Hovslätts IK - CL98IC Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-12-19 14:15 580706051 Värnamo IK - Jönköpings IK Utveckling Värnamo Sporthall
2021-12-20 19:30 580706052 Vetlanda IBF - Växjö IBK Utveckling Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-01-11 19:00 580706059 Växjö IBK Utveckling - Värnamo IK Fortnox Arena A-hall
2022-01-11 20:00 580706060 Jönköpings IK Utveckling - Fagerhult Habo IBK Ungdom Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-01-12 20:00 580706057 CL98IC - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Falkenbergshallen
2022-01-12 20:00 580706058 Husqvarna IK - Vetlanda IBF Huskvarna Sporthall A
2022-01-13 20:00 580706056 Hovslätts IK - KFUM Jönköping Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-01-15 13:00 580706065 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Vetlanda IBF Habo Sporthall A-hall
2022-01-16 12:30 580706063 Växjö IBK Utveckling - KFUM Jönköping Fortnox Arena A-hall
2022-01-16 13:00 580706062 Husqvarna IK - CL98IC Huskvarna Sporthall A
2022-01-16 13:45 580706061 Värnamo IK - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Värnamo Sporthall
2022-01-16 18:00 580706064 Jönköpings IK Utveckling - Hovslätts IK Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-01-22 11:00 580706068 Hovslätts IK - Växjö IBK Utveckling Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-01-22 12:00 580706070 CL98IC - Fagerhult Habo IBK Ungdom Falkenbergshallen
2022-01-22 15:00 580706069 KFUM Jönköping - Husqvarna IK KFUM Sporthall, Jönköping
2022-01-23 16:00 580706067 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Jönköpings IK Utveckling KIFAB Arena
2022-01-25 19:30 580706066 Vetlanda IBF - Värnamo IK Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-01-30 14:00 580706071 Värnamo IK - KFUM Jönköping Värnamo Sporthall
2022-01-30 14:00 580706075 Fagerhult Habo IBK Ungdom - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Habo Sporthall A-hall
2022-01-30 16:00 580706073 Växjö IBK Utveckling - Husqvarna IK Fortnox Arena A-hall
2022-02-01 19:30 580706072 Vetlanda IBF - Hovslätts IK Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-02-05 16:00 580706074 Jönköpings IK Utveckling - CL98IC Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-09 20:00 580706077 Hovslätts IK - Värnamo IK Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-11 19:30 580706079 CL98IC - Växjö IBK Utveckling Falkenbergshallen
2022-02-12 17:00 580706078 KFUM Jönköping - Jönköpings IK Utveckling KFUM Sporthall, Jönköping
2022-02-13 14:00 580706080 Husqvarna IK - Fagerhult Habo IBK Ungdom Huskvarna Sporthall A
2022-02-13 16:00 580706076 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - Vetlanda IBF KIFAB Arena
2022-02-19 13:00 580706085 Fagerhult Habo IBK Ungdom - Hovslätts IK Habo Sporthall A-hall
2022-02-20 12:30 580706084 Jönköpings IK Utveckling - Växjö IBK Utveckling Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-02-20 16:00 580706082 Vetlanda IBF - CL98IC Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2022-02-20 16:00 580706083 FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom - KFUM Jönköping KIFAB Arena
2022-02-23 19:30 580706081 Värnamo IK - Husqvarna IK Värnamo Sporthall
2022-02-23 20:00 580706086 Hovslätts IK - FBC Kalmarsund /FBC Kalmarsund Ungdom Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-25 20:00 580706088 CL98IC - Värnamo IK Falkenbergshallen
2022-02-26 12:00 580706090 Växjö IBK Utveckling - Fagerhult Habo IBK Ungdom Fortnox Arena A-hall
2022-02-26 17:00 580706087 KFUM Jönköping - Vetlanda IBF KFUM Sporthall, Jönköping
2022-02-27 15:00 580706089 Husqvarna IK - Jönköpings IK Utveckling Huskvarna Sporthall A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. CL98IC 5 5 0 0 48-27 21 15
2. Jönköpings IK Utveckling 5 5 0 0 28-15 13 15
3. Växjö IBK Utveckling 5 4 1 0 30-19 11 13
4. FBC Kalmarsund / FBC Kalmarsund Ungdom 5 2 1 2 40-38 2 7
5. Värnamo IK 4 2 0 2 25-19 6 6
6. Hovslätts IK 5 2 0 3 32-28 4 6
7. Vetlanda IBF 5 2 0 3 28-34 -6 6
8. KFUM Jönköping 6 1 1 4 31-35 -4 4
9. Fagerhult Habo IBK Ungdom 5 0 1 4 23-37 -14 1
10. Husqvarna IK 5 0 0 5 19-52 -33 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan H1 HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-17 18:15 580707004 IBK Alingsås - IBK Kungälv 7 - 4 Harri Tjäder, Nebojsa Stefanovski Stadsskogshallen, Alingsås
2021-09-19 16:00 580707003 IBK Göteborg - Kärra IBK / Floda IBK 9 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Torpahallen
2021-10-15 20:15 580707001 FBC Lerum Utveckling - Ale IBF 11 - 1 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2021-09-24 19:30 580707007 Kärra IBK / Floda IBK - IK Zenith 10 - 2 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Nova Floda Sportcenter
2021-09-24 20:00 580707008 IBK Kungälv - Pixbo Wallenstam IBF 9 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2021-09-24 20:00 580708005 Lindås Rasta IBK - FBC Lerum Utveckling 1 - 6 Jesper Björklund Greter, Robin Boqvist Salming Arena
2021-09-24 20:00 580708006 Lindome IBK - FBC Partille 4 - 7 Hajrudin Begic, Adam Jällfält Almåshallen A
2021-09-28 19:00 580707005 Ale IBF - Fristads GoIF 6 - 11 Robin Boqvist, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2021-10-29 19:00 580708007 Mölndals IBF - IBK Göteborg Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Aktiviteten A-Hall
2021-09-28 20:00 580708009 Lindås Rasta IBK - FBC Partille 1 - 5 Linda Lindskog, Pontus Ekengränd Salming Arena
2021-09-29 19:45 580707012 IBK Kungälv - IK Zenith 6 - 1 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kastellegårdshallen
2021-09-29 20:00 580707011 Kärra IBK / Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 10 - 6 Oliver Engström, Adnan Tongur Nova Floda Sportcenter
2021-09-30 19:00 580707009 Ale IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden 4 - 3 Robin Cederdahl, Alexander Pavlovic Ale Kulturrum
2021-10-01 20:00 580708010 Lindome IBK - FBC Lerum Utveckling 6 - 7 Robin Cederdahl, Martin Almsberg Almåshallen A
2021-10-01 20:00 580708011 Mölndals IBF - IBK Alingsås 7 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Aktiviteten A-Hall
2021-10-01 19:30 580707015 IBK Göteborg - Lindås Rasta IBK 3 - 7 Robin Boqvist, Hajrudin Begic Torpahallen
2021-10-02 12:00 580708014 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Kungälv 4 - 12 Christian Jensen, Håkan Krafft Tuve Sporthall
2021-10-02 17:00 580708015 IK Zenith - Ale IBF 5 - 2 Robin Cederdahl, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2021-10-03 17:45 580708013 Fristads GoIF - Kärra IBK / Floda IBK 1 - 8 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Viskafors
2021-12-10 20:15 580707013 FBC Lerum Utveckling - Mölndals IBF Rydsbergshallen
2021-12-11 13:30 580707016 IBK Alingsås - Lindome IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2021-10-08 18:15 580707020 IBK Alingsås - Lindås Rasta IBK 3 - 5 Harri Tjäder, David Persson Stadsskogshallen, Alingsås
2021-10-08 18:45 580708018 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Kärra IBK / Floda IBK 3 - 11 Robin Cederdahl, Carl Flyning Tuve Sporthall
2021-10-08 19:00 580708020 Pixbo Wallenstam IBF - Ale IBF 14 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Wallenstam Arena A
2021-10-10 19:00 580708017 Fristads GoIF - IBK Kungälv 6 - 5 Carl Larsson, Ola Forsberg Idrottshallen, Viskafors
2021-10-10 19:30 580707018 FBC Partille - Mölndals IBF 4 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Partillebohallen
2021-10-15 19:30 580707019 IBK Göteborg - Lindome IBK 5 - 4 Oliver Engström, Adnan Tongur Torpahallen
2021-10-20 19:45 580707024 IBK Kungälv - FBC Lerum Utveckling 5 - 9 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kastellegårdshallen
2021-10-22 19:30 580707023 Kärra IBK / Floda IBK - IBK Alingsås Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 12:30 580707021 Ale IBF - FBC Partille Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Ale Kulturrum
2021-10-05 20:15 580707027 FBC Lerum Utveckling - FBC Partille 3 - 2 Oscar Skogsberg, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2021-11-05 19:30 580707028 IBK Göteborg - IBK Alingsås Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Torpahallen
2021-11-07 19:00 580707026 Kärra IBK / Floda IBK - IBK Kungälv Christian Svärdström, Marcus Orrhult Nova Floda Sportcenter
2021-11-12 20:00 580707030 IBK Kungälv - IBK Göteborg Kastellegårdshallen
2021-11-14 11:30 580707032 IBK Alingsås - Ale IBF Sven Persson, Alma Ernstsson Stadsskogshallen, Alingsås
2021-11-14 18:10 580707031 FBC Partille - Kärra IBK / Floda IBK Partillebohallen
2021-11-17 20:00 580707036 FBC Lerum Utveckling - IBK Alingsås Rydsbergshallen
2021-11-18 19:00 580707033 Ale IBF - IBK Kungälv Ale Kulturrum
2021-12-10 19:30 580707035 IBK Göteborg - FBC Partille Torpahallen
2021-11-19 20:15 580707038 FBC Lerum Utveckling - Kärra IBK / Floda IBK Rydsbergshallen
2021-11-21 12:30 580707037 Ale IBF - IBK Göteborg Ale Kulturrum
2021-11-21 14:00 580707039 IBK Alingsås - FBC Partille Henrik Carlsson, Richard Claesson Stadsskogshallen, Alingsås
2021-12-03 19:30 580707042 IBK Göteborg - FBC Lerum Utveckling Torpahallen
2021-12-10 19:30 580707041 Kärra IBK / Floda IBK - Ale IBF Nova Floda Sportcenter
2021-12-11 15:30 580707044 FBC Partille - IBK Kungälv Qvisthallen
2021-12-17 19:30 580707047 Kärra IBK / Floda IBK - IBK Göteborg Nova Floda Sportcenter
2021-12-17 20:00 580707048 IBK Kungälv - IBK Alingsås Kastellegårdshallen
2021-12-19 12:30 580707045 Ale IBF - FBC Lerum Utveckling Ale Kulturrum
2022-01-14 18:30 580707052 IBK Alingsås - Pixbo Wallenstam IBF Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-14 18:45 580707050 FBC Partille - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Qvisthallen
2022-01-14 19:30 580707051 IBK Göteborg - IK Zenith Torpahallen
2022-01-14 19:30 580708049 Lindås Rasta IBK - Kärra IBK / Floda IBK Salming Arena
2022-01-14 20:00 580708050 Lindome IBK - IBK Kungälv Streteredsskolan
2022-01-14 20:00 580708051 Mölndals IBF - Ale IBF Aktiviteten A-Hall
2022-01-16 16:00 580707049 FBC Lerum Utveckling - Fristads GoIF Rydsbergshallen
2022-01-18 19:15 580707056 IBK Alingsås - IK Zenith Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-18 19:45 580707054 FBC Partille - Fristads GoIF Qvisthallen
2022-01-18 20:00 580708053 Lindås Rasta IBK - IBK Kungälv Salming Arena
2022-01-19 20:00 580707053 FBC Lerum Utveckling - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Rydsbergshallen
2022-01-21 19:30 580707055 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBF Torpahallen
2022-01-21 20:00 580708054 Lindome IBK - Kärra IBK / Floda IBK Almåshallen A
2022-01-22 12:00 580708058 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Alingsås Tuve Sporthall
2022-01-22 15:00 580708057 Fristads GoIF - IBK Göteborg Idrottshallen, Viskafors
2022-01-23 12:30 580707057 Ale IBF - Lindås Rasta IBK Ale Kulturrum
2022-01-23 13:15 580708060 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Partille Wallenstam Arena A
2022-01-23 14:00 580707059 Kärra IBK / Floda IBK - Mölndals IBF Nova Floda Sportcenter
2022-01-26 19:45 580708059 IK Zenith - FBC Lerum Utveckling Björlanda Idrottshall
2022-01-28 19:00 580708062 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Göteborg Tuve Sporthall
2022-01-28 19:00 580708064 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Lerum Utveckling Wallenstam Arena A
2022-01-28 20:00 580707064 IBK Kungälv - Mölndals IBF Kastellegårdshallen
2022-01-29 14:00 580708063 IK Zenith - FBC Partille Björlanda Idrottshall
2022-01-30 12:30 580707061 Ale IBF - Lindome IBK Ale Kulturrum
2022-01-30 17:15 580708061 Fristads GoIF - IBK Alingsås Fristadhallen, Fristad
2022-02-11 18:30 580707067 IBK Alingsås - Kärra IBK / Floda IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2022-02-11 19:30 580707065 FBC Partille - Ale IBF Vallhamra Sportcenter
2022-02-11 20:15 580707068 FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv Rydsbergshallen
2022-02-20 14:00 580707072 IBK Alingsås - IBK Göteborg Stadsskogshallen, Alingsås
2022-02-22 20:15 580707071 FBC Partille - FBC Lerum Utveckling Qvisthallen
2022-02-23 20:00 580707070 IBK Kungälv - Kärra IBK / Floda IBK Kastellegårdshallen
2022-02-25 19:30 580707074 IBK Göteborg - IBK Kungälv Torpahallen
2022-02-25 19:30 580707075 Kärra IBK / Floda IBK - FBC Partille Nova Floda Sportcenter
2022-02-27 12:30 580707076 Ale IBF - IBK Alingsås Ale Kulturrum
2022-03-01 19:15 580707080 IBK Alingsås - FBC Lerum Utveckling Stadsskogshallen, Alingsås
2022-03-02 20:00 580707079 FBC Partille - IBK Göteborg Partillebohallen
2022-03-04 20:00 580707077 IBK Kungälv - Ale IBF Kastellegårdshallen
2022-03-04 19:30 580707081 IBK Göteborg - Ale IBF Torpahallen
2022-03-04 19:30 580707082 Kärra IBK / Floda IBK - FBC Lerum Utveckling Nova Floda Sportcenter
2022-03-06 19:30 580707083 FBC Partille - IBK Alingsås Qvisthallen
2022-03-11 20:00 580707088 IBK Kungälv - FBC Partille Kastellegårdshallen
2022-03-11 20:15 580707086 FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg Rydsbergshallen
2022-03-12 17:00 580707085 Ale IBF - Kärra IBK / Floda IBK Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum Utveckling 5 5 0 0 36-15 21 15
2. Kärra IBK / Floda IBK 5 4 0 1 44-21 23 12
3. FBC Partille 4 3 0 1 18-11 7 9
4. IBK Kungälv 6 2 1 3 41-36 5 7
5. IBK Göteborg 3 2 0 1 17-16 1 6
6. IBK Alingsås 3 1 0 2 14-16 -2 3
7. Ale IBF 5 1 0 4 17-44 -27 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan H2 HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-19 11:30 580708001 Fristads GoIF - Lindås Rasta IBK 3 - 5 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Fristadhallen, Fristad
2021-09-19 14:00 580708002 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Lindome IBK 2 - 10 Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Tuve Sporthall
2021-09-19 14:00 580708003 IK Zenith - Mölndals IBF 4 - 4 Linda Lindskog, Sandra Lindskog Björlanda Idrottshall
2021-09-24 19:30 580707007 Kärra IBK / Floda IBK - IK Zenith 10 - 2 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Nova Floda Sportcenter
2021-09-24 20:00 580707008 IBK Kungälv - Pixbo Wallenstam IBF 9 - 9 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kastellegårdshallen
2021-09-24 20:00 580708005 Lindås Rasta IBK - FBC Lerum Utveckling 1 - 6 Jesper Björklund Greter, Robin Boqvist Salming Arena
2021-09-24 20:00 580708006 Lindome IBK - FBC Partille 4 - 7 Hajrudin Begic, Adam Jällfält Almåshallen A
2021-09-28 19:00 580707005 Ale IBF - Fristads GoIF 6 - 11 Robin Boqvist, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2021-10-29 19:00 580708007 Mölndals IBF - IBK Göteborg Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Aktiviteten A-Hall
2021-09-28 20:00 580708009 Lindås Rasta IBK - FBC Partille 1 - 5 Linda Lindskog, Pontus Ekengränd Salming Arena
2021-09-29 19:45 580707012 IBK Kungälv - IK Zenith 6 - 1 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Kastellegårdshallen
2021-09-29 20:00 580707011 Kärra IBK / Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 10 - 6 Oliver Engström, Adnan Tongur Nova Floda Sportcenter
2021-09-30 19:00 580707009 Ale IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden 4 - 3 Robin Cederdahl, Alexander Pavlovic Ale Kulturrum
2021-10-01 20:00 580708010 Lindome IBK - FBC Lerum Utveckling 6 - 7 Robin Cederdahl, Martin Almsberg Almåshallen A
2021-10-01 20:00 580708011 Mölndals IBF - IBK Alingsås 7 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Aktiviteten A-Hall
2021-10-01 19:30 580707015 IBK Göteborg - Lindås Rasta IBK 3 - 7 Robin Boqvist, Hajrudin Begic Torpahallen
2021-10-02 12:00 580708014 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Kungälv 4 - 12 Christian Jensen, Håkan Krafft Tuve Sporthall
2021-10-02 17:00 580708015 IK Zenith - Ale IBF 5 - 2 Robin Cederdahl, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2021-10-03 17:45 580708013 Fristads GoIF - Kärra IBK / Floda IBK 1 - 8 Nebojsa Stefanovski, Daniel Dimitrovski Idrottshallen, Viskafors
2021-12-10 20:15 580707013 FBC Lerum Utveckling - Mölndals IBF Rydsbergshallen
2021-12-11 13:30 580707016 IBK Alingsås - Lindome IBK Stadsskogshallen, Alingsås
2021-10-08 18:15 580707020 IBK Alingsås - Lindås Rasta IBK 3 - 5 Harri Tjäder, David Persson Stadsskogshallen, Alingsås
2021-10-08 18:45 580708018 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Kärra IBK / Floda IBK 3 - 11 Robin Cederdahl, Carl Flyning Tuve Sporthall
2021-10-08 19:00 580708020 Pixbo Wallenstam IBF - Ale IBF 14 - 4 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Wallenstam Arena A
2021-10-10 19:00 580708017 Fristads GoIF - IBK Kungälv 6 - 5 Carl Larsson, Ola Forsberg Idrottshallen, Viskafors
2021-10-10 19:30 580707018 FBC Partille - Mölndals IBF 4 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Partillebohallen
2021-10-15 19:30 580707019 IBK Göteborg - Lindome IBK 5 - 4 Oliver Engström, Adnan Tongur Torpahallen
2021-10-22 20:00 580708021 Lindås Rasta IBK - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2021-10-22 20:00 580708022 Lindome IBK - IK Zenith Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2021-10-22 20:00 580708023 Mölndals IBF - Pixbo Wallenstam IBF Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Aktiviteten A-Hall
2021-11-05 19:30 580708025 Lindås Rasta IBK - Lindome IBK Pelle Hellberg, Joakim Jögi Salming Arena
2021-11-06 17:00 580708028 IK Zenith - Pixbo Wallenstam IBF Pelle Hellberg, Joakim Jögi Björlanda Idrottshall
2021-11-07 17:45 580708027 Fristads GoIF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Harri Tjäder, David Persson Idrottshallen, Viskafors
2021-11-12 20:00 580708029 Lindome IBK - Fristads GoIF Almåshallen A
2021-11-14 17:30 580708032 Pixbo Wallenstam IBF - Lindås Rasta IBK Wallenstam Arena A
2021-11-14 19:30 580708031 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Mölndals IBF Tuve Sporthall
2021-11-16 19:45 580708036 Fristads GoIF - Pixbo Wallenstam IBF Pedram Koublani, Magnus Jansson Fristadhallen, Fristad
2021-11-17 20:00 580708034 Mölndals IBF - Lindome IBK Aktiviteten A-Hall
2021-11-17 20:20 580708035 IK Zenith - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Björlanda Idrottshall
2021-11-19 19:30 580708037 Lindås Rasta IBK - IK Zenith Salming Arena
2021-11-20 13:15 580708039 Pixbo Wallenstam IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Wallenstam Arena A
2021-11-21 17:45 580708038 Fristads GoIF - Mölndals IBF Pedram Koublani, Magnus Jansson Fristadhallen, Fristad
2021-12-10 20:00 580708043 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF Almåshallen A
2021-12-11 14:00 580708042 IK Zenith - Fristads GoIF Björlanda Idrottshall
2021-12-11 17:00 580708041 Mölndals IBF - Lindås Rasta IBK Ekenhallen 1
2021-12-15 20:15 580708045 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Lindås Rasta IBK Lundbystrand 1
2021-12-17 19:00 580708046 IK Zenith - Lindome IBK Björlanda Idrottshall
2021-12-19 11:30 580708047 Pixbo Wallenstam IBF - Mölndals IBF Wallenstam Arena A
2022-01-14 18:30 580707052 IBK Alingsås - Pixbo Wallenstam IBF Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-14 18:45 580707050 FBC Partille - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Qvisthallen
2022-01-14 19:30 580707051 IBK Göteborg - IK Zenith Torpahallen
2022-01-14 19:30 580708049 Lindås Rasta IBK - Kärra IBK / Floda IBK Salming Arena
2022-01-14 20:00 580708050 Lindome IBK - IBK Kungälv Streteredsskolan
2022-01-14 20:00 580708051 Mölndals IBF - Ale IBF Aktiviteten A-Hall
2022-01-16 16:00 580707049 FBC Lerum Utveckling - Fristads GoIF Rydsbergshallen
2022-01-18 19:15 580707056 IBK Alingsås - IK Zenith Stadsskogshallen, Alingsås
2022-01-18 19:45 580707054 FBC Partille - Fristads GoIF Qvisthallen
2022-01-18 20:00 580708053 Lindås Rasta IBK - IBK Kungälv Salming Arena
2022-01-19 20:00 580707053 FBC Lerum Utveckling - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Rydsbergshallen
2022-01-21 19:30 580707055 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBF Torpahallen
2022-01-21 20:00 580708054 Lindome IBK - Kärra IBK / Floda IBK Almåshallen A
2022-01-22 12:00 580708058 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Alingsås Tuve Sporthall
2022-01-22 15:00 580708057 Fristads GoIF - IBK Göteborg Idrottshallen, Viskafors
2022-01-23 12:30 580707057 Ale IBF - Lindås Rasta IBK Ale Kulturrum
2022-01-23 13:15 580708060 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Partille Wallenstam Arena A
2022-01-23 14:00 580707059 Kärra IBK / Floda IBK - Mölndals IBF Nova Floda Sportcenter
2022-01-26 19:45 580708059 IK Zenith - FBC Lerum Utveckling Björlanda Idrottshall
2022-01-28 19:00 580708062 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Göteborg Tuve Sporthall
2022-01-28 19:00 580708064 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Lerum Utveckling Wallenstam Arena A
2022-01-28 20:00 580707064 IBK Kungälv - Mölndals IBF Kastellegårdshallen
2022-01-29 14:00 580708063 IK Zenith - FBC Partille Björlanda Idrottshall
2022-01-30 12:30 580707061 Ale IBF - Lindome IBK Ale Kulturrum
2022-01-30 17:15 580708061 Fristads GoIF - IBK Alingsås Fristadhallen, Fristad
2022-02-11 19:30 580708065 Lindås Rasta IBK - Fristads GoIF Salming Arena
2022-02-11 20:00 580708066 Lindome IBK - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Almåshallen A
2022-02-11 20:00 580708067 Mölndals IBF - IK Zenith Aktiviteten A-Hall
2022-02-18 20:00 580708069 Lindome IBK - Lindås Rasta IBK Almåshallen A
2022-02-20 17:30 580708072 Pixbo Wallenstam IBF - IK Zenith Wallenstam Arena A
2022-02-20 19:30 580708071 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Fristads GoIF Tuve Sporthall
2022-02-26 17:00 580708075 Mölndals IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden Aktiviteten A-Hall
2022-02-27 17:00 580708073 Fristads GoIF - Lindome IBK Fristadhallen, Fristad
2022-02-27 18:00 580708076 Lindås Rasta IBK - Pixbo Wallenstam IBF Salming Arena
2022-03-02 20:30 580708079 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IK Zenith Lundbystrand 1
2022-03-03 18:30 580708080 Pixbo Wallenstam IBF - Fristads GoIF Wallenstam Arena A
2022-03-04 20:00 580708078 Lindome IBK - Mölndals IBF Almåshallen A
2022-03-04 19:00 580708083 IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBF Tuve Sporthall
2022-03-04 20:00 580708082 Mölndals IBF - Fristads GoIF Aktiviteten A-Hall
2022-03-06 17:00 580708081 IK Zenith - Lindås Rasta IBK Björlanda Idrottshall
2022-03-11 19:30 580708085 Lindås Rasta IBK - Mölndals IBF Salming Arena
2022-03-12 10:30 580708087 Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK Wallenstam Arena A
2022-03-12 16:00 580708086 Fristads GoIF - IK Zenith Fristadhallen, Fristad
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK 5 3 0 2 19-20 -1 9
2. Fristads GoIF 4 2 0 2 21-24 -3 6
3. Pixbo Wallenstam IBF 3 1 1 1 29-23 6 4
4. Mölndals IBF 3 1 1 1 14-12 2 4
5. IK Zenith 4 1 1 2 12-22 -10 4
6. Lindome IBK 4 1 0 3 24-21 3 3
7. IBF Backadalen/ IBF Älvstranden 4 0 0 4 12-37 -25 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Juniorallsvenskan I HJ18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-19 12:30 580709002 Warberg IBF - FC Helsingborg 5 - 5 Jonas Söderberg, Marcus Gustafsson Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-09-19 16:00 580709003 Varla IBK - Höllvikens IBF 1 - 9 Tobias Anderberg, Jacob Johansson Lindälvshallen
2021-11-26 20:00 580709004 IBK Lund/Elit - Träslövsläge IF Matti Rouhiainen, Shaban Sadiku Lerbäckshallen A
2021-09-24 19:00 580709008 Träslövsläge IF - Varla IBK 4 - 3 Henrik Andersson, Mikael Lindgren Ankarhallen
2021-09-25 13:00 580709009 Höllvikens IBF - Warberg IBF 5 - 3 Pierre Bergsten, Erik Götborg Halörhallen
2021-09-26 10:30 580709006 Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp 1 - 5 Erik Höst, Petter Lundgren Munkahallen
2021-09-29 19:00 580709011 Munka-Ljungby IBK - FC Helsingborg 5 - 5 Pierre Bergsten, Erik Götborg Munkahallen
2021-09-30 20:00 580709013 Warberg IBF - Träslövsläge IF 2 - 3 Tobias Sandblom, Peter Bergstrand Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-09-30 20:00 580709015 IBK Genarp - IBK Lund/Elit 7 - 0 Tobias Garhem, Ahmad Homsi Genarps Idrottshall
2021-10-02 15:00 580709016 Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK 6 - 5 Eino Kozan, Mikael Lindgren Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-05 20:00 580709019 IBK Genarp - Höllvikens IBF Mikael Björkqvist, Kevin Prahl Genarps Idrottshall
2021-11-17 20:00 580709018 IBK Lund/Elit - FC Helsingborg Tobias Garhem, Ahmad Homsi Lerbäckshallen A
2021-10-09 12:30 580709024 FC Helsingborg - Varla IBK 4 - 2 Tony Olsson, Erik Götborg Helsingborg Arena C
2021-10-09 15:30 580709022 Träslövsläge IF - IBK Genarp 3 - 3 Jonas Söderberg, Marcus Gustafsson Ankarhallen
2021-10-12 20:00 580709023 Höllvikens IBF - IBK Lund/Elit 3 - 3 Tobias Garhem, Ahmad Homsi Halörhallen
2021-10-23 14:00 580709030 Träslövsläge IF - Höllvikens IBF Henrik Andersson, Mikael Lindgren Brearedshallen
2021-10-24 16:10 580709027 IBK Lund/Elit - Warberg IBF Niklas Jeppsson, Leon Fuchs Lerbäckshallen A
2021-12-05 12:45 580709026 Varla IBK - Munka-Ljungby IBK Christoffer Söderström, Marcus Yngvesson Lindälvshallen
2021-11-06 12:30 580709035 Munka-Ljungby IBK - Träslövsläge IF Pierre Bergsten, Erik Götborg Munkahallen
2021-11-07 11:00 580709034 FC Helsingborg - IBK Genarp Petter Niklasson, Jonas Karlsson Idrottens Hus A
2021-11-07 12:00 580709032 Warberg IBF - Varla IBK Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-10 20:00 580709036 IBK Lund/Elit - Munka-Ljungby IBK Matti Rouhiainen, Shaban Sadiku Lerbäckshallen A
2021-11-12 19:30 580709040 Höllvikens IBF - FC Helsingborg Leon Fuchs, Mats Ekblad-Thun Halörhallen
2021-11-14 16:00 580709037 IBK Genarp - Varla IBK Leon Fuchs, Petter Niklasson Genarps Idrottshall
2021-11-20 15:00 580709045 Munka-Ljungby IBK - Höllvikens IBF Måns Gilén, Ali Tourabi Munkahallen
2021-11-20 16:00 580709042 Warberg IBF - IBK Genarp Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-21 16:00 580709044 FC Helsingborg - Träslövsläge IF Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Helsingborg Arena B
2021-12-04 13:00 580709043 Varla IBK - IBK Lund/Elit Lindälvshallen
2021-12-11 16:00 580709048 Höllvikens IBF - Varla IBK Halörhallen
2021-12-11 16:30 580709049 FC Helsingborg - Warberg IBF Helsingborg Arena B
2021-12-20 20:15 580709047 Träslövsläge IF - IBK Lund/Elit Ankarhallen
2021-12-18 14:00 580709055 IBK Genarp - Munka-Ljungby IBK Genarps Idrottshall
2021-12-18 16:00 580709053 Varla IBK - Träslövsläge IF Lindälvshallen
2021-12-19 13:30 580709052 Warberg IBF - Höllvikens IBF Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-11 19:00 580709060 FC Helsingborg - Munka-Ljungby IBK Helsingborg Arena A
2022-01-12 18:30 580709056 IBK Lund/Elit - IBK Genarp Lerbäckshallen A
2022-01-13 20:15 580709058 Träslövsläge IF - Warberg IBF Ankarhallen
2022-01-14 20:00 580709065 Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF Munkahallen
2022-01-18 20:00 580709063 Höllvikens IBF - IBK Genarp Halörhallen
2022-01-19 18:30 580709064 FC Helsingborg - IBK Lund/Elit Helsingborg Arena A
580709069 IBK Genarp - Träslövsläge IF Genarps Idrottshall
2022-01-21 19:30 580709068 IBK Lund/Elit - Höllvikens IBF Lerbäckshallen A
2022-01-23 15:00 580709067 Varla IBK - FC Helsingborg Lindälvshallen
2022-01-29 14:30 580709072 Warberg IBF - IBK Lund/Elit Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-29 16:30 580709075 Munka-Ljungby IBK - Varla IBK Munkahallen
2022-01-30 15:00 580709073 Höllvikens IBF - Träslövsläge IF Halörhallen
2022-02-11 20:00 580709078 IBK Genarp - FC Helsingborg Genarps Idrottshall
2022-02-11 20:15 580709076 Varla IBK - Warberg IBF Lindälvshallen
2022-02-12 14:00 580709080 Träslövsläge IF - Munka-Ljungby IBK Ankarhallen
2022-02-16 18:30 580709084 FC Helsingborg - Höllvikens IBF Helsingborg Arena B
2022-02-17 19:00 580709085 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund/Elit Munkahallen
2022-02-20 15:00 580709083 Varla IBK - IBK Genarp Lindälvshallen
2022-02-04 20:15 580709086 IBK Lund/Elit - Varla IBK Vipeholmshallen
2022-02-26 12:00 580709090 Höllvikens IBF - Munka-Ljungby IBK Halörhallen
2022-02-27 14:00 580709089 Träslövsläge IF - FC Helsingborg Ankarhallen
2022-02-27 17:00 580709087 IBK Genarp - Warberg IBF Genarps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Genarp 3 2 1 0 15-4 11 7
2. Höllvikens IBF 3 2 1 0 17-7 10 7
3. Träslövsläge IF 3 2 1 0 10-8 2 7
4. FC Helsingborg 3 1 2 0 14-12 2 5
5. Warberg IBF 4 1 1 2 16-18 -2 4
6. Munka-Ljungby IBK 3 0 1 2 11-16 -5 1
7. IBK Lund/ Elit 2 0 1 1 3-10 -7 1
8. Varla IBK 3 0 0 3 6-17 -11 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis